נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2016, 16:55

אוי נו באמת, אז סטים אשמה ב-NMS? כל ה"מדובר רק בחנות שלה" זה כל כך טרולי, הרי היא רק אחת משתי חנויות שמוכרות את המשחק ומן הסתם החנות שתסבול יותר היא החנות עם הפחות לקוחות. אם אקטיוויז'ן הייתה מוכנה למכור גם באוריג'ן אז גם באוריג'ן הייתה אותה בעיה, גם בסטים יש כרגע את אותה בעיה. אז כמו שאמרתי מקודם, אם יותר אנשים היו קונים את המשחק בחנות של חלונות אז כל האשמה הייתה נופלת על סטים לפי מה שאתה אמור מה שאומר שכל הבעיה מבוססת אך ורק על דבר אחד, מספר השחקנים שיקנו את המשחק.

לך תציץ בביקורות בסטים. ביקורת שניה:
Multiplayer: Community is almost non-existent after only a few days..
Buy it for the campaign, if anything. The mp community will be completely dead in a couple more weeks at most.

ביקורת שלישית:
Multiplayer: It's cod, with jumping hax and there is no one playing it (on PC at least).

ביקורת חמישית:
One of the best cods in years ruined by lack of anti cheat and lack of PC players.

וכך הלאה. פשוט תרוץ על הביקורות בסטים, אנשים אומרים שפשוט אין שחקנים ואי אפשר למצא משחק. הבעיה היא לא רק בחנות של מיקרוסופט, היא כנראה חמורה יותר אצלם אבל קיימת גם בסטים ובגדול. אזהרה בעמוד של הקניה של המשחק בסטים מישהו?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 22 נובמבר 2016, 17:11

לא נכון, הוא נמכר בהמון חנויות. אתה כנראה מתכוון לפלטפורמה, לא לחנות. ולגבי הביקורות - טוב ויפה, אבל עובדה שעדיין הרבה קונים התלוננו ובסוף הם מחלקים החזרים. זה אומר דרשני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2016, 17:17

InterAl כתב:לא נכון, הוא נמכר בהמון חנויות. אתה כנראה מתכוון לפלטפורמה, לא לחנות. ולגבי הביקורות - טוב ויפה, אבל עובדה שעדיין הרבה קונים התלוננו ובסוף הם מחלקים החזרים. זה אומר דרשני.

הוא נמכר בחנויות חיצוניות שמביאות מפתחות לשתי אלו, לא חנויות שהן פלטפורמות. זאת היתממות להגיד שאחוז ההחזרה אצל מיקרוסופט גבוה יותר הרי זה ברור לגמרי שהקהילה הקטנה יותר סובלת יותר. אם בסטים היו פחות קונים אותו מאשר בחנות של חלונות אז בסטים היה אחוז החזרות גדול יותר ובעצם מי יודע איפה החזירו יותר עותקים? אנשים ממש בוכים על המשחק הזה גם בסטים.

ובסופו של דבר אתה מסרב להגיב לשאלה הפשוטה, אם גרסת חלונות הייתה מוכרת יותר מאשר גרסת סטים, האם כל הבלגן היה אשמת סטים? הטיעונים שלך מזכירים לי האשמה של מג"ד במשהו שמפקד זוטר עשה. ברור שהוא האחראי הגדול לגדוד וכו', אבל ביננו זאת לא באמת אשמתו כי הוא כנראה אפילו לא מכיר את המפקד, הוא שעיר לעזאזל כי "הוא אחראי". ואם זה המקרה, סטים אשמה בדיוק כמו מיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 22 נובמבר 2016, 17:30

DrKeo כתב:
InterAl כתב:לא נכון, הוא נמכר בהמון חנויות. אתה כנראה מתכוון לפלטפורמה, לא לחנות. ולגבי הביקורות - טוב ויפה, אבל עובדה שעדיין הרבה קונים התלוננו ובסוף הם מחלקים החזרים. זה אומר דרשני.

הוא נמכר בחנויות חיצוניות שמביאות מפתחות לשתי אלו, לא חנויות שהן פלטפורמות. זאת היתממות להגיד שאחוז ההחזרה אצל מיקרוסופט גבוה יותר הרי זה ברור לגמרי שהקהילה הקטנה יותר סובלת יותר. אם בסטים היו פחות קונים אותו מאשר בחנות של חלונות אז בסטים היה אחוז החזרות גדול יותר ובעצם מי יודע איפה החזירו יותר עותקים? אנשים ממש בוכים על המשחק הזה גם בסטים.

ובסופו של דבר אתה מסרב להגיב לשאלה הפשוטה, אם גרסת חלונות הייתה מוכרת יותר מאשר גרסת סטים, האם כל הבלגן היה אשמת סטים? הטיעונים שלך מזכירים לי האשמה של מג"ד במשהו שמפקד זוטר עשה. ברור שהוא האחראי הגדול לגדוד וכו', אבל ביננו זאת לא באמת אשמתו כי הוא כנראה אפילו לא מכיר את המפקד, הוא שעיר לעזאזל כי "הוא אחראי". ואם זה המקרה, סטים אשמה בדיוק כמו מיקרוסופט.

אם גרסת חלונות היתה מוכרת יותר מגרסת סטים, אולי ללקוחות לא היה איכפת, ואז לא היתה בעיה. אולי כן היה להם איכפת ואז היה אפשר לומר שכן, גם מיקרוסופט אשמה, כי החנות שלה גרמה לפיצול בקהילה. החנות של מיקרוסופט הפרה את הסטטוס קוו, שבו היתה קהילה אחת ששיחקה על הפלטפורמה של סטים במשך שנים. מאחר והיא זאת שהפרה את הסטטוס קוו, יש עליה אשמה מסוימת. אולי לא רוב האשמה, אבל חלק ממנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2016, 17:32

מיקרוסופט לא הפרה סטטוס קוו, אקטיוויז'ן עשתה את זה. באותה מידה אקטיוויז'ן יכלה לעשות את זה עם אוריג'ן פשוט היא ו-EA בברוגז. אתה מאשים את מיקרוסופט בזה שהיא קיימת, זה מגוחך. ואם גרסת החלונות הייתה מוכרת יותר מסטים אז סטים הייתה הבעיה, אז VALVE הייתה אשמה לפי התאוריה שלך.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 22 נובמבר 2016, 17:43

DrKeo כתב:מיקרוסופט לא הפרה סטטוס קוו, אקטיוויז'ן עשתה את זה. באותה מידה אקטיוויז'ן יכלה לעשות את זה עם אוריג'ן פשוט היא ו-EA בברוגז. אתה מאשים את מיקרוסופט בזה שהיא קיימת, זה מגוחך. ואם גרסת החלונות הייתה מוכרת יותר מסטים אז סטים הייתה הבעיה, אז VALVE הייתה אשמה לפי התאוריה שלך.

נכון, אקטיביז׳ן עשתה את זה, אבל מיקרוסופט גם היתה מודעת למהלך, ועדיין הסכימה למכור את המוצר בחנות שלה. אם יש לי חנות והיצרן מחליט למכור לי מוצר שאני יודע בסבירות גבוהה שהלקוחות שלי לא יהיו מרוצים ממנו - והוא מוכר אותו רק לי - ההחלטה שלי למכור אותו בכל זאת, ביודעין, היא לא הוגנת כלפי הצרכנים שלי.

וכמו שאמרתי קודם, אם גרסת החלונות היתה מוכרת יותר, אולי לא היתה שום בעיה והדיון הזה לא היה מתנהל. אבל יש סבירות גבוהה שמיקרוסופט כן ידעה שמדובר במהלך בעייתי, והיא עדיין ביצעה אותו ולא הזהירה את הלקוחות שלה בצורה ברורה. זאת התנהלות בעייתית מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2016, 17:48

די נו, זה משגע אותי, הרי בסטים יש בדיוק אבל בדיוק אותה בעיה. עכשיו נשארנו רק עם משחק מספרים, למי יש יותר משתמשים? זאת צביעות מטורפת, אם אין קהילה בגלל פיצול בסטים אז זה "אולי לא הייתה בעיה" וכשהמצב אחד לאחד בצד של מיקרוסופט אז יש בעיה. אם צריך לשים הודעה על המשחק שהוא שחיק רק בתוך אותה סביבה (ואני אגב לגמרי בעד לשים), אז ההודעה הזאת צריכה להופיע בסטים בדיוק באותה מידה. להתחיל לעשות חישובים כמה המשחק מכר בכל פלטפורמה בכדי שבדיעבד נמצא אשמים נשמע לי מגוחך.

בסופו של דבר יש איזה 6 פלטפורמות גדולות ב-PC, מתוכן 4 הן מפיצות מתחרות של אקטיוויז'ן אז היא לא מתעסקת איתן. נשאר לאקטיוויז'ן שתי פלטפורמות להוציא עליהן את המשחק ואקטיוויז'ן עשו החלטה טפשית להפריד בינהן. זה לא אשמת סטים וזאת גם לא אשמת חלונות שאקטיוויז'ן התעצלו והפרידו את השרתים ושני הצדדים נדפקו כי בסופו של דבר כולם ישחקו עם פחות שחקנים, גם אם זה יורגש יותר בחנות של חלונות. האשמה היא אקטיוויז'ן, אחריות של חנות נופלת על חלונות וסטים באותה מידה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 22 נובמבר 2016, 17:51

DrKeo כתב:די נו, זה משגע אותי, הרי בסטים יש בדיוק אבל בדיוק אותה בעיה. איך אתה יכול להגיד שאם חלונות היה מוכר יותר "אולי לא הייתה הבעיה". זאת צביעות מטורפת, אם אין קהילה בגלל פיצול בסטים אז זה "אולי לא הייתה בעיה" וכשהמצב אחד לאחד הפוך אז יש בעיה. אם צריך לשים הודעה על זה שהמשחק שחיק רק בתוך אותה סביבה (ואני אגב לגמרי בעד), אז ההודעה הזאת צריכה להופיע בסטים בדיוק באותה מידה. להתחיל לעשות חישובים כמה המשחק מכר בכל פלטפורמה כדי שבדיעבד נמצא אשמים נשמע לי מגוחך.

בוא נפשט את זה: בסטים אין בדיוק אותה בעיה, כי הלקוחות של סטים מרוצים, וזה בכלל לא משנה למה. הלקוחות של מיקרוסופט לא מרוצים, ורק בגלל שהם החליטו לקנות שם ולא בסטים. אחת המטרות המרכזיות של כל חנות היא לגרום ללקוחות להיות מרוצים ממנה (ביחס לחנויות אחרות) ולחזור אליה, ומיקרוסופט פשוט נכשלו במטרה הזאת הפעם ואיכזבו את קהל הלקוחות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2016, 17:53

לא, לקוחות סטים לא מרוצים. לך לביקורות, אין שחקנים בשרתים, המשחק מלא בבאגים ובצ'טרים ויש לו כרגע 50% בביקורות סטים. הם ממש אבל ממש לא מרוצים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 22 נובמבר 2016, 17:56

DrKeo כתב:לא, לקוחות סטים לא מרוצים. לך לביקורות, אין שחקנים בשרתים, המשחק מלא בבאגים ובצ'טרים ויש לו כרגע 50% בביקורות סטים. הם ממש אבל ממש לא מרוצים.

מרוצים ביחס לחנויות אחרות. קרוב לודאי שאותן בעיות תקפות גם לחנות של מיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2016, 18:09

אם אותן בעיות תקפות לשתי החנויות והדבר היחיד שמבדיל הוא מספר הלקוחות שקנו את המשחק, מעניין אשמת מי זה...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 נובמבר 2016, 18:48

אני לא משוכנע שבגרסא של ה uwp הצ'יטרים חוגגים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 נובמבר 2016, 09:45

שוב, אני חושב שזה דומה לכך שאקנה משחק לone s ואגלה בדיעבד שהמשחק שלי עובד רק עם אנשים שקנו one s ולא כל שאר 90% מהקהילה שמשחקים בוואן הרגיל. זאת הנחה סבירה. לאחר הקניה גיליתי שלא כך המצב. באסה לי אחושלוקי. ברור ש"אשמה" אין רק למיקרוסופט. במינימום שיעשו איזה בלוג פוסט או משהו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2016, 10:45

שוב אנחנו מגיעים למצב שחושבים שבגלל שמדובר במשחקים - אז החברות צריכות להתייחס אלינו כמו חברים ולא כמו עסק.
בכל אופן מאחר ומיקרוסופט מחזירה כסף ללקוחות לא מרוצים - הם בעיניי עושים מעל ומעבר, והדרישה לכתוב לצד כל משחק שלא משתתף עם סטים "זהירות! אנחנו לא פופולריים כמו סטים" היא לא רצינית לדעתי.

במעבר חד - הנה טריילר הפיצ'רים הגרפיים של ווטצ' דוגס 2 במחשב... למי שיש כרטיס שNVIDIA לפחות :)
הם טוענים שהמשחק כבר ביום הראשון יתמוך בריבוי כרטיסים (הללויה), פריימרייט פתוח ושאר ירקות שתראו בטריילר...
הם דחו את יציאת גירסת המחשב בכמה שבועות כדי לא להוציא גירסה איומה ונוראה כמו במקרים אחרים. כמו שצריך! יוביסופט אכן בדרך הנכונה, אם המשחק לא יהיה אסון טכני במובנים אחרים... בקרוב נדע

הכי אהבתי את הערפל כמובן... נראה מדהים, באמת אחד המשחקים היפים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2016, 13:11

swiss-the-engine כתב:שוב, אני חושב שזה דומה לכך שאקנה משחק לone s ואגלה בדיעבד שהמשחק שלי עובד רק עם אנשים שקנו one s ולא כל שאר 90% מהקהילה שמשחקים בוואן הרגיל. זאת הנחה סבירה. לאחר הקניה גיליתי שלא כך המצב. באסה לי אחושלוקי. ברור ש"אשמה" אין רק למיקרוסופט. במינימום שיעשו איזה בלוג פוסט או משהו.

אני בעד שיודיעו, אבל גם בחלונות וגם בסטים. כן, אם יש משחק שעובד על הS בלבד זה דפק אבל מי שנדפק זה גם מי שיש לו S וגם מי שיש לו ONE רגילה. כלומר צריך להגיד את זה לבעלי שתי הגרסאות.

וכן, הערפל ממש יפה למרות שנשמע שהוא לא אפקט NVIDIA.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 נובמבר 2016, 14:52

עם כל הכבוד מי שמשחק בוואן לא כזה איכפת לו... הוא לוחץ על מאצמייקינג ונכנס למשחק תוך רגעים אבל הבחור בS תקוע ולא מבין למה, משוטט קצת ברחבי הרשת ורואה שסגרו אותו עם פרומיל מהקהילה, שסביר מאוד להניח שאתה אמור להיות חלק ממנה.

כל שאר הדברים שאתם כותבים סתם מנסים לעשות בדיחה מהעניין כשזה מאוד פשוט, זה צפי סביר, צפי שPC זה פלטפרומה כמו שאקס בוקס זה פלטפורמה ולא סביר להתלונן שקניתי לאקס בוקס אבל אני לא יכול לשחק עם אנשים מהPC... "בוהו בכיין מה יש לך? רצית שיכתבו לך את זה באותיות גדולות על הקופסת וואן. פחחחח מפגר אחד"
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 נובמבר 2016, 15:45

סוויס מה אם אתה קנית לסטים והחברים שלך כולם קנו לחנות של חלונות? אז מי נדפק? אתה או הם?
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2016, 15:49

רק ששני הצדדים לא מצליחים למצא משחק כי COD לא מכר טוב על הPC, תסתכל על התגובות בסטים, אנשים לא מצליחים לשחק אונליין בגלל חוסר שחקנים בסטים. העניין הזה פוגע בשני הצדדים, ביחוד שבחנות של מיקרוסופט היה מבצע כמעט בשיגור של 20$ הנחה (עכשיו זה התחיל גם לגרסת הסטים לשישי השחור באמזון) כך שאני משער שגרסת החלונות מכרה קצת יותר טוב ממה שהיא הייתה אמורה אם שתי הגרסאות היו 60$.

אני מסכים ב-100% שצריך לציין שהמשחק לא עובד בין חנויות כי זה דבר חריג למדי ולקוחות לא מצפים לזה. אבל אם מזהירים, צריך לעשות את זה גם בסטים כי שני הצדדים נדפקים, אפילו אם אלה בחנות של חלונות נדפקים יותר. אתה לא יכול לבסס את האזהרה שלך על בסיס מכירות כי שבוע הבא המשחק יכל לקבל הנחה ל-15$ בחנות של חלונות ופתאום שם תהיה קפיצה בגודל הקהילה, מי יודע מה יהיה. צריכה להיות אזהרה אבל כל הקלאסטרפאק הזה הוא באשמת אקטיוויז'ן שבכלל עשתה מהלך טפשי שכזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2016, 15:50

Klayman כתב:סוויס מה אם אתה קנית לסטים והחברים שלך כולם קנו לחנות של חלונות? אז מי נדפק? אתה או הם?

ביחוד אם רוצים לשחק בCO OP זומבים שזה ל-4 שחקנים. שלושה חברים שלך קפצו על המבצע 40$ בחנות של חלונות ואתה קנית באמזון וקבלת מפתח סטים. אתה צודק לגמרי, במקרה הזה הנדפק זה הלקוח סטים. בכלליות לקוחות סטים גם נדפקו, הם לא מצליחים למצא משחק כי אין מספיק שחקנים ואולי אם הלקוחות של חלונות היו גם בבריכה הזאת, אולי המצב היה טוב יותר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 נובמבר 2016, 16:08

Klayman כתב:סוויס מה אם אתה קנית לסטים והחברים שלך כולם קנו לחנות של חלונות? אז מי נדפק? אתה או הם?

אתה לא רואה את ההתחכמות בשאלה שלך? אז הם משחקים TDM שלושה חברה ביחד לבדם ואני משחק TDM עם קבוצה מלאה אחרי חיפוש של שניות.

זו סתם התחכמות... כל אחד מבין שבאמת זה אקטיביזן וכו... זה לא קשור בכלל אתם לא מדברים עם קאז.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 נובמבר 2016, 19:26

swiss-the-engine כתב:

אתה לא רואה את ההתחכמות בשאלה שלך? אז הם משחקים TDM שלושה חברה ביחד לבדם ואני משחק TDM עם קבוצה מלאה אחרי חיפוש של שניות.

זו סתם התחכמות... כל אחד מבין שבאמת זה אקטיביזן וכו... זה לא קשור בכלל אתם לא מדברים עם קאז.

לא אחי.. זאת לא התחכמות... מאיפה לך שמחר בבוקר לא יהיה ספייק במכירות בחלונות? אתה מבטל את מה שאנחנו אומרים בלי איזו סיבה אמיתית. הרי שני הצדדים נדפקים. זאת הנקודה! לא מגיע לך כלקוח סטים לדעת שלא תוכל לשחק עם החברים שלך שרכשו לחנות של חלונות? שאלה אמיתית.. לא מבין מה התחכמות פה..

ה PC כפלטפורמה לעומת one וכו' לא באמת מחזיק מים. כי בעוד סטים היא מונופול ענק, היא ממש לא היחידה בשוק. יש משחקים שלא מגיעים אליה. זה כמו שתגיד שמישהו שקנה עותק של Titanfall 2 יכעס כי הוא ל origin ולא לסטים. כי הוא הרי יכול לצפות שזה יהיה לסטים, כי זאת "הפלטפורמה".
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 נובמבר 2016, 12:27

מגיע לך לדעת, רק אומר שזה מקרה קצה של כנראה 0.000001 מהלקוחות שקנו את COD השנה. בגלל זה אני חושב שזאת שאלה מתחכמת... היא לא באמת נוגעת לעולם האמיתי.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2016, 12:48

אתה חושב ש-0.000001% מהלקוחות קנו את המשחק בחנות של חלונות כשהוא היה מהשיגור זול שם ב-20$? אתם חושב שלאנשים שקנו בחנות של חלונות אין חברים שקנו בסטים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2016, 15:39

יוביסופט הנוראית והמרושעת מחלקת מתנה כל יום במשך 30 יום ב-uplay, עד ערב חג המולד.
https://30days.ubi.com/Promotion/Calendar

המתנה הראשונה היא המתנה של היום, ריימן הקלאסי לאנדרואיד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2016, 16:15

רציתי לקנות שלט עלית, השלט שלי עושה בעיות (אולי יש קשר לילד שהטיח אותו שוב ושוב ברצפה, אולי לא). אחרי סיור קצר בכל האמזונים הגעתי למסקנה שזה קצת עשיר לדם שלי, לא בא לי להוציא 600 שקלים על שלט. בסוף נתקלתי באחלה מבצע, 35 פאונד לשלט ONE החדש באמזון UK. הזמנתי את השלט התכלת יחד עם מתאם ל-PC ב-299 שקלים כולל משלוח ומיסים.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים