PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי kririn » 17 ינואר 2020, 01:18

סוני כבר בpc דרך השרות הזרמה שלה
זה לא בישראל ,אבל בארצות נתמכות השירות קיים לpc
ההבדל הפעם ,זה שטורחים לעשות פורט אמיתי ולא רק הזרמה

בסופו של יום ,אני חושב שסוני מתחילה לכוון כמו מיקרוסופט
וזה שירותי מנוי
את המישחק הזה אומנם אפשר יהיה לקנות בצורה רגילה
אבל ככה מיקרוסופט התחילה לפני הגיים פאס למחשב
בהתחלה עשו פורטים
ושהיה מספיק+צד שלישי התחילו למכור הגיים פאס למחשב

מי שרוצה פשטות ,יוכל להמשיך להיצמד לקונסולות
אבל מי שרוצה מחשב ,כניראה יקבל המון משחקים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2020, 01:22

מיקרוסופט לא התחילה ככה. מיקרוסופט התחילה עם לאנצ'ר משלה (החנות חלונות), קרוס פליי, קרוס ביי ואנטגרציה מלאה של ה-ecosystem שלה. ההבדל בין מה ש-MS עושה למה שסוני עושה הוא שMS הרחיבו את הecosystem שלהם למחשב בזמן שסוני מוציאה את המשחקים שלה מה-ecosystem שלהם.

אם אני הייתי סוני והייתי רוצה להתרחב למחשב אז דבר ראשון הייתי מפתח לאנצ'ר, לאנצ'ר שהוא לגמרי כל מה שהוא PSN רק במחשב עם אנטגרציה מלאה ל-cross buy, ל-cross play ולדברים כמו אצ'יוומנטים ורשימות חברים. בלאנצ'ר הזה היו משחקי צד ג', כמו בסטים. יחד עם הלאנצ'ר הזה הייתי משגר בלעדית אליו את הורייזן ומכריז על עוד משחקי פס4 שיצאו ללאנצ'ר הזה בכל חודש. יש לסוני מספיק בלעדיים להריץ תוכנית כזאת לאורך לפחות שנתיים, ביחוד אם מחשיבים הרחבות כמו LAST LIGHT או TLL כמשחקים. במהלך כזה סוני לא רק מוכרת לגיימרים ב-PC משחקי פלייסטיישן ושומרת על 100% מההכנסות, הם נועלים שחקנים ל-ecosystem שלהם ומבססים את עצמם ב-PC כפלטפורמה.

זה גם אומר שבשלב כלשהוא כשיהיה לסוני GAMEPASS משלהם או XCLOUD משלהם, הם יוכלו להשתלב בלאנצ'ר הזה ולהרחיב עוד את הecosystem שלהם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ינואר 2020, 07:10

אפילו אני תומך בדרימז על המחשב, משחק כל כך נישתי שלא באמת מזיז קונסולות, תנו למפתחים לעשות עליו רווח יפה לפחות במקום שהוא באמת נועד להיות בו שזה המחשב.

מקסימום רוצים לנצל את פוטנציאל המכירות שלו על הפס5/4 אז שיהיה בלעדי לשנה ככה ואז יעבור למחשב.

אבל כל השאר זה טמטום גמור, אם משחק גדול של סוני לא מגיע לפחות בהפרשים של שנתיים-שלוש למחשב אז הם עושים צעד רע בכל מה שקשור לשמור על היוקרה של הפס5. או שגם הם החליטו שעדיפה לבנות איזשהו אקו סיסטם גדול ורחב ככל האפשר יותר מאשר להסתמך על חומרות?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2020, 08:44

bling כתב:אפילו אני תומך בדרימז על המחשב, משחק כל כך נישתי שלא באמת מזיז קונסולות, תנו למפתחים לעשות עליו רווח יפה לפחות במקום שהוא באמת נועד להיות בו שזה המחשב.

מקסימום רוצים לנצל את פוטנציאל המכירות שלו על הפס5/4 אז שיהיה בלעדי לשנה ככה ואז יעבור למחשב.

אבל כל השאר זה טמטום גמור, אם משחק גדול של סוני לא מגיע לפחות בהפרשים של שנתיים-שלוש למחשב אז הם עושים צעד רע בכל מה שקשור לשמור על היוקרה של הפס5. או שגם הם החליטו שעדיפה לבנות איזשהו אקו סיסטם גדול ורחב ככל האפשר יותר מאשר להסתמך על חומרות?

אבל אין פה שום סימן לבניה של אקוסיסטם, לפחות לא כרגע. ג׳ייסון שרייר אמר שהוא מגיע לסטים ואפיק, אז נראה שלפחות כרגע אין להם לאנצ׳ר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ינואר 2020, 10:08

דרימז על המחשב זה ממש מעולה, ככה כולם ירוויחו עוד המון שלבים... זה הרי לא נראה נח ליצור עם השלט שלבים ובטח על המחשב יצליחו לעשות חלומות הרבה יותר מורכבים ויפים.

אני לא חושב שהכוונה שלהם היא להביא עכשיו משחקי פס5 למחשב, אלא משחקים שיעזרו להם למכור עוד קונסולות, עכשיו כשאנחנו ממש בסוף הדור, או משחקים שגם ככה לא מזיזים קונסולות. אם זה נשאר ככה זה מהלך סבבה לגמרי שהם רק ירוויחו ממנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2020, 01:15

סוני סגרה את סוני מנצ'סטר, החבר'ה שהיו אמורים לעשות משחקי VR AAA.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 פברואר 2020, 07:30

אני בסדר עם זה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2020, 14:26

בעוד 9 שעות ביקורות על דרימס, שיוצא אחרי איזה 7 שנות פיתוח לפחות.
כבר יצאו 3 שראיתי, עם ציונים 100 ו-90, מעניין איך הוא יתקבל...
הייתי פותח הימורים אבל מאחר וכבר יצאו קצת ביקורות זה פחות מתאים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 פברואר 2020, 12:40

מאמין שיתקבל בצורה טובה מאוד, גם אם לא על ידי המבקרים עצמם שאין להם באמת מושג או היכולת להבין בכלל בזמן שיש להם את המורכבות והרמה של המוצר הזה, אז על ידי הקהילה עצמה.

המשחק לא מסתורי במיוחד, כבר היתה בטא ואנשים יצרו עליו המון דברים ואפשר לאמר בביטחון שמי שמתחבר לסגנון הזה של הבנייה אז מחכה לו גן עדן. לא רואה מה מבקר יוכל להוסיף על כל הידע שכבר יש על המשחק, לדעתי הוא גם לא יכול לשנות הרבה מבחינת דעה. זה משחק שמיועד נטו לקהילה ורק הקהילה תשפוט אותו לאורך הזמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2020, 13:13

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2020, 09:20

bling כתב:מאמין שיתקבל בצורה טובה מאוד, גם אם לא על ידי המבקרים עצמם שאין להם באמת מושג או היכולת להבין בכלל בזמן שיש להם את המורכבות והרמה של המוצר הזה, אז על ידי הקהילה עצמה.

המשחק לא מסתורי במיוחד, כבר היתה בטא ואנשים יצרו עליו המון דברים ואפשר לאמר בביטחון שמי שמתחבר לסגנון הזה של הבנייה אז מחכה לו גן עדן. לא רואה מה מבקר יוכל להוסיף על כל הידע שכבר יש על המשחק, לדעתי הוא גם לא יכול לשנות הרבה מבחינת דעה. זה משחק שמיועד נטו לקהילה ורק הקהילה תשפוט אותו לאורך הזמן.

ובכל זאת, זה לא המשחק ה״לא מסתורי במיוחד״ הראשון שיוצא, ובגלל שהוא כל כך שונה ממשחקים אחרים, חשבתי שיהיו כאלה שלא יתחברו בכלל.
אבל כרגע הוא עם 20 ביקורות, והממוצע הוא 91. שזה די מדהים למשחק כזה, בעיניי.
בכלל, השנה הזאת הולכת להיות זהב עבור סוני:
פיינל פנטזי 7, גוסט אוף טסושימה, לאסט אוף אס 2, דרימס, ניהו 2 - לכולם יש פוטנציאל גבוה מאוד לעבור את ה-90, ואולי יהיו הפתעות גם בהשקה של הפס5. 2020 על הנייר יכולה להיות אחת השנים החזקות ביותר של סוני אי פעם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 פברואר 2020, 09:24

אבל הוא לא באמת משחק.... לא?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2020, 09:29

יש לו ״קמפיין״, גם אם מאוד קצר, וכולם אומרים שלעשות את הטוטוריאל זה גם ממש מהנה ומשחק בפני עצמו, שמעודד יצירתיות... וכמובן שיש המון המון משחקים בפנים ואומרים שרבים מהם בהחלט מהנים מאוד ויצירתיים.
אני אישית חושב על זה בתור פלטפורמה למשחקים, ואני מתכנן לרכוש אותו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 פברואר 2020, 11:46

טוב נחמד.... סוגשל מריו מייקר בעצם?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 פברואר 2020, 13:10

כן אבל הרבה יותר מתקדם ומתוחכם. גם צריך לתת קרדיט איפה שצריך, מריו מייקר הוא אם כבר סוג של משחק ליטל ביג פלנט, בכל זאת גם אם הם לא המציאו את הז'אנר מאפס הם אלו ששכללו אותו לתקופה מודרנית והחזירו אותו חזק לתודעה.

כיף לראות שגם בקרב המבקרים המשחק התקבל טוב, אני מקווה שהוא יצליח למכור בצורה מכובדת כי נראה על פניו שהוא מסובך ומתקדם יותר מכל מה שנעשה לפני.

לאסקין נראה לי אתה אופטימי מאוד להניח שלניהו 2 פוטנציאל גבוה לעבור את ה 9. כמו כן גם גוסט שאומנם נראה מצויין אבל המפתחת שלו היא לא בעלת היסטוריה של ציונים כאלה וחובת ההוכחה עליה.

התסריט הסביר לשני המשחקים האלו זה 8, אולי אחד מהם 8 גבוה אם הוא טוב מאוד, ברור שתמיד הם יכולים להפתיע בגדול עם רמת איכות מאוד מרשימה ולעבור את ה 9 אבל זו תהיה הפתעה, לא התסריט הצפוי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2020, 13:38

ניהו הראשון עומד על 88, אז זה לא רחוק... אם שיפר דברים מהקודם זה כבר יכול לעזור.
וטסושימה באמת בסימן שאלה אבל הפוטנציאל בהחלט שם.
תשמע, גם פפ7 יכול לקבל ממוצע של 8 נמוך, וזה לא מאוד יפתיע אנשים, אני לא מהמר כאן שכולם יעברו את ה-90 בMC, אבל ההייפ למשחקים האלה הוא ענק והפוטנציאל לאיכות גם כן. כל חברה כאן מביאה את המשחק הכי חשוב שלה אי פעם, אולי, וגם שהכי ציפו לו אי פעם, בוודאות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 פברואר 2020, 19:57

לא יודע אם ניהו 2 הכי מצופה שלהם, הם בהחלט חזרו לתודעה בזכות המותג הזה אחרי שאיבדו הרבה מהיוקרה שלהם אחרי רצף של זבלונים אבל בכל זאת סדרת נינג'ה גאיידן היתה יותר גדולה ומעוררת הייפ בזמנו וגם יותר יוקרתית מבחינת הכרה וביקורות.

בנוגע לסאקר פאנץ' אין ויכוח, מדובר במשחק הכי מצופה שלהם ביי פאר אבל זה לא אומר שיצא להם 90 פלוס, אם לשפוט על פי ההיסטוריה שידועה לנו הוא לא יצא ככה אבל אני מסכים שזה לא "עוד משחק" שלהם ושכן יש יותר מקום לאופטימיות שלפחות הם יתקרבו ל 9 סטייל מה שגרילה עשתה עם הוריזון בתסריט החיובי יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 14:42

FO4 בדרימס:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 14:48

זה ממש מדהים מה שעושים שם, יש גם חבר'ה שעושים שם משחק עולם פתוח שנראה באמת נחמד מאוד.
אני רכשתי אותו, מתכנן להתעסק איתו קצת בסופ"ש. בתקווה.
אני גם רוצה לראות אם אצליח לבנות שם דברים מצחיקים לילדות, או איתן... נראה אם אני אסתדר עם הטוטוריאל.
על הנייר הדבר שאני הכי רוצה לבנות שם כרגע זה מערכת שמש מתפקדת כמו בOUTER WILDS. עוד לא מצאתי סרטונים של מישהו שעשה את זה.

חבל רק שהוא יצא כל כך מאוחר בדור. אני חושב שהוא יככב בעיקר בדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 פברואר 2020, 14:56

דאמ הסרטון של פולאאוט מטורף ממש. לא להאמין שזה אפשרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 15:44

להבנתי מראיונות המשחק כבר רץ על הפס5. המנוע שלהם בנוי ממש מעניין, הוא לא ממש בנוי מפוליגונים אלה מווליומים בתוך ווקסלים שמוארים על ידי ריי-מארשינג שזה האח הקטן והפחות מדוייק או מוצלח של RT. משתמשים בזה לא מעט במשחקים היום בצורה מצומצמת, למשל להאיר את העננים ב-HZD או RDR2. התוצר הוא AO ראליסטי סטייל RT, רק בגרסה הרבה יותר פשוטה.

אני אומר את כל זה בגלל שזה אומר שהמנוע שלהם ממש אבל ממש סקיילבילי לפס5. כלומר הכל מורכב מווקסלים שנוצרים ונהרסים בהתאם ליכלות של הפס4 והמיקום של המצלמה. זה אומר שבפס5 אותם מודלים יהיו מורכבים מהרבה יותר ווקסלים, הריי-מארשינג יהיה מורכב מהרבה יותר קרניים וכדומה. מדובר במשחק שפשוט ישודרג משמעותית לפס5 עם כמעט אפס עבודה מצד MM. וכן, גם אותי מרתק לנסות אותו ולשחק קצת ביצירה, ביחוד עם הילד. אני אקנה אותו עם הפס5 בסוף השנה :)

ואם כבר הספריית "דברים שאני אמור לשחק על הפס5", שמתי לב שיש לי כבר חתיכת BACK CATALOG בפס4. קניתי כבר יותר מדי משחקי פס4 בלי שיש לי בכלל פס4, זה מה שיש לי כרגע:
PaRappa The Papper
Patapon
Loco Roco
RE: Code Veronica X (ה-RE היחיד שמעולם לא היה לי!)
Journey
Flower
Flow
TLOU רימאסטר
TLG
Ratchet & Clank
Uncharted 4
Uncharted The lost Legacy
Uncharted the Drak collection
BloodBorn
Killzone Shadow Fall
GOW
The Order 1886
Resogun
Super Stardust
P.T

רק ספיידרמן, SOTC, דרימס, TLOU2 ו-GOT חסרים לי.מה הסיכוי שאני אשכרה אשחק בכל אלה? בכל מקרה יש לי 50 פאונד טעונים בחשבון הבריטי שכנראה יצליחו למממן את רוב המשחקים הללו, אם לא כולם, עד השיגור של הפס5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 16:42

טוב, אני "אעזור" לך.
קודם כל אתה מדלג על 8 הראשונים, כי לאף אחד אין זמן לזה, ולדעתי גם כולם לא עומדים במבחן הזמן, כולל ג'ורני, שגם זמין על המחשב, למי אכפת ממנו?!

עכשיו אתה משחק בTLG דבר ראשון. למה? כדי להיפרד מהישן ולהתחיל את החדש. וגם כי אחרי שתשחק במשחקים אחרים פה זה יהיה ממש מבאס לחזור אליו, מדחינה טכנית. מקווה שעל הPS5 הם יצליחו לעשות אותו יציב על 60 או משהו, זה יכול לעזור. המשחק הוא יצירת מופת והוא לא קצר, תפטר מזה קודם :)
אתה יכול להמשיך לSOTC מיד אחריו, אתה בטח תסיים אוותו בשעות בודדות ואתה אוהב את המקורי... שווה את הזמן.

המשחק השני צריך לדעתי להיות UNCHARTED 4. כי הוא גם קצת שייך לדור הקודם של דברים שכבר שיחקת, רק בעטיפה יפה יותר. תפרד מהסדרה, שאולי לא תראה בקרוב שוב, ואפילו תמשיך לTLL מיד אחר כך, אם נשאר לך טעם של עוד מזה.

אחרי מנות הפתיחה האלו תקפוץ ישר על GOW כי זה המשחק הכי טוב בדור הזה, ואולי יצאו טריילרים להמשך עד שתסיים אותו, שעלולים לספיילר לך עוד משהו.
הוא גם ארוך מאוד... קיצר נו בריינר.

אחר כך TLOU2 וגם כן... בערך אותו סיפור כמו GOW.

אחר כך ספיידרמן. כי עד אז כבר תהיה קרוב להשקה של 2, אל תעשה כמעט משימות צד ואתה תהנה ממנו מאוד והוא לא יימשך יותר זמן מהרצוי.

אני מניח שנראה מה עם GOT כי אם הוא יהיה מה שהוא יכול להיות אז פה הייתי ממקם אותו...

וזהו.
ריאלית - זה מה שאתה חייב חייב לשחק בו מתוך מה שיש לך, אלא אם אתה ממש בקטע של BLOODBORNE ואז כמובן שגם בו.
אני הייתי גם מוסיף את HORIZON אבל הבנתי, הבנתי...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2020, 16:57

עוד 100 יום ליציאת TLOU2 !!!

הימורים כבר מעכשיו על הממוצע או שנחכה עוד טיפה? :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 פברואר 2020, 17:08

אני יודע שאתה בהייפ לאסקין אבל נחכה עוד קצת זמן.

אני כן מוכל להמר כבר מעכשיו שהוא לא עובר את הממוצע של המשחק הראשון, כמעט בוודאות יהיה מתחתיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2020, 17:17

אני חולק עלייך, ולדעתי ישווה או יעלה בנקודה, כי אני אופטימי :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים