נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 16 פברואר 2020, 22:32

DrKeo כתב:
אקטיוויז'ן שמוכרת משחקים שלה רק בBN? אפל שקנתה בלעדיות לעשרות משחקים לאפל ארקייד? סוני שקנתה את בלעדיות לחצי שנה על DEATH STRANDING? אולי VALVE שכפתה את ה-DRM הנוראי סטים על כל המשתמשים שלה ב-2003-2004 שהייתה כל כך כבדה שהיא פגעה לאנשים בביצועים בזמן המשחק? או שאתה מדבר על חברה אחרת?

עוד פעם ההיתממות הזו? הכוונה לחברה שפועלת למנוע מכירת משחקים שאינם מפותחים על ידה. זה לא אנטי צרכני שאקטיויז'ן מוכרת את COD רק בBN (למרות שזה מבאס). סוני מימנו בצורה משמעותית את DS. אוקיי, תוסיף את אפל לרשימה, וגם את גוגל אם אתה רוצה. אצל אפיק יש הרגשה יותר מאצל השאר ששיטת המחשבה והפעולה הראשונה שלה הוא איך למנוע מאחרים במקום איך לעשות את המוצר שלהם לנחשק.

---

Wolcen כבר הגיע ל 120K שחקנים בו זמנית. אני אתן למבקרים שבוע להתחיל לפרסם ביקורות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 00:13

Kazz כתב:
DrKeo כתב:
אקטיוויז'ן שמוכרת משחקים שלה רק בBN? אפל שקנתה בלעדיות לעשרות משחקים לאפל ארקייד? סוני שקנתה את בלעדיות לחצי שנה על DEATH STRANDING? אולי VALVE שכפתה את ה-DRM הנוראי סטים על כל המשתמשים שלה ב-2003-2004 שהייתה כל כך כבדה שהיא פגעה לאנשים בביצועים בזמן המשחק? או שאתה מדבר על חברה אחרת?

עוד פעם ההיתממות הזו? הכוונה לחברה שפועלת למנוע מכירת משחקים שאינם מפותחים על ידה. זה לא אנטי צרכני שאקטיויז'ן מוכרת את COD רק בBN (למרות שזה מבאס). סוני מימנו בצורה משמעותית את DS. אוקיי, תוסיף את אפל לרשימה, וגם את גוגל אם אתה רוצה. אצל אפיק יש הרגשה יותר מאצל השאר ששיטת המחשבה והפעולה הראשונה שלה הוא איך למנוע מאחרים במקום איך לעשות את המוצר שלהם לנחשק.

התקציב של קונטרול היה 30 מליון דולר ל-3 פלטפורמות. אפיק שלמה 10.5 מליון דולר לבלעדיות זמנית רק לגרסה אחת מהשלוש, מה שאומר שהם אחושיליג מממנו את קונטרול. אז דפדף קאז :)
Kazz כתב:Wolcen כבר הגיע ל 120K שחקנים בו זמנית. אני אתן למבקרים שבוע להתחיל לפרסם ביקורות.

נקווה בשבילם שלא להתחשב בזה שהביקורות בסטים מחורבנות. אבל היי, נודיע להם שיש להם דדליין מקאז, האתר שלו כבר הכניס מליונים מכתבות על מביקורות על משחקים שכאלה. בהחלט נקווה שאתרים יתחילו לבקר את המשחק המחורבן הזה (כמו שPC GAMER עשו), בכדי להציל שחקנים ממנו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 פברואר 2020, 05:38

ותודה לביקורות השחקנים :).

נשמע שהוא רחוק מאוודדדדדדדדדדד מלהיות מוכן. אוהו אם EA, EPIC, או אקטיויז'ן היו משגרות משחק במצב הזה... כבר היינו מקבלים פה קירות טקסט, וסרטונים לעגניים. אבל יש מוסר כפול.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 09:18

אני השקעתי בו בקיקסטארטר לפני איזה 5 שנים או משהו כזה, קראו לו אז בשם אחר... למשחק יש בהחלט פוטנציאל גדול אבל לפי איך שזה נראה הוא באמת עדיין רחוק מלהיות גמור, וחבל שאחרי איזה 4 שנים בEarly Access הם מחליטים לשחרר אותו למרות הבעיות. אף אחד לא היה מתלונן אם היו מחכים עוד חצי שנה. באסה, כי כמו שרואים - יש צמא למשחקים טובים בז׳אנר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 11:46

מזל שpc gamer כיסו אותו :roll:
https://www.pcgamer.com/wolcen-lords-of ... npolished/

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 פברואר 2020, 19:49

וואוווווווווו. מדהים איך ה bias שלכם גורם לכם לפספס את הפואנטה.

לא אכפת לי מה טיב המשחק. למבקרים לא צריך להיות אכפת מה הם משערים הוא טיב המשחק. הפואנטה שתפקיד האתרים הוא לכסות ולבקר את המשחקים הבולטים והמתלבטים - תהי הסיבה אשר תהיה לכך. ואם כבר, בעיות טכניות הם הוכחה נוספת שצריך את הביקורות כדי שהמתעניין יידע מה מצב המשחק ויחליט אם לקנות אותו ולא ייסתמך על ביקורות שחקנים ואנשים שבהם אתם מזלזלים ומבטלים.

בעיות קישוריות למשחק אולניין עם פופלאריות מתפרצת? כאילו זה לא קרה לדיאבלו, לברייקפויינט ולבערך כל משחק AAA אחר. משחק אינדי שעבר קיקסטרטר שמקבל 127 אלף שחקנים בו זמנית - יותר מהשיא של RE2, יותר מהשיא של DMC5, יותר מהשיא של סקירו - בוודאי שייתקל בקשיים ובוודאי שצריך לקבל ביקורות כדי שהשחקן יבין מה יש פה.

אז ב Q1 הכי שחון מזה שנים, משחק שמתפוצץ ככה עם שיא שחקנים בו זמנית שעולה על משחקי AAA - אתר משחקים שעושה את עבודתו נאמנה חייב לתת סיקור וביקורת למשחק הזה. ולכן אני נותן שבוע לביקורות להתחיל לצאת לפני שיהיה אפשר לומר כך או אחרת. אבל אתם בטח תמצאו סיבה למה נתונים מדהימים כאלה של המשחק לא צריכים לתפוס את תשומת לב אתרי הביקורת.

אפשר גם שוב ללמוד מהמשחק שהמפיצות הגדולות שוב חסרי מושג לגבי השוק. איזה הצלחת מכירות כאילו משום מקום. מפיצות רואות את דיאבלו 3, רואות את ההצלחה של POE. רואות שבליזארד לא מספקת את קהל השחקנים עם משחק דיאבלו קרוב. אז אולי תעשו משחק כזה ותגרפו את המיליונים? אז עכשיו שיקנאו בנתונים של אולפן אינדי במשחק ראשון.

--

כן נדב. אפיק לא שילמו כדי למנוע את מכירת מטרו שבועיים לפני היציאה בסטים. את המכירה של ANNO גם לפני מכירה בסטים. לא שילמו למנוע מכירה של בורדרלנדס לחצי שנה ואת של RDR2 לחודש. מקרי בהחלט ולא מעיד על אופן פעולה וסדר חשיבויות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 20:28

Kazz כתב:וואוווווווווו. מדהים איך ה bias שלכם גורם לכם לפספס את הפואנטה.

לא אכפת לי מה טיב המשחק. למבקרים לא צריך להיות אכפת מה הם משערים הוא טיב המשחק. הפואנטה שתפקיד האתרים הוא לכסות ולבקר את המשחקים הבולטים והמתלבטים - תהי הסיבה אשר תהיה לכך. ואם כבר, בעיות טכניות הם הוכחה נוספת שצריך את הביקורות כדי שהמתעניין יידע מה מצב המשחק ויחליט אם לקנות אותו ולא ייסתמך על ביקורות שחקנים ואנשים שבהם אתם מזלזלים ומבטלים.

בעיות קישוריות למשחק אולניין עם פופלאריות מתפרצת? כאילו זה לא קרה לדיאבלו, לברייקפויינט ולבערך כל משחק AAA אחר. משחק אינדי שעבר קיקסטרטר שמקבל 127 אלף שחקנים בו זמנית - יותר מהשיא של RE2, יותר מהשיא של DMC5, יותר מהשיא של סקירו - בוודאי שייתקל בקשיים ובוודאי שצריך לקבל ביקורות כדי שהשחקן יבין מה יש פה.

אז ב Q1 הכי שחון מזה שנים, משחק שמתפוצץ ככה עם שיא שחקנים בו זמנית שעולה על משחקי AAA - אתר משחקים שעושה את עבודתו נאמנה חייב לתת סיקור וביקורת למשחק הזה. ולכן אני נותן שבוע לביקורות להתחיל לצאת לפני שיהיה אפשר לומר כך או אחרת. אבל אתם בטח תמצאו סיבה למה נתונים מדהימים כאלה של המשחק לא צריכים לתפוס את תשומת לב אתרי הביקורת.

אפשר גם שוב ללמוד מהמשחק שהמפיצות הגדולות שוב חסרי מושג לגבי השוק. איזה הצלחת מכירות כאילו משום מקום. מפיצות רואות את דיאבלו 3, רואות את ההצלחה של POE. רואות שבליזארד לא מספקת את קהל השחקנים עם משחק דיאבלו קרוב. אז אולי תעשו משחק כזה ותגרפו את המיליונים? אז עכשיו שיקנאו בנתונים של אולפן אינדי במשחק ראשון.

--

כן נדב. אפיק לא שילמו כדי למנוע את מכירת מטרו שבועיים לפני היציאה בסטים. את המכירה של ANNO גם לפני מכירה בסטים. לא שילמו למנוע מכירה של בורדרלנדס לחצי שנה ואת של RDR2 לחודש. מקרי בהחלט ולא מעיד על אופן פעולה וסדר חשיבויות.

לול, כן, זה התפקיד של אתרי גיימינג. בו נגדיר לך מחדש מה התפקיד של אתרי גיימינג, לעשות כסף. זה מביא קליקים? עושים על זה כתבה. זה לא מביא קליקים? לא עושים על זה כתבה. קפיש?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 פברואר 2020, 20:53

כן, ויורוגיימר מבקרים את The Suicide of Rachel Foster מביא כסף. כשנוח לך כל משחק אינדי חביב מצדיק ביקורת, וכשלא נוח לך משחק שמתפוצץ בפופלאריות עם נתונים שמגמדים משחקי AAA לא מצדיק ביקורת. ואחר כך תמשיכו לבלבל את השכל שאני מביא דוגמאות של משחקי אינדי עלומי שם ולא משחקים שהתבלטו מעל השאר.

אני מאמין שהמשחק יקבל היקף ביקורות יפה. יש גבול לחוסר תועלת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 21:42

Kazz כתב:כן, ויורוגיימר מבקרים את The Suicide of Rachel Foster מביא כסף. כשנוח לך כל משחק אינדי חביב מצדיק ביקורת, וכשלא נוח לך משחק שמתפוצץ בפופלאריות עם נתונים שמגמדים משחקי AAA לא מצדיק ביקורת. ואחר כך תמשיכו לבלבל את השכל שאני מביא דוגמאות של משחקי אינדי עלומי שם ולא משחקים שהתבלטו מעל השאר.

אני מאמין שהמשחק יקבל היקף ביקורות יפה. יש גבול לחוסר תועלת.

אתה מבלבל את השכל כי אין לך שום זכות או מילה על אתרי גיימינג פרטיים. הם יסקרו ויבקרו מה שיבוא להם. את wolcen סקרו המון אתרים, הם דברו על כמה הוא קטסטרופה טכנית אבל כל האתרים הגדולים עשו עליו כתבה השבוע.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 פברואר 2020, 19:49

אז שימשיכו, ואני אמשיך לציין את החורים הגדולים שיש להם בביקורות כשזה יקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2020, 12:49

NVIDIA מיצרת 200 חתיכות מה-2080ti בסגנון סייברפאנק 2077, מתוכם 70 הם מחלקים במבצע שאי אפשר להשתתף בו מישראל :(
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2020, 13:43

כל כך מיותר... במיוחד כי חודשיים אחר כך יצאו כרטיסים שמשפילים אותו, בחצי או רבע מחיר
(טוב נו, חלקם לא ממש ישפילו אותו, אבל כן בביצועי RT, סביר להניח)

אבל עיצוב מדליק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2020, 15:10

Laskin כתב:כל כך מיותר... במיוחד כי חודשיים אחר כך יצאו כרטיסים שמשפילים אותו, בחצי או רבע מחיר
(טוב נו, חלקם לא ממש ישפילו אותו, אבל כן בביצועי RT, סביר להניח)

אבל עיצוב מדליק :)

רוב הסיכויים שקודם תשמע על כרטיס שרתים מבוסס AMPER, אחרי כמה חודשים הכרטיס שרתים הזה יצא ורק אז תוכרז סדרה 3000 ובערך שבועיים מאוחר יותר היא תצא לשוק. אז לא הייתי אומר חודשיים, אבל בהחלט יש מצב לאיזה יולי או אוגוסט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2020, 15:22

עד שהם יקבלו את הכרטיס הזה בטח יהיה כבר מאי :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 פברואר 2020, 16:08

איך אפשר לבודד את הגורם לבעיות פינג? גם פינג גבוה וגם שונות פתאומית בזמנים.

אני עושה פינג ל google.co.il ומקבל בין 60-70 ms אבל חלק קופץ ל 180-200 ואף יותר. רוקט ליג בלתי שחיק למשל במצב כזה. מה אני יכול לעשות בנידון? אפשר לדעת אם הבעיה בספק או בתשתית?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2020, 14:33

לא יודע אם זה אמיתי או לא, אבל יש מצב שזה BIG NAVI:
תמונה

80 CU, שלושה SE, זיכרון בנפח 24GB שמורכב מ-HBM2e במהירות 2048GB/s... יאמי. נשמע כמו 1000$ וצפונה :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 פברואר 2020, 19:19

Kazz כתב:איך אפשר לבודד את הגורם לבעיות פינג? גם פינג גבוה וגם שונות פתאומית בזמנים.

אני עושה פינג ל google.co.il ומקבל בין 60-70 ms אבל חלק קופץ ל 180-200 ואף יותר. רוקט ליג בלתי שחיק למשל במצב כזה. מה אני יכול לעשות בנידון? אפשר לדעת אם הבעיה בספק או בתשתית?

קודם כל (אם עוד לא עשית את זה), לבודד את זה שלא מדובר בבעיה בתשתית הויפי בבית: לבדוק את הפינג רק ממחשב שמחובר ישירות בכבל ethernet לראוטר. ואם זו תשתית adsl אז גם לבדוק שאין טלפונים מחוברים ו/או שיש על כולם פילטר.

אחר כך תבדוק גם יציבות מול okta ומול fast.com, ותוודא שבראוטר שלך לא מוגדר איזשהו שרת פרוקסי או משהו בטעות. ותבדוק פינגים גם מהטלפון כדי להוציא את האפשרות שיש לך משהו במחשב שדופק את הביצועים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 פברואר 2020, 04:20

טוב, זה הסטרי, דלף הכרטיס אמפר הראשון של NVIDIA והוא פשוט הזוי, 118 SM (שזה כמו 118 CU רק של NVIDIA). המפלצת הזאת ב-2Ghz תגיע ל-30TF. העובדה שיש לו 24GB זיכרון אומרת שמדובר באו טייטן או היורש של וולטה. כך או כך ה-3080ti יהיה בסביבה של הכרטיס הזה, בערך 100 SM כנראה. ב-2Ghz זה 25.6TF. בבנצ'מארק למטה במהירות שעון פתטית של 1.11Ghz הוא מנצח את הטייטן RTX ב-40%. זה כרטיס שבקלות מכפיל את ה-2080 ti, בקלות. ועוד פרט אדיר? יש בבנצ'מארקים גם כרטיס 13.97TF הוא מנצח את הטייטן RTX, כרטיס של 16.3TF. כלומר לא רק שיש לסדרה 3000 קפיצה אדירה במספר TF, כל TF של אמפר טוב משמעותית מזה של טיורינג. מסכנים AMD.

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 פברואר 2020, 09:23

וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על ביצועי RT שאני מנחש שיהיו בערך 150% מהירים יותר מה-2080TI

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 פברואר 2020, 14:16

Laskin כתב:וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על ביצועי RT שאני מנחש שיהיו בערך 150% מהירים יותר מה-2080TI

בסה״כ יש מצב, לא פר TF.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 מרץ 2020, 13:16

swym כתב:
קודם כל (אם עוד לא עשית את זה), לבודד את זה שלא מדובר בבעיה בתשתית הויפי בבית: לבדוק את הפינג רק ממחשב שמחובר ישירות בכבל ethernet לראוטר. ואם זו תשתית adsl אז גם לבדוק שאין טלפונים מחוברים ו/או שיש על כולם פילטר.

אחר כך תבדוק גם יציבות מול okta ומול fast.com, ותוודא שבראוטר שלך לא מוגדר איזשהו שרת פרוקסי או משהו בטעות. ותבדוק פינגים גם מהטלפון כדי להוציא את האפשרות שיש לך משהו במחשב שדופק את הביצועים.

השתמשתי ב https://testmy.net/latency ובדקתי את גוגל ואכן יש שונות קיצונית ורנדומלית (אחת החבילות 400ms). אז מה אני עושה בנידון? איך אפשר לדעת אם זה בעיה בספק או בתשתית או בקונפיגורציה? הבעיה צצה משום מקום לפני איזה חודש וחצי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2020, 19:10

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2020, 01:59

באסה, NVIDIA דוחה את GTC, השמועות אמרו שאמפר היה אמור להיות מוכרז שם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 מרץ 2020, 21:14

למעוניינים,Halo Combat Evolved Anniversary זמין עכשיו במחשב בסטים/MS Store. קלאסיקה אמיתית,ממליץ מאוד והחבר'ה ב-343 עשו המון שיפצורים ותיקוני באגים אז בכלל שווה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 מרץ 2020, 21:42

שיחקתי בפלייט כמה שעות באודבול וב-silent cartographer, היה פצצה חוץ מכמה בעיות קטנות שנראה לי כבר פתרו. יאללה המירוץ ל-2 מתחיל :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 27 אורחים