נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 13 ינואר 2015, 17:34

נדחה למרץ!!! WTF?!?!!
http://www.rockstargames.com/newswire/a ... stem-specs

זה כדי להמנע ממה ששחר חושש ממנו... יופי שחר! ממש תודה לך!!! :(
לפחות יש שם תמונות ראשונות :/

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 13 ינואר 2015, 17:58

הנה סרטון מדהים שמדגים את ה-Unreal Engine 4:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 ינואר 2015, 18:44

Laskin כתב:נדחה למרץ!!! WTF?!?!!
http://www.rockstargames.com/newswire/a ... stem-specs

זה כדי להמנע ממה ששחר חושש ממנו... יופי שחר! ממש תודה לך!!! :(
לפחות יש שם תמונות ראשונות :/

סליחה :( לא התכוונתי.

אבל היי... לפחות דרישות המערכת מממש לא גבוהות במיוחד, אז בהחלט יש מצב שהמשחק יעבוד לך בכיף ב60 FPS :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 13 ינואר 2015, 19:09

אפילו שהרבה שחקני PC כועסים ומאוכזבים מהדחייה, נראה לי שצריך להסתכל על החצי כוס המלאה.

בזמן הדחייה רוקסטאר בטח ישפרו יותר את המשחק מכל הבאגים והבעיות שהיו יכולות להיות אם הם היו מוציאים את המשחק החודש ואפילו עוד דברים חדשים שלא מראים לכם בטריילרים לPC, בניגוד לפשלה הגדולה של יוביסופט עם יוניטי שהם היו יכולים להוציא את המשחק יותר מאוחר ולבטל את הDLC והSeason Pass מראש כדי למנוע את הבלאגן וגם להוציא את Rogue למחשב ולדור הבא באותו יום שהוא יצא (אני יודע שאולי אף אחד לא יסכים לגבי העניין Rogue, אבל זו הדעה האישית שלי מפני שרוג' אינו הדור הבא של AC ואין לו מולטיפלייר או קו אופ מיוחד שמשאיר אותו בסך הכל כמשחק בסגנון ספין אוף כמו ליבריישן רק יותר טוב ממנו כמובן).
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 ינואר 2015, 19:21

ממש לא מפליא שהוא נדחה. גם לא ראינו ממנו כלום כמעט עד עכשיו, גם לא פורסמו דרישות, גם אי אפשר היה לרכוש.. בקיצור, כל הסימנים היו על הקיר.

דרישות המערכת, אגב, מעודדות מאוד.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 ינואר 2015, 22:35

Klayman כתב:ממש לא מפליא שהוא נדחה. גם לא ראינו ממנו כלום כמעט עד עכשיו, גם לא פורסמו דרישות, גם אי אפשר היה לרכוש.. בקיצור, כל הסימנים היו על הקיר.

דרישות המערכת, אגב, מעודדות מאוד.

לדעתי אפשר לרכוש בסטים כבר זמן מה.
אני מניח שגם בעוד לא מעט מקומות.

בלי קשר לזה, אני מסכים. באמת היתה יותר מידי דממת אלחוט.
צעד חיובי, בשורה התחתונה. כמו שאמר מיאמוטו (אם אני לא טועה) "משחק דחוי יוצא טוב בסופו של דבר. משחק שיוצא לא טוב, לא טוב לעד"

פחות נכון, עם האפשרות לעדכן משחקים היום, אבל אפשר להניח שזה נכון במידה רבה, בכל הנוגע לאיך שהמשחק נתפס על ידי השחקנים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2015, 22:46

רואה שחר? כרטיס חלש משלך הוא המומלץ. אני משער שמומלץ אומר 1080p ב30fps בהגדרות הכי גבוהות? אם כן אז ה970 בטוח נעול ב60, הוא יותר ממכפיל את ה660gtx.

אה, שכחתי להגיד ״לאאאאאאאאא״. טוב נו, זה באמת היה מוזר עם דממת האלחוט.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 ינואר 2015, 23:07

Nucleus_Dawn כתב:
לדעתי אפשר לרכוש בסטים כבר זמן מה.
אני מניח שגם בעוד לא מעט מקומות.

בלי קשר לזה, אני מסכים. באמת היתה יותר מידי דממת אלחוט.
צעד חיובי, בשורה התחתונה. כמו שאמר מיאמוטו (אם אני לא טועה) "משחק דחוי יוצא טוב בסופו של דבר. משחק שיוצא לא טוב, לא טוב לעד"

פחות נכון, עם האפשרות לעדכן משחקים היום, אבל אפשר להניח שזה נכון במידה רבה, בכל הנוגע לאיך שהמשחק נתפס על ידי השחקנים.

אי אפשר לרכוש בסטים או בGMG. משער שגם בשאר המקומות. מוזמן לבדוק בעצמך. יש דפים, אבל לא מכירה.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 ינואר 2015, 23:29

Klayman כתב:
אי אפשר לרכוש בסטים או בGMG. משער שגם בשאר המקומות. מוזמן לבדוק בעצמך. יש דפים, אבל לא מכירה.

הא... נכון.
מוזר. לא זכור לי שהעלו אי פעם עמוד לסטים, בלי שהיתה אפשרות לרכוש את המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ינואר 2015, 06:41

זה היה המצב גם עם שני משחקי מטאל גיר האחרונים. שם פשוט כי הם יצאו ישירות למכירת סטים גדולה. בכל מקרה, זה נדיר, אבל קורה. ומכיוון שלא מתוכננת שום מכירת סטים גדולה בקרוב, אי היכולת לרכוש היוותה סימן מקדים.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ינואר 2015, 12:44

זה קורה לרוב עם משחקים תלויים באויר, כמו GTA שאומרים שיצא בX או Y אבל המשחק נגרר. המפיצה כנראה לא רוצה להסתכן בלקיחת כסף כשאין להם מושג מה נסגר עם המוצר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 14 ינואר 2015, 17:24

DrKeo כתב:1) אני מודע רק ל7 מסכי FREESYNC שהוכרזו עד היום כולל CES
2) בCES הוכרזו 6 מסכי GSYNC
כמעט אף מסך חדש שהוכרז בCES לא תומך בFREE SYNC או בבעצם ליתר דיוק על פי מיטב הבנתי הוכרזו פחות או יותר אותו מספר מסכי FREESYNC ומסכי GSYNC. אז משהו בתאוריה שלך לא ממש עובד וכנראה שעד סוף 2015 עדין יהיו יותר דגמי מסכי GSYNC בשוק מאשר FREESYNC. אגב אפילו לא ראיתי מחירים של המסכי FREESYNC כשיש לך מסכי GSYNC ב250$ אז אני מצטער לבשר לך אבל החזון של AMD רחוק מאוד מלהתממש. אולי 2016 מי יודע.

אני כך או כך לא הולך לקנות מסך עם זה או עם זה, הדבר היחיד שידחוף אותי הוא GSYNC בטלביזיה כי אני עושה את רוב הזמן שלי מול הטלביזיה, כנראה שהיא תתחבר בHDMI (מה שאומר שאין FREESYNC) ושכך או כך יהיה כנראה כרטיס של NVIDIA כי AMD נגררת מאחור כבר שנים.

11) בCES הם דיברו על 11: http://wccftech.com/amd-11-freesync-monitors-march/. מתוכם 10 כבר הוצגו בCES עצמה, ועם ציפיה ל-20 מסכים עד סוף השנה. אבל אתה מפספס את הנקודה שכל משחק שיתמוך בadaptive sync של תקן DisplayPort הוא בעצם מסך שתואם 100% לטכנולוגיה של AMD - גם אם הוא לא נושא את המדבקה של Freesync. זה תקן פתוח.

לא שאני צריך 20 מסכים, כן? מספיק לי שLG הכריזו על מסך 75HZ עם רזולוציית 2,560×1,080 (בפורמט 21:9) שמגיע בשני גדלים: 29 ו-34 אינץ. כל עוד הוא בא עם פאנל IPS נורמלי אני כבר יודע מה יהיה המסך הבא שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ינואר 2015, 20:02

מה זאת אומרת? מדובר במילה נרדפת, אדפטיב סינק ו-freesync מסכים הללו. אני פשוט ראיתי רק על ה3 מסכים (כי זה מה שהוצג בces). בכל מקרה אם כל מה שאתה צריך זה מסך אחד אז יכלת לקנות כזה כבר שנה שעברה עם gsync ב130$ פחות.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 ינואר 2015, 10:40

DrKeo כתב:מה זאת אומרת? מדובר במילה נרדפת, אדפטיב סינק ו-freesync מסכים הללו. אני פשוט ראיתי רק על ה3 מסכים (כי זה מה שהוצג בces). בכל מקרה אם כל מה שאתה צריך זה מסך אחד אז יכלת לקנות כזה כבר שנה שעברה עם gsync ב130$ פחות.

אדפטיב סינק זה פיצ'ר של תקן DP, בעוד FreeSync זו טכנולוגיה ומיתוג של AMD שנשען על הפיצ'ר - ולכן כל מסך שתומך בAdaptive Sync (כלומר 95% מהמסכים שהולכים לצאת בקרוב עם התקן) תומך בתאוריה ב-Freesync גם אם הוא לא ממותג ככזה. זה כמו שלא היית צריך בזמנו חותמת של אף אחד בשביל להיות "תואם IBM עם מעבד 486".
ומה שאני צריך זה מסך אחד טוב. ההיצע שראיתי עם gsync לא היה טוב ולא הצדיק עד היום קניית מסך. הרי קיבלנו בפועל מסך שהוא פחות טוב ממסכים זולים יותר בגלל הצורך לשלם אקטרה בעבור טכנולוגיה שמוגבלת ליצרן כרטיסי מסך אחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 11:05

swym כתב:אדפטיב סינק זה פיצ'ר של תקן DP, בעוד FreeSync זו טכנולוגיה ומיתוג של AMD שנשען על הפיצ'ר - ולכן כל מסך שתומך בAdaptive Sync (כלומר 95% מהמסכים שהולכים לצאת בקרוב עם התקן) תומך בתאוריה ב-Freesync גם אם הוא לא ממותג ככזה. זה כמו שלא היית צריך בזמנו חותמת של אף אחד בשביל להיות "תואם IBM עם מעבד 486".
ומה שאני צריך זה מסך אחד טוב. ההיצע שראיתי עם gsync לא היה טוב ולא הצדיק עד היום קניית מסך. הרי קיבלנו בפועל מסך שהוא פחות טוב ממסכים זולים יותר בגלל הצורך לשלם אקטרה בעבור טכנולוגיה שמוגבלת ליצרן כרטיסי מסך אחד.

כמו שכבר אמרתי לפני כמה הודעות, AS הוא אופציונאלי לגמרי בתקן DP כך שלא כל מסך חדש יהיה מסך FREESYNC. ההפך, רוב המסכים החדשים הם לא תומכים בFREESYNC. גם AMD בעצמה שעד סוף 2015 הם מקווים שיהיו 20 מסכים וזה כולל וריאנטים בתוך הדגמים (כלומר למשל אם סמסונג מוציאה מסך שכזה, הם כוללים ב20 גם את הדגם 24, גם את ה27 וגם את ה32 כשלושה שונים). או במילים אחרות, כנראה שיהיו לך בערך 6-7 דגמים שונים של מסכים שתומכים בFREESYNC עד סוף 2015 בזמן שיוצאים עשרות גבוהות של דגמים חדשים כל שנה. לא שונה במיוחד מGSYNC. מה שכן, אולי המחיר באמת יהיה זול בכמה דולרים בתקווה שהיצרניות מסכים לא ירכבו על ההפרש. להתחשב בזה שההצע של AMD מתחיל כרגע ב400$ שזה במחירים ישראלים הרבה מעל ל2000 שקל, גם מסך AMD בהשג ידך כנראה שלא תראה השנה. דווקא מסכי GSYNC היו ביופי של סיילים של 250$ בשישי השחור האחרון אם אתה כל כך לחוץ למסך עם AS.

ושלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שFREESYNC היא טכנולוגיה טובה מ-GSYNC (אם היא נותנת אותם ביצועים מושלמים, עדין אין ביקורות כי אין מסכים בשוק). פשוט יש לAMD לובי כל כך קטסטרופלי שזה חבל שהם מצליחים להכניס AS ככמעט סטנדרט לDP (ואני אומר כמעט כי זה לא חובה כך שזה לא סטנדרט) ועדין הם לא ממש מצליחים להרים סחף בתעשיה כמו שהם לא מצליחים עם שאר הטכנולוגיות שלהם. באמת חבל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 13:46

יש! אודוורלד מגיע לpc במרץ (גם לone ולפס3).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ינואר 2015, 14:28

DrKeo כתב:יש! אודוורלד מגיע לpc במרץ (גם לone ולפס3).

איזה ישןןןןןןןן (מה קרה, פעם אחת שגם אני אתנשא על שחקני PC עם משחק אינדי שמגיע לשם שינוי אחרי גרסת ה PS4 :) )

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 14:40

bling כתב:איזה ישןןןןןןןן (מה קרה, פעם אחת שגם אני אתנשא על שחקני PC עם משחק אינדי שמגיע לשם שינוי אחרי גרסת ה PS4 :) )

רציתי להתנשא בחזרה ולהגיד ששחקתי במקורי על הPC ב97 אבל בדקתי ומסתבר שגם המקורי יצא לPSX חודשיים לפני הPC :)
אבל אם זה מה שאתה מחפש יהיה לך הרבה יותר קל משחקני הPC כי יש המון משחקי קונסולה שלוקח להם הרבה זמן להגיע לPC. כלומר רק עכשיו הגיע וולקיריה קרוניקל לPC, משחק שיצא כמעט בשיגור של הפס3. גם GZ הוא דוגמה טובה, יצא לפס4 באיזה מרץ לא? הוא יצא לPC רק לפני כמה שבועות. אנחנו רק נמשיך להתנשא עליך עם הFPS והגרפיקה, אתה תמשיך עם תאריכי היציאה וככה נשמור על איזון :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ינואר 2015, 18:54

DrKeo כתב:רציתי להתנשא בחזרה ולהגיד ששחקתי במקורי על הPC ב97 אבל בדקתי ומסתבר שגם המקורי יצא לPSX חודשיים לפני הPC :)
אבל אם זה מה שאתה מחפש יהיה לך הרבה יותר קל משחקני הPC כי יש המון משחקי קונסולה שלוקח להם הרבה זמן להגיע לPC. כלומר רק עכשיו הגיע וולקיריה קרוניקל לPC, משחק שיצא כמעט בשיגור של הפס3. גם GZ הוא דוגמה טובה, יצא לפס4 באיזה מרץ לא? הוא יצא לPC רק לפני כמה שבועות. אנחנו רק נמשיך להתנשא עליך עם הFPS והגרפיקה, אתה תמשיך עם תאריכי היציאה וככה נשמור על איזון :)

אני פשוט זוכר שתפסת תחת על ה SWAPPER :P
גם קאז אמר משהו על כך שהרבה הכרזות של משחקי אינדי שהיו ל PS4 באירוע PSX אלו משחקים שמגיעים/ הגיעו ל PC קודם.

אבל הכל מתגמד, אני רק צריך להזכיר את GTA5 ששיחקתי לפני יותר משנה על ה PS3 ויכלתי לשחק לפני כמה חודשים שוב על ה PS4 כדי למחוק את הטענות הללו :twisted:
בעבר שחקני קונסולות גם יכלו לתפוס תחת במשך איזה שנה+ ככה על שחקני ה PC גם מבחינת גראפיקה, היום נשאר לנו רק תאריכי יציאה :(

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 ינואר 2015, 19:33

גם בתאריכי יציאה ,זה כבר לא תמיד נכון
חלק יוצאים באותו הזמן ,חלק יוצאים איזה חודשים אחרי
GTA5 ,זה חיה מיוחדת בימינו ,יוצא הרבה הרבה אחרי

ברגע שמפתחות ינטשו את ה360\PS3 ,הPC רק יהנה מיזה ,כי הרבה יותר קל לעשות פורט מהPS4\XBO ,לPC
וזה כבר מתחיל לקרות ,באטמן העיקרי הבא ,לא יוצא ל360\PS3

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2015, 00:38

bling כתב:אני פשוט זוכר שתפסת תחת על ה SWAPPER :P
גם קאז אמר משהו על כך שהרבה הכרזות של משחקי אינדי שהיו ל PS4 באירוע PSX אלו משחקים שמגיעים/ הגיעו ל PC קודם.

אבל הכל מתגמד, אני רק צריך להזכיר את GTA5 ששיחקתי לפני יותר משנה על ה PS3 ויכלתי לשחק לפני כמה חודשים שוב על ה PS4 כדי למחוק את הטענות הללו :twisted:
בעבר שחקני קונסולות גם יכלו לתפוס תחת במשך איזה שנה+ ככה על שחקני ה PC גם מבחינת גראפיקה, היום נשאר לנו רק תאריכי יציאה :(

כן, הpc לוקח לרוב באינדי (כי זה פשוט וזול) אבל הקונסולות לוקחות כמעט תמיד בaaa. אפילו ac יצא לרוב באיחור של כמה חודשים על הpc, נדמה לי שרק 4 שבר את הרצף.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 ינואר 2015, 11:44

?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 ינואר 2015, 12:44

וסופסוף אפשר באמת לרכוש את GTA V למחשב, לכל מי שרצה..
Pre-purchase by February 1 and get a bonus $300,000 for Grand Theft Auto Online and a bonus digital download of Grand Theft Auto: San Andreas on PC.

הבונוס הזה בכל מקום, ובGMG יש 23% הנחה נוספת.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 ינואר 2015, 17:35

רק ש בGMG ובכל מקום אחר שאינו סטים הסידי קי שאתה מקבל הוא לDRM של רוקסטאר דרך ה SOCIAL CLUB. גרסת סטים אפשר רק דרך סטים. הבנתי שבחנות הסינית זה יוצא 30דולר ואין מגבלות גיפטינג.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 ינואר 2015, 17:40

לא חושב שלרוב האנשים כאן אכפת אם זה דרך RS או סטים.. אולי אני טועה. יש מצב טוב שבכל מקרה גם אם תקנה בסטים, עדיין היא תהיה רק ההורדה שלך וכל הRSSC ירוץ ברקע, כמו שקורה עם משחקי אוביסופט. האם שווה לשלם עוד 23% בשביל גרסאת סטים? אולי.. לדעתי לא. RS גם הודיעו כבר שיהיה Pre-Load למשחק, גם דרכם.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 102 אורחים