נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2019, 12:59

bling כתב:לומינוס רץ גם בחשיפה של הפס4 והוא נראה כמעט זהה לגרסת ה PC, אבל איפה זה ואיפה מה שקיבלנו (לא שקיבלנו משהו רע אבל בכל זאת יש הבדל)

אני לא מאמין שקונסולות של 3TF היו נותנות לנו משחקים ברמה של לומינוס והמסתנן בזמן אמת, אולי בדור הזה נקבל את זה בתקווה.

משחקי דור הבא יראו יותר טוב מהדמו לומינוס על הפס4. אפילו יותר מזה, יש משחקים כמו DMC5 שלדעתי נראים בסרטוני מעבר טוב כמו לומינוס. כלומר הפרצופים ב-DMC5 פשוט נראים טוב ממנו ואפקטי החלקיקים באותה רמה. אתה רוצה להגיד לי שאתה לא יכול לראות את הדמו לומינוס כקטע בDMC5? אני דווקא כן.

למשל הפתיח של RE2, לא יותר יפה מלומינוס?

הדמויות האנושיות גם נראות וגם זזות יותר טוב, אפילו השיער ברמה גבוהה יותר. אני חושב שהמנוע RE של קאפקום לגמרי עושה צדק עם הדמו לומינוס ומה שראינו מלמשל TLOU2 גם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2019, 18:24

לא רוצה לראות את הפתיחה של רימייק 2 אבל מאמין לך. בעיה אחת... לא אכפת לי מגראפיקה של סצנות מעבר!!!1

כשמראים לי כזה דמו טכני מרשים אני מתחיל לפנטז בראש איך גיימפליי של משחקים יראה ככה, לא שיהיו סצנות מעבר מרשימות ומשם נעבור לגראפיקה של מגסון :| (בהקצנה קשה כמובן)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 23:33

NVIDIA נצלה את ה-5 ימי גישה מוקדמת ועכשיו יצאו הדרייברים לגירס 5 (שכוללים גם את הבטא הקרובה של COD, פיפא 20, בורדרלנדס 3, SURGE ו-CODE VEIN).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 ספטמבר 2019, 12:11

ובנושא אחר, גירס ו-AMD. זוכרים את הדיבורים על פרקטיקות מלוכלכות של NVIDIA VS AMD במשחקים בלעדיים? אז גירס 5 מכיל בתוכו שתי שערוריות. הראשונה היא שחישובים אסינכרונים מוסתרים מאחורי הגדרה ON ו-OFF בתפריט הגדרות והאפשרות הזאת זמינה אך ורק למי שיש כרטיס AMD למרות ש-TURING דווקא המלך הנוכחי של חישובים אסינכרונים. כלומר AMD חוסמת ביצועים יותר טובים אצל NVIDIA. החלק השני הבעייתי הוא שכמו עם טרילוגית TR, גם פה AMD מנעה עותק מוקדם של המשחק ל-NVIDIA מה שאומר שיש לבעלי כרטיסי AMD כבר ביום השיגור דרייבר מותאם לגירס אבל בעלי כרטיסי NVIDIA צריכים לחכות למתישהו שבוע הבא כי הם השיגו גישה למשחק יחד עם כל השחקנים ב-6 לחודש.

תאוריות קונספירציה זה טוב ויפה, אבל לגירס 5 היתה גרסת בטא פתוחה לפני איזה חודש. ככה שאפילו אם AMD היו "מונעים עותק מוקדם" [citation required] - עדיין היו ל-Nvidia קצת יותר משלושה ימים לעשות אופטימיזציות למשחק על סמך הגרסה ההיא.

יותר מזה, בגרסת הבטא דווקא היה toggle של async compute לכרטיסים של Nvidia.
תמונה
ככה שאולי, רק אולי, ייתכן שהסטודיו ביטל את זה בינתיים בגלל תקלות שהם גילו, ולא כי מישהו הביא להם ערימה של כסף מתחת לשולחן רק כדי לבטל toggle פרפורמנס שולי שהם כבר הטמיעו במשחק? גם גירס 4 סבל בזמנו משלל באגים ובעיות כשמשתמשים ניסו להדליק את ה-async.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2019, 15:05

swym כתב:
ובנושא אחר, גירס ו-AMD. זוכרים את הדיבורים על פרקטיקות מלוכלכות של NVIDIA VS AMD במשחקים בלעדיים? אז גירס 5 מכיל בתוכו שתי שערוריות. הראשונה היא שחישובים אסינכרונים מוסתרים מאחורי הגדרה ON ו-OFF בתפריט הגדרות והאפשרות הזאת זמינה אך ורק למי שיש כרטיס AMD למרות ש-TURING דווקא המלך הנוכחי של חישובים אסינכרונים. כלומר AMD חוסמת ביצועים יותר טובים אצל NVIDIA. החלק השני הבעייתי הוא שכמו עם טרילוגית TR, גם פה AMD מנעה עותק מוקדם של המשחק ל-NVIDIA מה שאומר שיש לבעלי כרטיסי AMD כבר ביום השיגור דרייבר מותאם לגירס אבל בעלי כרטיסי NVIDIA צריכים לחכות למתישהו שבוע הבא כי הם השיגו גישה למשחק יחד עם כל השחקנים ב-6 לחודש.

תאוריות קונספירציה זה טוב ויפה, אבל לגירס 5 היתה גרסת בטא פתוחה לפני איזה חודש. ככה שאפילו אם AMD היו "מונעים עותק מוקדם" [citation required] - עדיין היו ל-Nvidia קצת יותר משלושה ימים לעשות אופטימיזציות למשחק על סמך הגרסה ההיא.

יותר מזה, בגרסת הבטא דווקא היה toggle של async compute לכרטיסים של Nvidia.
תמונה
ככה שאולי, רק אולי, ייתכן שהסטודיו ביטל את זה בינתיים בגלל תקלות שהם גילו, ולא כי מישהו הביא להם ערימה של כסף מתחת לשולחן רק כדי לבטל toggle פרפורמנס שולי שהם כבר הטמיעו במשחק? גם גירס 4 סבל בזמנו משלל באגים ובעיות כשמשתמשים ניסו להדליק את ה-async.

הבטא הפתוחה לא הייתה משחק מלא וסופי שאפשר לבנות לפיו דרייברים, על פי df החישוב האסימכרוני בלעדי לכרטיסי amd.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2019, 20:54

נראה שamd הכניסו לדרייבר האחרון תמיכה ל Navi 12, כלומר ה5800 או ה5900. הכניסה שלו לדרייבר אומר שהיציאה לא רחוקה מאיתנו, זה תואם לשמועת הnavi הגדול בסוף השנה שרצה לאחרונה. יש סיכוי טוב שהקונסולות דור הבא מבוססות הכרטיס הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2019, 15:43

הבאנדל החדש של NVIDIA הוא עם COD, הפעם ישראל כן נכללת בבאנדל. לא ברור למה דווקא עם CONTROL ישראל נבעטה החוצה, אולי בגלל שהבאנדל כלל גם את וולפנשטיין והם לא רצו להתעסק עם ישראל ונאצים? בכל מקרה, הפעם גם ישראלים נהנים מהמבצע (כמובן שכדאי לבדוק עם החנות קודם). מקבלים את COD עם כרטיסי 2060RTX ומעלה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 ספטמבר 2019, 18:49

אני חווה ארטיפקטינג די קשה עם פריזים/מסך שחור בהפרשים קצרים כשאני לא בסייפ מוד של ווינדוס או באובונטו. ניסיתי כמה דרייברים שונים לכרטיס ולכן נראה לי שה-970 על ערש דווי. ה-blasphemy שהוא דום על הקונסולה מתקרב :|

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 ספטמבר 2019, 19:14

בסייפ מוד ובאובונטו הכל עובד בסדר?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוקטובר 2019, 02:04

הממ... זה לפחות היה המצב ביומיים האחרונים, בשניהם היה בסדר אבל במצב הרגיל של ווינדוס היו בעיות (אם כי בווינדוס זה לעתים צץ אחרי זמן מה ולא השתמשתי בסייפ מוד או באובונטו יותר מעשר דקות כדי לבדוק אם הכל בסדר שם). מקריאה קצרה באינטרנט הבנתי שזה שהכל תקין בסייפ מוד ובאובונטו זו לא אינדיקציה סבירה לכך שהכל בסדר בכרטיס. אבל - הדלקתי את המחשב אתמול בלילה במצב הרגיל, אפילו הורדתי גירס ושיחקתי אתמול וגם היום ולא חוויתי בעיה אחת, לא ארטיפקטינג ולא פריזינג. האמת שאין לי מושג ממה זה נגרם ולא הצלחתי לשחזר את הבעיה, גם אחרי התקנת הדרייבר האחרון. אם זה יחזור אני אספר :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 אוקטובר 2019, 06:50

another job well done....
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 02 אוקטובר 2019, 08:23

אם זה יחזור אז תבדוק יותר לעומק באובונטו (רצוי תוך כדי משחק כבד יחסית).
אם זה לא דרייברים אז זו גם יכולה להיות בעיה בספק הכח (או אפילו חיבורים רופפים שלו לכרטיס המסך) והייתי גם בודק הצטברות של אבק על הכרטיס ומנקה אם יש צורך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2019, 11:57

זה גם קצת נשמע כמו בעיות התחממות יתר, כדאי לבדוק טמפרטורה בזמן משחק.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוקטובר 2019, 13:02

תודה, אבדוק גם את החיבורים וגם טמפ'.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 03 אוקטובר 2019, 23:52

יש למישהו כאן את הסרפייס פרו?
אני חם כבר הרבה זמן על טאבלט כלשהו שישמש כתחליף למחברת בהרצאות ותרגולים ונראה שהגיע הזמן לרכוש אחד.
אני מעדיף את הסרפייס פרו 7 במקום לרכוש טאבלט אנדרואיד או אפל ולהביא גם לפטופ בנפרד עבור מטלות תכנות.
השאלה היא אם הוא מתאים לשילוב של המשימות האלו ואשמח לשמוע חוות דעת ממישהו שמשתמש בו ולא רק ביקורות ביוטיוב

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2019, 00:50

השאלה החשובה היא גם איך השירות והתיקונים וכו׳, למקרה שיום יגיע ותהיה תקלה... אולי למישהו פה יש נסיון עם זה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 02:09

Shlomix כתב:יש למישהו כאן את הסרפייס פרו?
אני חם כבר הרבה זמן על טאבלט כלשהו שישמש כתחליף למחברת בהרצאות ותרגולים ונראה שהגיע הזמן לרכוש אחד.
אני מעדיף את הסרפייס פרו 7 במקום לרכוש טאבלט אנדרואיד או אפל ולהביא גם לפטופ בנפרד עבור מטלות תכנות.
השאלה היא אם הוא מתאים לשילוב של המשימות האלו ואשמח לשמוע חוות דעת ממישהו שמשתמש בו ולא רק ביקורות ביוטיוב

לנו יש בבית את הסרפייס לפטופ, אבל אני לא יודע כמה זה יעזור כי מדובר במכשירים שונים למדי. אני כן יכול להגיד שהסרפייס לפטופ הוא לפטופ מדהים עם הנדסת חומרה פשוט מעולה, רציתי להגיד שניה רק לאפל אבל כשאני חושב שעל זה הוא יותר טוב מכל מקבוק בשוק לדעתי וזה מגיע מאדם שהלפטופ שלו הוא מקבוק 2017 עם הטאצ'בר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 04 אוקטובר 2019, 09:10

שירות התיקונים שלהם לXBOX, שנמכר פה באופן רשמי, הוא די דרעק ואני לא חושב שהאחריות הבינלאומית על מכשיר כזה תהיה יותר טובה. סביר שתהיה אותו דבר בערך.
אני גם לא בטוח עד כמה זה יכול לשמש תחליף ראוי למחברות - הדברים האלה נוטים להיות מסורבלים בהרבה. בעבר היו לי כמה מכשירים עם עט (כולל איכותית יחסית של WACOM) אבל הלאג הקצר וחוסר הדיוק הקליל הפכו את זה לחוויה שמהר מאוד נטשתי.
בנוסף, מקלדת בעברית תחייב חריטה/מדבקות.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 אוקטובר 2019, 17:46

בשביל קיאו, RDR2 מגיע לפיסי עוד חודש:
https://www.rockstargames.com/newswire/ ... vember-5th

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 אוקטובר 2019, 17:49

אפיק הצליחה להשיג אקסקלוסיביות של לפחות חודש על סטים (זמין בסטים בדצמבר אבל לא ראיתי תאריך מדויק) והוא כנראה יהיה זמין day 1 על הלאנצ'ר החדש של רוקסטאר.
סטים בשבילי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 אוקטובר 2019, 18:12

ושום מילה על הרימייק המלא לRDR 1 שיצא איתו על הPC, כפי שלאסקין חזה :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 18:20

BiA כתב:בשביל קיאו, RDR2 מגיע לפיסי עוד חודש:
https://www.rockstargames.com/newswire/ ... vember-5th

איזה יופי! ידעתי שנקבל אותו בסוף :)
אם ה-x מריצה אותו ב4k 30 אני מצפה לביצועים מצויינים :)

Stick כתב:ושום מילה על הרימייק המלא לRDR 1 שיצא איתו על הPC, כפי שלאסקין חזה :).

זה היה ברור מראש, כבר אמרתי ללאסקין בזמנו שrdr1 ידוע כמשחק עם קוד ספגטי איום ונורא ששום חברה חיצונית לא הצליחה להתמודד איתו. זאת הסיבה שהוא לא יצא עכשיו לpc וזאת גם הסיבה שהוא לא יצא בזמנו לpc.

ואו, rdr2 גם משחק רוקסטאר שנכנס לויכוח ארוך עם קאז לאסטרטגית שחרור של רוקסטאר וגם בלעדיות לחנות של אפיק? קאז יקרוס לתוך עצמו :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אוקטובר 2019, 18:22

Uncle Pey'j כתב:סטים בשבילי.

בגלל האונליין או משהו כזה?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 אוקטובר 2019, 18:28

מעניין עד כמה משמעותיים יהיו השדרוגים הגרפיים, בהתחשב בעובדה שהפעם אין דור חדש שהמשחק יוצא איתו ושהם לא הכריזו על זה עם סרטון מרשים שמציג את השינויים האלו.
יש לי הרגשה שלא צפוייה גרסה שונה מדי מזו של הקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 18:32

נראה לי שאני אקנה בלאנצ׳ר של רוקסטאר, הם נותנים שני משחקים חינם למי שקונה שם ובא לי את בולי ו-vice city.

Stick כתב:מעניין עד כמה משמעותיים יהיו השדרוגים הגרפיים, בהתחשב בעובדה שהפעם אין דור חדש שהמשחק יוצא איתו ושהם לא הכריזו על זה עם סרטון מרשים שמציג את השינויים האלו.
יש לי הרגשה שלא צפוייה גרסה שונה מדי מזו של הקונסולות.

כבר דברתי על זה כשהמשחק יצא אבל גם לדעתי ההבדל בין גרסת המחשב לנוכחית לא יהיה תהומי כמו gtav. בgtav המשחק רץ לאט, הdd קטסטרופה ובמשחק כמו gta יש דברים כגון מכוניות והולכי רגל שיכולים לעלות משמעותית וממש להשפיע על המשחק. בrdr? בטח דברים כמו טקסטורות חדות יותר, אפקטים חדים יותר וקצת יותר צמחיה בסביבה וכו׳, לא בדיוק הבדל ענק. יותר כמו גרת הpc של כל משחק בדור הזה חוץ מאולי קונטרול. כלומר אלה אם בא לרוקסטאר לעוף על עצמם ולהתחיל להכניס פיצ׳רים חדשים כמו שהם עשו עם gtav, למשל מערכת מים/ים חדשה לגמרי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 51 אורחים