PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי bling » 17 אפריל 2019, 12:43

תיאורתית אפשרי גם ש DS משחק של סוף 2020 שיצא בהשקה של הפס5 ככה שזה שהוא קרוס ג׳ן לא אומר משהו על TLOU2 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 12:53

עד עכשיו חשבתי 2019 אבל כל הקטע של משחקי קרוס ג'ן, מה שחשבתי שסוני לא ממש תעשה, קצת מבלבל אותי. מעניין אם הם ירצו את המשחקים הללו סביב השחרור של הפס5 כדי לגרום להם להרגיש כמו משחקי פס5 קונספטואלית. הרי אם TLOU2 בגרסת הפס5 יצא שנה+ אחרי שהמשחק יצא במקור, זה ירגיש קצת כמו רימאסטר ולא ממש שונה מלמשל TLOU1 בזמנו שיצא שנה וקצת אחרי על הפס4.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 אפריל 2019, 12:58

עקרונית זה גם לא אמור בהכרח להעיד על משהו בכלל, כלומר מוזר לחשוב על 2019 כשנה בלי משחק גדול (בסדר.. DG..) ואז על 2020 כאחת עם שלושה, אבל לסוני יצא בדור בזה מוניטין של מפיצה שלא דוחפת תאריכי יציאה למפתחות ופשוט מוציאה משחקים כשהם מוכנים.
אז תאורתית, כן, זה יכול להיות ששלושת הגדולים שלהם הם 2020 ועד אז 2019 די מתה מבחינת AAA מלאי הייפ.
אבל עדיין קצת קשה לראות את זה קורה, ואני מניח שDS וTLOU קשורים זה בזה. אם הראשון הוא 2021 אז השני יהיה 2020, אם DS הוא 2020 אז TLOU מסתמן לי הגיונית כ2019.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 13:02

אגב, כל הקטע הזה של הקרוס ג'ן פותח אפשרויות של יציאה אחרי שהפס5 יוצאת. כלומר נניח DS יוצא מתישהו ב-2021.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אפריל 2019, 13:08

DrKeo כתב:עד עכשיו חשבתי 2019 אבל כל הקטע של משחקי קרוס ג'ן, מה שחשבתי שסוני לא ממש תעשה, קצת מבלבל אותי. מעניין אם הם ירצו את המשחקים הללו סביב השחרור של הפס5 כדי לגרום להם להרגיש כמו משחקי פס5 קונספטואלית. הרי אם TLOU2 בגרסת הפס5 יצא שנה+ אחרי שהמשחק יצא במקור, זה ירגיש קצת כמו רימאסטר ולא ממש שונה מלמשל TLOU1 בזמנו שיצא שנה וקצת אחרי על הפס4.

סוני לא יכולה להחזיק בן ערובה כל תאריך שחרור של משחק גדול לפס4 בגלל הפס5. בריאיון סרני עשה טיזינג רק לגבי DS כמשחק קרוס ג׳ן, קשה לי להאמין ש TLOU2 הוא גם כזה. סיכוי טוב שאכן יצא לפס4 ויגיע לפס5 כמה חודשים מאוחר יותר, מה לעשות צריך עדיין להתחשב בשיקולי הקהל הגדול הקיים שלהם ויש עדיין אינטרס להמשיך לעשות אחלה כסף מהפס4 ואת זה אי אפשר יהיה באמת לעשות אם ייבשו לו את הצורה עד שתצא הפס5.

וכן כמו שאמרת יתכן גם ש DS משחק של 2021, אף אחד לא מבטיח שיצא בהשקה של הפס5 למרות שלאור ההיסטוריה העגומה של סוני זה בהחלט מצב מועדף שלשם שינוי יהיה לפס5 משחק סופר גדול ומצופה בהשקה (גם אם זה אומר שקיימת גרסת פס4 באותו הזמן כולנו יודעים שכל המאמצים והשיווק יעשו הכל כדי לדרוס את קיומה וכל סרטון וטריילר רישמי וגיימפליי ב previews שנראה מהמשחק יתמקדו רק בפס5 פס5 פס5 כמו מה שנינטנדו עושה במקרים דומים ופה ההבדל יהיה גדול יותר ממה שרואים במשחקים הבין דוריים של נינטנדו שהצליחו להתפס תודעתית כמשחקי השקה לדור החדש)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 אפריל 2019, 13:17

הרעיון הזה של משחקי קרוס ג'ן גם ב2021 פותח פתאום חלון שלם של אפשרויות. הורייזן, GOW, ספיידרמן, כל הסיקוולים האלו פתאום נשמעים הגיוניים כמשחקי קרוס ג'ן של 2021 :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 13:23

אני לא יודע אם סוני רוצה שהמשחקים האלה יהיו קרוס ג'ן. כלומר אם הם כבר הכריזו על משחק והבטיחו אותו לפס4, הם יקיימו. בערך כמו נינטנדו עם BOTW. אבל משחקים שלא הוכרזו? אני ממש מקווה שלא. אם כבר הדמו של ספיידרמן הדגיש משהו זאת העובדה שספיידרמן הבא כנראה ינצל את ה-SSD בשביל להזרים כמויות מטורפות של פירוט וזה ממש יבאס אם משחק עולם פתוח יוחזק מאחור על ידי פס4 עם יגואר סופר איטי ו-HDD שפועל פי כמה יותר לאט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2019, 13:45

לדעתי ספיידרמן זה מסוג המשחקים שאפשר לשחרר כל שנתיים ומשהו, כך שאין לי בעייה שההמשך יצא כמו ספיידרמן 1.5 לפס4 וגם לפס5, ונקבל את השלישי מושקע יותר רק לדור הבא. כנ"ל GT.
אבל GOW והורייזון צריכים לתת קפיצה רצינית יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 13:47

למה שספיידרמן לא יקבל את הטיפול שהוא צריך? מה סוני צריכה להיות כל כך לחוצה, ביחוד אם יש להם משחקים כמו DS ו-GOT שיפלפלו את הליינאפ של הפס5? אם סוני למדה משהו מהדור הנוכחי הוא דווקא לא לעשות 1.5 אלה לתת למפתחת את הזמן והמשאבים לעשות את הדבר הכי טוב שהם יכולים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 אפריל 2019, 13:48

אני לא ממש מסכים,המשך לספיידרמן הוא לא איזו הוצאה שנתית של פיפא- כולנו יודעים שספיידרמן 2 הוא משחק פס5 וייקח לפחות שלוש שנים להוציא המשך ראוי,אני מהמר ש3.5 אפילו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 אפריל 2019, 13:55

שלושת הסדרות האלו יקבלו בוודאות משחק ps5 בלבד, השאלה אם זה יהיה המשחק השני או השלישי.
מבחינת סוני יש לזה הגיון כלכלי מסוים, כי לps4 יש שוק גדול בהרבה. אני גם מניח שפיתוח לps4 יהיה זול ומהיר יותר בצורה לא קטנה, כיוון שמהפכות בעיצוב המשחק עקב קפיצה טכנולוגית עוד לא יוכלו לעשות והם כולם יתבססו על המנוע והמכניקות שכבר נבנו להם.
כבר ראינו את סוני עושה את זה עם GOW2 על הPS2, משחק שהתחיל פיתוח כשפיתוח לps3 כבר היה מאוד ריאלי. רק שעכשיו זה אפילו יותר הגיוני, אפשר לעשות אותו לשתי הקונסולות בצורה טבעית.
גם די בטוח להניח שלא כל השלושה יקבלו טיפול כזה, סוני ירצו שואוקייס גדול בשנים הראשונות עם בלעדי מאוד מצופה שמנצל את הכוח של הps5. השאלה איזה מהם, אם בכלל, יהיה משחק קרוס ג'ן.
ההימור הראשוני הולך כמובן להורייזן שמבוגר מהם בשנה וקשה לראות פיתוח ps5 בלבד שהתחיל ב2017, אבל הוא באותה מידה גם יכול עדיין להיות משחק 2020, קרוס ג'ן ברמה הסטנדרטית ולא משחק שיקבל גרסאת ps5 אמיתית.

ספיידרמן וGOW שניהם נראים לי הגיוניים למדי מהבחינה הזו. ספיידרמן בכלל לקח לאינסומניאק 3 שנים ככה שספיידרמן 2 על הps4 צריך הגיונית לקחת פחות, אז כן לתת 3 שנים ולחשוב על 2021 זה מתחבר. את GOW אני מניח שנראה רק ב2022 במקרה הטוב אם הוא יהיה משחק PS5 שהרבה ממנו יבנה מאפס, אבל כמשחק PS4? שלוש שנים זו אפשרות מסוימת, אני מניח.

סך הכל זו אופציה, כולנו מרגישים כבר הרבה זמן (ודיברנו על זה) שלסוני יש כמה מותגי על שנופלים בין הכסאות, סיימו פיתוח בזמן שבו זה לא ריאלי לפתח לps4 ולצאת לפני הps5, ומצד שני לא ריאלי להתחיל פיתוח לps5 ויש זמן פיתוח שהולך לפח. אז לאסקין אוהב לפנטז על 'משחקי TLL' :), אבל פתאום נראה שהכוכבים קצת מסתדרים בצורה כזו שהוצאות מקבילות, עם שתי גרסאות נפרדות בתחילת הדור, היא אופציה לגיטימית.
לפחות ככה זה מרגיש לי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2019, 14:27

לדעתי יש עוד מה להוציא מהפס4, במקרה של ספיידרמן, ההמשך שלו יכול להיות הARKHAM CITY שלהם - אותה חומרה, משחק מתקדם בהרבה.
ומאחר והוא מסחטת כסף די בטוחה, אני לא חושב שיהיה כזה נורא אם נקבל המשך ממש דור הבא רק בעוד 5 שנים ובינתיים נקבל משחק טוב יותר מהראשון... אני גם לא חושב שהם צריכים 3 שנים בשביל זה. כל המשחק הראשון לקח להם 3 שנים, אם זו אותה חומרה אני לא רואה סיבה שייקח להם יותר משנתיים. בטח אם זה עדיין בניו יורק, וזה יהיה בניו יורק. ברור שיהיו שינויים ושיפורים, אבל באמת שעם כל העולם והמכניקות והמנוע שמוכנים ומזומנים - לא רואה סיבה שלא יוציאו המשך ב-2020 אם סוני מעוניינת בזה. לא יקרה שום דבר אם ההמשך יקבל גם כן ציונים של 8.8 בערך.
אולי זה פשוט כי הסדרה הזו פחות חשובה לי באופן אישי, אז לא אכפת לי לקבל רק "עוד מאותו הדבר" עוד בדור הזה, כשהדור הבא יקבל את אותו משחק רק בלי זמני טעינה.

על GOW2 כבר די בטוח שעובדים וברור ממלא "פליטות" של המפתחים שזה לדור הבא בלבד.

ואני לא "מפנטז" על משחקי TLL, אני פשוט הסתכלתי על לוחות הזמנים וזה היה נראה הכי סביר, לאור העובדה שמשחק AAA ברמה של סוני יכול לקחת גם 5 שנים לפתח, זה לא נותן למפתחות הגדולות ביותר אפילו יותר מדי אופציות לשחרר יותר ממשחק וחצי או 2 בדור הבא (בזה עוד חלקן הצליחו, עם צוותים ממש גדולים), אז האופציה של משחק בהיקף קטן יותר גם נכונה כלכלית, זמנית, וגם מהבחינה שמשחקי שיגור או בסמוך לשיגור מגיעים עם ציפיות נמוכות יותר ולכן לא נראה לי שאנשים יבכו אם יקבלו חוויות קצרות יותר כל עוד הן "נוצצות" יותר, משמעותית...
אגב, כבר מעכשיו אני מהמר שגם GOW3 יהיה כנראה משחק שיצא במקביל לפס6 :D אני כמובן צוחק כי אנחנו לא יודעים באמת מתי יגיע השני, אבל אם זה יהיה ב-2023 אז יהיה להם ממש קשה לעשות המשך ראוי ב-3 שנים, אפילו אם הכל כבר "מוכן" כמו בספיידרמן - זה כל כך שונה במשחק כזה, שקורי אמר שבוס אחד יכול לקחת להם למעלה משנה לפתח, והם מתכננים לכאורה הרבה כאלה למשחק הבא :D זה יכול לקחת גם 5 שנים, בטח אם המשחק השני יהיה ענק כמו הראשון (והוא צפוי להיות גדול עוד יותר), אז או שהם יגדלו בעוד איזה אלף עובדים או שיוציאו את השלישי כקרוס-ג'ן. מה לעשות, משחק כל כך סינמטי וכל כך ארוך ומושקע, אפילו אם לא בעולם פתוח אמיתי - ייקח גם לצוות הכי טוב בעולם לפחות איזה 4 שנים לפתח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 14:47

בוויקיפדיה טוענים שספיירמן פותח 4 שנים, אני משער שמשחק דור הבא עם קפיצה אמיתית יקח בערך זמן זהה (מצד אחד יש להם את המכניקות הבסיסיות ומבנה הגיימפליי, מצד שני הם צריכים לבנות את הטכנולוגיה בזמן שספיידרמן היה המשחק הגדול השלישי שלהם על המנוע דור נוכחי שלהם כך שאני משער שזה בסוף יתאזן לזמן פיתוח די דומה) שזה אומר שחרור בסביבות 2022, כשהפס5 תהיה בת כמעט שנתיים.

כן, סוני יכולה לעשות ספיידרמן 1.5 ולעשות עוד ועוד תוכן 1.5 אבל צריך לזכור שני דברים. הראשון הוא שגם אם עושים "1.5", זה עדין מאמץ פיתוח גדול שידחה את המשחק ה"אמיתי" בכמה שנים. אז אולי שווה להם בשביל השנה הפיננסית 2020 להוציא ספיידרמן 1.5 אבל זה באמת שווה להם אם זה אומר שספיידרמן 2 האמיתי יצא רק ב-2024 במקום 2022 או שלחילופין הם לא יוכלו לעבוד על פרנצ'ייז גדול אחר במקביל כמו רטצ'ט או סנסט אוברדייב 2? הדבר השני שצריך לזכור הוא שיש להם תחרות, מיקרוסופט, שבפוטנציאל תהיה עם קונסולה חזקה יותר. קרוס ג'ן זה נחמד אבל יש גבול כמה משחקי קרוס ג'ן אתה יכול לעשות ואם התחרות מוציאה משחקי דור הבא אמיתיים בזמן שאתה מפמפם משחקים שרצים על הקונסולה שיש לאנשים כבר בבית, כמה אטרקטיבי באמת לקנות אותה? זה גורם לה להרגיש כמעט כמו פס4 פרו 2 שמריצה משחקים יפה יותר וחלק יותר במקום להיות קפיצה דורית אמיתית.

אני לא מבין מה המטרה של משחק 1.5 שכזה אם אפשר שנה וקצת אחריו לקבל המשך אמיתי שיטיב עם כולם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2019, 15:20

כי אפשר לפצל את הצוות כך שחלק גדול יעבוד על ה״1.5״ בזמן שהשני עובד על ההמשך האמיתי ואז הם מצטרפים לצוות הגדול.
אבל כבר חרשנו את זה... כן, אם מיקרוסופט יפציצו עם משחקי דור הבא של ממש אז סוני תהיה בנקודה מעט פחות טובה בהתחלה, אבל מדובר בסדרות מצויינות שאני בספק אם באמת זה יפריע מאוד למי שאוהב אותן, ובמקרה הכי גרוע הם ״ישוו ויעלו״ שנתיים אחר כך, מה שמיקרוסופט כנראה לא תעשה אלא 3-4 שנים אחר כך. קיצר אני לא רואה פה חסרון גדול, ואותי אישית יותר מעניין סוף הדור מאשר תחילתו, ככה אני, מעוניין למצות את הרכישה שלי עד הסוף ^_^

כמו כן, השיקול הכלכלי של להוציא משחק עבור 100 מליון איש לעומת 10 מליון... אבל שוב - כבר חפרנו פה מלא על זה בדיוק. בא נראה מה יהיה...

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 אפריל 2019, 15:26

לאסקין,מתי בפעם האחרונה שמעת על משחק המשך נורמלי בדןר הזה שפותח בשנתיים? אפילו cod צריך 3 בשביל משהו סביר,אז ספיידרמן? האקסקלוסיבי הכי מוכר של סוני בדור הזה? אין מצב לדעתי.

וכן,ההמשך לגמרי יהיה בניו-יורק,אם מדובר במשחק דור הבא,כמו שאני בטוח שהמצב (תראו את ign unfiltered עם טד פרייס,הוא די התפתל כשראיין מ׳קאפרי התחיל לשאול אותו על הדור הבא) אז אנחנו כבר בטח מדברים על רובעים נוספים כמו ברוקלין והארלם הנוסף למנהטן ,והרבה יותר פירוט וסימולציה מתחוכמת יותר,זה ידרוש זמן.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 17 אפריל 2019, 15:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 15:28

אם אתה רוצה לספק ספיידרמן 2, אפילו אם הוא "1.5", תוך שנתיים~ אתה צריך צוות גדול. אם הצוות יהיה קטן יותר אז יקח להם יותר זמן או שהם יעשו משחק מסכן, שתי אפשרויות די חסרות הגיון. אני לא יודע למה אתה הופך את ספיידרמן ל-COD, אין שום סיבה להתחיל להוציא את המשחק הזה כל שנתיים באיכות יחסית ירודה במקום לעשות המשך אמיתי. אין ספק שבדור הבא נראה שני משחקי ספיידרמן, אני פשוט לא מבין למה הראשון צריך לצאת שנה+ מוקדם יותר ולהיות משחק סוג ב' רק בשביל לספק איזה מכסה דמיונית שכאילו סוני שמים להם. ממתי יש לסוני מכסות כאלה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2019, 15:32

אני חושב ש-1/4 מהצוות של המשחק הראשון יכול להעדר מהפיתוח של השני ועדיין נקבל משחק טוב יותר מהראשון בתוך שנתיים בערך. כנראה שנסכים שלא להסכים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 15:46

זה שאתה חושב שרבע צוות יכול לעשות משחק טוב יותר מהמקורי בחצי זמן גובל לדעתי בטרוף שבמקומות מסויימים היה יכול לשלוח אותך לאשפוז כפוי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2019, 16:36

התכוונתי ש-3/4 יעבדו על המשחק הבא, משק הביניים אם תרצה למרות שאני מכנה אותו המשחק השני כי לדעתי הוא יכול להיות המשך ראוי, בזמן שה-1/4 עובדים על המנוע של הבא ומתכננים את העיר, וה-3/4 יחברו אליהם בעוד שנתיים, חלקם אפילו יתחילו לעבור כבר בעוד שנה וחצי נגיד, והם יוציאו אותו בסוף 2022. באמת שלא רואה למה זה לא אפשרי מבלי לפגוע באיכות שלהם בצורה משמעותית... כמובן שהם במקביל יכולים להרשות לעצמם לגדול בצורה די משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 18:16

צוות מלא לא יוציא משחק ברמה זהה בשנתיים, AC צריך 800 אנשים כדי להרים דבר כזה בשנתיים והצוותים של COD מקבלים 3 שנים עם מצבה מלאה, לא 3/4 מצבה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 אפריל 2019, 19:15

DrKeo כתב:אם אתה רוצה לספק ספיידרמן 2, אפילו אם הוא "1.5", תוך שנתיים~ אתה צריך צוות גדול. אם הצוות יהיה קטן יותר אז יקח להם יותר זמן או שהם יעשו משחק מסכן, שתי אפשרויות די חסרות הגיון. אני לא יודע למה אתה הופך את ספיידרמן ל-COD, אין שום סיבה להתחיל להוציא את המשחק הזה כל שנתיים באיכות יחסית ירודה במקום לעשות המשך אמיתי. אין ספק שבדור הבא נראה שני משחקי ספיידרמן, אני פשוט לא מבין למה הראשון צריך לצאת שנה+ מוקדם יותר ולהיות משחק סוג ב' רק בשביל לספק איזה מכסה דמיונית שכאילו סוני שמים להם. ממתי יש לסוני מכסות כאלה?

אני חושב שיש גם שאלה של זיכיון
אני ממש מבולבל מה קורה עם ספידרמן
הדמות שיכת למרוויל ,שהיום שיכת לדיסני
אבל עם אני זוכר נכון ,אולפני סוני הוציאו סירטי
ספידרמן ,אבל הדמות גם ביקום סרטים של מרוויל
מישחקים עד לפני כמה שנים אני חושב שאקטיוויזיון
היתה המפיצה עכשיו סוני
זה די מבלבל כל עינין הזיכיון של ספידרמן
למי מותר להוציא מה בספידרמן ,ועד מתי ?

יש שאלה שלי לא ברורה ,עם לסוני יהיה את הזיכיון
למישחקי ספידרמן שהיא מפתחת לתמיד ,או לא ?
כי כדמות ספידרמן היה בכל מיני מישחקים
מרוויל נגד קאפקום לדוגמה
והיה במישחקים עוד מתקופת האטרי 2600

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 אפריל 2019, 20:18

אפשר להגיד שיש זכיון שונה לכל מדיום שבו הדמות יכולה להשתתף. זאת אומרת, הקומיקסים או סדרות טלוויזיה שייכות למארוול ותמיד היו. בשנות ה-2000 למארוול עוד לא היו אולפני סרטים והם מכרו (יותר דומה להשכירו למען האמת) את הזכויות של כמה מהגיבורים שלהם לחברות חיצוניות. ככה לדוגמה ארבעת המופלאים או אקס מן התגלגלו לידיים של פוקס, בעוד שאת הזכויות לעשות את סרטים (בלבד) בכיכובו של ספיידרמן (בלבד) הם מכרו לסוני. באותה מידה את הזכות לעשות משחקים של ספיידרמן (על בסיס הסרטים, על בסיס קומיקס או סתם) הם מכרו באותו הזמן לאקטיוויזן, לכן גם למרות שהזכויות על הסרטים והפקתם היו של סוני, משחקי הסרטים לא היו בלעדיים לסוני ויצאו לכל הקונסולות.

בכל מקרה כידוע מאז מארוול הפכו להיות אחד מאולפני הסרטים הגדולים בעולם, ובינתיים סרטי ספיידרמן רק הלכו והתדרדרו בשביל סוני והחווירו מאוד מול התחרות מצד מארוול. הם הגיעו לסיכום בו שני הצדדים רצו - מארוול יכולים להשתמש בדמות למספר סרטים (אני חושב שעל הנייר ואם לא היה דיבור חדש, כרגע ההסכם הוא רק עד הסרט הבא) אבל היא עדיין נשארת של סוני.
כלומר הסרט של ונום (או מורפיוס שבהפקה) הם של סוני לגמרי, כמו גם מימד העכביש שיצא לאחרונה. בינתיים מארוול מנצלים את גרסאת הלייב אקשן של הדמות בתוך היקום הקולנועי שלהם ותאורתית בקקוב סוני יחזרו לעשות סרטי ספיידרמן, או להכניס אותו לתוך סרטי הנבלים שלהם בצורה מפורשת.
אני מאמין שהם יאריכו את ההסכם על הדמות הקולנועית כי כרגע זה מסתמן כטוב לשניהם, אבל לך תדע.

בכל מקרה במדיום המשחקים הם נמצאים כעת באותה הנקודה בדיוק שהם היו בקולנוע בתחילת שנות ה2000. הם רוצים להכנס לזה ולעשות דברים ברמה גבוה אבל אין להם אולפנים משל עצמם, אז הם בינתיים מוכרים זכויות (הנוקמים למשל מפותח כרגע אצל SE). מדיבורים מסביב נשמע שהם כן יותר מעורבים בזה משהיו בסרטים ההם של סוני ופוקס, אבל הם גם כוח הרבה יותר גדול היום ככה שזה מתבקש.
בכל מקרה אני לא יודע בדיוק מה ההסכם, אבל בהתחשב בכך שהפיתוח החל בערך באותו זמן אני נוטה להאמין שהיה קשר בין ההסכם לגבי הדמות הקולנועית לכך שסוני קיבלה את הזכות להפיץ (בלי לפתח, כמובן. אינסומניאק היא לא מפתחת פנימית של סוני) את משחק הספיידרמן כבלעדי שלה.
מה יקרה בעתיד? אני לא יודע. בטח סגרו כרגע על טרילוגיה או משהו כזה ואז מארוול יכולים לעשות מה שהם רוצים. עד כמה שאני יודע משחקי ספיידרמן של אקטיוויזן היום נמחקו מהעולם כשנגמר ההסכם ועקרונית יכול להיות שזה יקרה בעוד הרבה זמן גם עם ספיידרמן של סוני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2019, 10:06

DrKeo כתב:צוות מלא לא יוציא משחק ברמה זהה בשנתיים, AC צריך 800 אנשים כדי להרים דבר כזה בשנתיים והצוותים של COD מקבלים 3 שנים עם מצבה מלאה, לא 3/4 מצבה.

כן, כי AC צריכים לבנות עיר חדשה מאפס וכו', כנ"ל COD שהכל עושים מחדש, פה אני מדבר על הרחבה/שיפוץ של העיר הנכחית, אני לא חושב שיש מקום להשוות בכלל ברמת ההשקעה שצריכה להיות. בשביל שספיידרמן הבא יהיה מוצלח צריך בעיקר לשפר מכניקות שכבר קיימות, להוסיף דברים, וכמובן לעבוד על עלילה חדשה, אבל הרבה מאוד מהעבודה כבר יש להם ביד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2019, 12:14

אם המשחק ספיידרמן הבא יהיה אותה עיר, אותה גרפיקה ורק סיפור חדש כשעשינו מעבר דורי זה יהיה מביך במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אפריל 2019, 12:27

לאסקין די, אני יודע שהרבה פעמים יש לך זווית ראייה מקורית (גם אם פנטזיונרית :)) על דברים, אבל לא הולך להיות פה ספיידרמן 1.5 ובטח לא בזמנים שאתה מפנטז עליהם, זה לא מתאים בעידן הנוכחי שמשחקים עולים כל כך הרבה וההפקות שלהם רק גדלות יותר ויותר וגם אין בזה היגיון אסטרטגי עם הקהל התובעני וספוג הגירויים של היום (בקצרה, משחק שכזה יהיה כישלון יחסי כי חייבים את ה״וואו״ מהמשך שיוצא בתקופה שיש חומרה חדשה וחזקה פי כמה, ואפילו בלי חומרה חזקה וחדשה המשך שמרגיש more of the same הוא לא מקובל היום וחייבים להביא איזה קטע שיגרום למשחק להרגיש מרשים יותר ומרגש יותר, אחרת אתה תפיל את הסדרה כמו שקרה עם טומב ריידר בדור הזה או קראקדאון למשל, עבר העידן של המשכים בחצי כוח), בקיצור זה לא יקרה.

ספיידרמן הבא יהיה המשך מלא ומושקע שאני מאמין ינצל את היכולות של החומרה החדשה כמו שצריך.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים