מסיבת E3 של EA | E3 2017

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: מסיבת E3 של EA | E3 2017

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2017, 13:36

אתה יודע, זה לא עניין שאפשר למדוד, יש אנשים שלא אוהבים את זה ויש שכן... אין פה חוקים. יש אנשים שאהבו את הסלואו-מושן בסרט 300 ויש שחשבו שמשתמשים בזה יותר מדי שם :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2017, 13:39

ראשית עוד שניה זה נצח ואתה גם מסכים לזה כי אם נדבר על הפרשים של חצי שניה וגם פחות לאג בין משחק פיפא של שנה אחד לשנה אחרת אתה תסכים איתי שזה משמעותי מאווווווד.

שנית על מה אתה מדבר? חיפשתי בעצמי... בבורנאוט 3 טייקדאון זה בערך 3 שניות (לי זכור שברבנג זה בקושי שתי שניות אבל אין לי סבלנות להמשיך בחיפושים) ובNFS זה איזי 5 שניות.
https://youtu.be/LjsBRlvjwJ8?t=1m5s

גם לי אישית זכור שלא בכל טייקדאון יש סלומו... לפחות ברבנג אבל בהחלט יתכן ואני סתם מדמיין.

עריכה:
המשפט הראשון יצא קצת מבולבל אז נכתוב זאת אחרת. אם בפיפא היו מוציאים אותך ככה משליטה כל כמה עשרות שניות היית ועוד איך שם לב ל2 שניות הבדל שהם כמעט פי 2, גם חצי שניה הייתי שם לב. אני בטוח.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2017, 13:47

אפשר לאהוב ואפשר שלא. ברור. לחשוב שזה תמוה לאהוב, לעומת זאת - זה משונה. הרי ברור שאנשים אוהבים את זה. הם אהבו את זה בכל משחק ברנאאוט וזה לא נמאס אחרי עשרות רבות של פעמים, אז למה שפתאום זה ישתנה?

שניה זה נצח בתגובה כימית. שניה זה כלום בזמן שלוקח לכוכב להפוך לחור שחור. מה הקשר בכלל לאג בפיפ"א? ברור ששם זה משמעותי. למה שזה יהיה משמעותי בסרטון התנגשות סופר מספק וקצרצר בכל מקרה? זה לא שאתה שולט במכונית תוך כדי הסלומו. בדיוק כמו בברנאאוט, המשחק שולט בה בשבילך ואם כמו בברנאאוט זה לא יגרום להתנגשויות שלא באשמת השחקן (לפחות ב95% מהמקרים - זה כן יכל לקרות בברנאאוט 3), זה אחלה לגמרי.
מה זה על מה אני מדבר? כתבתי במפורש איך מדדתי. מהרגע שהמצלמה זזה ועד הרגע שהשליטה חוזרת לשחקן. בברנאאוט זה בערך 3. בNFS הראשונה 4 שניות. מדדתי אחת אחרת של 3 שניות גם כן. יכול להיות שיש גם של 5. לא בדקתי את כולן ולא עשיתי ממוצע.
לא זכור לי שהיו טייקדאונס שאין בהם סלומו. אם היו, זה בטח היה ממש מאכזב אותי.

כך או כך, הטענה שלי לא משתנה יותר מידי. מי שאהב את זה בברנאאוט ונהנה מזה עשרות רבות של פעמים וזה לא נמאס עליו (וברור מאליו שלא חסר אנשים כאלה) יכול להנות מזה גם פה. התמיהה כאילו ברור מאליו שזה יפריע מאוד לא במקום, כאשר יש סדרה סופר אהובה של משחקי מירוץ שעשתה בדיוק את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2017, 13:54

ממממ הפעם הראשונה שהשליטה נלקחת היא נלקחת מבערך ההתחלה של שניה 41 עד הסוף של שניה 46. זה כמעט 6 שניות.

לגבי פיפא הבהרתי באופן יותר מדוייק את הכוונה בעריכה. אם היו עושים משהו דומה עם בעיטות יפות או משהו אחר שמוציא ממך את השליטה היית שם לב ועוד איך לעוד שניה קל וחומר ההפרשים העצומים שאנחנו מדברים עליהם כאן ואני מניאק אם החברה של בורנאוט לא עשו טריליון שינויים לזמן הזה שהשליטה נלקחת ממך עד שהגיעו לזמן שהגיעו.

ולא נראה לי שאני או מישהו אחר טען שהוא לא אהב את זה בבורנאוט אז המשפט האחרון קצת מוזר לי אבל בסדר נו מיצינו נראה לי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2017, 14:35

צריך עדיין לקחת בחשבון שזו הפעם הראשונה שמראים את המשחק כמו שצריך ומאוד יכול להיות שזה בכוונה "סינמטי" יותר כדי להרשים בתערוכה, או שככה זה רק בתחילת המשחק. זה משהו שהוא די מינורי לדעתי, כי אני מניח שממש פשוט לקצר את זה אם רואים שזה מפריע להרבה אנשים/מבקרים.
באמת שזו לא הדאגה שלי במשחק הזה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2017, 14:50

זה לא רק כמה זמן הקטע של ההילוך האיטי, זה כמה פעמים זה קורה. בברנאווט כשהיית מרסק מישהו הוא היה יוצא מהמשחק (לפחות בישנים) כך שאם היו 12 מכוניות במירוץ, כל חיסול כזה היה עם משמעות מאוד גדולה. בNFS החדש נראה שזה קורה עם כל אוייב מסביב וכל איזה 20 שניות, זה קצת יותר מדי. אני לא הולך לשפוט משחק על פי דמו E3, מציגים בדמואים דברים שונים ממה שקורה במשחק ברגיל כדי להרשים, אבל בנתיים זה נראה קצת יותר מדי.
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 63 אורחים