נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2015, 13:08

יש תוכן בלעדי - מודים :) ורוקסטאר יודעים את זה טוב מאוד... עם GTA V בPC - תוכל לשחק את באטמן, בוב הבנאי וביבי. אתה יכול לעשות את זה עם גירסת הPS4? גירסת ה360? :P

ומה אשמים שחקני הPS4 שהחליטו לדפוק אותם עם תאריך היציאה?
אבל הם קיבלו משחק עם הרבה מאוד שיפורים גרפיים ומבט ראשון.

אתה לא מקבל פורט של משחק בן שנה וחצי, אלא של משחק שיצא לפני חודשיים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ינואר 2015, 13:14

DrKeo כתב:לא ברור לי מה קשור X ל-Y. המשחק בן שנה וחצי, הם מוציאים אותו לפטלטפורמה חדשה, זה לא נורמאלי להוציא אותו ב60$. זה GTA אז הם יכולים וזה לגמרי יעבוד, אבל איך אתה רואה את זה כמשהו "בסדר" לא ממש ברור לי. הייתי מת לראות את התגובה שלך לאם נינטנדו הייתה מוציאה את מריו גלקסי 2 לWIIU עכשיו ב60$ במקום ב10$ שהם מוציאים אותו. הם יכולים, הם גם ימכרו, אבל זה לגמרי דושבאגי.

אם באמת היה מדובר במשחק בן שנה וחצי שמוציאים לפלטפורמה חדשה, אז אולי היו דברים בגו.
מכיוון שמדובר בגירסא שעברה המון שיפורים ושדרוגים לקראת המעבר לPC, זה לגמרי בסדר (שלא לדבר על כך שלאסקין צדק, כשהוא אמר שמדובר בכלל במשחק מלפני חודשיים ולא משחק מלפני שנה וחצי).

גם WIND WAKER HD עלה 50$ בהשקה והוא בן טיפ טיפה יותר משנה וחצי. זה בסדר, כי זה באמת רימייק מושקע מאוד.
גם פוקימון ORAS הם 45$ וזה בסדר, כי מדובר ברימייקים מושקעים מאוד (הם אפילו נמכרים ב5$ יותר משנמכרים רוב המשחקים הניידים).
אותו הדבר נכון גם לרימייקים של משחקי זלדה מהנינטנדו 64.
אפילו TLOU, שהוא פורט קליל וחסר שיפורים משמעותיים, יצא לPS4 במחיר של 50$, שזה מחיר גבוה משמעותית מהמחיר של גירסאת הPS3, באותה תקופה.
גם טומב ריידר, שיצא לקונסולות הדור הבא, נמכר במחיר מלא.

אז בעצם, לא רק שנראה שזה common practice, בנוסף, המחירים יורדים מהר, במקרה והמשחק לא מוכר מספיק טוב (המחיר של טומב ריידר צנח בזריזות, למשל).
בעצם, התמחור של GTA V הוא כנראה הכי הוגן, מבין כל הדוגמאות פה, הודות לכמות די עצומה של תוכן שהוסף למשחק, לצד השיפורים הטכניים הלא קטנים.
הסיבה שאני חושב שזה בסדר מאוד מאוד פשוטה - אני חושב שGTA V שווה 60$, כך שהתמחור מתואם עם הציפיות שלי ועם הערך שאני משייך למשחק. יותר מזה, אני אפילו חושב שהוא שווה 60$, בפעם השניה.

חוץ מזה, המחיר הריאלי שלו הוא בכל מקרה יותר קרוב ל40$, מאשר ל60$, ככה שאפילו אתה יכול בכיף לקנות אותו במחיר שנראה לך ראוי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 19 ינואר 2015, 13:28

הוא נמכר ב-60$ כי הוא יכול... משחקים אחרים נמכרים ב-40$ כי אף אחד לא יקנה אותם במחיר מלא (או חלק קטן מאוד יקנה).
אתה מדברים בצורה מאוד רומנטית בזמן שהשיקול היחידי הוא כלכלי.
נסה למכור את DR ב-60$ ומעכשיו אני אגיד לך שהוא יכשל כישלון חרוץ לא משנה כמה DLC ואופציות גרפיות חדשות תוסיף לו.

GTA 5 הוא בליגה משל עצמו, מגיע לו כל סנט שהוא עושה...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2015, 14:38

אני הגבתי בעיקר לעניין ה"חארות" וה"דושבגים"... :D

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 ינואר 2015, 17:49

זה מובן מאליו שהם לוקחים מחיר גבוה כי הם יכולים. זה נכון תמיד ולכל מוצר בשוק. זה לא אומר שזה לא מעצבן. יש מחירים מקובלים לרימייקים ולמשחקים שיוצאים באיחור משמעותי לפלטפורמה מקבילה. לגבות מחיר מלא, כאילו מדובר בכותר AAA בהשקה המקורית שלו, זה קצת חורג מהכללים המקובלים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 17:51

1) גם שחקני הפס4 והONE נדפקו לגמרי, מתי אמרתי שלא?
2) יש המון HD REMASTERS שדופקים לגמרי את הלקוחות כמו TR למשל ששחר ציין, זה אומר שמה שרוקסטאר עושים זה בסדר?
3) TLOU גם לא עלה 60$ וגם כלל DLC בתשלום שהיה בחינם בגרסת HD, ממש לא אותו מקרה. ואגב גם לדעתי הוא היה צריך למכר במשהו שקרוב יותר ל40$ אבל ניחה
4) להביא את נינטנדו כדוגמה, זה פשוט מצחיק. הרי היא מלכת האונס שחרורים מחדש, היא מוכרת את זלדה OOT בן הכמעט 20 שנים במחיר מלא למען השם! החברה שהמציאה את הקונספט של הפלטפורמר ברמת XBLA במחיר מלא, החברה שמוכרת קונסולות בנות 6 שנים במחיר של קונסולה חדשה, החברה שמוציאה משחקי כושר בתקציב של 400,000$ במחיר מלא, החברה שמוכרות אביזרי פלסטיק ב50$. הם הדוגמה שלך?

אז עם כל הכבוד, איך שהמשחק נראה זה איך שגרסת הPC מצופה להראות ממילא אם היא הייתה יוצאת במקביל לגרסת ה360. הוא לא באמת נותן תוכן תשלומי נוסף והוא יוצא באיחור של שנה וחצי. לתת דוגמאות שיש בזיונות קשים יותר זה לא ממש קשה, תמיד יש דוגמאות קיצוניות יותר אבל סטנדרט תעשיה? באמת? אתה יכול לתת דוגמה למשחק שיצא לPC באיחור של שנה וחצי ועלה עדין מחיר מלא בלי איזו גרסת GOTY שכוללת מלא תוכן בתשלום? כי אני לא מכיר כזה דבר.

אם אתה רוצה דוגמה מושלמת תסתכל על ALAN WAKE. יצא לPC באיחור של כמעט שנתיים, עלה 30$ והכיל 2 חבילות DLC בתשלום בחינם לגמרי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ינואר 2015, 19:35

שיעשו מלא כסף ויהיה להם לבריאות.:). אני מבסוט כי אין לי שום לחץ לגביו.

אגב, אתם ממשיכים להציב את המשחק בציפיות בלתי אפשריות. גם על המשחק הכי טוב ששיחקתי אי פעם, לא הייתי משלם 60$,פעמיים! לא הגזמתם קצת? הgta האחרון שנהניתי ממנו היה vice city בכלל. מקווה להתלהב ולהנות מזה.
נערך לאחרונה על ידי Klayman ב 19 ינואר 2015, 19:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 ינואר 2015, 19:46

אנחנו קמנו על הרגליים על NSMB וגם אתה, אנשים עדין קנו את המשחק. זוכר את הקטע הזה שבכינו על הבזיון של נינטנדו שמוכרת משחק XBLA ב50$ במקום ב15$? ברור שזאת זכותה, אמרתי אחרת?

NSMB הוא בכלל לא פלטפורמר ,ברמה שיש בXBLA ,ושרותים אחרים
בכל הסידרה הזאת ,מדובר על הפלטפורמר 2D ,ברמה הגבוה ביותר
ואין למישחק גם הרבה תחרות
חוץ מעוד מישחקי נינטנדו ,התחרות האמיתית זה בעיקר מרימן ,שגם נימכר במחיר מלא בהשקה
ומLBP ,שגם נימכר במחיר מלא בהשקה

הליטוש וכמות השלבים במישחקי NSMB ,זה ברמה גבוה מאוד
שיחקתי בכל מיני פלטפורמות 2D להורדה ,והם פשוט לא ברמה הזאת

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 ינואר 2015, 20:02

Klayman כתב:שיעשו מלא כסף ויהיה להם לבריאות.:). אני מבסוט כי אין לי שום לחץ לגביו.

אגב, אתם ממשיכים להציב את המשחק בציפיות בלתי אפשריות. גם על המשחק הכי טוב ששיחקתי אי פעם, לא הייתי משלם 60$,פעמיים! לא הגזמתם קצת? הgta האחרון שנהניתי ממנו היה vice city בכלל. מקווה להתלהב ולהנות מזה.

הם לגמרי מגזימים, אל תיפול לזה, גם קאוטיק ובעיקר לאסקין שעושה מהמשחק ביאת המשיח (זכותו כמובן רק לא מסכים עם זה), פשוט תצפה למשחק עולם פתוח מצויין שמתקן את הטענות שהיו כלפי 4, המחיר שלו כמו שאני אמרתי על מקרים אחרים מקבילים (כולל TLOU בזמנו כשאמרו שיעלה 60$ וגם כשעלה 50$ ואנשים התווכחו איתי) הוא בכלל לא מוצדק, מה ששחקני ה PC והקונסולות מקבלים על פני שחקני הפס3 וה 360 אקסטרה מעבר לשיפורים טכניים מתבקשים זה מצב גוף ראשון והוא בפני עצמו בטח לא שווה מחיר מלא, במיוחד ששחקנים כמוכם שמשחקים פעם ראשונה ישחקו 95% ממצב גוף שלישי, המצב הזה יותר מדבר לשחקנים ששיחקו כבר בקמפיין בעבר ורוצים לעשות סיבוב נוסף שמרגיש קצת שונה.

מבחינתי מודל לדוגמא זה מטרו REDUX שכלל 2 משחקים מלאים עם שיפוץ גראפי מאסיבי כולל בנייה של משחק מחדש על מנוע מתקדם יותר, כל ה DLC שיצאו בתשלום, שיפורי גיימפליי ו AI וכל זה ב 50$, אם הם יכולים להרוויח על חבילה כזו עשירה ומושקעת בסכום כזה אין סיבה ש GTA יעלה מחיר מלא ככה, 40$ היה הוגן עבורו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ינואר 2015, 20:20

Klayman כתב:שיעשו מלא כסף ויהיה להם לבריאות.:). אני מבסוט כי אין לי שום לחץ לגביו.

בפועל, לא שילמתי עליו עדין 60$. הרי את גירסאת ה360 הזמנתי ביותר זול מזה וגם המחיר בפועל של גירסאת הPC היא איזה 45$, ככה שלא צריך להגזים.

GTA V הוא אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו אי פעם. הוא המשחק היחיד שאי פעם גרם לי לרצות לרכוש אותו במחיר לא נמוך, פעמיים, בטווח של פחות משנתיים. הוא לחלוטין בעל איכות חריגה, בעיני. ברשימת המשחקים הגדולים בהיסטוריה, עם SOTC, HL2, TLOU וביושוק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ינואר 2015, 20:36

כן שחר, אבל זה עדיין לקנות את אותו המשחק פעמיים במחיר מלא (גם אם המחיר המלא הוא 50 ל360 ו 45 וPC). אני חושב שלא הרגשתי ככה לאף משחק מעולם. כנראה שהוא עשה עליך רושם מטורף, אם הוא גורם לך לרכוש אותו שוב, באותו המחיר.

בלינג - אני לא נופל לכלום. בינתיים, כולל כל ביקורות הוידאו והכתובות שקראתי, לא הבנתי ממה כולם מתלהבים. הוא נראה כיף והכל, אבל מכאן ועד להשפרצות הניטים שעפות עליו ברשת, לדעתי המרחקים גדולים. אולי אתבדה וארכוש אותו גם פעמיים בסוף, אבל אני מפקפק בכך. :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 21:05

bling כתב:הם לגמרי מגזימים, אל תיפול לזה, גם קאוטיק ובעיקר לאסקין שעושה מהמשחק ביאת המשיח (זכותו כמובן רק לא מסכים עם זה), פשוט תצפה למשחק עולם פתוח מצויין שמתקן את הטענות שהיו כלפי 4, המחיר שלו כמו שאני אמרתי על מקרים אחרים מקבילים (כולל TLOU בזמנו כשאמרו שיעלה 60$ וגם כשעלה 50$ ואנשים התווכחו איתי) הוא בכלל לא מוצדק, מה ששחקני ה PC והקונסולות מקבלים על פני שחקני הפס3 וה 360 אקסטרה מעבר לשיפורים טכניים מתבקשים זה מצב גוף ראשון והוא בפני עצמו בטח לא שווה מחיר מלא, במיוחד ששחקנים כמוכם שמשחקים פעם ראשונה ישחקו 95% ממצב גוף שלישי, המצב הזה יותר מדבר לשחקנים ששיחקו כבר בקמפיין בעבר ורוצים לעשות סיבוב נוסף שמרגיש קצת שונה.

מבחינתי מודל לדוגמא זה מטרו REDUX שכלל 2 משחקים מלאים עם שיפוץ גראפי מאסיבי כולל בנייה של משחק מחדש על מנוע מתקדם יותר, כל ה DLC שיצאו בתשלום, שיפורי גיימפליי ו AI וכל זה ב 50$, אם הם יכולים להרוויח על חבילה כזו עשירה ומושקעת בסכום כזה אין סיבה ש GTA יעלה מחיר מלא ככה, 40$ היה הוגן עבורו.

כן אני לגמרי מסכים. נמאס לי מרכיבה על גב של שחקנים במחירים מופרזים לפורטים עם שדרוג קל. כן, מצב FPS זה חמוד אבל לא נראה לי שאני אשתמש בו יותר מ5 דקות רק כדי לראות איך הוא (אלה אם יוסיפו אוקולוס מתישהו :)) והיו כמה שיפורים שהגיעו עם הזמן לאונליין (אבל לא לסינגל) אבל שנה וחצי מאוחר יותר במחיר מלא? ממש לא. השדרוגים הם שדרוגי PC בסיסים, שום דבר מיוחד. GTA5 היה צריך לעלות 40$ ולא אגורה יותר.

שחר, זה ששלמת 47$ עליו במקום 60 כי היה קופון בGMG זה לא תירוץ, הרי אם הוא היה עולה 40$ היית משלם 32$ עם הקופון.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ינואר 2015, 21:08

DrKeo כתב:כן אני לגמרי מסכים. נמאס לי מרכיבה על גב של שחקנים במחירים מופרזים לפורטים עם שדרוג קל. כן, מצב FPS זה חמוד אבל לא נראה לי שאני אשתמש בו יותר מ5 דקות רק כדי לראות איך הוא (אלה אם יוסיפו אוקולוס מתישהו :)) והיו כמה שיפורים שהגיעו עם הזמן לאונליין (אבל לא לסינגל) אבל שנה וחצי מאוחר יותר במחיר מלא? ממש לא. השדרוגים הם שדרוגי PC בסיסים, שום דבר מיוחד. GTA5 היה צריך לעלות 40$ ולא אגורה יותר.

שחר, זה ששלמת 47$ עליו במקום 60 כי היה קופון בGMG זה לא תירוץ, הרי אם הוא היה עולה 40$ היית משלם 32$ עם הקופון.

מדובר בהרבה הרבה הרבה מעבר לפורט PC פשוט. השיפורים משמעותיים הרבה מעבר למה שרואים בכל פורט אחר. מדובר על משחק שעבדו המון על השיפורים בו והם בהחלט הרבה מעבר למצב FPS מגניב.
לקרוא לזה שדרוג קל זו הגזמה פראית.

קיבלת פה לא רק מצב גוף ראשון חדש ומרשים ומגניב. קיבלת רכבים חדשים, משימות חדשות, עוד מוזיקה, עוד תחנות רדיו, יותר אנשים במולטיפלייר.
זה בלי לדבר על העובדה שגם השדרוג לגרפיקה הוא ברמה של רימייקים ולא ברמה של איזה פורט פשוט.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2015, 21:32

מסכים עם מה ששחר אמר ורק הערה - שוב.... מודים.
אתם מבינים שזה הולך להיות המשחק הכי מדהים בהפרש גדול, איתם.... כן?
:)

ברצינות עכשיו, מעבר למודים של גרפיקה, שיהפכו אותו כמעט בוודאות למשחק הכי כבד ומרשים שיש על המחשב (אני מסתכל על מה שעשו עם 4, כמו שהוא בלי מודים, והרגע התקנתי אותו כדי להכנס לSOCIAL CLUB... גירסת המחשב נראית הרבה פחות מרשים מגירסת הPS3 של GTA V, למרות הרזולוציה) - הם הולכים להפציץ אותנו במודים עד שיצא GTA 6, בטח 3-4 שנים לפחות מעכשיו. ובתור מי שכבר שיחק בקמפיין ולמרות שאשחק בו שוב - אני אתמקד 90% מהזמן במודים ואונליין, עם נטייה למודים.
כך שלא אקבל בשום אופן את אותה חוויה או אפילו משהו שדומה לזה.
ודבר אחרון - לא היו לי חברים לשחק איתם בגירסת הPS3 ויש לי עם הPC
:D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 22:07

Nucleus_Dawn כתב:
מדובר בהרבה הרבה הרבה מעבר לפורט PC פשוט. השיפורים משמעותיים הרבה מעבר למה שרואים בכל פורט אחר. מדובר על משחק שעבדו המון על השיפורים בו והם בהחלט הרבה מעבר למצב FPS מגניב.
לקרוא לזה שדרוג קל זו הגזמה פראית.

קיבלת פה לא רק מצב גוף ראשון חדש ומרשים ומגניב. קיבלת רכבים חדשים, משימות חדשות, עוד מוזיקה, עוד תחנות רדיו, יותר אנשים במולטיפלייר.
זה בלי לדבר על העובדה שגם השדרוג לגרפיקה הוא ברמה של רימייקים ולא ברמה של איזה פורט פשוט.

נו באמת, רימייק? גרפיק טיפונת יפה יותר ב1080p, הפרש גרסת pc מאוד סטנדרטית. תזכור שמדובר במשחק 360, איך נראים משחקי pc ו-360 בשנים האחרונות? ראית את משחקי הקרוס ג׳ן לאחרונה? מה שהולך בgta5 לא באמת כזה שונה מגרסת הpc לgta4 מול גרסת ה360.

Gta5 הוא hd פורט של משחק 360, זה הכל. מדובר בחמדנות נטו, הוא היה צריך לעלות 40$.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 ינואר 2015, 22:08

DrKeo כתב:נו באמת, רימייק? גרפיק טיפונת יפה יותר ב1080p, הפרש גרסת pc מאוד סטנדרטית. תזכור שמדובר במשחק 360, איך נראים משחקי pc ו-360 בשנים האחרונות? ראית את משחקי הקרוס ג׳ן לאחרונה?

Gta5 הוא hd פורט של משחק 360, זה הכל. מדובר בחמדנות נטו, הוא היה צריך לעלות 40$.

45$ ב-GMG עם קוד. קרוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 22:10

InterAl כתב:45$ ב-GMG עם קוד. קרוב.

וכמו שכבר אמרתיה אם הוא היה עולה 40$ אז עם הקוד הוא היה עולה בgmg רק 30$. אל תבלבל את הנדיבות של gmg עם החמדנות של 2k.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 ינואר 2015, 22:19

DrKeo כתב:וכמו שכבר אמרתיה אם הוא היה עולה 40$ אז עם הקוד הוא היה עולה בgmg רק 30$. אל תבלבל את הנדיבות של gmg עם החמדנות של 2k.

אבל 2K לא מוכרים אותו ב-60$ בגרסה הדיגיטלית. זה רק המחיר של חלק מהמקמעונאים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 22:28

InterAl כתב:אבל 2K לא מוכרים אותו ב-60$ בגרסה הדיגיטלית. זה רק המחיר של חלק מהמקמעונאים.

כשאתר נותן לך קופון הם בולעים הפסד מה30% שלהם. אין לזה שום קשר ל2k, הם מוכרים את המשחק ב60$. אם הריטיילר רוצה לתת הנחה משלו כמו במקרה gmg אז שיהנה. ההנחה הזאת חלה על כל החנות, אין לה שום קשר ל2k או לgta.

אגב בחנות של take2 עצמה המשחק עולה 60€.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ינואר 2015, 02:22

אהה, כן. בנוסף לתוכן הרב החדש והבלעדי שאתה מקבל בגירסא החדשה והמשופרת הזאת, אתה אפילו מקבל לPC משחק של רוקסטאר לבחירתך.
אז לא רק שאתה מקבל את אחד המשחקים הטובים בהיסטוריה, עם תוספת גדולה למדי של תוכן (שוב, כי נדב בחר להתעלם מזה, משום מה - מכוניות, מוזיקה, תחנות רדיו, נשקים משימות למולטי ולסינגל פלייר), מצב FP חדש ומושקע מאוד, אונליין טוב יותר, גרפיקה משופרת באופן משמעותי ותמיכה במודים, אתה גם מקבל משחק נוסף בחינם.

כשמסתכלים על value, אין ספק שהם עושים לא מעט, כדי להפוך את הקנייה לשווה.
הייתי משוכנע שאקנא את המשחק שוב, כששיחקתי בגירסאת הדור הקודם. עם כל התוספות הנהדרות הזאת, הם אפילו עשו את ההחלטה לקלילה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2015, 11:26

Nucleus_Dawn כתב:אהה, כן. בנוסף לתוכן הרב החדש והבלעדי שאתה מקבל בגירסא החדשה והמשופרת הזאת, אתה אפילו מקבל לPC משחק של רוקסטאר לבחירתך.
אז לא רק שאתה מקבל את אחד המשחקים הטובים בהיסטוריה, עם תוספת גדולה למדי של תוכן (שוב, כי נדב בחר להתעלם מזה, משום מה - מכוניות, מוזיקה, תחנות רדיו, נשקים משימות למולטי ולסינגל פלייר), מצב FP חדש ומושקע מאוד, אונליין טוב יותר, גרפיקה משופרת באופן משמעותי ותמיכה במודים, אתה גם מקבל משחק נוסף בחינם.

כשמסתכלים על value, אין ספק שהם עושים לא מעט, כדי להפוך את הקנייה לשווה.
הייתי משוכנע שאקנא את המשחק שוב, כששיחקתי בגירסאת הדור הקודם. עם כל התוספות הנהדרות הזאת, הם אפילו עשו את ההחלטה לקלילה.

אכן יש גרסת pc סטנדרטית לגמרי עם בונוס משחק בשווי 5$ שזה בונוס preorder יפה אבל זה היה אמור להיות 40$ בלי משחק חינם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ינואר 2015, 13:01

DrKeo כתב:אכן יש גרסת pc סטנדרטית לגמרי עם בונוס משחק בשווי 5$ שזה בונוס preorder יפה אבל זה היה אמור להיות 40$ בלי משחק חינם.

מצטער. לא סטנדרטי בעליל. הרבה יותר מידי תוכן חדש, בשביל שיהיה אפשר להתייחס לזה כעוד פורט עם שדרוג AA ורזולוציה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2015, 15:10

Nucleus_Dawn כתב:
מצטער. לא סטנדרטי בעליל. הרבה יותר מידי תוכן חדש, בשביל שיהיה אפשר להתייחס לזה כעוד פורט עם שדרוג AA ורזולוציה.

לא ממש, ביחוד שמדובר בהפרש של שנה וחצי. רוב המשחקים שמגיעים באיחור של שנה וחצי עולים גרושים בשיגור או מלאים בכמויות DLC גדולות. כל התוכן יחדיו שהתווסף לGTA5 לא יכול למלא אפילו DLC אחד פשוט של SEASON PASS, ביחוד שלסינגל הם הוסיפו בערך כלום וזה הלב של המשחק (עם כל הכבוד לGTA ONLINE).

אם נתרכז שיפורים הגרפים, לך תשווה את FC4 על ה360 ועל הPC, זאת השקעה. GTA5 הוא פורט, לא גרסת דור הבא. הכל ברזולוציה גבוהה יותר ובכמויות גדולות יותר, אין באמת שדרוגים גרפים משמעותיים אלה רק הדברים הבנאלים שיש ממילא. גם GTA4 הגיע עם גרפיקה טובה יותר על הPC, השתקפויות נוספות, תנועה צפופה יותר, ראיה רחוקה יותר לאופק וכך הלאה. וכל זה בלי לציין בכלל שמדובר בדפיקה רנדומאלית של שחקני הPC שלא מקבלים כ-ל-ו-ם שלא היה בגרסת הפס4 שיצאה חצי שנה לפני, כלום. רק דפיקה בתאריך שחרור מאוחר יותר כי "ככה".

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ינואר 2015, 15:41

DrKeo כתב:לא ממש, ביחוד שמדובר בהפרש של שנה וחצי. רוב המשחקים שמגיעים באיחור של שנה וחצי עולים גרושים בשיגור או מלאים בכמויות DLC גדולות. כל התוכן יחדיו שהתווסף לGTA5 לא יכול למלא אפילו DLC אחד פשוט של SEASON PASS, ביחוד שלסינגל הם הוסיפו בערך כלום וזה הלב של המשחק (עם כל הכבוד לGTA ONLINE).

אם נתרכז שיפורים הגרפים, לך תשווה את FC4 על ה360 ועל הPC, זאת השקעה. GTA5 הוא פורט, לא גרסת דור הבא. הכל ברזולוציה גבוהה יותר ובכמויות גדולות יותר, אין באמת שדרוגים גרפים משמעותיים אלה רק הדברים הבנאלים שיש ממילא. גם GTA4 הגיע עם גרפיקה טובה יותר על הPC, השתקפויות נוספות, תנועה צפופה יותר, ראיה רחוקה יותר לאופק וכך הלאה. וכל זה בלי לציין בכלל שמדובר בדפיקה רנדומאלית של שחקני הPC שלא מקבלים כ-ל-ו-ם שלא היה בגרסת הפס4 שיצאה חצי שנה לפני, כלום. רק דפיקה בתאריך שחרור מאוחר יותר כי "ככה".

נו באמת, די עם ההתקרבנות המעפנה הזאת. הם לא דופקים אף אחד.
קודם כל, התוכן הנוסף מגירסאות הדור הקודם הוא, כמובן, אדיר בהיקפו וכולל גם תוכן שלא היה בהשקה של גירסאות הדור הקודם ("זה לא שווה, כי הכמות האדירה של תוכן נוסף לא נעולה מאחורי חומת תשלום", נו באמת) וגם תוכן בלעדי לדור החדש (כולל משימות סינגל פלייר חדשות והמון תוכן נוסף שמשפיע על הסינגל פלייר).
התוכן הנוסף מגירסאות הדור הבא, באמת מסתכם בPC פורט פשוט, אבל זה לחלוטין מקובל, כי מדובר בPC פורט פשוט, של הגירסא החדשה, שיצאה ארבעה חודשים לפני גירסאת הPC ולא חצי שנה.
מעבר לזה, ברור מאליו שהסיבה היא לא כי "ככה". אין באאמת שאלה בנוגע לזה שהסיבה היא שהם רוצים לעבוד על המשחק יותר, כדי שהוא יעבוד כמו שצריך. הם תכננו להוציא במקביל, כשלו בפיתוח גירסאת הPC והם לא רוצים לשחרר אותה שבורה. ממש רוע לב, מצידם, מה אומר לך?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2015, 16:25

Nucleus_Dawn כתב:
נו באמת, די עם ההתקרבנות המעפנה הזאת. הם לא דופקים אף אחד.
קודם כל, התוכן הנוסף מגירסאות הדור הקודם הוא, כמובן, אדיר בהיקפו וכולל גם תוכן שלא היה בהשקה של גירסאות הדור הקודם ("זה לא שווה, כי הכמות האדירה של תוכן נוסף לא נעולה מאחורי חומת תשלום", נו באמת) וגם תוכן בלעדי לדור החדש (כולל משימות סינגל פלייר חדשות והמון תוכן נוסף שמשפיע על הסינגל פלייר).
התוכן הנוסף מגירסאות הדור הבא, באמת מסתכם בPC פורט פשוט, אבל זה לחלוטין מקובל, כי מדובר בPC פורט פשוט, של הגירסא החדשה, שיצאה ארבעה חודשים לפני גירסאת הPC ולא חצי שנה.
מעבר לזה, ברור מאליו שהסיבה היא לא כי "ככה". אין באאמת שאלה בנוגע לזה שהסיבה היא שהם רוצים לעבוד על המשחק יותר, כדי שהוא יעבוד כמו שצריך. הם תכננו להוציא במקביל, כשלו בפיתוח גירסאת הPC והם לא רוצים לשחרר אותה שבורה. ממש רוע לב, מצידם, מה אומר לך?

שחר, אם בעל 360 שקנה את המשחק לפני שנה וחצי ובעל PC שקונה את המשחק שנה וחצי מאוחר יותר מקבלים את אותו תוכן אז כן, המחיר הוא יקר.

או במילים אחרות, בול אותו תוכן כמו ב360, שדרוג גרפי סטנדרטי לגרסת 360 לPC, מחיר מלא לגמרי למשחק בן שנה וחצי. לא שחר, זה לא נורמאלי. גם לא תמצא דוגמה שכזאת על הPC, אישית אני לא זוכר הוצאה של משחק בן שנה וחצי לPC במחיר המקורי שלו למרות שהוא משחק בן שנה וחצי. אני רק זוכר דברים כמו אלן ווייק שיצאו באיחור של שנתיים עם שני DLC בתשלום בשווי 15$ כל אחד בחינם יחד עם משחק שעולה 30$ ולא 60$. אני זוכר המון כאלה, אני יכול לתת לך אינסוף דוגמאות של משחקי 60$ שיצאו באיחור רציני לPC במחירי נמוך יותר, רק עכשיו ראית את זה עם MGS. ההפך? לא ממש יכול לחשוב על כאלה.

אבל לאיזה כיוון שלא תסתכל על זה זאת זכותם המלאה לעשות את זה, הם פשוט יוצאים דושבגים זה הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 79 אורחים