Overwatch - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: Overwatch - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 13 יולי 2016, 21:04

היא אמא של פארה לפי מה שאמרו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 יולי 2016, 21:05

Klayman כתב:היא אמא של פארה לפי מה שאמרו.

תירוץ לא משכנע. היו יכולים להביא את אמא של מקרי באותה מידה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2016, 21:46

יש שלוש דמויות יפניות ולא מעט אמריקאיות, זה לא שהם מתאמצים יתר על המידה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 יולי 2016, 21:51

DrKeo כתב:יש שלוש דמויות יפניות ולא מעט אמריקאיות, זה לא שהם מתאמצים יתר על המידה.

2 יפניות ו-3 אמריקאיות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2016, 23:07

יצאתי גזען,חשבתי שדיווה גם יפנית אבל מסתבר שהיא דרום קוראנית :)

בכל מקרה יש שתיים אמריקאיות, יש שתיים יפניות, יש שתיים אוסטרליות... למה שלא יהיו שתיים מצריות? כלומר זה לא רנדומאלי, הן קרובות משפחה וחופרים על זה בLORE.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 יולי 2016, 23:36

לא נורא, פיצית על הגזענות בכך שהיית ספציפי על מאיזה קוריאה היא :) . ולא סתם דרום קוראנית, היא הייתה שחקנית סטארקרפט מקצועית.

אני לא חושב שהמשחק נודף PC. הדמויות הן חלק מצוות בינלאומי ממילא, זה לא שכולם היו גברים אמריקאים לבנים ואז הביאו איזה טוקן בלאק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2016, 02:37

יש טוקן שווצרית בלונדינית אם זה נחשב...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יולי 2016, 08:07

אין שמץ של ספק שOW הוא אחד המשחקים הכי PC שקיימים ואין שמץ של ספק שהוא משחק יותר טוב בזכות העובדה הזאת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2016, 08:52

הוא כל כך pc שהוא עדיף עם מקלדת ועכבר :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יולי 2016, 09:53

DrKeo כתב:הוא כל כך pc שהוא עדיף עם מקלדת ועכבר :)

טוב!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 יולי 2016, 11:44

Nucleus_Dawn כתב:אין שמץ של ספק שOW הוא אחד המשחקים הכי PC שקיימים ואין שמץ של ספק שהוא משחק יותר טוב בזכות העובדה הזאת.

אין שמץ של ספק שיש מקום להטלת ספק בשתי הקביעות הללו.

זה משחק על ארגון בינלאומי שעושים איתו צדק בכך שיש גיוון גזעי מיני וכו' (אפילו באסטיון הרובוט, כי you can never know). זה שהתרגלנו לגברים אמריקאים בכל מקום גם כשמדובר על ארגון שאמור להיות מגוון זה בגלל האתנוצנטריות של היוצרים ולאו דווקא מגזענות, כאן עושים ארגון בינלאומי כמו שהוא צריך להיות מעצם היותו בינלאומי ואני לא חושב שיש כאן שיקולי "טוב חבר'ה, יש ייצוג שלא סימנו עליו V ?".

דבר שני, אני משער שאתה מדבר על "משחק טוב" מבחינת ה-lore ולא הגיימפליי עצמו, אבל אני לא רואה במה זה הופך אותו לטוב יותר במיוחד אם נלך לפי ההנחה שלך שהמגוון בו הוא מאולץ. גם אם כל הדמויות היו מנהיגי הפטריארכיה האשכנזית והימנית ( או וואטאבר שאופנתי לשנוא בימינו) עם הלבוש התנהגות אישיות וכו' שמאפיינים את הדמויות הן עדיין היו מרגישות לי ייחודיות ומעניינות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יולי 2016, 19:02

MGS FREAK כתב:
Nucleus_Dawn כתב:אין שמץ של ספק שOW הוא אחד המשחקים הכי PC שקיימים ואין שמץ של ספק שהוא משחק יותר טוב בזכות העובדה הזאת.

אין שמץ של ספק שיש מקום להטלת ספק בשתי הקביעות הללו.

זה משחק על ארגון בינלאומי שעושים איתו צדק בכך שיש גיוון גזעי מיני וכו' (אפילו באסטיון הרובוט, כי you can never know). זה שהתרגלנו לגברים אמריקאים בכל מקום גם כשמדובר על ארגון שאמור להיות מגוון זה בגלל האתנוצנטריות של היוצרים ולאו דווקא מגזענות, כאן עושים ארגון בינלאומי כמו שהוא צריך להיות מעצם היותו בינלאומי ואני לא חושב שיש כאן שיקולי "טוב חבר'ה, יש ייצוג שלא סימנו עליו V ?".

דבר שני, אני משער שאתה מדבר על "משחק טוב" מבחינת ה-lore ולא הגיימפליי עצמו, אבל אני לא רואה במה זה הופך אותו לטוב יותר במיוחד אם נלך לפי ההנחה שלך שהמגוון בו הוא מאולץ. גם אם כל הדמויות היו מנהיגי הפטריארכיה האשכנזית והימנית ( או וואטאבר שאופנתי לשנוא בימינו) עם הלבוש התנהגות אישיות וכו' שמאפיינים את הדמויות הן עדיין היו מרגישות לי ייחודיות ומעניינות.

אני מתייחס לנכונות פוליטית. אתה מתייחס לסימון V או מגוון מאולץ. שני דברים שונים לחלוטין.

כך או כך, המשחק מאוד PC. הוא אחד המשחקים עם הcast הכי מגוון, מכל הבחינות (וכמו שנדב אמר - הוא גם עדיף עם עכבר ומקלדת :D ). זו אחת מסיבות רבות שהוא כל כך מוצלח. לא רק מבחינת הlore החביב שלו, אלא מהסיבה הפשוטה של ייצוג של יותר סוגים של אנשים, מאפשר ליותר סוגים של אנשים להנות מהמשחק. ככה פשוט. זה גם מובן מאליו שכל אדם בעצמו זוכה לחוויה עשירה יותר, מגוונת יותר ובהתאם טובה יותר.

המשחק הזה הוא התגשמות נבואות התוחכה של כל מי שבכה על כמה ש"תרבות הPC" תהרוס את התעשייה. מהמשחק הזה כל כך הרבה אנשים פחדו. יש מצב שהנבואה התחילה להתגשם עוד בUndertale המצוין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 יולי 2016, 22:02

גזענות לא פה. זה יימחק
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 יולי 2016, 10:05

לא נראה לי שנאמר כאן משהו גזעני.

כשחץ ההרדמה פוגע ב-D.VA, הרובוט שלה "נרדם" ורואים אותה נלחמת עם הסטיקים כדי להפעיל אותו :) . יופי של תשומת לב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יולי 2016, 11:36

MGS FREAK כתב:לא נראה לי שנאמר כאן משהו גזעני.

כשחץ ההרדמה פוגע ב-D.VA, הרובוט שלה "נרדם" ורואים אותה נלחמת עם הסטיקים כדי להפעיל אותו :) . יופי של תשומת לב.

גם באסטיון וזנטייה נרדמים. אני לא בטוח איך החצים האלה עובדים בדיוק, אבל הם מאוד אפקטיביים.
היא דמות מאוד מאוד טרולית. היא יכולה לשנות את כל הדינמיקה של המשחק. זה ממש מגניב שהם יכולים להכניס דמויות כאלה פנימה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 יולי 2016, 11:46

אני משוכנע שיהיו כמה וכמה פאצ'ים שישנו את ההתנהגות שלה אחרי לא מעט זמן. על פניו, זה יכול להיות מאוד מציק.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יולי 2016, 12:22

Klayman כתב:אני משוכנע שיהיו כמה וכמה פאצ'ים שישנו את ההתנהגות שלה אחרי לא מעט זמן. על פניו, זה יכול להיות מאוד מציק.

גם מיי מציקה. דמויות disruptive יכולות להיות נהדרות למשחק. לגרום לאנשים שנתקעו ב2-3 טקטיקות שעבדו לשנות קצת את הדרך שבה הם משחקים.
כמובן שזה לא סותר את זה שבוודאי שעכשיו, שהיא משוחקת על ידי מליוני שחקנים ולבליזארד יהיה עוד מלא נתונים, סביר שישנו בצורה כלשהי את היכולות שלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 יולי 2016, 13:03

כל מה שאתה אומר הוא נכון, פשוט אם אין Cooldown משמעותי על יכולת ההרדמה, זה יהיה נורא. סומך עליהם שיעשו איזון טוב.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יולי 2016, 13:25

Klayman כתב:כל מה שאתה אומר הוא נכון, פשוט אם אין Cooldown משמעותי על יכולת ההרדמה, זה יהיה נורא. סומך עליהם שיעשו איזון טוב.

אני חושב שהיכולת כבר מאוד מאוזנת. גם האויב מתעורר ברגע שמישהו תוקף אותו וגם הcooldown הוא אחד הארוכים ביותר במשחק, עם 12 שניות.
בכל מקרה, גם אני סומך עליהם שאם הנתונים שהם יאספו עכשיו שהיא במשחק יראו שצריך לאזן, הם ידעו לאזן.
המשחק כבר הרבה יותר מאוזן משחשבתי שיהיה אפשרי עם כל כך הרבה דמויות עם יכולות א-סימטירות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 יולי 2016, 14:13

תמונה
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2016, 21:40

יש כמה דמויות מאוד מתסכלות במשחק עם דגש על מיי וטרייסר. אני גם לא חובב צלפים גדול אבל יש לי חיבה למשוך אותם עם החבל של רודהוג אז במשחק הזה אני זורם :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 יולי 2016, 14:04

InterAl כתב:אבל כבר יש דמות ערבייה במשחק. ה-PC הזה כבר עובר כל גבול.

אבל עכשיו אנחנו מקבלים ערביה ממוצא יהודי (ועוד עם סממנים פרעונים), שזה כבר משהו חדש. אוברווצ' הוא גם ככה משחק שכל דמות בו היא trope לפי הספר (מה שבדרך כלל רואים דווקא במשחקי מכות).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2016, 18:15

המשחק התחרותי כל כך כיף, יש בעיה קשה של זמני משחקים (היום בבוקר שחקתי משחק תקיפה/הגנה והמשחק נתן לכל קבוצה לתקוף פעמיים ולהגן פעמיים פלוס sudden death וזה ממש לקח איזה 25-30 דקות) וקצת מוזרויות במצ'מייקינג (היום כל משחק ששחקתי היה עם אנשים דרגה 48-50 בזמן שאני דרגה 42) אבל חוץ מזה הכל כל כך כיף :)

אני שונא את מיי, היא דמות מעצבנת נורא; אז אמרתי לעצמי - אם אי אפשר להביס אותם למה לא להצטרף אליהם? מפה לשם, אני משחק את מיי כבר כמה משחקים רצוף והיא כיף לא נורמאלי. מסתבר שכשהיא נגדך זה מרגיש כמעט כמו טרולינג אבל כשאתה נגד אחרים זה מרגיש כמו לעשות טרולינג לאחרים וזה... ממש כיף :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 יולי 2016, 23:00

לא שיחקתי שום דבר מלבד המשחק הזה מאז שיצא (כחודשיים), והוא ממשיך להיות כיף באותה מידה. המצב התחרותי אכן מצוין - הבעיה העיקרית שלי איתו היא העלייה הכ"כ איטית ולא מספקת בדירוג. התחלתי בדירוג 50, ואחרי כ-90 משחקים עליתי רק ל-53. קשה מאוד להתקדם, במיוחד כשמשחקים עם קבוצות רנדומליות, כשלא הכל בידיים שלך.

אבל עדיין כיף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2016, 03:09

שחקתי עכשיו כמה משחקים עם חברים, אחד מהם לא היה ranked עדין. מסתבר שאם יש חבר בקבוצה שהוא לא ranked, המערכת match making תנסה לדחוף למשחק כמה שיותר שחקנים שהם לא ranked וזה כמובן הופך את המשחק לקטסטרופה איומה. המשחק מלא באנשים שלא יודעים איך המשחק עובד בכלל (לא שאני מדורג 80 או משהו, רק 43 אבל לפחות בדרגות האלה כולם יודעים מה הם עושים) ומצד שני שחקנים ממש טובים שלא דורגו עדין. כלומר יש ערבוב חסר כל הכוונה של שחקנים שיכולים לקבל דירוג 60 עם שחקנים שיכולים לקבל 20 וזה יוצר משחק חסר כל ערך. ניצחנו משחק אחד בלי לתת לקבוצה היריבה לצאת מהבסיס (כי תקעו להם כמה לא מדורגים זוועה ולנו כמה לא מדורגים ממש טובים), משחק אחר בקושי נתנו לנו לצאת מהבסיס (אותו מקרה רק ההפך) וכך היו כל 10 המשחקי placement. אפילו לא משחק אחד היה מאוזן, או שהקבוצה שלך קסטרופה וכל כך מקבלים בראש שזה מתסכל או שהקבוצה שלך סופר חזקה וזה לא כיף לנצח.

ברצינות בליזארד, המשחקי ranked הם פשוט איומים ונוראים, לא ראיתי דבר כזה במשחק תחרותי. צריך לעשות 10 כאלה בתחילת דרכך ועוד מי יודע כמה כשמשחקים עם חברים וזאת פחות או יותר ההגדרה של "לא כיף". הייתי מעדיף שיזרקו אותי לליגה נמוכה מדי ויתנו לי לטפס לבד לליגה שמגיע לי להיות בה מאשר להתקע במשחקים חסרי ערך.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 202 אורחים