PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2020, 19:10

bling כתב:
Laskin כתב:בקצרה, הם אומרים שהרבה יותר קרוב ממה שהיה הטריילר של הראשון.

הטריילר של הראשון איזה? הגיימפליי במלון שהיה עם AI מפוברק לגמרי?

ברור לי שגם ה AI בדמו גיימפליי של ההמשך ב E3 היה מפוברק מה ההבדל פה.

אני מדבר גראפית אם הם עמדו ביעד של הדמו גיימפליי של E3, לא מבחינת גיימפליי.

לא ראיתי את הניתוח אבל לפחות בסרטון השוואה שהבאתי לפני כמה ימים היה הרבה pop-in (לא היה בכלל בדמו מ2018) והייתה חסרה תאורה ווליומטרית מדברים שהם לא השמש/ירח כמו אש למשל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 יוני 2020, 19:15

בסרטון של df הכל די מאוד מאוד מאוד קרוב למה שהוצג.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יוני 2020, 16:01

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2020, 19:59

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 יולי 2020, 08:17

Laskin כתב:

אחלה משחקים! אני חושב שאשחק באריקה עם האישה, היא תחבב את זה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2020, 10:29

ספר איך אריקה... לא שמתי לב שהוא בכלל חלק מהמשחקים של החודש, הפסקתי אחרי טומב ריידר :)
מצחיק קצת שמיקרוסופט מחלקת איזה משחק כדורסל ארקיידי אינדי, בזמן שסוני מביאה את 2K20

אגב, מדיה מולקול הכריזו שדרימס יקבל תמיכה בPSVR בסוף החודש. מגניב. המשחק בנוי לזה וכדאי שיהיו הרבה שלבים לVR לפני שהם יוציאו את הPS5 והPSVR2.

אה, וכתבים התחילו לשחק את GOT, אסור להם ממש מלדבר עליו כרגע, אבל מעניין מתי יהיו PREVIEWS, אם בכלל, לפני שהביקורות יוצאות, עוד שבועיים בדיוק... מקווה שיש תאריך מוקדם יותר לתת רשמים, כדי שנוכל להתערב עליו עם קצת יותר מידע :)
ארז - אתה קיבלת עותק במקרה?

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 01 יולי 2020, 14:10

Laskin כתב:ספר איך אריקה... לא שמתי לב שהוא בכלל חלק מהמשחקים של החודש, הפסקתי אחרי טומב ריידר :)
מצחיק קצת שמיקרוסופט מחלקת איזה משחק כדורסל ארקיידי אינדי, בזמן שסוני מביאה את 2K20

אגב, מדיה מולקול הכריזו שדרימס יקבל תמיכה בPSVR בסוף החודש. מגניב. המשחק בנוי לזה וכדאי שיהיו הרבה שלבים לVR לפני שהם יוציאו את הPS5 והPSVR2.

אה, וכתבים התחילו לשחק את GOT, אסור להם ממש מלדבר עליו כרגע, אבל מעניין מתי יהיו PREVIEWS, אם בכלל, לפני שהביקורות יוצאות, עוד שבועיים בדיוק... מקווה שיש תאריך מוקדם יותר לתת רשמים, כדי שנוכל להתערב עליו עם קצת יותר מידע :)

אכן קיבלתי. וכמו שאפשר לנחש - זה הדבר היחיד שמותר לי להגיד כרגע (זה והתאריך של הביקורת, אבל זה כבר יצא).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2020, 14:14

מגניב! מותר לך להגיד אם אתה משחק ביפנית או אנגלית? כי אלאנה פירס אמרה שהיא משחקת ביפנית, אז סתם מעניין אותי לדעת... ואם השפתיים שלהם באמת מתאימות רק לשפה האנגלית, כי אם כן זה מעפן :/
(וככה זה היה נראה בחשיפת הגיימפליי האחרונה)

בכל אופן נשמח לשמוע רשמים ראשוניים ברגע שיהיה מותר לתת כאלה
(ואם אין תאריך של "בקרובים" - נשמח גם לדעת, כי אז אפשר להתחיל להמר עליו כבר)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 01 יולי 2020, 15:40

אני משחק באנגלית, למרות שאני שוקל להעביר ליפנית מתישהו בהמשך לראות איך זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2020, 15:48

מעולה, אשמח אם תעדכן בנושא הזה לפחות אם וכשיהיה מותר לך

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 יולי 2020, 07:16

Laskin כתב:ספר איך אריקה... לא שמתי לב שהוא בכלל חלק מהמשחקים של החודש, הפסקתי אחרי טומב ריידר :)

2k20 מלא בdlc בתשלום ,לא חושב שסוני שלמה הרבה על זה
בנוסף בטח עוד כמה חודשים יצא 2k21

בכל מקרה אנגרי גו פרסם סוף סוף ביקורת על tlou2
עוד לא צפיתי ,יתחיל עכשיו
הוא אמר שהביקורת תכלול כמה ספוילרים
ובנוסף אמר מה שכבר היה ידוע ,שהיתה תקופת זמן שסוני לא הרשתה
למבקרים שקיבלו עותק מוקדם ,לדבר על חלקים מסוימים מהסיפור
או משהו בסגנון ,והוא רצה לדבר בחופשיות לעשות את הביקורת

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יולי 2020, 16:16

אנגרי ג׳ו, זה שהביא למשחק הראשון ציון מושלם ונדיר של 10, נותן ל TLOU2 ציון של 6 עלוב ביותר בסטנדרטים שלו. אני מאוד מופתע מזה כי ברור שכשמשחק יש פה עלייה משמעותית ברמה, אני מבין שלא הגעתי לרגעי העלילה הבעיתיים אבל עד כדי כך נוראי? זה הזוי שכיוון עלילתי של משחק יכול להוריד ציון מ 10 ל 6.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יולי 2020, 16:23

זה רק בגלל הספוילרים, הוא בזמנו 'נתפס' על זה ועכשיו מאוד קשה לעשות פניית פרסה אחרי שכבר החלטת בראש שאתה לא מסכים עם מה שהמשחק עושה, מחוץ לקונטקסט.
בגדול שיחקת כבר מספיק כדי לדעת מה הבעיה שלו עם המשחק, לפחות פחות או יותר.
בכל מקרה אני גם לא חושב שזה משחק של 10/10, זה משחק מאוד מיוחד שיצא לגמרי מהנוסחא הגיימית המקובלת בכל הנוגע לבניית סיפור ומבנה משחק. לא הכל עובד, מה שכן עובד מדהים ומה שלא יכול גם להתיש. אבל סך הכל זה משחק שראוי להעריץ את ND על מה שהם עשו כאן, ולא 'לכעוס' (גם אם זה בטייטל של השם שלך).
אפשר לבקר את המשחק, אני גם מבקר את המשחק, אבל כשאני שומע אנשים כאלו שפשוט מתעצבנים על הכיוונים הכלליים בלי לנסות בכלל להבין, או בלי לתת מינימום של הערכה לND לכל הפחות על הנסיון, אני לא יכול לקחת אותם ברצינות.

מעניין מה קורה ביקום המקביל שבו הספוילרים לא היו נחשפים. כלומר המשחק היה אותו משחק מוזר וקשה לעיכול ככה או ככה, ואני בטוח שעדיין היו כאלו שלא יתחברו אליו ואני לגמרי יכול להבין (גם אישית אני לא 100% עם המשחק בכל צעד), אבל אם לא היה נוצר בלאגן כזה גדול שהיה מנותק מכל קונטקסט, באמת מעניין מה היה קורה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יולי 2020, 16:26

בשום מצב שבעולם המשחק הזה לא יכול להיות 6,לא ראיתי את הביקורת שלו (אני די לא סובל את התוכן שלו באופן כללי) אבל אני מתאר לעצמי שהוא פשוט חלק מה-internet rage שיש עכשיו כלפי המשחק אם בגלל טענות ל-SJW או בגלל החלטות עלילתיות שנויות במחלוקת,והוא וכנראה רוצה לשמור על קהל הצופים שלו,ואתה יכול להניח כבר מה טייפ הקהל שאני חושב שאוהב את התוכן שלו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יולי 2020, 16:50

Stick כתב:זה רק בגלל הספוילרים, הוא בזמנו 'נתפס' על זה ועכשיו מאוד קשה לעשות פניית פרסה אחרי שכבר החלטת בראש שאתה לא מסכים עם מה שהמשחק עושה, מחוץ לקונטקסט.
בכל מקרה אני גם לא חושב שזה משחק של 10/10, זה משחק מאוד מיוחד שיצא לגמרי מהנוסחא הגיימית המקובלת בכל הנוגע לבניית סיפור ומבנה משחק. לא הכל עובד, מה שכן עובד מדהים ומה שלא יכול גם להתיש. אבל סך הכל זה משחק שראוי להעריץ את ND על מה שהם עשו כאן, ולא 'לכעוס' (גם אם זה בטייטל של השם שלך).
אפשר לבקר את המשחק, אני גם מבקר את המשחק, אבל כשאני שומע אנשים כאלו שפשוט מתעצבנים על הכיוונים הכלליים בלי לנסות בכלל להבין, או בלי לתת מינימום של הערכה לND לכל הפחות על הנסיון, אני לא יכול לקחת אותם ברצינות.

מעניין מה קורה ביקום המקביל שבו הספוילרים לא היו נחשפים. כלומר המשחק היה אותו משחק מוזר וקשה לעיכול ככה או ככה, ואני בטוח שעדיין היו כאלו שלא יתחברו אליו ואני לגמרי יכול להבין (גם אישית אני לא 100% עם המשחק בכל צעד), אבל אם לא היה נוצר בלאגן כזה גדול שהיה מנותק מכל קונטקסט, באמת מעניין מה היה קורה.

אממ כן שיחקתי מספיק אולי ועדיין אני לא יכול להבין מה הבעיה שיכולה להיות לו עם המשחק ביחס למשחק הראשון, אין שום מצב שאם הוא אהב את הראשון מבחינת הגיימפליי (והוא אכן אהב) שהשני הוא נפילה מבחינתו בקטע הזה, הוא הרבה יותר טוב מהראשון, גם בקרבות, גם בפאזלים, גם בחקירה משמעותית יותר, גם ברמת התוכן ובגיוון שלו. סורי בכל הנוגע למשחק עצמו אני לא קונה את זה שהמשחק ירידה ברמה מבחינתו. זה נטו מה שפייג' אמר של ה outrage כלפי העלילה וה themes. אם העלילה היתה אהובה כמו של הראשון הוא היה נותן להמשך 10 שוב.

פייג', אני חושב שהוא דווקא מפיק ביקורות מאוד מושקעות ויסודיות, עזוב את הגימיק של הכועס, הוא מפיק תוכן טוב לטעמי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יולי 2020, 17:00

תשמע הסיפור והמבנה שלו מאוד משמעותיים במשחק כזה. וכמו שהראשון היה 10 להרבה רק בזכות הסיפור, על אף גיימפלי צולע, אז השני הוא פחות (6 זה מוגזם..) בגלל הסיפור, על אף גיימפלי מצוין.
בכל מקרה הביקורות האמיתית שלי על המשחק והנפילה שלו לדעתי, נמצאים בערך בשעות 15-25 מתוך 30. ככה שאני מניח שאתה צריך לחכות לשם כדי לשפוט לפי נקודת המבט שלי, ומבחינתי לפחות זה לא רק עניין סיפורי.
כלומר ברור, הכל נובע מתוך הסיפור במשחק כזה ואם הוא היה שונה אז לא היה כנראה כל הקטע הארוך הזה שלא אהבתי, אבל העובדה שלא אהבתי אותו לא נובעת מתוך 'כעס' על הסיפור או משהו כזה.

בכל מקרה ספציפית כאן זה בעייתי בגלל הספוילרים. המשחק נהרס להם מחוץ לקונטקסט, היה גל זעם נגד המשלק שליבה את עצמו, ועכשיו רשה להיות זה שמודה בטעות וצועק המלך הוא עירום, הכל בסדר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יולי 2020, 17:05

bling כתב:
Stick כתב:זה רק בגלל הספוילרים, הוא בזמנו 'נתפס' על זה ועכשיו מאוד קשה לעשות פניית פרסה אחרי שכבר החלטת בראש שאתה לא מסכים עם מה שהמשחק עושה, מחוץ לקונטקסט.

אממ כן שיחקתי מספיק אולי ועדיין אני לא יכול להבין מה הבעיה שיכולה להיות לו עם המשחק ביחס למשחק הראשון, אין שום מצב שאם הוא אהב את הראשון מבחינת הגיימפליי (והוא אכן אהב) שהשני הוא נפילה מבחינתו בקטע הזה, הוא הרבה יותר טוב מהראשון, גם בקרבות, גם בפאזלים, גם בחקירה משמעותית יותר, גם ברמת התוכן ובגיוון שלו. סורי בכל הנוגע למשחק עצמו אני לא קונה את זה שהמשחק ירידה ברמה מבחינתו. זה נטו מה שפייג' אמר של ה outrage כלפי העלילה וה themes. אם העלילה היתה אהובה כמו של הראשון הוא היה נותן להמשך 10 שוב.

פייג', אני חושב שהוא דווקא מפיק ביקורות מאוד מושקעות ויסודיות, עזוב את הגימיק של הכועס, הוא מפיק תוכן טוב לטעמי.

באופן כללי אני לא עף על כל מיני אושיות יוטיוב למיניהם שמשתמשים בסגנון בוטה ואובר תיאטרלי כמו ג'ים סטרלינג ואנגרי ג'ו כדי להעביר את התוכן שלהם,אבל זו באמת העדפה אישית.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 יולי 2020, 19:15

בעניין אנגרי גו ,צפיתי בביקורת ,ולא ממליץ למי שלא רוצה ספוילרים
אבל אני חושב ש6 מתוך 10 זה הוגן מהדברים שהוא אמר בביקורת
חלק מהדברים דוגמת הגרפיקה והאנימציות ,הוא אמר שזה בטופ

יש אלמנטים מסוימים במשחק שהוא לא אהב
ומה שהכי פגע בו זה הסיפור
הרבה נצמדים לעניין של הsjw, אבל לרוב מאוכזבי המשחק
זה בכלל לא היתה הבעיה העיקרית

ואני חושב שבגלל שחלק אוהבים את הסיפור וחלק שונאים את הסיפור
ניראה ביקורת מעורבות
אני חושב שמישהו שסתם היה שונא הכל ,היה זורק ציון גרוע בהרבה

ואני חושב שהעניין שהלא ספוילר - כי זה לא נכנס למשחק
לא נכנס למשחק ,הציל את הסדרה
כי זה יכל להיות ממש גרוע

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2020, 19:19

אין בעייה לא להתחבר לסיפור, אבל זה לא משהו שאמור להוריד 4 נקודות שלמות, כשברור שמבחינת גיימפליי הוא פי כמה וכמה יותר טוב מהקודם, לו הוא נתן 10. זה ציון של קליקבייט.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 יולי 2020, 19:56

Laskin כתב:אין בעייה לא להתחבר לסיפור, אבל זה לא משהו שאמור להוריד 4 נקודות שלמות, כשברור שמבחינת גיימפליי הוא פי כמה וכמה יותר טוב מהקודם, לו הוא נתן 10. זה ציון של קליקבייט.

אני חושב שלגרסת הps4 הוא נתן 10 ,כי הגרסה המקורית סבלה
מפרים רייט נמוך
ובעניין הסיפור ,אני יכניס תגית ספוילר להסביר למה הוא הוריד
כל כך הרבה ,וזה מעבר לספוילרים הרגילים
ספויילר: הצג
בגלל הסיפור משחקים בדמות של איבי במקום גול שנרצח על ידי איבי
הרבה שעות משחק זה עם איבי ,והרבה מבקרים לא אוהבים את הדמות הזאת
הם אוהבים את גול ואילי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2020, 20:01

נו, זה עניין של הסיפור ולא שום דבר מעבר

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יולי 2020, 20:25

לא בדיוק. אני יכול להבין את הטענה הזו, לדעתי 6 זה לגמרי מוגזם ואני בכללי נגעל מהגישה שכועסת על ND בגלל המשחק הזה ולא באמת נותנת צ'אנס.
אני חושב ש6 זה מוגזם כי עם ערכי ההפקה אי אפשר להתווכח, ואני חושב שקודם כל צריך להעריך את ND על הנסיון (גם אם לא התחברתם) במקום לכעוס עליו. וגם הגיימפלי שופר משמעותית, אני מניח שזה לדעתי אבל זה 'לדעתי' די אובייקטיבי, לפחות לדעתי :).
ובכל זאת, זו טענה שאני יכול להסכים איתה כשהיא מגיעה ממקום אמיתי ולא ממקום של החלטה מראש. וזה נכון שזה קשור לסיפור, אבל כמו שאמרתי קודם הסיפור פה כל כך משולב בגיימפלי שאי אפשר באמת להפריד.
כלומר הסיפור היה אותו סיפור גם אם הקטע הזה היה שעה שמעבירה את הנקודה ולא חצי משחק, ואמנם הנקודה כמובן חזקה יותר כשזה חצי משחק, אבל האם זה היה שווה את זה? לדעתי לא.
אני מבטיח שבקרוב אכתוב את הודעה מסודרת עם ספוילרים והכל, הדברים עוד מסתדרים לי בראש... :)
אבל זו דעתי באופן כללי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 03 יולי 2020, 00:04

אני מעריך שעם זה היה רק שעה ולא חצי משחק
אנגרי גו היה נותן ציון גבוה בהרבה
והוא לא המאוכזב היחיד מזה

אנגרי גו גם אמר בביקורת שההחלטה היתה אמיצה
והם לקחו הימור ,אבל לדעתו זה היה הימור שגוי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2020, 01:49

אדם אמיץ/טיפש עשה סטרימינג ל-GOT:
https://www.twitch.tv/videos/677830926
https://www.twitch.tv/videos/677844195
https://www.twitch.tv/videos/677838901

שכנע אותי להתחמק מהמשחק הזה. המערכת קרב נראת כמו "מעיכת כפתורים" ומצב הפוליש לא נראה להיט. לא יודע, זה פשוט לא נראה כיף במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2020, 09:56

(מן הסתם מלא בספויילרים):

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים