Overwatch - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Overwatch - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2016, 00:20

וגם הגישה הזאת של לא לשחק במשחק כדי להשיג את מה שאתה רוצה ולבכות על זה די מרגיזה אותי. אוי אוי אוי, אתה נאלץ לשחק במשחק שאתה ממילא משחק? איזו קטסטרופה. זה לא שונה מדי מ-unlocks. תאמין לי שיש אינספור משחקי מולטי וסינגל שאני לעולם לא אצליח לפתוח בהם הכל כי זה פשוט מעל לרמתי או מעבר לכמות הזמן שאני מוכן להשקיע. תאמין לי ששרדתי.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2016, 12:16

איכס, לשחק במשחק... לא הבנת שאני רק רוצה להסתובב בשלב ולהשוויץ בסקין שרכשתי במלא כסף, כדי ש*יחשבו* שאני שיחקתי בו?!

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 אוגוסט 2016, 14:26

DrKeo כתב:כמו שגיא אמר, איך זה שונה ממג׳יק או כל אחד מאינסוף משלקי הקלפים שמוכרים לך חבילות? נושא ההגרלה הוא חלק מהריגוש. אתה מנסה להציג שתי מערכות אפשריות אבל קיימות הרבה יותר משתיים.

גיא, היה אלבום קלפים של מלחמת המפרץ. ילידי שנות ה80, תתמכו בי פה!

משחק שאוסר על טריידינג ומאפשר קנייה רק של קופסאות רנדומליות הוא משחק עם מודל נצלני. נקודה סוף פסוק. איפה הריגוש? בקופסאות שאתה מקבל ע" משחק. ב TF2 אין ריגוש? ב DOTA2 אין ריגוש? ב CS:GO אין ריגוש? במליאן משחקים אחרים אין ריגוש בפתיחת הקופסאות שלהם כי הם גם מאפשרים קנייה ישירה של פריטים? מה זה השטות הזו? רוצה להתרגש? אז תקנה רק קופסאות ואל תקנה פריטים ספציפיים. כאילו מה, בשביל תחושת ריגוש של חלק מהשחקנים זה אמור להיות טוב שבליזארד משתמשים במודל נצלני?

אבל אם האלטרנטיבה היא תוכן גיימפליי בתשלום ?

!!! מספיק עם הספין המזעזע הזה. האלטרנטיבה היא בול מה ש OW עושה עכשיו פלוס יכולת לקנות פריטים ישירות. פלוס יכולת לקנות מטבע משחק. פלוס ביטול פריטים זמניים שאי אפשר לקנות כלל וכלל. פלוס סחר והחלפה בפריטים בין שחקנים. לא, אתה באמת חושב שבליזארד לא היו עושים עשרות מיליונים של כסף כך או כך? אתה באמת חושב שעתיד התמיכה במשחק בסכנה כך או כך? אתה באמת חושב שרק במודל עסקי נצלני,חמדני וגזלני אפשר להבטיח שבליזארד תתמשיך לתמוך במשחק? מספיק עם הבדיחה הזו והנסיונות להכשיר את השרץ של בליזארד.

זה לא שונה מדי מ-unlocks. תאמין לי שיש אינספור משחקי מולטי וסינגל שאני לעולם לא אצליח לפתוח בהם הכל כי זה פשוט מעל לרמתי או מעבר לכמות הזמן שאני מוכן להשקיע. תאמין לי ששרדתי.

כן. וזה למה אני קורא לרוב המשחקים האלה מעוצבים רע. ועוד שם אתה יודע מה האנלוק הבא שאתה מתקרב אליו. אז כמשחק כמו OW שם מערכת אנלוק שאין לך לדעת מה תקבל או מתי, לא מאפשר קנייה של הפריטים אבל אז מאפשר קנייה של חתולים בשק אז לא רק שמדובר במשחק שמעוצב רע אלא במשחק שמעוצב רע בכוונת זדון כדי לשרת את המודל העסקי הנצלני והגזלני שלהם.

Laskin כתב:איכס, לשחק במשחק... לא הבנת שאני רק רוצה להסתובב בשלב ולהשוויץ בסקין שרכשתי במלא כסף, כדי ש*יחשבו* שאני שיחקתי בו?!

הו האימה, לקנות משהו שאני רוצה! כי פשוט אני אוהב את זה וכי אין לי יותר מדי זמן! לתת כסף למישהו כי אני מעוניין במה שהוא מוכר! קטסטרופה של ממש. אתם מבינים לאן הגענו כשמגנים על מודל עסקי שמסרב לקחת את כספו של הצרכן בשביל פריט כי הם רוצים שהוא יקנה קנייה עיוורת ושיחזור על קנייה שכזו מספר פעמים? אתם מבינים?

שוב, יאללה שיאמצו את זה בכל דבר אחר. כנס לקניון (בתשלום נוסף ונפרד) אבל לא תוכל לקנות דבר עבור פריט ספציפי. אתה מוזמן לשלם 10 דולר עבור קופסה עם פריטים לא ידועים. או שתשהה בקניון שעתיים ותקבל קופסה כזו. אתה מוזמן לגהץ את כרטיס האשראי שלך אין-סוף כל עוד אתה לא יודע מה אתה קונה. חס ושלום שתשלם עבור משהו פרטני. מי המשוגע שחשב על זה, הא? לשלם על משהו בידיעה מה תקבל - מי שמע על כזה דבר? אנשים אשקרה רוצים לשלם עבור משהו שהם רוצים? איך הם לא מעדיפים את הריגוש?!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 אוגוסט 2016, 14:34

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 אוגוסט 2016, 14:00

אחלה משחק עם D.VA:

בILIOS כל כך כיף לדחוף אנשים למותם עם הבוסט :D
גם הULT מאוד שימושי באזור הקטן בסיבוב השלישי. במיוחד עכשיו שזה לא פוגע בשחקן שמשתמש בו. פשוט לשים אותו בפנים ולהרוויח כמה שניות יקרות של לקחת את הנקודה, גם אם לא הרגת אף אחד.
קבצים מצורפים
DANG.png
DANG.png (600.19 KiB) נצפה 8367 פעמים
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 11:36

Kazz כתב:הו האימה, לקנות משהו שאני רוצה! כי פשוט אני אוהב את זה וכי אין לי יותר מדי זמן! לתת כסף למישהו כי אני מעוניין במה שהוא מוכר! קטסטרופה של ממש. אתם מבינים לאן הגענו כשמגנים על מודל עסקי שמסרב לקחת את כספו של הצרכן בשביל פריט כי הם רוצים שהוא יקנה קנייה עיוורת ושיחזור על קנייה שכזו מספר פעמים? אתם מבינים?

שוב, יאללה שיאמצו את זה בכל דבר אחר. כנס לקניון (בתשלום נוסף ונפרד) אבל לא תוכל לקנות דבר עבור פריט ספציפי. אתה מוזמן לשלם 10 דולר עבור קופסה עם פריטים לא ידועים. או שתשהה בקניון שעתיים ותקבל קופסה כזו. אתה מוזמן לגהץ את כרטיס האשראי שלך אין-סוף כל עוד אתה לא יודע מה אתה קונה. חס ושלום שתשלם עבור משהו פרטני. מי המשוגע שחשב על זה, הא? לשלם על משהו בידיעה מה תקבל - מי שמע על כזה דבר? אנשים אשקרה רוצים לשלם עבור משהו שהם רוצים? איך הם לא מעדיפים את הריגוש?!

ושוב אתה מתחמק מלענות על השאלה שלי - איזה פריט אתה כל כך רוצה, שאתה לא מעדיף לשלם עליו, והאם היית מוכן לשלם עליו גם 50 או 200 דולר, העיקר שלא תאלץ לשחק במשחק, חלילה, על מנת להרוויח אותו?

חוץ מזה - שחר הביא לך KO עם תגובת ה"קינדר" שלו.
אני הייתי ביפן במאי האחרון, ותתפלא כמה מוצרים יש לך, כמעט בכל חנות אפשרית, מסופרמארקט דרך חנות צעצועים ואפילו חנויות בגדים (!) - שם אתה קונה "אריזת הפתעה" ואתה חוזר הביתה ואתה מגלה מה קיבלת. יש גם אינסוף מכונות ברחובות ובארקיידים שלהם שמוכרים פריטים כאלה. זה קטע מאוד מצליח.
אתה ואני מכירים את זה מביצי קינדר וחבילות קלפים/מדבקות לאלבומי כדורגל, אבל זה לאחרונה צובר פופולריות בתחומים רבים ומגוונים.

אתה לא אוהב את זה? סבבה, זכותך, לגיטימי... אבל זה לא משהו חדש, ולא המצאה של בליזארד, ובקרוב גם אתה תוכל גם להכנס לקניונים בארץ ולמצוא לא מעט פריטים שמשתמשים בשיטה ה"בזויה" הזו.

כל מה שנשאר מהטיעונים שלך זה הקטע שאתה רוצה פריט קוסמטי כדי להראות מגניב יותר בחבר'ה... אז נניח שבליזארד לא רוצים את הכסף שלך. אז מה? מה כל כך נורא בזה שהמודל הכלכלי שלהם לא תואם את הציפיות שלך? זה הרי לא נותן לך כלווווום. נאדה. אתה אפילו לא יכול לראות את עצמך רוב הזמן במשחק, זה סתם שואו-אוף חסר כל משמעות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 12:09

הוא לא רוצה שום פריט, אני לא אתפלא אם הוא לא משחק בכלל OW. זה ויכוח לשם הויכוח וזה נורא אירוני כי כולנו משחקים OW והמון, זה המשחק היחיד שאני משחק מאז מאי ובגללו אפילו את פאקינג INSIDE לא סיימתי שהוא משחק של 3 שעות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 12:15

לא, זה לא בגללו, זה רק בגלל שאתה לא יכול לעמוד בלחץ חברתי בקבוצות מנ'שמע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 12:24

אני מוצא את עצמי נכנס גם כשלא קוראים לי... :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 13:35

אז שילוב של לחץ חברתי עם חוסר עמוד שדרה עם נגיעות של סדר עדיפויות אוטיסטי.
זה כבר עבר כל גבול של תירוץ... שלא נדבר על THE WITNESS :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 13:59

לINSIDE אין לי תירוצים, לעד בהחלט. 40$ למשחק אינדי של חידות והוא משחק של 50 שעות, גדול עלי כרגע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 14:26

הוא יותר כמו 100 שעות אם רוצים לפתור באמת את הכל... ובשביל האיכות והייחודיות שלו - זה לא תירוץ! :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 15:29

תירוץ, תירוץ :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 אוגוסט 2016, 23:14

Laskin כתב:
ושוב אתה מתחמק מלענות על השאלה שלי - איזה פריט אתה כל כך רוצה, שאתה לא מעדיף לשלם עליו, והאם היית מוכן לשלם עליו גם 50 או 200 דולר, העיקר שלא תאלץ לשחק במשחק, חלילה, על מנת להרוויח אותו?

חוץ מזה - שחר הביא לך KO עם תגובת ה"קינדר" שלו.
אני הייתי ביפן במאי האחרון, ותתפלא כמה מוצרים יש לך, כמעט בכל חנות אפשרית, מסופרמארקט דרך חנות צעצועים ואפילו חנויות בגדים (!) - שם אתה קונה "אריזת הפתעה" ואתה חוזר הביתה ואתה מגלה מה קיבלת. יש גם אינסוף מכונות ברחובות ובארקיידים שלהם שמוכרים פריטים כאלה. זה קטע מאוד מצליח.
אתה ואני מכירים את זה מביצי קינדר וחבילות קלפים/מדבקות לאלבומי כדורגל, אבל זה לאחרונה צובר פופולריות בתחומים רבים ומגוונים.

אתה לא אוהב את זה? סבבה, זכותך, לגיטימי... אבל זה לא משהו חדש, ולא המצאה של בליזארד, ובקרוב גם אתה תוכל גם להכנס לקניונים בארץ ולמצוא לא מעט פריטים שמשתמשים בשיטה ה"בזויה" הזו.

כל מה שנשאר מהטיעונים שלך זה הקטע שאתה רוצה פריט קוסמטי כדי להראות מגניב יותר בחבר'ה... אז נניח שבליזארד לא רוצים את הכסף שלך. אז מה? מה כל כך נורא בזה שהמודל הכלכלי שלהם לא תואם את הציפיות שלך? זה הרי לא נותן לך כלווווום. נאדה. אתה אפילו לא יכול לראות את עצמך רוב הזמן במשחק, זה סתם שואו-אוף חסר כל משמעות.

מה זה קשור למען השם? מדובר פה על העקרון. קחו ממני כבר את הכסף שאני רוצה לשלם על פריט ואל תמנעו רכישה כזו כי אתם רוצים שאני אתפתה לשלם כמה וכמה פעמים על קופסאות רנדומליות.

תגיד, טיעון הקינדר אמור להיות רציני? אני קונה קינדר בשביל לאכול את השוקולד. זה מה שאני רוצה. הצעצוע המטומטם שיש או אין בפנים הוא לא השיקול. כשקינדר יתחילו למכור קופסה אחת שיש בה רק את ביצת השוקולד וקופסה שנייה שיש בה רק את הצעצוע ושאין לך לדעת איזו קופסה היא איזו כשאתה קונה, אז אולי נסיון ההקבלה המצחיק הזה יעבוד.

יופי שיש אריזות הפתעה. יש כאלה גם CS GO. גם בTF2. גם בכל משחק as a service שני. וכל המשחקים האלה עדיין נותנים לך לקנות דברים ספציפית. אז אין לך פואנטה. מי שקונה את חבילות ההפתעה שציינת במוצרים אחרים קונה אותם בידיעה גמורה והוא בוחר לקנות אריזות שכאלה על פני קניית מוצר ספציפי שהוא יכול לקנות באותה מידה. אבל כשאני מציע שעל OW להיות כמו כל משחק F2P (וכמו המצב בדוגמאות אריזות ההפתעה שלך) אחר ולהציע גם קניית קופסאות וגם קנייה ישירה אתם מתפחלצים שזה יהרוג את ה'ריגוש' ושאף אחד לא יקנה קופסאות ושבליזארד תפשוט את הרגל.

כן אלבומי איסוף עובדים על עקרון דומה שאתה קונה חפיסה ומקווה שיהיו בן את הקלפים שאתה רוצה. אז? לפחות לא היית צריך לשלם 60 דולר על האלבום. 'לפחות', כלומר הבדל עצום, אני יכול לקחת את הקלפים שקיבלתי ואני לא רוצה ולעשות החלפות עם חבריי בעוד ש OW עושה את הכל כדי להוציא ממך עוד כסף על עוד חבילות עיוורות ולא מאפשר שום סחר או החלפה.

כאילו, תודה שאתה מוכיח את הטענות שלי. מדבר בחיוב על 'אריזות הפתעה' ושוכח לציין שמדובר בבחירה של הקונה שיכול גם לקנות משהו ספציפי אם הוא באמת רוצה אותו - בחירה שאינה מוצעת כלל וכלל בOW. מדבר בחיוב על אלבומי איסוף וקניית חבילות קלפים\מדבקות ושוכח לציין שאת הדברים שאני לא רוצה אני יכול להחליף עם חבריי - בניגוד גמור למצב ב OW.

מה שנורא הוא שהמודל העסקי הוא גזלני, חמדני ונצלני. זה לא שהוא לא תואם את ציפיותיי - הוא לא תואם את הציפיות הבסיסיות והנלמדות למודל עסקי חיובי והוגן.

וזה עוד בלי שנכנסו שוב לעניין הפריטים הזמניים שבליזארד החליטו למנוע קנייתם ע"י מטבע המשחק כי זין עליך שתקנה אותם כמו כל פריט אחר. ככה אנחנו לא נקבל את הכסף שלך על קופסאות רנדומליות כי תשתמש בטבעות שאגרת. אה, והנה dupes בפריטי ריו וקבל מטבעות עבורם שלא תוכל להשתמש בהם כדי לקנות פריטי ריו אחרים כי זין עליך. אנחנו מעוניינים בך בתלות כמה פעמים תשלשל לכסינו כסף ע"י קניית חוזרת של חתולים בשק.

כאילו באמת, לא זכור לי כזה מקרה מובהק של חברה שתולשת את עלה התאנה שהיא בקושי החזיקה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוגוסט 2016, 10:14

זה קשור, כי אתה לא באמת מתעניין בקניית פריטים קוסמטיים במשחק.

אתה קונה קינדר בשביל השוקולד - יופי... האם כל הילדים שמבקשים או ביקשו מההורים שלהם דווקא שוקולד "ביצת הפתעה" של קינדר ולא אחר - עשו זאת בגלל השוקולד?

כן, CS נותן לך לקנות דברים ספציפיים... במאות דולרים לפעמים. איך זה הוגן יותר?? הם בכוונה עושים פריטים מסויימים כל כך נדירים כדי לגרום לך לוותר מראש על שיטת המזל ולהוציא מאות ואלפי דולרים מהכיס שלך! אני מוכן להתערב שאם אתה קונה במאות דולרים "חבילות הפתעה" בOW - אתה תוכל לקנות בערך כל פריט שתרצה אחר כך, באמצעות הקרדיטס של המשחק שאתה תקבל בגלל שיש לך פעמיים או יותר מפריט מסויים. כך שבכל אופן אם אתה מוציא מאות דולרים - תוכל לקנות בדרך הזו כל פריט שתרצה.
אגב, גם בHS זה ככה - אתה לא יכול לקנות שום קלף במשחק, אבל אם אתה תקנה מלא חבילות במאות דולרים - אתה בטוח תקבל כמה פעמים מאותו קלף, ותוכל להפוך קלפים לDUST שאיתם אתה יכול לבנות כל קלף שתרצה, כך שלמרות שאין לך שום דרך לקנות קלף ספציפי - לקנות הרבה חבילות זו דרך בטוחה שתוכל ליצור איזה קלף שתרצה.
בקיצור - זה לוקח כמה דקות יותר, אבל בסופו של דבר זה תהליך הרבה יותר זול ממה שיש לך בCS או TF כשמדובר בפריטים הכי נדירים במשחק.

יופי שאתה משווה את מחיר המשחק לאלבום קלפים - שכחת גם שעבור ה-60 דולר שאתה משלם על משחק אתה מקבל גם... אתה יודע... משחק. כשאתה מקבל חוברת קלפים (שלפעמים גם כן עולה כסף בפני עצמה) - אתה מקבל חוברת ריקה שכל המטרה שלה היא למלא אותה בקלפים שאתה תקבל בצורה רנדומלית. בOW יש משחק שלם, ומעולה לכל הדיעות, שכל הקטע הקוסמטי הוא שולי עד כדי גיחוך. אתה לא חייב לשחק את משחק הצד המשני והמיותר הזה אם אתה לא רוצה. זה לא תורם כלום. זה רק בשביל ההרגשה האישית שלך שאתה "מיוחד" אבל זה לא מעניין אף אחד.

אני באמת ובתמים לא מוצא שום דבר פסול בשיטה הזאת. כלום. כולם יודעים איך היא עובדת - והרוב המוחלט בכלל לא שוקל להוציא על זה כסף. מי שכן בוחר להוציא על זה כסף - יודע בדיוק איך זה עובד, ועושה זאת מרצונו החופשי, ולפי מה שאני רואה בשידורים בטוויץ' או ביוטיוב - זה עובד יופי, וגם סרטונים של פתיחת חבילות הפתעה הם מוצלחים מאוד, ומביאים הרבה צופים, מה שקנייה ישירה מן הסתם - ממש לא עושה. זאת אומרת - יש פה בהחלט ערך מוסף בכל הקשור לסטרימינג וצפיות בערוצים.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 15 אוגוסט 2016, 12:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 אוגוסט 2016, 11:57

תגיד, טיעון הקינדר אמור להיות רציני? אני קונה קינדר בשביל לאכול את השוקולד. זה מה שאני רוצה. הצעצוע המטומטם שיש או אין בפנים הוא לא השיקול. כשקינדר יתחילו למכור קופסה אחת שיש בה רק את ביצת השוקולד וקופסה שנייה שיש בה רק את הצעצוע ושאין לך לדעת איזו קופסה היא איזו כשאתה קונה, אז אולי נסיון ההקבלה המצחיק הזה יעבוד.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 אוגוסט 2016, 18:57

אז העונה הסתיימה, והחדשה תתחיל רק עוד שבועיים וחצי (6 בספטמבר, כמדומני). סיימתי בדירוג 56. איזה אתם?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוגוסט 2016, 10:08

סיימתי ברמה 41. הבנתי שבעונה הבאה הרמות יעבדו בצורה קצת שונה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוגוסט 2016, 12:15

Laskin כתב:זה קשור, כי אתה לא באמת מתעניין בקניית פריטים קוסמטיים במשחק.

אתה קונה קינדר בשביל השוקולד - יופי... האם כל הילדים שמבקשים או ביקשו מההורים שלהם דווקא שוקולד "ביצת הפתעה" של קינדר ולא אחר - עשו זאת בגלל השוקולד?

כן, CS נותן לך לקנות דברים ספציפיים... במאות דולרים לפעמים. איך זה הוגן יותר?? הם בכוונה עושים פריטים מסויימים כל כך נדירים כדי לגרום לך לוותר מראש על שיטת המזל ולהוציא מאות ואלפי דולרים מהכיס שלך! אני מוכן להתערב שאם אתה קונה במאות דולרים "חבילות הפתעה" בOW - אתה תוכל לקנות בערך כל פריט שתרצה אחר כך, באמצעות הקרדיטס של המשחק שאתה תקבל בגלל שיש לך פעמיים או יותר מפריט מסויים. כך שבכל אופן אם אתה מוציא מאות דולרים - תוכל לקנות בדרך הזו כל פריט שתרצה.
אגב, גם בHS זה ככה - אתה לא יכול לקנות שום קלף במשחק, אבל אם אתה תקנה מלא חבילות במאות דולרים - אתה בטוח תקבל כמה פעמים מאותו קלף, ותוכל להפוך קלפים לDUST שאיתם אתה יכול לבנות כל קלף שתרצה, כך שלמרות שאין לך שום דרך לקנות קלף ספציפי - לקנות הרבה חבילות זו דרך בטוחה שתוכל ליצור איזה קלף שתרצה.
בקיצור - זה לוקח כמה דקות יותר, אבל בסופו של דבר זה תהליך הרבה יותר זול ממה שיש לך בCS או TF כשמדובר בפריטים הכי נדירים במשחק.

יופי שאתה משווה את מחיר המשחק לאלבום קלפים - שכחת גם שעבור ה-60 דולר שאתה משלם על משחק אתה מקבל גם... אתה יודע... משחק. כשאתה מקבל חוברת קלפים (שלפעמים גם כן עולה כסף בפני עצמה) - אתה מקבל חוברת ריקה שכל המטרה שלה היא למלא אותה בקלפים שאתה תקבל בצורה רנדומלית. בOW יש משחק שלם, ומעולה לכל הדיעות, שכל הקטע הקוסמטי הוא שולי עד כדי גיחוך. אתה לא חייב לשחק את משחק הצד המשני והמיותר הזה אם אתה לא רוצה. זה לא תורם כלום. זה רק בשביל ההרגשה האישית שלך שאתה "מיוחד" אבל זה לא מעניין אף אחד.

אני באמת ובתמים לא מוצא שום דבר פסול בשיטה הזאת. כלום. כולם יודעים איך היא עובדת - והרוב המוחלט בכלל לא שוקל להוציא על זה כסף. מי שכן בוחר להוציא על זה כסף - יודע בדיוק איך זה עובד, ועושה זאת מרצונו החופשי, ולפי מה שאני רואה בשידורים בטוויץ' או ביוטיוב - זה עובד יופי, וגם סרטונים של פתיחת חבילות הפתעה הם מוצלחים מאוד, ומביאים הרבה צופים, מה שקנייה ישירה מן הסתם - ממש לא עושה. זאת אומרת - יש פה בהחלט ערך מוסף בכל הקשור לסטרימינג וצפיות בערוצים.

מה זה פאקינג קשור במה אני מעוניין או לא מעוניין? לא באמת, הגענו לשלב הזה ששולפים טיעון של 'אם אתה לא משחק במשחק אז אסור לך לבקר אותו וכל ביקורת נפלסת'? אם הייתי משחק במשחק בהחלט הייתי רוצה לקנות את הפריטים שאני רוצה ורק את הפרטיטים שאני רוצה ורק לשלם על מה שאני רוצה.

Lol אתה ממשיך עם הקינדר. אתה מבין שאין לי בעיה שאנשים יקנו חבילות הפתעה כן? ואילו שקונים קינדר וכל חבילות ההפתעה האלה קונים את זה במודע, בבחירה ויודעים שיכלו לקנות את מה שרצו.
אבל פאקינג מספיק לדבר על קינדר לעזאזל. כאילו, עד כמה הטיעון שלך נופל כשאתה מציג ילד קטן מבקש ממובגר לקנות לו משהו. אתה לא ילד קטן. OVERWATCH לא משחק לילדים קטנים. המשחק משווק לאנשים בוגרים שיכולים לקנות בעצמם לעצמם ואין גורם שלישי שמנדנד לך לקנות חבילת הפתעה.

למה אתה ישר רץ לפריטים שעולים מאות דולרים? כאילו באמת, מספיק עם אנשי הקש האלה. למי אכפת שיש פריט שעולה מאות דולרים? יש פריטים שעולים פחות ממה שקופסה עולה ב OW. וכן, זה הוגן שיש לכל פריט סכום גם אם הוא גבוה מאוד. הנה הפריט, הנה המחיר, שווה לך או לא שווה תעשה את ההחלטה. אין דבר כזה ב OW כי לקנות את מה שאתה רוצה זה גנאי עבור בליזארד. לקנות מה שאתה רוצה נוגד את הרצון הנצנלי של בליזארד לחלוב כסף משחקניה.

ותפסיק להשמיט פרטים. אתה יודע למה יש פריטים במאות דולרים ב CS GO ואחרים? כי יש שוק. שוק שהמחירים שלו נקבעים ע"י השחקנים ולא נקבע ע"י המפתחת ולא משתנה. אם הפריט יקר אז זה המחיר שקהילה העריכה אותו בו. מנגד, בליזארד היא הקובעת היחידה מה נדיר ומה יקר וככה אפשר לעשות מניפולציות.

אז ב CS GO אולי חבר ימכור לך את הפריט היקר בפחות כסף. אולי הוא פשוט יעשה איתך טרייד פריט לפריט. גם את זה אין ב OW? ולמה? כי זובי עליך. אנחנו נמנע כל דבר שיניא אנשים משלם על קופסאות רנדומליות.

ואחרי כל זה, אתה עדיין פאקינג יכול לקנות קופסאות ב CS GO ולהתפלל לקבל את הפריט היקר בלי לשלם מאות דולרים. אתה יכול לקבל את הריגוש של חבילות ההפתעה עד שתחנק. אבל זו תמיד בחירה שאתה עושה כאשר המשחק מציע דרכים אחרות להשיג כל פריט ספציפי שאתה רוצה.

דוגמת חוברות האיסוף היא להראות עד כמה ההשוואה שלך שגוייה כאשר אתה לא מצליח לתפוס את היבט ההחלפות החופשיות בין אנשים - היבט שבליזארד מונעת בכוונה ב OW כדי לשרת את מטרתה החמדנית הנצלנית והגזלנית.

מה הטיעון שלך כנגד *הוספת* אפשרות קנייה ישירה של פריטים? מה הטיעון שלך כנגד *הוספת* אפשרות לשלם כסף אמיתי עבור קרדיט של המשחק? מה הטיעון שלך כנגד *הוספת* אפשרות להחלפת פריטים בין שחקנים??

משחק שלוקח את הכסף שלך רק על קופסאות רנדומליות ומונע את הפיצ'רים הנ"ל הוא בהגדרה משחק עם מודל עסקי רע, לא הוגן ומניפולטיבי עבור השחקנים. המודל הזה הוא התגלמות החמדנות, הנצלנות והגזלנות.

והכי אירוני, עצוב ו'גול עצמי' שיש אתה עוד אומר ש'כולם יודעים איך השיטה העובדת' אבל פאקינג עדכון הRIO שינה איך הפאקינג השיטה עובדת!!!!!! פריטים זמניים, אי יכולת קנייה בקריט משחק וכו'. בליזארד פאקינג משכתבים את החוקים שהם בעצמם כתבו כדי להגדיל את הגזלנות והנצלנות שלהם ולדפוק עוד יותר את השחקנים.

כשאפילו IGN מפנים חצים לOW זה אומר דרשני.

http://www.ign.com/articles/2016/08/19/ ... -a-problem

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 אוגוסט 2016, 13:08

קאז, כשאתה מתווכח בכזה להט על דבר כל כך מטומטם, זה אומר רק דבר אחד: אתה טרול.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2016, 13:15

Klayman כתב:סיימתי ברמה 41. הבנתי שבעונה הבאה הרמות יעבדו בצורה קצת שונה.

ג'ף קפלן מפרט את כל השינויים, אם אתה רוצה:

וגם:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 אוגוסט 2016, 10:59

Kazz כתב:משחק שאוסר על טריידינג ומאפשר קנייה רק של קופסאות רנדומליות הוא משחק עם מודל נצלני

נראה לי שאתה מפספס קצת את ההגדרה של "נצלני". אנשים משלמים כסף בידיעה מראש שהקופסאות הן רנדומליות, אף אחד לא כופה עליהם כלום ולא מצמיד להם אקדח לראש.

בתמונה: אנשים עטים על המודל ה"נצלני" של מכונה עם כדורי הפתעה של דמויות Overwatch. ומה אתים יודעים? היה לזה תור הרבה יותר ארוך מלכל שאר הswagger שהם מכרו.
קבצים מצורפים
nazlani_alek.jpg
nazlani_alek.jpg (207.71 KiB) נצפה 8241 פעמים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2016, 15:20

InterAl כתב:אז העונה הסתיימה, והחדשה תתחיל רק עוד שבועיים וחצי (6 בספטמבר, כמדומני). סיימתי בדירוג 56. איזה אתם?

לצערי הפסקתי לשחק לפני שבוע וחצי (מעבר דירה מעיק במיוחד שכולל בעיות לוגיסטיות ששלחו אותי למגורים אצל גיסתי :/), רציתי להגיע ל-46 כדי לקבל את הבונוס הכפול והייתי גם ממש קרוב (44) אבל לצערי הפסקתי לפני שהספקתי. אז 44, זאת התוצאה הסופית שלי. מעניין למה זה מתורגם במערכת החדשה כי על פי הבמאי, דרגה 60 שם אותך בטופ 6% של השחקנים בעולם (אני משער שאתה פחות או יותר בטופ 10% אינטר). אני מקווה להיות פלטינה או דיימונד במערכת החדשה, לרוב הייתי פלטינה ב-SC2 כך שאני מרגיש שם בנוח במערכות של בליזארד :)

קאז, תקח את האייטם הכי יקר ב-TF2 ושים את הסכום הזה על קופסאות ב-OW ואני חותם לך שיהיה לך את האייטם שתרצה.

על פי הסרטון הזה, החפץ הכי יקר ב-TF2 עולה 2700$. ב-OW אפשר לקנות ב40$ חמישים קופסאות לוט, כלומר 3375 קופסאות לוט ב-OW. כרגע יש לי את רוב הסקינים שאני רוצה ואני דרגה 70 (כלומר פתחתי 70 קופסאות לוט), עם 3375 קופסאות אתה גם תשחה במאות אלפי מטבעות זהב שיתנו לך לקנות כל מה שתרצה ישירות מהחנות וגם תקבל כנראה כל חפץ אפשרי במשחק בלי קשר למה שתקנה. כל זה במחיר של אייטם אחד ב-TF2.

בקיצור, התקטננות חסרת ערך. להגיד לך את האמת, אני מוצא את האנשים שקונים כובע ב-40$ מפגרים בדיוק באותה מידה כמו אנשים שקונים 50 קופסאות ב-40$, מפגר בדיוק באותה מידה. אבל היי, אני מקבל אינסוף עדכונים בחינם בזכותם אז "יאי! קדימה אנשים שקונים כובעים ב-40$!".

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 21 אוגוסט 2016, 19:32

היי כולם! חזרתי מבורות השכחה להביא לכם קצת מתמטיקה.
יאצי מ zero punctuation ביצע קצת חישובים וסימולציות כמה תיבות צריך כדי להשיג את כל החפצים של OW.
http://www.escapistmagazine.com/articles/view/video-games/columns/extra-punctuation/17117-Investigating-the-Stingy-Overwatch-s-Loot-System

אין לי הרבה מה להגיד לגבי המשחק, אבל מעניין לראות תוצאות פרקטיות.
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2016, 23:28

אמ;לק, 2000$ כדי להשיג הכל כולל הכל לעומת כובע בוער אחד ב-tf2 שעולה 2700$. זה כמובן לא מתיחס לעובדה שאף אחד לא משחק כל דמות ושמעניינים רק כמה חפצים ספציפים לכל דמות שכן משחקים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 95 אורחים