משחקי 2017

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: משחקי 2017

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 נובמבר 2017, 20:14

חבר'ה אתם מתבלבלים,motive לא עובדת בכלל על הפרויקט של ויסראל,הם עובדים על IP חדש כנראה לדור הבא. הפרויקט של ויסראל נעשה על ידי סטודיו ונקובר של EA (אותו אחד שמאכלס בתוכו גם את הצוות של FIFA).

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 נובמבר 2017, 20:22

Uncle Pey'j כתב:חבר'ה אתם מתבלבלים,motive לא עובדת בכלל על הפרויקט של ויסראל,הם עובדים על IP חדש כנראה לדור הבא. הפרויקט של ויסראל נעשה על ידי סטודיו ונקובר של EA (אותו אחד שמאכלס בתוכו גם את הצוות של FIFA).

לפי וויקיפדיה, לא. Motive הם הסטודיו שעבד עם ויסראל (או היה אמור...). הם המפתחת שעובדת היום על פרויקט מלחמת הכוכבים.
הם גם הכריזו (במקרה היום) שיש להם איזה צוות שעובד על שלבים מוקדמים של IP חדש שייצא ב2021, אז זה עדיין לא מוזכר בוויקיפדיה. תחת המשחקים שלהם תמצא טבלה עם BF2 ועם "פרויקט מלחמת הכוכבים ששמו לא הוכרז שעד אוקטובר 17 הם עבדו עליו ביחד עם ויסראל".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 נובמבר 2017, 21:36

ויקיפדיה,במקרה הזה,טועה.
http://www.pcgamer.com/visceral-games-closes-ea-changes-direction-of-studios-star-wars-game/
פסקה ראשונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2017, 23:37

אכן, וויקפדיה טועה. הם עבדו על bf2 אחרי שהם נמשכו מהמשחק של ויסרל. הם סיימו את bf2 בשבועות האחרונים ועכשיו כנראה יעברו לפרוייקט אחר. משחק שיצא ב2021? אולי, זה עוד ארבע שנים, כנראה התחילו לעבוד עליו בערך לפני שבועיים.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 נובמבר 2017, 06:42

EA ביטלה לפחות זמנית ,מיקרו תשלומים מBF2
כניראה הלחץ עבד

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 נובמבר 2017, 09:56

Uncle Pey'j כתב:ויקיפדיה,במקרה הזה,טועה.
http://www.pcgamer.com/visceral-games-closes-ea-changes-direction-of-studios-star-wars-game/
פסקה ראשונה.

וואלה, טוב לדעת.

---

כל אפשרות לרכוש קרדיטס בBF2 אכן בוטלה באופן זמני. היא תעלה חזרה רק לאחר שינויים "רבים", לפי ההודעה לתקשורת.
אחת התיאוריות לשינוי הזה היא שאכן היה לחץ שעבד. הלחץ של מגיבים באינטרנט הגיע לאנשים בדיסני והם אלו שגרמו לEA לשנות את דעתם. לפי Venture beat בוב איגר יצר קשר עם אנדרו ווילסון והשיחה סבבה סביב BF2. שמועות לא מבוססות (בעליל) אפילו טוענות שדיסני איימה לבטל את החוזה של EA בנוגע למשחקי מלחמת הכוכבים אם הם לא ידאגו לטפל בכל הדם הרע שנוצר סביב BF2 ובאופן עקיף סביב מלחמת הכוכבים באופן כללי.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 נובמבר 2017, 10:20

היה גם בעיות בנוגע להימורים לכאורה
כי לא ידוע מה מקבלים בחבילות האלו

זה לא מיקרו תשלומים רגילים ,כי מקבלים חבילות

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2017, 11:22

זה עדיין לא נחשב הימורים על פי ההגדרה החוקית.

אני ממש שמח שהגיימרים אמרו את שלהם וזה עובד... אני יכול רק לנחש שהסיבה האמיתית היא מכירות הרבה פחות טובות מהמשחק הקודם. אפילו עכשיו כשהם ביטלו את האופציה הזאת אבל עדיין ״שומרים את הזכות להחזיר אותה בכל עת״ - אני לא הייתי מתקרב למשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2017, 14:37

ו... ea מבטלת את המיקרו תשלומים בbf2, משעשע. הם אומרים שהם יחזרו פנימה בדרך זו או אחרת בעתיד. אני מקווה שהם יחזרו בצורת קוסמטיקה, כלומר אם כבר יש משחק שימכור בהמון כסף קוסמטיקה זה משחק sw. לוק סקייווקר של טטואין, לוק סקייווקר של פרק 5, לוק של פרק 6, לוק עם יד, לוק בלי יד, לוק עם יד רובוטית, לוק צעיר, לוק זקן... זה יהיה פאקינג אינסופי :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 נובמבר 2017, 18:44

DrKeo כתב:ו... ea מבטלת את המיקרו תשלומים בbf2, משעשע. הם אומרים שהם יחזרו פנימה בדרך זו או אחרת בעתיד. אני מקווה שהם יחזרו בצורת קוסמטיקה, כלומר אם כבר יש משחק שימכור בהמון כסף קוסמטיקה זה משחק sw. לוק סקייווקר של טטואין, לוק סקייווקר של פרק 5, לוק של פרק 6, לוק עם יד, לוק בלי יד, לוק עם יד רובוטית, לוק צעיר, לוק זקן... זה יהיה פאקינג אינסופי :)

אני בעד צ'ואי עם פרחים בשיער ויודה מרושע בצבע אדום ודארת' מול מהמם בצבע כחול וקרני אייל.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 נובמבר 2017, 20:00

DrKeo כתב:ו... ea מבטלת את המיקרו תשלומים בbf2, משעשע. הם אומרים שהם יחזרו פנימה בדרך זו או אחרת בעתיד. אני מקווה שהם יחזרו בצורת קוסמטיקה, כלומר אם כבר יש משחק שימכור בהמון כסף קוסמטיקה זה משחק sw. לוק סקייווקר של טטואין, לוק סקייווקר של פרק 5, לוק של פרק 6, לוק עם יד, לוק בלי יד, לוק עם יד רובוטית, לוק צעיר, לוק זקן... זה יהיה פאקינג אינסופי :)

הייתי רוצה שזה יהיה רק קוסמטי
אני מעריך שבמקום הקופסאות, יהיה מיקרו תשלומים רגילים
כי זה דבר שאפשר לעשות הכי מהר יחסית, בלי לשנות יותר מידי את המשחק

צריך לזכור שהמשחק יוצא בימים האלו
וברוב המיקרים, משחקים כאלו הכי פופולרים בחודשים הראשונים
לא חושב שea, תירצה לבטל לגמרי מיקרו תשלומים

וכל עוד אנחנו הגימרים, לא עושים חרם רציני על משחקים כאלו
לא חושב שניראה שינוי טוב

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 נובמבר 2017, 19:08

https://www.cnbc.com/2017/11/17/wall-st ... -game.html

המניה של EA נופלת ב-7 אחוז, השוק מגיב, ואני ממש גאה, שוב, בקהילת הגיימרים שלנו, שככל הנראה מצביעה בארנק, ולא רק מקשקשת ברשת (:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 נובמבר 2017, 19:14

Laskin כתב:https://www.cnbc.com/2017/11/17/wall-street-is-freaking-out-as-ea-caves-again-to-social-media-outrage-over-its-star-wars-game.html

המניה של EA נופלת ב-7 אחוז, השוק מגיב, ואני ממש גאה, שוב, בקהילת הגיימרים שלנו, שככל הנראה מצביעה בארנק, ולא רק מקשקשת ברשת (:

טוב... זה ילמד אותם. כלומר, זה ילמד אותם שאסור להמנע ממיקרו תשלומים אף פעם, כי המשמעות של העדרם זה ירידה בערך המניה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2017, 00:19

דווקא בשבוע שהתחיל כל הבלגן של המקרו תשלומים, המניה שלהם ירדה ב10%. זה קרה על טווח של שבוע, לא יום, אז זה פחות הפך לעניין חדשותי אבל זה קרה. בכל מקרה מן הסתם המשקיעים נבהלים כשEA בייסיקלי אומרת שהם הולכים לעשות עכשיו פחות כסף על כל עותק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2017, 10:14

Nucleus_Dawn כתב:
Laskin כתב:https://www.cnbc.com/2017/11/17/wall-street-is-freaking-out-as-ea-caves-again-to-social-media-outrage-over-its-star-wars-game.html

טוב... זה ילמד אותם. כלומר, זה ילמד אותם שאסור להמנע ממיקרו תשלומים אף פעם, כי המשמעות של העדרם זה ירידה בערך המניה.

זו דרך צינית לראות את הדברים... מה שבאמת EA אמורים ללמוד פה - זה לא להרגיז את קהל היעד שלהם.
הרי בלי זה - לא היה כל הרעש התקשורתי, שהוביל לשמועות על ביטול החוזה מול דיסני, מה שתרם רבות לירידת המניה לדעתי, וEA לא היו חושבים בכלל לבטל את המערכת החמדנית שלהם...
אני משוכנע שתגובת הגיימרים לשיטת ההתקדמות והלוטקרייטס עוד לפני שהמשחק יצא גרמו למיליוני גיימרים להיות סקפטיים מאוד בנוגע לאיכותו והגינותו של המשחק, ופגעה במכירות בצורה קשה. אולי אני נותן יותר מדי קרדיט לגיימרים, אבל אני לא חושב... אנחנו קהילה שמצליחה ליצור שינוי בהתנהלות החברות הללו, לפעמים זו בכיינות אבל לרוב יש סיבה מוצדקת, ועכשיו סוף סוף זה מצליח להשפיע על הגדולה ביותר... אולי :P
נדע בקרוב, כשיתפרסמו הנתונים על המכירות... אבל אם לפני חודשיים חשבנו שהמשחק ימכור בקלות מעל 10 מליון עותקים - זה כבר לא נראה ככה היום. מדובר בשיטסטורם רציני.

ברצינות, איך הם הצליחו לדפוק את המשחק הזה כל כך? אחרי המשחק הראשון היה להם בסיס כל כך טוב ומוכן לשיפורים, ונראה שבעיקר הם חשבו על איך אפשר לעשות את מערכת ההתקדמות המסובכת והיקרה ביותר שניתן לדמיין, וזרקו זין על רוב השאר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 נובמבר 2017, 10:24

Laskin כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

זו דרך צינית לראות את הדברים... מה שבאמת EA אמורים ללמוד פה - זה לא להרגיז את קהל היעד שלהם.
הרי בלי זה - לא היה כל הרעש התקשורתי, שהוביל לשמועות על ביטול החוזה מול דיסני, מה שתרם רבות לירידת המניה לדעתי, וEA לא היו חושבים בכלל לבטל את המערכת החמדנית שלהם...
אני משוכנע שתגובת הגיימרים לשיטת ההתקדמות והלוטקרייטס עוד לפני שהמשחק יצא גרמו למיליוני גיימרים להיות סקפטיים מאוד בנוגע לאיכותו והגינותו של המשחק, ופגעה במכירות בצורה קשה. אולי אני נותן יותר מדי קרדיט לגיימרים, אבל אני לא חושב... אנחנו קהילה שמצליחה ליצור שינוי בהתנהלות החברות הללו, לפעמים זו בכיינות אבל לרוב יש סיבה מוצדקת, ועכשיו סוף סוף זה מצליח להשפיע על הגדולה ביותר... אולי :P
נדע בקרוב, כשיתפרסמו הנתונים על המכירות... אבל אם לפני חודשיים חשבנו שהמשחק ימכור בקלות מעל 10 מליון עותקים - זה כבר לא נראה ככה היום. מדובר בשיטסטורם רציני.

ברצינות, איך הם הצליחו לדפוק את המשחק הזה כל כך? אחרי המשחק הראשון היה להם בסיס כל כך טוב ומוכן לשיפורים, ונראה שבעיקר הם חשבו על איך אפשר לעשות את מערכת ההתקדמות המסובכת והיקרה ביותר שניתן לדמיין, וזרקו זין על רוב השאר.

כן... ברור שזו הסתכלות צינית לחלוטין. אני מקווה שהם ילמדו מזה שאת השיעור הנכון וישאירו את מכאניקות הP2W במשחקים חינמיים (אפילו אפשר לעשות את זה חביב - אני מאוד נהנה מClash Royal, למשל).

אני חושב שפחות או יותר 93% שהמשחק ימכור 10 מיליון עותקים. המשמעות של כל הכעס והתלונות היא שהוא לא ימכור עוד כמה מיליון. ירידה משמעותית, אבל בטח לא משהו שיכול לגרום למשחק להיות משהו פחות מהצלחה גדולה.
אני לא בטוח בכלל אם הם ראו איזו פגיעה בהזמנות המוקדמות, לעומת הציפיות שלהם, או לעומת המשחק הקודם. יותר סבירה בעיני התיאוריה שהטלפון שמנכ"ל EA קיבל מדיסני היא מה ששינה את ההחלטה. אם באמת איימו לקחת מהם את החוזה של מלחמת הכוכבים, זה חד משמעית היה פוגע במניה שלהם יותר מאשר מכירות טובות במקום מצוינות, או קמפיין אינטרנטי נגדם שיש בערך כל הזמן, בלי קשר להאם הוא מוצדק או לא.

באמת מרגיש שכל מה שהם ראו לנגד עיניהם זה אפשרות לחלוב מהמשחק כמויות הזויות של כסף. הם רצו את הGTA:O שלהם. חבל לי על כל המאמץ של DICE שיצרו פה משהו מיוחד שקצת נלקח להם מהידיים ועבר שינויים לא סימפטיים. באמת לא ברור למה הם לא פשוט הלכו על לוט קרייסט עם סקינים וצבעים ושטויות כאלה. הם עדיין היו עושים הון בלתי סביר מזה. גם עדיין היה נגדם קמפיין נגד זועם, אבל לפחות אז זה היה רק הבכיינים הרגילים ולא היתה איזו הסכמה גורפת בנוגע לעניין.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2017, 10:54

העניין הוא שדיסני לא הייתה עושה את הטלפון שהיא לכאורה עשתה לEA - אם הגיימרים לא היו עושים מזה סיפור גדול ברשתות החברתיות, פורומים וכו'... ואפילו אם זה לא קרה - אז היה מספיק בלאגן כדי לגרום למשקיעים להאמין שזה קרה או הולך לקרות.
נכון לעכשיו - המשחק הזה הוא בדיחה אחת גדולה בקהילה. אני קצת בספק אם יעבור את ה-10 מליון האמת, לפחות בשנה הראשונה... אם לא נשמע מהם מספרים מדוייקים עד חודש הבא אז כנראה שההשפעה על המכירות גדולה... המשחק הקודם מכר 12 מליון בחודש וחצי.
אבל אולי אני טועה, והבדיחה היא עלינו... פשוט זה לא נראה ככה כרגע.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 נובמבר 2017, 11:27

Laskin כתב:העניין הוא שדיסני לא הייתה עושה את הטלפון שהיא לכאורה עשתה לEA - אם הגיימרים לא היו עושים מזה סיפור גדול ברשתות החברתיות, פורומים וכו'... ואפילו אם זה לא קרה - אז היה מספיק בלאגן כדי לגרום למשקיעים להאמין שזה קרה או הולך לקרות.
נכון לעכשיו - המשחק הזה הוא בדיחה אחת גדולה בקהילה. אני קצת בספק אם יעבור את ה-10 מליון האמת, לפחות בשנה הראשונה... אם לא נשמע מהם מספרים מדוייקים עד חודש הבא אז כנראה שההשפעה על המכירות גדולה... המשחק הקודם מכר 12 מליון בחודש וחצי.
אבל אולי אני טועה, והבדיחה היא עלינו... פשוט זה לא נראה ככה כרגע.

אולי אתה צודק ואולי אני. באמת נדע עוד חודש-חודשיים, אם הם יוציאו איזו הודעה לעיתונות עם מספרים. לי נראה שהמשחק ימכור מיליונים בהשקה ועוד כמה מיליונים כשייצא הסרט השמיני.

זה נכון שהמשחק "בדיחה" בקהילה, אבל השאלה היא מה הוא מחוץ לקהילה הסופר לא מייצגת שמתלוננת. בדיוק כמו שכל משחק COD הוא בדיחה כבר שנים (הוא פחות בדיחה בשנים מסוימות, אבל תמיד בדיחה) וכבר שנים מוכר עשרות מיליונים כל שנה מחדש. BF2 הולך למכור לקהל שלא נכנס לרדיט ולא לפורומי גיימינג. הוא מוכר לקהל עצום שאוהב שוטרים כיפיים ואוהב מלחמת הכוכבים והמשחק הזה לחלוטין מספק את הרעב שלהם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2017, 12:41

"מליונים" ברור שימכור, אבל אני מנחש שאפילו 2 מליון פחות מהמשחק הקודם יהיה "כשלון" בעיני EA והמשקיעים... בשנתיים מאז שיצא המשחק הקודם הצטרפו מליונים רבים שרכשו קונסולות חדשות שמסוגלות להריץ את המשחק. הניחוש שלי הוא שהם ימכרו בערך חצי ממה שמכרו במשחק הקודם, משמע - 6 מליון עד סוף השנה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 נובמבר 2017, 15:50

Laskin כתב:"מליונים" ברור שימכור, אבל אני מנחש שאפילו 2 מליון פחות מהמשחק הקודם יהיה "כשלון" בעיני EA והמשקיעים... בשנתיים מאז שיצא המשחק הקודם הצטרפו מליונים רבים שרכשו קונסולות חדשות שמסוגלות להריץ את המשחק. הניחוש שלי הוא שהם ימכרו בערך חצי ממה שמכרו במשחק הקודם, משמע - 6 מליון עד סוף השנה.

לא אופתע אם בעוד חודשיים המספר יהיה 16 מיליון, למען האמת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2017, 18:20

הנתון האחרון שלנו על המשחק, כשהוא היה בן 8 חודשים, הוא 14 מליון יחידות שנשלחו. מי יודע כמה הוא באמת מכר, אני לא בטוח שהפרנצ'ייז הזה מסוגל להגיע ל16 מליון גם עם כל האהבה לSW.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2017, 18:27

ברור שמסוגל.
עם המשחק הראשון, היה להם יהלום ביד, והם איכשהו הצליחו להפוך אותו לכסף... עם מעט יותר הבנה של המעריצים היו יכולים בקלות רבה להפוך אותו לזהב במקרה הרע, או יהלום מלוטש במקרה הטוב.
אני חשבתי שהקודם היה פוטנציאל בלתי ממומש, ושהמשחק הבא בוודאות יהיה מדהים. איכשהו הם הצליחו לחרבן את זה ויצא להם בקושי נחושת הפעם. אין לי ספק שאם היה מדובר במשחק של 9-9.5 אז היינו רואים אותו חוצה את ה-20 מליון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2017, 18:29

אני לא בטוח שהמשחק הגיע אפילו ל10 מליון עם המשחק הקודם, נתוני שליחה לחנויות הם יותר מבוססי הייפ והזמנות מוקדמות מאשר באמת מכירות. למשל מנכ"ל גיימסטופ אמר את זה בסוף 2015:
In early December 2015, GameStop president Tony Bartel told retail investors that a number of key November games had sold fewer copies than the chain had expected. Star Wars Battlefront was one of three titles listed, along with Halo 5 and Assassin's Creed Syndicate. בייסיקלי הוא אומר שהם הזמינו הרבה יחידות והם לא הצליחו למכור אותן, כלומר נתון SHIPPED שרחוק מהמכירות עצמן.

בנוסף EA לא שחררה אף נתון מכירות, רק שליחה לחנויות של 14 מליון יחידות שזה לא באמת נתון שאומר כמה טוב המשחק מכר. על גבי כל זה, המשחק היה רק מקום 17 בUK במכירות של 2015, אף משחק שחוצה את ה10 מליון לא יגיע רק למקום 17 להתחשב בזה שיש אולי ארבעה משחקים ב2015 שבאמת מכרו ככה (נגיד פיפא, COD ואולי איזה משחק ילדים שאני לא חושב עליו?).

אני לא אומר שמשחק SW לא יכול להגיע ל20 מליון, אני אומר שמה שEA עושים עם הפרנצ'ייז של BF כנראה לא יביא אותם לשם. הם צריכים לעבוד קשה מאוד על BF3 בכדי להביא אותו למכירות של COD.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 נובמבר 2017, 10:21

אתה לא צריך להיות מודאג לגבי היכולת של משחקים כאלו לעוף מהמדפים. זה אותו סיפור כמו עם המשחקים של בתשדה: אנשים היו בשוק כשסקיירים שלח לחנויות 7 מליון עותקים בהשקה, ואחר כך כשFallout 4 שלח מספר עוד יותר מופרך של 12 מליון עותקים לחנויות. מן הסתם שני המשחקים כבר זגזגו הרבה מעל למספר הזה עם הזמן...
הסיפור לא שונה עם באטלפרונט: אם מדווחים לך שהמשחק שלח לחנויות 12 מליון עותקים, ואחר כך המספר עולה ל-14 מליון עותקים - אתה יכול להיות בטוח שמה-12 מליון נפטרו כבר הרבה לפני כן. אין דבר כזה שחנויות יזמינו מלאי חדש לפני שהן רואות שהן מצליחות להיפטר מהישן.

אגב, מצחיק בתגובה שלך זה שבילבלת את השנים: באטלפרונט היה המשחק ה-17 הכי נמכר באנגליה בשנת *2016* (אחרי שבשנת 2015 הוא סיים במקום הרביעי), שהיא בכלל לא השנה שבה הוא הושק. זו דווקא רק עוד אינדיקציה שלמשחק בהחלט היו רגליים ארוכות:
http://metro.co.uk/2017/01/16/50-best-s ... d-6384231/
http://metro.co.uk/2016/01/14/50-best-s ... d-5623732/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2017, 11:11

swym כתב:אתה לא צריך להיות מודאג לגבי היכולת של משחקים כאלו לעוף מהמדפים. זה אותו סיפור כמו עם המשחקים של בתשדה: אנשים היו בשוק כשסקיירים שלח לחנויות 7 מליון עותקים בהשקה, ואחר כך כשFallout 4 שלח מספר עוד יותר מופרך של 12 מליון עותקים לחנויות. מן הסתם שני המשחקים כבר זגזגו הרבה מעל למספר הזה עם הזמן...
הסיפור לא שונה עם באטלפרונט: אם מדווחים לך שהמשחק שלח לחנויות 12 מליון עותקים, ואחר כך המספר עולה ל-14 מליון עותקים - אתה יכול להיות בטוח שמה-12 מליון נפטרו כבר הרבה לפני כן. אין דבר כזה שחנויות יזמינו מלאי חדש לפני שהן רואות שהן מצליחות להיפטר מהישן.

אגב, מצחיק בתגובה שלך זה שבילבלת את השנים: באטלפרונט היה המשחק ה-17 הכי נמכר באנגליה בשנת *2016* (אחרי שבשנת 2015 הוא סיים במקום הרביעי), שהיא בכלל לא השנה שבה הוא הושק. זו דווקא רק עוד אינדיקציה שלמשחק בהחלט היו רגליים ארוכות:
http://metro.co.uk/2017/01/16/50-best-s ... d-6384231/
http://metro.co.uk/2016/01/14/50-best-s ... d-5623732/

אתה עדין חולם שFO4 סנסציית מכירות, אה? טוב נו. הרי ידוע שמשחקים שמוכרים עשרות מליונים, המפיצות שלהן מסתירות את הנתוני מכירות. הם שלחו לחנויות 12 מליון עותקים ולפי השקט מבת'זדה מאותו יום, כנראה שהמלאי הזה עדין נמצא בחנויות. כשסקיירים יצא הם זרקו עדכון מכירות שלוש פעמים עד סוף השנה (כלומר 3 פעמים ב-2.5 חודשים), אבל על FO4 יש דממת אלחוט. FO4 נפל לתהום הנשיה, הוא המשחק בת'זדה (המפתחת, לא המפיצה) עם הכי מעט אימפקט על התעשיה שאני זוכר. כן, אני בטוח שהוא עשה את ה-10+ מליון עותקים שלו הרי מדובר במשחק בת'זדה מלא הייפ והכל אבל ביחס לסקיירים מדובר בכישלון חרוץ. ושוב חזרנו לנתוני השליחה לחנויות ואיך זה נתון בולשיט חסר ערך כאשר הוא עומד בפני עצמו. בת'זדה שכנעה חנויות לקנות 12 מליון עותקים, לא לקוחות. ובדיוק כמו שאמרתי לך ביום שהם הכריזו על זה, בת'זדה חיים בסרט עם FO4 והעובדה שהם מסתירים את נתוני המכירות שלו כבר שנתיים+ די מאשרת את זה.

בנושא BF, אכן התבלבלתי עם 2016, צודק לגמרי. זה לא משנה בשום צורה את התוכן של ההודעה שלי, ביחוד ש-50% מהרשימה היא משחקי 2015 ומוקדם יותר, אבל אפשר להתענג על זה אם בא לך.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים