נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ינואר 2015, 16:47

DrKeo כתב:שחר, אם בעל 360 שקנה את המשחק לפני שנה וחצי ובעל PC שקונה את המשחק שנה וחצי מאוחר יותר מקבלים את אותו תוכן אז כן, המחיר הוא יקר.

מצוין! אז הויכוח נגמר.
אם זה המדד, אז אין שום בעיה, כי לא מדובר באותו תוכן. יש כמות עצומה של תוכן חדש, אפילו לפני שמדברים על שיפור האיכות הטכנית, באופן משמעותי.

אני לגמרי מסכים עם המדד הזה ולכן אני חושב שאין באמת בעיה עקרונית עם התמחור. הוא מאוד הגיוני, בהתחשב במה שמקבלים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2015, 17:05

Nucleus_Dawn כתב:
מצוין! אז הויכוח נגמר.
אם זה המדד, אז אין שום בעיה, כי לא מדובר באותו תוכן. יש כמות עצומה של תוכן חדש, אפילו לפני שמדברים על שיפור האיכות הטכנית, באופן משמעותי.

אני לגמרי מסכים עם המדד הזה ולכן אני חושב שאין באמת בעיה עקרונית עם התמחור. הוא מאוד הגיוני, בהתחשב במה שמקבלים.

אבל אין בגרסת PC תוכן שאין ב360 עם הDLC החינמי שלו. לא מכוניות, לא נשקים, לא תוכן אונליין, הכל הגיע ל360 בDLC חינמים שונים. הדבר היחיד שאני לא סגור עליו הוא תוספת של שירים שנוספו לתחנות רדיו, אין לי מושג אם בעלי ה360 קבלו אותם. אם זה ההבדל בין 60$ ל40$ אז בבקשה תתנו לי את ה20$ חזרה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ינואר 2015, 17:17

DrKeo כתב:אבל אין בגרסת PC תוכן שאין ב360 עם הDLC החינמי שלו. לא מכוניות, לא נשקים, לא תוכן אונליין, הכל הגיע ל360 בDLC חינמים שונים. הדבר היחיד שאני לא סגור עליו הוא תוספת של שירים שנוספו לתחנות רדיו, אין לי מושג אם בעלי ה360 קבלו אותם. אם זה ההבדל בין 60$ ל40$ אז בבקשה תתנו לי את ה20$ חזרה.

בוודאי שיש. יש משימות חדשות. יש מוזיקה חדשה. יש תחנות רדיו חדשות. יש את מצב הגוף הראשון. יש יותר אנשים במולטיפלייר. יש מכוניות ונשקים שאין ולא יהיו בגירסאות הדור הקודם. המון דברים שיש בגירסאות החדשות ולעולם לא יהיו בחדשות.
נראה שאתה פשוט לא מודע לכל הדברים החדשים שיש ולכן נראה לך כאילו זה אותו משחק, או איזה פורט מינימלי. זה ממש לא המצב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2015, 17:28

Nucleus_Dawn כתב:
בוודאי שיש. יש משימות חדשות. יש מוזיקה חדשה. יש תחנות רדיו חדשות. יש את מצב הגוף הראשון. יש יותר אנשים במולטיפלייר. יש מכוניות ונשקים שאין ולא יהיו בגירסאות הדור הקודם. המון דברים שיש בגירסאות החדשות ולעולם לא יהיו בחדשות.
נראה שאתה פשוט לא מודע לכל הדברים החדשים שיש ולכן נראה לך כאילו זה אותו משחק, או איזה פורט מינימלי. זה ממש לא המצב.

כל המשימות, מכוניות, נשקים ותוספות לאונליין קיימות גם ל360 ולפס3 בעדכונים שיצאו עם השנים. לפי מיטב הבנתי התוספות היחידות הן שיפור גרפי בסיסי שכל משחק PC מקבל (אם הוא לא בזוי), יותר אנשים במולטי שכל משחק PC מקבל אם המקורי היה מוגבל טכנולוגית (בערך כל משחק מולטי נותן לך על הPC יותר שחקנים מאשר ב360, הדוגמה הכי קיצונית היא BF), מצב גוף ראשון ומוסיקה נוספת לתחנות רדיו.

אז נשארנו עם מצב גוף ראשון ואקסטרה מוסיקה למצב גוף ראשון. חביב לגמרי, לא מעניין במיוחד. ביחוד שבPC הסטורית GTA נתן לך להעביר את כל המוסיקה שלך מהמחשב למשחק. חביב, לא אקסטרה 20$. אם זה היה משחק אחר זה היה אחרת לגמרי, לרוב מוכרים גרסאות PC באיחור כל כך רציני עם כל הDLC התשלומי שהיה ושדרוגים גרפים ב30$. אפילו יש דוגמאות יותר קיצוניות כמו DARK SOULS שיצא באיחור לא גדול במיוחד, עלה 40$ בשיגור והיה מלא בתוכן בלעדי לגמרי לPC שנקרא או אלן ווייק שיצא ב30$ עם שני DLC שעלו גם 30$ על ה360 או MGS שעלה רק 13$ בשיגור לעומת 40$ על הפס4 אחרי איחור של 8 חודשים בלבד.

אתה מדבר כאילו הייתה פה איזו אדיבות או משהו, מדובר בהרהב מתחת לכל פורט לPC שאני יכול לחשוב עליו מהשנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ינואר 2015, 20:53

DrKeo כתב:כל המשימות, מכוניות, נשקים ותוספות לאונליין קיימות גם ל360 ולפס3 בעדכונים שיצאו עם השנים. לפי מיטב הבנתי התוספות היחידות הן שיפור גרפי בסיסי שכל משחק PC מקבל (אם הוא לא בזוי), יותר אנשים במולטי שכל משחק PC מקבל אם המקורי היה מוגבל טכנולוגית (בערך כל משחק מולטי נותן לך על הPC יותר שחקנים מאשר ב360, הדוגמה הכי קיצונית היא BF), מצב גוף ראשון ומוסיקה נוספת לתחנות רדיו.

אז נשארנו עם מצב גוף ראשון ואקסטרה מוסיקה למצב גוף ראשון. חביב לגמרי, לא מעניין במיוחד. ביחוד שבPC הסטורית GTA נתן לך להעביר את כל המוסיקה שלך מהמחשב למשחק. חביב, לא אקסטרה 20$. אם זה היה משחק אחר זה היה אחרת לגמרי, לרוב מוכרים גרסאות PC באיחור כל כך רציני עם כל הDLC התשלומי שהיה ושדרוגים גרפים ב30$. אפילו יש דוגמאות יותר קיצוניות כמו DARK SOULS שיצא באיחור לא גדול במיוחד, עלה 40$ בשיגור והיה מלא בתוכן בלעדי לגמרי לPC שנקרא או אלן ווייק שיצא ב30$ עם שני DLC שעלו גם 30$ על ה360 או MGS שעלה רק 13$ בשיגור לעומת 40$ על הפס4 אחרי איחור של 8 חודשים בלבד.

אתה מדבר כאילו הייתה פה איזו אדיבות או משהו, מדובר בהרהב מתחת לכל פורט לPC שאני יכול לחשוב עליו מהשנים האחרונות.

אתה פשוט טועה. יש לא מעט משימות, מכוניות ונשקים בלעדיים לגירסאות החדשות.
מכיוון שכל הטיעון שלך נשען על הטעות הזאת, הטיעון שלך פשוט נכון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ינואר 2015, 00:00

Laskin כתב:מסכים עם מה ששחר אמר ורק הערה - שוב.... מודים.
אתם מבינים שזה הולך להיות המשחק הכי מדהים בהפרש גדול, איתם.... כן?
:)

ברצינות עכשיו, מעבר למודים של גרפיקה, שיהפכו אותו כמעט בוודאות למשחק הכי כבד ומרשים שיש על המחשב (אני מסתכל על מה שעשו עם 4, כמו שהוא בלי מודים, והרגע התקנתי אותו כדי להכנס לSOCIAL CLUB... גירסת המחשב נראית הרבה פחות מרשים מגירסת הPS3 של GTA V, למרות הרזולוציה) - הם הולכים להפציץ אותנו במודים עד שיצא GTA 6, בטח 3-4 שנים לפחות מעכשיו. ובתור מי שכבר שיחק בקמפיין ולמרות שאשחק בו שוב - אני אתמקד 90% מהזמן במודים ואונליין, עם נטייה למודים.
כך שלא אקבל בשום אופן את אותה חוויה או אפילו משהו שדומה לזה.
ודבר אחרון - לא היו לי חברים לשחק איתם בגירסת הPS3 ויש לי עם הPC
:D

ברור לך שעד שייצאו המודים הבאמת שווים שאתה מדבר עליהם, ייקח עוד די הרבה זמן, נכון? :P. מישהו כמוך, שכבר שיחק במשחק ובעיקר מעניינים אותו המודים, לא היה צריך לרוץ ולרכוש במחיר מלא (כמעט מלא נו.. :P).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 09:08

חולק עלייך. לדעתי כבר בשבוע הראשון יצאו מלא, אבל בכל אופן אני מתכנן גם לשחק באונליין. יש לי שם כבר דמות עם דירה והרבה מכוניות וקצת נשקים, ככה שאני אכנס ישר לאקשן :)
לא יקרה כלום אם שבוע שלם ואפילו חודש אשחק בעיקר באונליין, הוא באמת מצויין, ואני לרוב לא בן אדם של מולטי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 09:12

אה, ואני זקוק לעזרתכם...
האשה צריכה לפטופ :)
בעיקר עבודה, וורד, שטויות כאלה, אבל מאוד חשוב שיריץ גם סרטי HD ושלא יהיה מסיבי. רצוי אפילו אולטראבוק, למרות שלא בטוח שהוא יצא הרבה מהבית.
לרוב יהיה מחובר לחשמל, אז חיי סוללה זה לא הדבר הכי חשוב בעולם.
עדיפות גם ללפטופ שהופך לטאבלט, אם יש טובים כאלה בשוק.

והכי חשוב - יש לי מישהו שיביא לי אותו שבוע הבא מארה"ב.
כך שזה יצא זול יותר, ואני "חשוף" למבצעים :P

תודה מראש
(לגב תקציב - בינתיים נגיד עד 1000 דולר, כמובן שרצוי פחות אבל אם זה נותן לי גם טאבלט סבבה - אז מוכן לשלם גם אלף)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 09:24

ושאלה - האם הSURFACE PRO הוא גם מחשב לכל דבר? או שפועל רק עם אפליקציות וכד'... ז"א - אפשר להתקין עליו כל מה שניתן להתקין על מחשב "רגיל" עם ווינדוס?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ינואר 2015, 10:16

Laskin כתב:ושאלה - האם הSURFACE PRO הוא גם מחשב לכל דבר? או שפועל רק עם אפליקציות וכד'... ז"א - אפשר להתקין עליו כל מה שניתן להתקין על מחשב "רגיל" עם ווינדוס?

מחשב לכל דבר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 10:26

תענוג... בינתיים נראה כמו האופציה הכי טובה. למרות שאני ממש אתבאס אם לא יתמוך בWINDOWS 10

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ינואר 2015, 10:52

Laskin כתב:תענוג... בינתיים נראה כמו האופציה הכי טובה. למרות שאני ממש אתבאס אם לא יתמוך בWINDOWS 10

למה שלא יתמוך? לכאורה אפילו את כל הטלפונים הם יעבירו ל10 אז מן הסתם את הסרפס.

מה שכן הייתי מפציר בך ללכת לאנשהו ולהתעסק איתו. הקטע שאין לו HINGE כזה למסך הופכת את העסק למאוד שונה מלפטופ רגיל. גם אל תחשוב על הראשון... לפחות השני כי הזמן בטריה כפול.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 11:23

חשבתי רק על השלישי :)
אבל לא הבנתי את הטענה על HINGE.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 21 ינואר 2015, 12:00

רק הערת אזהרה לגבי הsurface pro... אח שלי היה בתחילת החודש בארה"ב והוא ועוד מישהו שהיה איתו רכשו surface pro 3. לאח שלי הWIFI הפסיק לעבוד אחרי יומיים בגלל תקלת חומרה אחת ולשני המסך התחיל לרצד בגלל תקלת חומרה אחרת. למזלם של שניהם הם גילו את זה עוד בארה"ב והצליחו להחליף אותם במרכזי השירות שם ליחידות שבינתיים (למיטב ידיעתי) נראות תקינות אבל כנראה שבחנויות מסתובבות יחידות ישנות עם תקלות משונות ובארץ אתה תאכל על התיקון שלהם קצת קש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 12:05

באסה לשמוע :(
אבל כנראה ביש מזל, כי זו לא טענה שמופיעה הרבה, וממליצים עליו המון בכל האתרים שאני אוהב.
נקווה לטוב... ובכל זאת - עוד לא החלטתי סופית. אשמח להצעות נוספות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ינואר 2015, 12:38

Laskin כתב:חשבתי רק על השלישי :)
אבל לא הבנתי את הטענה על HINGE.

יקר.

לגבי ההינג'... אתה יודע, שהמסך הוא לא בתצורת CLAMSHELL סטנדרטית כזאת אז המסך צריך "לנוח" על משהו. זאת תצורה מאוד שונה מהסטנדרט ולא הייתי הולך על זה סתם ככה. בטח לא אם אתה חושב על להוציא 1000+ דולר עליו.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2015, 12:51

Nucleus_Dawn כתב:
אתה פשוט טועה. יש לא מעט משימות, מכוניות ונשקים בלעדיים לגירסאות החדשות.
מכיוון שכל הטיעון שלך נשען על הטעות הזאת, הטיעון שלך פשוט נכון.

אם באמת יש בגרסת HD תוכן סינגל ראשי באמת משמעותי בלעדי אז אני לגמרי חוזר בי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 ינואר 2015, 12:58

Laskin כתב:אה, ואני זקוק לעזרתכם...
האשה צריכה לפטופ :)
בעיקר עבודה, וורד, שטויות כאלה, אבל מאוד חשוב שיריץ גם סרטי HD ושלא יהיה מסיבי. רצוי אפילו אולטראבוק, למרות שלא בטוח שהוא יצא הרבה מהבית.
לרוב יהיה מחובר לחשמל, אז חיי סוללה זה לא הדבר הכי חשוב בעולם.
עדיפות גם ללפטופ שהופך לטאבלט, אם יש טובים כאלה בשוק.

והכי חשוב - יש לי מישהו שיביא לי אותו שבוע הבא מארה"ב.
כך שזה יצא זול יותר, ואני "חשוף" למבצעים :P

תודה מראש
(לגב תקציב - בינתיים נגיד עד 1000 דולר, כמובן שרצוי פחות אבל אם זה נותן לי גם טאבלט סבבה - אז מוכן לשלם גם אלף)

היוגה 2 פרו עולה סביב ה900-1000 דולרים והוא פשוט נהדר.
גם מתקפל והופך לטאבלט, כמו שאתה רוצה וגם מחשב פשוט מצוין. אני ממש ממש מרוצה ממנו.

ה"חסרון" הוא שהוא SSD טהור, אז אם אתה רוצה יותר מ256 GB לאחסון, אתה צריך לעבור את התקציב.
חסרון נוסף הוא שלא מדובר בדגם חדש. כבר יצא הפרו 3, אבל הוא יקר באופן משמעותי.

עריכה:
בעצם, זה המחיר לפני מיסים, אז כנראה שהוא כבר מעבר לתקציב שלך.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 13:03

אבל יש את הכיסוי-מקלדת הזה, ויש לו מעמד מובנה. בכל אופן אם אקנה - זה יהיה גם עם מגן מסך+מעמד, שעולה איזה 20-30 דולר.

נדב, יש די הרבה תוכן נוסף ובלעדי לגירסאות הדור הנכחי שיצאו לפני חודשיים.
זה העיקר:
- שיפורים גרפיים כמובן
- מבט ראשון
- הרבה, הרבה יותר אופציות בבניית הדמות (אונליין)
- יותר מצבי מזג אוויר
- עוד חיות - כלבים, חתולים, כחיות של אנשים, אבל גם לווייתנים, ארנבים וכו'... מעשיר מאוד את החוויה "בטבע"
- הרבה מכוניות חדשות
- מטוסים/מסוקים חדשים
- נשקים חדשים
- משימות חדשות
- "סמים" חדשים
- יותר אנשים באונליין
- עריכת וידאו מתקדמת
- ועוד שטויות קטנות כמו ראדאר שונה, שינויים בHUD וכו'

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 13:05

Nucleus_Dawn כתב:
היוגה 2 פרו עולה סביב ה900-1000 דולרים והוא פשוט נהדר.
גם מתקפל והופך לטאבלט, כמו שאתה רוצה וגם מחשב פשוט מצוין. אני ממש ממש מרוצה ממנו.

ה"חסרון" הוא שהוא SSD טהור, אז אם אתה רוצה יותר מ256 GB לאחסון, אתה צריך לעבור את התקציב.
חסרון נוסף הוא שלא מדובר בדגם חדש. כבר יצא הפרו 3, אבל הוא יקר באופן משמעותי.

עריכה:
בעצם, זה המחיר לפני מיסים, אז כנראה שהוא כבר מעבר לתקציב שלך.

הSURFACE PRO 3 עולה 900 דולר לגירסת i5 עם 128 גיגה, אני לא צריך את דגמי הi7. ויש הארד דיסק חיצוני, נראה לי זה יספיק לי... למרות שלא סגור על זה.
היוגה הזה - המסך רק מתקפל, וזה לא לגמרי טאבלט לפי מה שאני זוכר. זה לא קצת מפריע לשים אותו על הברכיים/ספה? ז"א - המקלדת "חשופה" ככה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 ינואר 2015, 13:12

Laskin כתב:
הSURFACE PRO 3 עולה 900 דולר לגירסת i5 עם 128 גיגה, אני לא צריך את דגמי הi7. ויש הארד דיסק חיצוני, נראה לי זה יספיק לי... למרות שלא סגור על זה.
היוגה הזה - המסך רק מתקפל, וזה לא לגמרי טאבלט לפי מה שאני זוכר. זה לא קצת מפריע לשים אותו על הברכיים/ספה? ז"א - המקלדת "חשופה" ככה

זה לא מפריע בכלל, כי החל מזווית מסוימת, המקלדת והעכבר פשוט לא פועלים.
זה גם מאפשר לשים את המחשב בכל מיני צורות נחמדות ונוחות (כמו אוהל, כאשר המקלדת מאחורי המסך ומשמשת מעמד).

הsurface pro 3 נראה לי ממש מגניב.
עם מחיר דומה, אני חושב שאתה יכול ללכת על היוגה 2 פרו, עם מפרט דומה, אבל עם נניח 256 GB.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 13:55

כן, המחיר של גירסת הi7/256GB של ה SURFACE PRO 3 גם בא עם 8 גיגה זכרון כמו היוגה, אבל צריך לקנות גם מקלדת ומגן מסך, וביחד זה כמעט עוד 200 דולר. אז מבחינת המחיר-ביצועים עדיף יוגה.
אבדוק עוד על ההבדלים ומה עדיף.
תודה.

יש עד מחר הנחה לגירסה הזו:
http://www.amazon.com/Lenovo-Yoga-Conve ... B00G1PQVPQ
הנחה של 550$! מה שנותן לי את אותו המחיר של הגירסה הטובה של הSURFACE ובהבדלי ביצועים עוד יותר משמעותיים (וגם רזולוציית מסך, אני חושב).

כמה מס צריך לשלם על זה? (הוא חייב לשלם מס, לצערי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2015, 14:26

אם אני זוכר נכון זה רק 18% מע"מ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2015, 14:55

אז זה ייצא לי בערך 5500 ש"ח, נגיד, עבור הYOGA 2 PRO מאמאזון... לעומת זאת - יש בKSP דגם טיפה יותר חלש (מעבד i5) גם ב5500, ואני מניח שאקבל אחריות, מקלדת בעברית וכו'...
דילמה........
http://ksp.co.il/?enter_zap=1&store=shi ... mpaign=zap

או שיש עוד הבדלים שאני לא רואה?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ינואר 2015, 15:06

אני מכיר מישהו עם יוגה (לא יודע אם 2 או 3) והוא ממליץ עליו גם כן.

מבחינתי אבל הקטע של העט הוא חשוב ומוסיף המון.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 106 אורחים