Overwatch - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: Overwatch - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 21 אוגוסט 2016, 23:40

ואללה הייתי משלם 2 יורו על בובה/כדור כזה של OW.. אפילו אם לא הייתי יודע איזה ייצא לי..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 22 אוגוסט 2016, 15:04

גם אני. בובות מיני זה מגניב.
קאו, מכיוון שאני לא מכיר את OW, אשמח לסיכום של המקרה הגרוע ביותר של OW:
- מחפשים את הסקין הנדיר והיקר ביותר שניתן לקניה.
- תנאי ההתחלה: 0 תיבות ו-0 זהב.
-כל תיבה שקונים\זוכים מכילה 4 עותקים של החפץ הזול והנפוץ ביותר. (ספריי?)

בכמה תיבות צריך להשקיע כדי שיהיה בוודאות מספיק זהב לקנות את הסקין היקר ביותר?
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2016, 15:28

Chwomp כתב:גם אני. בובות מיני זה מגניב.
קאו, מכיוון שאני לא מכיר את OW, אשמח לסיכום של המקרה הגרוע ביותר של OW:
- מחפשים את הסקין הנדיר והיקר ביותר שניתן לקניה.
- תנאי ההתחלה: 0 תיבות ו-0 זהב.
-כל תיבה שקונים\זוכים מכילה 4 עותקים של החפץ הזול והנפוץ ביותר. (ספריי?)

בכמה תיבות צריך להשקיע כדי שיהיה בוודאות מספיק זהב לקנות את הסקין היקר ביותר?

- התוסף הקוסמטי הכי יקר עולה 1000 זהב.
- יש ארבע רמות של חפצים - נפוץ, נדיר, אפי ואגדי. בכל תיבה מובטח לפחות נדיר אחד.
- בכל תיבה יש 4 חפצים.
- 30% מהתיבות מכילות כסף שמגיע בסכומים של 50, 150 ו-500.
- במקרה של כפילות לחפץ שכבר יש לך, אתה מקבל כסף בהתאם לדרג שלו (נפוץ - 5, נדיר - 15, אפי - 50, אגדי - 200)

כלומר כדי לקנות בערך כל דבר במשחק, אתה צריך 1000 זהב ולסכום כזה מאוד קל להגיע תוך בערך 10-15 קופסאות (שזה בערך 10 שעות משחק או קצת פחות מ-15$). הבעיה מתחילה כשאתה רוצה חפץ שאי אפשר לקנות אותו. אם אי אפשר לקנות את החפץ שאתה רוצה אז תצטרך לסמוך על המזל אבל אתה בעצמך הבאת לינק שמראה על ידי חישובי סטטיסטיקה שעם 2500 תיבות תוכל לפתוח את כל התוכן של המשחק, כלומר 2000$ למקרה ולא בא לך לשחק אפילו דקה אחת במשחק ולקבל את ה-כ-ל שזה 700$ פחות מהחפץ אחד בודד הכי יקר ב-TF2. ומן הסתם שהנתון של ה-2000$ הוא בדיחה כי אין סיכוי בעולם שלא תקבל את החפץ שאתה רוצה תוך כמה עשרות תיבות, לי יש כבר את רוב החפצים שאני רוצה ופתחתית עד היום רק 70 תיבות בלי להוציא שקל אחד.

הנה דוגמה לאיך נראת פתיחה של תיבה שהביאה לשחקן משמאל לימין מחווה אפי, שורת קול נפוצה, סקין אגדי ואוואטר נדיר.
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אוגוסט 2016, 10:37

Klayman כתב:ואללה הייתי משלם 2 יורו על בובה/כדור כזה של OW.. אפילו אם לא הייתי יודע איזה ייצא לי..

הבעיה לדעתי היא לא השני יורו, הבעיה היא לעמוד בתור רבע שעה בשביל לשלם את השני יורו (אני עקפתי אותו מהצד רק בשביל לצלם).
כשאתה נמצא בגיימסקום וגם ככה הכל מפוצץ בתורים אז לעמוד בתור למכונה כזו רק בשביל הזכות לקנות משהו אקראי זה מותרות שממש אין לך, וכבר עדיף לקנות בובות פאנקו פופ של טרייסר/ריפר/וכו במחיר מופקע של 15 יורו כי אז לפחות לא צריך לעמוד בתור.
אבל מצד שני, אם מישהו מעדיף לעמוד בתור ארוך בשביל לקבל כדור אקראי? זכותו המלאה. מי אני שאתחיל להתווכח איתו, או לצעוק על בליזארד איך הם מעזים לדחוף מכניקות מרושעות כאלו למכונת הכדורים שלהם? אין לי אפילו את המשחק עצמו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אוגוסט 2016, 23:17

ניסיתי את המפה החדשה (אייכנוולד) בPTR של בליזארד ושמעו, היא כיף לא נורמלי. באמת מפה מדהימה. גדולה יותר מהמפות האחרות לדעתי, אבל ממש מצויינת.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אוגוסט 2016, 23:36

Klayman כתב:ניסיתי את המפה החדשה (אייכנוולד) בPTR של בליזארד ושמעו, היא כיף לא נורמלי. באמת מפה מדהימה. גדולה יותר מהמפות האחרות לדעתי, אבל ממש מצויינת.

איך עושים את זה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אוגוסט 2016, 23:41

בבאטל נט, בחלון של המשחק עצמו, איפה שרשום לך REGION/ACCOUNT - בחר PTR. אהה אבל שים לב שזה מוריד עותק נפרד של המשחק לתיקיה אחרת. מה שטוב הוא שהעותק הזה פועל עם אותן הגדרות של העותק הרגיל בדיוק.
?

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 23 אוגוסט 2016, 23:55

שני עדכונים שלא קשורים לתיבות וכובעים:

+בליזארד הוסיפו מסנן לצ'אט שהופך את כל הגרסאות של gg ez למשפטים בסגנון "אני מרגיש בודד וצריך חיבוק" או "יש לי הערכה עצמית נמוכה מאוד. תודה שאתם משחקים איתי".

+ פני ארקייד נותנים את דעתם לגבי העדכון החדש https://www.penny-arcade.com/comic
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 ספטמבר 2016, 12:30

העדכון החדש (עם המפה החדשה) היה אמור לצאת בשבוע הבא, ביחד עם תחילת העונה החדשה.
במקום, העדכון החדש יצא היום והעונה החדשה התחילה היום. הידד!
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 ספטמבר 2016, 13:13

swym כתב:
Kazz כתב:משחק שאוסר על טריידינג ומאפשר קנייה רק של קופסאות רנדומליות הוא משחק עם מודל נצלני

נראה לי שאתה מפספס קצת את ההגדרה של "נצלני". אנשים משלמים כסף בידיעה מראש שהקופסאות הן רנדומליות, אף אחד לא כופה עליהם כלום ולא מצמיד להם אקדח לראש.

בתמונה: אנשים עטים על המודל ה"נצלני" של מכונה עם כדורי הפתעה של דמויות Overwatch. ומה אתים יודעים? היה לזה תור הרבה יותר ארוך מלכל שאר הswagger שהם מכרו.

ואתה מפספס את הנקודה שOW מעוצב כדי לדחוף אותך לשים כסף על קופסאות רנדומליות ומונע ממך לשלם עבור פריט ספציפי כדי שתקנה את הקופסאות הרנדומליות. אתה מפספס את הנקודה שOW מציע עוד דרך לקנות את הפריטים וזה בכסף משחק אבל מונע ממך לקנות את כסף המשחק ישירות כדי לדחוף אותך לקנות קופסאות רנדומליות ולשלם על דברים שאתה לא רוצה.

כאילו באמת, עד כמה מטומטמים אפשר להיות? אתה יודע מה ההבדל במכונה הזו בין המשחק? שאת הפריט שאני מקבל מהמכונה אני יכול להחליף אם זה שעמד בתור לפניי. שאת הפריט הזה אני יכול למכור לחבר באיזה מחיר שהוא מוכן לשלם. שהמכונה הזו לא מציעה גם קניית פריט ספציפי ב 100 קרדיטים של המכונה. שהמכונה לא מאפשרת לך לצבור קרדיטים של המכונה על כל 2 יורו שאתה שם בה כדי שמתישהו תוכל לקנות פריט עם הקרדיטים של המכונה אחרי ששלשלת עשרות ומאות יורו ושאת הקרדיטים האלה של המכונה אי אפשר לקנות ביורו רגיל.

כאילו, jeez, עבור אנשים שאמורים להיות אינטלגנטיים אתם ממש מביכים.

האם אני יכול להחליף או למכור פריטים שאני מקבל ב Overwatch? לא. זהו. נגמר. בכל עאלק טיעון נגד שהבאתם אפשר לעשות את הדברים האלה. בOW לא, וביד מכוונת. אז זהו. נגמר. אין לכם קייס. אתם ממשיכים להביך את עצמכם עם הקבלות שהם בכלל לא הקבלות. עד כמה קשה לכם לקלוט את ההבדל המובהק הזה של משהו שמאפשר החלפה ומכירה בין משתמשים ובין משהו שמונע זאת?

כל עוד OW לא מציע החלפה בין שחקנים ומקבל תשלום כסף רק על קופסאות רנדומליות המשחק יישאר נצלני, גזלני וחמדני. ואל תענו לי עם עוד דוגמה של עוד מוצר שגם אותו אני יכול להחליף עם חבר אחר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 ספטמבר 2016, 13:36

כל העניין הוא שאתה רוצה שהמערכת של OW תהיה המערכת של ואלב. היא לא. ככל שתלמד לקבל את זה מהר יותר, כך ייטב. בכל מקרה, לכל אחד שמשחק כאן במשחק זה לא מדגדג בכלל. ברור שזכותך להתלונן על מה שאתה רוצה, פשוט אלה תלונות תיאורטיות, לא מעשיות. רציתי סקין אגדי של ריינהארדט? השגתי 1000 קרדיט משחק וקניתי אותו. כבר קניתי 3-4 סקינים אגדיים (אני ברמה 80) ועוד כלמיני שטויות אחרות שרציתי, ועדיין, כרגע, יש לי איזה 1100 קרדיט משחק שאין לי על מה לבזבז אותם. אהה כן, וכל זה בלי בכלל לספור את כמות הסקינים, הספריים וכו' מהקופסאות שמקבלים בכל רמה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ספטמבר 2016, 20:10

זאת תלונה לשם תלונה, ברצינות. אני לא מכיר אף אחד שלא השיג סקין שהוא רוצה, אתה מכיר מישהו שרודף כבר שלושה חודשים אחרי לוויתן לבן שהוא לא מצליח לתפוס? עכשיו תסלח לי, אני הולך לשחק במפה החדשה שקבלתי בחינם כמו כל תוכן גיימפליי במשחק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 ספטמבר 2016, 21:22

DrKeo כתב:זאת תלונה לשם תלונה, ברצינות. אני לא מכיר אף אחד שלא השיג סקין שהוא רוצה, אתה מכיר מישהו שרודף כבר שלושה חודשים אחרי לוויתן לבן שהוא לא מצליח לתפוס? עכשיו תסלח לי, אני הולך לשחק במפה החדשה שקבלתי בחינם כמו כל תוכן גיימפליי במשחק.

אתה יכול להשתמש במפה החדשה שקיבלת בחינם, בדמות החדשה שקיבלת בחינם, במשחק הגזלני והנצלני והאנטי צרכני המהמם הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 ספטמבר 2016, 01:31

עונה 2 התחילה. סיימתם את משחקי קביעת הרמה?
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2016, 10:38

Klayman כתב:עונה 2 התחילה. סיימתם את משחקי קביעת הרמה?

אכן, שם אותי ב-2300 ומשהו שזה זהב ואין לי שמץ איך זה עומד ביחס לדירוג שלי בעונה הקודמת. אחרי הדירוג הפסדתי בערך אלף משחקים ברצף, זה היה נוראי ולא כיף כי בכל פעם איכשהו נפלתי על קבוצה עם אנשים הזויים שבוחרים בטרוביורן במשימות התקפה או הילרים שבוחרים לדבוק בווידומייקר וכדומה. אתמול דווקא היה לי סשן איכותי שכלל את אחד המשחקים הכי טובים שלי בOW בתור רודהוג.

אגב, שמתם לב שעכשיו אפילו יותר קשה להשיג רובה זהב? רוב הנצחונות מביאים 5 כסף ליגה כשפעם קבלו 1 כסף ליגה על נצחון. הם העלו את הכל פי 10 (כלומר במקום 300, עכשיו נשק זהב עולה 3000 וכל ערך שהיה בארנק הוכפל גם בפי 10) כך שלקבל 5 על ניצחון זה חצי ממה שהיו מקבלים לפני. אני לא בטוח לגמרי אבל נדמה לי שבמשחק שהלך לי ממש טוב בו קבלתי 15 אבל אני צריך לבדוק את זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 ספטמבר 2016, 12:15

היה לי run מטורף במשחקי קביעת הרמה. שיחקתי עם כמה חברים ועשינו שם שמות. הפסדתי רק שני משחקים וקיבלתי משהו כמו 2550 נקודות. בהתחלה חשבתי שקיבלתי רמת כסף, אבל הסתבר שזה פלטינה. מאז שיחקנו רוב הזמן 3-4 אנשים בקבוצה משלנו וניצחנו לא רע, כולל משחק שעזב לנו מישהו ממש בהתחלה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2016, 12:28

אני משער שזה אומר ש-2500 זה הסף של פלטינה? 2000 זה הסף של זהב. באסה, רק איזה 150 נקודות והייתי מגיע לפלטינה :(

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 ספטמבר 2016, 22:47

Klayman כתב:כל העניין הוא שאתה רוצה שהמערכת של OW תהיה המערכת של ואלב. היא לא.

אני רוצה מערכת שבה התשובה לשאלה 'למה אני לא יכול לקנות פריט ספציפי ואף את הקרדיטים של המשחק וגם לא להחליף פריטים עם חברים' היא לא 'כדי לפתות את השחקנים לזרוק כסף על הדבר היחיד שמוצע שהוא קופסאות רנדומליות כי צריך לחלוב את השחקנים וכי חלילה שהם ייקנו ישירות מה שהם רוצים כי אז זה מקטין את רצונם לקנות עוד ועוד קופסאות רנדומליות'.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2016, 23:48

היה לי רגע ממש מגניב במשחק עכשיו (עם נדב ואיזה חבר שלו).
שיחקנו במפה של אנוביס. אני הייתי D.VA ותקפנו (אחרי שסיבוב קודם הגנו בהצלחה על הנקודה השנייה) הצלחנו ממש מהר מהנקודה הראשונה לרוץ לנקודה השנייה. נכנסתי מהחדרים בצד שמאל, הרגתי שני חבר'ה שניסו להגן על הנקודה בדיוק בזמן של עוד איזה שלושה מהקבוצה שלי להגיע ולטפל בכל השאר. כשהיינו ברגעים האחרונים של השתלטות על הנקודה, באסטיון הצליח להפוך לturret. הפעלתי את המגן וספגתי את כל הירי הרצוף שלו. נראה לי שספגתי כמעט מחסנית שלמה.
ברגע שניצחנו גם קיבלתי הודעה שהצלחתי להשיג אצ'יוומנט שרציתי כבר מלא זמן - לספוג 1,500 נזק בשימוש יחיד במגן. זה גם האצי'וומנט שמשחרר את הספריי המפוקסל של D.VA.

רגע אדיר בזכות המכאניקות הסופר מלוטשות של המשחק הזה, שהפך לעוד יותר אדיר בזכות המודל העסקי הכיפי שמצליח להוסיף רובד נחמד של השגיות.

המשחק הזה פשוט כיף טהור. אני חושב שכבר נהניתי ממנו יותר משנהניתי בזמנו מTF2 (שהיה משחק המולטי הקודם שתפס אותי לעשרות שעות).

גם יצא לי לשחק במפה החדשה (והגזלנית שקיבלתי בחינם...) והיא באמת נהדרת. יותר קטנה משציפיתי אחרי שקראתי כמה תיאורים, אבל עדין יש לי ללמוד אותה יותר טוב. מסתבר שאחרי שלמדתי את כל המפות האחרות של המשחק, כיף ללמוד אחת חדשה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2016, 23:59

Kazz כתב:
Klayman כתב:כל העניין הוא שאתה רוצה שהמערכת של OW תהיה המערכת של ואלב. היא לא.

אני רוצה מערכת שבה התשובה לשאלה 'למה אני לא יכול לקנות פריט ספציפי ואף את הקרדיטים של המשחק וגם לא להחליף פריטים עם חברים' היא לא 'כדי לפתות את השחקנים לזרוק כסף על הדבר היחיד שמוצע שהוא קופסאות רנדומליות כי צריך לחלוב את השחקנים וכי חלילה שהם ייקנו ישירות מה שהם רוצים כי אז זה מקטין את רצונם לקנות עוד ועוד קופסאות רנדומליות'.

אני רוצה שלא יפתו אנשים לקנות כובע ב250$, החיים הם כלבה. בנתיים אני מחכה לסמארה, הדמות החינמית הבאה שמצטרפת למשחק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 ספטמבר 2016, 00:03

כמי שקנה את TF2 בזמנו, אני יכול להגיד שמעולם לא נהנתי ממנו כמו שאני נהנה מOW. בכלל לא קרוב.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2016, 00:18

כבר הראנו שסטטיסטית תקבל כל מה שאתה רוצה במחיר של כובע בTF2, מה עוד אפשר לרצות?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 ספטמבר 2016, 10:02

ואני קיבלתי 10 שנים של עדכונים חינם ב TF2 ושילמתי רק 20 דולר. take that!

lol ההצמדות לנקודת המחיר. עד כדי כך אין לך קייס. זה אף פעם לא רע שיש לך *עוד* אופציה להשגת פריט. אתה חושב שמחיר של פריט מסויים מגוחך? אל תקנה. סע לשלום. תוציא את סכום הכסף שנוח לך להוציא. בדיוק כמו פאקינג כל מוצר כלשהו בעולם. ואתה עדיין פאקינג יכול לקבל את הפריט הזה בדרופים או בקופסאות שאתה כל כך אוהב. ואז את הסכום המגוחך הזה אתה יכול לשלשל לכיסך כי TF2 מאפשר לך לסחור בפריטים.

אז תמשיך לדבר שטויות ולסרב לענות על השאלה למה OW לא מאפשר קנייה והחלפה כי משום מה הכנסת את עצמך לעמדה שבה זה ימוטט את עולמך אם תודה שבליזארד בחרו לחסום אופציות כאלה כדי למשוך כמה שיותר אנשים לקניות חוזרות ונשנות של קופסאות רנדומליות. עשיקת וחליבת השחקן קודמת לכל.

הtitan פסקל עולה 1200 דולר! תראו את NVIDIA מנסים לפתות אנשים. יש שעונים בעשרות אלפי דולרים - תראו איך רולקס מנסים לפתות אנשים! אז בואו נאסור על מכירה ישירה של כל שעון שהוא כי בוודאי זה עדיף שלא תהיה לי האפשרות לשלם סכום ספציפי על פריט ספציפי! כמובן שזה עדיף שהדרך היחידה להשיג מוצר שאני רוצה זה לקנות בלי סוף חבילות רנדומליות שבכלל לא מכילות את המוצר שאני רוצה ומכילות מוצרים אחרים שאני כלל לא רוצה. ככה עושים עסקים היום!

הביזארו וורלד של ווקסלים נמשך. ועדיין לא נגענו בקטע של הסקינים של ריו שכל האינטרנט הסכים שבליזארד השתינה בקשת על שחקניה ועל ה'חוקים' שהיא קבעה, חוץ מאשר הביזארו וורלד של ווקסלים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 ספטמבר 2016, 10:30

שוב - יש תיאוריה ויש מעשה. בתיאוריה, ברור שבליזארד רוצה שאנשים יקנו את הקופסאות הרנדומליות. במציאות? אני לא מוצא שום סיבה לקנות קופסא, כש''המוצר'' הכי יקר בחנות הוא 1000 מטבע משחק והרווחתי את הסכום הזה כבר מעל 6 פעמים. בתיאוריה, אולי זה מודל נצלני. במציאות? אתה יכול לקנות כמעט כל מוצר שתרצה, אם רק תשחק קצת במשחק.. אם אתה רוצה גם לא לשחק וגם לקנות מוצרים, זה כבר עניין אחר. בפורום יש נציגות נכבדה של שחקני OW, ולאף אחד מהם העניין הזה לא מפריע... כולנו כלבות של בליזארד? (גילוי נאות - זה המשחק הראשון שלהם שקניתי או שיחקתי לעומק אי פעם). לא מפריע לי כל נושא הדרופים האלה כי אני מתייחס אליהם כמשהו צדדי ולא מעניין במיוחד. מהרגע שמגיעים לרמה 40, מקבלים קופסא על כל שעת משחק בערך.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2016, 13:01

מסתבר שכרגע עובדים על OW יותר אנשים משעבדו עליו לכל אורך תקופת הפיתוח שלו. הצוות מונה 100 אנשים בלבד. זה די פסיכי שכל כך מעט אנשים פיתחו את המשחק הכי טוב של השנה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 101 אורחים