מסיבת Microsoft | E3 2017

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

dean
Trainee

Re: מסיבת Microsoft | E3 2017

הודעהעל ידי dean » 12 יוני 2017, 14:58

גם לי הוא מזכיר קצת את רונן. איפה רונן באמת?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2017, 15:00

כן, זה רונן, המסתורין של שחר נמוג וחייו כבר לא מפולפלים.
דין, רונן התפרע אז נפרדו דרכנו אבל הוא חזר בגלגול חדש בדמות הצ'יף.

אני אצפה עוד רגע בקראקדאון, תודה!
We're just normal men. We're just innocent men

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 12 יוני 2017, 15:07

מה הוא עוד פעם בבאן או משהו? לא נמאס לכם?
ד"א נדב, שנה הבאה סביר להניח שמיקרוסופט תציג את הורייזן 4, גירז 5 והיילו 6.. ואז שוב פעם יהיה אפשר להגיד שמיקרוסופט הציגה משהו. בערך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2017, 15:11

נמאס? כן, די נמאס לנו, זה כל הקונספט :)

וכן, ברור ששנה הבאה יהיה להם טיזר לגירס 5, היילו 6, פורצה הורייזן 4 וכו' אבל זה הלופ הקבוע והלא מעניין שלהם. זה מאוד נחמד להציג את מיקרוסופט כאילו כל המסיבות שלהם תמיד זה גירס/היילו/פורצה והלוח שלהם כרגע ריק לגמרי אז הציפיות היו בשמיים, הרי אם הלוח שלך ריק אז יש לך המון להכריז נכון? זה מקור האכזבה. סוני יכולה להכריז על בערך אותה כמות של משחקים ואותה רמה של משחקים ועדין המסיבה שלה תהיה טובה פי 100 כי יש לה את אנצ'רטד להדגים, GOW להדגים, דטרוייט להדגים, GT7 להדגים, FFVII להדגים, שאנמו להדגים, DEATH STRANDING וכך הלאה. למיקרוסופט בניגוד לשנים קודמות, אין כלום. אם אין לך כלום אז מצפים ממך לחשוף ואם אתה לא מראה כלום אז כנראה שאין לך מה לחשוף. סתם מדכא, ביחוד אחרי הקקה הזה של קראקדאון 3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 15:36

אני חושב שאי אפשר לשלול שגם יהיה להם טריילר רציני של היילו בשנה הבאה, לא רק טיזר, אבל העניין הוא שהפעם זה יגיע גם למחשב, וזה יהיה ביג דיל דווקא... אבל זה לא ימכור מליוני מכשירים, מן הסתם.

אגב אני מקשיב עכשיו לפודקאסט של kinda funny על המסיבה של מיקרוסופט ומסתבר שה״פריקוול״ של life is strange לא מפותח על ידי אותה חברה שעשתה את המשחק הראשון, הם עדיין עובדים על ההמשך האמיתי, ובינתיים הם זורקים לנו את הפריקוול הזה של חברה אחרת. זה מסביר הרבה.
לוץ מזה הם מסכימים עם רובנו לגמרי לגבי אסאסינס קריד, זה נראה כאילו לא לקחו באמת הפסקה ואין שינוי מהותי או שיפור מטורף באספקט כלשהו... חשבתי שאולי הם יתלהבו

אגב, חשבתי על זה ולדעתי ביוור עושים מה שרוקסטאר עשו, ובטח המשחק שלהם יצא ב-2019, כשגג ב-2020 יצא כבר הדור הבא, סביר להניח, אז בעצם מצפה לנו משחק בין-דורי... אני אשחק בו על המחשב כמובן, אבל נראה לי שבסוף הוא יעבוד ממש לא טוב על הפס4 והוואן הרגילות. זה הניחוש המאוד מאוד מוקדם שלי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2017, 15:44

לא חושב שהאפשר להחשיב את הורייזן כחלק מאיזה לופ קבוע.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2017, 15:45

כולם מדברים על מה סוני תציג
אבל נינטנדו, לפחות בינתים, עברה לקונסולה בודדת
במקום 2
וחלק משמעותי, מהצוותי פיתוח שלה, לא הציגו כלום הרבה זמן
אפילו המשחקי סמרטפון, היו צד שני
לא בטוח לגבי מאריו, אבל פוקימון ועוד היו צד שני

תאורטית, היה להם המון זמן, להפציץ במשחקים
והNs צריכה הרבה
לא חושב שניראה גרסה חדשה לNs השנה, זה עוד לא הזמן
ככה שמקווה להרבה מאוד משחקים

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2017, 15:47

אין לך מה לראות הקראקדאון זה סרטון ישן

נראה לי אפשר די לשכוח מהמשחק הזה והוא יצא כמו קראקדאון 2.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2017, 15:51

אופס התבלבלתי בסרטון,ראיתי איזה developer walkthrough של המשחק ולקחתי כנראה url אחר..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 15:52

קרירין, כי פה זה נושא מיקרוסופט, והתחרות הישירה שלה היא לכאורה מול סוני ולא נינטנדו, וחוץ מזה רוב מוחלט ממה שיש לנינטנדו להציע לא מאוד מעניין פה אנשים... אנחנו רוצים לראות את עוד ממריו, ברור, אבל חוץ ממנו ומזלדה שלא ייחשף בקרוב שום דבר שקשור למשחק חדש בסדרה בארבע השנים הקרובות בערך (מלבד תוכן בתשלום או חינמי למשחק האחרון) - נשארנו עם מטרויד ואולי כמה הפתעות קטנות כמו פיקמין או אנימל קרוסינג...
חוץ מזה נראה לי שרק ל-2 אנשים פה יש סוויץ׳

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2017, 15:56

ברור שהורייזן בלופ קבוע, כל שנתיים הוא יוצא אלטרנטיבית לפורצה הראשי. זה נכון שהאחרון היה איכותי ברמות אחרות אבל זה עדין לא סותר את זה שהוא ידוע לכולנו מראש כמו שהשמש תזרח מחר. מיקרוסופט יושבת על הרבה מאוד IP ויש לה הרבה כסף, חבל לי לראות אותה ככה יורדת תהום הנשיה של התעשיה. שיביאו מפתחות חיצוניות כמו שהם עשו תמידו יתחילו להרים כבר LINE UP כמו שצריך.

יש להם דברים כמו קונקר, פרפקט דארק, באנג'ו קז'ואי, קרימסון סקייז, PGR ועוד המון דברים. מעבר לזה אפשר תמיד לעשות דברים חדשים. אז למה תמיד היילו/גירס/פורצה? למה אם כבר עושים קראקדאון 3 לזרוק עליו ככה? למה?

ותודה על הסרטון פייג', חשבתי שאתה טרול ברמות אחרות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 16:01

העניין הוא שגם אם קונקר היילו ופרפקט ד'ארק מגיעים לוואן, רוב הכותרות יהיו שזה דווקא מגיע לראשונה ל-PC כי הם מעולם לא היו שם. כל הקטע של האחדות שלהם זה חרב פיפיות לגמרי.

לגבי קראקדאון - אני גם חשבתי שהוא מטריל אותך וזה היה מצחיק דווקא, עכשיו סתם הרסתם (;
ראיתי את החדש הזה עכשיו, זה רק ראיון, לא מראים שום דבר חדש, אבל לפחות הם מסבירים מה קורה עם הגרסאות. לא שזה מעודד אבל לפחות עכשיו זה מובן יותר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2017, 16:01

מישהו ב-E3 צריך לתפוס את ספנסר לשיחה בצד ולהגיד לו ש-IO Interactive עומדים למכירה ביחד עם היטמן וכדאי לו לשכנע את נדלה לתת לו את הדמי כיס לבצע רכישה שלהם :)
לגבי פורזה,אני כבר מזמן חושב שצריך להחשיב את הורייזון כסדרה הראשית ואת מוטורספורט כמשני.יהיה מעניין לראות את הפערי מכירות בניהם ואם מוטורספורט מוכר יותר כדי להיקרא ראשי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2017, 16:07

קראקדאון פשוט מרגיז אותי, אין לי מילים אחרות לתאר את המשחק הזה אחרי כל התהפוכות שלו. הוא נראה כמו קראקדאון 1 בעיר חדשה וזהו בערך. אפילו אין שם שום דבר הריס חוץ מאשר אביזרים בסביבה בדיוק כמו המשחק המקורי ל360, מדכא. ההרס בניינים זה בדיוק הכיוון שהם היו צריכים לקחת וכל כך התלהבתי מהכיוון הזה אבל עכשיו שראיתי את הסינגל (כי ביננו מי הולך לשחק במולטי?) אני ממש מבואס ממנו. לפחות הוא יוצא בנובמבר אז נראה את זה בעצמנו בקרוב.

בנושא דברים כמו פרפקט דארק, הPC לא רלוונטי. כלומר הוא כן כי אנחנו נשחק את זה שם וזה אדיר אבל רוב קהל הקונסולות רואה במשחקים שלהם PC וקונסולה מסויימת כשייכים לקונסולה הזאת כך שאף אחד לא חושב על ניר אוטומטה כמשחק PC אלה כמשחק פס4, כנ"ל על SFV למשל. אם היו מכריזים על קונקר חדש מאנסומניאק או פרפקט דארק שנראה נהדר או קרימסון סקייז חדש, תאמין לי שאף אחד לא היה מדבר על הPC אלה היו מדברים על זה שיש סיבות לקנות סקורפיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 16:14

אני מסכים עקרונית, הורייזון הרבה יותר טוב ומעניין ממוטורספורט, אבל הסימולטור עדיין נחשב ל״רציני״ יותר, והרבה יותר תחרותי... שיתופי הפעולה של turn10 עם יצרניות הרכב לא יהיו קרובים כל כך ללא סימולטור ריאליסטי ואז ייתכן שגם הורייזן ייפגע מזה.

נדב, נשאר חלוקים פה... קהילות ה-PC השונות הן גדולות מאוד ומשחק בקרליבר של היילו למשל יכול לשנות המון, ובהחלט נראה מלא כותרות ביום שזה יקרה. היי, אפילו היו פה ושם כותרות כשאיזה מוד מולטיפלייר של היילו יצא למחשב ברוסיה בלבד או משהו כזה. זה סוגשל מגהטון (: אז בשביל אנשים שכבר לא רוצים לקנות קונסולה ויש מספיק כאלו גם - פרפקט דארק או קונקר, אפילו שאין להם כבר שם גדול בתעשייה, זו חגיגה קטנה, וגם הם יעשו קצת כותרות על זה שהם מגיעים לראשונה למחשב. אבל בא נראה, אולי אני טועה...

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2017, 16:14

לא ראיתי שדיברו על זה אבל מיקרוסופט משחררים מחדש (אני מניח שבמהדורה מוגבלת) את השלט טנק המקורי של האקס בוקס בחגים,הוא מיוצר בשיתוף פעולה רשמי עם חברת Hyperkin GamesInc והוא כולל כבל ארוך יותר ובאמפרים מודרניים. אה וגם logo display screen שאין לי מושג למה זה טוב אבל שיהיה:

עובד גם בוינדוס 10 אגב. אני סקרן האמת,יהיה מגניב להחזיק אחד כזה בשביל לחוות משחקי og xbox כמו פעם. לצערי הייתי צעיר מדי בשביל לחוות את דור הפס2,הגיימקיוב והבוקס הראשון כמו שבאמת צריך אז זה ממש נחמד בשבילי. חוץ מזה אם הוא באמת מסיבי כמו שאומרים הם יכולים גם לשווק אותו בתור משקולת לעבודה על הבייספס :)
והנה הוא בקנה מידה עם האקס בוקס וואן המקורי :D
תמונה

עריכה: הולי שיט מסתבר שזה הגרסא המוקטנת של השלט המקורי..וואו אני באמת צריך לבדוק איך נראה המקור.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 12 יוני 2017, 17:02, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2017, 16:29

כן, זה יהיה חדשות שהיילו מגיע לPC אבל זה לא יהיה רלוונטי. אם זה היה רלוונטי מיקרוסופט כבר היו הורגים את זה מזמן. KI הגיע, פורצה הגיע, גירס הגיע, קראקדאון מגיע, ים הגנבים מגיע, הכל מגיע. אז היילו 6 על הPC זה לא מגטון, זה המציאות וזה גם מה שיקרה. הבעיה פה היא לא שמשחקים יוצאים לPC, הבעיה היא שלא יוצאים משחקים נקודה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2017, 16:40

מאחר והיילו לדעתי הוא הסיסטם סלר מספר אחת שלהם - ברור שזה יהיה גירס+פורצהXאלף אבל נו, נראה ביום שזה יקרה, ונראה כמה ימכור ספציפית לPC

אני מסכים איתך שזו לא הבעייה היחידה או בהכרח הכי גדולה, אבל הם הורידו במהלך הזה שלהם מלא רוכשים פוטנציאליים לדעתי. מלא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2017, 16:44

זאת לא בעיה בכלל, אמריקאי לא יקנה PC ב1200$ בשביל לשחק היילו 6 ב4K, הוא יקנה אקסבוקס ONE X ב399$ בשישי השחור. אם 4K לא מעניין אותו הוא יקנה ONE S ב250$. אנחנו כולנו על הPC אבל אנחנו לא הצרכן הממוצע, יש סיבה למה הפס4 מכרה 40+ מליון יחידות לפני שיצא לה בלעדי טוב אחד.

אה, ומכירים את זה שאתם עושים מסיבת עיתונאים והטופ 5 אזכורים של משחקים במדיה חברתית לא מזכירים אתכם בכלל?
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2017, 16:57

Laskin כתב:קרירין, כי פה זה נושא מיקרוסופט, והתחרות הישירה שלה היא לכאורה מול סוני ולא נינטנדו, וחוץ מזה רוב מוחלט ממה שיש לנינטנדו להציע לא מאוד מעניין פה אנשים... אנחנו רוצים לראות את עוד ממריו, ברור, אבל חוץ ממנו ומזלדה שלא ייחשף בקרוב שום דבר שקשור למשחק חדש בסדרה בארבע השנים הקרובות בערך (מלבד תוכן בתשלום או חינמי למשחק האחרון) - נשארנו עם מטרויד ואולי כמה הפתעות קטנות כמו פיקמין או אנימל קרוסינג...
חוץ מזה נראה לי שרק ל-2 אנשים פה יש סוויץ׳

לנינטנדו יש הרבה זיכיונות שמעניינים פה חברי פורום
גם אני עדין לא קניתי Ns
לא משתלם לי כרגע

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2017, 17:08

נחיה ונראה, אני חושב שהחברה שמפתחים את הורייזן לא ירצו להמשיך לפתח את 4 וזה לא איזה משחק שמוכר 5 מיליון יחידות.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2017, 17:37

DrKeo כתב:כן, זה רונן, המסתורין של שחר נמוג וחייו כבר לא מפולפלים.
דין, רונן התפרע אז נפרדו דרכנו אבל הוא חזר בגלגול חדש בדמות הצ'יף!

Called it. לא רציתי לחשוף כי רציתי לראות כמה הוא ימשיך עם ההצגה.. אבל עריכות אינסופיות, הגזמות, היסחפויות והשתפכות על סוני - מי זה כבר יכול להיות?

נ. ב. כתבתי לשחר שזה הוא בהודעה פרטית.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2017, 19:56

הממ..העמוד של קראקדאון 3 באמזון:
https://www.amazon.com/dp/B00KVLZ00I?ta ... 41-20&th=1
bulletpoint אחד שתפס את תשומת הלב שלי:
Crackdown 3 comes with Wrecking Zone - a 10-person Player-vs-Player race to tear down the opposing team’s stronghold using your strongest Agent superpowers in a 100% destructible battle arena powered by Microsoft Cloud

נשמע שהסביבה ההריסה עדיין בתמונה. נכון זה רק במולטי,אבל עדיף מכלום.
עריכה: לא רציתי להגיב כפול,אבל עכשיו גם שמתי לב שהמפתחת (או כמו שזה נשמע,אחת המפתחות) של המולטי של קראקדאון 3 היא בעצם Ruffian Games שהייתה אחראית לקראקדאון 2. ככה שבעצם עובדות על המשחק 3(!) מפתחות שונות. כל המשחק הזה מרגיש כמו בלגן אחד גדול עם messaging ממש גרוע של מיקרוסופט,כאילו הם בעצמם לא סגורים מהו בדיוק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2017, 20:39

קראקדאון 3, כביכול ה-משחק של הסקורפיו השנה והוא לא מקבל הדגמת גיימפליי אלא טריילר חפוז. כנראה אומר הכל על טיב המשחק. אז למיקרוסופט אין כלום השנה חוץ מ HW2, פורצה 7 וקראקדאון? לא הוכרז אף משחק חדש מצד א'. כולם היו ידועים משנה שעברה לפחות.

מעניין מה יש לנדב להגיד על הכהונה של פיל ספנסר עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2017, 20:50

גם בסרטון שהבאת אומרים שהמולטי וההרס עדין שם, הם פשוט מתמקדים בסינגל ב-E3. אני משער שבגרמניה נשמע יותר בנושא. בכל מקרה אני מאוכזב קשות, קראקדאון זה משחק סינגל בשבילי אפילו אם מאז 2 נותנים לעוד 3 אנשים להצטרף אליך; גם ל-GTAV יש מולטי סופר פופולארי אבל אני חושב שרוב האנשים כאן קונים אותו בשביל הסינגל. הסינגל היה צריך את ההרס הזה אחרת הוא קראקדאון 1 עם עיר חדשה. זה מבאס ממש, ביחוד בשילוב עם התנועות האויריות החדשות. אולי במשחק אחר תנועות אויריות שכאלה היו נחשבות לשדרוג אבל בקראקדאון זה שנמוך לדעתי. מדובר במשחק פלטפורמה סופר מדוייק ומהודק, סטייל סופר מריו, וככל שמוסיפים בוסטים וג'ט פקים למניהם הורסים עוד ועוד ומהאלמנט הפלטפורמה.

קליימן, תאמין לי שאתה לא היחיד שעלה על זה, זה בערך כמו לעלות על קרנף שהתחפש לארנבת. קבלתי לא הודעה פרטית אחת ולא שתיים :)

קאז, תקרא את התגובות שלי מתחילת המסיבה בנושא הזה, אני חושב שתבין לבד מה אני חושב. אני מאוד מקווה שפיל משמיד את האקסבוקס כי משהו מלמעלה מגביל אותו תקציבית או משהו בסגנון אחרת זה ממש עצוב. באמת חבל לי ומעצבן שאף "עיתונאי" לא באמת אוסף את האשכים שלו ושואל את פיל ספנר את השאלות האמיתיות: איפה לעזאזל הבלעדיים שלכם?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים