PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Kazz » 29 מאי 2019, 19:42

אז כל מי שגרס בביטחון כה רב שסוני לא יכלו לספק תצוגת E3 מכובדת יצא טאמבל!

ההצגה הכי אינפורמטיבית של DS + הכרזה של תאריך יציאה השנה. הכרזה ששוברת את האינטרנט. וזה לפני שקיבלנו את הפרטים על TLOU2.

אני מקווה שנדב ואחרים 'יבלעו את כבודם' ויודו שטעו, ולא שנתחיל לשמוע ספינים פתטייים איך שזה שאין חומר מספיק למסיבה או שאי אפשר להראות אותו משחק שנתיים ברצף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2019, 20:13

קאז, כמה פעמים דברתי על טריילרי תאריכי יציאה לשלישיה של סוני כשדברנו על tlou2 ב2019? במסיבת E3 תאריך יציאה למשחק שמראים בפעם הרביעית זה נחמד, לא יותר. כנ״ל על tlou2 או כל משחק מהשלישיה של סוני.

בפעם ה500, אם המסיבה של סוני נראת כמו זאת שתארת, עדיף שלא יעשו מסיבה.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 מאי 2019, 20:23

די נו. זה בסדר להודות שטעית. לא מדובר בסוגייה הרת-עולם.

העתק-הדבק את מה שקיבלנו היום מ DS, והגג בE3 היה עף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2019, 21:50

אתה מודע לזה שדברנו על טריילר + תאריך יציאה לds, לtlou2 ולgot שיוכרזו בe3 במהלך הויכוחים בנושא פה, כן? כאילו מה בדיוק השתנה? ידענו שכנראה אחד מהם מכוון להשנה (פשוט חשבנו שזה tlou2), דברנו על ״טריילר חשיפת תאריך יצאה״ למשחק 2019 כבר חודשים; אז מה השתנה? מה גרם לך בדיוק לקפוץ?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מאי 2019, 22:04

גם אני לא הבנתי מה הסיפור שלך קאז, אנחנו אז זרמנו איתך ש TLOU2 מוכן לתצוגת גיימפליי שנייה פלוס תאריך יציאה כי הימרנו שזה המשחק של 2019. בסוף יצאה הפתעה שאף אחד לא חזה והתברר שדווקא DS הוא המשחק המדובר שהיה מקבל את התצוגה פלוס תאריך היציאה. אוקיי מגניב.

איך זה פתאום עושה את כולנו ט-א-מ-ב-ל-י-ם? (על הדרך גם אל תקח את כל הוויכוח ככה קשה שאתה חוגג כל ״ניצחון״ שלך לכאורה כאילו פיצחת את האטום), אז את TLOU2 שזרמנו איתך עליו היה מחליף DS ומה חוץ מזה, זהו סגרנו את המסיבה? היא פתאום נהפכה למדהימה? רחוק מזה.

אם זה בערך מה שיש להם אז הם מקבלים אחלה תשומת לב והייפ גם מסטרים מיוחד בשבילו כמו שהם עשו בסוף, עדיין לא ראינו מספיק ליינאפ למסיבה שלמה ברמה גבוהה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2019, 22:28

bling כתב:גם אני לא הבנתי מה הסיפור שלך קאז, אנחנו אז זרמנו איתך ש TLOU2 מוכן לתצוגת גיימפליי שנייה פלוס תאריך יציאה כי הימרנו שזה המשחק של 2019. בסוף יצאה הפתעה שאף אחד לא חזה והתברר שדווקא DS הוא המשחק המדובר שהיה מקבל את התצוגה פלוס תאריך היציאה. אוקיי מגניב.

איך זה פתאום עושה את כולנו ט-א-מ-ב-ל-י-ם? (על הדרך גם אל תקח את כל הוויכוח ככה קשה שאתה חוגג כל ״ניצחון״ שלך לכאורה כאילו פיצחת את האטום), אז את TLOU2 שזרמנו איתך עליו היה מחליף DS ומה חוץ מזה, זהו סגרנו את המסיבה? היא פתאום נהפכה למדהימה? רחוק מזה.

אם זה בערך מה שיש להם אז הם מקבלים אחלה תשומת לב והייפ גם מסטרים מיוחד בשבילו כמו שהם עשו בסוף, עדיין לא ראינו מספיק ליינאפ למסיבה שלמה ברמה גבוהה.

זה לא רק שזרמנו עם TLOU2 או DS עם טריילר/דמו ותאריך יציאה, להפך, אמרנו שזה פשוט יהיה שחזור של המסיבה של שנה שעברה. כלומר ציפינו שיהיה משהו כמו שהוצג היום ל-DS אבל ציפינו שזה יהיה ל-DS, ל-GOT ול-TLOU2. פשוט אמרנו שזה לא באמת חומר למסיבה אמיתית וכזה דבר עושים בהוצאה של טריילר לאינטרנט, לא על במה כשכולם מצפים למגטונים והכרזות על משחקים חדשים. ונראה שסוני לגמרי מסכימה איתנו, הרי זה בדיוק מה שהם עשו, שחררו טריילר לאינטרנט וזהו. גם ברור לכולנו שמתישהו עוד לא יותר מדי זמן אותו דבר יקרה עם TLOU2.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2019, 00:10

שמע על GoT לא נראה שנקבל משהו בחודשים הקרובים אבל כן, גם אם נזרום עם כווולם מקבלים טריילרים ותאריכי יציאה זה ממש לא מספיק טוב. קאז תבין, עד שלא תראה לנו כמה כותרים גדולים חדשים שהיו יכולים להיות מוכרזים ושסוני העדיפה לא להכריז עליהם מאיזשהי סיבה לא ברורה אתה לא תוכל לאמר שהיתה יכולה להיות פה מסיבה ברמה גבוהה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 02:32

bling כתב:שמע על GoT לא נראה שנקבל משהו בחודשים הקרובים אבל כן, גם אם נזרום עם כווולם מקבלים טריילרים ותאריכי יציאה זה ממש לא מספיק טוב. קאז תבין, עד שלא תראה לנו כמה כותרים גדולים חדשים שהיו יכולים להיות מוכרזים ושסוני העדיפה לא להכריז עליהם מאיזשהי סיבה לא ברורה אתה לא תוכל לאמר שהיתה יכולה להיות פה מסיבה ברמה גבוהה.

חכה, עוד כמה ימים TLOU2 יקבל גם טריילר עם תאריך יציאה ואז קאז בכלל יעוף, כאילו לא ידענו שזה יקרה וכללנו את זה במסיבה המעפנה כבר ממילא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2019, 10:39

אוקיי, אני הסכמתי שתמשיכו עם הוויכוח המטומטם הזה רק 12 דפים וזה מתחיל להיות משעמם, בואו נסכם:

קאז חושב שזה יהיה מספיק למסיבה טובה, נדב ואחרים חושבים שלא... למה זה בכלל ויכוח?! הרי אין פה שום "עובדה" שאפשר להציב, כמו שהיו תצוגות בעבר שחלקנו נתנו להם 6/10 ואחרים נתנו להן 9/10 - כך גם פה לא חייבת להיות הסכמה. זה עניין של טעם נטו. אתה לא יכול להגיד למישהו שזו לא תצוגה של 9/10 אם אותו זה באמת הרשים ועניין, והוא לא יכול להגיד לך שזו לא תצוגה מחורבנת. זה אחד הויכוחים הכי מרוחים שראיתי פה, וזה כולל ויכוחים עם רונן :D

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 מאי 2019, 12:48

זה לא היה הופך את המסיבה של סוני לטובה, אבל זה היה מספיק בשביל שאנשים היו מהללים מסיבה מחורבנת. הרי זה בגדול מה שהיה בE3 2018: מסיבה נוראית כולל מעברים בין אולמות וקטע נגינה בחליל, אבל סרטון ארוך מTLOU 2 שכולם השתפכו עליו.
לסוני כנראה הסיבות שלה למה לדלג דווקא על E3, אבל זה לא בגלל שלא היה לה חומר להרים שם מסיבת עיתונאים שלא חורגת מכל שנה אחרת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2019, 13:20

אגב, עלה שעה וחצי של ניהו 2 בגייסמפוט אתמול, מיד כשהאלפא הסגורה עלתה...

אני רק אגיד שזה נראה כל כך הרבה פחות טוב מסקירו, זה ממש מדהים איך שFROM SOFTWARE התקדמו טכנית לעומת TEAM NINJA שהיו פעם אשפים בזה, בטח לעומת FS.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 מאי 2019, 13:41

אתם מוזמנים לקרוא את התגובות שלכם בדיון הקודם..

רובכם לא חשבתם שאפשר/ייתכן/נכון ש TLOU2 ו DS יוצגו השנה כי החלטתם שלהראות שנה אחרי שנה זה חרטא ושהם שומרים את התצוגה הבאה להכרזת הפס 5.

פתאום רוצים כותרים 'חדשים'? די להזיז את השער. אתם כינתם את המסיבה שסוני יכולה להעלות השנה כמבישה, מביזה ותיזכר לדיראון עולם. עכשיו אתם מתפלפלים לי? מה הבעיה שלכם להודות שעשיתם פאדיחה?

חפרתם לי בשכל איזה משחק יכול להיות 'גולת כותרת' שבשבילו מקיימים מסיבה כי כל ההדגמות האחרות שהצגתי לא סיפקו אותכם . טריילר מצויין ל DS עם תאריך יציאה השנה זו הכרזה שכזו. מה שנקבל מ TLOU2 בקרוב זו תצוגה שכזו.
כאילו, מה אתם רוצים? קיבלתם עוגה ישר לפרצוף. דיברתם בביטחון מוגזם ומטומטם שסוני לא יכולים לעשות מסיבה 'מכובדת' ב E3. טעיתם. למה אנשי הפורום הזה לא יכולים להודות בטעויות? שמה שטענו התברר כלא נכון?

נדב עכשיו מנסה להסביר איך ייתכן שDS מצליח לצאת שנה. אבל WILD שבפיתוח 4 שנים - ממנו אי אפשר לצפות להדגמת גיימפליי.

אז שוב:

מה שקיבלנו מ DS, מה שנקבל מ TLOU2, יציאה מתרדמת של FFVR , גיימפליי NIOH2, הדגמה של WILD, חשיפה של אבנג'רס (או איזה משחק צד ג' שתרצו), הכרזה על פרדטור, בלוק VR של NMS איירון מן וTWD, גיימפליי+תאריך של concrete genie, עוד חשיפה של משחק אינדי בלעדי בקונסולות כמו AWAY. ומי יודע מה עוד בשל למסיבה אחרי הפצצה של DS.

כל זה ואתם אומרים לי שזה לא תצוגת E3 מכובדת? די לשקר לעצמכם ולהמציא רף דמיוני משל עצמכם שמסיבות קודמות רבות לא עמדו בו. הליין-אפ שהצגתי הוא תצוגה מכובדת שתתקבל בחיוביות ע"י 90% מהאנשים ותספק רגע OMG אחד לפחות.

זה פשוט הזוי שאתם עדיין מנסים להגיד על ליין-אפ כזה שהוא לא שווה מסיבה בE3. עד כמה גאים אפשר להיות? אפשר להכיר בטעות ולהמשיך הלאה, זה לא סוף העולם.
ההתעקשות והספינים האלה שאיך ליין-אפ כזה לא מכובד לתצוגה בE3 רק הופכים את העניין למביך.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 מאי 2019, 15:03

Laskin כתב:אגב, עלה שעה וחצי של ניהו 2 בגייסמפוט אתמול, מיד כשהאלפא הסגורה עלתה...

אני רק אגיד שזה נראה כל כך הרבה פחות טוב מסקירו, זה ממש מדהים איך שFROM SOFTWARE התקדמו טכנית לעומת TEAM NINJA שהיו פעם אשפים בזה, בטח לעומת FS.

קודם כל אני אגיד שאני מסכים, סקירו הוא משחק הרבה יותר טוב מניהו. טוב, סקירו הוא משחק יותר טוב מהמון משחקים :).
אבל האכזבה שלי כרגע מניהו 2 היא רק שהוא נראה כמו אשכרה העתק טיפה מלוטש יותר של ניהו 1. אבל זה אומר שאין לי ספק שהוא יהיה לפחות משחק סופר איכותי כמוהו.
זה משחק שחייב לשחק כדי להבין מה הוא כן מחדש, ומה הוא כן עושה פשוט מדהים - מערכת הקרב שלו. מערכת הקרב שלו היא ללא ספק הכי טובה, מפותחת ומתקדמת מכל הסולס לייק של העשור האחרון, היא גם אחת ממערכות הh&s הכי טובות בכלל, בעיניי. זה לא משהו שעובר בסרטון, אי אפשר באמת להבין את המורכבות והאינסופיות שלה ככה. סקירו לעומת זאת שם דגש על תנועה מהירה, קפיצות, מערכת קרב שכשהיא עובדת היא כמו ריקוד (מהנה מאוד, כמעט כמו זו של ניהו, אבל *הרבה* פחות מורכבת או מתקדמת) וככזו מאוד יפה לעין.
ניהו גם די מכוער גרפית, אבל אם נשים את זה בצד ותשווה אותו נניח לסרטון של דארק סולס 3 שמשוחק הרבה יותר דומה אליו מאשר סקירו, אני לא חושב שניהו יוצא עד כדי כך רע מההשוואה הזו, והוא בהחלט שם את כל הז'וטונים שלו על מערכת הקרב ובאלמנט הזה מצליח לקדם את הזאנר.
עדיין דארק סולס יותר טוב ממנו בעיניי (עניין של עיצוב שלבים ועולם), ובוודאי שסקירו שבאמת קשה להשתוות למאסטרפיס הזה.. לא הייתי מתחיל עכשיו להשוות אליו כל משחק :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2019, 15:21

כן, אני לא יודע איך הם משחקים ושמעתי דברים ממש טובים על המשחק הראשון בכל הקשור לגיימפליי והקרבות שלו, אבל הם פשוט עושים משחק לא כל כך נעים לעין :)
ואלו פאקינג טים נינג'ה... אני זוכר שלא האמנתי איך NG נראה על האקס בוקס :) הם היו בטופ של הטופ בקטע הזה, וירדו חזק.
ההשוואות לסקירו בלתי נמנעות, לצערם של TN...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2019, 15:35

swym כתב:זה לא היה הופך את המסיבה של סוני לטובה, אבל זה היה מספיק בשביל שאנשים היו מהללים מסיבה מחורבנת. הרי זה בגדול מה שהיה בE3 2018: מסיבה נוראית כולל מעברים בין אולמות וקטע נגינה בחליל, אבל סרטון ארוך מTLOU 2 שכולם השתפכו עליו.
לסוני כנראה הסיבות שלה למה לדלג דווקא על E3, אבל זה לא בגלל שלא היה לה חומר להרים שם מסיבת עיתונאים שלא חורגת מכל שנה אחרת.

לא מסכים בכלל, אומנם השתפכו בשנה שעברה על הסרטון של TLOU2 אבל היה קונצנזוס מוחלט שהמסיבה בכללותה היתה חלשה מאוד, ירידה ענקית ברמה ממה שהתרגלנו מסוני ובודדים נתנו לה את תואר המסיבה של השנה.

וזה בשנה שחשפו לראשונה את שלושת הגדולות, מה היה קורה בשנה הזו שאין להם באמת גדולים חדשים לחשוף? כנראה שטבח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 15:38

Kazz כתב:אתם מוזמנים לקרוא את התגובות שלכם בדיון הקודם..

רובכם לא חשבתם שאפשר/ייתכן/נכון ש TLOU2 ו DS יוצגו השנה כי החלטתם שלהראות שנה אחרי שנה זה חרטא ושהם שומרים את התצוגה הבאה להכרזת הפס 5.

פתאום רוצים כותרים 'חדשים'? די להזיז את השער. אתם כינתם את המסיבה שסוני יכולה להעלות השנה כמבישה, מביזה ותיזכר לדיראון עולם. עכשיו אתם מתפלפלים לי? מה הבעיה שלכם להודות שעשיתם פאדיחה?

חפרתם לי בשכל איזה משחק יכול להיות 'גולת כותרת' שבשבילו מקיימים מסיבה כי כל ההדגמות האחרות שהצגתי לא סיפקו אותכם . טריילר מצויין ל DS עם תאריך יציאה השנה זו הכרזה שכזו. מה שנקבל מ TLOU2 בקרוב זו תצוגה שכזו.
כאילו, מה אתם רוצים? קיבלתם עוגה ישר לפרצוף. דיברתם בביטחון מוגזם ומטומטם שסוני לא יכולים לעשות מסיבה 'מכובדת' ב E3. טעיתם. למה אנשי הפורום הזה לא יכולים להודות בטעויות? שמה שטענו התברר כלא נכון?

נדב עכשיו מנסה להסביר איך ייתכן שDS מצליח לצאת שנה. אבל WILD שבפיתוח 4 שנים - ממנו אי אפשר לצפות להדגמת גיימפליי.

אז שוב:

מה שקיבלנו מ DS, מה שנקבל מ TLOU2, יציאה מתרדמת של FFVR , גיימפליי NIOH2, הדגמה של WILD, חשיפה של אבנג'רס (או איזה משחק צד ג' שתרצו), הכרזה על פרדטור, בלוק VR של NMS איירון מן וTWD, גיימפליי+תאריך של concrete genie, עוד חשיפה של משחק אינדי בלעדי בקונסולות כמו AWAY. ומי יודע מה עוד בשל למסיבה אחרי הפצצה של DS.

כל זה ואתם אומרים לי שזה לא תצוגת E3 מכובדת? די לשקר לעצמכם ולהמציא רף דמיוני משל עצמכם שמסיבות קודמות רבות לא עמדו בו. הליין-אפ שהצגתי הוא תצוגה מכובדת שתתקבל בחיוביות ע"י 90% מהאנשים ותספק רגע OMG אחד לפחות.

זה פשוט הזוי שאתם עדיין מנסים להגיד על ליין-אפ כזה שהוא לא שווה מסיבה בE3. עד כמה גאים אפשר להיות? אפשר להכיר בטעות ולהמשיך הלאה, זה לא סוף העולם.
ההתעקשות והספינים האלה שאיך ליין-אפ כזה לא מכובד לתצוגה בE3 רק הופכים את העניין למביך.

אתה רציני? כל הויכוח שלנו שנה האחרונה עם פייגג׳ היה על זה שtlou2 יוצא השנה ושהוא יקבל טריילר תאריך. זה בול מה שקרה עם ds פשוט ds תפס את המקום של tlou2. כל הנקודה הייתה שמסיבה של סוני השנה הייתה שידור חוזר של שנה שעברה רק פחות טובה כי כל מה שראינו שנה שעברה ראינו כבר. אז שוב גיימפליי של got? שוב גיימפליי של tlou2? שוב גיימפליי של ds? זה אשכרה המסיבה של שנה שעברה שוב רק בלי אלמנט ה״זאת פעם ראשונה שרואים גיימפליי״ - כלומר הגרסה הפחות טובה לe3 2018 שממילא קבלה ביקורות די חריפות. כמה אפשר קאז, כמה אפשר?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 מאי 2019, 16:00

bling כתב:
swym כתב:זה לא היה הופך את המסיבה של סוני לטובה, אבל זה היה מספיק בשביל שאנשים היו מהללים מסיבה מחורבנת. הרי זה בגדול מה שהיה בE3 2018: מסיבה נוראית כולל מעברים בין אולמות וקטע נגינה בחליל, אבל סרטון ארוך מTLOU 2 שכולם השתפכו עליו.

לא מסכים בכלל, אומנם השתפכו בשנה שעברה על הסרטון של TLOU2 אבל היה קונצנזוס מוחלט שהמסיבה בכללותה היתה חלשה מאוד, ירידה ענקית ברמה ממה שהתרגלנו מסוני ובודדים נתנו לה את תואר המסיבה של השנה.

וזה בשנה שחשפו לראשונה את שלושת הגדולות, מה היה קורה בשנה הזו שאין להם באמת גדולים חדשים לחשוף? כנראה שטבח.

ירדו על המסיבה של סוני בעיקר בגלל הפורמט המגוחך והאי ודאות כאשר הם עברו מאולם לאולם והצופים בבית לא הבינו מה קורה עד שבאיזשהו שלב זה חזר להיות תצוגה רגילה.. אבל המשחקים עצמם הציגו נהדר. וממש לא נראה לי שהיא הייתה פחות טובה מבחינת תוכן מזאת ב 2017 למשל. אגב מי שאומר שמייקרוסופט ניצחה באותה שנה טוען את זה הרבה בגלל משחקים כמו סייבארפאנק וסקירו (כמוני, למשל). כלומר משחקים צד ג' שגם סוני יכולה להביא לבמה שלהם (הנוקמים, באטמן אנערף) .

לא זוכר מה היה לפני כן אבל סוני עשתה מסיבה אחת עם כמה הכרזות של תחיית המתים ועוזי חיטמן ב 2015, ומסיבה שנחשבת לדי מושלמת מבחינת שילוב של הכרזות, תוכן(בלעדי) ופרזנטציה (תזמורת, וטריילר אחרי טריילר בלי הרבה דיבורים) ב 2016. האם זה מספיק בשביל להתרגל לסטנדרט כל כך גבוה מסוני? מסתבר שכן, האם זה מוצדק? לא ממש, תכלס.

היו שנתיים טובות מבחינת הכרזות והיו שנתיים פחות טובות מבחינת הכרזות חדשות (אבל המשחקים של סוני עדיין נראו מספיק נהדר בשביל לסחוב את התערוכה). האם רף הציפיות של סה"כ התערוכות האלה = טבח בתערוכה של קאז? נו באמת.. יותר סביר שהיא הייתה נראית כמו המשך ישיר של השנתיים האחרונות וכך היו מתייחסים אליה.

אם כי צריך לציין שהיה גם איזה psx אחד בין לבין (2016 נראה לי) שהיה מאוד מוצלח ברמה של E3 טוב - עם הכרזות על שני משחקים חדשים של נוטי דוג - אבל שנה או שנתיים אחר כך הם כבר עשו PSX עם ספות וזיוני שכל ובלי תערוכה וטריילרים.. ככה שהם כבר עשו מעברים חדים יותר ושרדו, מסתבר.

והטריילר אתמול של DS היה יכול להיות יותר אפקטיבי על הבמה ב E3 מזה שהם הראו שנה שעברה - גם בגלל שהוא חשף הרבה יותר על משחק מאוד אניגמטי, וגם בגלל התאריך יציאה המפתיע. ככה שזה שהוא מציג פעם שנייה (או עשירית במקרה הזה) זה לא אומר בהכרח שהוא "פחות טוב". הכל תלוי הקשר לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 17:39

הסיבה היחידה שהטריילר של ds התקבל כל כך טוב היא שהוא פשוט יצא לאינטרנט, אם הוא היה הדבר הכי גדול במסיבת עתונאים בe3 זה היה די מביך. ברגע שמשהו הוצג כבר בגיימפליי, כל תצוגה אחרי זה הופכת אוטומטית לפחות מרגשת. אולי רק ds חריג כי לא ממש היה ברור מה קורה עם המשחק גם אחרי הטריילר. אבל tlou2 ו-got? המשחקים האלה בייסיקלי היו גיימפליי טהור ומאןד ברור, כל תצוגת גיימפליי חדשה מהם תהיה יותר ספויילר מאשר פיצ׳ר תערוכה מרגש.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 מאי 2019, 18:38

הסיבה היחידה? חחחח למה אתה תמיד חייב להיות סופר נחרץ? אתה לא משאיר מרווח קטן לטעות בטיעונים שלך על דברים שאין לך שום סיכוי להוכיח.. לא מבין את זה.
ומה שייך טיעון הסרק הזה למה שאמרתי בכלל? לא טענתי שזה פיצ'ר תערוכה מרגש או הדבר הכי גדול במסיבת עיתונאים שלהם, השוותי בין הדמו של 2018 לדמו שיכל להיות ב2019 והיה מציג יותר טוב בהשוואה, לדעתי לפחות.

ב 2016 היה לגוד אוף וור דמו גיימפלי סופר מרשים, ב E3 2017 היה לו טריילר עם חלון (תחילת 2018). נראה לי ש tlou2 בסיטואציה די דומה אם לא זהה בשביל לקבל טריילר ותאריך/חלון של תחילת 2020 אחרי הדמו גיימפלי שנה שעברה. ההבדל היחיד הוא שנוטי דוג הראו גם סצינה סופר אלימה וחסרת הקשר עם דמויות שאנחנו לא מכירים לפני כמה שנים, אבל זה לא מספיק בשביל להוריד מהערך של טריילר סיפור/גיימפלי שבוודאי נקבל מתישהו.

GOT הוא משחק עולם פתוח די ענק, אני בטוח שיש להם עוד המון להראות ושזה ירגיש רענן. לכל הפחות רענן כמו ספיידרמן שקיבל גיימפלי דמו ב E3 2017 וקיבל עוד גיימפלי דמו ב E3 2018.. כלומר גם כאן אין אשכרה שום הבדל.

עכשיו אתם מוזמנים למדוד כמה טריילר או דמו עסיסי של פפ7 שבוודאי נראה ב E3 הקרוב, טריילר גיימפלי של ניהו 2 והכרזה של "הטורף" בנוסף לצד ג' פוטנציאלי כזה או אחר עומדים מול שאר הדברים שהיו ב 2017 ו 2018 ואם זה שווה או שווה קצת פחות... אבל לא תצליחו לשכנע אותי בשום מצב שהקביעה שיש פה פערים ענקיים - ביזיון! בושה! טבח! - היא עמדה סבירה.. היא לא.

אבל אני ממש לא מתכוון להגרר לעוד ויכוח חסר תוחלת בנושא, אני כבר יודע איך זה עובד פה... שנעולים על פוזיציה, אין שמץ סיכוי לסובב אותכם אפילו מילימטר. אבל מבחינתי אני את שלי אמרתי ומיציתי את העניין סופית, שיהיה בהצלחה לכולם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 18:53

מה אני אגיד לך, זאת המסיבה של שנה שעברה רק מעפנה יותר כי ראינו כבר הכל. אתה חושב שזה מספיק למסיבת E3? לבריאות, אני, בלינג וסוני חולקים עליך :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 מאי 2019, 19:00

כלומר פחות או יותר בדיוק כמו ב 2017 ו 2018.. אבל ביזיון! בושה! פיצוצים! הגיוני סה"כ :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 19:06

idan כתב:כלומר פחות או יותר בדיוק כמו ב 2017 ו 2018.. אבל ביזיון! בושה! פיצוצים! הגיוני סה"כ :)

לא, יותר גרוע מ2018 כי ב 2018 לפחות הייתה חשיפת גיימפליי של כל הגדולים שלהם, עכשיו זה פשוט יהיה אותו דבר שוב פעם. מעבר לזה אני מחושב שסוני הבינה את המסר מהמסיבה של 2018 והיא לא תחזור על הדבר הזה שוב.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 יוני 2019, 00:07

מה שקיבלנו השבוע מ DS > ההדגמה המביכה של המשחק ב E3 שנה שעברה. ואני לא פתאום מקצין בשביל הטיעון. תראה מה כתבתי על התצוגה של סוני אז.

אז הטריילר הזה ותאריך היציאה בהחלט מכבדים את מעמד מסיבת עיתונאים ב E3. כך גם עוד תצוגה כלשהי של TLOU (לא ראיתי את של שנה שעברה כי לא רציתי ספויילרים). כך גם בעצם חשיפה מחדש של WILD שאתה ממשיך להתעקש שזה יהיה בגדר נס שהוא במצב לתצוגה. תוסיף שבירת השתיקה של בלעדי זמני בדמות FF7R. תוסיף חשיפת גיימפליי של בלעדי לקונסולות (NI OH). תוסיף הכרזה על פרדטור בלעדי. תוסיף בלוק VR (ועכשיו יש משחקים טובים, לא משחקי שיגור מעאפנים). עוד ממשחק בלעדי Concrete Genie שאמור לצאת השנה אז מתבקש להראות אותו. תוסיף משחקי צד ג' כמו אבנג'רס, WD3 שמשום מה אתה מבטל כאילו משחקי צד ג' הם לא בהיילייטים של המסיבות של מיקרוסופט.
מה מקבלים? מסיבת עיתונאים מכובדת במינימום. הכל זה דברים מאושרים, מוכרזים וסבירים. תחשוב איזה עוד דברים סוני מבשלים שאנחנו לא יודעים שבהחלטה של הדקה ה90 יכלו לקבל נוכחות.

אני באמת לא מבין את העץ הזה שעלית עליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2019, 00:38

Kazz כתב:מה שקיבלנו השבוע מ DS > ההדגמה המביכה של המשחק ב E3 שנה שעברה. ואני לא פתאום מקצין בשביל הטיעון. תראה מה כתבתי על התצוגה של סוני אז.

אז הטריילר הזה ותאריך היציאה בהחלט מכבדים את מעמד מסיבת עיתונאים ב E3. כך גם עוד תצוגה כלשהי של TLOU (לא ראיתי את של שנה שעברה כי לא רציתי ספויילרים). כך גם בעצם חשיפה מחדש של WILD שאתה ממשיך להתעקש שזה יהיה בגדר נס שהוא במצב לתצוגה. תוסיף שבירת השתיקה של בלעדי זמני בדמות FF7R. תוסיף חשיפת גיימפליי של בלעדי לקונסולות (NI OH). תוסיף הכרזה על פרדטור בלעדי. תוסיף בלוק VR (ועכשיו יש משחקים טובים, לא משחקי שיגור מעאפנים). עוד ממשחק בלעדי Concrete Genie שאמור לצאת השנה אז מתבקש להראות אותו. תוסיף משחקי צד ג' כמו אבנג'רס, WD3 שמשום מה אתה מבטל כאילו משחקי צד ג' הם לא בהיילייטים של המסיבות של מיקרוסופט.
מה מקבלים? מסיבת עיתונאים מכובדת במינימום. הכל זה דברים מאושרים, מוכרזים וסבירים. תחשוב איזה עוד דברים סוני מבשלים שאנחנו לא יודעים שבהחלטה של הדקה ה90 יכלו לקבל נוכחות.

אני באמת לא מבין את העץ הזה שעלית עליו.

לול, כן, אני עליתי על עץ. אני חושב שבגלל שאתה כרגע נמצא על שני עצים במקביל אתה לא רואה את היער.TLOU2 עשה כבר תצוגה מלאה, זהו, להראות אותו שוב זה פשוט עוד קטע גיימפליי, כנ"ל על GOT. להראות את שלושת הגדולים שוב < E3 2018. כן, הטריילר הנוכחי של DS היה הרבה יותר טוב משל שנה שעברה אבל כולנו התאכזבנו ממנו שנה שעברה. כל מה שאתה עושה פה זה:
1) יוצא בהנחות שאתה שולף מהתחת.
2) בונה תצוגה שתאכזב אנשים.
3) משחק לסוני במעגל ה-PR שלהם עם אפס הבנה בנושא, גם בתחום בכלליות וגם במצב הספציתי של כל פרוייקט בתוך החברה.

תראו אותך, פרשן יום שני. עוד מעט גם תתכנן לנו את הפס5 - "מה קרה? שפשוט ישימו בפנים 20TF, אני לא מבין מה הבעיה".

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 01 יוני 2019, 15:11

נדב, לפי ההיגיון שלך מיקרוסופט הייתה צריכה לוותר על משהו כמו 5 מתוך 7 E3 אחרונים. גם לסוני וגם למיקורוספט אין בעיה להרכיב תצוגה ל E3 גם פעמיים בשנה. סוני החליטה לעשות משהו חסר תקדים מבחינתה (פעם ראשונה שהיא לא ב E3) בתקופה הכי טובה שלה. תהיה בטוח שיש לזה סיבה יותר טובה מ- "כנראה שאין לה מה להראות". נו באמת :P

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 30 אורחים