נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי omerkot » 07 אוקטובר 2016, 13:33

אני שמח שזה מעלה לך נוסטלגיות... לי זה העלה את לחץ הדם...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2016, 13:53

אני אולי היחיד שסטים לא עשתה לו בעיות בזמנו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוקטובר 2016, 14:16

ואללה כנראה היחיד. היא הייתה תוכנה זוועתית. זה היה הימור מטורף בכל פעם שהפעלתי אותה...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2016, 14:57

בעיקר התרסקויות אבל לא משהו רציני מדי. מצד שני כל מה שהיה שם בזמנו זה hl2 ו-cs כך שהרמת שימוש לא הייתה כמו היום.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 אוקטובר 2016, 08:50

אני אהבתי שם בעיקר את הprogress bar שיודע ללכת גם אחורה. הנוסטלגיה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2016, 11:43

Deathadder CHROMA של Razer, טיעונים בעד/נגד? נראה לי שאני קופץ לקנות אותו עוד כמה דקות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 אוקטובר 2016, 12:08

לא יודע אם איחרתי את המועד, אבל היה לי את הדור הקודם, והוא התקלקל ממש שלושה ימים אחרי תום האחריות. באופן כללי, עכברים של רייזר, מניסיון שלי ושל אנשים מסביב, לא ממש מחזיקים הרבה זמן.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2016, 12:19

אחרת בבערך 3 דקות :/

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 אוקטובר 2016, 12:25

אני ממש מקווה שהגרסא החדשה הרבה יותר טובה! בכל מקרה, עד שהוא התקלקל, אם זה מנחם אותך, הוא היה העכבר עם הfeel הכי טוב שהיה לי, מבחינת גודל ויכולת עקיבה כללית.אני כרגע עם ה Logitech g402, שיש לו את אחד החיישנים הכי טובים בשוק, אבל הייתי שמח מאוד אם הוא היה טיפה יותר גדול.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2016, 12:32

עכברים לא שורדים אצלי ממילא, לא בטוח למה אבל אני מוצא את עצמי קונה קומבו עכבר/מקלדת כל איזה שנתיים-שלוש. אני אחזיק אצבעות בשבילו, ביחוד שהוא הולך להיות מחובר במקביל לעכבר אלחוטי כך שהוא לא יהיה בשימוש 100% מהזמן. בכל מקרה אני אביא ביקורת אחרי משחק OW היום בלילה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 אוקטובר 2016, 15:31

זה כי יוצא משחק סטאייל דיאבלו כל 3 שנים, וזה הורס ציוד היקפי ידוע...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2016, 15:53

כשדפקתי על העכבר בעצבים בזמן שירדתי עוד ועוד לקראת 2350 בOVERWATCH זה לא בדיוק עזר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוקטובר 2016, 07:32

DrKeo כתב:עכברים לא שורדים אצלי ממילא, לא בטוח למה אבל אני מוצא את עצמי קונה קומבו עכבר/מקלדת כל איזה שנתיים-שלוש. אני אחזיק אצבעות בשבילו, ביחוד שהוא הולך להיות מחובר במקביל לעכבר אלחוטי כך שהוא לא יהיה בשימוש 100% מהזמן. בכל מקרה אני אביא ביקורת אחרי משחק OW היום בלילה.

היה לי עכבר של roccat שהחזיק כמעט 5 שנים (וגם אז לא באמת התקלקל, אני די בטוח שסתם רציתי להחליף אותו אז המצאתי לו תקלות). ה DeathAdder שלי ממש החזיק עד שלושה ימים אחרי האחריות ואז החליט שגלגלת בעכבר זה דבר מיותר, וכשאתה גולל למטה, אפשר מדי פעם לעלות שורה וחצי למעלה..
כרגע, טפו טפו, אני מאוד מרוצה מה Logitech g402. הוא באמת עכבר מרשים ונוח. אם הוא היה טיפה יותר גדול, הוא היה מושלם.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2016, 10:47

אני מקווה שזה מקרה אנקדוטי, בכל מקרה דבר איתי ב2018 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2016, 13:25

אז... מאפיה 3 מאכזב בינתיים בביקורות. אומרים שהמשחקיות חוזרת על עצמה בצורה נוראית, המשימות אותו הדבר בדיוק... אבל הסיפור והעולם ממש מעולים.
בנוסף, המשחק כרגע על הPC מלא בבאגים ובעיות ביצועים, בהתחלה הוא יצא כשהוא נעול על 30FPS אבל מאז יצא פאץ' שלפחות משחרר את זה... הבעייה היא שאפילו ב-1080P יהיה ממש קשה להשיג 60 יציב, אפילו במחשבים ממש ממש ממש חזקים.
בקיצור - עדיין לא סיימו לפתח את גירסת המחשב, אם חשבתם לקנות - חכו עם זה, וגם אז - נראה שזו אכזבה רצינית :(
חבל, אני אוהב סיפור טוב... בטח אקנה אותו כשיהיה ממש זול.

וגם - ממש קיוויתי שכבר יהיה מבצע טוב על הDLC של הוויצ'ר, כי עכשיו שהחנות של מיקרוסופט לא אופציה מבחינתי בזמן הקרוב - פורצה וגירס ירדו מהפרק של לשעשע אותי ביום כיפור, ומאפיה 3 מאכזב... אז אולי אשבר ואקנה את הסיזן פאס של הוויצ'ר ב-25 דולר :(
מצד שני יש לי מספיק דברים אחרים לראות ולשחק בהם... פשוט לא בעדיפות כל כך גבוהה :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 אוקטובר 2016, 16:58

Laskin כתב:אז... מאפיה 3 מאכזב בינתיים בביקורות. אומרים שהמשחקיות חוזרת על עצמה בצורה נוראית, המשימות אותו הדבר בדיוק... אבל הסיפור והעולם ממש מעולים.
בנוסף, המשחק כרגע על הPC מלא בבאגים ובעיות ביצועים, בהתחלה הוא יצא כשהוא נעול על 30FPS אבל מאז יצא פאץ' שלפחות משחרר את זה... הבעייה היא שאפילו ב-1080P יהיה ממש קשה להשיג 60 יציב, אפילו במחשבים ממש ממש ממש חזקים.
בקיצור - עדיין לא סיימו לפתח את גירסת המחשב, אם חשבתם לקנות - חכו עם זה, וגם אז - נראה שזו אכזבה רצינית :(

וגם - ממש קיוויתי שכבר יהיה מבצע טוב על הDLC של הוויצ'ר, כי עכשיו שהחנות של מיקרוסופט לא אופציה מבחינתי בזמן הקרוב - פורצה וגירס ירדו מהפרק של לשעשע אותי ביום כיפור, ומאפיה 3 מאכזב... אז אולי אשבר ואקנה את הסיזן פאס של הוויצ'ר ב-25 דולר :(
מצד שני יש לי מספיק דברים אחרים לראות ולשחק בהם... פשוט לא בעדיפות כל כך גבוהה :)

באיזה ביקורות הוא מאכזב? אתרים קיבלו את המשחק רק ביום שהמשחק יצא ועדין אין ביקורות בשום מקום שמכבד את עצמו.

בנוגע לביצועים בגירסאת המחשב, יהיה מעניין לראות סיקור של DF.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2016, 23:30

יש מלא רשמים וביקורות-בהתהוות... לא צריך שיגידו לי אם זה 5, 6 או 7 בציון שלהם.... והבנתי שהמשחק כן יצא, בPC לפחות, לפני 3 ימים :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אוקטובר 2016, 01:30

Laskin כתב:יש מלא רשמים וביקורות-בהתהוות... לא צריך שיגידו לי אם זה 5, 6 או 7 בציון שלהם.... והבנתי שהמשחק כן יצא, בPC לפחות, לפני 3 ימים :)

קראתי כמה כאלה והמשחק באמת נשמע רע. המון בעיות עם הAI ויותר מידי רפטטיביות וסיפור ואווירה מצוינים שלא מצליחים לכפר על זה.
זה עדין מופיע במעט מאוד מקומות. עדין כדאי לחכות ולראות איך הוא יתקבל ביותר מ2-3 אתרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 אוקטובר 2016, 10:48

אני באמת לא רוצה להגזים,אבל בחיי שגרסאת ה-PC של גירס 4 היא מהמוצלחות ביותר שיצא לי לשחק אי פעם. כל כך הרבה אפשרויות (ואפילו פרטים כמה כל אפשרות מכבידה על הcpu,gpu ו-Vram) והכל מרגיש כל כך מלוטש ובלי עיגול פינות.
המשחק רץ מדהים כשכל האפשרויות מורמות למקסימום,לdepth of field ולscreen space reflections יש אפילו אופציה מעבר לultra וגם אותן הפעלתי- ועדיין בבנצ'מארק קיבלתי fps יציב לגמרי של 58! ב-1440p! פשוט מדהים,הבנתי שכאשר מורידים אותן ל-ultra ה-fps מקבל בוסט רציני של לפחות 15fps,אנסה בהמשך,כרגע ממש לא מפריע לי.
בנוגע למשחק עצמו,אני אפרט בת'רד נפרד,אבל בהסתמך על השעתיים ומשהו שכבר שיחקתי- פשוט מצוין,כיף גדול וכנראה שבדרך להיות הקמפיין גירס הכי מוצלח עבורי,אפילו יותר מ-3.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 11 אוקטובר 2016, 13:21

Nucleus_Dawn כתב:
Laskin כתב:אז... מאפיה 3 מאכזב בינתיים בביקורות. אומרים שהמשחקיות חוזרת על עצמה בצורה נוראית, המשימות אותו הדבר בדיוק... אבל הסיפור והעולם ממש מעולים.

באיזה ביקורות הוא מאכזב? אתרים קיבלו את המשחק רק ביום שהמשחק יצא ועדין אין ביקורות בשום מקום שמכבד את עצמו.

אהמ

בלי קשר לכל הגליצ'ים האלה, אני לא מצליח להבין איך מגיעים לרמות כאלה של זריקת זין שמגבילים (לא מסירים את המגבלה ?) את גרסת המחשב ל-30 פריימים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2016, 17:52

Uncle Pey'j כתב:אני באמת לא רוצה להגזים,אבל בחיי שגרסאת ה-PC של גירס 4 היא מהמוצלחות ביותר שיצא לי לשחק אי פעם. כל כך הרבה אפשרויות (ואפילו פרטים כמה כל אפשרות מכבידה על הcpu,gpu ו-Vram) והכל מרגיש כל כך מלוטש ובלי עיגול פינות.
המשחק רץ מדהים כשכל האפשרויות מורמות למקסימום,לdepth of field ולscreen space reflections יש אפילו אופציה מעבר לultra וגם אותן הפעלתי- ועדיין בבנצ'מארק קיבלתי fps יציב לגמרי של 58! ב-1440p! פשוט מדהים,הבנתי שכאשר מורידים אותן ל-ultra ה-fps מקבל בוסט רציני של לפחות 15fps,אנסה בהמשך,כרגע ממש לא מפריע לי.
בנוגע למשחק עצמו,אני אפרט בת'רד נפרד,אבל בהסתמך על השעתיים ומשהו שכבר שיחקתי- פשוט מצוין,כיף גדול וכנראה שבדרך להיות הקמפיין גירס הכי מוצלח עבורי,אפילו יותר מ-3.

נשמע מצויין אבל אתה לא עם איזו מפלצת מטורפת לגמרי?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוקטובר 2016, 18:40

MGS FREAK כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

אהמ

בלי קשר לכל הגליצ'ים האלה, אני לא מצליח להבין איך מגיעים לרמות כאלה של זריקת זין שמגבילים (לא מסירים את המגבלה ?) את גרסת המחשב ל-30 פריימים.

יצא כבר שלשום פאץ' שמסיר את המגבלה הזו

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 אוקטובר 2016, 14:42

למשחק האסטרטגיה Red Dragon יצא DLC שמוסיף את צה"ל למשחק - מדובר על תוספת של עשרות יחידות, מכל החילות: רגלים, שריון, תותחנים אוויר וים. בנוסף, יש גם voice overs בעברית לכל היחידות. ממש מרגש לשמוע "תותח בדוק ומוכן" או "כסחו אותם!" בזמן המשחק. עושה לי חשק לקנות ולשחק.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 אוקטובר 2016, 13:25

מישהו עשה עבודה לא רעה בכלל עם המודלים שם.
בזמנו התלבטתי אם לקנות הFocus Selection Pack שכלל ב-30$ את Red Dragon יחד עם עוד לא מעט משחקים אחרים שלהם ובסוף ויתרתי. נראה לי שאני אחכה לפעם הבאה שיהיה מבצע טוב עליו, אבל אם אתה שוקל לקנות בקרוב בטח תוכל למצוא אנשים שמוכרים את הsteam gift באתרי יד שניה. נשמע די משתלם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2016, 13:36

אני זוכר אותו ב10$ בסטים כך שהייתי ממתין למבצע טוב.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 77 אורחים