משחקי 2017

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: משחקי 2017

הודעהעל ידי Kazz » 20 אוקטובר 2017, 14:40

DrKeo כתב:אני לא מבין, להגיד פעם תשיעית שכשאני מדבר על השפעה על גיימפליי אני מדבר על מולטיפלייר והאיזון שלו?

לוטבוקס נועדו לחפצי צד שאין להם השפעה אמיתית על המשחק והנסיון הטפשי הזה לרדת במדרון חלקלק ולהתחיל לשאול אותי מה אם יחביאו בלוטבוקס את השלט של הטלביזיה שלי זה סתם לדרדר את הרמה של הדיון.

מיקרו תשלומים ולוטבוקס התחילו להיכנס למשחקי SP. מאוד הגיוני לשאול מישהו שאומר שאין לו בעיה שמשחק מסנדל מערכת קוסטימיזציה ושהיא קיימת כדי לשרת קניות רנדומליות , אם אין לו בעיה לסנדל מערכות אחרות שגם הן לא מפשיעות על איזון המשחק. מה, ל OW אין מוזיקה? מה אם המשחק היה משוגר עם 5 נעימות פתוחות לכולם ו עם 10 נעימות שאפשר לקבל רק דרך קנייה עיוורת?

לא מבין למה אתה מבחין בין מערכות שלא משפיעות על איזון, גיימפליי ומכניקות במשחק מולטי ובמשחק סינגל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2017, 14:44

אם קופסאות לוט היו מכילות את הבן הבכור שלך? כאילו מה, על מה אתה מדבר בכלל? כל מקרה לגופו, קופסאות לוט זה לא מכניקה רעה או טובה, הכל תלוי בשימוש. השימוש בOW מושלם, השימוש בBF2 בזוי. כאילו, מה אתה רוצה מהחיים שלי? אמרתי 10 פעמים שאני חושב שהשימוש בקופסאות בBF2 בזוי אבל אתה ממשיך להכנס עם הראש בקיר על קופסאות לוט כאילו אבא שלי המציא אותן. WTF?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוקטובר 2017, 14:45

DrKeo כתב:אני מצפה ליפה מדייס, הבעיה היא שהמילה כיף לא תמיד נמצאת במילון שלהם כך שזה הצד שיותר מעניין אותי כרגע בנוגע לסינגל.

זה באמת סימן השאלה הגדול. המכאניקות בבסיס כמובן יהיו מצוינות. השאלה היא איך הקמפיין יהיה מעוצב מכל הבחינות האחרות. את הקמפיין מפתחת Motive. הם המפתחת שקיבלה את הפרויקט של ויסראל ופיתחה ביחד עם ויסראל את משחק מלחמת הכוכבים שלהם. מדובר בחברה חדשה שEA הקימה, אז יהיה מאוד מעניין לראות מה הם מסוגלים לעשות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2017, 13:52

תזכורת - מחר יום ממש מגניב: מריו אודיסי, וולפנשטיין 2 ואסאסינס קריד אוריג'ינס - כולם יוצאים יחד. הרבה זמן לא זכור לי יום אחד כל כך "עמוס"
וכבונוס, גם STRANGER THINGS עונה שנייה יוצאת... למרות שעוד לא ראיתי את הראשונה :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2017, 14:22

Laskin כתב:תזכורת - מחר יום ממש מגניב: מריו אודיסי, וולפנשטיין 2 ואסאסינס קריד אוריג'ינס - כולם יוצאים יחד. הרבה זמן לא זכור לי יום אחד כל כך "עמוס"
וכבונוס, גם STRANGER THINGS עונה שנייה יוצאת... למרות שעוד לא ראיתי את הראשונה :/

מריו כבר ב-PRE ORDER, מקווה שאני אוכל לשחק בו כבר היום בלילה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2017, 15:10

אצלי כנ"ל על WOLF, אגיע הביתה ואעשה לו PRE LOAD... בזמן שאתה תחליף כובעים אני אשחט נאצים... נראה לי שניצחתי.
(אני סתם מקנא, כן?)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2017, 15:17

ביקורות לWOLFENSTEIN:

PC Games N – 9/10
Polygon – 9/10
GamesBeat – 90/100
PlayStation LifeStyle – 9.5/10
EveryEye.it – 9/10
US Gamer – 4.5/5
Hardcore Gamer – 4/5
Spazio Games – 8/10

נראה שהוא לא מאכזב :)
עכשיו אחרי שראינו את הביקורות הטובות מאוד של אסאסינס והמצויינות של וולפנשטיין - נותר לנו רק לחכות למושלמות של מריו :D

עריכה:
יאפ :)

Eurogamer – Essential
The Guardian – 5/5
Giant Bomb – 5/5
Gamespot – 10
IGN – 10
Polygon – 9.5
USgamer – 5/5
Game Informer – 9.8
GamesRadar+ – 5/5
GamesBeat – 100/100
Ars Technica – “If you have a Switch, get this game. If you don’t have a Switch, get one, then get this game.”
Nintendo Life – 10
CGMagazine – 9.5
Hobby Consolas [Spanish] – 98/100
AusGamers – 9.8
Daily Dot – 4.5/5
Post Arcade – 9
Spaziogames [Italian] – 9.5
COGconnected – 100/100
VideoGamer – 10

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אוקטובר 2017, 21:06

אולי כדאי להזכיר שממש לפני כמה ימים דיברנו פה על הסכנה שנאבד משחקי סינגל ושהתעשייה הולכת בכיוון של לא לפתח כאלה יותר וקצת התעלמנו מזה שביום אחד יוצאים שלושה משחקי סינגל בלבד ובאופן מפתיע שלושתם מצוינים (אני לפחות ציפיתי שלפחות אחד איכשהו יאכזב, אבל לא). אז אולי לא נהנה ממשחק סינגל בלבד מEA בקרוב, אבל כל עוד נינטנדו בת'סדה ויוביסופט בתעשייה, כנראה שיהיה לנו במה לשחק. זה פשוט לא יהיה עם חרבות אור :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 אוקטובר 2017, 21:09

איזה כיף! ידעתי שהוא יהיה טוב,ואני לגמרי קונה אותו ולו רק כדי לתמוך בחברה שלא עושה משחקי GaaS עם Season pass וMT. מאחל להם לקבל את כל ההצלחה המסחרית שמגיעה להם. אני כל כך חושש למשחקים מהסוג של וולפנשטיין בזמן האחרון..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2017, 01:12

לאסקין גילה לי את המשחק הזה לפני כמה שבועות, מדובר בסימולצית כלים כבדים עם כמויות פיסיקה שעדין לא ראיתי במשחק. סימולציות מאוד ראליסטיות של בוץ, מים וכו' והשחקן צריך לאלתר ב-SAND BOX במשימות חילוץ שונות עם כלים שונים. הוא יוצא לכל הפלטפורמות (דור הבא ו-PC) היום.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 אוקטובר 2017, 12:00

DrKeo כתב:לאסקין גילה לי את המשחק הזה לפני כמה שבועות, מדובר בסימולצית כלים כבדים עם כמויות פיסיקה שעדין לא ראיתי במשחק. סימולציות מאוד ראליסטיות של בוץ, מים וכו' והשחקן צריך לאלתר ב-SAND BOX במשימות חילוץ שונות עם כלים שונים. הוא יוצא לכל הפלטפורמות (דור הבא ו-PC) היום.

מה באמת לא שמעת על spintires?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 אוקטובר 2017, 14:26

כן... זה היה כזה להיט אינדי תורן בזמנו. ממש מוזר איך הדברים האלה מתפוצצים קצת כשהם בגישה מוקדמת וכשהם יוצאים אנשים שוכחים מהם לגמרי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2017, 14:55

יהיה ממש מצחיק אם זה יזכה בגרפיקה הכי טובה השנה :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2017, 11:35

ברגע האחרון, אפשר להגיד - EA משנים את שיטת הLOOT CRATES בBF2:

Here are the major changes listed on the page:

Epic Star Cards, the highest tier of Star Cards available at launch, have been removed from Crates. To help keep everyone on a level playing field, these Star Cards will primarily be available through crafting, with the exception of special Epic Star Cards available through pre-order, deluxe, and starter packs.
You’ll need to reach a certain rank to craft upgraded Star Cards. You won’t be able to buy a bunch of Crates, grind everything up into crafting materials, and immediately use them to get super powerful Star Cards. You can only upgrade the ability to craft higher tier Star Cards by ranking up through playing the game.
Weapons are locked behind specific milestones. While a select few will be found in Crates, the rest can only be attained by play. Want to unlock a new weapon for your Heavy? Play as a Heavy and you’ll gain access to the class’s new weapons.
Class-specific gear and items can be unlocked by playing as them. As you progress through your favorite class, you’ll hit milestones granting you class-specific Crates. These will include a mix of Star Cards and Crafting Parts to benefit your class’s development.

במקביל, הם שיחררו נתונים פיננסיים שמצביעים על עלייה משמעותית ברווחים, ובעיקר מצד הרווחים של תוכן דיגיטלי, מניח שזה כולל כל מני LOOT CRATES וכד'

נראה אם זה יציל את המשחק ויבטל את אלמנטי הP2W... אני בכל אופן מחכה לשמוע מה יגידו אחרי שהוא יוצא

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 נובמבר 2017, 12:14

זה לא יציל את המשחק. זה מכמה סיבות, אבל זה בעיקר בגלל שהוא לא היה צריך הצלה. הוא היה מוכר איזה 10-20 מיליון גם עם כל הפרסום הרע. בנוסף, אני מתרשם שרוב רובם של המתלוננים (אפילו אלה עם התלונות הסבירות) וה"מחרימים" לא היו קונים את המשחק לא משנה כמה פרסום טוב היה לו.

טוב שהם עשו שינוי. הוא גם לכיוון הנכון, לדעתי. הרעיון של להגביל את שדרוג הכרטיסים לפי הרמה שלך הופך את ההתקדמות למוגדרת באופן יותר מסודר וזה עדיף בעיני.

עדיין, חבל שהם לא הלכו על המודל המושלם וחסר כל החסרונות של אוברוואטצ'. שיהיו loot crates בכיף (וזה באמת כיף, באופן מאוד יסודי), אבל שיהיו בהם סקינים שונים לגיבורים (האן סולו עם מדים של חייל, האן סולו זקן, האן סולו רגיל, האן סולו מהסרט החדש שייצא בסופו של דבר וכאלה). תנו שורות דיבור ("That's no moon", "I know" וכן הלאה), תנו גרפיטי וזהו. גם אף אחד רלוונטי לא היה מתלונן וגם ההתקדמות היתה כיפית. מרגיש קצת כמו פספוס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2017, 12:24

המשחק צריך הצלה כי למרות הנתוני מכירות המטורפים של BF1, היה DROPOFF שחקנים מאוד משמעותי במולטיפלייר שלו. אם BF2 רוצה להצליחו במולטי הם צריכים לשמור על בסיס שחקנים ענקי אחרת השיטת P2W תיצור זוועות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 נובמבר 2017, 12:29

DrKeo כתב:המשחק צריך הצלה כי למרות הנתוני מכירות המטורפים של BF1, היה DROPOFF שחקנים מאוד משמעותי במולטיפלייר שלו. אם BF2 רוצה להצליחו במולטי הם צריכים לשמור על בסיס שחקנים ענקי אחרת השיטת P2W תיצור זוועות.

זה תמיד חשש, אבל הdrop off הגיע בגלל שהמשחק היה חסר בתוכן. BF2 זו חיה אחרת מהבחינה הזאת. כלומר, את השינויים שהם היו צריכים לעשות כדי להמנע מאותה תופעה, הם כבר עשו.

---

אם נעזוב לרגע את הדיון המכאני על LOOT CRATES, אפשר לדבר על כמה שמתפתח נושא ההצגה שלהן. בFORTNITE, למשל, הקופסאות הן פיניאטות ענקיות שמופיעות בעולם המשחק ואתה צריך להכות אותן עד שהן נשברות. בCOD עשו משהו דומה ומגניב מאוד - הקופסאות נופלות מהשמים על חוף נורמנדי (באזור הלובי החדש שמשותף להרבה שחקנים). אף אחד לא יכול לקחת לך את הקלפים, כמובן, אבל כולם יכולים לראות מה קיבלת. זה מגניב מאוד. היה מגניב אם גם בOW היתה איזו אפשרות כזאת, נניח כשמשחקים בקבוצה ואז אפשר להתלהב/להתבאס ביחד כשפותחים קופסא חדשה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2017, 12:55

אם אתה משחק ומשחק אחרי משחק טוחנים אותך כי מי שמולך עם קלפי X ואתה עם קלפי Y, זה יוצר תסכול. כששחקתי בדמו, שחקתי בחלליות. פעם אחרי פעם רצחו אותי אנשים עם TIE FIGHTER משודרג, הם פשוט עשו הרבה יותר נזק ממני אז לא היה לי סיכוי. זה הבריח אותי מהדמו מולטי די מהר ל-time chalange עם דארת' מול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2017, 13:14

ברור לי שהמשחק לא צריך ש"יצילו" אותו במכירות, אבל בהחלט נראה שהוא צריך את זה בכל מה שקשור לPVP שמכבד את עצמו, וחשוב מכך - את השחקנים שלו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 נובמבר 2017, 19:21

DrKeo כתב:המשחק צריך הצלה כי למרות הנתוני מכירות המטורפים של BF1, היה DROPOFF שחקנים מאוד משמעותי במולטיפלייר שלו. אם BF2 רוצה להצליחו במולטי הם צריכים לשמור על בסיס שחקנים ענקי אחרת השיטת P2W תיצור זוועות.

מאחורי הכל הם עסק למתרות רווח
BF1 כניראה הרוויח המון כסף ,למרות ביקורות ותלונות

המתחרה שלהם אקטיוויזיון ,הרוויחה המון כסף ,מדיסטני 1 למרות ביקורות ותלונות

אני לא רואה למה BF2 לא ירוויח מספיק כסף ליצר רווחים ?
אני מעריך שהרוב המוחץ של הלקוחות ,גם ככה לא קורה ביקורות ומאמרים ,ויותר ניזון מפרסומות
ובפרסומת ,המשחק הזה מצתלם מצוין ,וגם בזיכיון מאוד פופולרי

חבל ,אבל זה האמת
עם כבר הנזק של המיקרו תשלומים ,וDLC בתשלום במשחקים (מדבר באופן כללי ) ,יכול להגיע מאוחר יותר
שהרבה צרכנים יעשו חשבון כמה הם משלמים על התחביב

אני מזמן עשיתי את החשבון ,והרבה משחקים מחכה למבצעים ,למזלי חוץ מנינטנדו ,שלא ניראה לי אוהבת להוריד מחיר מהר
בדרך כלל רוב המשחקים יורדים במחיר תוך כמה חודשים בודדים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2017, 20:22

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 נובמבר 2017, 14:56

היטמן, אחד המשחקים הטובים של 2016 מקבל עכשיו גרסת GOTY שכוללת תוכן חדש:
http://store.steampowered.com/app/236870/HITMAN/
למי שכבר יש את המשחק התוכן החדש מוצע ב-20$, אבל לדעתי מה שיותר מעניין זו הרי-אקטיבציה החד פעמית שהם עושים עכשיו לכל הElusive Targets שהיו כנראה ההיילייט של המשחק: כל מי שפספס אחד מהם או יותר בסיבוב הראשון יזכה עכשיו להזדמנות נוספת להוריד אותם. יש סך הכל מעל 20 מטרות, וכנראה שיוציאו אותן מחדש בקצב של מטרה אחת לשבועיים וחלון זמן של 48 שעות לחיסול מרגע שהתחלתם (בלי שמירות תוך כדי).
מאחר ובסטים אי אפשר לקנות את הגרסה הבסיסית של המשחק, ההמלצה שלי היא לקנות אותו מאחת מהחנויות צד ג' כל עוד יש עודפים במלאי (קישור אפיליאייט - https://www.kinguin.net/r/swym), ומקסימום בעתיד להוסיף את תוכן הGOTY. זה עדיין יעלה לכם יותר זול מלקנות את הבאנדל, וכל המטרות יהיו פתוחות לכם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 נובמבר 2017, 15:01

עוד בונוס נחמד: הם גם שיפרו את התאורה במשחק,שיפרו את ה-skyboxes (תעיפו מבט,הבדל רציני לדעתי),עשו שינויים בהגדרת ה-HDR ועשו את ה-UI הרבה יותר נגיש וברור. התחלתי לשחק בו בפרק הראשון והפסקתי בגלל שאני לא משוגע על המודל האפיזודי אבל אני חושב שעכשיו אחזור אליו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2017, 14:43

עוד ועוד רשמים מגיעים מהמולטי של BF2... וזה לא עושה רושם כל כך טוב.
בין היתר אומרים שאפילו מי שקנה את הגירסה המורחבת ביותר - עדיין צריך לשחק 40 שעות כדי לפתוח את דארת' ויידר, אלא אם קונים בכסף כמובן.
מה שעלול להוביל למצב שאנשים פשוט משאירים את המשחק פתוח ועושים מלא AFK והורסים את החוויה לכולם, רק כדי לפתוח דברים... עם זאת, צריך לציין שנציגי החברה מכחישים שזה המצב:
https://wccftech.com/battlefront-ii-her ... naccurate/
ואומרים ש"כמעט את הכל ניתן לפתוח אם רק משחקים", אבל לא בדיוק מסבירים מה לא נכון בטענה ההיא של ה-40 שעות.

אני לא יודע, זה עדיין מוקדם אבל לא נראה טוב, וראיתי גם ביקורות שלמות שפשוט קורעות את המשחק על האלמנטים האלה שצריך לשלם או לשחק לפחות 200 משחקים כדי לפתוח משהו "שווה".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2017, 15:44

P2W קלסי, זה איום ונורא במשחק מולטי ויגזור את המוות של BF2. הוא ימכור מליונים אבל המולטי שלו יהיה שומם מאוד מהר, בדיוק כמו BF1 רק מסיבות אחרות לגמרי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים