התייעצות לגבי קונסולה

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

dannygoren54
Padawan

התייעצות לגבי קונסולה

הודעהעל ידי dannygoren54 » 22 יולי 2016, 20:02

עד עכשיו התאפקתי לא לקנות לעצמי קונסולת משחקים כדי לבלות מול המסך את כל זמני והסתפקתי בלשחק אצל חברים אבל זהו התייאשתי והחלטתי סוף סוף לפנק את עצמי. חייב להגיד שקשה לי להחליט על איזו קונסולה ללכת. ההתלבטות היא בין הפלייסשטיין 4 ל xbox 360 כמובן, מישהו יכול להצביע על ההבדלים המשמעותיים ולתת לי יתרונות של אחד על פני השני? אני יותר נוטה ללכת על האקס בוקס כי לרב החברים שלי יש אותה, בהנחה שאני רוכש את החבילה שמוצעת כאן https://www.ivory.co.il/Microsoft_XBOX_360.html
עם בקר ו 3 משחקים וחודש Live האם זה מחיר משתלם כלכלית?

kririn
Sage

Re: התייעצות לגבי קונסולה

הודעהעל ידי kririn » 22 יולי 2016, 21:26

PS4 זה דור אחד מעל הXBOX360
היורשת של ה360,זאת הPS4

מאוד לא ממליץ לך לקנות 360 במחירים כאלו ,עדיף כבר לקנות יד שניה ,את הגרסה הרזה
(בשמנות היתה בעיה נפוצה ,ולא ממליץ לקנות אותה )

בכל מקרה המתחרה ל360 היתה הPS3 ,לא 4
עם להרבה חברים שלך יש אותה ,והם עדין משחקים ,אתה יכול למצוא במחיר טוב ביד שניה

לאומת זאת החדשות זה הPS4 והXBO ,במקרה שאתה קונה חדש ומישראל ,בקרוב יהיה דגם חדש לXBO
קטן יותר וכמה פיצרים נחמדים ,כמו תמיכה בסרטי 4K
לPS4 גם כניראה יצא דגם חדש ,אבל לא ברור מתי ,ועוד שנה צפוי לצאת XBO מאוד חזקה

אני אישית היתי ממליץ לך לקנות 360 יד שניה ,במחיר טוב
עם זה מה שיש לחברים ,כי במחירים בארץ ,ובהתחשב בשדרוגים הקרובים ,לא יכול להמליץ לקנות חדש כרגע

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 יולי 2016, 21:26

kririn כתב:PS4 זה דור אחד מעל הXBOX360
היורשת של ה360,זאת XBOX ONE

מאוד לא ממליץ לך לקנות 360 במחירים כאלו ,עדיף כבר לקנות יד שניה ,את הגרסה הרזה
(בשמנות היתה בעיה נפוצה ,ולא ממליץ לקנות אותה )

בכל מקרה המתחרה ל360 היתה הPS3 ,לא 4
עם להרבה חברים שלך יש אותה ,והם עדין משחקים ,אתה יכול למצוא במחיר טוב ביד שניה

לאומת זאת החדשות זה הPS4 והXBO ,במקרה שאתה קונה חדש ומישראל ,בקרוב יהיה דגם חדש לXBO
קטן יותר וכמה פיצרים נחמדים ,כמו תמיכה בסרטי 4K
לPS4 גם כניראה יצא דגם חדש ,אבל לא ברור מתי ,ועוד שנה צפוי לצאת XBO מאוד חזקה

אני אישית היתי ממליץ לך לקנות 360 יד שניה ,במחיר טוב
עם זה מה שיש לחברים ,כי במחירים בארץ ,ובהתחשב בשדרוגים הקרובים ,לא יכול להמליץ לקנות חדש כרגע

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 22 יולי 2016, 22:14

קודם כל, יש לך את הדור הקודם שהוא ה-PS3 וה-X360, והדור הנוכחי שהוא ה-PS4 והאקבוקס ONE, אז קודם תחליט איזה דור אתה בוחר.

לדעתי בשורה התחתונה הבחירה בקונסולה נקבעת לפי המשחקים הבלעדיים שלה ואיזה מהם את מעדיף. יש משחקים מסויימים ששמת עליהם עין ? מה משנה סוג הקונסולה שיש לחברים שלך ? יש משחקים ספציפיים שהיית רוצה לשחק יחד איתם ?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 22 יולי 2016, 23:07

+1 למה שאמרו לפני.
אני קצת משוחד כי היו לי את כל הדורות של הפליסטיישן אבל בכל אופן, היתרון הכי מובהק של הפס4 זה המשחקים הבלעדיים של סוני.
עוד משהו, לא משנה מה תביא בסוף יד 2 בקונסולות משומשות במצב מצויין ויש המון מציאות, אז שווה להציץ ולקנות משם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יולי 2016, 23:59

אני לא הייתי קונה שום קונסולה כרגע, לפני שהגרסאות החדשות של הXBOX ONE והPS4/NEO יוצאות לשוק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2016, 01:14

Klayman כתב:אני לא הייתי קונה שום קונסולה כרגע, לפני שהגרסאות החדשות של הXBOX ONE והPS4/NEO יוצאות לשוק.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 יולי 2016, 01:16

הי, ברוך הבא לאתר.

יש לך חברים עם XBOX 360. אני מניח שאתה רוצה לשחק איתם אונליין ולכן אין בכלל דילמה, תקנה את הקונסולה שיש לחברים שלך. אם זה לא המקרה אז אפשר לדבר על דברים אחרים אבל אז צריך לאפיין יותר טוב את קהל היעד (מה אתה אוהב, מי עוד ישחק עליה, כמה כסף אתה רוצה/יכול להוציא וכולי)

החבילה שאתה מדבר עליה מאוד לא מומלצת, חד וחלק. הקינקט זה אביזר מיותר לחלוטין. מתוך 3 המשחקים, שניים הם משחקי חרטא והמשחק השלישי הוא משחק עתיק שאפשר לקנות בזאפ בפחות מ50 שקל. בנוסף, מדובר בקונסולה עם כמות אחסון מצחיקה של 4GB. בזאפ אתה יכול למצוא גירסאות של 250GB ו500GB ב600-700 שקל ואם אתה הולך על ה360, אז זה מה שאתה רוצה לקנות.

צריך לציין שהXBOX 360 היא קונסולה ישנה מאוד, כמו שכבר רשמו כאן. יש לזה חסרונות אבל גם יש לזה לא מעט יתרונות, כמו זמינות של המון משחקים טובים ומאוד זולים וזו גם הסיבה שהיא עולה כל כך זול. אם תחליט ללכת על ה360 אז אין שום עניין של המתנה לגירסה חדשה ואתה יכול לקנות את מה שיש בחנויות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים