נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2015, 15:10

צריבה של עברית על מקלדת עולה 100 שקל, טיפונת יותר אם המקלדת מוארת. זה נראה נהדר, מנסיון עם מקבוק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ינואר 2015, 15:26

DrKeo כתב:צריבה של עברית על מקלדת עולה 100 שקל, טיפונת יותר אם המקלדת מוארת. זה נראה נהדר, מנסיון עם מקבוק.

אף פעם לא שמעתי על זה. לינק למישהו שעושה את זה?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2015, 15:53

עשיתי אצלם, זה לתת את המחשב ולהמתין 30 דקות. טיפה יותר יקר למקלדות מוארות.
http://Www.pcgraph.co.il

ככה זה נראה על מקבוק פרו, המקור זה האנגלית והעברית הוספה בחריטה:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 ינואר 2015, 15:59

Laskin כתב:אז זה ייצא לי בערך 5500 ש"ח, נגיד, עבור הYOGA 2 PRO מאמאזון... לעומת זאת - יש בKSP דגם טיפה יותר חלש (מעבד i5) גם ב5500, ואני מניח שאקבל אחריות, מקלדת בעברית וכו'...
דילמה........
http://ksp.co.il/?enter_zap=1&store=shi ... mpaign=zap

או שיש עוד הבדלים שאני לא רואה?

אני קניתי את היוגה 2 פרו שלי (עם i7 512GB) ב5500 מאילת (אני לא רואה מה הלינק ששמת, כי האינטרנט קצת לא עובד לי כרגע באוניברסיטה, אבל אני מניח שזה מה שקישרת) בKSP.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2015, 16:02

Theme Hospital חינם באוריג'ן :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ינואר 2015, 18:12

היוגה 3 מקבל כמה ביקורות ממש לא משהו ברחבי הרשת (על המקלדת ועל בעיות ביצועים, חום וסוללה בעיקר). הייתי מתרחק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 ינואר 2015, 19:17

מייקרוסופט כרגע הכריזו שכל מי שיש לו ווינדוס 8.1 ו7 יקבלו את ווינדוס 10 בחינם, בשנה הראשונה.
גם טלפונים עם ווינדוס 8.1 יקבלו את 10 בחינם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 ינואר 2015, 20:34

וואו... יהיה אפשר להזרים משחקי ONE לכל מחשב ברשת WIFI בבית. מגניב מאוד.
הקטע של הקלטת 30 השניות האחרונות מגיע גם לPC.
ווינדוס 10 מגיע גם לONE.
פייבל החדש מגיע גם לPC. לא יודע אם זה הוכרז קודם. יהיה cross play בין PC וONE.

DX12 נשמע מגניב ומשפר המון, משימוש בסוללה ועד שימוש יעיל יותר בחומרה.

לא היתה איזו חדשה עצומה, שקשורה לגיימינג, אבל כן היו כל מיני חדשות קטנות וחביבות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 ינואר 2015, 21:06

ועכשיו מייקרוסופט מציגים את הדבר הכי עתידני ופסיכי שאי פעם נטען שבאמת קיים.

משקפיים שיוצרות סביבת הולגרמות במרחב ומאפשרות לך לבוא איתם באינטראקציה בתנועות ידיים וקול.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 ינואר 2015, 21:10

אהה כן... ופיל ספנסר לבש חולצה של באטלטאודס, אז יש מצב שזה בערך מאשר שזה שהדבר שעליו עובדים ברייר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2015, 21:28

מה עניין מה הכיוון שיקחו אליו את באטלטודס ב2015. אולי סוג של gow עם co op של 4 שחקנים?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 21 ינואר 2015, 22:06

המשקפיים נקראות Microsoft HoloLens וזה פשוט נראה מטורף ולא אמיתי. הם בפיתוח כבר חמש שנים לפי מה שהבנתי והיוצר המרכזי שלהם עבד על הקינקט
"A man chooses, a slave obeys"

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 21 ינואר 2015, 23:58

ShiTDemoN כתב:המשקפיים נקראות Microsoft HoloLens וזה פשוט נראה מטורף ולא אמיתי. הם בפיתוח כבר חמש שנים לפי מה שהבנתי והיוצר המרכזי שלהם עבד על הקינקט

זה העתיד, ולדעתי אין סיבה להאמין שזה לא אמיתי, הם אפילו חשפו אותם בטריילר :

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2015, 00:50

AR דורש כל כך הרבה יותר מאשר VR ועדין אין VR בשל מספיק בשביל לצאת לשוק. זה אומר שהמוצר הזה עדין רחוק מאוד מהשוק וכנראה עובד עשרות מונים פחות טוב מאשר בסרטון הזה.
אני אזכיר לך את הסרטון החזון של הקינקט בזמנו. מאז עברו 6 שנים ושתי גרסאות קינקט וזה עדין לא ממש עובד כמו בסרטונים האלה, די רחוק מהם האמת:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2015, 02:13

בדיוק מה שבאתי לשים :P
אבל ההדגמה שם הייתה סבירה מאוד. לא חושב שנראה את המוצר הזה פופולרי בבתים לפני 2017, אבל מעצבים ומהנדסים וכו' - למה לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2015, 11:21

אוקיי, החל מ7:20 יש הדגמה עם מצלמה שיש עליה את העדשות של הHOLOLENS וזה נראה ממש טוב, אפילו אם יש פאקים פה ושם. בשביל אבטיפוס ראשוני? פאק:

ובנושא אחר, רשמי מ-AMD הסדרת GPU החדשה שלהם תצא בQ2, כלומר בין אפריל ליוני.

ובנושא שלישי, הפיצ'רים החדשים של חלונות 10 (שנדמה לי ששחר אמר כבר שיגיע בחינם למשתמשי חלונות 7-8.1:

בנוסף להכרזה על פייבל החדש לPC וזה שיש CROSS PLATFORM בינו לבין הONE, מסתבר שהוא גם משתמש בDX12. אז מה זה אומר? שDX12 מגיע יותר מוקדם ממה שחשבנו הרי במקור דברו על דצמבר 2015. הוא יהיה בלעדי לחלונות 10 שבטח יצא בספטמבר, תאריך די נוח למשחק פייבל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2015, 12:35

לא בטוח שחלונות יצא בספטמבר... בכל אופן - בקשר לAR הזה - נתנו לENGADGET לנסות, וזה הסיכום:

I've spent a lot of time in virtual reality headsets. I own both Oculus Rift dev kits. I've used the Avegant Glyph. I reviewed Gear VR. The concept of a headset altering reality isn't new to me. I say that with the intention of couching what will assuredly sound like disappointment: HoloLens is clearly very early, and kinda sucks right now. It's uncomfortable. It's cumbersome. It looks and feels like a piece of hardware that's far from final.

לא נשמע משהו... אבל זה בסדר גמור, יש להם עוד שלוש שנים בטח עד שיצא לחנויות, ועד אז זה יכול להיות משהו מאוד מרשים, במיוחד עם היכולות הגרפיות שיהיו לצ'יפים בפלאפונים, שיוכלו להכניס לתוך המשקפיים, בעוד 3 שנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2015, 12:40

Laskin כתב:לא בטוח שחלונות יצא בספטמבר... בכל אופן - בקשר לAR הזה - נתנו לENGADGET לנסות, וזה הסיכום:

I've spent a lot of time in virtual reality headsets. I own both Oculus Rift dev kits. I've used the Avegant Glyph. I reviewed Gear VR. The concept of a headset altering reality isn't new to me. I say that with the intention of couching what will assuredly sound like disappointment: HoloLens is clearly very early, and kinda sucks right now. It's uncomfortable. It's cumbersome. It looks and feels like a piece of hardware that's far from final.

לא נשמע משהו... אבל זה בסדר גמור, יש להם עוד שלוש שנים בטח עד שיצא לחנויות, ועד אז זה יכול להיות משהו מאוד מרשים, במיוחד עם היכולות הגרפיות שיהיו לצ'יפים בפלאפונים, שיוכלו להכניס לתוך המשקפיים, בעוד 3 שנים.

דווקא האחרים אומרים אחרת לגמרי, שמדובר במשהוא מדהים שעדין מרגיש כמו אבטיפוס אבל מדהים. גם מהסיכום הזה שהבאת כל מה שהבנתי זה תלונות על הנוחות וכדומה, לא על הטכנולוגיה.

למשל הוורג' שהתלוננו גם על חוסר נוחות וכדומה (בכל זאת מדובר באבטיפוס שנמצא שנים מהשוק) אבל עדין אמרו את זה:
"But before you can apply your jaded "I've done VR before" attitude to this situation, you look down at the coffee table and there's a castle sitting right on the damn thing. It's not shimmery, but it's not quite real, either. It's just sitting there, perfectly flat on the table, reacting in space to your head movements. It's nearly as lifelike as the actual table, and there's no lag at all. The castle is there. It's simply magic.

You definitely have a big stupid grin on your face even though the contraption that's strapped to it is pressing your eyeglasses into the bridge of your nose in a painful way."

בקיצור, מקווה לטוב, זה שכולם מדברים על אפס לאג הוא מה שנותן לי אמון, כל השאר כמו בעיות אלחוטיות או משקל או נוחות פתיר עם הזמן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ינואר 2015, 13:06

ה VERGE גם התלהבו מהקינקט בזמנו... הולוגרמות זה מגניב ובתכל׳ס זה העתיד בסופו של דבר, תארו לכם משקפי ראייה סטנדרטיות שיכולות להציג נתונים שכאלו שמשתלבים בעולם האמיתי כמו איך תראה בבגד מסויים או כשאתה נוהג ברכב תראה חץ ענק על הכביש שמורה לך היכן לפנות כמו במשחקי וידאו וכו׳

ברור שעכשיו זה עוד מוקדם מדי לשימוש מסחרי רציני ולמשחקים בכלל זה לא נראה מספיק בשל או מעניין בשלב הזה, אני מקווה ש MS עובדת גם על VR מבחינת משחקים כי ברור ששם הטכנולוגיה בשלה וזו הקפיצה הגדולה הבאה, קצת התאכזבתי שהם לא יישרו קו בנושא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 ינואר 2015, 15:21

לא קונה את ההדגמה הזאת שעשו. לא שזה נראה מונפץ אלא עד כמה שהבנתי אין בכלל גרסה יפה כזאת של המכשיר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2015, 16:39

swiss-the-engine כתב:לא קונה את ההדגמה הזאת שעשו. לא שזה נראה מונפץ אלא עד כמה שהבנתי אין בכלל גרסה יפה כזאת של המכשיר.

הכל צולם בהדגמה מהמצלמה הענקית הזאת שהם הביאו שמחויטת למשקפי AR, הבחורה הייתה סתם פיקציה. מה שכולם אומרים הוא שיש אפס לאג ואם שמים עצם על שולחן או קיר זה נשאר במקום בצורה מדהימה. זה מה שמשנה, כל המסביב למי אכפת? הקושי הטכנולוגי בAR זה הלאג ולגרום לעצמים להראות כאילו הם ממש שם, כל דבר אחר לא ממש משנה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 ינואר 2015, 17:25

DrKeo כתב:הכל צולם בהדגמה מהמצלמה הענקית הזאת שהם הביאו שמחויטת למשקפי AR, הבחורה הייתה סתם פיקציה. מה שכולם אומרים הוא שיש אפס לאג ואם שמים עצם על שולחן או קיר זה נשאר במקום בצורה מדהימה. זה מה שמשנה, כל המסביב למי אכפת? הקושי הטכנולוגי בAR זה הלאג ולגרום לעצמים להראות כאילו הם ממש שם, כל דבר אחר לא ממש משנה.

בסדר אני יודע... בכל זאת מציק לי ההדגמות האלה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2015, 18:04

swiss-the-engine כתב:בסדר אני יודע... בכל זאת מציק לי ההדגמות האלה.

כן ברור, זה אבטיפוס רחוק מאוד מהצרכן. אבל צריך לזכור שהמכשול הכי גדול של AR נפתר כאן כך שזה ממש מלהיב.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 ינואר 2015, 18:52

מיקרוסופט לאט ובביטחה משנים את הXBOX מפלטפורמת חומרה יחידה לאקוסיסטים על פני מכשירים רבים. נאמר שפייבל לג'נדס הוא לא המשחק האחרון מהפרנצ'ייזים הגדולים של מיקרוסופט שיגיע לוינדוס 10.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2015, 19:17

Kazz כתב:מיקרוסופט לאט ובביטחה משנים את הXBOX מפלטפורמת חומרה יחידה לאקוסיסטים על פני מכשירים רבים. נאמר שפייבל לג'נדס הוא לא המשחק האחרון מהפרנצ'ייזים הגדולים של מיקרוסופט שיגיע לוינדוס 10.

אם גירס מגיע זה יהיה ענק, ביחוד אם יחליטו להוציא את הטרילוגיה כי לא שחקתי ב3 :)
אבל מה שאני באמת רוצה זה קראקדאון 3 לPC, אם זה קורה? פאק, לא קונה ONE בחיים. הרי קוואנטום ברייק יוצא לPC בסופו של דבר, אני אחכה שנתיים ואשרוד. היי, שרדתי שנה וחצי עם GTA 5 :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 88 אורחים