משחקי השנה 2016 - הבחירות שלכם!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

משחקי השנה 2016 - הבחירות שלכם!

הודעהעל ידי Klayman » 03 ינואר 2017, 12:58

לא ממש דיברנו על זה, אבל אני חושב שכדאי....

משחק השנה שלי: Overwatch - בהפרש ניכר. הפתעת השנה שלי, כי כמעט ולא שמעתי עליו עד ינואר :D.
מקום 2 : Titanfall 2 - סינגל פלייר מוצלח מאוד באופן מפתיע ומולטיפלייר ממש מעולה, שכנראה לא יצליח להחזיק את הראש מעל המים, כי EA שלחה אותו למות.
מקום 3: HITMAN - חזרה מדהימה לעוצמה של הסדרה המעולה הזה.

תרגישו חופשיים להוסיף קטגוריות/בחירות/אכזבות וכו'. אני מן הסתם אוסיף עוד אח''כ.

אהה כן, ויהיה נחמד אם תוסיפו מה המשחק שאתם הכי מחכים לו ב2017. שלי הוא Prey, נכון להרגע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי השנה 2016 - הבחירות שלכם!

הודעהעל ידי DrKeo » 03 ינואר 2017, 13:20

אני עדין צריך להשלים המון השנה, כרגע אני חושב שמספר 1 שלי הוא inside ומספר 2 הוא overwatch. אני עדין ממש רוצה לשחק בTF2 ו-XCOM 2, יש לי הרבה להשלים :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 ינואר 2017, 13:20

משחק השנה שלי - Overwatch. תפס אותי יותר מכל משחק מולטי אי פעם. תוספות תוכן תכופות ומוצלחות. אני יודע שאשחק בו כנראה גם בכל מהלך 2017 ואולי אפילו מעבר לזה.
משחק השנה שלי גם כן - Inside. פשוט מושלם. משחק מדהים. כל דבר בו נעשה ברמות ליטוש בלתי סבירות בעליל. חוויה קצרה, מהודקת ומושלמת.
אכזבת השנה שלי - חשבון הבנק שלי שכל הזמן אמר לי "אתה לא קונה PS4. מה נראה לך? גם את TF2 אתה לא צריך וWATCH DOGS 2 גם לא. גם את המשחק הזה לא. חחחח איזה גירס 4 איזה? נראה לך?"
הדבר שאני מודה עליו יותר מכל דבר אחר השנה - כל מי ששיתף איתי את ספריית המשחקים שלהם. בזכותכם שיחקתי במשחקים שפשוט לא הייתי יכול לקנות. תודה נדב וקליימן *לב לב לב*.
העדכון החשוב של השנה - פוקימון SUN. זנח המון מהנוסחאתיות שהפכה את משחקי פוקימון לחוזרים על עצמם וכבדים. נעשו בו לא מעט צעדים ששינו אלמנטים שהיו עם הסדרה מאז היווסדה. פרק חדש ואמיץ בהיסטוריה הארוכה של הכותר הזה ומשחק הפוקימון האהוב עליי אי פעם.
המשחק שאני הכי רוצה לשחק שלא שיחקתי בו, כי סיבות - תיקו בין WATCH DOGS 2 וTITANFALL 2 כנראה. פיינל פנטזי 15 ממש קרוב מאחוריהם, אבל רק בגלל הפרט הזניח שהסיבה שלא שיחקתי בו היא כי אין לי PS4, כי אם היה לי, כנראה שהייתי מוותר על כמה ארוחות וקונה אותו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 ינואר 2017, 13:59

מכיוון שיש לי רק 2 משחקים חדשים שיצאו השנה גירס 4 וWD2 ובשני רק התחלתי לשחק, נשאר רק גירס...
לגבי מה שאני מצפה - אני בטוח שלא תופתעו לשמוע על ME...

אכזבת השנה - חוסר זמן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 ינואר 2017, 14:44

bozeman כתב:מכיוון שיש לי רק 2 משחקים חדשים שיצאו השנה גירס 4 וWD2 ובשני רק התחלתי לשחק, נשאר רק גירס...
לגבי מה שאני מצפה - אני בטוח שלא תופתעו לשמוע על ME...

אכזבת השנה - חוסר זמן.

וואי נכון... המשחק הכי מצופה.

אני לא בטוח... ME בהחלט up there. הוא בתיקו עם RDR2, כנראה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 ינואר 2017, 15:09

אתה מפוטר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 ינואר 2017, 15:12

bozeman כתב:אתה מפוטר.

זה בעיקר מדאיג אותי בגלל שלא קיבלתי משכורת אחת עד היום :(

אבל היי... השנה מספיק ארוכה בשביל כולם. אני מצפה לME בחצי הראשון שלה ואחרי שאבלה איתו איזה חודש, אצפה לRDR2.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 ינואר 2017, 15:17

לא! אז אתה צריך לצפות להרחבות! זאת הסיבה שאני לא משלם לך!
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 ינואר 2017, 15:29

1. אנצ'רטד 4
2. אינסייד
3. העד

יש עוד הרבה מעולים אבל אני לא סיימתי את רובם ויש מלא שלא התחלתי אפילו, אז אסתפק בשלושת אלו :)
ויש גם כמה לPS4 שאני אשחק בהם שנה הבאה על הפרו כמו FFXV וTLG שבטח היו נכנסים לרשימה אבל לא אדע עד שאשחק בהם :/

לגבי 2017 - הכי מחכה כמובן לRDR2 ולמשחק הבא של סאות' פארק... אבל יש גם את זלדה למשל שאני בטח לא אשחק בו עד שתצא קונסולה נורמלית של נינטנדו שאני אשכרה אקנה, ויש את GOW שממש לא בטוח יצא השנה... קיצר אסתפק בשניים שציינתי

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 ינואר 2017, 15:51

bozeman כתב:לא! אז אתה צריך לצפות להרחבות! זאת הסיבה שאני לא משלם לך!

אבל אני בערך לעולם לא קונה הרחבות :( זה גם קצת בגלל שאתה לא משלם לי, אבל בעיקר בגלל שהן לרוב לא מעניינות אותי, גם כשהן סופר מצוינות כמו במקרה של הוויטצ'ר 3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 ינואר 2017, 17:38

Nucleus_Dawn כתב:

אבל אני בערך לעולם לא קונה הרחבות :( זה גם קצת בגלל שאתה לא משלם לי, אבל בעיקר בגלל שהן לרוב לא מעניינות אותי, גם כשהן סופר מצוינות כמו במקרה של הוויטצ'ר 3.

לא חבל? סה"כ הרבה פעמים הן ממשיכית משחק מצויין והרבה פעמים הן תוספת סיפורים ולעיתים שינוי משמועתי - כמו לקנות משחק חדש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 ינואר 2017, 18:06

אני חייב להגיד ש-ME החדש לא מלהיב אותי יותר מדי למרות ש-ME2 הוא אחד המשחקים האהובים עלי והטרילוטגיה אהובה עלי בכלליות. יש משהו נורא גנרי ב-ME החדש, אולי זה כי אני לא מכיר את הדמויות עדין אבל המשחק הזה מרגיש לי חסר אופי כרגע.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 ינואר 2017, 18:23

bozeman כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

לא חבל? סה"כ הרבה פעמים הן ממשיכית משחק מצויין והרבה פעמים הן תוספת סיפורים ולעיתים שינוי משמועתי - כמו לקנות משחק חדש.

אולי חבל... אבל כשאני מסיים משחק ממש טוב, אני נוטה להרגיש תחושת מיצוי. לא התחשק לי לחזור ל40 שעות לוויטצ'ר 3, למרות שעשרות השעות שלי בו היו סופר מהנות. ככה הרגשתי גם בנוגע לכל משחקי ME, לGTA IV ועוד כל מיני. פשוט אין דחף עז לחזור.
חבילת התוספות היחידה שהלהיבה אותי מספיק כדי לרכוש אותה, היא של ביושוק אינפיניט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 ינואר 2017, 12:17

לא שיחקתי בהרבה מועמדים פוטנציאלים, אז הדעה שלי לא שווה הרבה, אבל OW.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 04 ינואר 2017, 14:14

אנצ'רטד 4
גירס 4
היה לי קשה להתחבר לoverwatch, אולי אם הייתי משחק עם חברים...
לעניין אינסייד, איכס. איכס. איכס. להגיד שהוא אוברייטד זה האמ'אמא של האנדרסטייטמנט.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 ינואר 2017, 14:20

omerkot כתב: אולי אם הייתי משחק עם חברים...

אל תסמוך, אפילו לענות כבר לא עונים היום....
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 ינואר 2017, 14:53

הבעיה שלי שאני חושב שהשנה שיחקתי את וויצר 3
אבל ניראה לי שהוא יצא ב2015

ועוד לא סיימתי הרבה ממשחקי 2016
אני מעריך אנצארטד 4, אבל אני רק בהתחלה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 04 ינואר 2017, 18:51

bozeman כתב:
omerkot כתב: אולי אם הייתי משחק עם חברים...

אל תסמוך, אפילו לענות כבר לא עונים היום....

התגובה הראויה כאן היא להתעלם ולא לענות אבל קשה לי להתאפק :mrgreen:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 05 ינואר 2017, 07:38

אם לצטט אותי מנושא אחר:

bozeman כתב:מנייקים, כל היחידה הזאת מנייקים....
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 06 ינואר 2017, 12:43

omerkot כתב:לעניין אינסייד, איכס. איכס. איכס. להגיד שהוא אוברייטד זה האמ'אמא של האנדרסטייטמנט.

אבל יש לו אנימציות יפות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2017, 10:25

אינסייד הוא משחק מושלם בז'אנר שלו. שום פאזל-פלטפורמר לא מתקרב אליו בכלל, לא באווירה, לא בכמות ההפתעות, בחכמה הפשוטה שלו, בליטוש...
אני סיימתי אותו 3 פעמים וצפיתי בערך בכל החברים הטובים שלי משחקים בו ואפילו אלו שהם הכי לא גיימרים פשוט היו מרותקים למסך... כמה מהם מודים לי עד היום שהם רכשו משחק בפעם הראשונה מזה עשרים שנה בערך, ומכנים אותו בעצמם "יצירת אמנות".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ינואר 2017, 12:06

Laskin כתב:אינסייד הוא משחק מושלם בז'אנר שלו. שום פאזל-פלטפורמר לא מתקרב אליו בכלל, לא באווירה, לא בכמות ההפתעות, בחכמה הפשוטה שלו, בליטוש...
אני סיימתי אותו 3 פעמים וצפיתי בערך בכל החברים הטובים שלי משחקים בו ואפילו אלו שהם הכי לא גיימרים פשוט היו מרותקים למסך... כמה מהם מודים לי עד היום שהם רכשו משחק בפעם הראשונה מזה עשרים שנה בערך, ומכנים אותו בעצמם "יצירת אמנות".

זה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 ינואר 2017, 14:15

Laskin כתב:אינסייד הוא משחק מושלם בז'אנר שלו. שום פאזל-פלטפורמר לא מתקרב אליו בכלל, לא באווירה, לא בכמות ההפתעות, בחכמה הפשוטה שלו, בליטוש...

כחוויה אודיו-ויזואלית הוא מעולה. כמשחק (גיימפליי) הוא סביר למדי. וכן, הוא בהחלט ריתק אותי למסך, בעיקר בגלל שרציתי לגלות את הפואנטה של העולם והעלילה. כשהגעתי לסוף הסתבר שאין שום פואנטה (ולא, ״תיאוריות״ וספקולציות של גיימרים לא נחשבות מבחינתי).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 ינואר 2017, 18:52

שנה קצת מוזרה הייתה 2016 ואם אני צריך לבחור משחק שנה אין לי יכולת לתת תשובה אחת חד משמעית.
מצד אחד, המשחק שהכי ציפיתי לו השנה ללא ספק ענה על כל הציפיות שלי ואפילו יותר, והיה כנראה המשחק שהכי נהנתי ממנו השנה - DS3.
אבל.. בסופו של דבר מדובר בסיקוול נוסף שלא מחדש הרבה על סדרת משחקים שהיא (בעיניי) כבר די מושלמת, ככה שלהגיד שDS3 הוא בפני עצמו משחק השנה זה קצת מפספס את הנקודה.
והיה גם את blood and wine של הוויצ'ר 3, שהיא הרחבה למשחק שהוא ללא ספק משחק השנה שלי ב2015 (וככל שעובר הזמן אני רק מבין שהוא כנראה גם משחק העשור שלי).
אבל.. בסופו של דבר מדובר בהרחבה בלבד, גדולה ועמוסה בתוכן ככל שתיהיה, למשחק שכבר זכה בכל הסופרלטיבים שלי בשנה שעברה, ככה שגם זה קצת מפספס את הנקודה.
היה גם inside, המשחק הכי מרתק ששיחקתי השנה והכי חווייתי, שהיה פשוט מדהים.
אבל.. בסופו של דבר שיחקתי בו רק פעם אחת ובסטים יש לי עליו רק 3 שעות, ככה שגם זה קצת מפספס את הנקודה.
ככה שיש לנו סיקוול מדהים שלא מחדש הרבה, הרחבה מדהימה שכמובן רק מוסיפה הרבה ולא מחדשת, ומשחק מקורי ומדהים שממש לא נמשך הרבה. אני חושב ששלושתם ביחד הם משחקי השנה שלי בגלל חוסר היכולת להחליט איזה גורם הוא הכי פחות חשוב מבין שלושת החסרונות.

וכשמסתכלים על זה ככה מסתבר שהשנה הזאת הייתה מבחינתי די יבשה. אמנם שלושת המשחקים האלו הם בעיניי מדהימים, 10/10, אבל הם רק שלושה.
המשחק היחיד שעוד שיחקתי שיצא השנה היה total war warhammer, שהאמת עדיין לא גיבשתי עליו דעה סופית וכדאי באמת שאחזור אליו.
חוץ מזה השנה הייתה מצוינת לשוטרים מסתבר, אבל לי משחקים כאלו כבר לא עושים את זה..

--

inter, אני חייב להגיב על מה שאמרת על אינסייד.
עזוב את זה שאני חושב שמדובר במשחק מדהים ומרתק, להגיד שאין לו שום פואנטה זה קצת בעייתי.
למה אתה אומר את זה? כי לא היה שום הסבר בסוף? זה נכון, וזה טיעון שהייתי יכול לקבל ("רציתי לדעת מה ההסבר של העולם ולמה אני עושה את זה, ובסוף התאכזבתי לגלות שאין שום הסבר" למשל), אבל להגיד שלא הייתה שום פואנטה כי לא היה הסבר? זה ממש לא נכון לא רק ספציפית למשחק הזה, אלא בכלל לכל אומנות או מדיה שהיא.
המשחק כן מרגיש אחיד, יש מוטיבים חוזרים.. ברור שיש פואנטה. לא להקשיב ל"תאוריות" וספקולציות? אבל זה בדיוק מה שאתה נשאר איתו כשאין הסבר, זה לא אומר שאין פואנטה.
בהסתכלות כזו, לשם השוואה, ליותר מחצי מהסרטים של האחים כהן (שהם בין היוצרים היותר גאונים שפועלים כיום בקולנוע) אין פואנטה? האם סרט כמו ברטון פינק, שלחלוטין אין לו הסבר, אין פואנטה?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 ינואר 2017, 19:12

stick, אין לו פואנטה בגלל שלא היה שום הסבר שהייתי מסוגל להבין או להסכים איתו. ולדעתי, גם אחרי רפרוף בפורומים וכו׳, לא התרשמתי שיש הסברים עמוקים במיוחד למה שהתרחש בו. לכן אני טוען שאין לו פואנטה ושמדובר באמנות מזויפת, או לפחות באמנות מהסוג שאני לא אוהב. זה כולל גם את הסרטים של האחים כהן, שלא אהבתי אף אחד מהם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 115 אורחים