PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 01:57

GOW 2018 הוא לא רק ריבוט, הוא גם המשך. והרבה אנשים נחשפו לסדרה בזכות האחרון והם לא שיחקו במקור, חלקם שיחקו רק בשני או השלישי אולי... בטח שיש ערך ברימייק של הראשון - כסף. מישהו פה לא יקנה רימייק מדהים שלו לדור הבא בלבד? אני אשלם על זה בשנייה מחיר מלא, גם אם הגיימפליי יהיה מיושן יחסית למשחק האחרון. זה משחק עם פוטנציאל כל כך גבוה להיות מפוצץ ראשים בגרפיקה של הדור הבא, די קל לראות איך הוא ימכור המון עותקים מהר מאוד, ויעזור גם למכירות של המשחק האחרון והבא אחריו, וזה בקלות יכול להיות רק אחד מתוך 3 רימייקים בסדרה שיעשו...
בקיצור בטח שאני רואה למה שסוני תעשה את זה.
אז מה אם העלילה הייתה גרועה, יחסית לחדש...? גם את זה אפשר לשפץ קצת אם כבר עושים רימייק מושקע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2020, 02:14

אם GOW 1 יהיה פשוט GOW1 עם גרפיקה יפה? לא, אני לא אקנה אותו. הוא מיושן ברמות, צריך להמציא את המשחק מאפס כדי שהוא יחזיק משהו ב-2020.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 09:02

אנחנו מדברים פה על רימייק מושקע. לא רימאסטר.
או לפחות זה מה שהבנתי שהפרוייקט שלהם, מה שהוא לא יהיה, אמור להיות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2020, 09:44

מה הרעיון בכלל לשחזר את דימון סולס? כן זה אולי המשחק הכי חשוב של העשור האחרון או בין החשובים לפחות אבל מבחינת אטרקטיביות היום אין לו שום משקל, סדרת סולס משאירה לו אבק וככה גם בלאדבורן, סקירו ואפילו מתחרות מחוץ ל FROM כמו ניהו 2 נשמע שיותר איכותי.

זה יהיה כזה רימייק מיותר ועוד דוגמא למפיצה שמקשיבה למיעוט אינטרנטי קולני רק כדי להתרסק אחרי זה בקופות.

הלוואי והיה אפשר את מגס3 אבל זה משחק שהולך להיות בלעדי לפס5 אז איך בדיוק קונאמי תאשר את זה?

העלילה אגב של GOW הראשון חביבה ביותר, כן היא לא בדיוק רגשית ועמוקה כביכול כמו הריבוט ולכן פחות נוגעת בלב בוא נאמר, אבל כסיפור בסגנון המיתולוגיה היוונית היא עשויה מצויין.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 מאי 2020, 10:05

למרות שמכל מה שראיתי ושמעתי על דימון סולז, אני מסכים איתך לגמרי, בלינג - יש לי הרגשה שאיכשהו, אם קיים רימייק שכזה, הוא יצליח מאוד. בייחוד בביקורות, פודקאסטים ושאר ''גיט גודרז'' שכאלה, ויגרור אחריו גם הצלחה לא רעה במכירות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 מאי 2020, 10:07

זה יותר וישפול ת'ינקינג אבל הייתי רוצה להמר על סדרת רזיסטנס.
או בכלל איזשהו משחק שהוא לא third person action adventure - כי זה נראה שסוני די זנחו את כל הז'אנרים האחרים בדור הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 10:47

אני אשמח לרימייק של ביושוק נגיד... אם הם הולכים על מבט ראשון.
אבל רזיסטנס זו סדרה שניסיתי ולא הצלחתי להנות ממנה.
וכל מה שקשור לשוטרים של ממש - הכי חשוב זו התחושה של הגיימפליי והנשקים, ואני לא בטוח בכלל שחברה של רימייקים מסוגלת לעשות את זה כמו הגדולים בתחום.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 10:54

אני חושב שההגיון מאחורי דימון סולס הוא רק אם סוני רוצים ממש להחיות את המותג. כלומר עכשיו אחרי שסדרת דארק סולס הסתיימה, וגם FS זזים לכיוונים מעט שונים, אולי סוני רוצים להשתלט על הספוט הזה, והאמת שזה לא נשמע כמו רעיון רע מבחינתם.
אם המטרה היא דימון סולס 2 בפיתוח פנימי, מה הדרך הכי טובה להראות למעריצים שהם יודעים לעשות משחק סולס? לפתח רימייק עם שיפורים מודרניים (על בסיס דארק סולס 1 ו3, והמצאות חדשות) למשחק שכבר קיים בבסיס, משחק שהמעריצים מאוד רוצים. אם זה יעבוד, אז השלב הבא הוא דימון סולס 2 (אולי בלופוינט יקבלו שדרוג בדור הזה ויפתחו אותו, ואולי אחרי הרימייק הוא יעבור לפיתוח פנימי אחר).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 11:03

לא יודע, לי נשמע הרבה הרבה יותר הגיוני שהם יפתחו את בלאדבורן 2, למשל, במקום רימייק למשחק שהוא סוגשל אבטיפוס של הז׳אנר.
זה גם מותג שלהם, וגם מזוהה עם סוני יותר, וגם אחד האהובים שלהם עד היום... דימון סולס לא מסתדר לי מהרבה סיבות

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 11:17

Laskin כתב:לא יודע, לי נשמע הרבה הרבה יותר הגיוני שהם יפתחו את בלאדבורן 2, למשל, במקום רימייק למשחק שהוא סוגשל אבטיפוס של הז׳אנר.
זה גם מותג שלהם, וגם מזוהה עם סוני יותר, וגם אחד האהובים שלהם עד היום... דימון סולס לא מסתדר לי מהרבה סיבות

מצד שני אתה לא יודע מה קורה בין FS לסוני. הרבה יותר סביר שFS יפתחו עם סוני את BB2 מאשר את דימון סולס 2, אחרי שהם פיתחו כבר 4 משחקים בסדרה באופן מעשי (ועם DS3 כבר טענו בפה מלא שהם לא רצו לפתח אותו אבל היו מחוייבים בהסכם לNB).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2020, 11:21

Klayman כתב:למרות שמכל מה שראיתי ושמעתי על דימון סולז, אני מסכים איתך לגמרי, בלינג - יש לי הרגשה שאיכשהו, אם קיים רימייק שכזה, הוא יצליח מאוד. בייחוד בביקורות, פודקאסטים ושאר ''גיט גודרז'' שכאלה, ויגרור אחריו גם הצלחה לא רעה במכירות.

זה עדיין נישתי מדי, שמע כל הקבוצה של מעריצי סולס היא לא ענקית מלחתכילה, מתוך הקבוצה הזאת תפצל את אלה שממש חייבים רימייק של דימון סולס הראשון, כמה נשארו לך ביד?

מילא אם זה יהיה באמת רימייק סטייל משחקי קאפקום אז זה כבר לא משנה ממש ואפשר להתייחס לזה כמעט כמו משחק חדש בסדרת סולס ואז כנראה שכל הפאנבייס ישמחו לשחק בזה, אבל אם זו רק שכבת צבע כרגיל אז אני מאמין שזה באמת נישתי מאוד, גם אם הוא יראה מדהים זה עדיין אותו משחק שהוא הפחות טוב ומעניין בסדרה היום.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 11:39

אי אפשר לעשות למשחק הזה רימייק שהוא רק שכבת צבע. מעבר לעובדה שכל הקונספט שלו עבר קפיצה משמעותית לאורך היציאות והוא כעת מיושן מאוד ביחס לשוק, הוא והמערכות שלו גם לא ממש גמורים בנקודות מסוימות. זה משחק שחרג מהתקציב וסוני (שהיו בטוחים שזה כשלון מוחלט ואפילו מכרו את זכויות ההפצה מחוץ ליפן, שזה אגב עדיין מכשול בדרך לרימייק, אבל כזה שאפשר לעקוף אם הם באמת רוצים) פשוט שחררו אותו באיזשהו שהוא שלב. הוא למעשה לא באמת סיים פיתוח ולמרות שהוא כן שחיק מהתחלה ועד הסוף (עם המון בעיות טכניות על הPS3), הוא בבירור לא גמור באופן מוחלט.
זה משחק שאפשר או לעשות לו רימאסטר פשוט בגרושים רק כי אין BC לפס3, או רימייק אמיתי שמשלים אותו לגמרי ונותן לו במינימום השוואה להתפתחות של FS עם הסדרה עד דארק סולס 3. אבל אם סוני באמת רוצים לפתח את דימון סולס 2, הם יהיו חייבים גם להציג המצאות חדשות משלהם כדי להוכיח שיש להם יכולת כזו גם בלי FS.
אני צופה שאם זה באמת רימייק לדימון סולס, מה שעל הנייר לא נשמע כמו פרויקט שאפתני מSOTC בהכרח, יהיה מדובר בכמעט בניית משחק חדש על בסיס מה שאנחנו מכירים כדימון סולס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2020, 12:24

מתישהו FS כנראה יעשו DS4 בדור הזה וכשזה יקרה, לא משנה מה בלופויינט יעשו עם דימונס סולס 2, רוב הסיכויים שDS4 ישפיל אותו. אני לא בטוח מה המטרה של לעשות דימונס סולס 2, הרי הסדרה כבר עברה אבולוציה ענקית לתוך DS שהגיע לשיא עם 3, אז מה המטרה בלהתחרות בזה במוצר כמעט זהה אבל (כנראה) נחות?

אני לא מעריץ ענק של הסדרה, לא שחקתי ברובם (שחקתי רק בדימונס סולס ובDS3), אבל אם דימונס סולס 2 יצא לפס5 ובתקופה דומה יצא DS4, אני קונה את DS4 בלי להניד עפעף וכנראה מתעלם מדימונס סולס 2 של בלופויינט.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 12:41

מאיפה הבטחון שיהיה DS4? כלומר המותג שייך לBN, תאורתית הם יכולים להמשיך אותו בלי FS. אבל ממש לא בטוח שFS ירצו לחזור לפרנצ'ייז הזה, בטח שלא בפרק הזמן שיקח לסוני לפתח את דימון סולס 2 אם הם יתחילו אחרי הרימייק (נניח 2023). FS כעת במקום שהם יכולים לעבוד על מה שהם רוצים וכל מפיצה תרוץ לחתום איתם על חוזה הפצה (רק בדור הזה הם עבדו עם אקטיוויז'ן, סוני וBN על פרויקטים שונים), בשנים האחרונות מיאזאקי (שהוא המנוע היצרתי מאחורי הסטודיו) משמש גם כנשיא המוחלט של הסטודיו, ככה שקשה להאמין שהוא יכפה עליהם פיתוח שאף אחד לא מעוניין בו. והכי חשוב, הוא בעצמו אמר שהם לא מעוניינים כרגע לפתח המשך לסדרה, ובפה מלא הוא אמר שאת DS3 הם עשו רק כי היו מחוייבים בחוזה. ובכל מקרה DS3 הוא משחק עם סיום תמתי מוחלט לדרה הזו, לא שאי אפשר להמשיך, אבל הוא כן משחק שנבנה כמשחק אחרון.
יש להם כרגע עוד שלושה מותגים אחרים ללא המשך, שהרבה יותר סביר שהם ימשיכו איתם מאשר עוד דארק סולס (שלא לדבר על זה שהביקוש להם גדול יותר), והם גם הוכיחו שהם ממש לא מתביישים לצאת עם עוד ועוד IP חדשים.
אני זוכר שהייתה לנו התערבות אחרי שDS3 יצא, בה אמרת שיהיה אחד חדש עד 2018 או משהו כזה, ואני אמרתי שלא כי הם אמרו שלא. אז לא היה, ולמרות שתאורתית זה לא בלתי אפשרי שזה יקרה, זה כן צפוי שלא יקרה בעתיד הקרוב.

מצד שני, אם סוני יפתחו דימון סולס 2 בלי FS, וBN יפתחו דארק סולס 4 בלי FS, התחושה שלי הרבה יותר טובה לגבי היכולת של סוני לעמוד בסטנדרט הגבוה של FS מאשר BN.
לגבי משחק שיפותח ע"י FS, בוא נניח שהם יחליטו בסוף איכשהו שכן בא להם, יש סיכוי שהם ילכו לעשות את דימון סולס 2 בשביל סוני בדיוק כמו שיש סיכוי שילכו לעשות את דארק סולס 4 בשביל BN (אם כבר, אפילו יותר. לדימון סולס יש לור ועולם שעוד יש מה לעשות בו, לדארק סולס פחות).

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 מאי 2020, 14:24

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2020, 15:08

Stick כתב:מאיפה הבטחון שיהיה DS4? כלומר המותג שייך לBN, תאורתית הם יכולים להמשיך אותו בלי FS. אבל ממש לא בטוח שFS ירצו לחזור לפרנצ'ייז הזה, בטח שלא בפרק הזמן שיקח לסוני לפתח את דימון סולס 2 אם הם יתחילו אחרי הרימייק (נניח 2023). FS כעת במקום שהם יכולים לעבוד על מה שהם רוצים וכל מפיצה תרוץ לחתום איתם על חוזה הפצה (רק בדור הזה הם עבדו עם אקטיוויז'ן, סוני וBN על פרויקטים שונים), בשנים האחרונות מיאזאקי (שהוא המנוע היצרתי מאחורי הסטודיו) משמש גם כנשיא המוחלט של הסטודיו, ככה שקשה להאמין שהוא יכפה עליהם פיתוח שאף אחד לא מעוניין בו. והכי חשוב, הוא בעצמו אמר שהם לא מעוניינים כרגע לפתח המשך לסדרה, ובפה מלא הוא אמר שאת DS3 הם עשו רק כי היו מחוייבים בחוזה. ובכל מקרה DS3 הוא משחק עם סיום תמתי מוחלט לדרה הזו, לא שאי אפשר להמשיך, אבל הוא כן משחק שנבנה כמשחק אחרון.
יש להם כרגע עוד שלושה מותגים אחרים ללא המשך, שהרבה יותר סביר שהם ימשיכו איתם מאשר עוד דארק סולס (שלא לדבר על זה שהביקוש להם גדול יותר), והם גם הוכיחו שהם ממש לא מתביישים לצאת עם עוד ועוד IP חדשים.
אני זוכר שהייתה לנו התערבות אחרי שDS3 יצא, בה אמרת שיהיה אחד חדש עד 2018 או משהו כזה, ואני אמרתי שלא כי הם אמרו שלא. אז לא היה, ולמרות שתאורתית זה לא בלתי אפשרי שזה יקרה, זה כן צפוי שלא יקרה בעתיד הקרוב.

מצד שני, אם סוני יפתחו דימון סולס 2 בלי FS, וBN יפתחו דארק סולס 4 בלי FS, התחושה שלי הרבה יותר טובה לגבי היכולת של סוני לעמוד בסטנדרט הגבוה של FS מאשר BN.
לגבי משחק שיפותח ע"י FS, בוא נניח שהם יחליטו בסוף איכשהו שכן בא להם, יש סיכוי שהם ילכו לעשות את דימון סולס 2 בשביל סוני בדיוק כמו שיש סיכוי שילכו לעשות את דארק סולס 4 בשביל BN (אם כבר, אפילו יותר. לדימון סולס יש לור ועולם שעוד יש מה לעשות בו, לדארק סולס פחות).

תראה, אתה מכיר את FS ואת סדרת DS הרבה יותר טוב ממני, אז אני לא הולך להתימר לדעת אם יהיה DS4 או לא. אני משער שלא מעט תלוי באלדן רינג, אם הוא ימכור כמו או פחות מ-DS3 וכנראה שהתקציב שלו גבוה יותר, אז יש מצב טוב שBN יתחננו ל-DS4 (לא שזה אומר שFS צריכים לענות לתחנונים). אבל בו נניח שלא יצא יותר DS חדש לעולם, אתה באמת חושב שבלופויינט מסוגלים לעשות משחק DS שמרגיש יותר טוב ממשחק DS של FS, אפילו אם המשחק DS האחרון שלהם יהיה כבר בן 4 או 5? ואחרי שתשחק באלדן רינג ואחריו במשהו חדש (סיקרו 2, אולי פרנצ'ייז חדש, אולי BB2, מי יודע), אתה באמת תתלהב ממשחק DS2 של בלו פויינט כשאתה חווה את הרמה העולה עם השנים של FS?

לא יודע, יש לי ספק מאוד גדול בכל הנושא. בלופויינט היא חברה עם אפס רקורד, כבר שנים הם עושים פורטים ולחלקם מקבלים שדרוג גרפי, אפילו סופר משמעותי כמו SOTC, אבל עדין לא ראיתי את בלופויינט מעצבים גיימפליי או שלב. בעצם, מה הם יודעים לעשות חוץ מאשר פורטים? כמובן שיכול להיות שהם יהיו הדבר הכי טוב בתעשיה, כל דבר אפשרי, אבל כחברה עם אפס רקורד קצת קשה לי להאמין שהם יצליחו להרים משחק סולס טוב בזמן שFS ממשיכים להביא בראש, אפילו אם מדובר בפרנצ'ייזים חדשים. אני משער שהשורה התחתונה שלי היא שהמשחקים של בלופויינט יחווירו ליד אלה של FS וזה גם לא יצטייר טוב וגם כנראה לא בדיוק יפיל מעריצי FS שהם קהל נישתי ותובעני.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 15:21

קודם כל כמובן שאין לי מושג מBP מסוגלים לעשות, אז מן הסתם קשה לי (בלשון המעטה) לראות אותם מנצחים את FS במגרש הביתי שלהם. אבל, לא בטוח שBP יעשו את דימון סולס 2 גם אם סוני יפתחו אותו בעצמם. ובין אם אלו יהיו הם או מפתחת אחרת של סוני, אני בטוח שלסוני יש מספיק משאבים כדי שהמשחק יהיה לפחות 8, ובהנחה שלא יהיה DS חדש, דימון סולס 2 בלעדי שיראה מדהים ויזואלית ויתקבל סך הכל טוב זה דבר שכנראה ימכור טוב.
בכל מקרה רימייק לדימון סולס זו מלכתחילה מחשבה מוזרה, לכן אני רק מנסה להבין מה ההגיון שעומד מאחורי זה כי נראה כרגע שזה הכיוון. נקודת הפתיחה שלי היא שאין הגיון בלעשות רימייק לדימון סולס, אז בוא ננסה לחשוב למה סוני עושים את זה.
לדעתי זה עובד כמו שצריך רק אם לסוני יש תוכניות לעשות את דימון סולס 2. ואתה יודע מה, בוא לא נשכח שהצוות של סקירו בתוך FS לא עבד על DLC למשחק. וזה משמעותי, כי הDLC של FS מוכים טוב, מתקבלים מצוין ובגדול הם כמעט תמיד השלבים הכי טובים של אותו המשחק. אה, והם יצאו לכל משחק מאז דימון סולס. אז מה זה אומר? כנראה שהצוות של סקירו התבקש להתחיל או לעזור בפרויקט מיידי, כזה שהם לא יכלו לדחות בעוד כמה חודשים כדי לפתח DLC. האופציות הריאליות בעיניי הן או שהם התאחדו לצוות אחד גדול שעובד על אלדן רינג (בכל זאת שנה מאז ששמענו עליו וגם לא ראינו ממנו כלום, לא אופייני לFS, אולי קשיים בפיתוח?), או, וזו הייתה התאוריה שלי מאז ומעולם, שהם הלכו לפתח לסוני בלעדי לשנה הראשונה של הפס5. הרבה יותר סביר שזה BB2 או IP חדש, אבל, מי יודע... אולי סוני רוצים לשחרר את דימון סולס המקורי בהשקה כשואו קייס ויזואלי וכמשחק שיישר קו ויגרום לכל מי שיש לו פס5 להכיר את המותג, ואז שנה או יותר אחרי זה FS בכבודם ובעצמם מפתחים להם את דימון סולס 2 (אמנם צוות ב' לפי התסריט שלי, אבל לסקירו זה לא הפריע).

אגב, דיברתי קודם על זכויות ההפצה של דימון סולס וזו בעיה רצינית. באופן רשמי לגמרי מצידה של סוני זו הסיבה שלא נעשה לדימון סולס רימאסטר לפס4. צריך להבין שסוני או קונה מBN את זכויות ההפצה באירופה וארה"ב, או למעשה נותנת להם להפיץ אותו שם ומוותרת על הכנסות מחוץ ליפן. אני מניח שהאופציה הראשונה יותר ריאלית, אבל למשחקים האלו יש קהל מאוד גדול בשאר העולם ולכן זו לא תהיה קנייה פשוטה וBN בודאי ינסו לעשות קופה על הראש של סוני. לכן צריך להבין שאם סוני עושים רימייק לדימון סולס, זה לא מהלך קטן של 'על הדרך', למעשה אני לא יודע כמה רווחים הם באמת יראו על הפרויקט הזה (מעבר למכירות של פס5 בהשקה). לכן אני בטוח שיש כאן משהו מעבר מבחינתה של סוני.

בקיצור הכל יכול להיות, ואגב ככל שאני חושב על זה אני מגיע למסקנה שיותר סביר שFS יחזו לפתח משחק סולס עם דימון סולס ולא עם דארק סולס. כלומר הכל יכול להיות וגם אולי DS4 מפותח ברגעים אלה, אבל מבחינת גיון זו בעיניי האופציה הפחות סבירה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2020, 16:17

אני מסכים עם כל מה שאמרת, אבל מלכתחילה לא ביקרתי את מה שאמרת אלה את הגישה המוזרה של סוני אם זה באמת הכיוון שלהם. למה דימונס סולס כשיש להם כבר את BB שיש לו כבר את השם והסגנון היחודי לעומת דימונס סולס? שלא נדבר על המכירות הטובות יותר. למה שfs ירצו להתעסק בדימונס סולס כשהוא קבל כבר 3 המשכים, קוראים להם DS. הרי DS הוא מימוש החזון של דימונס סולס, אז למה לחזור לprototype?

לא יודע, כל זה נשמע לי ממש מוזר. למה להתעסק בדימונס סולס כשבצד של פרום מדובר בסוג של prototype שהם כבר המשיכו ממנו שלושה משחקים ומהצד של סוני מדובר במשחק פחות פופולרי עם תסבוכות משפטיות בהפצה. למה לא BB2? זה כל כך הרבה יותר הגיוני מכל בחינה (גיוון/אומנותית, רווחית, משפטית וכו׳) אשר DS2.

בכל מקרה, אני חושב ששנינו חושבים שזאת בחירה מוזרה. אז אפשר לתרץ למה הם עושים את זה, אבל מי אמר שזה באמת מה שהם עושים? כלומר אני יודע ששרייר אמר שהוא שמע, אבל זה עדין לא רשמי. שרייר גם אמר ששתי הקונסולות מעל ל-10.7TF :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 16:31

אני יכול רק להגיד שאני יודע שהקונצנזוס בקהילת המעריצים הוא שמבחינת עולם וlore, דווקא דימון סולס הוא הפסגה של FS. אישית אני לא יודע, אמנם שיחקתי בדימון סולס כשהוא יצא אבל לא סיימתי אותו (היחיד של FS שלא סיימתי :)) ובטח שלא היה לי את אותו הדרייב שיש לי היום לצלול לעומק המשחקים שלהם ולחקור את העולם והlore.
אבל לא יודע, אולי באמת יש שם איזה משהו מיוחד ואולי לFS יש איזה רעיון מהפכני למשחק סולס חדש, והם מעדיפים לספר סיפור נוסף בעולם של דימון סולס ולא של דארק סולס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2020, 18:03

סתם נשמע לי מוזר, זה הכל. מי יודע מה הולך מאחורי הקלעים. בנוגע לעולם עצמו, אל תרגיש רע שלא סיימת אותו, כנראה 90% ממי שקנה אותו לא סיים אותו והמשחק הזה מכר רק מליון ומשהו עותקים מה שאומר שרוב הסיכויים שמדובר בקהל של כמה עשרות אלפי אנשים שאשכרה סיימו אותו ושמו לב ל-LORE כמו שצריך :)

אני הולך לקנותה פס5 בשיגור והסיבה היחידה שאני אקנה חידוש של DS מבלופויינט תהיה אם לא יהיה לי מה לקנות לקונסולה בשיגור ואני ארצה משהו ממש יפה גרפית להשוויץ בכדי שיהיה לי משהו להשוויץ בקונסולה. אני לא באמת רואה סיבה לחידוש של DS, ביחוד שאלדן רינג יוצא עוד ממש מעט זמן וחידוש של DS כנראה יהיה גרסה יפה יותר ונחותה עיצובית מ-DS3 שכבר שחקתי עד כמעט סופו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 מאי 2020, 08:00

יצא לי לראות את אנגרי גו מדבר על tlou 2
אני לא יגיד שום ספוילר, אז לא לדאוג

מה שכן עם הם לא לקחו זמן לשנות את המשחק
והדליפות אמיתיות, זה ממש אבל ממש נורא
.זה לא אומר שאני לא ישחק במישחק עוד כמה שנים שיגיע לגולד בחינם , בגלל המישחקיות והגרפיקה
אבל עם לא עשו שינוי משמעותי בעלילה , זה 0 שקל מבחינתי
פשוט הרס מוחלט של הזיכיון

עדין יש את הסיכוי , שעשו שינוים אז נחכה וניראה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 מאי 2020, 12:45

אני חושב שזה ממש לא הוגן כלפי ניל ובכלל הצוות של ND. אין לי מושג מה יש בדליפה, אבל עד כמה שאני מבין זה רק אירועי השיא. כלומר גם אם הם נוראיים, אנחנו מקבלים אותם בלי קונטקסט של עשרות שעות סיפור שבונות לשם.
אתה יודע מה, גם אם אלי או ג'ואל עושים משהו מוראי שמרגיש מחוץ לדמות לחלוטין וזה מקור האכזה, אז להפך - אם הסיפור מצליח לבנות לשם בצורה טובה ואמינה שתגרום לנו להבין (גם אם לא להצדיק) את הדברים, אז להיפך, שאפו.

יכול להיות שהמשחק נוראי, אבל גם יכול להיות שבקונטקסט השלם הוא מדהים. לדעת רק 1% מהסיפור בלי כל התהליכים שהוא בונה ואז לשפוט אותו, זה ממש מיותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2020, 13:03

אני גם לא ממש מבין איך אפשר לשפוט סיפור של משחק בלי לחוות אותו. סרטים יכולים להבנות או להרס על בסיס סצנה אחת שהכינה את הטוויסט בסצנה הבאה, אז כשרואים שעה מתוך 20+ שעות של המשחק אפשר באמת להעריך את העלילה שלו?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 מאי 2020, 13:08

גם אני שומע פרטים כלליים שמשהו חריג מחכה לנו, שהמשחק הזה מעורר מחלוקת בצורה שדין מפחד ממנה...

ברור שהגיימפליי (לא שחדשני במיוחד אבל נראה שמשפר ומרחיב בהרבה את של הראשון ככה שאין סיבה שמי שאהב לא יאהב אותו עוד יותר) והגראפיקה כמו שכבר ראינו וכל המסביב יהיה פצצה ואני מצפה שהביקורות יהיו טובות מאוד אבל הכיוון שהם לוקחים כאן כנראה הולך לעורר חתיכת שיטסטורם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 מאי 2020, 13:17

אגב רק תראו את ה thumbnail של הסרטון המדובר של אנגרי ג׳ו ותבינו עד כמה מה שהולך שם הוא רציני. הכותרת היא ״הדליפות פשוט נוראיות. אפיק FAIL!״ ורואים אותו עם פרצוף של facepalm כזה מיואש מהחיים.

אותי זה קצת מדאיג, ג׳ו הוא לא רודף קליקבייטים, הוא כן אחלה בסכ״ה ועושה את ביקורות הוידאו הכי מושקעות ומעמיקות שיש, הוא גם נתן ל TLOU הראשון לא פחות מ 10 עגול שזה חתיכת נדיר אצלו אז אין לו שום bias והוא לא איזה אנטי SJW ששנא את הראשון בגלל שאלי לסבית או משהו... אם הוא ככה לקח את זה קשה אז זה בטח לא שטות של בכייני אינטרנט.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 98 אורחים