קונסולה לילדים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

dorigur
Padawan

קונסולה לילדים

הודעהעל ידי dorigur » 02 מרץ 2017, 12:37

רוצה לקנות קונסולה לילדים (בני 7 ו 9) וחייב להודות שלא ממש מבין בזה.. קראתי כאן כתבה שעושה השוואה בין סוני לקונסולות xbox http://www.shoresh.org.il/spages/articl ... onsole.htm
אבל לא ממש הצלחתי להבין מה עדיף לילדים. מישהו יכול להגיד אם יש עדיפות לאחד על פני השני ביחס לשימוש של ילדים או שזה לגמרי עניין של העדפה אישית? מה לגבי משחקים, איזה משחקים הכי נחשבים היום בקרב הילדים?

Laskin
Elder

Re: קונסולה לילדים

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2017, 12:56

אם זה רק לילדים, בגיל הזה הייתי אולי שוקל בחיוב את הסוויץ' של נינטנדו, שיצאה השבוע לשוק.
היא זולה יותר ויש לך אופציה לשלוט בזמני המשחק שלהם דרך אפליקציה שעוקבת אחרי מה שהם עושים וכמה הם משחקים.
רוב המשחקים המעניינים יותר על הקונסולה הזו הם משחקי חברה ומשחקים מאוד ידידותיים לילדים קטנים, מריו, זלדה, פוקימון וכו'...
בנוסף, היא די זולה והכי חשוב - גם ניידת. כן, זה יכול גם לגרום לריבים בינהם אבל זה כבר עניין אחר :)

אם אתה משום מה ממש נעול על פלייסטיישן או אקסבוקס - אז לדעתי סוני לוקחת די בקלות, עם מגוון גדול יותר ובלעדיים טובים יותר.
אבל לפני שאמליץ על משחקים תענה על עניין הנינטנדו סוויץ', אם זו אופציה בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2017, 13:43

Laskin כתב:אם זה רק לילדים, בגיל הזה הייתי אולי שוקל בחיוב את הסוויץ' של נינטנדו, שיצאה השבוע לשוק.
היא זולה יותר ויש לך אופציה לשלוט בזמני המשחק שלהם דרך אפליקציה שעוקבת אחרי מה שהם עושים וכמה הם משחקים.
רוב המשחקים המעניינים יותר על הקונסולה הזו הם משחקי חברה ומשחקים מאוד ידידותיים לילדים קטנים, מריו, זלדה, פוקימון וכו'...
בנוסף, היא די זולה והכי חשוב - גם ניידת. כן, זה יכול גם לגרום לריבים בינהם אבל זה כבר עניין אחר :)

אם אתה משום מה ממש נעול על פלייסטיישן או אקסבוקס - אז לדעתי סוני לוקחת די בקלות, עם מגוון גדול יותר ובלעדיים טובים יותר.
אבל לפני שאמליץ על משחקים תענה על עניין הנינטנדו סוויץ', אם זו אופציה בכלל.

אני מסכים. גם יש את השלט המתפרק כך ששני הילדים יכולים לשחק יחד במריו קארט למשל בלי צורך בשלט נוסף. גם בנושא הפלייסטייןש 4 אני מסכים, אם כבר קונים קונסולה ביתית רגילה אז יש להם אחלה משחקים בלעדיים לילדים כמו רצ'ט וקלאנק או קראנק. אני לא חושב שיש בדור הזה למיקרוסופט משחקי ילדים כלל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 מרץ 2017, 15:05

כבעל ילדים בגילאים הללו - הם משחקים יופי גם בפליסטיישן וגם באקסבוקס - במשחקים המתאימים (אפילו היילו הלך. פעם נתתי להם לראות גירס 4, לא התאים...)
בנוסף יש לי רעיון שעובד אצלי - סטים לינק. זה תוסף שמתחבר לרשת המקומית ואז בעצם מזרים את המשחקים מהמחשב לטלווזיה. ככה הם יכולים לשחק בספרייית סטים שלי - במשחקים המתאימים להם (אצלי למשל זה משחקי לגו למינם וכו) והייתרון של משחקים זולים בסטים הוא גדול.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 מרץ 2017, 17:00

אני לא חושב שהSwitch יותר זולה כרגע, וגם לא בהכרח יותר מתאימה לילדים. גם על ה-Xbox One וגם על הPS4 יש על כל אחת מבחר יותר גדול של משחקים לילדים בגילאים האלו, ושתיהן מגיעות בשלל מבצעים ובאנדלים שונים.

ספציפית יש עכשיו מבצע באמזון אנגליה לPS4 שכוללת שני שלטים (מה שמסדר אותך עם שני הילדים) + המשחק Horizon Zero Down או The Last Guardian (השני כנראה יותר מתאים לילדים):
https://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStati ... B01N7TGM8O
זה יוצא לך 1150 ש"ח כולל משלוח, מכס (שמחושב מראש), והשירות המצויין של אמזון. עם כזה דיל אני חושב שאין הרבה מה להתבלבל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 מרץ 2017, 17:50

אלו לא כ"כ משחקים לילדים.
הילדים שלי אוהבים משחקי ספורט (מאדן ופיפא) ומשחקים סטייל ליטל ביג פלאנט, לגו ופלטפורמרים כאלו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 מרץ 2017, 17:56

יש שם גם משחק לגו באחד הבאנדלים, אבל בלי שלט נוסף. אבל בתכלס The Last Guardian מדורג PEGI 12 - ומהיכרות עם שיטת הדירוג זה אומר שהמשחק יכול להתאים יופי גם לילד בן 9.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 מרץ 2017, 18:20

זה לא התוכן עצמו כמו המכניקות, הטקסט והדיבוב וכדומה. מכיוון שרוב הישראלים לא דוברי אנגלית מספיקה בגיל הזה בשביל להבין מה רוצים מהם, יהיה להם קשה בלי מבוגר שישב ויסביר (בטח נניח במשחק כמו TLG, שהAI של היצור בעייתי גם לבוגרים), אפילו LBP היה קשה לקטנים שלא הבינו את מה שכתוב בטקסט (למזלם הגדול מבין אנגלית מצויין)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 מרץ 2017, 18:43

ממה שיצא לי לראות האינטראקציה בTLG דווקא נטולת שפה, ולכן דווקא פה זו לא בעיה.
לא שזה משנה, הרי גם הילדים הם רק התירוץ וזה שמבוגר צריך לשבת איתם זו סיבה מצויינת לשבת מול המשחק.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 מרץ 2017, 19:02

חכה לרגע בו אתה צריך לשבת איתם על אותו שלב 100 פעם כמו שהם רוצים...
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 56 אורחים