Overwatch - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: Overwatch - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 יולי 2016, 13:04

באן לעונה שלמה ? אני מקווה שזה משהו שצריך להתאמץ בשבילו, אחרת זה ממש אכזרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2016, 13:08

אני משער שזה יהיה לשחקנים ממש דושבאגים. אגב העונה הזאת מקוצרת, נגמרת באוגוסט, שאר העונות יהיו 3 חודשים. אני משער שהיא קצרה גם בשביל לעשות את כל העדכוני איזור שהם רוצים לעונה הבאה וגם כי הם אמרו שהם רוצים שהעונות יהיו מתואמות עם עונות השנה (כלומר העונה הבאה תהיה סתיו). זה יהיה ממש נחמד אם יהיה אלמנט ויזואלי שמיצג את העונה, למשל עלים נושרים מעצים בסתיו ושלג על הקרקע בעונת חורף.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יולי 2016, 13:47

אנחנו עדיין ב"הרצה" קיצר

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 יולי 2016, 13:59

אני כבר נשרתי ל43 :/ היו לי 5 משחקים רצופים של קבוצות שפשוט לא עבדו יחד. איכשהו, עם ראיינהארט סיימתי פעמיים עם הכי הרבה זמן על הobjective, הכי הרבה נזק, הכי הרבה הריגות וגם ספגתי עם המגן מעל 20 אלף נזק. כאילו שיחקתי לבד :/

---

רשום שהעונש של באן הוא לתקופות זמן שהולכות וגדלות. כלומר, זה מדורג. אני בטוח שיהיה צריך ממש להתאמץ כדי לקבל באן כזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2016, 14:05

זה נשמע די דומה למה שMGS אמר, מתחיל בשעות, עובר לימים, משם לשבועות ומגיע עד לעונה. מה שמעניין הוא איך הם ינטרו בעיות חיבור כי למרות שאיכשהו כבר שבוע לא חוויתי את הבעיות חיבור שהיו לי, עדין יש מספיק אנשים שמקבלים ניתוקים וחבל שהם יסבלו כאילו הם פושעים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 יולי 2016, 15:53

DrKeo כתב:זה נשמע די דומה למה שMGS אמר, מתחיל בשעות, עובר לימים, משם לשבועות ומגיע עד לעונה. מה שמעניין הוא איך הם ינטרו בעיות חיבור כי למרות שאיכשהו כבר שבוע לא חוויתי את הבעיות חיבור שהיו לי, עדין יש מספיק אנשים שמקבלים ניתוקים וחבל שהם יסבלו כאילו הם פושעים.

גם חבל שחברי הקבוצה שלהם יסבלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2016, 15:59

נכון, אבל עדין יש הבדל בין מישהו שקרתה לו תקלה באשמת בליזארד (ויש באגים מאוד קשים של ניתוקים לפי הפורומי תמיכה שלהם) לבין מישהו שנעלם סתם ככה. סבלתי בעצמי משני הצדדים, גם 5 מתוך 7 משחקים נעצרו בגלל שחקנים נעלמים וגם אני בעצמי נאלצתי להעלם באמצע.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 יולי 2016, 18:39

DrKeo כתב:נכון, אבל עדין יש הבדל בין מישהו שקרתה לו תקלה באשמת בליזארד (ויש באגים מאוד קשים של ניתוקים לפי הפורומי תמיכה שלהם) לבין מישהו שנעלם סתם ככה. סבלתי בעצמי משני הצדדים, גם 5 מתוך 7 משחקים נעצרו בגלל שחקנים נעלמים וגם אני בעצמי נאלצתי להעלם באמצע.

בד״כ כשיש בעיות רציניות, הן מתמשכות וחוזרות על עצמן. אם אתה לא בטוח בחיבור שלך, שחק כמה משחקי quickplay לפני שאתה נכנס ל-competitive כדי לבדוק את החיבור שלך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2016, 20:41

הבעיה העיקרית בOW היא לא בעיה של חיבור ראשוני, פשוט באחד המשחקים זה נתקע בLOADING אינסופי בגלל כשל חיבור.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 יולי 2016, 22:02

DrKeo כתב:הבעיה העיקרית בOW היא לא בעיה של חיבור ראשוני, פשוט באחד המשחקים זה נתקע בLOADING אינסופי בגלל כשל חיבור.

האמת שלא נתקלתי בשום תקלה בשרתים. מדהים כמה שהמשחק הזה עובד מושלם מהבחינה הזאת. בפעמיים שהיה לי לאג, זה היה בגלל אנטנת USB של הWIFI. הוצאה והכנה תיקנה את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2016, 22:44

יש אותה ללא מעט אנשים אבל מי שיש לו אז יש לו ומי שאין לו אז אין לו. אצלי ספציפית זאת בעיה בגלל הוט שאני הולך לעזוב אותם עוד חודש כשאני עובר דירה (למרות שלא קבלתי את הבעיה כבר חודש).

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 יולי 2016, 23:29

https://gfycat.com/TediousUntimelyHart

קלאסי.

(אין דרך להטמיע את זה כאן?)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 יולי 2016, 06:08

המוד התחרותי, לפחות בינתיים, לא ממש כיף לי. הסיבובים ארוכים יותר, המאצ'מייקינג מרגיש פחות טוב (בצורה לא אמפירית לחלוטין), והדבר הכי גרוע, אנשים פשוט לא מפסיקים לנבל את הפה אחד על השני בכל הזדמנות. כל טעות הכי קטנה ואנשים צולבים אחד את השני בצ'אט, כולל קללות, ''שיימינג'' של אנשים והפעולות שלהם וכו'. חזרתי לשחק בQuick Play, והיה מרענן הרבה יותר. לא בטוח שכ''כ בא לי לשחק במוד התחרותי אם אנשים לוקחים אותו קשה כ''כ.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יולי 2016, 12:43

Klayman כתב:המוד התחרותי, לפחות בינתיים, לא ממש כיף לי. הסיבובים ארוכים יותר, המאצ'מייקינג מרגיש פחות טוב (בצורה לא אמפירית לחלוטין), והדבר הכי גרוע, אנשים פשוט לא מפסיקים לנבל את הפה אחד על השני בכל הזדמנות. כל טעות הכי קטנה ואנשים צולבים אחד את השני בצ'אט, כולל קללות, ''שיימינג'' של אנשים והפעולות שלהם וכו'. חזרתי לשחק בQuick Play, והיה מרענן הרבה יותר. לא בטוח שכ''כ בא לי לשחק במוד התחרותי אם אנשים לוקחים אותו קשה כ''כ.

אנשים באמת לוקחים אותו קשה, אם כי בכמה וכמה משחקים (אני חושב שהספקתי לשחק איזה 20) הקללה הכי נוראית שראיתי היתה fucking losers בסוף איזה משחק. אנשים מתעצבנים קצת יותר, אבל זה גם מעודד אותם לתקשר קצת יותר ולתאם עם שחקנים אחרים. המשחקים הכי גרועים היו אלה שכל חלון הצ'אט היה בנוי מבקשות שלי מאנשים להשאר מאחורי מגן הריינהארט שלי, או עדכונים שלי לגבי הULT ושום דבר מעבר. אף אחד לא תקשר.
דווקא בquick play יצא לי לפגוש יותר דושים מסוג "וואי, סחבתי אתכם על הגב שלי כל המשחק ואתה כאלה גרועים. איזו קבוצה מחורבנת" מסיבה כלשהי. גם לא נתקלתי בשום התייחסות לפעולה ספציפית. כנראה סתם נפלנו על אנשים שונים.
סה"כ השינוי בגישה היה צפוי וזה נחמד שאנשים לוקחים את זה ברצינות מסוימת, כי גם אני רוצה לנצח שם ולעלות רמות. לא ראיתי איזה שינוי משמעותי לרעה.

בנוגע לאורך הסיבובים - אני דווקא אוהב את זה. כשאני רוצה סתם לשחק 10 דקות, אז באמת quick play (באופן מתאים לשמו) יותר מתאים, אבל הדינמיקה של הניקוד והסיבובים סיפקה לי כמה כמה משחק ממש ממש מותחים ומוצלחים.

המאצ'מייקינג מרגיש גם לי הרבה פחות טוב. נראה כאילו אין כלל התייחסות לרמות הרגילות של השחקנים. לא פעם ולא פעמיים הייתי בקבוצות מאוד לא מאוזנות מהבחינה הזאת. באחת ממוצע רמה של 40-50 ובאחרת 3 שחקנים עם רמות 90 ו100 ומעלה וכל השאר 70 ומעלה.
נראה כאילו האיזון מתחשב הרבה יותר מידי ברמות התחרותיות והרבה פחות מידי ברמות הרגילות. הצד החיובי בזה הוא שזה יתאזן עם הזמן. הבאסה הוא שבתחילת כל עונה שחקנים יותר קז'ואלים יהיו בשר תותחים לשבוע-שבועיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2016, 14:14

אולי הקבוצות הלא מאוזנות היו פשוט חברים ששחקו בגרופ?

אני לא יודע מה הלך עם הפלייסמנטים. בכל ה10 משחקים שמו אותי בקבוצות בזויות עם נניח 4 שמשחקים צלף ושטויות כאלה, ממש קטסטרופות. הפסדתי 8 (!) מתוך 10 משחקים, זה שם אותי בדירוג 32 ועכשיו כשאני משחק אני פשוט מנצח כל משחק, כל משחק כמעט עולה דרגה. זה הזוי, פשוט כשל מצ׳מייקינג. לא שאני חושב שאני איזה תותח על אבל כמו שזה נראה עכשיו אני מתאים יותר ל40 נמוך מאשר ל30 הנמוך שהוא מקם אותי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יולי 2016, 18:52

DrKeo כתב:אולי הקבוצות הלא מאוזנות היו פשוט חברים ששחקו בגרופ?

אני לא יודע מה הלך עם הפלייסמנטים. בכל ה10 משחקים שמו אותי בקבוצות בזויות עם נניח 4 שמשחקים צלף ושטויות כאלה, ממש קטסטרופות. הפסדתי 8 (!) מתוך 10 משחקים, זה שם אותי בדירוג 32 ועכשיו כשאני משחק אני פשוט מנצח כל משחק, כל משחק כמעט עולה דרגה. זה הזוי, פשוט כשל מצ׳מייקינג. לא שאני חושב שאני איזה תותח על אבל כמו שזה נראה עכשיו אני מתאים יותר ל40 נמוך מאשר ל30 הנמוך שהוא מקם אותי.

אני חושב שלא היו ממש חברים בגרופ כששיחקתי. לפחות לא זיהיתי ואמור להיות סימון כלשהו.

לנצח כל משחק זה לא נורא. זה אומר שיהיה לך יותר קל להגיע ל300 נצחונות ולקנות נשק מוזהב :P
בסופו של דבר, אני חושב שהעונות מספיק ארוכות בשביל שהמיקום בסוף העונה יהיה מאוזן. אני לא יודע אם תופעות כמו מישהו שבוחר Torbjörn במפה של השתלטות על נקודה (וזה באמת קרה לי והיה מאוד מעצבן. בעצם שיחקנו עם שחקן פחות) זה משהו שבליזארד יכולה להלחם בו. זה מסוג השחקנים שלאט לאט ייפלו לרמות הנמוכות וככה מי שברמות הגבוהות יותר יראה אותם פחות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2016, 18:52

הבעיה היא ששמים אותי עם ומול לא מדורגים אחרים. בסטארקרפט זה עבד הרבה יותר טוב, הם עשו סוג של ״אריה במדבר״. הם היו זורקים אותך מול שחקן ברונז, אם תפסיד תשחק מול ברונז נוסף, אם תנצח ישימו מולך שחקן דיימונד. אם קבלת בראש תקבל שחקן גולד או משהו בסגנון וכך זה ממשיך 5 משחקים עד שהוא מוצא את המקום שלך.

בow הרגשתי כאילו דפקו אותי עם חבורת חסרי יכולת שוב ושוב מול חזקים משמעותית מאיתנו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יולי 2016, 19:28

DrKeo כתב:הבעיה היא ששמים אותי עם ומול לא מדורגים אחרים. בסטארקרפט זה עבד הרבה יותר טוב, הם עשו סוג של ״אריה במדבר״. הם היו זורקים אותך מול שחקן ברונז, אם תפסיד תשחק מול ברונז נוסף, אם תנצח ישימו מולך שחקן דיימונד. אם קבלת בראש תקבל שחקן גולד או משהו בסגנון וכך זה ממשיך 5 משחקים עד שהוא מוצא את המקום שלך.

בow הרגשתי כאילו דפקו אותי עם חבורת חסרי יכולת שוב ושוב מול חזקים משמעותית מאיתנו.

כן. יש להם בעיה בmatchmaking. היו לא הרבה יותר משחקים לא מאוזנים, ממאוזנים. זה חבל, כי קבוצות מאוזנות יוצרות נצחונות/הפסדים של הרגע האחרון שמרגישים ממש מגניב.

אני מקווה שהם יטפלו בזה. אני גם מאמין שהם יטפלו בזה, כי הם מאוד קשובים לקהילה והם כל הזמן מנתרים את מה שקורה במשחק. גם מדובר בעונה ראשונה מקוצרת ואני בטוח שהם ילמדו ממנה המון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2016, 19:38

שיטפלו בזה עד אוגוסט כי אז אנחנו עוברים את זה שוב :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 יולי 2016, 09:37

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יולי 2016, 11:49

זה הגיע מוקדם יותר ממה שחשבתי... תיארתי לעצמי שקודם כל יאזנו את הכל עוד טיפה, יתקנו את מערכת הMATCHMAKING וכו' לפני שיוסיפו עוד תוכן שישנה לגמרי את האיזון

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יולי 2016, 12:57

Laskin כתב:זה הגיע מוקדם יותר ממה שחשבתי... תיארתי לעצמי שקודם כל יאזנו את הכל עוד טיפה, יתקנו את מערכת הMATCHMAKING וכו' לפני שיוסיפו עוד תוכן שישנה לגמרי את האיזון

איזונים זה משהו שהם מתכננים לעשות כל עוד המשחק פעיל, לפי דעתי. אין סיבה לעכב שיחרור של תוכן נוסף בגלל זה.

אגב, באותו עדכון של הדמות החדשה, יש גם לא מעט איזונים ואפילו שינויים ממש דרמטיים:

- לא ניתן להשתמש ביותר מ1 מכל גיבור בcompetitive.
- אם overtime נמשך יותר מ20 שניות, הפתיל יתקצר הרבה יותר מהר.
- בovertime הזמן לחזרה אחרי מוות גדל ב2 שניות.
- ריפוי עצמי מעלה את המד של הULT ובהתאם, דמויות עם ריפוי עצמי צריכות עכשיו יותר נקודות לטעינת הULT שלהן (משפיע על באסטיון, לוסיו, רואדהוג, חייל 76).
- שינויים עצומים למדי לD. VA שכוללים הפיכת המגן שלה לנטען, כך שאפשר להשתמש בו רצוף 4 שניות ואז המד שלו יטען אחרי שניה של חוסר שימוש. בנוסף, הULT שלה זקוק ל15% פחות כדי להטען, הוא לא פוגע יותר בשחקן שמפעיל אותו, הפיצוץ קורה אחרי 3 שניות (במקום 4). מקווים שזה יהפוך אותו לטנק שימושי כמו האחרים.
-מקריי עושה יותר נזק במרחק, בניסיון לאזן קצת את הnerf שלו.
- שינויים משמעותיים גם למרסי. תוספת הנזק שהיא עושה לא יכולה לעשות stacking עם מרסי אחרים יותר, אבל היא עלתה מ30% ל50%. היא יכולה לזוז תוך כדי שהיא עושה ULT, אבל הוא יקר יותר ב30%.
-שינויים גם לזנטייה. 50 יותר מגן בסיסי (מ100 ל150). Orb of discord/harmony מהירים פי 4. בזמן הULT המהירות שלו מוכפלת והוא מרפה 300 במקום 200.

חתיכת פאטצ', סה"כ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יולי 2016, 13:03

יש! זנייטה חזק יותר! והוו!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יולי 2016, 19:07

איך חץ השינה משפיע על כל ULT:

סופר שימושי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 יולי 2016, 20:58

אבל כבר יש דמות ערבייה במשחק. ה-PC הזה כבר עובר כל גבול.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 166 אורחים