Overwatch - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Overwatch - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2022, 23:08

חחח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2022, 13:07

Laskin כתב:חחח

זה טוב!
אגב, מה שהסרטון לא מעביר הוא שכל מפה עכשיו מכילה כמה זמנים שונים כך שבכל פעם שמשחקים בה, יש time of day אחר. זה בניגוד להיום שהוא קבוע פר מפה. למשל kings row הוא תמיד בלילה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2022, 13:34

אה, לא ידעתי את זה, ואמרתי לעצמי למה לא פשוט לעשות זמן דינמי וזהו... אז הם (בערך) עושים את זה... יופי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2022, 13:43

Laskin כתב:אה, לא ידעתי את זה, ואמרתי לעצמי למה לא פשוט לעשות זמן דינמי וזהו... אז הם (בערך) עושים את זה... יופי

לתאורה דינאמית יש מחיר כבד, זה אומר שאי אפשר לאפות והכל צריך לרוץ על ה-GPU. זאת הסיבה שבספיידרמן אין מעבר זמנים. זה הקקה בדור האחרון, חרא של CPU ו-GPU די מעפן אבל כמויות אדירות של זיכרון אז אין כוח חישובי לעשות תאורה בזמן אמיתי אבל יש הרבה מקום בזיכרון לתוכן אפוי מראש. אז תאורה דינאמית, כמו נניח כמו ב-GTAV שיצא במקור לקונסולה שדווקא היה לה המון כוח אבל מעט זיכרון, היא די נדירה היום. ישתנה בתקווה בדור החדש כשיצאו סופסוף בלעדיים. אפילו משחק כמו הורייזן 2 לא באמת מכיל תאורה בזמן אמיתי. בהורייזון אפו מראש כמה זמנים קבועים ויש להם איזה אלגוריתם שעושה אנטרפולציה בין זמן לזמן.

אני משער שגם OW2 פשוט אופה איזה 3-4 זמנים קבועים מראש ובוחר אחד רנדומאלית כשמתחילים את המפה, אין באמת סיבה לתאורה בזמן אמיתי למשחק מולטי בשלב קטן וסגור שנמשך 15 דק׳ :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2022, 13:56

כן, הכוונה הייתה למשהו כזה, ברור לי שתוך כדי משחק לא יראו שום הבדל

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2022, 03:14

קניתי את OW2 ושחקתי היום בבטא איזה שלוש שעות. זה לגמרי פאטצ' ל-OW1. פאטצ' גדול, אבל זה פאטצ'. הוא בעצם מביא את המשחק למקום שבו הוא היה ממילא אמור להיות היום אם הוא היה מקבל עדכונים שותפים. אבל להתחשב בזה שנטשו את המשחק לפני שנה+, הוא יצא אחרי שנתיים של נטישה עם כמות תוכן שמתאימה לעדכונים שותפים רגילים.

בכל מקרה, זה עדין OW, יש שתי דמויות חדשות בבטא וכמה מפות חדשות (ראיתי שתיים, אולי יש יותר) וכל השאר נשאר די אותו דבר כמו ב-OW1. עשו overhaul ל-UI וכל השינויים חיוביים בעיני וכמובן שעכשיו הוא 5V5 שזה גם שינוי גדול למדי. גם המוד החדש מצויין, סופסוף מוד חדש לראשונה כמעט מאז השיגור של המשחק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 יוני 2022, 05:39

לא הבנתי, הם מוכרים גישה מוקדמת לבטא של OW2, שבעצמו יהיה F2P? מה? שיחקתי בבטא הקודמת בחינם עם הזמנה שקיבלתי מבליזארד והרושם שלי היה פלוס מינוס כמו שלך, אבל בחיים לא אשלם כסף בשביל להשתתף בבטא למשחק שיהיה בחינם..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2022, 12:04

Klayman כתב:לא הבנתי, הם מוכרים גישה מוקדמת לבטא של OW2, שבעצמו יהיה F2P? מה? שיחקתי בבטא הקודמת בחינם עם הזמנה שקיבלתי מבליזארד והרושם שלי היה פלוס מינוס כמו שלך, אבל בחיים לא אשלם כסף בשביל להשתתף בבטא למשחק שיהיה בחינם..

שניה, זה קצת מסובך כי.. בליזארד. הם מוכרים ב-40$ את OW2, אבל בו בזמן המולטי חינם. אז בייסיקלי OW1 הפך להיות F2P ובנובמבר הוא יקבל מגה פאטצ׳ ויהפוך בעצם למולטי של OW2, שוב, חינם לגמרי. זה לגמרי עניין של מיתוג, מי שמע על משחק ״המשך״ שמבטל את המשחק המקורי? אחרי הפאטצ׳ הזה לא יהיה יותר OW1, רק OW2. אז זה בולשיט, סתם האבולוציה של המולטי של OW. כל זה בחינם ולא קשור לתשלום.

ועכשיו בגזרת הכסף, הולך לצאת PVE, סוג של סינגל פלייר בco op של עד חמישה שחקנים, הוא מה שעולה כסף. 40$ נותנים לך את הסינגלפלייר וגם סוג של חבילת legendery טפשית כזאת עם סקינים ושיט למולטי. בנוסף, מי שקונה את החבילה של ה-40$ מקבל גישה מידית לבטא שרצה עכשיו. אכן אפשר לקבל גישה גם בלי לקנות, אבל זאת הגרלה ואני לא עליתי בגורל וכך או כך אני אקנה את הPVE.

בקיצור, הם מפגרים עם בעיות מיתוג קשות. הם היו צריכים לקרא למולטי של OW2 בשם כלשהו סטייל ״the mega update״ או משהו כזה, כאילו הוא מגה פאטצ׳ ענקי שמשדרג משמעותית את המשחק, כמו נגיד כשפורטנייט הסירו את הבניה לא מזמן. ול-PVE היו צריכים לתת שם כלשהו שלא כולל את הספרה 2, איזה שם רנדומאלי כמו Overwatch: legends או כל שטות אחרת. אולי זה היה משיג את התוצאה הרצויה ואנשים אשכרה היו מבינים את הכוונה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יוני 2022, 12:25

הPVE מעניין אותי דווקא, אבל אני קודם רוצה לראות ביקורות אם הוא באמת שווה את זה, ואם אני לא אכנס לPVP האם עדיין אני יכול להיות שחקן סביר מספיק כדי שלא יעיפו אותי... והאם הPVE הזה בעל REPLAYABILITY. כאילו, מה, סיימתי אותו, מה יהיה עכשיו? זה לא לוטר-שוטר, אז איך תהיה "התקדמות"?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 יוני 2022, 20:22

לפחות הם נפטרו ממערכת MTX נצלנית.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 יוני 2022, 22:35

DrKeo כתב:
Klayman כתב:לא הבנתי, הם מוכרים גישה מוקדמת לבטא של OW2, שבעצמו יהיה F2P? מה? שיחקתי בבטא הקודמת בחינם עם הזמנה שקיבלתי מבליזארד והרושם שלי היה פלוס מינוס כמו שלך, אבל בחיים לא אשלם כסף בשביל להשתתף בבטא למשחק שיהיה בחינם..

שניה, זה קצת מסובך כי.. בליזארד. הם מוכרים ב-40$ את OW2, אבל בו בזמן המולטי חינם. אז בייסיקלי OW1 הפך להיות F2P ובנובמבר הוא יקבל מגה פאטצ׳ ויהפוך בעצם למולטי של OW2, שוב, חינם לגמרי. זה לגמרי עניין של מיתוג, מי שמע על משחק ״המשך״ שמבטל את המשחק המקורי? אחרי הפאטצ׳ הזה לא יהיה יותר OW1, רק OW2. אז זה בולשיט, סתם האבולוציה של המולטי של OW. כל זה בחינם ולא קשור לתשלום.

ועכשיו בגזרת הכסף, הולך לצאת PVE, סוג של סינגל פלייר בco op של עד חמישה שחקנים, הוא מה שעולה כסף. 40$ נותנים לך את הסינגלפלייר וגם סוג של חבילת legendery טפשית כזאת עם סקינים ושיט למולטי. בנוסף, מי שקונה את החבילה של ה-40$ מקבל גישה מידית לבטא שרצה עכשיו. אכן אפשר לקבל גישה גם בלי לקנות, אבל זאת הגרלה ואני לא עליתי בגורל וכך או כך אני אקנה את הPVE.

בקיצור, הם מפגרים עם בעיות מיתוג קשות. הם היו צריכים לקרא למולטי של OW2 בשם כלשהו סטייל ״the mega update״ או משהו כזה, כאילו הוא מגה פאטצ׳ ענקי שמשדרג משמעותית את המשחק, כמו נגיד כשפורטנייט הסירו את הבניה לא מזמן. ול-PVE היו צריכים לתת שם כלשהו שלא כולל את הספרה 2, איזה שם רנדומאלי כמו Overwatch: legends או כל שטות אחרת. אולי זה היה משיג את התוצאה הרצויה ואנשים אשכרה היו מבינים את הכוונה.

שיהיה להם בהצלחה.... לא אקנה PVE של OW כנראה לעולם, וגם ב PVP אנחנו כבר כמעט ולא משחקים.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2022, 12:09

Kazz כתב:לפחות הם נפטרו ממערכת MTX נצלנית.

המערכת החדשה מעפנה לגמרי, גם לקוחות לא משלמים שלא קונים לוט-בוקסס יצטרכו לעבוד קשה יותר להשיג סקינים (והלך כל הכיף של לפתוח 10 לוט-בוקסס אחת אחרי השניה) וגם לקוחות משלמים שכן היו קונים לוט-בוקסס עכשיו יצטרכו לשלם הרבה יותר. כלומר, שלושה battle passes בשנה זה 120$, ב-120$ יכלת לקבל את כל הסקינים והדברים שאפשר לקנות ב-OW1.

ברור שהם עברו לשיטה הזאת, הם הולכים לסחוט מהקהילה פי כמה יותר כסף מאשר עם לוט-בוקסס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2023, 18:41

עברה שנה שלמה כמעט מאז ההודעה האחרונה פה
מישהו מכיר מספרים ונתונים על מכירות ומספר שחקנים של OW2?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2023, 19:17

כמישהו עם בערך 1000 שעות ב-OW1,לא שחקתי ב-OW2 דקה אחת מאז שהוא יצא. שחקתי קצת בבטא, אבל כל החבורה שלי וותרה על המשחק. בליזארד רצחו את OW לאט לאט, והעובדה שהוציאו ״2״ נתנה תירוץ לכולם לעזוב.

OW2 הוא פיקציה. הם הקפיאו כל תוכן ל-OW1 במשך שנתיים, ואז הוציאו את OW2 שהחליף את OW1 והביא תוכן שווה ערך לפחות או יותר שנתיים רגילות של OW1. כלומר זה הרגיש כאילו הקפיאו כל עדכון, ואז הוציאו את כל העדכונים יחד במכה וקראו לזה OW2. בשילוב עם העובדה שאני לא זוכר אף משחק שכשיצא 2 הוא ״דרס״ את 1 והעלים אותו, אז אין איך לקרא למשחק הזה חוץ מאשר מגה פאצ׳ ל-OW1 עם קצת ברנדינג.

העובדה שהמשחק היה בקיפאון שנתיים רצחה אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2023, 19:22

כן, זה היה החשש הגדול… מבאס לשמוע שזה התממש
בליזארד מאכזבים, לפחות דיאבלו 4 נרא כמו הצלחה אדירה

מה לגבי מספרים עולמיים? נניח אפריל 22 לעומת 23?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2023, 19:23

אין לי שמץ, לא ממש עקבתי. אני מדבר רק מאנקדוטות אישיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 מאי 2023, 07:05

Laskin כתב:יש שמועות על RAIDS או משהו כזה, מה שיהפוך את המשחק לסוג-של קו-אופ PVE, אולי עם קצת עלילה...
אם זה יקרה אני אשקול להכנס למשחק הזה סוף סוף

Aaaaaand it’s gone

עריכה:
טעות… מדובר רק בhero משהו… כן יגיע מצב pve כלשהו
אולי זה ירענן קצת את המשחק

ובכל זאת:

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 מאי 2023, 10:46

יש לי אפס אמונה במשחק הזה יותר... ובאמת שחרשתי עליו המון בזמנו...
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 מאי 2023, 12:49

לפי הניסוח הנ"ל אני משער שמקסימום נקבל כמה משימות PVE די בסיסיות כמו אלו שכבר היו בעבר.
פשוט עלוב, ועצוב. מה לעזאזל הולך שם?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 מאי 2023, 12:56

בטח עובדים על OW3 ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מאי 2023, 14:15

השנתיים האחרונות של OW הן ההגדרה של לחרבן במכנסיים. זה פשוט לא אמיתי, לא אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 מאי 2023, 10:26

באסה לשמוע את הדברים האלה על OW היה להם משהו כל כך טוב ביד. מהמעט שהשתעשעתי עם OW הוא הרגיש לי הכי קרוב למשחקי הFPS של פעם, כייף טהור, והם לקחו את כל ההשראה הנכונה ממשחקי מכות (זה שיש לך heroes שכל אחד ייחודי במראה, וביכולות, ולכל אחד יש Mobility שונה זה עולם ומלואו, פשוט משחק מעולה)

וזה שאתה יכול אשכרה לדרג כל Hero לתוך Tier list והמשחק פשוט עשוי טוב, תמיד רציתי להיכנס אליו כי רוב החברים והמשפחה משחקים את זה והיה נחמד אם היינו עושים פה כמה משחקים ביחד בשביל הצחוק ולשמוע פעם איך כל אחד נשמע במציאות חח אבל הם דפקו את הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2023, 13:33

OW היה משחק מדהים בזמנו. אני בטוח שגם 2 אחלה, שחקתי בו ממש טיפה בבטא. אבל מבחינת GaaS הם פשלו ברמה לא ברורה. והקונספט של OW2 היה דפוק מהיסוד ואפילו אותו לא הצליחו להרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2023, 17:13

הם פשוט שיקרו לאנשים שמשהו מאוד מאוד גדול מגיע, לא עדכנו במשך יותר מדי זמן מה קורה עם זה ואז ביטלו.
תכלס עכשיו בכלל אין שום שום סיבה לקיום של ה״המשך״ הזה, היה עדיף להם להשאר עם הראשון ולא לאכזב מליוני שחקנים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2023, 17:45

״המשך״. זה היה ליטרלי פאטצ׳ למשחק המקורי. כל הקונספט היה רקוב מהיסוד.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים