מסיבת E3 של EA | E3 2017

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: מסיבת E3 של EA | E3 2017

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2017, 22:51

למה עוד ״מאחורי הקלעים״...? /:

הם צריכים לשכור את השחקנים הראשית מבאטלפרונט 2 להנחות את כל המסיבה שלהם מעכשיו. יש לה יותר כריזמה מכל המנהלים הבכיקים שלהם ביחד. שיעשו איתה יוביסופט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2017, 22:56

ה-production values של באטלפרונט 2 פשוט over the roof..מפחיד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2017, 22:57

כן. הוא נראה מדהים באופן מגוחך. אני מקווה שיראו גם סינגל פלייר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2017, 22:58

מפות דמויות, נשקים ורכבים נוספים יהיו בחינם לגמרי. זה תמיד נחמד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 יוני 2017, 22:59

וגם ספליט סקרין!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2017, 23:00

אהבתי מאוד שההדגמה של המולטי נעשית על ה-PC :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2017, 23:02

יש קצת בעיות LOD באוויר, אבל זה צפוי בשלב הזה של הפיתוח. נקווה שישפרו את זה עד היציאה.
חוץ מזה, המשחק נראה מטורף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2017, 23:04

אני רוצה לראות קצת גיימפלי מגוף ראשון,ככה שיחקתי את battlefront הקלאסי בזמנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2017, 23:07

באסה שלא הראו את הסינגל אבל סך הכל משחק נראה די מטורף. מעניין לראות את הIP החדש של ביווור מחר אצל מיקרוסופט, זה "פרוייקט דילן" המדובר בכתבה של קוטאקו על ME:A שנדחה מ-2017 ל-2018.

בנושא משחקי המירוץ, יש לי את הקונספט המטורף בראש כבר שנים. קבלו את זה:
משחק מירוץ ארקייד סטייל ברנאווט שאין בו עולם פתוח ומולטיפלייר בכל מקום אלה פשוטו מסלולים שמתחרים בהם כמו בברנאווט 1-3.

קונספט מוטרף לגמרי, נכון?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2017, 23:30

סה"כ הפתעה לטובה מEA. ציפיתי שיהיה נורא. אני שמח שהם לא הראו משחקי SW מאוד רחוקים ולא בשלים. באטלפרונט 2 נראה מדהים למדי, כצפוי. הוא נראה כל מה שכולם רצו בBF1 ומעבר לזה.

פיפ"א 18 נראה מעולה. בכלל, כל תצוגת הספורט שלהם היתה הרבה יותר מוצלחת וקצבית מכרגיל. הקטע של המשך לסיפור של אלכס האנטר אדיר בעיני. בכלל הקונספט של סיפור בהמשכים כזה נראה לי ממש מגניב.

NFS נראה לי ממש מעולה. לא ציפיתי לו ממש, אבל הקונספט של משחק heists נשמע לי ממש מגניב. גם מהתצוגה הקצרה, נראה שהביצוע לא רע בכלל. אין דגש על סיפור מרגש ודמויות באמצע הגיימפליי. יש אחלה העפת רכבים שנלקחה 1 ל1 מברנאאוט 3. החלפת הדמויות היא הזדמנות להחלפת רכבים תוך כדי משימה. יש לזה המון פוטנציאל לדעתי. צריך רק לראות איך האיזון ואיך הset pieces יהיו בסופו של דבר. תצוגה מעולה של המשחק. באמת גרם לי להתעניין בו הרבה יותר משחשבתי שאפשרי.

IP חדש של ביווור זה סופר מרגש.

A Way Out נראה ממש ממש מעניין. בהחלט משהו שאשמח לשבת עם חבר כמה פעמים ולסיים ביחד. אני גם סומך על הצוות הזה לכתוב סיפור ולהגיש אותו בצורה שתגרום לי להרגיש המון (סתם יש לי משהו בעין!!!).

SEED היה משונה... מעניין אם זה אי פעם יהפוך למשהו פרקטי.

קצב לא רע. שיפור אדיר מהכמה שנים האחרונות. מצוין שלא ניסו להראות רעיונות אמורפיים ופרויקטים שעוד לא עברו את שלב הקונספט. הראו מעט משחקים באופן יחסי, אבל מה שהראו נראה ממש לא רע.
כל הכבוד להם. התאוששו מכמה שנים לא פשוטות. 6.8 בסולם שחר. הסולם בפעמון, אז הציון יכול להשתנות אם חברות אחרות יפשלו מספיק.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2017, 00:06

אני ממש ממש הופתעתי לטובה מNFS.... נראה כיף טהור. מקווה שיש גם מספיק אתגר וקטעי נהיגה ארוכים יותר בלי הפרעות

והקונספט של A WAY OUT הוא די חלום בשבילי, אני מת על קו אופ וזה פשוט מהפכני בז'אנר, ומשהו שאני מחכה לו המון זמן. דרך מדהימה לחוות ולספר סיפור, מאוד מומלץ לעשות באמת עם חבר טוב, מהתחלה ועד הסוף. מבחינתי זה המשחק של המסיבה שלהם.

המשחק של ביוור נראה מעניין וממש מזכיר את העיצוב של טייטנפול, לא יודע אם זה בכוונה... הבנתי שזה אמור להיות ממש קפיצה בגיימפליי של משחקי ביוור. אני מקווה שזה נכון כי עד היום לא נהנתי מהגיימפליי בכל המשחקים שלהם שניסיתי, וניסיתי :/

כל השאר פחות מעניין חוץ מסטאר וורס כמובן, נראה שיפור בכל מובן על הקודם, אני בעד, אבל לא יודע אם אקנה אותו... אין לי זמן וכשכן אני משלים פערים. מתישהו בטוח אקנה אותו במבצע כדי לשחק בקמפיין

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2017, 00:08

הקאבר החדש של עמוד הפייסבוק של ביווור:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 יוני 2017, 00:15

כדאי מאוד שהוא יהיה טוב,ביוור אדמונטון הרגו את מאס אפקט בשבילו ):

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 יוני 2017, 06:59

שני "לא בני אדם", אחד "לא קורגן" ואחד "לא טוריאן"...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 יוני 2017, 07:17

הטריילר של a way out מהמם. כנראה שלא אשחק בו לעולם, כי אני לא רואה את עצמי יושב עם חבר ומשחק בו מההתחלה ועד הסוף (כי רוב החברים שלי לא מתעניינים בגיימינג בכלל).

Need for speed payback נראה ממש הרבה יותר טוב ממה שחשבתי, אבל הם תופסים אותי כל פעם משום מה בטריילרים, אז אחכה שהמשחק ייצא כדי לקבל מושג מה טיבו.

Anthem נראה meh, לפחות ממה שהראו... אם כבר עושים ip חדש, למה שוב Sci fi שכ"כ דומה (לאדם מהיישוב שלא שיחק בסדרה מעודו) ל me? מילא..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2017, 09:42

Klayman כתב:הטריילר של a way out מהמם. כנראה שלא אשחק בו לעולם, כי אני לא רואה את עצמי יושב עם חבר ומשחק בו מההתחלה ועד הסוף (כי רוב החברים שלי לא מתעניינים בגיימינג בכלל).

Need for speed payback נראה ממש הרבה יותר טוב ממה שחשבתי, אבל הם תופסים אותי כל פעם משום מה בטריילרים, אז אחכה שהמשחק ייצא כדי לקבל מושג מה טיבו.

Anthem נראה meh, לפחות ממה שהראו... אם כבר עושים ip חדש, למה שוב Sci fi שכ"כ דומה (לאדם מהיישוב שלא שיחק בסדרה מעודו) ל me? מילא..

דווקא הדבר הראשון שחשבתי, זה שהסגנון דומה לדסטיני ולא לME. כאילו, דסטיני, אבל עם עיצוב אומנותי לא מחורבן.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2017, 11:13

לפי מה שהבנתי ממקור פנימי - זה מאשאפ של דסטיני, סטאר וורס, וסיפור של ביוור... ואמור לסמן דרך חדשה מבחינתם.
נשמע מאוד מבטיח :) מקווה שלא יפשלו עם הגיימפליי

קליימן - אם לא תמצא מישהו מהחברים שלך אני בטוח שתמצא פה בפורום... נראה לי שזה הולך להיות משחק שאף אחד פה לא יפספס :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2017, 12:20

Laskin כתב:לפי מה שהבנתי ממקור פנימי - זה מאשאפ של דסטיני, סטאר וורס, וסיפור של ביוור... ואמור לסמן דרך חדשה מבחינתם.
נשמע מאוד מבטיח :) מקווה שלא יפשלו עם הגיימפליי

קליימן - אם לא תמצא מישהו מהחברים שלך אני בטוח שתמצא פה בפורום... נראה לי שזה הולך להיות משחק שאף אחד פה לא יפספס :)

הבעיה היא שזה רק couch coop. כאילו, זה מרשים שהם החליטו להגביל אותו ככה מבחינת חוסר הפשרה שלהם על הסיפור שהם רוצים לספר, אבל קואופ אונליין היה מאפשר להרבה יותר אנשים לשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2017, 12:22

קליימן אני מסכים להיות חבר קו-אופ שלך :D

נ.ב
הידיעה שאני ראיתי ביורוגיימר נראה לי זה שכן יש אונליין. עריכה: בעצם בדוק, נזכרתי זה היה הפארס הזה שמדובב טריילר והוא אמר את זה במפורש.

ובעניין אחר, מי חושב שסלאומושן כל כך ארוך על כל אוטו שמתפחלץ זה משהו שמישהו נהנה ממנו?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2017, 12:52

swiss-the-engine כתב:קליימן אני מסכים להיות חבר קו-אופ שלך :D

נ.ב
הידיעה שאני ראיתי ביורוגיימר נראה לי זה שכן יש אונליין. עריכה: בעצם בדוק, נזכרתי זה היה הפארס הזה שמדובב טריילר והוא אמר את זה במפורש.

ובעניין אחר, מי חושב שסלאומושן כל כך ארוך על כל אוטו שמתפחלץ זה משהו שמישהו נהנה ממנו?

הוא לא אמר במפורש שיש רק couch coop? זה מה שאני זוכר.

בדקתי. זכרתי נכון. הוא אומר:
The game is designed for split screen coop only, and I mean ONLY

פה ב2:07:20:

אהה... דווקא משפט אחרי הוא באמת אומר שיהיה אפשר לשחק בזה אונליין. אז לא זכרתי הכל.

בנוגע לסלואומושן ה"כל כך ארוך" - ובכן... נראה לי שכל מי שאהב את ברנאאוט 3 חושב שאפשר להנות מזה. עשיתי את זה עשרות רבות של פעמים במשחק הזה וזה אפילו לא התחיל להמאס. גם צריך לזכור שהסלואומושן הזה יהיה קצת פחות נפוץ במשחק עצמו. בהדגמה הנזק של המכונית שלך היה ממש גבוה והם הרסו את המכונית הראשונה בנגיעה קטנה אחת. במשחק עצמו זה יקח יותר זמן ולכן הסרטונים של ההרס יהיו יותר נדירים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2017, 13:01

נו יופי שחר, אבל *בדיוק* משפט אחרי זה הוא אומר ש"אמנם ניתן לשחק אונליין..." :)

לעשות את זה רק קו אופ מקומי היה גורם לדרישות המערכת להיות גבוהות משמעותית, אני מניח, וזה אולי לא היה מאפשר להם לקבל תקציב כל כך גדול... גם ככה זה משחק שהוא נחשב "ריסקי", אני חושב.

עריכה:
אה שחר ערך גם כן :)

בנוגע לNFS - נכון, אמנם בזמנו ב-BURNOUT זה לא נמאס אף פעם, אבל אני לא יודע אם בסטנדרטים של היום זה עדיין המצב... הכל תלוי באיזו תכיפות זה קורה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 יוני 2017, 13:07

Nucleus_Dawn כתב:
swiss-the-engine כתב:קליימן אני מסכים להיות חבר קו-אופ שלך :D

נ.ב

הוא לא אמר במפורש שיש רק couch coop? זה מה שאני זוכר.

בדקתי. זכרתי נכון. הוא אומר:
The game is designed for split screen coop only, and I mean ONLY

פה ב2:07:20:

אהה... דווקא משפט אחרי הוא באמת אומר שיהיה אפשר לשחק בזה אונליין. אז לא זכרתי הכל.

בנוגע לסלואומושן ה"כל כך ארוך" - ובכן... נראה לי שכל מי שאהב את ברנאאוט 3 חושב שאפשר להנות מזה. עשיתי את זה עשרות רבות של פעמים במשחק הזה וזה אפילו לא התחיל להמאס. גם צריך לזכור שהסלואומושן הזה יהיה קצת פחות נפוץ במשחק עצמו. בהדגמה הנזק של המכונית שלך היה ממש גבוה והם הרסו את המכונית הראשונה בנגיעה קטנה אחת. במשחק עצמו זה יקח יותר זמן ולכן הסרטונים של ההרס יהיו יותר נדירים.

מאוד אהבתי את ברנאוט (אם להיות כנה שיחקתי רק בפרדייס,revenge ו-legends של ה-psp) אבל הוא לגמרי צודק,הסלומואשן פשוט ארוך מדי וזה עלול להמאיס את הגיימפלי מהר על אנשים. הם רק צריכים לקצר את הסלומואושן משמעותית (בברנאוט זה היה ממש כמה שניות בודדות) בשביל להפוך את המשחק הזה להרבה יותר רלוונטי בשבילי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2017, 13:14

הלכתי לסרטון גיימפליי של ברנאאוט 3 ובדקתי כמה קצר יותר זה היה.
שם התרסקות לוקחת 3 שניות מרגע הטיית המצלמה ועד החזרה לשליטה של השחקן.
בטריילר של NFS זה 4 שניות.

אולי לכם זה נראה סופר משמעותי. לי באמת שלא.

יכולות להיות כל מיני בעיות (נניח, שהשליטה בזמן ההתרסקות ברכב לא מוצלחת וגורמת לתאונות לא באשמת השחקן), אבל הזמן שלוקחת כל התרסקות לא נראה לי אחת מהן.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2017, 13:16

שחר, עוד שנייה זה עוד 33% ממה שהיה, זה לא מעט אם זה קורה המון. חוץ מזה שנייה במירוצים זה יכול להיות משמעותי יותר מבכל ז'אנר אחר :)
יכול להיות שאם זה יפריע להרבה אנשים הם יוסיפו איזה מד שיקצר או אפילו יבטל את ההילוך האיטי למעט במקרים שבסיומם נותנים לך פתאום שליטה על רכב אחר, משמע "קטע מעבר" לכל דבר ועניין... זה הכל עניין של מידה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2017, 13:21

Laskin כתב:שחר, עוד שנייה זה עוד 33% ממה שהיה, זה לא מעט אם זה קורה המון. חוץ מזה שנייה במירוצים זה יכול להיות משמעותי יותר מבכל ז'אנר אחר :)
יכול להיות שאם זה יפריע להרבה אנשים הם יוסיפו איזה מד שיקצר או אפילו יבטל את ההילוך האיטי למעט במקרים שבסיומם נותנים לך פתאום שליטה על רכב אחר, משמע "קטע מעבר" לכל דבר ועניין... זה הכל עניין של מידה.

ברור שזה הכל עניין של מידה. כמו שהכל עניין של מידה כמה ארוכים יהיו המרוצים. אם משימה תמשך 48 דקות,זה ימאס על מלא אנשים ומלא אנשים לא יסיימו אותה. זו פשוט לא באמת סיבה לחשוש שזו תהייה בעיה בפועל. נניח, סרטוני המעבר הזרירים שהיו (נניח, אחרי היציאה מהמנהרה) הרבה יותר מדאיגים. אני מקווה שמדובר בסתם קטע בשביל הטריילר ולא משהו שבאמת קורה במשחק, אבל אם זה יהיה חלק מהמשחק, זה יכול להיות בעייתי באמת.

אגב, הזמן של ההתנגשויות משתנה. היו גם התנגשויות שלקחו 3 שניות. תלוי במה שקורה בהתנגשות.
בקיצור, מצטער. פיטצ'ר שמתתי עליו בברנאאוט שנלקח אחד לאחד למשחק מירוץ חדש הוא לא משהו שאני מסוגל להתלונן עליו. זה פשוט כיף מידי ומספק מידי ולא נמאס גם אחרי עשרות שעות משחק. מניסיון.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים