Assassin's Creed Origins | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Assassin's Creed Origins | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 אוקטובר 2017, 21:44

bozeman כתב:זה נראה לי המקום הכי טוב לכתוב את הסיפור הזה.

אחרי שהזמנתי את גירסת האספנים (עם הדמות כמובן....) מאמזון, עכשיו קיבלתי מייל שהם כנראה לא יצליחו לעמוד במועד המשלוח... אבל כדי שאני לא אתבאס יותר מדי - הם נתנו לי קוד חינם לגירסת הדלוקס שאוכל להתחיל לשחק מייד עם צאת המשחק.

אני אוהב את אמזון.

אז... יהיה לך קוד ספייר שתמכור? זה ממש מגניב מצידם. על מה אתה משחק, אגב?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 אוקטובר 2017, 22:07

יכול להיות שיהיה קוד , אבל אני חושב שזה מגיע עם דיסק פיזי (לא היה ברור בתיאור החבילה).
אני משחק על הבוקס.

נ.ב. המשחק כבר ירד לבוקס - וכבר התחלתי לשחק... הם שינו לגמרי את הממשק ועכשיו זה עם פוינטר דמוי סוג של עכבר בתפריטים, גם המקשים שונים מכל הקודמים ונראה לי שלא יהיה לי קל להסתגל כל הדברים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 אוקטובר 2017, 22:32

bozeman כתב:יכול להיות שיהיה קוד , אבל אני חושב שזה מגיע עם דיסק פיזי (לא היה ברור בתיאור החבילה).
אני משחק על הבוקס.

נ.ב. המשחק כבר ירד לבוקס - וכבר התחלתי לשחק... הם שינו לגמרי את הממשק ועכשיו זה עם פוינטר דמוי סוג של עכבר בתפריטים, גם המקשים שונים מכל הקודמים ונראה לי שלא יהיה לי קל להסתגל כל הדברים.

כן... הם הלכו על תפריטי דסטיני.
גם הגיוני שהמקשים ישתנו, כי מערכת הקרב שונה לחלוטין.

בכל מקרה, תשתף חוויות. אני מחכה לדיווח הראשון שלך על היפופוטם שאכל אותך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 אוקטובר 2017, 07:57

שיחקתי ממש את החצי שעה הראשונה (יחד עם הבן שבכלל התלהב כי החובב מיתולוגיה מצרית/יוונית/רומית) ככה שהיה רק את ההקדמה של איך לשחק (קצת לחימה, קצת טיפוס, קצת חקירה - אפילו לא קיבלנו חץ וקשת עדיין) ובלי בכלל כל פיתוח דמות (למעט סרטון פתיחה שרק מראה אותך מול אחד המיני בוסים שאתה מחסל בלי שום רקע).

אז הנה רשמים עד כה:
העיצובים - הבן שלי מאוד אהב (הוא גם ביקש מדי פעם לעצור לבחון את הציורים המצריים על הקירות... הוא גם אהב לספר שזה נכון העיצוב כי ככה הם היו באמת כותבים וכו')
מערכת הקרב: נראית הרבה יותר מסובכת ממה שהיה עם יותר עומק. לא יכול להגיד אם זה באמת ככה - לפחות ככה הרושם הראשוני.
משחקיות - נראה שהם רוצים להפוך את זה לRPG עמוק יותר, גם המון בניית דמות, חפצים ועוד.

עוד לא אכל אותי היפפוטם - ראיתי רק חול וחול....
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 אוקטובר 2017, 10:35

וזה הולך להיות גדול

תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 אוקטובר 2017, 12:24

לא יודע עם אמרו את זה כבר
אבל גם לפה הכניסו סוג של מיקרו תשלומים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2017, 13:49

כן, אבל לא נשמע כמו בעייה פה

Assassin's Creed: Origins takes the franchise back to ancient Egypt, and throws in some RPG depth for good measure. You will be able to obtain all sorts of gear upgrades through regular play, but also via Heka Chests, which contain "Rare" and "Legendary" tier items.

A character named Reda roams the game's sizeable map, changing position over time. In Reda's Nomad's Bazaar, you will be able to purchase the Heka Chests either by completing a daily mission for Reda, or using Drachmas, obtained through regular play in-game.

You can also purchase Heka Chests using real money, via Helix Credits. Ubisoft says that in-game credits, i.e. Drachmas, will be the main avenue for accumulating Heka Chests, though.

Every Rare and Legendary item available in Assassin's Creed: Origins will be available without buying Helix Credits, thankfully. Players will also be able to spend Helix Credits on time-saving mechanics, allowing them to purchase Drachmas, crafting materials, ability points, and maps. You will also be able to buy a selection of weapons and outfits using micropayments too, skipping the need to earn them in-game.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 אוקטובר 2017, 14:03

לאסין צודק - ויותר מזה זה הרבה יותר "עדין" מהמשחקים הקודמים (שגם בהם הייתה קניה של מטבע משחק בכסף אמיתי).
בסופו של יום אף פעם לא היה צריך להוציא באמת כסף, למעט מי שרצה ממש דברים שיכולת להשיג בחינם. ויותר מזה - זה גם פחות משפיע על המשחקיות כי הדברים מוגבלים ברמה - ככה שלא נוצר מצב שמישהו הפעיל את המשחק, קנה בכסף את הדברים ועכשיו הכל עוצמתי מדי. אלו מיקרו תשלומים שנעשים בצורה טובה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2017, 15:13

יש ביקורות!
ו....... נראה/נשמע טוב מאוד!

GamesRadar+ – 5/5
Game Informer – 8.5
Critical Hit – 9
RPG Site – 6
Eurogamer – Recommended
Gamespot – 7
Easy Allies [Video] – 3.5/5
Hobby Consolas [Spanish] – 93/100
Forbes – 9.25
IGN – 9
USgamer – 4.5/5
Polygon – 8.5

כן, יש כמה אתרים שהתאכזבו פה ושם, אבל סה"כ נראה שיש פה מגמת שיפור, אבל מי שלא אהב את הקודמים לא בטוח ימצא פה מושיע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2017, 15:15

אה, ובהמשך לטענות על התוכן בתשלום - לIGN יש את זה להגיד, שזה נשמע פחות טוב ממה שחשבתי קודם:

On the topic of microtransactions: I started out Assassin’s Creed Origins with 200 Helix coins - the currency that you have to buy with real-world money. There are cosmetic items that are locked behind Helix coins and don’t exist in the game world, meaning you can only get them if you pay real-world money. The same applies to maps that can give you locations for collectibles, which did exist in the game world in previous Assassin’s Creed games.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 אוקטובר 2017, 15:42

דברים קוסמטיים זה לא נחשב. המפות קצת יותר משפיע, אבל אפילו במשחקים הקודמים כמעט ולא קניתי אותם, ככה שזה גם לא באמת משפיע.
ועדיין גם אותם ניתן להשיג בחינם כי ניתן במשחק להשיג את המטבע שניתן לקנות בכסף
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 אוקטובר 2017, 17:08

בסך הכל הביקורות שלו הם ה-best case scenerio שאני לפחות קיוויתי לו. ברור היה שלא מדובר פה במשחק של 90+ אבל 85 זה מעולה וכנראה שמדובר בסך הכל בשיפור משמעותי לעומת שנים קודמות. לגבי המיקרו,מרגיז,אבל כל זמן שמדובר בדברים קוסמטיים בלבדלא יכול להיות אכפת לי פחות,כאן אומנם זה לא המצב אבל את כל המיקומים של דברים אפשר להשיג יופי גם דרך יוטיוב אז no biggie.
יום מצוין לגיימרים היום,וולפנשטיין מראה סימנים טובים בינתיים עם ממוצע 88 ו16 ביקורות,AC בסך הכל יצא סבבה ומריו..טוב..יש את התגובה שלי בת'רד נינטנדו :shock:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 אוקטובר 2017, 20:22

לא יודע, אני יחכה לגרסת משחק השנה במחיר מוזל

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 אוקטובר 2017, 07:15

תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2017, 15:56

שיחקתי משהו כמו שעה על המחשב, מבחינה טכנית המשחק נראה נהדר ורץ חלק לגמרי על ההגדרות הכי הכי גבוהות (GTX970).
מבחינת משחקיות עברתי את כל ההכרות הבסיסית עם המשחק, נראה מבטיח מאוד.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוקטובר 2017, 17:53

טוב אז שיחקתי כמה שעות טובות במשחק ואני יכול לתת כמה רשמים ראשונים:
יש לי היסטוריה ארוכה עם הסדרה, שיחקתי את כל המשחקים ובמשך תקופה ארוכה היא הייתה אחת מהסדרות האהובות עלי בגיימינג. אבל איפשהו במשחק השלישי הלהבה קצת כבתה מבחינתי, ואמנם המשכתי לשחק כל משחק אבל זה כבר הפך להיות יותר משחק שאני אשחק בתקופה יבשה מאשר סדרה שאני מחכה לראות מה המשחק הבא שלה בכל פעם.
ואז הגיע סינדיקט שהיה מבחינתי שפל חדש בסדרה, היחיד שלא סיימתי (והאמת, אפילו לא השלמתי מה קרה בסופו לפני המשחק הזה.. עד כדי כך אני בטוח שלא קרה כלום במשחק) והסכמתי עם עצמי שאני עם הסדרה הזאת סיימתי ושהיא כבר לא מעניינת אותי.

והנה, הם הבטיחו לחזור לשולחן הכתיבה ואני הסכמתי לתת להם עוד צ'אנס, ואמנם אני עוד מוקדם במשחק אבל סוף סוף יש למשחק קצת נשמה שמזכירה את ימי תחילת הסדרה שכל כך אהבתי והמשחק לא מרגיש סתם כמו סימולטור ניקוי אייקונים מהמפה כמו במשחקים המתקדמים.
עוד מוקדם מבחינתי לשפוט את המשחק לגמרי (הוא מרגיש עצום, זה בטוח) אבל אני יכול להגיד שהמשחק מאוד זורם, המכניקות החדשות עובדות נהדר עם הבסיס של הסדרה ופשוט המשחק מרגיש לי בינתיים כאילו סוף סוף עשו את ההמשך לAC2 שהסדרה מנסה לעשות כל כך הרבה זמן.
ויזואלית הוא מדהים, באמת, היו לי כמה רגעים של וואו מול המסך. הדמויות חביבות, יש הרגשה מאוד חזקה של "מסע" ברחבי מצרים אחרי המטרות שלך כשאתה עובר מאזורים מדבריים, פרימיטיביים ועניים לערים הלניסטיות מרשימות בטירוף כמו אלכסנדרייה.
הנקודה היחידה באמת לרעתו של המשחק בינתיים היא מערכת הקרב, היא מאוד קלאנקית ומוזרה, אבל לא ברמה נוראית. אפשר להסתדר איתה ולעיתים היא מהנה רק חבל שאם הם סוף סוף שינו הם לא הצליחו ללכת באמת עד הסוף.
אה! והכי חשוב, יש (הרגשה לפחות בינתיים שיש) סיפור! גם בצד המודרני, מתי פעם אחרונה זה קרה? Ac3? בקיצור אני חושב שהמשחק פשוט לא מרגיש כמו פילר. למי שאוהב את הסדרה אני חושב שכבר עכשיו אני יכול להמליץ עליו מאוד בחום, למי שפחות התחבר עד היום אני עוד אחזור עם תשובה. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2017, 18:03

מ1 עד 10, כמה צריך להכיר את הסיפור של הקודמים בשבילו? אני מדבר בתור אדם שסיים את 1 וסינדיקט ובשאר קצת טבלתי אצבעות.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוקטובר 2017, 18:13

בגדול בגדול, הסיפור הוא רק מ1-3. משם הכל הוא די פילר וכאמור את הסיפור של סינדייקט אפילו מעולם לא סיימתי.

הסיפור ה"מרכזי", כלומר זה של באייק המתנקש במצרים העתיקה לא מחייב כלום. זה סיפור עצמאי (ובכלל פריקוול) על התקופה שבה קלאופטרה מנסה להחזיר לעצמה את השליטה במצרים.
בסיפור המודרני עוד לא התקדמתי מספיק כדי לדעת איך וכמה הם מספרים בדיוק אבל לראשונה מזה הרבה זמן הוא באמת קיים, והוא המשך, ככה שזה משהו.
בכל מקרה אני בטוח שגם "במקרה הרע" סרטון של 5 דקות ביוטיוב על הסיפור המודרני יעשה את העבודה, כאמור זה לא שהוא התקדם לאנשהו בשנים האחרונות..

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 אוקטובר 2017, 09:48

טוב, שיחקתי כמה שעות - כרגיל נסחפתי כבר לכל הסביבה ואיסוף משאבים ולראות עולם - ככה שרק סיימתי את הפרולוג...
בינתיים המשחק נראה מדהים - אפילו על הבוקס הלא חדשה. אני מתחיל להתרגל לשליטה - ועדיין הקרבות לא זורמים לי (יש מערכת קרב הרבה יותר משוכללת מהקודמים). הסיפור עצמו מתחיל טוב מאוד (בשביל הפרולוג).
עוד לא פגשתי היפופוטם (אבל עברתי ליד תנין, שלא היה לי זמן לבחון את יכולות הקרב שלו...)
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אוקטובר 2017, 11:08

אני כבר בסביבות אמצע המשחק, ועוד לא הייתה משימת מעקב אחת. עוד לא עקבתי אחרי אף אחד.. לקח להם רק 10 משחקים מלאים להבין שזה משעמם ולא נחוץ. בשעה טובה אני מניח?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 נובמבר 2017, 16:01

טוב, אז סיימתי את המשחק.
אם צריך לדרג, הייתי אומר שמדובר במשחק הAC הטוב ביותר ששיחקתי (ושיחקתי בכולם :) ) ובמשחק טוב, לפרקים טוב מאוד, בפני עצמו. עם זאת הוא סובל מלא מעט בעיות שהייתי מחלק לכאלו שמגיעות בעקבות הסקופ העצום שלו (והסקופ שלו באמת עצום) וכאלו שמגיעות מחוסר ליטוש בכמה קצוות. הוא גם סובל מכמה וכמה גליצים לא נוראיים אך מורגשים שאני מאמין שיתוקנו, כמו דיאלוגים שנקטעים או דמויות שנכנסות אחת בשנייה. בכל מקרה זה לא נוראי ולצערנו יחסית לסדרה הזאת זה דווקא משחק-בלי-פאצים ברמה טובה, למרות שהסקופ שלו גדול בהרבה ממה שהסדרה הזאת עשתה עד היום.

אני חושב שאני יכול להמליץ על המשחק הזה בלי לחשוב לכל מי שאוהב את הסדרה, באמת הטוב בה לטעמי. אני גם חושב שאין שום ספק שהמשחק טוב גם בפני עצמו ואני ממליץ עליו גם לכל מי שאוהב משחקי עולם פתוח וArpg. (בטבלה הפנימית של המשחקים האלו ששיחקתי לאחרונה הייתי מדרג אותו במקום טוב מעל הורייזן ומתחת הוויצ'ר).
בהשוואה לשאר המשחקים בזאנר הזה העולם שלו הוא הדבר שבולט, מצרים באמת מדהימה. גם ויזואלית אבל בעיקר בהרגשה ובגיוון הגדול בסביבות ובתרבויות השונות שאתה רואה (וזה מדהים בהתחשב בעובדה שכולו למעשה מדברי).
רוב הקווסטים נחמדים, יש המון קווסטים שאתה נתקל בהם בצורה טבעית בעולם וחלקם גם בעלי סקופ גדול ונמשכים על פני כמה אירועים. עם זאת, ישנם גם כמה קווסטים שמרגישים כמו סתם משימת יוביסופט רגילה והם בולטים בערכי הפקה נמוכים בהרבה (למשל חוסר בסרטון או במשקל עלילתי), הם לא רבים אבל כשאתה נתקל באחד כזה זה מאוד בולט.
הקווסט הראשי ברור ומובהק ולוקח אותך לסיבוב ברוב חלקי מצרים. הדמויות מאוד חביבות, שונות ובעלות אישיות למרות שלחלקן אין יותר מדי זמן מסך, וזה יפה.
באייק ואיה, הדמויות הראשיות, בהחלט נמצאות בצד הטוב של משחקי AC עם אציו ואדוארד ולא בצד השלילי עם קונור, אלטאיר וארנו.
גם הסיפור הראשי מעניין, עונה על מה שהמשחק הבטיח שיענה ופותח דלת לעוד לא מעט סיפורים בתקופה הזאת כמו שהשמועות הראשונות טענו.

בקיצור, מאוד נהנתי. המשחק לא מושלם, אבל הוא קפיצה ענקית מסינדיקט והמסע הרפטטיבי לניקוי המסך מאייקונים שהוא הציע. צעד נהדר לסדרה הזאת ועכשיו לראשונה מזה הרבה מאוד זמן אני באמת מחכה לראות לאן היא הולכת בפעם הבאה.
אני חושב שהסימן הכי טוב לכך שנהנתי הוא שאני עומד לחזור גם אחרי הקווסט הראשי ולבדוק את כל הקווסטים החדשים שנפתחו לי לאחריו (עדיין לא הגעתי לרמה המקסימלית, ויש לי כרגע על המפה לא מעט קווסטים ברמה גבוהה ממני, כמו גם מקומות שלמים שעוד לא ראיתי), זה כבר משהו שבאמת לא קורה לי בדרך כלל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 נובמבר 2017, 18:28

ורק אני לוקח את הזמן להתבונן בעולם? ארכיטקטורה? אנשים? תלבושות?

נ.ב שחר - אחרי תקל עם תנין שבלע אותי בביס בהתחלה, עליתי ברמה ועכשיו אני די יפה מחסל תנינים והיפואים. הם הופכים להיות ארנקים יפים (או יותר נכון אשפת חיצים)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 נובמבר 2017, 19:20

bozeman כתב:ורק אני לוקח את הזמן להתבונן בעולם? ארכיטקטורה? אנשים? תלבושות?

נ.ב שחר - אחרי תקל עם תנין שבלע אותי בביס בהתחלה, עליתי ברמה ועכשיו אני די יפה מחסל תנינים והיפואים. הם הופכים להיות ארנקים יפים (או יותר נכון אשפת חיצים)

מי מת לשחק בזה ולא יכול? אני? זה בוודאי לא אני. :cry:
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 נובמבר 2017, 23:22

הפוטו מוד של המשחק ממכר בטירוף, הנה סתם כמה תמונות שיצא לי לתפוס במהלך הסיבוב על המשחק:

https://imgur.com/a/PN9Dp

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 נובמבר 2017, 08:05

וואו - בהחלט אחלה תמונות, אני גם לקחתי כמה - אבל זה נראה פחות טוב...
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 193 אורחים