PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי InterAl » 11 יולי 2019, 17:05

AW הוא בהחלט אהוב ופופולרי, אף אחד לא חלק על זה. המחלוקת היא על כך שהוא אחד האהובים בדור. לגבי xbox.com - הוא מציג תוצאות מקומיות ולכן לא מוצגות לי שם ביקורות. מניח שאפשר לשנות את ברירת המחדל, לא ממש חיפשתי איך. אשמח אם תשתף.

הבעיה בסטים היא ששחקני פיסי נוטים לפרגן לפורטים טובים של משחקים גדולים (או משחקי פיסי בלעדיים בכלל). אני מניח שתופעה דומה קיימת ב-xbox.com. כשמדובר בפורטים, הציון משקף יותר את איכות הפורט מאשר את איכות המשחק. בנוסף, הציון בינארי ולכן יש לו את אותה בעייתיות כמו שיש ב-RT - ציון של 99% לא בהכרח אומר שהמשחק מדהים, הוא יכול להיות סתם ״טוב״.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 14 יולי 2019, 14:15

אני חושב שהדירוג בxbox.com מבוסס על מיקום המשתמש שלך: שלי בארה"ב ולכן אני רואה את זה אוטומטית, אבל אפשר פשוט לבחור בen-us בשורת הכתובת במקום he-il ולקבל את זה - ממוצע ביקורות של 4.7 על בערך 250 ביקורות
https://www.microsoft.com/en-us/p/alan- ... 93v31wxv80
מה שכן, אני בכלל התייחסתי לביקורות של המשחק בגרסה המקורית שלו ל-360 (מה שהיה בזמנו הxbox marketplace). שם המשחק עומד על אזור ה4.5+ כוכבים ועם מעל 60,000 דירוגים:
https://marketplace.xbox.com/en-us/Prod ... dType=Game
אני לא חושב שהדירוגים בXBOX מרקטפלייס הם טובים כמו סטים, בעיקר כי אפשר לדרג שם משחקים בלי שבכלל קנית אותם (ויש נטייה לאינפלציית ציונים בגלל מבנה ה-5 כוכבים הכל כך אמריקאי). אבל דווקא בגלל שהציון שם מבוסס 5 כוכבים הוא משלים טוב לציון הבינארי בסטים, ובכל זאת 60,000 דירוגים זה *קצת* יותר ממספר המדרגים שיש למשחק במטהקריטיק. אני בעצמי לא חושב שAlan Wake הוא משחק "מגדיר דור", אבל בהחלט נראה שיש לו הרבה מאד מעריצים שממש אוהבים אותו - כאלו שהיו תומכים במשחק חדש בסדרה בלי למצמץ בכלל.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 14 יולי 2019, 14:22

ואם לחזור לרגע לנושא הרשמי... יש ב-24 שעות הקרובות מבצע ב-Massgenie על קוד דיגיטלי לשנה של PL Plus ב-36 דולר (קישור רפרל שלי - מוזמנים לנצל גם):
http://www.massgenie.com/12-month-plays ... socialshop
אני ממש שוקל לעשות מנוי שנתי במחיר כזה כי גם ככה תכננתי לכל הפחות לנצל את זה שDetroit+Heavy Rain זמינים החודש בפלוס. יש מצב שהמחיר הזה הוא all time low למנוי שנתי לPS+?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2019, 16:35

כן, אני לא מכיר מחיר נמוך יותר. לכל הפחות סוני רק ישוו למחיר הזה באיזה סייל שיחשב למציאה, הם לא יורידו מתחת ואני לא חושב שזה ירד אי פעם מתחת לזה.

במידה וזה לגיטימי זה נמוך בשביל פלוס.

תודה שהבאת את זה לידיעתנו, לצערי אני לא רואה בפלוס של היום ערך גבוה מספיק ולכן אני לא אשתמש במבצע הזה, בעבר אבל מבצע כזה היה גורם לי לרוץ לאשראי.

מה שכן אולי אתה כן תהנה מהשירות, הטעם שלי לא דומה לטעם שלך, לי יש ציפיות יותר ל AAA ולדברים טיפה מיינסטרימים ומצופים (למרות שדווקא החודש אני חם על דטרויט) . אני חושב שאתה תוכל להנות מהשירות כמו שהוא עכשיו ושאולי שווה לך לתת צ'אנס במחיר הזה. מקסימום ניסית שנה, לא קיבלת תמורה, אל תעשה עוד. אני כבר הספקתי לשרוף יותר משנתיים בדור הזה על הפלוס במחיר מלא ולא ניצלתי הרבה, אז קצת התמרמרתי אבל בקטנה, למדתי את הלקח עד שאראה את השינוי שאני מצפה לו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2019, 17:44

אני חושב שאתה יכול לרכוש את זה ולהפעיל מתי שתרצה... לא?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יולי 2019, 17:58

40$ זה המחיר הלא רשמי של PS+, כל חודש-חודשיים בערך אתה תמצא איפשהו את המנוי לשנה במחיר הזה. אבל וואלה אני באמת לא זוכר פחות מזה ככה שטכנית יכול להיות שזה באמת הכי זול למרות ש 4$ זאת לא הנחה מספיק משמעותית בשביל לקנות מנוי שאתה לא בטוח שאתה רוצה עכשיו. אם זה רק בשביל דטרויט אז אתה בקלות תוכל למצא אותו במחיר טוב יותר במבצע הבא (הוא עלה איזה 10$ לא מזמן).

מהניסיון שלי הסיבה הכי טובה לעשות מנוי זה אם אתה רוצה לשחק במולטיפלייר, המשחקים שאתה מקבל במנוי פחות.. ולא בהכרח תמיד כי המשחקים לא טובים או מעניינים אותך, לפעמים פשוט כבר קנית אותם. אבל זה תלוי בעיקר באיזה סוג גיימר אתה ואיך, כמה, ומתי אתה רוכש משחקים ואיזה סוג של משחקים. מצד שני לגיימרים אחרים זה גם יכול להיות ממש אחלה וחסכוני אפילו אם הם עושים שימוש רק ב 20% מהמשחקים שמקבלים בשירות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2019, 18:05

bling כתב:כן, אני לא מכיר מחיר נמוך יותר. לכל הפחות סוני רק ישוו למחיר הזה באיזה סייל שיחשב למציאה, הם לא יורידו מתחת ואני לא חושב שזה ירד אי פעם מתחת לזה.

במידה וזה לגיטימי זה נמוך בשביל פלוס.

תודה שהבאת את זה לידיעתנו, לצערי אני לא רואה בפלוס של היום ערך גבוה מספיק ולכן אני לא אשתמש במבצע הזה, בעבר אבל מבצע כזה היה גורם לי לרוץ לאשראי.

מה שכן אולי אתה כן תהנה מהשירות, הטעם שלי לא דומה לטעם שלך, לי יש ציפיות יותר ל AAA ולדברים טיפה מיינסטרימים ומצופים (למרות שדווקא החודש אני חם על דטרויט) . אני חושב שאתה תוכל להנות מהשירות כמו שהוא עכשיו ושאולי שווה לך לתת צ'אנס במחיר הזה. מקסימום ניסית שנה, לא קיבלת תמורה, אל תעשה עוד. אני כבר הספקתי לשרוף יותר משנתיים בדור הזה על הפלוס במחיר מלא ולא ניצלתי הרבה, אז קצת התמרמרתי אבל בקטנה, למדתי את הלקח עד שאראה את השינוי שאני מצפה לו :)

אני חושב שבדור הבא אולי נראה עלית דרגה, גם לא יהיו יותר משחקי ויטה וגם משחקי פס4 גדולים כמו אנצ׳רטד או BB יהיו אופציה. פלוס כמובן יתמוך גם בפס4 אבל ממילא המשחקיפ ש פס4 מקבלת גם הפס5 תריץ כך שאולי זה באמת יביא משהו קצת יותר איכותי.

מצד שני הסיבה לירידה באיכות, לפחות לדעתי, היא שעכשיו המהות של המנוי היא כדי לשחק אונליין, המשחקים הם רק ערך נוסף. בדור של הפס3 השירות הזה היה שירות משחקים בחינם ללא כל ערך מוסף, בתקופה שבפס3 היה אונליין חינם ומקרוסופט עשו מליארדים על live, זה היה הפיתרון של סוני למנוי משלהם. בדור הזה שהשירות חובה בשביל לשחק אונליין? הם לא באמת צרכים את המשחקים, הם רק בונוס אז מן הסתם הרמה צללה.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יולי 2019, 18:52

BB כבר היה בפלוס. וזאת בדיוק הנקודה, לקבל אותו 3 שנים אחרי התאריך יציאה שלו זה להערכתי לא היה רלוונטי עבור 95% מהגיימרים שהתעניינו בו מלכתחילה. אני מהמר שגם נקבל את אנצ'רטד 4 מתישהו בשנה הקרובה, אבל לכמה אנשים זה כבר יהיה רלוונטי בשלב הזה? לדעתי החודש הכי טוב של השירות היה שהם הביאו את רוקט ליג בהשקה, יש לזה הרבה יותר ערך בעיני.
מאחר ולהביא משחקי AAA חדשים יחסית זה לא ריאלי כנראה אז הדבר הכי טוב שהם יכולים לעשות עם השירות שלהם מבחינתי זה לקנות כל מיני משחקים קטנים יותר אבל עדיין מאוד איכותיים כמו inside, firewatch, hollow knight , tetris effect וכו' כאשר הם עדיין יחסית חדשים, ועבורי לפחות זה יעבוד הרבה יותר טוב מאשר כל מיני משחקי AAA , טובים ככל שיהיו, באיחור של כמה שנים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יולי 2019, 18:56

בואו נגיד את האמת, בהנחה שאתם מחזיקים ps4 כבר כמה חודשים או שנה, איזה משחק גדול בן הזמן הזה הייתם רוצים לקבל שם אבל לא קניתם כבר?
סך הכל תוך כמה חודשים הבלעדיים של סוני יורדים ל40$ וזה עוד בלי איזה סייל או משהו, ככה שבדרך כלל אנחנו משחקים במשחקים שמאוד מעניינים אותנו (בהשקה) או שמעט מעניינים אותנו (בהורדת מחיר) הרבה לפני שהם בכלל נכנסים אופציונלית לכניסה לפלוס.
משחק גדול בפלוס זה נחמד בעיקר כי זה כנראה משחק שלא מעניין אותך אבל סתם בא לך לראות אותו קצת אם זה חינם, וזה בהחלט סבבה לגמרי כשזה קורה, אבל זה לא איזה טירוף.
סך הכל המשחקים שאני באמת אתלהב אם הם יגיעו לפלוס, תאורתית, אלו משחקים שסיימתי הרבה לפני זה. אם GOW יגיע עכשיו לפלוס זה חתיכת דבר ענק וסוני יפמפמו את זה בטירוף, אבל תכלס, זה לא יעניין פה אף אחד...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2019, 19:36

בפס3 היית מקבל כותרי aaa בני פחות משנה. האם היית מקבל את gow כשהוא היה בן 9 חודשים? כנראה שלא. אבל לקבל למשל את ac אוריג׳ן בינואר האחרון או NBA 2K19 החודש זה יותר תואם לרמה של פעם. האם השירות היה הרבה יותר אטקרטיבי ושומר על בלינג כמנוי? כנראה שכן. אבל סוני לא צריכה את זה יותר, זה בעיקר מנוי משחק אונליין היום.

אם אתה מחפש היום מה שפלוס היה פעם, בעצם הרבה יותר טוב ממה שפלוס היה פעם, אז תעשה גיימפאס שמקבל דברים day one כמו outer wilds או gears 5.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יולי 2019, 20:11

אני לא מחפש, אני רק אומר :).
גם משחק כמו AC אוריג'ין, סבבה זה נחמד אני לא אומר שלא, אבל זה הרי משחק עצום של לפחות עשרות שעות. אז (כנראה) שאו שהוא מעניין אותך וכבר קנית אותו בזמן הזה (ולא חסרים סיילים גם אם אתה לא מעריץ AC) או שהוא לא מעניין אותך ואז סתם תתן לו כמה שעות, וזה נשאר תמיד במסגרת הסבבה ולא יותר.
אולי 1 לאלף פתאום יתאהב במשחק... אבל זה לא רלוונטי.
פשוט אם אני מסתכל על הספרייה של הps4, פשוט אין משחקים שהם 'שווים קנייה' בעיניי שלא קניתי לפחות באיזה סייל. כאילו, הכי ישמח אותי עכשיו זה איזה days gone ככה, ומה? אני אתן עליו 3 שעות במקרה הטוב. כנראה שבכלל סתם אוריד ולא אגע בו מעולם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2019, 23:09

Stick כתב:אני לא מחפש, אני רק אומר :).
גם משחק כמו AC אוריג'ין, סבבה זה נחמד אני לא אומר שלא, אבל זה הרי משחק עצום של לפחות עשרות שעות. אז (כנראה) שאו שהוא מעניין אותך וכבר קנית אותו בזמן הזה (ולא חסרים סיילים גם אם אתה לא מעריץ AC) או שהוא לא מעניין אותך ואז סתם תתן לו כמה שעות, וזה נשאר תמיד במסגרת הסבבה ולא יותר.
אולי 1 לאלף פתאום יתאהב במשחק... אבל זה לא רלוונטי.
פשוט אם אני מסתכל על הספרייה של הps4, פשוט אין משחקים שהם 'שווים קנייה' בעיניי שלא קניתי לפחות באיזה סייל. כאילו, הכי ישמח אותי עכשיו זה איזה days gone ככה, ומה? אני אתן עליו 3 שעות במקרה הטוב. כנראה שבכלל סתם אוריד ולא אגע בו מעולם.

עובדתית PS+ היה פופולארי, גם בקרב חברי הפורום, גם בתקופה של הפס3 כשכל מה שהשירות הזה הציע זה משחקים. גם במחשב שירותים כמו HUMBLE BUNDLE MONTHLY מספקים בדיוק את זה ואני למשל מנוי אליו. אז כנראה שיש משיכה לשירות שמחלק בחינם משחקי AAA ואינדים בני בערך שנה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2019, 23:54

Stick כתב:בואו נגיד את האמת, בהנחה שאתם מחזיקים ps4 כבר כמה חודשים או שנה, איזה משחק גדול בן הזמן הזה הייתם רוצים לקבל שם אבל לא קניתם כבר?
סך הכל תוך כמה חודשים הבלעדיים של סוני יורדים ל40$ וזה עוד בלי איזה סייל או משהו, ככה שבדרך כלל אנחנו משחקים במשחקים שמאוד מעניינים אותנו (בהשקה) או שמעט מעניינים אותנו (בהורדת מחיר) הרבה לפני שהם בכלל נכנסים אופציונלית לכניסה לפלוס.
משחק גדול בפלוס זה נחמד בעיקר כי זה כנראה משחק שלא מעניין אותך אבל סתם בא לך לראות אותו קצת אם זה חינם, וזה בהחלט סבבה לגמרי כשזה קורה, אבל זה לא איזה טירוף.
סך הכל המשחקים שאני באמת אתלהב אם הם יגיעו לפלוס, תאורתית, אלו משחקים שסיימתי הרבה לפני זה. אם GOW יגיע עכשיו לפלוס זה חתיכת דבר ענק וסוני יפמפמו את זה בטירוף, אבל תכלס, זה לא יעניין פה אף אחד...

היו טונות של משחקים שבשמחה הייתי מקבל בפלוס, משחקים שהם מן הסתם לא מצופים אצלי בטירוף או ברמה מאוד גבוהה (את הסוג הראשון קונה ב 60, את השני בירידת המחיר המשמעותית הראשונה) אבל עדיין מקבל בכיף ומשחק במקום לחכות לאיזה סייל כסאח.

מה? הוריזון, דיסהונורד 2, וולפנשטיין 2, דום, רזי 7 בזמנו (לא ציפיתי אליו ממש אחרי שינוי הזווית והפוקוס), בלאדבורן והאורדר ורצ׳ט וקלאנק (לא משנה שהגיעו, הנקודה היא אם היו מגיעים בפרק זמן סביר של שנה פלוס) והטריולוגיה של קראש ושל ספיירו ואולי Prey ו Nier אוטומטיקה ו DMC5 ו.... מספיק משחקים?

לא חסרים טונות של משחקים שהם לא הלהיט המטורף (אולי הוריזון היחיד ברשימה שעונה על זה) שכוווולם קונים בהשקה או בירידת המחיר האשונה שאפשר להביא שהמון אנשים לא שיחקו ושישמחו מאוד לנסות, כל משחקי ה AA למיניהם די עומדים בקטגוריה הזו בהנחה שהפלוס היה מועיל ומביא אותם בטווח זמן סביר ולא אחרי שנמכרו בדולר וחצי בפלאש סייל עם מיליון משחקים אחרים.

ולא הזכרתי משחקי אינדי בפרופיל גבוה שגם לא מגיעים ממש לפלוס כמו A Way Out וכאלה, להוציא חריגות כמו רוקט ליג שהיה נסיוני ובאמת יצא שהוא אחד מהגדולים אי פעם מבחינת משחקי הפלוס כשמשכללים את זה שאשכרה משחק כזה הגיע בהשקה (אבל בזמן אמת זה היה פחות מרשים על הנייר, רק בדיעבד זה סוג של וואו) גם באינדים היתה ירידה חדה למדי לעומת הדור הקודם (אתה זוכר איזה מהר קיבלנו בזמנו את Brothers למשל?) והרבה פעמים מגיעים לשם דברים שגם בסצינת האינדים נחשבים לנידחים מאוד וגם לבינוניים למדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2019, 01:27

אני לא חושב שצריך להסביר את זה, כמעט כולם פה עם פס3 היו עם פלוס וזה היה כל מה שהשירות הציע. כלומר אנשים בהחלט חשבו שזה שווה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 יולי 2019, 02:17

אני מבין לגמרי מה אתם אומרים ואני אפילו מסכים, עקרונית, אני לא אומר שזה חסר משמעות או ערך כלשהו. אני פשוט אומר שזה אף פעם לא היה, או יהיה (במתכונת הנוכחית) איזה פיצ'ר מטורף ששווה באמת להתלהב ממנו. גם בתקופות הטובות של השירות, זה תמיד נחמד. זה אחלה, זה לא רע.
הרי אם dmc 5 יגיע עכשיו לפלוס זה יהיה בדיוק זה - אחלה לגמרי למי שלא שיחק או תכנן לשחק במשחק. לכל מי שמעריץ, אוהב או מחבב את dmc זה לא ישנה כלום כי הם כבר שיחקו בו בסבירות מאוד גבוהה.
וזה נכון לכל משחק שתציבו במקום dmc. כלומר במתכונת הנוכחית המקסימום שתקבל זה תמיד משחק שנכנס לך (ולכל אחד אישית) בתוך המשבצת של משחק סבבה בעיניך ששמעת עליו ולא אכפת לך לתת בו איזה שלב או שניים בחינם. אף פעם לא תקבל יותר, בדרך כלל כן פחות (ומשחק שאתה מאוד אוהב שכבר קנית זה פחות).

האם פעם או בעתיד נקבל יותר משחקים כאלו ופחות משחקים פחות טובים? סבבה, אבל התקרה של הפיצ'ר הזה במתקונת הזו היא תמיד בינונית מאוד במקרה הטוב.
ואגב, לי לא היה פלוס מעולם על הps3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2019, 10:31

לאו דווקא, יש המון משחקים שאני וגם אחרים פה מתים לשחק אבל הם נבלעו ברשימת השחרורים ואנשים יושבים על הגדר במשך חודשים או שנים ומחכים למבצע הנכון. למשל RE7 שלאסקין ובלינג יושבים על הגדר עליו כבר אלף שנים או PREY שנראה שכולם רוצים לשחק ולא ממש יצא להם (לי לפחות). כלומר ברור שמשחק פלוס לעולם לא יעיף לי את הפקק כמו איזה GOW שיצא השבוע או החדש של קוג'ימה, אבל בתקופתו בפס3 זה הרגיש כאילו לא ממש צריך לקנות משחקים יותר אלה אם יצא AAA מטורף שאתה חייב פשוט עכשיו. היום? לא ממש ברור למה לעשות מנוי אלה אם אתה רוצה לשחק אונליין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יולי 2019, 10:51

אז שוב, אני מאוד נהנה מהמשחקים בחינם האלה, כי אני כמעט ולא רוכש משחקים מלבד משחקי חובה מטורפים, אז ממש נחמד לי פתאום לקבל איזה OVERCOOKED או אינדי מסיבה אחר ולשחק עם האשה והילדה הגדולה (יותר עם האשה כרגע, בכנות:), או משחקים רציניים יותר כמו דטרויט, מאפיה 3, טריאלס, ראצ'ט, בלאדבורן, ריים, אינפמוס, אנטיל דון... יש מלא מלא משחקים סבבה לגמרי ששווים את הזמן שלנו אבל פחות את הכסף, אז בתקופה הזו בחיי זה מעולה, דוחף אותי לשחק גם כשאין משחק של 9.5 כרגע, שומר עליי גיימר :D

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 יולי 2019, 15:22

Stick כתב:אני מבין לגמרי מה אתם אומרים ואני אפילו מסכים, עקרונית, אני לא אומר שזה חסר משמעות או ערך כלשהו. אני פשוט אומר שזה אף פעם לא היה, או יהיה (במתכונת הנוכחית) איזה פיצ'ר מטורף ששווה באמת להתלהב ממנו. גם בתקופות הטובות של השירות, זה תמיד נחמד. זה אחלה, זה לא רע.
הרי אם dmc 5 יגיע עכשיו לפלוס זה יהיה בדיוק זה - אחלה לגמרי למי שלא שיחק או תכנן לשחק במשחק. לכל מי שמעריץ, אוהב או מחבב את dmc זה לא ישנה כלום כי הם כבר שיחקו בו בסבירות מאוד גבוהה.
וזה נכון לכל משחק שתציבו במקום dmc. כלומר במתכונת הנוכחית המקסימום שתקבל זה תמיד משחק שנכנס לך (ולכל אחד אישית) בתוך המשבצת של משחק סבבה בעיניך ששמעת עליו ולא אכפת לך לתת בו איזה שלב או שניים בחינם. אף פעם לא תקבל יותר, בדרך כלל כן פחות (ומשחק שאתה מאוד אוהב שכבר קנית זה פחות).

האם פעם או בעתיד נקבל יותר משחקים כאלו ופחות משחקים פחות טובים? סבבה, אבל התקרה של הפיצ'ר הזה במתקונת הזו היא תמיד בינונית מאוד במקרה הטוב.
ואגב, לי לא היה פלוס מעולם על הps3.

רואים שלא היה לך פלוס על הפס3, קיאו דיבר על זה אבל ההרגשה היא שיש לך סוג של גב ללא מעט משחקים שכן, לא קנית בזמן אמת כי לא היית בהייפ מטורף אבל הם מספיק סיקרנו אותך כדי שתרצה כן להוציא עליהם כסף בהמשך, תתפלא עד כמה זה כיף לקבל משחק שכזה שאתה שם עליו עין ומחכה לסייל נורמלי שמגיע לפלוס כשהוא יחסית חדש למדי ולא באמת הגיע לדרגות הסיילים של ה 3$ בבאנדל של עוד 5 משחקים איתו.

יש לא מעט משחקים כאלו שאתה מעוניין או סקרן לגביהם וכיף מאוד לקבל אותם במסגרת כזו.

למשל בדור הקודם מאוד היה לי כיף לקבל את DMC דרך הפלוס, אני לא מעריץ גדול של המותג והיו בזמנו הרבה ביקורות שליליות מצד המעריצים הטהרנים של המותג כלפי הגרסה של נינג'ה ת'יאורי ומן הסתם זה גם פגע בחשק שלי להשקיע בו מספיק כסף אבל הנה, המשחק הגיע לפלוס ו-וואלה ממש אהבתי אותו, לגמרי הפתעה לטובה והוא היה אחד מההייליטיים שלי לאותה השנה.

ולא חסרות תגובות דומות לגבי הרבה משחקי פלוס שחילקו בדור הקודם שתפסו אנשים בהפתעה טובה, הרבה משחקים שאנשים לא חשבו להשקיע בהם כסף הפתיעו לטובה כשהם חולקו "בחינם" וגרמו לאותם אנשים לרצות להוציא כסף על המשחק הבא בסדרה או על DLC.

Sleeping Dogs זו עוד דוגמא למשחק שכזה ששבה הרבה אנשים אחרי שחולק בפלוס והם בכיף היו גם קונים המשך טוב במחיר מלא.

גם Brothers היה משחק פלוס שהיה אחד מההיילייטים שלי לאותה השנה וגרם לי לשים עין על המפתחת שלו.

בקיצור, זה היה שירות ממש ממש טוב שהמון מצאו בו ערך רק בשביל החוויות האלו שהוא נתן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 יולי 2019, 10:47

אתמול הכריזו שCONCRETE GENIE יוצא באוקטובר, לא זוכר את התאריך המדוייק, ויצאו גם הרבה מאוד HANDS ON PREVIEWS שכולם מאוד, מאוד חיוביים.
המשחק יעלה רק 30 דולר ותהיה לו תמיכה בPSVR או רק בMOVE למי שרוצה יותר "לצייר" בצורה מעט יותר נוחה מהשלטים הרגילים.
חייב לציין שהרשמים האלה העלו לי את הציפיות, וזה משחק שאני מאוד אשמח לשחק עם הגדולה שלי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 יולי 2019, 11:59

הוא נראה חמוד מאוד בזמנו, יצאה בכלל הדגמת גיימפליי מסודרת מאז?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 יולי 2019, 12:08

יצאו כמה וכמה בE3, ואתמול עוד קצת.
כל נושא הBULLYING קצת פחות מדבר אליי, אבל הוא פשוט נראה מרהיב ומיוחד...
הם גם עשו משהו מגניב שעוד לא ראיתי אבל קראתי אתמול - סוג של PHOTO MODE יחד עם TIMELAPSE, ככה אפשר לראות את היצירות שאתה עושה במשך זמן מה תוך כמה שניות. רעיון נהדר ומושלם למשחק כזה.
נראה לי שהPS5 תהנה ממשחק כזה וכמו DREAMS כדי להציג אותה כמכונה של יצירתיות, כבר בהשקה.
וכן, המשחק הזה ממש מתחנן לRT... כל השלוליות וההשתקפויות, בשילוב עם כל הצבעים הזוהרים... זה לגמרי מתבקש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2019, 12:53

bling כתב:הוא נראה חמוד מאוד בזמנו, יצאה בכלל הדגמת גיימפליי מסודרת מאז?

בדיוק יצא אתמול:

פחות כוס התה שלי, מרגיש כמו המשחקים האלה של דאבל פיין שאתה רואה אותם ואומר "וואללה, איזה קונספט חמוד" אבל בסוף לא קונה או משחק אותם :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 יולי 2019, 14:17

חשבתי שאתה אוהב את דאבל פיין :)

זה נראה בתקציב הרבה יותר גדול ממשחקי דאבל פיין אבל אני מסכים שההדגמה הזו ספציפית לא נראתה מעניינת במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2019, 15:00

bling כתב:חשבתי שאתה אוהב את דאבל פיין :)

זה נראה בתקציב הרבה יותר גדול ממשחקי דאבל פיין אבל אני מסכים שההדגמה הזו ספציפית לא נראתה מעניינת במיוחד.

אני אוהב את המוזרות של דאבל פיין ואני אוהב חלק מהמשחקים שלהם אבל כולם מקסימים לדעתי, כמו ג'יני הבטון, אבל לא ממש מעניין אותי לשחק בהם. למשל סטאקינג, איזה קונספט חמוד וסגנן אומנותי יפה, אבל שחקתי בו 4 דק' בבאנדל שקבלתי פעם ולא נגעתי בו יותר. לעומת זאת קוסטום קווסט משחק פשוט נהדר שהופך לרפטטיבי מאוד מהר.

אגב, אני לא חושב שזה נראה בתקציב גדול יותר מהמשחקים היותר מושקעים שלהם כמו סייקונאטס 2, אבל בהחלט יותר מהאינסוף אינדים שהם עושים. אבל דברתי יותר קונספטואלית, פחות תקציב :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 יולי 2019, 18:15

נראה חביב כמשחק ילדים, אבל רחוק מאוד מלהרשים גרפית.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 46 אורחים