מסיבת Microsoft | E3 2017

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: מסיבת Microsoft | E3 2017

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2017, 09:19

"המנון" נראה כמו משחק יוביסופט שבשל ל downgrade , קצת קשה להאמין שזה לגמרי אמיתי. ועוד מ BioWare .

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2017, 09:57

רק אני ראיתי סופר מאריו 3D לאנד קלון ,בצורה ממש חצופה ?
הדמות אוספת מטבעות זהב ,הגרפיקה ומשחקיות ניראות מאוד דומות
אפילו יש "סופר" בשם בהתחלה

https://www.youtube.com/watch?v=3zi_nI0SIic

צ'יף
Padawan

הודעהעל ידי צ'יף » 12 יוני 2017, 10:08

Klayman כתב:לא יודע אם הייתי נסחף כמוך, אבל אוקיי...

ברור שזה בהלצה. זה לא סיוט. סתם מסיבה גרועה.

אגב, פיל ספנסר נשמע מגוחך לגמרי כשאמר שעכשיו כולנו "יודעים" איפה הכי טוב לשחק. נו, באמת. הוא לא באמת מאמין בזה (הזכיר לי את השמיניות באוויר שרג'י עשה כדי למכור מוצרים חלשים).

אם הייתי פיל, בצעד נואש הייתי מציג במסיבה את God of War (מקרין את ההדגמה של סוני משנה שעברה) כדי להציל אותה.

בעבר אמרו שהנה פיל הגיע ויעשה סדר. בינתיים זה נראה יותר כמו פיל בחדר.
נערך לאחרונה על ידי צ'יף ב 12 יוני 2017, 10:57, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 12 יוני 2017, 10:18

קצת נסחפתם עם הביקורות, אני מסכים שזה לא היה מסיבה מעולה אבל זה העביר את מה שרצו, המון תכנים חדשים, מכשיר חדש ותמיכות יפות.
אני כן חושב שאולי הגיע שוב הנקודה בדור הקונסולות שE3 מדרדר, אבל זה לא היה כזה גרוע.
האמת שאני יוצא במחשבה האם אקסבוקס ONE X שווה את הרכישה שלו, כרגע אני לא חושב, לא שאין לי טלווזית HDR 10.
כי וואלה, אני לא בטוח אם טלווזית 4K תיתן את התפוקה שצריך לקונסולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 10:37

העניין הוא שפשוט ציפינו שהם יפציצו באיזה AAA ממש פסיכי שיוצא בבלעדיות רק ל-WIN10 ול-ONE, וקיבלנו בערך רק את פורצה, והוא סימולטור מירוצים אז זה רק חצי נחשב :/

צ'יף
Padawan

הודעהעל ידי צ'יף » 12 יוני 2017, 10:43

Fanta כתב:אני מסכים שזה לא היה מסיבה מעולה אבל זה העביר את מה שרצו...

הייתי אומר שזה העביר את מה שיכלו. לא מה שרצו.

פיל אמור להבין במשחקים, הבנתי שהוא גיימר בעצמו, לכן כשהוא מביט לאירועים של סוני ולספרייה הנוכחית והעתידית שלה, הוא בהחלט היה רוצה שהמצב יהיה הפוך.

אבל משהו השתבש. למרות ההון הרב שלה, מייקרוסופט לא קונה חברות פיתוח ומטפחת אותן כפי שסוני עושה. אני באמת לא מבין זאת. מזכיר לי קצת את נינטנדו, גם התנהלותה תמוהה לעתים.

מייקרוסופט אמנם לומדת מטעויות ומתקנת אותן, אך בזמן שהיא מתקנת היא עושה טעויות אחרות.

היא אפילו איבדה זיכיונות וחברות פיתוח שפיתחו לה בבלבדיות. קחו למשל מה שקרה עם פלטינום גיימס. גם רמדי כבר לא מפתחת לה בבלבדיות.

אני מתרשם שהיא לא יודעת לפתח קשרים בריאים עם חברות. אני זוכר טענות של מפתחות כלפי מייקרוסופט. אחרות לעומת זאת, משבחות את התמיכה של סוני בהן.

למשל, התמיכה של סוני במשחק כמו דסטיני. אומרים שהוא מצליח כל כך בזכות סוני, פחות בזכות המשחק או המפתחת. גם דוויד קייג' מקוונטיק דרים שיבח את התמיכה של סוני.

סוני ("גרילה גיימס") אפילו נתנה לקוג'ימה מנוע במתנה (או לפחות לפני שנחתם חוזה). הגישה של כל אחת מהחברות שונה מאוד וזה מתבטא בתוכן אצל כל אחת מהן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 11:01

כן, אם הם רוצים להשאר שחקנים דומיננטיים הם צריכים להתחיל להשקיע יותר בפיתוח בלעדי פנימי.
רק עוד 2-3 מפתחות פנימיות ברמה של TURN 10 והם היו במצב הרבה הרבה יותר טוב, לדעתי.
עדיין שחקני PC לא יקנו את החומרה שלהם בהמוניהם, אבל הם כן יקנו את המשחקים מהחנות של WIN10, וזה גם מצויין למיקרוסופט.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2017, 11:13

אני לא חושב שהמסיבה הייתה גרועה
אתם שוכחים בעבר את הקינקט ,את הMOVE
את המסיבה עם קזואלים לWII

ולא כזה מזמן ,את החשיפה של הXBO הראשונה ,עם הספורט TV ספורט TV ,ו500$ ,זה בכלל היה גרוע ,כי MS זנחה את התוכניות שלה
בנוגע לקינקט 2 ,ובנוגע לשרות אונליין כל הזמן

ולמרות שאין לי XBO היום ,להגיד שאין לה משחקים ? ,יותר נכון אין לה מספיק בלעדיים חזקים
אבל יש הרבה משחקים טובים ,מולטיפלטפורם
אני כן חושב שהתצוגה הייתה בינונית מאוד -6.5 מתוך 10
ומתוך בחירה בין PC משחקים ,משפחת הPS4 ,משפחת הXBO ,הXBO אחרונה לטעמי בעדיפות אחרונה

אני שם את הNS כדבר אחר בגלל הנידות

צ'יף
Padawan

הודעהעל ידי צ'יף » 12 יוני 2017, 11:17

קראתי משהו מצחיק שדי מסכם את האירוע של מייקרוסופט: "יש לנו את הקונסולה הכי חזקה בעולם!!! ועכשיו בואו נראה לכם מיינקראפט ב-4K".

כמובן שזה בהגזמה. ודאי שלא רק מיינקראפט הוצג. פשוט היו יותר מדי משחקים שהיו רחוקים מלהדגים את החומרה כמו שצריך, או היו רחוקים מ"למכור" את הקונסולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 11:18

קרירין, אתה מדבר על אופן תצוגה, אנחנו לא מתלוננים על זה... הם רק שמו טריילר אחרי טריילר ולא דיברו כמעט בכלל, וזאת למרות שהייתה שם חומרה חדשה. זה נהדר.

אבל התוכן, הטריילרים עצמם, החשיפות... הן פשוט לא היו מרשימות. ציפינו ליותר בלעדיים, ליותר הפגנה של הכח של הקונסולה, משהו חדש/ני, שיגרום לנו לרצות לקנות כבר וואן או מינימום לנטוש מאחור את WIN7/8 למי שעוד לא עשה זאת... זה ממש לא קרה. חוץ מפורצה אין שום בלעדי מטורף, וכולנו ידענו על פורצה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2017, 11:20

זה בדיוק מה שחבל לי בכל ההתנהלות של חטיבת ה-xbox במיקרוסופט כרגע כי האקוסיסטם שם-הלייב מתפקד מעולה (רוב הזמן ומשמעותית יותר יציב מ-PSN),הOS וה-UI עברו שיפורים מאוד רציניים,בייחוד לאחרונה,והם עדיפים לדעתי על אלו של הפס4 (שאין בUI שלו שום דבר שבאמת לא בסדר,הוא פשוט קצת פחות לטעמי) והתמיכה של מיקרוסופט באפליקציות UWP הרבה יותר חזקה מהתמיכה של סוני באפליקציות שהן לא משחקים ופשוט גורמת לקונסולה להרגיש כמו extension איכותי ל-PC שלי לטעמי. התמיכה במשחקי 360 מעולה ועכשיו התמיכה במשחקי אקס בוקס 1 (נסו להסביר לבן אדם שהוא לא גיימר את ההתלהבות מזה שעכשיו אפשר להפעיל משחקי אקס בוקס 1 באקס בוקס וואן :lol: ) סוגרת את העניין לגמרי. כבונוס,הקונסולה גם מכשיר מולטימדיה יותר טוב מזה של סוני.

אבל המשחקים,הם פשוט לא שם,או יותר נכון אין מספיק מהם שם. כן,פורזה הוריזון 3 וההרחבות שלו פשוט מדהימים,היילו 5 לטעמי המולטיפלייר הכי טוב שקיים היום וגירס 4 מקבל תמיכה רצינית מthe coalition ולחובבי סימולטורים פורזה 7 לגמרי מספק את הסחורה. אבל,זהו,פשוט זהו. זה כל מה שיש. וכשאני חושב על מה שיש לסוני ומה שהם עוד צפויים להוציא (וזה רק הפרוייקטים המוכרזים!) קשה לדמיין שבכלל יש כאן איזושהי תחרות. וחבל,כי זה היה יכול להיות אחרת. אני לא suit man ואין לי את הידע איך לנהל עסק בסדר הגודל המפחיד של חטיבת אקס בוקס,אבל כלקוח ברור לי שזו החתיכה היחידה שחזרה בפאזל של מיקרוסופט כדי לתת פייט אמיתי לסוני כמו בימים המוקדמים של ה-360 שלא הפסיקה לקבל אקסקלוסיבים איכותיים. הם צריכים את האנצ'רטד שלהם (להגנתם הם ניסו עם קוונטום ברייק ולא בהצלחה),את ההורייזון שלהם ואת הgod of war שלהם והחלק הכי מרגיז הוא שחלק מזה כבר שם,לפחות בתיאוריה: למה לא להקים צוות פיתוח סטייל 343 מאפס ולבנות המשך אמיתי עם ערכי הפקה של היילו עבור perfect dark? למה לא לקחת צוות מוכשר סטייל אינסומניאק ולתת להם לעבוד על קונקר? למה למה למה.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 12 יוני 2017, 11:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

צ'יף
Padawan

הודעהעל ידי צ'יף » 12 יוני 2017, 11:22

קרירין כתב:אני לא חושב שהמסיבה הייתה גרועה 
אתם שוכחים בעבר את הקינקט...

נכון, קרירין, אך לכך התכוונתי כשכתבתי שהיא מתקנת טעויות בשעה שעושה טעויות אחרות.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 12 יוני 2017, 11:37

בתכלס אני כן חושב שכולנו באותו דעה שאין סיבה " גדולה " לשדרג לX "
הכל היה סבבה, לא יותר, לא משהו מפוצץ ומטורף.
חיפשנו את המשחק הזה שיתן איזה מכה שתגרום לנו להרגיש " וואלה זה שווה את זה "
אין לי מושג אם אני יקנה את המכשיר בהשקה, זה כנראה יהיה תלוי בגורמים אחרים.
אבל אני מקווה שהוא יראה שזה שווה את השדרוג

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 11:43

עם הקונסולה אין שום בעייה. יש בעיה עם הניצול של הכח שלה, והמשחקים שנשענים לגמרי על צד ג', ושהכל הכל נמצא גם על המחשב.
גם אם ממש הייתי רוצה לקנות את הONE X הייתי מחכה לשנה הבאה עם היילו או משהו, כרגע ובמחיר שלה זה נראה לי כמו קנייה די מיותרת.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2017, 11:43

Laskin כתב:קרירין, אתה מדבר על אופן תצוגה, אנחנו לא מתלוננים על זה... הם רק שמו טריילר אחרי טריילר ולא דיברו כמעט בכלל, וזאת למרות שהייתה שם חומרה חדשה. זה נהדר.

אבל התוכן, הטריילרים עצמם, החשיפות... הן פשוט לא היו מרשימות. ציפינו ליותר בלעדיים, ליותר הפגנה של הכח של הקונסולה, משהו חדש/ני, שיגרום לנו לרצות לקנות כבר וואן או מינימום לנטוש מאחור את WIN7/8 למי שעוד לא עשה זאת... זה ממש לא קרה. חוץ מפורצה אין שום בלעדי מטורף, וכולנו ידענו על פורצה.

בו נגיד ככה ,מסיבה ממש ממש גרועה מבחינתי ,זה הכל משחקי סמארטפון ,מהסוג שמציף בפרסומות
ורוצה שתקנה דברים בכסף אמיתי ,זה 1-מתוך 10 לטעמי
ואני אומר את זה ,כאחד שלמרות סמארטפון סבבה ,לא משתמש בו למשחקים ,אפילו לא עם גימפאד בלוטוט

מסיבה של 10 מבחינתי ,זה חומרה מצוינת לפחות על הנייר ,ניראת טוב ומחיר מצוין
איזה 5 משחקים בילעדיים מאוד מאוד מצופים ,ברמה של מאריו עיקרי ,אנצארטד עיקרי וכו (לא זוכר תערוכה של 10 בהיסטוריה )

וככה אני בוחן תערוכות כאלו
היה משעמם ? כן די משעמם ,היו משחקים מצופים ? כן רובם לא בילעדים אבל בכל זאת
היו כמה אכזבות ,גם כן ,"ים של גנבים " לדוגמה ניראה לי משעמם
אבל בסך הכל בסך הכל ,זה בינוני מינוס ,זה לא שחסר למשפחת הXBO משחקים טובים ,אולי לטעמי פחות משתלמת
אבל זה לא איזה אטרי יגואר

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 11:47

אף אחד לא עושה מסיבה רק של משחקי סמארטפון או ברמה שלו, אולי חוץ מנינטנדו :)

לכתוב "בינוני מינוס" על תצוגה שהייתה צריכה להיות הכי טובה שלהם מזה שנים - זה ממש על הפנים. כגודל הציפיה וזה... היה מלא הייפ, ציפינו למלא משחקים, קיבלנו פורצה וחשיפה של משחקים שהגירסה הכי טובה שלהם תהיה לא כפי שנאמר "על הONE X", אלא על המחשב.

המסיבה של מיקרוסופט לא הייתה 1/10, אפילו נדב תיקן ל-3/10 וזה בעיקר בגלל האכזבה מקראקדאון 3, שנראה לי שהוא קיבל את השם שלו כי המפתחים שלו פשוט מעשנים קראק כבר 3 שנים אז הם בדאון עכשיו כי המשחק שלהם נראה הרבה פחות טוב מהחשיפה הראשונית שלו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2017, 11:48

כן, קראקדאון אכזב גם אותי ממה שיצא ממנו, נדב ממש שבוז
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2017, 11:51

בעניין קראקדאון 3,ממה שהבנתי ב-neogaf המשחק למעשה התפצל לשניים (לפי השמועות בעקבות כל שינוי מדיניות ה-always online שתחילת חייה של הוואן שכנראה חירבשה להם את התוכניות בנוגע למשחק) עכשיו שתי מפתחות שונות עובדות על המשחק:
sumo על הסינגל פלייר,עם הscaled down physics שראינו בטריילר והמפתחת המקורית למעשה של הפרויקט הזה (ששכחתי את שמה) שעדיין עובדת על המולטיפלייר עם כל עניין ה-cloud destruction,שלא ראינו בתערוכה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 11:54

נשמע לי הזוי, למה לעזאזל שהם לא יציגו את המשחק המרשים יותר, לפחות כטריילר, בתערוכה הכל כך חשובה שלהם? פאק איט, שימו טריילר ישן אפילו, אולי לא נשים לב כי עבר כל כך הרבה זמן :D

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2017, 12:06

לכתוב "בינוני מינוס" על תצוגה שהייתה צריכה להיות הכי טובה שלהם מזה שנים - זה ממש על הפנים. כגודל הציפיה וזה... היה מלא הייפ, ציפינו למלא משחקים, קיבלנו פורצה וחשיפה של משחקים שהגירסה הכי טובה שלהם תהיה לא כפי שנאמר "על הONE X", אלא על המחשב.

הפתרון הזול ביותר ,להריץ את המשחקים האלו ב4K אמיתי ,ואני לא מדבר על רכיבי יד שנייה וכו
אלה ללכת לחנות ולקנות חדש ,והגדרות גרפיות גם ברמה שהXBO-X תציג
זה נכון לכרגע הXBO-X

עד ההשקה ? לא יודע ,אבל נכון להיום ,אנשים יקנו XBO ב500$ ? בכלל לא בטוח
לי לדוגמה ,אין לחץ לשדרג ב1080P שלי ,ה960 4 גיגה עושה את העבודה יפה מאוד
הייתי רוצה NS עם בטרייה טובה יותר ,ולא עוד נייחת כרגע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2017, 12:23

Uncle Pey'j כתב:בעניין קראקדאון 3,ממה שהבנתי ב-neogaf המשחק למעשה התפצל לשניים (לפי השמועות בעקבות כל שינוי מדיניות ה-always online שתחילת חייה של הוואן שכנראה חירבשה להם את התוכניות בנוגע למשחק) עכשיו שתי מפתחות שונות עובדות על המשחק:
sumo על הסינגל פלייר,עם הscaled down physics שראינו בטריילר והמפתחת המקורית למעשה של הפרויקט הזה (ששכחתי את שמה) שעדיין עובדת על המולטיפלייר עם כל עניין ה-cloud destruction,שלא ראינו בתערוכה.

אם אין את ההרס למה לעזאזל המשחק נראה כמו משחק פס3? הקטע של הפיצול סינגל ומולטי היה כבר מזמן, הרי הם דברו על זה שמולטי יצא בקיץ 2016 וסינגל ב2017 בזמנו כך שזה לא חדש אבל ממש שני בתי פיתוח? קראקדאון אבד את כל מה שהוא אמור להיות, בלגן טוטאלי בעיר פתוחה עם המון הרס ופלטפורמה מעולה. הג'ט פק שהיה להם הורס את הפלטפורמה, הפיסיקה החסרה הורסת את הקטע של ההרס הטוטאלי. הם פשוט השמידו את המשחק, אני ממש עצוב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2017, 14:04

אגב, אני לא חושב שמישהו פה יהיה מופתע מהזהות של ה"צ'יף" :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2017, 14:08

DrKeo כתב:אגב, אני לא חושב שמישהו פה יהיה מופתע מהזהות של ה"צ'יף" :)

למה אתה מתכוון? האם אתה רומז שמדובר ביישות איתה יש לנו הכרות מוקדמת? משתמש עבר בקהילה זו ממש, או שמה מדובר בתופעה קדומה יותר - משתמש פוחז מVGames שמצא את דרכו לפורום הצנוע שלנו?

הו, איזה מסתורין. לא פלא שאומרים שזהו תבלין החיים. אכן מרגש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2017, 14:31

DrKeo,בשבילך:

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 12 יוני 2017, 14:48

תגידו מה טווח המחירים של הטלווזיות שמוציאות את המירב מהמכשיר הזה?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים