משחקי 2017

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2017

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2017, 22:56

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2017, 00:30

ו... EA חותכים את המחיר של גיבורים בBF2 ב-75%. זה קצת עצוב אחרי ההודעה שלהם לעיתונות לפני כמה שעות, אבל מתבקש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2017, 10:45

בינתיים:

Final reviews

COGconnected – 86/100
Darkstation – 4/5
Gamesradar + – 4/5
Gamespace – 8/10
The Telegraph – 6/10
The Sixth Axis – 8/10
US Gamer – 3.5/5
Shacknews – 6/10
Press Start – 8/10
Player.One – 6/10
Gaming Trend – 80/100
Eurogamer – no score (“…as maddening, uneven and spectacular as the Star Wars films themselves.”)

Provisional/in-progress reviews

IGN – 7.0/10
Gamespot – 6/10
Stevivor – 6.5/10
Venture Beat – unscored (“Star Wars veterans may feel like they’ve played this kind of game already.”)
Windows Central – unscored (“It’s still hard to recommend Battlefront II without knowing more about what EA plans to do down the road.”)

נראה לי שהמשחק יתייצב על ממוצע 70 נמוך... מאוד מקווה שהמכירות יהיו בהתאם.

הדבר הכי מבאס פה זה שהקמפיין הוא רק איזה 4 שעות, ואומרים שהוא MEH מהרבה בחינות והכי גרוע? הוא אפילו לא בדיוק נגמר בסוף, יש איזה טיזר להמשך, שכנראה יגיע בהרחבות, לא ידוע אם בתשלום או לא... אז אם קיוויתם ש*זו* תהיה חוויית הסינגלפלייר של סטאר וורס לה חיכיתם - NOPE.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 נובמבר 2017, 12:09

מי ציפה לחווית סינגל מBF ?
הסדרה במקור הייתה בנויה במיוחד למולטי מקוון ,ואני מדבר לפני המשחקים המודרניים

היה משחק מלחמת הכוכבים בפיתוח ,שלפי השמועות ,היה מיועד לסינגל ,אבל הוא בוטל
וכרגע שEA מחזיקה בבילעדיות לזיכיון ,לא ברור עם ניראה משחק סינגל חזק בזיכיון בתקופה הקרובה

יש להם הסכם בילעדיות ,עם דיסני על משחקי ווידיאו מלחמת הכוכבים
חבל ,אבל זה המצב ,ועם אנשים ימשיכו לקנות בכמויות גדולות את המשחקים האלו ,EA עוד יכולה להחזיק בזיכיון הרבה זמן

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2017, 14:50

מי ציפה? כל מי שממש רצה קמפיין בעולם הזה, וסוף סוף הבטיחו שנקבל אחד, והראו לנו בטריילרים כמה שהם השקיעו בסיפור וכו'.
למשחק הזה יש קמפיין, אבל רק עכשיו לראשונה נחשף מה אורכו האמיתי.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 נובמבר 2017, 15:37

אני הייתי שמח לראות קמפיין בעולם הזה, אבל היה לי ברור שזה לא יקרה עם BF2. הסינגל מראש נדחק הצידה במשחק הזה והטריילרים היו די משמימים. דווקא הייתי מופתע אם הביקורות היו אומרות שהוא כל דבר מעבר לשוטר ממוצע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2017, 19:23

בקיצור, אני ממתין לרוג סקוודרן 4 מקריטריון.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 נובמבר 2017, 21:01

מה רע בארבע שעות? אם זה טוב זה טוב. לא רואה מה זה כזה משנה מה האורך של הקמפיין.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 נובמבר 2017, 21:06

Laskin כתב:מי ציפה? כל מי שממש רצה קמפיין בעולם הזה, וסוף סוף הבטיחו שנקבל אחד, והראו לנו בטריילרים כמה שהם השקיעו בסיפור וכו'.
למשחק הזה יש קמפיין, אבל רק עכשיו לראשונה נחשף מה אורכו האמיתי.

כל המכניקה של המשחק הזה, בנויה למולטי מקוון
מרובה משתתפים

לעשות סינגל איכותי, מצריך הרבה שעות של זמן פיתוח
לעשות שלבים במיוחד לסינגל
עלילה טובה
דיבוב איכותי
לשנות מכניקה, וגרפיקה שתתאים יותר לסינגל

בקיצור, משחק מאוד שונה מהמולטי
אני פשוט לא ציפיתי לזה מea
והמשחק הזה לא מעניין אותי, למרות שאני אוהב את הזיכיון

Ea יכלו לעשות משחק 2d, בסגנון סופר מלחמת הכוכבים
וב10 דולר כניראה היתי קונה אותו, אבל הם לא בכיוון הזה
ולא יודע עם ניראה משחק בזיכיון בשנים הקרובות
שהמולטי המקוון זה לא העיקר בו
חבל, אבל אני פשוט לא אופטימי בנושא

היתי רוצה kotor חדש, או רוגו חדש
אבל לא חושב שזה יקרה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2017, 10:39

swiss-the-engine כתב:מה רע בארבע שעות? אם זה טוב זה טוב. לא רואה מה זה כזה משנה מה האורך של הקמפיין.

זה 4 שעות כולל קטעי הקישור שהם לא מעטים ממה שהבנתי אז נגיד נטו 3 וקצת שעות גיימפליי, בשביל שוטר - זה ממש ממש מעט.
קשה לי לחשוב על משחק קצר יותר בז'אנר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 נובמבר 2017, 12:00

בסדר אין עוררין על כך שזה קצר, לא רואה איך זה כזה עקרוני, פשוט מה שמשנה הוא טיבו של הקמפיין אבל בסדר אני נמנה עם האנשים המעטים שלא אוהב משחקים ארוכים במיוחד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 נובמבר 2017, 12:11

swiss-the-engine כתב:בסדר אין עוררין על כך שזה קצר, לא רואה איך זה כזה עקרוני, פשוט מה שמשנה הוא טיבו של הקמפיין אבל בסדר אני נמנה עם האנשים המעטים שלא אוהב משחקים ארוכים במיוחד.

עקרונית אתה צודק לגמרי.
במקרה הזה, מה שמפריע לי באורך זה שאם אקנה את המשחק זה יהיה רק בשביל הסינגל (המולטי נראה ממש כיף ואחלה, אבל בטח לא אכנס אליו) ו60$ בשביל סינגל של 4 שעות זה מבאס לי.
יכול להיות שאקנה אותו באיזה מבצע של 10$ בעתיד, בשביל לרוץ על הקמפיין. בטח אם עד אז איכשהו לא ייצא אף משחק סינגל אחר ביקום של מלחמת הכוכבים שיטפל לי בגירוד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2017, 12:46

להתחשב בזה שוויסרל נסגרו, הסיכוי היחיד שלך הוא המשחק של ריספון והוא אפילו לא נחשף עדין מה שאומר שהוא כנראה משחק 2019-2020.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 נובמבר 2017, 13:01

DrKeo כתב:להתחשב בזה שוויסרל נסגרו, הסיכוי היחיד שלך הוא המשחק של ריספון והוא אפילו לא נחשף עדין מה שאומר שהוא כנראה משחק 2019-2020.

הפרויקט של ויסראל עוד קיים ומפותח באולפן החדש בקנדה. לא יפתיע בכלל אם שנה הבאה נראה בחגים משחק מלחמת הכוכבים מביווור וכמובן שיש את ריספון שהזכרת.

עוד יש למה לצפות. אנחנו יודעים מעט מאוד.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2017, 13:41

אין לי בעייה עם משחקים קצרים, אבל לא כל כך בז'אנר הזה.
ג'ורני או אינסייד למשל - אין לי שום בעייה. משחקים מדהימים שלא הייתי משנה, אלו לא משחקים עם קטעי קישור ארוכים, הם לא מנסים ליצור דמויות בעלות עומק וטקסטים שיעניקו נפח... סטאר וורס הזה מתיימר לעשות זאת. הייתי מצפה לפחות ל-8 שעות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 נובמבר 2017, 13:58

סתם מרגיש שרירותי. לרא זוכר מתי פעם אחרונה סיימתי משחק (בפרט שוטר לינארי) ונשאר לי טעם של עוד.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2017, 17:12

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:להתחשב בזה שוויסרל נסגרו, הסיכוי היחיד שלך הוא המשחק של ריספון והוא אפילו לא נחשף עדין מה שאומר שהוא כנראה משחק 2019-2020.

הפרויקט של ויסראל עוד קיים ומפותח באולפן החדש בקנדה. לא יפתיע בכלל אם שנה הבאה נראה בחגים משחק מלחמת הכוכבים מביווור וכמובן שיש את ריספון שהזכרת.

אני חושב שאתה מתבלבל עם מוטיב סטודיוס, החברה של ג׳ייד רימונד, שהיו אמורים להיות האולפן הקנדי שea הקימה בכדי לעזור לויסרל לפתח את המשחק sw שלהם אבל בסוף ea העבירה לעבודה על הסינגל של bf2.

אני לא אהיה מופתע אם העבודה הבאה של מוטיב תהיה הסינגל של bf3.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 נובמבר 2017, 19:45

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

אני חושב שאתה מתבלבל עם מוטיב סטודיוס, החברה של ג׳ייד רימונד, שהיו אמורים להיות האולפן הקנדי שea הקימה בכדי לעזור לויסרל לפתח את המשחק sw שלהם אבל בסוף ea העבירה לעבודה על הסינגל של bf2.

אני לא מתבלבל. הוא באמת עבר לMotive Studios, או כפי שכיניתי אותם "באולפן החדש בקנדה" והם יעשו את כל הpivot שדובר עליו בהודעה על סגירת ויסראל.

אם יחליטו לתת להם לעשות פרויקט אחר, במקום להתרכז בפרויקט שלהם, אז חבל. נקווה שלא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 נובמבר 2017, 21:04

kririn כתב:מי ציפה לחווית סינגל מBF ?

מי ציפה? אולי כל מי שבניגוד אליך באמת שיחק במשחק מלפני עשור וזוכר שהיה בו גם קמפיין ארוך לפחות פי 2, וגם מצב Galactic Conquest נהדר לשחקן יחיד (ולקואופ בספליטסקרין)?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 נובמבר 2017, 21:56

עכשיו אתה סתם מגזים, הייתי נער מחוצקן שמעריץ את SW לפני עשור ואכן באטלפרונט 2 היה המשחק האהוב עלי לאורך הרבה זמן, ותמיד תיהיה לו פינה חמה בלב מבחינתי, אבל הקמפיין שלו היה אסופת משימות פילר בתוך מפות שברובן המכריע נלקחו מהמולטיפלייר.
הוא היה ארוך יותר, אבל בהחלט לא היה קמפיין מושקע במיוחד. תמיד הדגש בסדרה הזאת היה על המולטיפלייר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 נובמבר 2017, 09:17

אולי זה בגלל שהערצת את SW... אני באותה תקופה חשבתי (ועדיין חושב) שסרטי SW היתה המיץ של הזבל, ולכן מצאתי את הקמפיין של המשחק השני ונקודת המבט היחודית שלו בתור שיפור משמעותי על הסרטים. נהנתי ממנו מאד כמשחק לשחקן יחיד, ונהנתי מאד ממצב הgalactic conquest ששיחקתי בקו-אופ.

דווקא המולטיפלייר לא הרגיש on-par עם האפשרויות האחרות שהיו זמינות באותו זמן (באטלפילד, היילו וכו') - ואם כבר אז המפות הרגישו פחות מוצלחות במצב הזה. בניגוד לDICE, פנדמיק תמיד היו יותר מוצלחים בצד של הסינגל פלייר במשחקים שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2017, 10:49

הפרסומת של STARCRAFT 2 צוחקת על BF2 ודומיו:

וגם בטוויטר:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 נובמבר 2017, 11:30

swym כתב:
kririn כתב:מי ציפה לחווית סינגל מBF ?

מי ציפה? אולי כל מי שבניגוד אליך באמת שיחק במשחק מלפני עשור וזוכר שהיה בו גם קמפיין ארוך לפחות פי 2, וגם מצב Galactic Conquest נהדר לשחקן יחיד (ולקואופ בספליטסקרין)?

אבל שיחקתי בזמנו בbf1 או bf2
ממש לא זוכר, מה שאני כן זוכר שבסינגל היה בוטים
ואני זוכר שהמכניקה, גרפיקה וכו, היה כמו במולטי המקוון
ואני זוכר שהמשימות, היו מה שאני מצפה להם במולטי מקוו
או אוף ליין

אבל לא היתה לי הרגשה של סינגל חזק, בכלל לא
לא זוכר עם זה היה bf1 או bf2
ככה שאולי אני טועה, אני כן זוכר שבסינגל היה משעמם
פשוט כי הכיוון היה למולטי מקוון

בניגוד לkotor או רוגו
שהיה מיועדים לסינגל
אפילו אהבתי את kotor 2, שקיבל ביקורות לא משהו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2017, 11:50

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

אני לא מתבלבל. הוא באמת עבר לMotive Studios, או כפי שכיניתי אותם "באולפן החדש בקנדה" והם יעשו את כל הpivot שדובר עליו בהודעה על סגירת ויסראל.

אם יחליטו לתת להם לעשות פרויקט אחר, במקום להתרכז בפרויקט שלהם, אז חבל. נקווה שלא.

כבר בכתבה היה כתוב שמוטיב נמשכו מהפרוייקט כדי לעבוד על BF2. מוטיב כמעט לא נגעו בפרוייקט של ויסרל, הפרוייקט הזה מת בגלל UNDERSTAFING מטורף שחלק ממנו היה העובדה שEA לקחו לויסרל את מוטיב, האולפן שהם בנו במיוחד בכדי לעזור עם בעיית הכוח אדם בויסרל, והעבירו אותם ל-BF2. אפילו אם EA יחליטו להקים לתחיה את הפרוייקט, מוטיב לא נגעו בו כבר שנה וחצי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 נובמבר 2017, 19:15

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

כבר בכתבה היה כתוב שמוטיב נמשכו מהפרוייקט כדי לעבוד על BF2. מוטיב כמעט לא נגעו בפרוייקט של ויסרל, הפרוייקט הזה מת בגלל UNDERSTAFING מטורף שחלק ממנו היה העובדה שEA לקחו לויסרל את מוטיב, האולפן שהם בנו במיוחד בכדי לעזור עם בעיית הכוח אדם בויסרל, והעבירו אותם ל-BF2. אפילו אם EA יחליטו להקים לתחיה את הפרוייקט, מוטיב לא נגעו בו כבר שנה וחצי.

מה זה משנה על מה מוטיב עבדה קודם? הפרויקט בפיתוח שלהם עכשיו. האם הם ימשיכו את הפיתוח מאיפה שהוא הפסיק? לא. הם ישנו המון, כפי שאמרו גם בהודעה לעיתונות.

הפרויקט בפיתוח בMOTIVE וזהו. לא מבין מה הנקודה שלך.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 34 אורחים