E3 2017 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: E3 2017 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 10:32

פאנטה, באמת שלא יודע איך אפשר לתאר בכלל שהיא פחות טובה משל מיקרוסופט, אבל כל אחד והטעם שלו :) צריך לזכור שהם חייבים להראות שיט לVR כי מליון לקוחות שלהם שילמו לא מעט כסף על זה. והם דווקא הראו דברים נחמדים, גם אם הסימולטור דייג מתאים יותר לTGS, המעריצים של FF ובכלל יפנים - מתים על השיט הזה.
יש לך פה בלעדיים מדהימים, גם אם היו מעט יחסית הפתעות, כמו SOTC ו-MONSTER HUNTER
מה שהכי הפתיע אותי זה שבכלל לא הראו את NI NO KUNI 2 שיוצא השנה (!) או את GT:S שגם כן אמור לצאת השנה או את DREAMS או את המשחק הבא של SUCKER PUNCH... אפילו לא KNACK 2 חחח... לפחות ידענו שאת DEATH STRANDING לא נראה, אז לא התאכזבנו מזה :)
אה, ויש DLC להורייזן עוד השנה, איזה כיף! מת לשחק בו.

אבל צריך לזכור שיש להם גם את TGS עוד איזה 3 חודשים ואז 3 חודשים אחרי יש את PSX. וסוני אמורה להיות די חזקה משמעותית בשתיהן.

חמשת הדברים הכי טובים מבחינתי אצל סוני:
5. DAYS GONE
4. UNCHARTED TLL
3. SOTC
2. GOW
1. SPIDERMAN

כל אלו לדעתי היו מדהימים, אחד אחד משחקים שאני לא יכול לחכות לשחק כבר.
אה, היה גם את COD שנראה סבבה, לא יותר, ואת DETROIT שלא הראו תאריך יציאה והוא גם לא נראה לי כבר הכי מעניין...
סה"כ היה סבבה... נותן לה 7.5/10. פשוט לא הפציצו, אבל כאמור - זה מובן בגלל שיש להם עוד 2 תצוגות מאוד גדולות השנה.
שמח שגם הם, כמו מיקרוסופט, לא זיינו את השכל :D

לגבי יוביסופט - לכאורה הם הפציצו, והטריילר של BG&E הוא פשוט עבודת CG מדהימה... אבל המשחק נראה רחוק הרבה יותר מANTHEM אפילו. לא אתפלא אם זה אפילו לא משחק CROSS GEN אלא לגמרי NEXT GEN. מהמר על 2020. הם גם אומרים שהם רוצים לפתח אותו עם הקהילה ועוד כל מני שטויות שרק גורמות לי להבין שהם בטח בשלב הסטורי בורד, במקרה הטוב. הבנתי שהוא גם מולטי או משהו כזה? לא יודע, סה"כ אותי הוא דווקא אכזב מאוד.
חוץ ממנו, FC5 נראה מצויין אבל הגיימפליי עצמו מעט אכזב אותי, האווירה אדירה אבל בעיקר בטריילרים :/
AC:O נראה מצויין, מקווה שיהיה גם כיף :)
דווקא THE CREW הכי הפציץ אותי, איזה גרפיקה... פשוט מדהים. נקווה שגם הוא יהיה טוב יותר בקטע של הגיימפליי, הקודם היה די קקי.
ואפילו מריו הפציץ! פאקינג XCOM עם דמויות של נינטנדו והארנבים המפגרים האלה... זה לא סגנון משחקים שאני אוהב אבל הוא נראה מעולה למי שכן.
אני לא אוהב משחקי ספינות, או מולטיפלייר אז לא דיבר אליי, אבל המשחק הזה נראה ממש יפה והוא גם מקורי.

בקיצור, ערכי הפקה מדהימים לכל המשחקים שלהם, אבל כמו עם THE CREW וGHOST RECON ועוד כמה שאיכזבו בשנים האחרונות - חובת ההוכחה עליהם, שהגיימפליי איכשהו יתקרב לגרפיקה.
סה"כ נותן להם 8/10, מבחינתי הם ניצחו בינתיים בהפרש קטן מסוני.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 13 יוני 2017, 10:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 10:43

קצת טריילרים באיכות טובה מהתצוגה של סוני + ני נו קוני 2 שלא הופיע שם :)

GOW

DAYS GONE

UNCHARTED: TLL

SPIDERMAN

SOTC

DETROIT

NI NU KUNI 2

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2017, 12:33

אני בטוח ב-99% סוני לא הראתה הרבה דברים שהיא יכלה להראות רק בגלל שהמסיבה של מיקרוסופט הייתה כזאת קטסטרופה. ספיידרמן לבד לקח את מיקרוסופט, אני לא בטוח איך אפשר להגיד שמיקרוסופט הייתה טובה יותר. המסיבה של סוני הייתה אולי הכי גרועה שלה מזה שנים, אבל ביחס למיקרוסופט?

הטריילר של אנצ'רטד נהדר, הטריילר של SOTC נהדר, הדמו של ספיידרמן היה פשוט מעולה (ספיידרמן ארקאם, מושלם), הטריילר של GOW היה טוב (למרות שלא התקרב לתצוגה שנה שעברה) ואפילו DAYS GONE ששנה שעברה נראה כמו 65 שרק מחכה שכולם ישכחו ממנו שבוע אחרי שהוא יוצא נראה השנה לא רע בכלל. אולי התצוגה של סוני הייתה חצי כוח כי לא היו שם הכרזות אבל לפחות לבניגוד לשנים קודמות סוני לא הראתה סתם אוסף של משחקים שיצאו ב-2087 והתחילו פיתוח לפני שבועיים :)

אני יודע מה אני רוצה לקנות לפס4 ב-2017/2018, מה אני רוצה לקנות לONE X? לא ממש יודע, בערך כלום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2017, 12:42

אני לא אשקר,אני מאוכזב מהתצוגה של סוני.
אני לא מאוכזב ממה שהראו,god of war נראה פשוט מצוין ואפילו שמתי לב לשיפור גראפי משנה שעברה. נראה משחק מאוד מהודק ומפוקס,משוכנע שיהיה מוצלח מאוד.

אנצ'רטד כרגיל נראה מדהים,אפשר להתווכח על אם היה נכון להראות אותו בצורת טריילר ולא להראות איזה סט פיס בגיימפלי דמו על הבמה או לא. אישית,אני חושב שזו החלטה חכמה כי המשחק ישוחרר בעוד משהו כמו חודשיים והוא גם ככה קצר יותר מהמשחקים הקודמים. עדיף לשמור ממנו כמה שיותר. בכלל,נראה שוסני השנה הלכו על קו אחר של פחות הדגמות גיימפלי ויותר טריילרים. אני לא יכול להגיד שאני שמח מזה,אבל היתרון הוא שיוצא לי לחוות את המשחקים שלהם בצורה טובה יותר לכשייצאו.

SOTC. וואו,פשוט וואו. אם לא הייתי יודע כבר שהולכים להכריז עליו לפני אני חושב שהייתי המום ברמות קשות,אבל גם כשראיתי אותו עדיין לא האמנתי כמה יפה הוא נראה. הם פשוט הלכו על full on remake. כל כך מרשים. מחכה לו מאוד וסומך על bluepoint,נראה שהם שרפו עליו כמה שנים טובות. להמון אנשים ב-gaf נשבר הלב כשהם הבינו שזה מה שהם עובדים עליו ולא רימאסטר לדמון סולס.

מצד אחד,מאוד שמחתי לראות שהם לא מתעכבים על שת"פים צד ג' כמו cod ודסטיני,מצד שני הייתי משכונע שזה בשבי להשאיר מקום לWWS להכריז על דברים שלהם,וכשזה לא הגיע הייתי מאוד,מאוד מאוכזב. באמת,כשראיתי את שון ליידן חוזר לבמה בסוף הייתי בטוח שאנחנו קצת אחרי האמצע.

ולפי שאני ממשיך,איפה,בשם אלוהים,סאקר פאנץ?! מה קורה איתם? הם הולכים לפתוח פער אפילו יותר גדול מסוני bend בין המשחק האחרון למשחק הבא שלהם,ואת bend עוד אפשר להבין כי זה סטודיו ממש קטן בהשוואה לסטודיואים אחרים של סוני ו-days gone הוא גם הפרויקט הכי גדול והראשון שלהם ל-PS4. אבל סאקר פאנץ'? אפילו אם הם בונים NEW IP לפלייסטיישן 5 או משהו אין לזה שום תירוץ. פשוט מוגזם לחלוטין,הם הלכו חזק על הקטע של להיות הרוקסטאר של סוני כנראה. נניח שהם יכריזו על המשחק שלהם ב-PSX,מה אז? נצטרך לחכות לעוד הדגמה שלו ב-E3 (כי זה פשוט תמיד ככה עם סוני) ואז לחכות עוד קצת עד שהוא ישוחרר,זה בתנאי כמובן שלא תהיה דחייה או שתיים כמיטב המסורת,אז..2019? הדיבורים על פס5 כבר יהיו בעוצמה מלאה עד אז.

לא היו שום הכרזות של services סטייל bc אבל צפיתי את זה,עדיין,היה נחמד לראות אולי כמה משחקי פס2 מבוקשים מגיעים ל-PSN.
שום ריענון חומרתי (ציפיתי לכל הפחות הכרזה על PS4 PRO 2TB במחיר של הנוכחי או משהו),יותר מדי דגש על VR (הרגשתי כמו בתצוגה של ב2009 כשהם דחפו את הmove לפיות של כולם בכוח).

ספיידרמן נראה פשוט פנטסטי,ואני מקבל ממנו vibe של spiderman ל-PS1 שממש אהבתי משום מה. כמו במקרים אחרים,אני בטוח שנראה את המשחק הזה גם ב-E3 שנה הבאה כי אפילו לא לתת חלון שחרור למשחק רק מוכיח שהוא עוד רחוק. אני מהמר על חגים 2018.

וזהו,לא היה שום מגהטון (אפשר להתווכח אם רימייק לSOTC הוא מגהטון,בעיניי לא),אפילו לא הכרזה חדשה אחת(!) מ-WWS. כמובן,DREAMS לגמרי MIA. לא ציפיתי לראות את TLOU2 אבל עדיין קיוויתי שיקנחו באיזה joel trailer או משהו בסוף.

סוני מקבלים ממני 6/10 וזה רק בגלל שמה שהם כן הראו נראה מעולה.

מבחינתי המנצחת של E3 היא חד משמעית,ואני לא מאמין שאני כותב את זה,ubisoft. הם הראו שני new ip's שאחד מהם לפחות נראה כמו משחק החלומות שלי. כן,מבאס אותי מאוד האובר פוקוס שלהם על אונליין,אבל אני כבר השלמתי עם זה שזה הכיוון שהתעשייה צועדת אליו כרגע. כל עוד לא מכריחים אותי לשלם תשלום חודשי,אני בסדר,עד כמה שאפשר. ההמשך שאני מחכה לו כבר 14 שנה היה שם ואני יודע שיש הרבה נעלמים איתו עכשיו,ואני לא עיוור להם אבל עדיין,ubisoft נתנה להם לסגור את התערוכה שלה,זה מעיד על ביטחון בחזון של אנסל,וברמה הכי בסיסית,מעיד על זה שהם מאחורי המשחק ושהפעם זה סוף סוף יקרה. זה מספיק בשבילי בינתיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 12:57

לדעתי אתה קצת מגזים, סה"כ אחרי ששנה שעברה חשפו פחות או יותר את כל התכניות ל-2018 ואפילו 2019, די ברור שלא נשארו להם מלא מגטונים... ועדיין - הראו חלק מהם בצורה מעודכנת יותר, בזמן אמת או גיימפליי, והיה את SOTC.
חייב לציין שלדעתי הדמו של DAYS GONE לא היה *משמעותית* טוב יותר משנה שעברה לדעתי, אבל זה בגלל שאני אישית ממש אהבתי את הדמו של שנה שעברה :D
האכזבה הכי גדולה שלי היא דווקא לא היעדר הבא של סאקר פאנץ', אלא שהם לא הראו את WILD שאני ממש מחכה לו.

אבל אני מסכים שיוביסופט ניצחה הפעם, בינתיים, וזאת למרות שבמקביל אני נוטה לחשוב שרוב המשחקים שלהם לא יהיו טובים כמו איך שהם נראים, ובכלל המשחקים הגדולים של סוני הם קנייה בטוחה עבורי, של יוביסופט במבצעים במקרה הטוב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2017, 13:01

WILD נראה מגניב,אבל אני בעיקר מחכה לשחרור שלו כדי לדעת שאנסל 100% על bg&e2 אחריו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 13:04

לא הכי רלוונטי, ולא צריך לצפות לשמוע ממנו משהו בקרוב, לדעתי... מדובר במשחק של 2020 במקרה הטוב לפי מה שהם הכריזו שם, על "תצטרפו לצוות הפיתוח" בפורומים ו"בואו ניצור את המשחק ביחד"
לדעתי זה משחק שיגור של PS5 או משהו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2017, 13:09

לסוני לא היה כל כך מה להציג רק כי הם נוטים לחשוף משחקים שנים לפני שהם מוכנים רק בשביל אפקט ה"מגטון". צעקו עלי כאן כשבE3 2015 קראתי לתצוגה שלהם "פלאף" כי היה מדובר בהכרזות על רימייקים, קאמבקים של משחקים שהוכרזו מזמן והכרזות על משחקים שאולי אפילו לא יצאו בדור הזה. ומה אני אגיד לכם, שניים מתוך שלושת המגטונים של E3 2015 אפילו לא הופיעו בE3 2017 כי הם כל כך רחוקים מלהיות מוכנים. כנ"ל על death stranding ו-TLOU2, עוד שני משחקים שהוכרזו בערך "שבועיים" אחרי שהצוות התחיל לעבוד עליהם.

אבל מה אני אגיד לכם, זה עובד. יש לסוני Line up טוב משמעותית ממיקרוסופט שנראה כאילו היא זרקה את המגבת, אנשים מתהפכים מהכרזות של משחקים שיצאו עוד שנים כמו FFVII או שאנמו 3 או TLOU2 או WILD אז למה לא להמשיך לעשות את זה?

אולי זה ישמע מוזר אבל אני חושב ש-EA לקחה את התערוכה. הקומבו של Anthem ו-A way out היו הדברים הכי חזקים שראינו. כן, BG&E2 הפיל אותי לרצפה אבל זה טריילר CGI של משחק בתחילת הפיתוח שלו ואני מזכיר לכולם כאן שכבר ראינו טריילר CGI לBG&E2 שונה לגמרי לפני 8 שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 13:19

אבל התצוגה של ANTHEM במסיבה של EA לא הייתה באמת קיימת ממש... אצל מיקרוסופט זו הייתה תצוגה מדהימה של המשחק, ומאחר וזה קרה שם - אי אפשר לתת את הקרדיט ל*מסיבה* של EA.
אם אתה מדבר על התערוכה באופן כללי ולא רק מסיבות עיתונאים, זה עוד מוקדם, לדעתי בסוף כולם יתנו לנינטנדו כי הם יתנו לאנשים לשחק במריו בטח :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 13:21

אה, אגב... גם למפיצה DEVOLVER הייתה מסיבת עיתונאים, והיא רק רבע שעה.
רבע שעה של WWWWWWTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFF כפי שמצופה ממפיצה של אינדי משוגעים.

חובה לצפות :)
(כן, זה קרינג'י לגמרי, כן, יש שם שחקנים בתור קהל, אבל וואו זה פשוט תאטרון הזוי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2017, 13:23

זה בעיה להתיחס רק למסיבה שבה הדמו היה כי אם זה המקרה, כל משחקי צד ג' לא בלעדיים הופכים ללא רלוונטים. כלומר מה כבר היה יותר מרשים מ-anthem ב-E3? כמעט כלום. אבל לא נתן את הקרדיט למיקרוסופט על המשחק, הרי הוא מולטיפלטפורם. אז אני נותן לEA את הקרדיט על anthem :)

הלוואי ונינטנדו יקחו, שרק יגידו את המילה מטרויד ואני על הרצפה. אני חושב ש-AC + מטרויד ל-2018 יחד עם דמו ממש טוב של מריו ואולי טיזר ל-SSB יכולים להיות קומבו מאוד חזק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 13:47

הקרדיט על המשחק הולך לEA, אבל מאחר וכולם פה מסכימים שזה הציל את המסיבה של מיקרוסופט - אי אפשר במקביל גם לא להחשיב את זה כחלק מהמסיבה שלהם. שם הייתה התצוגה המדהימה, ולא אצל EA.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2017, 13:57

שום דבר לא הציל את המסיבה של מיקרוסופט :)
משחק מולטי פלטפורם זה סתם פילר, משהו מגניב להראות במסיבה, זה לא באמת אמור להיות אטרקציה. כלומר החברות חושבות שזאת אטרקציה אבל כולנו יודעים שהמשחק הזה ירוץ על הפס4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 14:06

אבל אתה שופט מסיבה לפי כמה טוב/יפה/מכוער/משעמם היה, וזה היה קטע שהרים אותה מ-2/10 ל-5/10

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2017, 14:15

אם זה מה שעושה מסיבת עיתונאים טובה אז שיביאו תזמורת, ליצנים וחשפנית במקום להראות משחקים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 14:40

נו באמת, דיברתי על המשחקים, ואיך שהם מוצגים...

וכן, יש לדרך ההצגה שלהם וכל מה שקורה בין טריילר לטריילר גם השפעה מסויימת, אבל מינורית. במקרים קיצוניים אם יש רבע שעה של דיבור אז זה ישפיע קצת יותר בתצוגה של שעה וחצי.
אבל זה הכל איך המשחקים הוצגו, האם היה טריילר מדהים, גם אם לא היה גיימפליי, כמו עם BG&E, או קצת IN ENGINE או לגמרי WALKTHOUGH של שלב... מה איכות המשחק, כמה הוא צפוי להיות באמת טוב ולא סתם טריילר מפוצץ, על סמך העבר של החברה וכו'...
למיקרוסופט הייתה נקודת אור אחת ממש רצינית והיא ANTHEM
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 13 יוני 2017, 14:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 יוני 2017, 14:42

טוב, סיימתי לראות גם את המסיבה של סוני. אהבתי את הפתיחה של הנגינה - כי חשבתי שזה יהיה הנסיך הפרסי חדש שחוזר למקורות... (תגידו לי שזאת לא המנגינה!) והדבר שהכי אהבתי היה ספיידרמן. סה"כ גם תערוכה טובה שנהניתי בגדול לראות גם אם לא נפל עלי משהו חדש לגמרי שהפיל אותי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 14:54

אה, הנה גם הטריילר של MONSTER HUNTER למי שפספס... זו סדרה מאוד גדולה וחשובה לקאפקום, והאמת שיש פה שיפור אדיר מכל בחינה משאר המשחקים בסדרה, לפחות ממה שיצא לי לראות מהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2017, 16:46

אני חושב שאנשים שמים פחות דגש על מונסטר האנטר כי זה לא בלעדי :)
סתם, אבל מדובר באחד הספינאופים ולא במשחק ראשי בסדרה כך שזה מגניב ונחמד אבל הראשי בטח יהיה משחק סוויטצ'.

בנושא המסיבות עצמן, כן, זה קישוטים מסביב אבל לא התוכן האמיתי. כאילו משהו זוכר כמה מביכה הייתה התצוגה של סוני מסביב ל-FFVII/שאנמו/TLG ב-2015? את המונטאג'ים או רגעי קז'ואל הזויים? לא, כל מה שזוכרים בסוף זה את המגטונים. אני בעד הפלפול מסביבה, זה מוסיף המון, אבל זה רק תבלין על התבשיל. אם רוצים שמסיבה תהיה טובה, צריך חשיפות בלעדיות ודמואים טובים של משחקים בלעדיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2017, 17:39

אני מזכיר לכולם שיש את המסיבה של נינטנדו ב-19:00.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 13 יוני 2017, 17:58

לא אוהב את נינטנדו, לא אוהב תמשחקים שלה, לא אוהב אנשים שמתרגשים מהמשחקים שלה, אבל משום מה בא לי סוויץ'.
לך תבין.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 יוני 2017, 17:59

מי ער בשעות האלה! אהה נכון, זה לילדים... #סליחה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2017, 18:07

צחקו על נינטנדו כמה שתרצו, יש להם השנה את מריו והארנבונים שנראה כמו CLONE XCOM ממש טוב, מריו אודסי שיהיה כנראה הפלטפורמר הטוב בהסטוריה, זלדה BOTW שהוא המשחק העולם פתוח הטוב בהסטוריה, ARMS שהבקרובים שלו סופר חיוביים, ספלטון 2 שאמור להיות משחק מולטי לא רע בכלל ומריו קארט 8 דלוקס שהוא משחק מירוץ מצוייין (וגם עוד כמה פחות מעניינים כמו פייר אמבלאם או משחקי מסיבה טפשיים). צחוקים צחוקים אבל גם למיקרוסופט וגם לסוני מאוד קשה להתחרות בזה, ביחוד אם מתיחסים לפיתוח צד א' ו-ב' ולא סתם בלעדיי צד ג' שבמקרה בלעדיים אליך כי אתה פופולרי (נגיד ניר אוטומטה או ני נו קוני 2 או פרסונה 5). אם ממש מסתכלים על התוכן שנינטנדו מפמפמת מול מה שמיקרוסופט מפמפמת לבין סוני? נינטנדו די לקחה את 2017.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2017, 18:13

לפני התערוכה סוני מראים טריילרים למשחק חדש מהאלה שעשו את UNIL DOWN וני נו קוני 2, GT, אפילו קנאק 2 ועוד כל מיני משחקים אחרים פחות גדולים ואתה אומר וואלה כנראה יש להם המון מה להראות אם הם לא עברו את הקאט.
ואז זה מתחיל חזק מאוד עד השיא של SOTC , ואז האמצע של הוי אר והמולטיפלטפורם הגדולים הרגילים בנוהל, אבל בגלל שזה רץ בקצב כל כך חזק אני הייתי בעננים ממה שיבוא בסוף כי על השעון היה עוד המון זמן. אבל משהו כמו 50 דקות בתוך התערוכה שון ליידן אומר והנה משהו אחרון.. ואתה קולט שהם יסגרו עניין עם ספיידרמן ותערוכה של שעה סה"כ. מצד אחד אתה רואה כמה מהמשחקים הכי מרשימים בתעשייה , מצד שני נשארתי עם טעם מר של.. וואלה זהו? מוזר, עניין של ציפיות אני מניח.

חלק מהעניין זה ש PSX הפך להיות די חשוב עבורם ויש לזה מחיר , הרי אם הם היו חושפים ב E3 את הדמו לאנצ'רטד בפעם הראשונה ואת הטריילר ל TLOU2 שהם הראו ב PSX אז כולם היו עפים על התערוכה שלהם כי הכי כיף זה לקבל הכרזות על דברים חדשים ולראות אותם בפעם הראשונה. אבל זה עובד לשתי הכיוונים כי מה שלא ראינו היום סביר שנראה ב PSX בסוף השנה.
אני גם ציפיתי לראות את המשחק החדש של סאקר פאנץ אבל לומר שהם עושים רוקסטאר זה קצת מוגזם, סה"כ Second Son יצא ב 2014 וההרחבה שלו First Light יצאה לקראת סוף 2014 ככה שזה לא המון זמן ברמה בלתי סבירה להיות בשקט. אבל איפה FromSoftware ? הם עובדים על שלושה משחקים אבל הם לא היו אצל סוני או הראו מולטיפלטפורם אצל מייקרוסופט.. הייתי בטוח שהם יראו משהו ב E3 אבל מיאזאקי לקח שנה חופש כנראה.. נו טוב, מותר לו אחרי 3 שנים רצוף שיש להם משחק גדול כל שנה.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 13 יוני 2017, 18:18, נערך פעם 1 בסך הכל.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 13 יוני 2017, 18:17

1. ממתי מיקרוסופט וסוני מתחרות בנינטנדו? מדובר בנתח שוק שונה לחלוטין.
2. לא הבנתי מה הכוונה ב "סתם בלעדיי צד ג". זה שהם בלעדיים מכורח הנסיבות אמור להוריד להם מהערך או משהו?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים