PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 22:15

כרגע כן, אבל בעבר היו שם גם סטודיו יפן ופוליפוני. והם יכולים אולי לחזור לשם יום אחד. כמו שסנטה מוניקה חזרו אחרי אסנשן ואז נכנסו לתוך בלאגן. פוליפוני היו לפני 2 דורות מה שהחבר׳ה של פורצה הורייזון היום.
בקיצור, יחסית למפיצות אחרות הם בסדר גמור אני חושב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 23:31

Laskin כתב:כרגע כן, אבל בעבר היו שם גם סטודיו יפן ופוליפוני. והם יכולים אולי לחזור לשם יום אחד. כמו שסנטה מוניקה חזרו אחרי אסנשן ואז נכנסו לתוך בלאגן. פוליפוני היו לפני 2 דורות מה שהחבר׳ה של פורצה הורייזון היום.
בקיצור, יחסית למפיצות אחרות הם בסדר גמור אני חושב

ברור שהם בסדר גמור ביחס למפיצות אחרות, הם אחת המפיצות היותר טובות בתעשיה. אבל כל ההילה הזאת סביב סוני כאילו אם רק סוני תקנה את X, ה-X הזה יהפוך תוך שנתיים להיות נוטידוג, וואללה, זה ממש לא המקרה אלה אם קוראים לך נוטידוג. יש חברות שפורחות ברמה אחרת כמו נוטידוג או סנטה מוניקה, יש חברות שמשתפרות אבל לא בדיוק מצליחות להגיע לרמה ממש גבוהה כמו סאקרפאנצ', יש חברות שלא מצליחות להתרומם וסוני הורגת אותן כמו זיפר או אבולושן ויש חברות שיורדות ברמה בצורה הדרגתית כמו פליפוני. כל סנריו אפשרי גם תחת סוני, אבל משום מה יש כאן בפורום איזו הילה סביבם כאילו אם סוני קונה אותך, אתה לא יכול לטעות יותר. זה בדיוק מה שניסיתי להגיד על הרעיון של הקניה של רמדי על ידי סוני, העובדה שסוני תקנה אותם ומי יודע מה יהיה איתם בעתיד לא שווה לי את העובדה שהם יעלמו לעולם מה-PC.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 אוגוסט 2019, 15:14

DrKeo כתב:2) הם עושים 90% מהעבודה שלהם ממילא עם סוני אז זה לא שסוני הרוויחה פה איזה בלעדי או משהו, משחקים שלהם ממילא בלעדיים לסוני 90% מהזמן.

סוני הרוויחה פה את זה שהם לא יפתחו משחקים בלעדית למיקרוסופט... :)
בוא נודה בזה, זו בעיקר רכישה מתגוננת: היא שילמה פרמייה שכנראה אי אפשר לסרב לה, לחברה שיצרה לסוני את אחד המשחקים הכי נמכרים אי פעם. מיקרוסופט מסתובבת עם צ'ק פתוח לפיל ספנסר, ולצידה גם חברות כמו אפיק, THQ נורדיק, טייק 2 ואחרות פותחות את הארנק ומתחילות לבלוע כל מיני סטודיואים בינוניים ומעלה. סוני בטח רצתה לשריין את אינסומניאק מראש לדור הבא, בלי לחשוש שמישהו יחטוף לה אותה מתחת לאף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2019, 16:31

swym כתב:
DrKeo כתב:2) הם עושים 90% מהעבודה שלהם ממילא עם סוני אז זה לא שסוני הרוויחה פה איזה בלעדי או משהו, משחקים שלהם ממילא בלעדיים לסוני 90% מהזמן.

סוני הרוויחה פה את זה שהם לא יפתחו משחקים בלעדית למיקרוסופט... :)
בוא נודה בזה, זו בעיקר רכישה מתגוננת: היא שילמה פרמייה שכנראה אי אפשר לסרב לה, לחברה שיצרה לסוני את אחד המשחקים הכי נמכרים אי פעם. מיקרוסופט מסתובבת עם צ'ק פתוח לפיל ספנסר, ולצידה גם חברות כמו אפיק, THQ נורדיק, טייק 2 ואחרות פותחות את הארנק ומתחילות לבלוע כל מיני סטודיואים בינוניים ומעלה. סוני בטח רצתה לשריין את אינסומניאק מראש לדור הבא, בלי לחשוש שמישהו יחטוף לה אותה מתחת לאף.

כנראה נכון אבל חתיכת שריון יקר, אנסומניאק היא לא דאבל פיין. הם כנראה היו מאוד יקרים עוד לפני שנתיים ועכשיו אחרי ספיידרמן המחיר קפץ.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 אוגוסט 2019, 16:48

בוודאי. הם כבר הרבה זמן טענו שהם לא לרכישה, אז כנראה שהיתה צריכה להיות הצעה נדיבה במיוחד.
מצד שני, אחרי מה שספיידמן על 13 מליון העותקים שלו הכניס לסוני, הם כנראה יכלו להרשות לעצמם הצעה נדיבה במיוחד...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2019, 17:06

swym כתב:בוודאי. הם כבר הרבה זמן טענו שהם לא לרכישה, אז כנראה שהיתה צריכה להיות הצעה נדיבה במיוחד.
מצד שני, אחרי מה שספיידמן על 13 מליון העותקים שלו הכניס לסוני, הם כנראה יכלו להרשות לעצמם הצעה נדיבה במיוחד...

כנראה הייתה בהחלט אדיבה, אינסומניאק חברה עמידה וטד פרייס באמת תמיד הצהיר על עצמו כלא למכירה. אני רק מקווה שהם לא יקנו לי את רמדי ויעלימו לי אותם מה-pc.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוגוסט 2019, 00:41

DrKeo כתב:אתם יודעים מה, אני לא הולך להכנס לויכוח על הורייזן שלא שחקתי בו כי הוא נראה משחק MEH למדי וכל מי שאני מכיר חוץ מלאסקין חושב שבמקרה הטוב מדובר במשחק בסדר, אבל יאללה, זורם אתכם ועם 55 GOTY של בלוגים של אמהות כדורגל.

בואו נסתכל על הצד א' של סוני:
Manchester Studio
Sucker Punch Productions
Santa Monica Studio
San Diego Studio
Polyphony Digital
PixelOpus
Naughty Dog
Media Molecule
London Studio
Japan Studio
Insomniac Games
Guerrilla Games
San Mateo Studio
Bend Studio

מתוך כל הרשימה הזאת, כמה חברות מצדיקות את השם "אם סוני קונה אותכם, אתם הופכים מינימום לנוטידוג" שאתם מנסים להדביק לסוני? אצלי בספר בדיוק שתיים, נוטידוג וסנטה מוניקה.

מי אלה מנצ׳סטר? :?

אני חושב שאתה מתעלם מההנחה שהסטודיו שסוני רוכשת צריך להראות איזשהו פוטנציאל או יכולת, לונדון סטודיו בינוני, תמיד היה, זה שהם הועברו ליצרנית משחקי VR וכאלו זה בסכ״ה צעד הגיוני למפתחת בקליבר שלה, זה לא כמו לסרסר את רייר למשחקי קינקט כן?

סאקר פאנץ׳ עשו קפיצה מאוד יפה ברמת ההפקה, בסקייל ובפוליש אבל אני מסכים שעד עכשיו עם האיכות יש להם לאן להשתפר, כמו שנאמר GoT הוא באמת המבחן שאחריו נהיה חכמים יותר כי עם אינפמוס לפס4 הם הגיעו לרמת פוליש מעולה סוף סוף אבל התוכן היה גרוע ו rushed בגלל תחילת דור (ואין לי ספק שזה המצב כי באינפמוס הקודמים היתה רמת תוכן גבוהה יותר משמעותית)

גרילה - אין וויכוח, עשו קפיצת מדרגה מצויינת.

סאן דייגו - אחלה של מפתחת שבעולם, מה הבעיה איתם? משחקי הבייסבול הכי טובים בשוק בהפרש.

מדיה מולקול גם אחלה, לא כל אחד מתחבר לסגנון אבל אי אפשר לאמר שהם לא מפתחת מאוד מיוחדת ומקורית שמקבלת הרבה חופש וטכנולוגיה מסוני כדי להוציא את החזון שלהם לפועל.

בנד - לא נתווכח שיש איפה להשתפר אבל Days Gone היא קפיצה יפה מאוד ברמת ההפקה והסקייל שלהם, משחק AAA אמיתי ראשון והוא מכר בצורה מעולה. אני כמובן מקווה לראות עוד התקדמות מהם אבל כן נעשתה פה קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת הסטודיו, אולי זה לא מתרגם למשחק סופר איכותי, בסדר לפעמים אלו תהליכים שלוקחים קצת זמן, אני מלפחות מקווה שכמו שגרילה השתפרה עד להוריזון זה יקרה גם איתם.

פוליפוני היתה באמת אדירה בעבר, הסיפור איתה קצת מוזר כי האיכות שלהם התדרדרה והמנהל של האולפן יותר עסוק בלהיות סלב ולהסתובב באירועים של מרוצים מאשר לעבוד ולפתח את המותג אבל לרוב הם המשיכו לספק את הסחורה מבחינת מכירות, מנחש שעבור סוני זה היה מספיק.

נוטי דוג, סנטה מוניקה - אין מה להוסיף.

בסכ״ה זה נראה לי די ברור שכשסוני רוכשת מפתחת שהראתה פוטנציאל או איכות אז דברים טובים יוצאים מזה לרוב, אין פה סיפור סטייל EA ששרפה מפתחות איכותיות כמו כלום, להפך, בדר״כ זה מבשר טובות, גם לרמדי אם דבר כזה היה קורה ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2019, 01:07

bling כתב:
DrKeo כתב:אתם יודעים מה, אני לא הולך להכנס לויכוח על הורייזן שלא שחקתי בו כי הוא נראה משחק MEH למדי וכל מי שאני מכיר חוץ מלאסקין חושב שבמקרה הטוב מדובר במשחק בסדר, אבל יאללה, זורם אתכם ועם 55 GOTY של בלוגים של אמהות כדורגל.

בואו נסתכל על הצד א' של סוני:
Manchester Studio
Sucker Punch Productions
Santa Monica Studio
San Diego Studio
Polyphony Digital
PixelOpus
Naughty Dog
Media Molecule
London Studio
Japan Studio
Insomniac Games
Guerrilla Games
San Mateo Studio
Bend Studio

מתוך כל הרשימה הזאת, כמה חברות מצדיקות את השם "אם סוני קונה אותכם, אתם הופכים מינימום לנוטידוג" שאתם מנסים להדביק לסוני? אצלי בספר בדיוק שתיים, נוטידוג וסנטה מוניקה.

מי אלה מנצ׳סטר? :?

אני חושב שאתה מתעלם מההנחה שהסטודיו שסוני רוכשת צריך להראות איזשהו פוטנציאל או יכולת, לונדון סטודיו בינוני, תמיד היה, זה שהם הועברו ליצרנית משחקי VR וכאלו זה בסכ״ה צעד הגיוני למפתחת בקליבר שלה, זה לא כמו לסרסר את רייר למשחקי קינקט כן?

סאקר פאנץ׳ עשו קפיצה מאוד יפה ברמת ההפקה, בסקייל ובפוליש אבל אני מסכים שעד עכשיו עם האיכות יש להם לאן להשתפר, כמו שנאמר GoT הוא באמת המבחן שאחריו נהיה חכמים יותר כי עם אינפמוס לפס4 הם הגיעו לרמת פוליש מעולה סוף סוף אבל התוכן היה גרוע ו rushed בגלל תחילת דור (ואין לי ספק שזה המצב כי באינפמוס הקודמים היתה רמת תוכן גבוהה יותר משמעותית)

גרילה - אין וויכוח, עשו קפיצת מדרגה מצויינת.

סאן דייגו - אחלה של מפתחת שבעולם, מה הבעיה איתם? משחקי הבייסבול הכי טובים בשוק בהפרש.

מדיה מולקול גם אחלה, לא כל אחד מתחבר לסגנון אבל אי אפשר לאמר שהם לא מפתחת מאוד מיוחדת ומקורית שמקבלת הרבה חופש וטכנולוגיה מסוני כדי להוציא את החזון שלהם לפועל.

בנד - לא נתווכח שיש איפה להשתפר אבל Days Gone היא קפיצה יפה מאוד ברמת ההפקה והסקייל שלהם, משחק AAA אמיתי ראשון והוא מכר בצורה מעולה. אני כמובן מקווה לראות עוד התקדמות מהם אבל כן נעשתה פה קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת הסטודיו, אולי זה לא מתרגם למשחק סופר איכותי, בסדר לפעמים אלו תהליכים שלוקחים קצת זמן, אני מלפחות מקווה שכמו שגרילה השתפרה עד להוריזון זה יקרה גם איתם.

פוליפוני היתה באמת אדירה בעבר, הסיפור איתה קצת מוזר כי האיכות שלהם התדרדרה והמנהל של האולפן יותר עסוק בלהיות סלב ולהסתובב באירועים של מרוצים מאשר לעבוד ולפתח את המותג אבל לרוב הם המשיכו לספק את הסחורה מבחינת מכירות, מנחש שעבור סוני זה היה מספיק.

נוטי דוג, סנטה מוניקה - אין מה להוסיף.

בסכ״ה זה נראה לי די ברור שכשסוני רוכשת מפתחת שהראתה פוטנציאל או איכות אז דברים טובים יוצאים מזה לרוב, אין פה סיפור סטייל EA ששרפה מפתחות איכותיות כמו כלום, להפך, בדר״כ זה מבשר טובות, גם לרמדי אם דבר כזה היה קורה ;)

אתה מגיב פה כאילו אמרתי שסוני משמידה מפתחות או משהו כזה. אמרתי שלהקנות על ידי סוני לא הופך אותך לחד קרן, לפעמים אתה מתעלה לרמה אחרת (ודוגרי יש רק דוגמה אחת, נוטידוג), לפעמים אתה מתרסק ובוער (אבולושן, זיפר, צוות ICO, סוני ליברפול למשל), לפעמים הרמה שלך עולה לאורך 14 שנים אבל אתה לא מצליח באמת להגיע לרמה של הגדולות באמת (גרילה), לפעמים הרמה שלך יורדת (למשל פליפוני) ולפעמים אתה די מדשדש במקום לאורך כל קיומך (למשל סאקר פאנצ' או סנדיאגו). אני לא צריך שבאמת תתריץ לי למה חברה X עלתה לגדולה, חברה Y ירדה מגדולתה וחברה Z נסגרה כי זה לא ממש רלוונטי לנקודה שלי. הנקודה שלי היא פשוטה, אם סוני קונה אותך, אולי תהפוך למפתחת מדהימה, אולי תשתפר קלות, אולי תדשדש במקום, אולי תדרדר ואולי תסגר בסוף. כל האפשרויות פתוחות. זה לא אומר שסוני נוראים או משהו כזה, רק שהם לא אלוהים כמו שמנסים לצייר אותם, כאילו אם רק סוני יקנו אותך, תהפוך לנוטי דוג כי כמו שכבר ציינתי, רק נוטידוג נקנתה והפכה לנוטי דוג.

אגב, מנצ'סטר עושים משחקי VR, סתם חברה קקיונית אבל היא ברשימה כי עשיתי קופי פייסט מווייקיפדיה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוגוסט 2019, 08:02

שוב צוות איקו קיבל תמיכה מדהימה מסוני, זו לא דוגמא טובה.

בסכ״ה כשסוני מביאה מפתחת טובה שכבר הוכיחה יכולות טובות אז דברים טובים קורים לרוב, זה מה שאמרתי.

זה נכון לגרילה, נוטי דוג, סנטה מוניקה, סאקר פאנץ׳ ובנד (מבחינת תקציבים וגודל הפקה ובתקווה בעתיד גם האיכות הגבוהה תגיע), מדיה מולקול וגם סאן דייגו (מה מדשדש בהם בדיוק? מפתחת משחקי בייסבול ששומרת על הרמה הגבוהה שלה) אז אני חושב שאפשר להיות אופטימיים בקשר לאינסומניאק.

יודע מה? לפחות עם סוני אתה יודע שיקבלו הרבה חופש, אחלה תקציב ותמיכה לעשות פרויקטים רציניים בתחום ה AAA, פרויקטים שכנראה יהיה מוכוונים לסינגל ושיהיו תואמים ליכולות של המפתחת (זאת אומרת שלא תבוזה כמו מפתחות של EA ואחרות בכל מני פרויקטים למובייל או שיט אחר). מבחינתי חדשות טובות ונראה לי שחפרנו מספיק על הרכישה הזו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2019, 16:07

bling כתב:שוב צוות איקו קיבל תמיכה מדהימה מסוני, זו לא דוגמא טובה.

בסכ״ה כשסוני מביאה מפתחת טובה שכבר הוכיחה יכולות טובות אז דברים טובים קורים לרוב, זה מה שאמרתי.

זה נכון לגרילה, נוטי דוג, סנטה מוניקה, סאקר פאנץ׳ ובנד (מבחינת תקציבים וגודל הפקה ובתקווה בעתיד גם האיכות הגבוהה תגיע), מדיה מולקול וגם סאן דייגו (מה מדשדש בהם בדיוק? מפתחת משחקי בייסבול ששומרת על הרמה הגבוהה שלה) אז אני חושב שאפשר להיות אופטימיים בקשר לאינסומניאק.

יודע מה? לפחות עם סוני אתה יודע שיקבלו הרבה חופש, אחלה תקציב ותמיכה לעשות פרויקטים רציניים בתחום ה AAA, פרויקטים שכנראה יהיה מוכוונים לסינגל ושיהיו תואמים ליכולות של המפתחת (זאת אומרת שלא תבוזה כמו מפתחות של EA ואחרות בכל מני פרויקטים למובייל או שיט אחר). מבחינתי חדשות טובות ונראה לי שחפרנו מספיק על הרכישה הזו :)

אתה מבלבל בין תקציב ומעבר זמן לבין עליה באיכות של החברה. סאקר פאנץ׳ מעולם לא עלו רמה, סליי קופר ואז אינפמס לא היו איזו עלית רמה וכנ״ל אינפמס second son. כלומר כל חברה משתפרת עם השנים, מן הסתם כל חברה שפועלת היום עושה משחקים ״ברמת פס4״ ולא ״ברמת פס2״ אבל סאקר פאנץ׳ הם ההגדרה של מדשדשת במקום. עד היום השיא שלהם נשאר סליי קופר או לפחות הרמה של סליי קופר בתקופת הפס2 שווה או עולה על זאת של שלושת האינפמסחם ביחס לפס3/4. יכול להיות שgot יהיה הפריצה שלהם, נחכה ונראה.

כנ״ל על בנד, כלומר הם קבלו תקציב אינסופי וזמן אינסופי ותראה את התוצאה, משחק לגמרי meh, איך זה עלית דרגה? Days gone יותר טוב ביחס לדור הפס4 מסייפון פילטר לדור הפס1? ממש לא, להפך, סייפון פילטר משחקים מאוד מוערכים, days gone לא כל כך וכאן עוד מדובר בתקציב ענק וזמן פיתוח של 7 (!) שנים.

וסן דיאגו? הם עלו רמה? מה? הם עושים את אותו משחק בייסבול כבר 10 שנים ומה שהם עושים שהוא לא mlb הוא די מעפן. השיא שלהם גם היה בדור הפס2, mark of kri.

בכל מקרה הנקודה שלי נשארה זהה, קניה על ידי סוני היא לפעמים דבר טוב, לפעמים דבר רע ולפעמים לא משנה בכלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2019, 16:29

לא יודע איך אפשר להגיד שסאקר פאנץ׳ לא עלו ברמה...
המשחק הראשון של סליי קופר התקבל באהדה פאנבויית שכזו, כאילו הבשורה של הפס2 בתחום הפלטפורמה/אקשן, אבל הוא לא היה משחק ממש טוב וגם ההמשך לא, לעומת זאת אינפמוס היו משחקי עולם פתוח מורכבים ומרשימים, שניסו גם דברים חדשים בז׳אנר... לא משהו ברמה הכי גבוהה בתעשייה, אבל בהחלט הרבה מעל מה שהיה סליי קופר בדור הפס2.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוגוסט 2019, 17:29

DrKeo כתב:
bling כתב:שוב צוות איקו קיבל תמיכה מדהימה מסוני, זו לא דוגמא טובה.

אתה מבלבל בין תקציב ומעבר זמן לבין עליה באיכות של החברה. סאקר פאנץ׳ מעולם לא עלו רמה, סליי קופר ואז אינפמס לא היו איזו עלית רמה וכנ״ל אינפמס second son. כלומר כל חברה משתפרת עם השנים, מן הסתם כל חברה שפועלת היום עושה משחקים ״ברמת פס4״ ולא ״ברמת פס2״ אבל סאקר פאנץ׳ הם ההגדרה של מדשדשת במקום. עד היום השיא שלהם נשאר סליי קופר או לפחות הרמה של סליי קופר בתקופת הפס2 שווה או עולה על זאת של שלושת האינפמסחם ביחס לפס3/4. יכול להיות שgot יהיה הפריצה שלהם, נחכה ונראה.

כנ״ל על בנד, כלומר הם קבלו תקציב אינסופי וזמן אינסופי ותראה את התוצאה, משחק לגמרי meh, איך זה עלית דרגה? Days gone יותר טוב ביחס לדור הפס4 מסייפון פילטר לדור הפס1? ממש לא, להפך, סייפון פילטר משחקים מאוד מוערכים, days gone לא כל כך וכאן עוד מדובר בתקציב ענק וזמן פיתוח של 7 (!) שנים.

וסן דיאגו? הם עלו רמה? מה? הם עושים את אותו משחק בייסבול כבר 10 שנים ומה שהם עושים שהוא לא mlb הוא די מעפן. השיא שלהם גם היה בדור הפס2, mark of kri.

בכל מקרה הנקודה שלי נשארה זהה, קניה על ידי סוני היא לפעמים דבר טוב, לפעמים דבר רע ולפעמים לא משנה בכלל.

אינפמוס על הפס3 היה אחלה משחק, מודה שאין לי המון ניסיון עם סליי על הפס2, שיחקתי בסליי החדש על הפס3 שנחשב לנחמד והוא היה די meh אבל לא יודע עד כמה הוא אינדיקציה.

אגב משחקי אינפמס על הפס3 היו בעלי רמה טכנית ירודה אבל על הפס4 הם עשו קפיצה טכנית ענקית לא רק בגראפיקה אלא ברמת הגימור והפוליש, אז על זה אני מדבר, שהם מצמצמים ומיישרים קו מבחינת רמות הפקה וגימור עם הרמות הגבוהות בתעשייה ולא, זה לא מובן מאליו.

וסבבה נחכה ל GoT כדי לדעת לאן הם הולכים אבל כבר עכשיו אפשר לאמר שהפקה ברמה הזו לא ראינו בחיים מהם, אם אתה לא רואה את השיפור שהוא מעבר ל ״הם מפתחים משחק לפס4 אז ברור שיראה יותר טוב ממשחקי הפס2 והפס3 והמשחק השקה לפס4 שלהם״ אז אני לא יודע מה לאמר לך.

ולא הבנתי למה השיא של סאן דייגו היה MoK, משחק בינוני למדי מתקופת הפס2, זה שאתה לא מתחבר לבייסבול לא אומר שהם מדשדשים, הם בטופ של התחום ולא בחסד אלא בקטע של משחק ספורט שמתחרה עם הטובים שבהם בכל הז׳אנרים, עובדה שזה רץ שנים על גבי שנים אז כנראה שקהל מספיק גדול מרוצה מהכיוון הזה כדי שזה ימשיך ויוכיח את עצמו מסחרית.

על Bend אני לא אתווכח שסייפון פילטר מהפס1 היה השיא שלהם, הבעיה היא שהם די נפלו חזק באיכות שלהם בדור הפס2 ומשם התגלגלו ללפתח משחקי PSP לא רעים אבל זה שסוני החזירה אותם לקדמת הבמה עם פרויקט AAA גדול לפס4 זו נקודה לזכותם, כמה סיפורים כמו של בנד היו נגמרים בפירוק והעלמות?

והמשחק מכר מצויין מה שיעודד עוד משחקי AAA. כאמור לא מתווכח שהם לא הביאו קלאסיקה ברמה של סייפון פילטר, לא יודע אם יצליחו עוד בפיתוח המורכב פי כמה בשוק של היום, אני יכול לזרום שפה זו כן דוגמא למפתחת שלא התקדמה מבחינת איכות כמו שציפו ממנה אבל כן נחמד שהם מקבלים צ׳אנס להוכיח את עצמם מחדש אחרי כל זה.

הנקודה שלי גם נשארה ברורה, הרכישה של אינסומניאק טפו טפו טפו תוביל לדברים טובים לפי איך שסוני מתנהלת עם בתי הפיתוח שלה, נקווה לטוב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2019, 19:01

סליי קופר אולי לא קבל את השם של ג׳ק ודקסטר, אבל סליי 2 הוא לדעתי בהפרש המשחק הכי טוב של סאקרפאנץ׳ (ביחס לתקןפה כמובן) ואם אני לא טועה זה גם המשחק שמדורג הכי גבוה אצלם. המפתחת הזאת מאז ומתמיד הייתה אותו דבר, משחקי אמצע ה80, משחקי aa כאלה שאף פעם לא מצליחים באמת לעורר התרגשות גדולה. לדעתי second son, המשחק האחרון שלהם, הוא גם הכי גרוע שלהם ביחס לתקופה. אם אתם קוראים לזה אולפן שהשתבח? לבריאות. הלוואי ו-got יהיה הbreak out שלהם, אבל עד היום לא היה להם כזה.

בנד, אני חושב שתסכימו אז אין מה להרחיב. סן דיאגו לא
השתבחו עם השנים, הם עומדים באותו מקום מאז ומעולם. הם עובדים על המון משחקים, כולם meh (למשל lbp kart). כן, הם עושים את משחק הבייסבול השנתי שלהם והוא לגמרי סבבה (ראיתי שהאחרון קבל ממוצע 82 שזה לגמרי סבבה למשחק ספורט) אבל הסיבה שהוא הטופ של ז׳אנר משחקי הבייסבול... כי הוא המשחק בייסבול הגדול היחיד כבר שנים. אני לא הייתי קורא לזה חברה שגדלה והתפתחה עם הזמן, זאת חברה ששמרה על אותה רמה של משחקי בייסבול סבבה ומשחקי לא בייסבול מעפנים למדי במשך שנים.

ועדין, הנקודה נשארה זהה, מעטות החברות שהופכות לנוטי דוג אצל סוני וזה שסוני קנו את אינסומניאק לא אומר שזה טוב ולא אומר שזה רע, נצטרך לחכות ולראות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2019, 20:36

Second son זה משחק שזורז ואכן פה הפאשלה של סוני, אז אני לא חושב שזה הוגן כלפי הסטודיו. כאמור חובת ההוכחה עדיין עליהם, הם מנסים כרגע ז’אנר אחר לגמרי עם מערכת קרב ייחודית, נראה איך זה יעבוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2019, 22:39

Laskin כתב:Second son זה משחק שזורז ואכן פה הפאשלה של סוני, אז אני לא חושב שזה הוגן כלפי הסטודיו. כאמור חובת ההוכחה עדיין עליהם, הם מנסים כרגע ז’אנר אחר לגמרי עם מערכת קרב ייחודית, נראה איך זה יעבוד.

אם second son בעייתי באשמת סוני, זה רק מדגיש את הנקודה שלי :)

בכל מקרה נחכה לgot, נקווה שזאת נקודת הקפיצה האמיתית שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2019, 00:39

כן, ברור שלא עם כולם תמיד סוני עודה את ההחלטה המושלמת. פוליפוני מקבלת יותר מדי זמן, סאקר פאנץ׳ קיבלה פחות, ועכשיו שוב יותר וכנראה פוליפוני תקבל עכשיו פחות אם סוני התעוררה לגבי המצב שם...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2019, 00:44

Laskin כתב:כן, ברור שלא עם כולם תמיד סוני עודה את ההחלטה המושלמת. פוליפוני מקבלת יותר מדי זמן, סאקר פאנץ׳ קיבלה פחות, ועכשיו שוב יותר וכנראה פוליפוני תקבל עכשיו פחות אם סוני התעוררה לגבי המצב שם...

פליפוני לא צריכים פחות זמן, אין פסול בלעבוד על משחק 5 שנים אם התוצר שווה את זה. הבעיה היא שהם לוקחים 5-6 שנים ובסוף מוציאים תוצר דומה ולפעמים גם נחות למה שT10 עושים בשנתיים. תרבות העבודה שם צריכה להשתנות.

אם כבר לעבוד יותר משנתיים על משחק מירוץ, שנה הבאה יוכרז פורצה 8, כותר דור הבא שהוא הפעם הראשונה בהסטוריה של הפרנצ׳ייז שקבל מחזור פיתוח של שלוש שנים. הכי ארוך עד היום היה פורצה 1 שפותח שנתיים וחצי ומאז הם פתחו כל משחק פורצה במחזור של שנתיים. כנ״ל על הורייזן 5 ב-2021 שמקבל 3 שנים לראשונה. אולי אפילו נראה חשיפה בx19 בנובמבר, יש שמועות שנקבל טעימות דור הבא שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2019, 08:49

כן, סוני צריכה לגרום להם לשנות את תרבות העבודה כך שיעשו יותר בפחות זמן, משמע - פחות זמן פיתוח, שישחררו משחק כל 4 שנים ושיהיה משחק מלא ושלא יעברו למחזור של משחק-דמו מורחב-חצי משחק-משחק. למרות שבעבר מבחינת מכירות הם היו אוכלים את פורצה וגם הורייזון לפעמים ביחד, זה פשוט לא צריך להיות מקובל על סוני, וזה גם כבר הפסיק להיות מקובל מבחינת הצרכנים בדור הזה.

ואגב משחקי מירוץ - המשחק wreckfest יוצא לקונסולות והוא קיבל 9 גם מגיימספוט וגם מIGN, אומרים שזה משחק שמחזיר חיים לז׳אנר ושבאמת יש שם המון תוכן ועומק, יותר ממה שנראה במבט ראשון. זה סוג של destruction derby ביחד עם מירוצים אמיתיים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוגוסט 2019, 10:12

DrKeo כתב:סליי קופר אולי לא קבל את השם של ג׳ק ודקסטר, אבל סליי 2 הוא לדעתי בהפרש המשחק הכי טוב של סאקרפאנץ׳ (ביחס לתקןפה כמובן) ואם אני לא טועה זה גם המשחק שמדורג הכי גבוה אצלם. המפתחת הזאת מאז ומתמיד הייתה אותו דבר, משחקי אמצע ה80, משחקי aa כאלה שאף פעם לא מצליחים באמת לעורר התרגשות גדולה. לדעתי second son, המשחק האחרון שלהם, הוא גם הכי גרוע שלהם ביחס לתקופה. אם אתם קוראים לזה אולפן שהשתבח? לבריאות. הלוואי ו-got יהיה הbreak out שלהם, אבל עד היום לא היה להם כזה.

בנד, אני חושב שתסכימו אז אין מה להרחיב. סן דיאגו לא
השתבחו עם השנים, הם עומדים באותו מקום מאז ומעולם. הם עובדים על המון משחקים, כולם meh (למשל lbp kart). כן, הם עושים את משחק הבייסבול השנתי שלהם והוא לגמרי סבבה (ראיתי שהאחרון קבל ממוצע 82 שזה לגמרי סבבה למשחק ספורט) אבל הסיבה שהוא הטופ של ז׳אנר משחקי הבייסבול... כי הוא המשחק בייסבול הגדול היחיד כבר שנים. אני לא הייתי קורא לזה חברה שגדלה והתפתחה עם הזמן, זאת חברה ששמרה על אותה רמה של משחקי בייסבול סבבה ומשחקי לא בייסבול מעפנים למדי במשך שנים.

ועדין, הנקודה נשארה זהה, מעטות החברות שהופכות לנוטי דוג אצל סוני וזה שסוני קנו את אינסומניאק לא אומר שזה טוב ולא אומר שזה רע, נצטרך לחכות ולראות.

כמו שאמרתי, MLB משחק ספורט מעולה ולא בחסד (לא בחסד = לא בגלל שזה משחק הבייסבול היחיד כמו שאמרת אלא כי הוא אשכרה משחק ספורט מעולה באופן עקבי ובמשך שנים), להתפס לאיזה פרויקט צד מסכן כדי לאמוד את השווי שלהם זה לא רציני. הם עושים מה שהם עושים בצורה מעולה וזה מה שחשוב.

SS היה אמור להיות באמת האינפמס הכי טוב שלהם ביי פאר, סוף סוף הם סגרו את הפער הטכני וסוף סוף המשחק קיבל רמת גימור גבוהה והוא התחיל להרגיש אשכרה טוב ובסוף הוא נופל דווקא על בעיה שלא היתה במשחקים הקודמים שזה רמת תוכן עלובה וסיפור גרוע, מבאס וזה אכן באשמת סוני המפיצה אבל מה לעשות, מלחמות קונסולות וכל השיט הזה לעיתים גוררות החלטות כאלה כמו לזרז משחק לא גמור להשקה, גם סוני חוטאת בזה הרי לא סתם כל השקה שלה היא מזעזעת ככה.

יש להם דברים לשפר, לא אמרתי שהם כליל השלמות, אבל אני כן חושב שכמפיצה אפשר לראות שרוב המפתחות שלהן שיש להן טאלנט מציגות שיפורים באופן עקבי ויותר חשוב, הן לא מתבזות ומבוזבזות כמו מפתחות של מפיצות אחרות שיורדות לתהומות, גם אם דברים לא הולכים משהו (כמו המשחק האחרון של בנד) אתה יכול לפחות לראות שכן יש השקעה ושהם אשכרה מנסים, לכן גם שמחתי ש Days Gone ככה הצליח למרות שהוא משחק די meh כי בעיני זה מסמל משהו מעבר.

אני רק מקווה שהם ילכו לכיוון אחר ומעניין יותר אחרי שהוכיחו את עצמם מסחרית כי מצד שני יש את הקונפליקט של הצלחה של המשחק הזה תגרור המשכים של אותו הדבר ואת זה אני גם לא בדיוק רוצה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוגוסט 2019, 20:55

משחקי הפלוס של ספטמבר - Arkham Knight ו Darksiders 3
לא רע, יחסית... אנסה את דארקסיידרס

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ספטמבר 2019, 14:10

זוכרים את project awakening? הוכרז לפס4 ול-PC ודי נעלם. אז הוא דורג עכשיו באירופה ונראה שהוא עדין מגיע לפס4, מדובר באיזו גרסת הדגמה חינמית שאמורה לצאת. עדין לא ברור מה הולך, לא הייתה הכרזה רשמית, אבל נחמד לדעת שהוא עדין חיי כי זה היה אחד הדמואים המרשימים לפס4:

משהו במשחק הזה מריח כמו CROSS GEN, לא יודע מה בדיוק, אבל משהו.

-------------------------------------------------------------------

וסיפור די טפשי לדעתי אבל בטח יוביל לאיזו תביעה טפשית לא פחות. סוני הייתה אמורה לעשות DELIST לדרייבקלאב ב-31 לאוגוסט, כלומר החל מה-31 לאוגוסט אם אין לכם את המשחק הוא לא קיים יותר ב-PSN. מסתבר שהם עשו DELIST ב-30 לאוגוסט ועכשיו כל מני אנשים כועסים שלא הייתה להם הזדמנות לקנות את דרייבקלאב במבצע יום אחרון. השרתים שלו אגב יסגרו במרץ ואז האונליין לא יעבוד יותר.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 02 ספטמבר 2019, 15:18

המשחק גם ככה על הגבול של להיראות יותר מידי טוב בשביל משחק פס4, אבל זה שהוא גם אמור להיות משחק עולם פתוח מחשיד אותו אפילו יותר. אם הוא אשכרה יראה קרוב לזה על הפס4 זה יהיה מאוד מרשים, במיוחד בהתחשב בכך שמדובר במפתחת שעד היום עשתה בעיקר משחקי מובייל ורק בשנים האחרונות מתחילה להיכנס לשוק הקונסולות (הם עובדים גם על משחק בשם Granblue Fantasy: Relink, עד לפני כמה חודשים זה היה בשיתוף פעולה עם פלטינום). אבל ממה שאני מבין הם טחונים בכסף וכאשר הפיתוח של המשחק הוכרז ב 2016 הם הגדירו אותו כ 'high-end console game', אז עושה רושם שיש להם לפחות שאיפות גדולות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ספטמבר 2019, 16:25

יותר מתאים לנושא TGS 2019, אבל מאחר ועדיין אין כזה נושא - אז פה:
https://www.vg247.com/2019/09/05/sony-t ... a-footage/

סוני פרסמה בדרך כזו או אחרת רשימה של המשחקים שיהיו לה להציג שם, ואנשים התלהבו שיהיה טריילר של GoT, אבל אז הגיע מישהו מסאקר פאנץ׳ ואמר שזה לא יהיה משהו חדש, אז בטח טריילר ישן... איזה באסה ואיזה פספוס, קיוויתי לראות שם גיימפליי רציף, אבל הם בטח מחכים עם זה כדי למלא יותר את התערוכה שלהם בהמשך השנה או תחילת שנה הבאה או מתי שזה לא יהיה... או אולי ב-VGA.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ספטמבר 2019, 18:08

Laskin כתב:יותר מתאים לנושא TGS 2019, אבל מאחר ועדיין אין כזה נושא - אז פה:
https://www.vg247.com/2019/09/05/sony-t ... a-footage/

סוני פרסמה בדרך כזו או אחרת רשימה של המשחקים שיהיו לה להציג שם, ואנשים התלהבו שיהיה טריילר של GoT, אבל אז הגיע מישהו מסאקר פאנץ׳ ואמר שזה לא יהיה משהו חדש, אז בטח טריילר ישן... איזה באסה ואיזה פספוס, קיוויתי לראות שם גיימפליי רציף, אבל הם בטח מחכים עם זה כדי למלא יותר את התערוכה שלהם בהמשך השנה או תחילת שנה הבאה או מתי שזה לא יהיה... או אולי ב-VGA.

אני מאתגר אותך או כל אדם אחר פה לפתוח נושא TGS ברגע שתבוא חדשה חשובה מTGS :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ספטמבר 2019, 18:29

כן, זה לא קרה הרבה זמן... אבל יהיו טריילרים מגניבים בטח.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים