נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 17 ינואר 2015, 18:21

מאחר והDRM של רוקסטאר לא כל כך ידוע אז עדיף להבהיר. אם אני לא טועה בתיאור גם כתוב משהו על הDRM שמתנהג כמו בדיקת זיהוי אחת לכמה זמן שמצריך חיבור לרשת או משהו. לא סגור מה הולך שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2015, 19:34

בפרקים מליברטי סיטי יש sc על גביו בסטים אז אני לא רואה סיבה שהם יוציאו את 5 בלי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 ינואר 2015, 19:54

גם במקס פיין 3. זה שתקנה אותו בסטים לא ישחרר אותך מהSC והDRM הנוסף. גם הDRM ''הכי קשה'' בימינו, הDENUVO, לא באמת עושה שום בעיות בLords Of The Fallen (שם יש בעיות אחרות בכלל במשחק עצמו). בקיצור - רוצה הורדה מסטים? שלם עוד 23%.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2015, 21:20

אני היחיד שחושב ש60$ למשחק בן שנה וחצי זה קצת חצוף מצד רוקסטאר?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 ינואר 2015, 21:29

הם אפילו לא עושים הנחה של 10% בפריאורדר. עושים טובה שהם משחררים את המשחק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 ינואר 2015, 21:44

DrKeo כתב:אני היחיד שחושב ש60$ למשחק בן שנה וחצי זה קצת חצוף מצד רוקסטאר?

מסכים. אני לא אשלם מחיר כזה. יש לי מלא משחקים לסיים גם ככה.. כשיהיה באזור ה25-30 אחשוב על לרכוש אותו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ינואר 2015, 21:48

DrKeo כתב:אני היחיד שחושב ש60$ למשחק בן שנה וחצי זה קצת חצוף מצד רוקסטאר?

הם יודעים שהוא הולך למכור המון במחיר הזה, אז אין להם בעיה להוריד את המחיר אחר כך ולהרוויח גם את המכירות של מי שחושב כמוך.
אם הוא ימכור טוב רק שבועיים, הם יורידו את המחיר אחרי חודש. אם הוא ימכור טוב חמישה חודשים, הם ירידו את המחיר אחרי חצי שנה.

למכור את המשחק בפחות מהמחיר הגבוה שבו הוא יכול למכור כמות אדירה ולהרוויח עליו פחות, זה חצוף כלפי בעלי המניות שלהם, שמחכים לתקופה שמגיעה כל איזה 5 שנים, שערך המניה שלהם קופץ לשמים. אני מניח שככה הם רואים את זה, בכל מקרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2015, 22:10

Nucleus_Dawn כתב:
הם יודעים שהוא הולך למכור המון במחיר הזה, אז אין להם בעיה להוריד את המחיר אחר כך ולהרוויח גם את המכירות של מי שחושב כמוך.
אם הוא ימכור טוב רק שבועיים, הם יורידו את המחיר אחרי חודש. אם הוא ימכור טוב חמישה חודשים, הם ירידו את המחיר אחרי חצי שנה.

למכור את המשחק בפחות מהמחיר הגבוה שבו הוא יכול למכור כמות אדירה ולהרוויח עליו פחות, זה חצוף כלפי בעלי המניות שלהם, שמחכים לתקופה שמגיעה כל איזה 5 שנים, שערך המניה שלהם קופץ לשמים. אני מניח שככה הם רואים את זה, בכל מקרה.

זה חצוף כי אף אחד לא עושה את זה עם משחקים בני שנה וחצי. האנטרס הכלכלי שלהם ברור לגמרי, הוא גם ברור כשביוור שמים לך דמויות עם סמל $ מעל הראש ומחובר אליהן קווסט dlc בתשלום, אבל זה לא אומר שזה לא קצת מסריח.

חיכיתי שנה וחצי, אני אחכה עוד חודש וחצי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2015, 09:27

רכשתי אותו ב-45 דולר בערך, אחרי ההנחה של GMG... העניין הוא, שאני לא יודע דרך מה אני אמור להוריד אותו עכשיו.... יש לי קוד, לא סגור על מה אני עושה איתו ^_^

אני אמנם שיחקתי בGTA V המון, על הPS3, אבל חיכיתי עם האונליין ולא שיחקתי בו יותר מדי... הכל יחסי כמובן, כי עדיין יש לי איזה 50 שעות בו, בית והרבה רכבים... ככה שיהיה כיף לחזור לשם :)
לדעתי GTA V הוא מסוג המשחקים שבאמת לא אכפת לי לשלם עבורם שוב. פשוט משחק מדהים, ואני לא רואה שום סיבה שיימכר בפחות מ-60 דולר. יש עשרות מליוני גיימרים שלא שיחקו בו בקונסולות, והם הולכים לחוות את אחד המשחקים הכי טובים ומושקעים שיצאו בעשור האחרון, לא חושב שיש כל סיבה להוריד את המחיר.
גם המשחק יצא עם HEISTS, שזה הדבר שכמובן הכי חיכיתי לו בGTA ONLINE

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2015, 12:06

זה קוד לSocial club של רוקסטאר, משם תוריד את זה. אחרי זה תוסיף את זה כמשחק חיצוני בסטים :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 ינואר 2015, 12:18

DrKeo כתב:זה חצוף כי אף אחד לא עושה את זה עם משחקים בני שנה וחצי. האנטרס הכלכלי שלהם ברור לגמרי, הוא גם ברור כשביוור שמים לך דמויות עם סמל $ מעל הראש ומחובר אליהן קווסט dlc בתשלום, אבל זה לא אומר שזה לא קצת מסריח.

חיכיתי שנה וחצי, אני אחכה עוד חודש וחצי.

ברור שאף אחד לא עושה את זה. לאף אחד אין את היכולת למכור את GTA V, חוץ מלרוקסטאר.
באמת שאם הם היו מוכרים אותו באיזה 40$, זו היתה החלטה עסקית מפגרת. זה ממש לשרוף כסף.

אם היה לי זמן, לא היתה לי שום בעיה לקנות אותו ב60$ (או יותר מדויק, 45$) שוב. קניתי אותו בהשקה ב360. תכננתי לקנות אותו בהשקה גם בPC, לפני שבכלל דיברו על גירסאת PC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2015, 12:38

זה גם מאוד הגיוני למכור את GTA5 כשהוא יצא במקור ב100$ אגב. זה לא אומר שזה לא חצוף, אבל זה הגיוני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2015, 13:52

DrKeo כתב:זה קוד לSocial club של רוקסטאר, משם תוריד את זה. אחרי זה תוסיף את זה כמשחק חיצוני בסטים :)

הייתי עושה את זה, אבל אי אפשר לפתוח את התכנה של הSOCIAL CLUB בפני עצמה! משהו דפוק לגמרי.... צריך משחק שעובד עם זה, וזה אומר שאני חייב להתקין שוב את GTA IV שיש לי בסטים, רק בשביל שאוכל לפתוח את התכנה.
:/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2015, 15:07

אולי דרך האתר שלהם בגרסת WEB?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2015, 19:34

לא... אין שם אופציה.
זה הדבר הכי משונה שהיה לי :/
בטח כשיצא המשחק - אז יתנו לי קובץ קטן להוריד או משהו, אבל למה לא לתת לי גישה לSOCIAL CLUB גם אם אין לי עדיין משחק שלהם, נגיד? הם לא רוצים שיורידו את התכנה שלהם ויקנו דרכה משחקים או משהו? ממש מוזר.
בכל אופן, מתקין עכשיו LOST AND THE DAMNED בסטים. אם אני זוכר נכון - הוא משתמש בSOCIAL CLUB. נקווה שזה יעזור

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 ינואר 2015, 20:09

DrKeo כתב:זה גם מאוד הגיוני למכור את GTA5 כשהוא יצא במקור ב100$ אגב. זה לא אומר שזה לא חצוף, אבל זה הגיוני.

זה לא ממש הגיוני. עם כל הכבוד לGTA V, זה היה גורם להם למכור ממש מעט.
זה חצוף, בערך כמו למכור את COD, בזמנו, ב60$ בPC. זה קצת מוגזם, אבל זה משחק כל כך פופולארי, שזה התקבל בשקט יחסי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2015, 22:05

Nucleus_Dawn כתב:
זה לא ממש הגיוני. עם כל הכבוד לGTA V, זה היה גורם להם למכור ממש מעט.
זה חצוף, בערך כמו למכור את COD, בזמנו, ב60$ בPC. זה קצת מוגזם, אבל זה משחק כל כך פופולארי, שזה התקבל בשקט יחסי.

ממש מעט? כן שמענו, עם ההייפ של GTA? בדיוק כמו שאמרת, שימכרו ב100$ ואז ירדו אחרי חודשיים ל60$, אין ממש הבדל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 ינואר 2015, 22:36

DrKeo כתב:ממש מעט? כן שמענו, עם ההייפ של GTA? בדיוק כמו שאמרת, שימכרו ב100$ ואז ירדו אחרי חודשיים ל60$, אין ממש הבדל.

יש הבדל ענק. זה לא קורה בוואקום. מקובל למכור משחקי ב60$. ממש לא מקובל למכור אותם ביותר. זה היה מוביל להרבה פחות מכירות, באופן משמעותי.

את המשחקים שהם יכלו למכור ב100$, הם בטח מכרו בגירסאות אספנים, בכל מקרה. זה היה ב150$, כמובן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 00:24

Nucleus_Dawn כתב:
יש הבדל ענק. זה לא קורה בוואקום. מקובל למכור משחקי ב60$. ממש לא מקובל למכור אותם ביותר. זה היה מוביל להרבה פחות מכירות, באופן משמעותי.

את המשחקים שהם יכלו למכור ב100$, הם בטח מכרו בגירסאות אספנים, בכל מקרה. זה היה ב150$, כמובן.

אתה בעצמך הבאת דוגמה, היה מקובל למכור משחקי pc ב50$ ואז בא cod ומכר ב60$. לא צריך ללכת לקיצון שאמרתי, למה לא למכור את gta5 ב70$? אין שום הבדל בין זה לבין למכור משחק בין שנה וחצי ב60$. רוב החברות היו מוכרות את המשחק בין השנה וחצי שלהן ב40$ לכל היותר. ברור שרוקסטאר יכולה אז היא עושה, בדיוק כמו שהיא יכולה לשגר את המשחק שנה שעברה ב70$, זה עדין לא אומר שזה לא מהלך קצת דושי.

בדיוק כמו שקמנו על הרגליים האחוריות כשנינטנדו החליטה למכור את nsmb ב50$ כך צריך עם gta. לא צריכה להיות אפליה בין השניים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ינואר 2015, 00:39

DrKeo כתב:אתה בעצמך הבאת דוגמה, היה מקובל למכור משחקי pc ב50$ ואז בא cod ומכר ב60$. לא צריך ללכת לקיצון שאמרתי, למה לא למכור את gta5 ב70$? אין שום הבדל בין זה לבין למכור משחק בין שנה וחצי ב60$. רוב החברות היו מוכרות את המשחק בין השנה וחצי שלהן ב40$ לכל היותר. ברור שרוקסטאר יכולה אז היא עושה, בדיוק כמו שהיא יכולה לשגר את המשחק שנה שעברה ב70$, זה עדין לא אומר שזה לא מהלך קצת דושי.

בדיוק כמו שקמנו על הרגליים האחוריות כשנינטנדו החליטה למכור את nsmb ב50$ כך צריך עם gta. לא צריכה להיות אפליה בין השניים.

לא רק שלא קמו על הרגליים, NSMB הוא אחד המשחקים המוכרים ביותר בהיסטוריה.

כשאתה מוביל שוק, בהפרש עצום, אתה יכול לקבוע תמחור שונה מהתחרות. זו הפריבילגיה שלה הם זכו בצדק מוחלט.

הם עשו את השיקולים שלהם והחליטו למכור את משחק ב60$ ולא ב70$. בדיוק כמו שאקטיויז'ן עשוים את השיקולים שלהם ולא מורידים את המחיר של COD (בזמן שהסדרה מכרה הרבה יותר טוב מהיום) גם חודשים ארוכים אחרי יציאת המשחק, למרות שכך נהוג. זה לא צעד דושי. זה צעד מתבקש ואין סיבה לצפות ליותר מזה מחברה שמטרתה היא למקסם רווחים.

חברות אחרות מוכרות את המשחק בן השנה וחצי שלהן ב40$, כי חברות אחרות לא זוכות למכור את GTA V. זה כל ההבדל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 01:42

Nucleus_Dawn כתב:
לא רק שלא קמו על הרגליים, NSMB הוא אחד המשחקים המוכרים ביותר בהיסטוריה.

כשאתה מוביל שוק, בהפרש עצום, אתה יכול לקבוע תמחור שונה מהתחרות. זו הפריבילגיה שלה הם זכו בצדק מוחלט.

הם עשו את השיקולים שלהם והחליטו למכור את משחק ב60$ ולא ב70$. בדיוק כמו שאקטיויז'ן עשוים את השיקולים שלהם ולא מורידים את המחיר של COD (בזמן שהסדרה מכרה הרבה יותר טוב מהיום) גם חודשים ארוכים אחרי יציאת המשחק, למרות שכך נהוג. זה לא צעד דושי. זה צעד מתבקש ואין סיבה לצפות ליותר מזה מחברה שמטרתה היא למקסם רווחים.

חברות אחרות מוכרות את המשחק בן השנה וחצי שלהן ב40$, כי חברות אחרות לא זוכות למכור את GTA V. זה כל ההבדל.

אנחנו קמנו על הרגליים על NSMB וגם אתה, אנשים עדין קנו את המשחק. זוכר את הקטע הזה שבכינו על הבזיון של נינטנדו שמוכרת משחק XBLA ב50$ במקום ב15$? ברור שזאת זכותה, אמרתי אחרת?

את GTA5 לPC יקנו, גם אם GTA5 היה משוגר שנה שעברה ב70$ היו קונים אותו. כל חברה זכאית לעשות מה שבא לה, יש לה חופש טוטאלי. EA יכולה לנסות לסחוט מהלקוחות שלה כל סנט אפשרי, VALVE יכולה לחלק דברים בחינם ולעשות את הכסף שלה על כובעים ו-CDP יכולה לחלק את כל הDLC שלה בחינם כי הם חושבים שזה הדבר הנכון לעשות למרות שהם יכלו לגבות עשרות דולרים על כל הDLC יחדיו. T2 יכולה לעשות כל מה שבא לה, זה לא אומר שהם לא יוצאים קצת חארות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2015, 10:02

לדעתי הם בכלל לא יצאו חארות... והסיבה העיקרית היא - המחסור בDLC בתשלום עד כה.
אני אסביר:
המשחק יצא לפני שנה וחצי בערך, ואמנם היו בעיות בחודש וחצי הראשונים, אבל עדיין - המשחק היה קרוב מאוד למושלם ואחרי חודשיים כבר היה אונליין מדהים.
המשחק מכר כמה? 40 מליון עותקים? ומליונים רבים משחקים בכל יום עדיין את גרסאות הדור הקודם אונליין, ומליונים עם גירסת הדור הנכחי.
עם כל הנתונים המטורפים האלה - הם עדיין לא הוציאו DLC בתשלום.
הם כן הוציאו מלא, מלא, מלא תוכן נוסף בחינם שהעשיר את החוויה משמעותית.
אם אתם יכולים לחשוב על עוד משחק עם אונליין חזק כ"כ שלא הוציא DLC בתשלום במשך שנה וחצי - אתם מוזמנים לכתוב אותו כאן.
במקום זה - הם החליטו להשקיע כמו שצריך בגירסאת הדור הנכחי, ועכשיו הם משקיעים עוד על גירסת הPC, כדי שלא תצא פורט עלוב כמו בעבר, וכמובן - על הHEISTS שייצאו עוד לפני גירסת הPC, ואם יהיו בעיות - יתקנו אותן כדי שנקבל את הגירסה הכי טובה שיש למשחק.

אני לא רואה פה שום "גרידיות".
אם היו מוציאים מלא DLC ומרוויחים בינתיים עשרות מליונים נוספים - אולי הייתי חושב אחרת.
אבל אין שום סיבה שבעולם לקחת פחות מ-60 דולר על משחק העולם הפתוח הכי טוב וכנראה גם הכי מרשים שאפשר לקנות על המחשב כיום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 12:01

Laskin כתב:לדעתי הם בכלל לא יצאו חארות... והסיבה העיקרית היא - המחסור בDLC בתשלום עד כה.
אני אסביר:
המשחק יצא לפני שנה וחצי בערך, ואמנם היו בעיות בחודש וחצי הראשונים, אבל עדיין - המשחק היה קרוב מאוד למושלם ואחרי חודשיים כבר היה אונליין מדהים.
המשחק מכר כמה? 40 מליון עותקים? ומליונים רבים משחקים בכל יום עדיין את גרסאות הדור הקודם אונליין, ומליונים עם גירסת הדור הנכחי.
עם כל הנתונים המטורפים האלה - הם עדיין לא הוציאו DLC בתשלום.
הם כן הוציאו מלא, מלא, מלא תוכן נוסף בחינם שהעשיר את החוויה משמעותית.
אם אתם יכולים לחשוב על עוד משחק עם אונליין חזק כ"כ שלא הוציא DLC בתשלום במשך שנה וחצי - אתם מוזמנים לכתוב אותו כאן.
במקום זה - הם החליטו להשקיע כמו שצריך בגירסאת הדור הנכחי, ועכשיו הם משקיעים עוד על גירסת הPC, כדי שלא תצא פורט עלוב כמו בעבר, וכמובן - על הHEISTS שייצאו עוד לפני גירסת הPC, ואם יהיו בעיות - יתקנו אותן כדי שנקבל את הגירסה הכי טובה שיש למשחק.

אני לא רואה פה שום "גרידיות".
אם היו מוציאים מלא DLC ומרוויחים בינתיים עשרות מליונים נוספים - אולי הייתי חושב אחרת.
אבל אין שום סיבה שבעולם לקחת פחות מ-60 דולר על משחק העולם הפתוח הכי טוב וכנראה גם הכי מרשים שאפשר לקנות על המחשב כיום.

לא ברור לי מה קשור X ל-Y. המשחק בן שנה וחצי, הם מוציאים אותו לפטלטפורמה חדשה, זה לא נורמאלי להוציא אותו ב60$. זה GTA אז הם יכולים וזה לגמרי יעבוד, אבל איך אתה רואה את זה כמשהו "בסדר" לא ממש ברור לי. הייתי מת לראות את התגובה שלך לאם נינטנדו הייתה מוציאה את מריו גלקסי 2 לWIIU עכשיו ב60$ במקום ב10$ שהם מוציאים אותו. הם יכולים, הם גם ימכרו, אבל זה לגמרי דושבאגי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2015, 12:41

אני לא חושב שזה דושבאגי, בהתחשב בכמות התוכן שנוספה לו בזמן הזה, ושזו גירסה משופרת מעט של גירסה משופרת אחרת, שיצאה בסה"כ לפני חודשיים.
או במלים אחרות - מאותה סיבה שלא היה דושבאגי למכור אותו על הPS4/ONE ב-60 דולר.
המשחק לא מיושן בשום צורה, אין שום דבר טוב ממנו בז'אנר על המחשב, אני לא מבין למה שלא יימכר ב-60 דולר כשהוא רק יוצא. בעוד שנה יימכר בפחות.
לא סתם יש לו ערך גבוה בשוק, וזה לא דושבאגי, וT2 לא יוצאים חארות בעיניי.

אם מריו גלקסי 2 היה 60 דולר אז כמה דברים:
א. הוא משחק ישן בהרבה, עברו כמעט 5 שנים.
ב. הוא נראה מיושן.
ג. לא עבדו עליו כ"כ הרבה שנים ולא השקיעו עליו והוסיפו כ"כ הרבה תוכן (או בכלל) במשך חמש השנים האחרונות מאז שיצא.

אין כמעט שום אפשרות להקביל בין השניים.
אם היו מוציאים את כל הDLC החינמי שלהם בתשלום, ומוציאים את המשחק ב-60 דולר ללא כל התוכן שהתווסף (ועוד יתווסף) עם הזמן - אז הם היו מגה-דוש'ז

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 13:01

Laskin כתב:אני לא חושב שזה דושבאגי, בהתחשב בכמות התוכן שנוספה לו בזמן הזה, ושזו גירסה משופרת מעט של גירסה משופרת אחרת, שיצאה בסה"כ לפני חודשיים.
או במלים אחרות - מאותה סיבה שלא היה דושבאגי למכור אותו על הPS4/ONE ב-60 דולר.
המשחק לא מיושן בשום צורה, אין שום דבר טוב ממנו בז'אנר על המחשב, אני לא מבין למה שלא יימכר ב-60 דולר כשהוא רק יוצא. בעוד שנה יימכר בפחות.
לא סתם יש לו ערך גבוה בשוק, וזה לא דושבאגי, וT2 לא יוצאים חארות בעיניי.

אם מריו גלקסי 2 היה 60 דולר אז כמה דברים:
א. הוא משחק ישן בהרבה, עברו כמעט 5 שנים.
ב. הוא נראה מיושן.
ג. לא עבדו עליו כ"כ הרבה שנים ולא השקיעו עליו והוסיפו כ"כ הרבה תוכן (או בכלל) במשך חמש השנים האחרונות מאז שיצא.

אין כמעט שום אפשרות להקביל בין השניים.
אם היו מוציאים את כל הDLC החינמי שלהם בתשלום, ומוציאים את המשחק ב-60 דולר ללא כל התוכן שהתווסף (ועוד יתווסף) עם הזמן - אז הם היו מגה-דוש'ז

באמת שאני לא מבין מה הקשר, שחקני ה360 משלמים אקסטרה לתוכן שהוסיפו? שחקני הפס3? מה זאת אשמת שחקני הPC שהחליטו לדפוק אותם עם התאריך יציאה? הרי אין להם תוכן בלעדי, רק שיפורים גרפים שזה דבר שנובע מטיב המערכת. אם כבר הטיעון שלך הפוך לגמרי ממה שאמור להיות, אם היה תוכן DLC בתשלום ששחקני הPC היו מקבלים עם המשחק בחינם אז זה היה יותר VALUE אבל בגלל שכל מה שהם מקבלים זה תוכן חינם שממילא מי שקנה את גרסת ה360 לפני שנה וחצי מקבל איך זה אקסטרה VALUE?

תסתכל על למשל DARK SOULS שיצא לPC באיחור אופנתי של כמעט שנה אבל קבל המון אקסטרה תוכן ונמכר ב40$ בשיגור או DR3 שיצא לPC באיחור של 8 חודשים מהONE אבל גם עלה 40$ וגם כלל כל DLC שהיה עד אותה נקודה או MGS:R שיצא לPC מאוחר יותר וזול יותר או MGS:GZ שיצא לPC באיחור של חצי שנה ועלה 13$ במקום 30$ שהוא עלה במקור לפס4!

משחק בן שנה וחצי, מחיר מלא. זה הכל. אין לרוקסטאר הנחות, אין טיעונים בעד, סך הכל "עוד משחק" שיצא בצורה חמדנית מהרגיל לPC.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים