משחקי 2018

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2018

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2018, 13:02

האמת שאני לא יודע על איזה auto aim אתם מדברים. מ4 אני משחק במשחק עם כוונת חופשית עם גיימפד (שחקתי ב4 על ה360 ואז על הpc וב5 רק על הpc). השליטה במשחקים שלהם כבידה, הכוונת צפה, הנשקים מרגישים כמו אקדחי קפצונים והדמויות מגיבות בהגזמה בגלל שימוש יתר במנוע אופוריה. הם צריכים ממש לעבוד על המערכות שלהם למרות שאני שופט לפי gtav ומה שהגיע לפניו, rdr2 הוא המשחק המודרני היחיד שלהם ולא שחקתי בו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 אוקטובר 2018, 14:14

ב RDR2 הכיוונון הדיפולטי לא נוח בעליל והרבה פעמים יצא לי להשען על כיוון אוטומטי (שזה טאפ קטן ב R2 והכוונת ישר קופצת לאויב) במקום לטרוח לכוון כבר. אני מקווה שאחרי הסרטון שלאסקין הביא זה יעבוד יותר טוב.

וכן זה באמת עצוב שהמשחק שלהם עם הממוצע הכי גבוה אי פעם תמיד יהיה GTA4, סוג של נתון סטטיסטי שיותר מהכל מייצג את הטירוף שאחז באותו היום אצל עיתונאי הגיימינג, זה תמיד מביך לבדוק אחרי משחק מצופה חדש שקיבל ציון מאוד גבוה איפה הוא מדורג במטה קריטיק ולראות שם במעלה הטבלה קצת מתחת לזלדה אוקרינה את התועבה הזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2018, 14:38

קטני אמונה, כולכם... מאמין שזה בהחלט אפשרי לשפר או להשוות את זה (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2018, 14:45

זה לא משנה כמה תשווה או תשפר את זה, תמיד תראה את GTA4 יושב שם בטופ 10 של המשחקים שיצאו אי פעם במשך עשרות שנים. מקום אחד מתחתיו יושב SOUL CALIBURE לדרימקאסט, משחק שיושב שם כבר 20 שנים במקום 3-4. GTA4 יצא מהטופ 10 משחקים הטובים בהסטוריה אולי עוד 30 שנים, זאת רשימה שאם נכנסים אליה ממש קשה לזוז ממנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2018, 14:51

כן, זה בטוח... אבל לי הוא לא ממש ״מציק בעין״ שם. בזמנו זה היה פלא שלא ידענו איך להתמודד איתו, המח שלי התפוצץ מהאופוריה הזו, תרתי משמע (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2018, 15:00

כן, גם לי המוח התפוצץ מאופוריה, אבל הכל התפוגג עד שהפסקתי לשחק בו. אני אומר שהפסקתי כי לא סיימתי אותו, הוא היה משעמם מדי, אבל בהחלט שחקתי בו עשרות שעות. יש לי הרגשה שזה בדיוק מה שקרה עם GTA4, מבקרים שחקו בו 5-6 שעות ורצו לכתוב ביקורת. כולם קבלו שוק בשעות הראשונות מהטכנולוגיה, הכל היה מדהים, אבל צריך באמת לשחק במשחק כדי להבין שהוא די מחורבן ועטוף באריזה יפיפיה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 29 אוקטובר 2018, 17:23

הגזמת. רוב המבקרים סיימו אותו, זה משחק של 30-40 שעות ברוטו בסה״כ, כמו RPG ממוצע. הסיבה לציונים הגבוהים היתה בעיקר הטכנולוגיה והתחושה בעיר שהיתה מאוד ריאליסטית ואימרסיבית.

אגב, גם ב-GTA3 היו משימות פח, הוא התפוצץ בזכות המעבר ל-3D והצגה של עיר ריאליסטית ופתוחה פחות או יותר לראשונה בהיסטוריה. GTA4 הוא סוג של GTA3 על סטרואידים, כך שאפשר להבין את תגובות המבקרים כלפיו. הוא לא הציג ״מהפיכה״ של ממש, אבל מבחינת האמינות והריאליזם של עיר וירטואלית מודרנית, הוא כן הגיע לשיא. וזה גם בדיוק סוג השיא שנתן ל-GTA3 את התהילה שלו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוקטובר 2018, 18:12

וואו כמה שנאה יש כאן ל-GTA4..אל תבינו אותי לא נכון,אני גם חושב שהציונים שלו מוגזמים בקטע לא נורמלי,אבל הוא עדיין היה משחק איכותי ובסך הכל מהנה,ועם אחת המשימות הכי טובות בסדרה בעיניי- Three Leaf Clover.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2018, 19:04

InterAl כתב:הגזמת. רוב המבקרים סיימו אותו, זה משחק של 30-40 שעות ברוטו בסה״כ, כמו RPG ממוצע. הסיבה לציונים הגבוהים היתה בעיקר הטכנולוגיה והתחושה בעיר שהיתה מאוד ריאליסטית ואימרסיבית.

אגב, גם ב-GTA3 היו משימות פח, הוא התפוצץ בזכות המעבר ל-3D והצגה של עיר ריאליסטית ופתוחה פחות או יותר לראשונה בהיסטוריה. GTA4 הוא סוג של GTA3 על סטרואידים, כך שאפשר להבין את תגובות המבקרים כלפיו. הוא לא הציג ״מהפיכה״ של ממש, אבל מבחינת האמינות והריאליזם של עיר וירטואלית מודרנית, הוא כן הגיע לשיא. וזה גם בדיוק סוג השיא שנתן ל-GTA3 את התהילה שלו.

אני לא חושב שאפשר לשפוט את gta4 דרך אותם משקפיים ששפטנו את gta3. המשחק השלישי היה משהו שאף פעם לא ראינו במשחק וידאו, עיר תלת מימדית אמיתית שאפשר לעשות בה מה שרוצים.

Gta4 לעומת זאת היה המשחק gta התלת מימדי הרביעי ולמרות שאין ספק שהוא היה טרוף גרפי וטכני, בצד של הגיימפליי והתוכן הוא היה צעד ענקי לאחור. בsa היו לנו שלוש ערים עם מדבר שמחבר בינהן, היו כלי טייס מגוונים וקילומטרים להשתגע איתם, היו משימות משוגעות וכמויות תוכן אדירות.

Gta4? פתאום קבלנו עיר קטנה באופן יחסי למפה של sa, פתאום לקחו לנו את הטנקים והמטוסים (ואני זוכר ראיון בזמנו שהם אמרו שהמפה של 4 קטנה מדי בשביל מטוסים ולכן הם שמו רק מסוקים), פתאום לא היו יותר מרחבים אלה רק עיר, פתאום המשימות המוטרפות של לקפוץ מעל לרכבות או לצנוח ממטוסים לגג בניין עם אופנוע או להסיע מכונית על שלט שמכילה חומר נפץ הפכו למשימות אפורות שהסתכמו ברובן בלסוע למוקד, להלחם בו במערכת קרב די מעפנה ולחזור לאוטו. שלא נדבר על הכבדות של המשחק בגלל אופוריה והשליטה הנוראית ברכבים שהייתה צעד גדול לאחור מהמשחקים הקודמים. גם ההשתולליות שיכלת לבצע בקודמים הלכה לאיבוד וממשחק שבו יורים כמה פעמים עם אקדח ברכב והוא מתפוצץ קבלנו משחק שדורש מהשחקן חומרי נפץ או מאה כדורים כדי לפוצץ אוטו אחד מסכן.

אז כן, הוא היה פלא טכני וגם אותי זה סנוור בהתחלה. אבל ככל שמתקדמים בעלילה הראשית וככל שמתחילים להתרגל לפלא הטכני, העיניים נפתחות לזה שמדובר בעצם במשחק שעשה צעד לאחור בהמון תחומים ורוב החידושים הם נטל ולא ברכה. היינו רגילים שהמפה גדלה כל משחק, שכמות התוכן גדלה, שכל פרט ופרט ב-GTA רק משתפר עם כל המשך שמגיע. אפילו הקונספט של לחזור לעיר שהיינו בה הרגיש לי מוזר, הרי GTA תמיד היה עובר ללוקיישן חדש בכל פעם ו-4 משום מה חזר לליברטי סיטי. בקיצור, אני לא חושב שהיה משחק GTA שעשה כל כך הרבה צעדים לאחור, בעצם אני לא זוכר אף צעד לאחור חוץ מאשר GTA4. אני חושב ש-GTA5 היה ההמשך שכולנו רצינו ל-SA. המשחק הרביעי? הוא היה עוף מוזר ומלא בעייות.

פייג׳, אף אחד לא אומר שהוא משחק של 7 או משהו, אבל 98? הגזמנו, הייתי אומר די בקלות שהוא המשחק gta התלת מימדי הכי פחות טוב של זמנו ובהפרש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2018, 19:42

העדכון הבא של NMS:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוקטובר 2018, 20:51

מישהו שם שיחק ב-Subnautica :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2018, 23:07

שיחקתי עכשיו איזה 6 שעות רצופות בRDR2... הישיבה הכי טובה שלי איתו עד כה.
ראיתי מליון סרטונים בפיד שלי על איזה מקום עם 3 מטילי זהב ששווים 1500$ אז קודם כל רכבתי לשם.... לקח לי שעה וחצי להגיע וזה היה יחסית קרוב, כי בדרך נתקלתי במלא דברים רנדומליים שהעסיקו אותי. אז לקחתי את הזהב ועכשיו הייתי צריך למכור אותו אבל בגלל שזה היה ממש תחילת המשחק לא היה לי איפה למכור את זה והייתי צריך למצוא איזו עיירה עם מישהו שאולי כן ימכור...
בטעות הגעתי למשהו שיותר דומה לעיר, הופתעתי ממש מכמות האנשים על המסך שנראים כל כך ייחודיים, זה היה כמו הסצינה בשוק באנצ׳רטד, רק בעולם פתוח אמיתי... ממש מרשים.
בקיצור, מצאתי למי למכור את זה ואז חזרתי ברכבת לעיירה הכי קרובה למחבוא של הכנופיה שלי ואז פשוט קניתי את כל השדרוגים האפשריים כרגע, שזה לא כל כך הרבה אבל אני ממש שמח שעשיתי את זה ככה למרות שזה קצת ״לרמות״, כי עכשיו כל הכסף שאני ארוויח ילך רק אליי ולא אצטרך כל פעם לחשוב אם לקנות משהו בשבילי או לשדרג את ה״בסיס״ ולהיות עני שוב, כל פעם שיש לי מאתיים דולר.
אחר כל עשיתי משימות וכל אחת מיוחדת ולא מרגישה בכלל כמו סתם משהו שדחפו לי, לא נשמה אם זו משימה ראשית או משנית או סתם משהו שראיתי.
אני קצת מפחד עדיין להתערב ללא סיבה ממש מוצדקת בכל מני קרבות שאני רואה כדי שלא ישר יעלו עליי ואז זה יעכב את ההתקדמות שלי.
הגרפיקה לפעמים פשוט עוצרת נשימה. לא ייאמן שזה עולם פתוח. רואים את ההשקעה בכל מקום, אני יכול לכתוב על דברים שראיתי רק עכשיו מגילה שלמה, אז פשוט תדמיינו שעשיתי את זה.

בקיצור - אני בינתיים ממש ממש בעננים, נראה אם ימשיך ככה גם עוד 100 שעות ^_^ זה מרגיש כאילו הוא בדרך לטופ 10 שלי די בקלות

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 אוקטובר 2018, 00:19

DrKeo כתב:
InterAl כתב:הגזמת. רוב המבקרים סיימו אותו, זה משחק של 30-40 שעות ברוטו בסה״כ, כמו RPG ממוצע. הסיבה לציונים הגבוהים היתה בעיקר הטכנולוגיה והתחושה בעיר שהיתה מאוד ריאליסטית ואימרסיבית.

אני לא חושב שאפשר לשפוט את gta4 דרך אותם משקפיים ששפטנו את gta3. המשחק השלישי היה משהו שאף פעם לא ראינו במשחק וידאו, עיר תלת מימדית אמיתית שאפשר לעשות בה מה שרוצים.

Gta4 לעומת זאת היה המשחק gta התלת מימדי הרביעי ולמרות שאין ספק שהוא היה טרוף גרפי וטכני, בצד של הגיימפליי והתוכן הוא היה צעד ענקי לאחור. בsa היו לנו שלוש ערים עם מדבר שמחבר בינהן, היו כלי טייס מגוונים וקילומטרים להשתגע איתם, היו משימות משוגעות וכמויות תוכן אדירות.

Gta4? פתאום קבלנו עיר קטנה באופן יחסי למפה של sa, פתאום לקחו לנו את הטנקים והמטוסים (ואני זוכר ראיון בזמנו שהם אמרו שהמפה של 4 קטנה מדי בשביל מטוסים ולכן הם שמו רק מסוקים), פתאום לא היו יותר מרחבים אלה רק עיר, פתאום המשימות המוטרפות של לקפוץ מעל לרכבות או לצנוח ממטוסים לגג בניין עם אופנוע או להסיע מכונית על שלט שמכילה חומר נפץ הפכו למשימות אפורות שהסתכמו ברובן בלסוע למוקד, להלחם בו במערכת קרב די מעפנה ולחזור לאוטו. שלא נדבר על הכבדות של המשחק בגלל אופוריה והשליטה הנוראית ברכבים שהייתה צעד גדול לאחור מהמשחקים הקודמים. גם ההשתולליות שיכלת לבצע בקודמים הלכה לאיבוד וממשחק שבו יורים כמה פעמים עם אקדח ברכב והוא מתפוצץ קבלנו משחק שדורש מהשחקן חומרי נפץ או מאה כדורים כדי לפוצץ אוטו אחד מסכן.

אז כן, הוא היה פלא טכני וגם אותי זה סנוור בהתחלה. אבל ככל שמתקדמים בעלילה הראשית וככל שמתחילים להתרגל לפלא הטכני, העיניים נפתחות לזה שמדובר בעצם במשחק שעשה צעד לאחור בהמון תחומים ורוב החידושים הם נטל ולא ברכה. היינו רגילים שהמפה גדלה כל משחק, שכמות התוכן גדלה, שכל פרט ופרט ב-GTA רק משתפר עם כל המשך שמגיע. אפילו הקונספט של לחזור לעיר שהיינו בה הרגיש לי מוזר, הרי GTA תמיד היה עובר ללוקיישן חדש בכל פעם ו-4 משום מה חזר לליברטי סיטי. בקיצור, אני לא חושב שהיה משחק GTA שעשה כל כך הרבה צעדים לאחור, בעצם אני לא זוכר אף צעד לאחור חוץ מאשר GTA4. אני חושב ש-GTA5 היה ההמשך שכולנו רצינו ל-SA. המשחק הרביעי? הוא היה עוף מוזר ומלא בעייות.

פייג׳, אף אחד לא אומר שהוא משחק של 7 או משהו, אבל 98? הגזמנו, הייתי אומר די בקלות שהוא המשחק gta התלת מימדי הכי פחות טוב של זמנו ובהפרש.

הוא יותר מפלא טכני, הוא כלל לא מעט מערכות שגרמו לעולם המשחק להרגיש ריאליסטי ואמין, כמו הטלפון הנייד, האינטרנט קפה, היציאות לבילוי, מערכת ירי + קאבר נורמלית והמון פרטים קטנים שגרמו לעולם להיראות אמין (התנהגויות של NPC ברחובות וכו׳). ב-VC/SA העולם היה מאוד ארקיידי ומבודח, וכנ״ל גם ב-5. כלומר 4 ו-3 הם היחידים שניסו להציג עולם ריאליסטי ואמין, וכן, מה לעשות, משימות מטורפות כמו להתפרע עם טנק בחוצות העיר או לטוס במדבר עם ג׳טפאק ועוזי לצלילי מוזיקת ראפ פשוט לא מתאימות למשחק כזה. זה משחק עם טון אחר ואווירה אחרת ולכן אי אפשר לצפות לאותו סוג משימות ממנו. ואגב, כן היו כמה משימות יצירתיות ב-4, כמו שוד הבנק שפייג׳ הזכיר, ראיון העבודה, הדייטינג, המשימה האחרונה על פסל החירות ועוד לא מעט.

ויחד עם זאת ברור שלא הגיע לו 98. אבל גם ברור שהוא ממש לא משחק מחורבן, הוא היה משחק מצוין לזמנו, כמו כל כותר בסדרה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2018, 00:27

על איזה סרטונים בפיד שלך אתה מדבר לאסקין, מתי דיברו על מטילי זהב בכזה סכום? אתה אמור להיות בהתחלה ולא ראיתי משהו כזה, בלי ספוילרים כמובן.

אני גם התקדמתי קצת היום, מאוד אוהב את המשחק הזה, אבל ממש. אני מרגיש שהוא בדרך הבטוחה להיות משחק הרוקסטאר האהוב עלי, העולם מדהים, התוכן ממש סבבה, מגוון וכל פעילות מרגישה באמת מושקעת ולא סתם משהו שדחפו. קשה להתנתק מהעולם הזה, בא לי להמשיך ולהמשיך לשחק ולחוות עוד מהעולם הזה, הרבה זמן זה לא קרה לי עם משחק.

והגראפיקה מדהימה, גם על הפס4 הבסיסית, זה נכון שיש רגעים (בעיקר בעיירות) שלא היה מזיק קצת IQ אבל בתכלס? יש יותר רגעים של ״פאק מי צריך דור חדש בכלל?!״, זה פלא טכני מה שהם יצרו פה, הדבר הכי מרשים של הדור הזה.

מה שכן זה המשחק הראשון נראה לי אי פעם שאני יכול לאמר שהגראפיקה של הגיימפליי הרבה יותר טובה מקטעי המעבר, בגלל זה גם אנשים לא התרשמו כשרוקסטאר שיחררה בהתחלה תמונות ערוכות מקטעי מעבר שכאלה, המודלים זו נקודת החולשה של המשחק אבל בזמן גיימפליי שוטף הם לגמרי עוברים סבבה ואין תלונות במיוחד, בזמן קטעי מעבר כשיש יותר דגש על המודלים והאנימציה וכל הפרטים אז פתאום המשחק נראה הרבה פחות טוב.

למזלנו אנחנו משחקים עשרות שעות ורואים קטעי מעבר אולי שעה וחצי במצטבר, ככה שרוב הזמן המשחק נראה מדהים, יש רגעים עם מזג אוויר ותנאים מסויימים שזה נראה ממש כמו ציור על המסך. בקיצור ברוקסטאר עובדים באמת כמה מהאנשים המוכשרים ביותר בתעשייה הזו, אין עדיין משהו שמקביל לחווית עולם פתוח של רוקסטאר, אף אחד לא מתקרב ובגלל זה גם כל משחק גדול שלהם זה אירוע ענק בפני עצמו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 אוקטובר 2018, 00:35

אגב, RDR2 הוא גם משחק הרוקסטאר הגדול ביותר מבחינת מספר משימות: 104 בכל הקמפיין, כשמקום שני סאן אנדראס עם 100. ל-RDR1 היו רק 57, ואני חושב שהמשימות הפעם הן גם ברמה גבוהה בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2018, 01:20

InterAl כתב:
DrKeo כתב:

הוא יותר מפלא טכני, הוא כלל לא מעט מערכות שגרמו לעולם המשחק להרגיש ריאליסטי ואמין, כמו הטלפון הנייד, האינטרנט קפה, היציאות לבילוי, מערכת ירי + קאבר נורמלית והמון פרטים קטנים שגרמו לעולם להיראות אמין (התנהגויות של NPC ברחובות וכו׳). ב-VC/SA העולם היה מאוד ארקיידי ומבודח, וכנ״ל גם ב-5. כלומר 4 ו-3 הם היחידים שניסו להציג עולם ריאליסטי ואמין, וכן, מה לעשות, משימות מטורפות כמו להתפרע עם טנק בחוצות העיר או לטוס במדבר עם ג׳טפאק ועוזי לצלילי מוזיקת ראפ פשוט לא מתאימות למשחק כזה. זה משחק עם טון אחר ואווירה אחרת ולכן אי אפשר לצפות לאותו סוג משימות ממנו. ואגב, כן היו כמה משימות יצירתיות ב-4, כמו שוד הבנק שפייג׳ הזכיר, ראיון העבודה, הדייטינג, המשימה האחרונה על פסל החירות ועוד לא מעט.

ויחד עם זאת ברור שלא הגיע לו 98. אבל גם ברור שהוא ממש לא משחק מחורבן, הוא היה משחק מצוין לזמנו, כמו כל כותר בסדרה.

יכול להיות שיש שם משימות טובות, הבעיה היא שצריך לסבול את כל המשימות הגנריות והמשעממות בשילוב עם שליטה ומכניקות גרועות במיוחד (ברצינות, אני יודע שגם המשחקים של רוקסטאר שיצאו אחריו הם לא בדיוק מופת למכניקות מדהימות אבל בהשוואה ל GTA4 הם מרגישים כאילו פלטיניום התאחדה עם סנטה מוניקה ובאנג׳י על מנת ליצור את המכניקות) שבאמת היה לי קשה לשרוד עד אז. קצת קשה במקרה שלי לקרוא לו למשחק מצויין כשאתה לא מצליח לשרוד עד השליש/ אמצע שלו, עד כדי כך לא נהניתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2018, 11:45

בלינג, זה לא עניין של ספוילר ממש... פשוט מכיר את כל הסרטונים האלה של ״25 טיפים למתחילים בRDR2” וכד׳? אז בפיד שלי שוב ושוב ראיתי סרטונים של ״כסף קל״ או ״איך לעשות 1500 דולר בשתי דקות״, עם אותה תמונה בערך אז החלטתי לבדוק את זה ויש איזור שזמין מתחילת המשחק ויחסית קרוב לאיפה שמתחילים (שוב, לקח לי שעה וחצי להגיע אבל זה בגלל שהמשחק כזה אדיר:) אז הולכים ועושים משהו לפי הסדר שאומרים ומקבלים את הכסף. יכול להיות שתסיים את כל המשחק ולא תגיע לשם, יכול להיות שיש מפה שאולי מוצאים ואולי לא, שמסבירה איך להגיע לשם, אבל אפשר גם סתם ככה :) אז הלכתי על זה כדי להתרכז בדברים אחרים במקום הגריינד הזה שתמיד ישב לי בראש בכל פעם שאקנה משהו...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 אוקטובר 2018, 12:10

ואח"כ אנשים בוכים שהם" אוכלים ספוילרים " ומאשימים את יו טיוב וכל העולם.. : :roll:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2018, 12:56

במשחק הזה פחות אכפת לי, כשאכפת לי - יש לי תוסף ביוטיוב, כמו שעשיתי בGOW.. כי זה נכון, אפשר בקלות לאכול ספוילרים רק מהתמונות שהם שמים בת׳אמבנייל

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2018, 14:05

אה הבנתי אותך לאסקין. בסדר אני לא מאמין שאצטרך גריינד במשחק של רוקסטאר, בדר"כ יש מספיק כסף.

אגב לאלו שמשחקים את המשחק על הפרו, יש אכן בעיה עם ה IQ בגלל באג שקשור ל HDR שמטשטש את התמונה. הם עובדים על תיקון לבעיה אם יש לכם סבלנות, המשחק צריך להראות הרבה יותר טוב על הפרו ממה שנראה, הפער מה X יצא קצת מוגזם במיוחד הפעם.

בקיצור שיקול שלכם אם לחכות, באסה שיצא ככה עם הבאג הזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 אוקטובר 2018, 14:23

אז אני אחכה באמת:)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 אוקטובר 2018, 14:31

טוב לדעת שה-IQ בפרו תשופר,הפער בינה לבין ה-X באמת צורם מהרגיל.
הסיקור של DF את אימפלמנטציית ה-HDR במשחק מאוד מאכזב,ממש לא מה שציפיתי מרוקסטאר שעשו מאסטרפיס טכני עם המשחק הזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אוקטובר 2018, 15:23

bling כתב:אה הבנתי אותך לאסקין. בסדר אני לא מאמין שאצטרך גריינד במשחק של רוקסטאר, בדר"כ יש מספיק כסף.

אגב לאלו שמשחקים את המשחק על הפרו, יש אכן בעיה עם ה IQ בגלל באג שקשור ל HDR שמטשטש את התמונה. הם עובדים על תיקון לבעיה אם יש לכם סבלנות, המשחק צריך להראות הרבה יותר טוב על הפרו ממה שנראה, הפער מה X יצא קצת מוגזם במיוחד הפעם.

בקיצור שיקול שלכם אם לחכות, באסה שיצא ככה עם הבאג הזה.

רגע, אז זה באג שמשפיע רק על מי שמשחק עם HDR פועל או בכלל?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2018, 16:45

יש מצב שלבטל את ה HDR ישפר את המצב, תבדוק ותראה יש כאלו שרואים שיפור כשביטלו אבל אולי זה פסיכולוגי? בכל מקרה מקווה שרוקסטאר תסדר את זה מהר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אוקטובר 2018, 17:20

אני משחק על טלוויזיה בלי HDR, אז בכל מקרה אין לי את האופציה :).
אבל אני מסכים שיש איזשהו טשטוש מסוים במשחק, מעניין אותי אם זה רגיל או שאני סובל מהבאג של הפרו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים