Assassin's Creed Origins | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Assassin's Creed Origins | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 נובמבר 2017, 09:26

Stick כתב:הפוטו מוד של המשחק ממכר בטירוף, הנה סתם כמה תמונות שיצא לי לתפוס במהלך הסיבוב על המשחק:

https://imgur.com/a/PN9Dp

וואו. זה ממש מרשים. למשחק, בוודאי, אבל גם לך. אחלה עין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 נובמבר 2017, 09:08

יש אפשרות חבויה לשנות את השיער והזקן של באייק במשחק.

אני לא מבין למה היא חבויה. אם מבקרים היו יודעים שהיא קיימת, זה היה לפחות עוד 7 נקודות לממוצע.

היא לא נשמרת כשאתה יוצא מהמשחק, או כשאתה מת. כנראה שאריות מכלי הדיבאג שלא טרחו להוציא לגירסא הסופית. חבל... אני מת על דברים אלה במשחקים. גם אם זה מוגבל ל3-4 תספורות, היכולת לבחור סגנון לדמות שלך תמיד ממש כיפית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 נובמבר 2017, 12:27

המשחק מכר בהשקה כפול מסינדיקט.

נזכור שסינדיקט, אחד המשחקים הכי פחות מוצלחים בסדרה, שגרם לרבים לחשוש לגורלה, מכר בסופו של דבר מעל 5 מיליון עותקים. אם ההשקה היא אינדיקציה (והיא לא בהכרח), לא יפתיע אם אוריג'ן יהיה החזרה של הסדרה למינימום 10 מיליון עותקים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2017, 12:51

Nucleus_Dawn כתב:המשחק מכר בהשקה כפול מסינדיקט.

נזכור שסינדיקט, אחד המשחקים הכי פחות מוצלחים בסדרה, שגרם לרבים לחשוש לגורלה, מכר בסופו של דבר מעל 5 מיליון עותקים. אם ההשקה היא אינדיקציה (והיא לא בהכרח), לא יפתיע אם אוריג'ן יהיה החזרה של הסדרה למינימום 10 מיליון עותקים.

זה מעניין כי בUK כשהמשחק יצא הוא מכר בערך כמו, קצת פחות, מאשר סינדיקט. גם מעניין אם אלה נתוני משלוח או מכירה. אגב, אם אני לא טועה המספר 5+ מליון עותקים לסינדיקט מגיע מ-VGC ולא ממקור אמיתי.

עריכה:
המכירות של AC:O הן על פי הערכות פנימיות של יובי, כלומר כנראה שזה יחידות שנמכרו לפי הערכה שלהם ולא שליחה לחנויות.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2017, 13:35

כולל דיגיטל? כי בשנתיים שעברו מאז אני מנחש שגם יותר אנשים עברו לדיגיטל, בממוצע.

עריכה:
אה, נדב כתב בנושא המכירות:
"בהמשך לנושא המכירות של AC:O, הוא מכר 35% דיגיטלית ו-65% פיזית לעומת סינדיקט שמכר 15% דיגיטלית ו-85% פיזית. בנוסף יובי אומרים שהארנבונים ומריו הוא המשחק צד ג' הכי מוכר לסוויטצ' ושהוא מוכר הרבה מעל לציפיות. מריו והארנבונים וגוסט ריקון האחרון הם הסיבה העיקרית לרווחיות הגדולה שהייתה להם בחצי הראשון של 2017 (אפריל עד ספטמבר)."

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 נובמבר 2017, 15:19

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:המשחק מכר בהשקה כפול מסינדיקט.

זה מעניין כי בUK כשהמשחק יצא הוא מכר בערך כמו, קצת פחות, מאשר סינדיקט. גם מעניין אם אלה נתוני משלוח או מכירה. אגב, אם אני לא טועה המספר 5+ מליון עותקים לסינדיקט מגיע מ-VGC ולא ממקור אמיתי.

עריכה:
המכירות של AC:O הן על פי הערכות פנימיות של יובי, כלומר כנראה שזה יחידות שנמכרו לפי הערכה שלהם ולא שליחה לחנויות.

VGC אמינים למדי כשזה נוגע לנתוני מכירות וותיקים. בזמנו פאכטר התייחס לזה באיזה פרק בתוכנית שלו בGT. כלל האצבע שלהם הוא שאם מדובר במשחק חדש, הם לא מדייקים מאוד, אך אם מדובר ממשחק שעברו שנתיים מאז היציאה שלו, אפשר להניח שהמספרים שלהם אמינים.

בכתבה עצמה ביורוגיימר מתייחסים לכך שלפני שבוע הכריזו שהוא מכר כמו סינדיקייט באנגליה, אך הנתון ההוא התייחס רק למכירות פיזיות. חלק משמעותי מההבדל באמת היה המכירות הדיגיטליות.
הנתון החדש מיוביסופט מתייחס כמובן למכירות בכל העולם ולא רק באנגליה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 נובמבר 2017, 13:13

הגיע גירסת האספנים... ואיתה העותק הנוסף (גירסת דלוקס) למשחק - דיסק פיזי.

אז אני מציע אותה פה בפורום קודם לפני.
מחיר מיוחד לחברי הפורום - 175 ש"ח (גירסת אקסבוקס)
(ואם מישהו רוצה - אז אני באיזור הקריות וחיפה)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 נובמבר 2017, 09:53

טוב, סיימתי את המשחק.

ביקורת כללית ללא ספויילרים

אין ספק שהוא נמצא בין המשחקים הטובים של עולם AC. וכפי שכבר נאמר פה מקודם יש גם סיפור טוב יחסית. לדעתי עדיין סדרת המשחקים של איציו עולה בסיפור על מה שכרגע מסופר באוריגין בסיפור הראשי. מבלי להכנס לספויילרים - חסרים לי כמה חתיכות בפאזל של הסיפור, וכמה נקודות קצת פחות מתחברות לדמויות ולמעשים שלהם. (חלק קפיצה קטנה, אבל חלק קצת יותר). אבל בגדול יש סיפור טוב, רציף ובעל משמעות והדמויות בעלות עומק ועניין.
מבחינת העולם עצמו - השימוש במצריים מוצלח. האיזורים מגוונים והמעבר בינהם נעים וחלק. המשימות עצמנן משתלבות טוב במשחק, רובן אינן "לך -תביא" "לך-תהרוג" פשוטות (למרות שכמו כל משחק בסופו של דבר זה לא רחוק מזה) אלא בנויות מסביב לסיפור מסויים שמשתלב טוב בעולם המשחק ובסיפור הכללי.
משחקיות: אהבתי את המשחקיות והזרימה של המשחק. המעבר בין רכיבה על הסוס (או גמל) לבין טיפוס לבין שייט או צלילה מאוד חלק ומעניין. מערכת הקרב הייתה בסדר גמור מבחינתי ונהנתי ממנה (אבל כנראה אני פחות האיש שמתלונן על זה) היא לא פשוטה כמו שעושים ממנה ויש צורך להתאים את עצמך הן למצב שאתה נמצא בו (אוייב אחד כמה אוייבים) והן למי הוא האוייב (נשקים קצרים או ארוכים, אל מול קשתים או קרב פנים מול פנים). גם המעבר בין עולם פתוח והסתובבות חופשית לבין התגנבות באיזור "אסורים" נותן חופש בין התגנבות לבין להשמיד כל מה שזז (דבר שעלול להיות בעייתי באיזורים עתרי אוייבים. המשחק גם לא מקבל בקלות ניסיון להלחם באוייבים מדרגה גבוהה יותר ממך (למעלה מ-2 דרגות).
מבחינה טכנית המשחק רץ לי על הבוקס בצורה מצויינת, ורק למעט לקראת הסיום שמשום מה היו לי 2 דקות גימגום - הוא רץ חלק וללא טעינה רבה במעבר מהיר. בשאר הזמן המשחק רץ ללא טעינה. המשחק גם נראה מדהים, הראות של העולם היא מדימה בנקודות סינכרון, שממקומות גבוהים ניתן לזהות מקומות רחוקים בעולם.
ענייני מיקרו תשלומים: למרות שהיו מעט דיבורים על הנושא - בפועל לא היה צורך בשם תשלום וזה גם ממש לא היה מורגש. לא היה שום מצב להתקל בחומת תשלום כדי לנצח או להתקדם. לשחקנים ששיחקו ברמה הקלה ביותר זה ממש אפילו לא עלה לתודעה. הדבר היחיד שכביכול עדיין חסום הוא תלבושות מוסיימות שלא משפיעות כהוא זה על המשחקיות.

האם אמשיך לשחק בו?
בגדול בכמה ימים הקרובות כנראה עוד אשלים כל מדי קווסטים צדדים, ואמקסם את הדרגה שלי (אני כרגע 39, 40 זה המקסימום) ואנסה להתמודד עם האתגרים הגדולים של העולם (מבחן האלים, לחסל פילים וכו')

מה יהיה בעתיד?
מקווה שיהיה טוב, כי זה בסיס טוב להמשך. אבל אני הייתי רוצה שיהיה עוד מקום לסיפור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 נובמבר 2017, 10:35

bozeman כתב:טוב, סיימתי את המשחק.

ביקורת כללית ללא ספויילרים

אין ספק שהוא נמצא בין המשחקים הטובים של עולם AC. וכפי שכבר נאמר פה מקודם יש גם סיפור טוב יחסית. לדעתי עדיין סדרת המשחקים של איציו עולה בסיפור על מה שכרגע מסופר באוריגין בסיפור הראשי. מבלי להכנס לספויילרים - חסרים לי כמה חתיכות בפאזל של הסיפור, וכמה נקודות קצת פחות מתחברות לדמויות ולמעשים שלהם. (חלק קפיצה קטנה, אבל חלק קצת יותר). אבל בגדול יש סיפור טוב, רציף ובעל משמעות והדמויות בעלות עומק ועניין.
מבחינת העולם עצמו - השימוש במצריים מוצלח. האיזורים מגוונים והמעבר בינהם נעים וחלק. המשימות עצמנן משתלבות טוב במשחק, רובן אינן "לך -תביא" "לך-תהרוג" פשוטות (למרות שכמו כל משחק בסופו של דבר זה לא רחוק מזה) אלא בנויות מסביב לסיפור מסויים שמשתלב טוב בעולם המשחק ובסיפור הכללי.
משחקיות: אהבתי את המשחקיות והזרימה של המשחק. המעבר בין רכיבה על הסוס (או גמל) לבין טיפוס לבין שייט או צלילה מאוד חלק ומעניין. מערכת הקרב הייתה בסדר גמור מבחינתי ונהנתי ממנה (אבל כנראה אני פחות האיש שמתלונן על זה) היא לא פשוטה כמו שעושים ממנה ויש צורך להתאים את עצמך הן למצב שאתה נמצא בו (אוייב אחד כמה אוייבים) והן למי הוא האוייב (נשקים קצרים או ארוכים, אל מול קשתים או קרב פנים מול פנים). גם המעבר בין עולם פתוח והסתובבות חופשית לבין התגנבות באיזור "אסורים" נותן חופש בין התגנבות לבין להשמיד כל מה שזז (דבר שעלול להיות בעייתי באיזורים עתרי אוייבים. המשחק גם לא מקבל בקלות ניסיון להלחם באוייבים מדרגה גבוהה יותר ממך (למעלה מ-2 דרגות).
מבחינה טכנית המשחק רץ לי על הבוקס בצורה מצויינת, ורק למעט לקראת הסיום שמשום מה היו לי 2 דקות גימגום - הוא רץ חלק וללא טעינה רבה במעבר מהיר. בשאר הזמן המשחק רץ ללא טעינה. המשחק גם נראה מדהים, הראות של העולם היא מדימה בנקודות סינכרון, שממקומות גבוהים ניתן לזהות מקומות רחוקים בעולם.
ענייני מיקרו תשלומים: למרות שהיו מעט דיבורים על הנושא - בפועל לא היה צורך בשם תשלום וזה גם ממש לא היה מורגש. לא היה שום מצב להתקל בחומת תשלום כדי לנצח או להתקדם. לשחקנים ששיחקו ברמה הקלה ביותר זה ממש אפילו לא עלה לתודעה. הדבר היחיד שכביכול עדיין חסום הוא תלבושות מוסיימות שלא משפיעות כהוא זה על המשחקיות.

האם אמשיך לשחק בו?
בגדול בכמה ימים הקרובות כנראה עוד אשלים כל מדי קווסטים צדדים, ואמקסם את הדרגה שלי (אני כרגע 39, 40 זה המקסימום) ואנסה להתמודד עם האתגרים הגדולים של העולם (מבחן האלים, לחסל פילים וכו')

מה יהיה בעתיד?
מקווה שיהיה טוב, כי זה בסיס טוב להמשך. אבל אני הייתי רוצה שיהיה עוד מקום לסיפור.

כמה מילים חסרות ספוילר על הסיפור המודרני?
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 נובמבר 2017, 12:07

אולי בונה לעתיד? זה יותר ממה שהיה בסינדיקייט וביוניטי, אבל בוא נגיד שאפילו בAC1 היה יותר סיפור מודרני מפה..

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 נובמבר 2017, 12:10

הסיפור המודרני הוא כמעט ללא כל סיפור וחלק מאוד קטן מהמשחק - אפילו הייתי אומר פחות משמעותי למשחק אם היו חותכים אותו לגמרי. הוא כן יכול להיות איזה בסיס לעתיד שאז יגידו איזה יופי זה מתחבר למשחק עכשיו - אבל בגדול לא רואים את זה במשחק הזה. יותר מזה כבר יהיו ספויילרים (גם אם לא גדולים) על אחת הטענות שלי למשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2017, 17:44

אז מ-1 עד 10, כמה זאת נקודת כניסה טובה לסדרה?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 נובמבר 2017, 17:56

כמשחק הייתי נותן לו ציון 8.
בתוך מכלול משחקי AC, למרות שהוא בזמנים מוקדם מכולם, יש כביכול ידע מוקדם של "אהה, אז מפה זה הגיע מה שראינו במשחק השלישי" (סתם דוגמה לאו דווקא למשחק השלישי). אבל לא ברמה מפריעה להבין משהו. (אם כבר קצת בחסר).
אישית עדיין אני חושב שהאוסף של איציו מספר סיפור טוב יותר.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 נובמבר 2017, 18:52

אני חושב שמדובר במשחק הכי טוב בסדרה נכון להיום, ובמשחק טוב באופן כללי (אכן, 8 כזה).
לצורך העניין ממשחקי העולם פתוח האחרונים יותר נהנתי ממנו מאשר מהורייזן אבל כמובן פחות מאשר הוויצ'ר והוא לא מגיע לרמה הזאת (או מנסה כל כך האמת).
אבל אין ספק שהוא לא ברמה של AC2 ביחס לזמן שלו, AC2 בזמנו היה משחק באמת יוצא דופן ומאז הסדרה לא שחזרה את זה, פשוט המשחק כבר התיישן וב2017 אני חושב שאוריג'ין הוא משחק טוב, והכי טוב בסדרה היום, ככה שהוא יופי של כניסה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 דצמבר 2017, 07:48

תמונה שלקחתי מהמשחק ואני חייב לשתף איתכם...

fullscreen.jpg
fullscreen.jpg (374.21 KiB) נצפה 7592 פעמים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 דצמבר 2017, 20:37

הדברים שאנחנו עושים בגיל 30+ :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 דצמבר 2017, 21:47

בגילי לעשות יציאות בצורה עקבית זה בריאות...
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 101 אורחים