נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוגוסט 2019, 21:28

omerkot כתב:הקטע של דימוי באמצעות חריץ הוא דוגמא קלאסית לסוג התופעות שקל להדגים באמצעות קירוב קרניים ולכן זה לגמרי לא מפתיע שרואים את זה מחישובי קרניים.
אבל זה עדיין קירוב שמזניח לא מעט. לא נראה שם תופעות תלויות קיטוב כמו העברה מלאה בזוית ברוסטר או תופעות תלויות פאזה כמו התאבכות אור.

תן לתעשיה 20 שנים :)
(למרות שאני לא ממש בטוח למה ישמש חישוב פר פיקסל, כלומר 8 מליון פעמים ב4k, של קיטוב)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 אוגוסט 2019, 09:29

כל העסק של RT הוא שימוש בחישובים בזבזניים בטירוף בשביל קוסמטיקה מסדר ג' של השתקפויות וצלליות ואם כבר אז כבר.

בלי חישובי קיטוב אתה לא תצליח לסמלץ תופעות סופר דופר חשובות ואסתטיות כמו שבירה כפולה (birefringence) מגבישים:
תמונה
תמונה

ובלי חישוב פאזה אתה לא תצליח לסמלת תופעות סופר דופר חשובות ואסתטיות כמו התאבכות אור ו"speckle pattern" של לייזרים:
תמונה
תמונה

הרי הגרפיקה של אף משחק לא תהיה שלמה בלעדיהם, מה שאומר שRT כרגע זה פח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוגוסט 2019, 10:39

עד שאין פאטה מורגנה אני לא משדרג

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 אוגוסט 2019, 10:51

DrKeo כתב:
Laskin כתב:כן, זה היה הסרטון הכי מרתק שלהם בעיניי...

יש משהו בתקופה הזאת, מאז ש-NVIDIA חשפה את הכרטיסי RTX באוגוסט הקודם, שמזכיר את התקופה של GEFORCE 3 שהביא לנו את השיידרים. סוג של מהפכה מרגשת שמשנה את משחקי הוידאו מקצה לקצה. אנחנו כרגע בשלב של הGEFORCE 3, כלומר זה נראה מדהים וזאת מהפכה אבל מעט מאוד משחקים תומכים והביצועים די רעים. אבל עוד שנה או שנתיים נהיה כבר בטרטוריה של הGEFORCE 4 או 5, התקופה בה כבר היו הרבה משחקים עם שיידרים והביצועים הפכו למצויינים. תקופה מרגשת :)

אבל זאת בדיוק הבעיה כרגע ובעיה ענקית
אפילו כרטיס כמו 2080 ti כניראה לא יחזיק הרבה זמן
ככרטיס טוב rt

כבר היום מוותרים על 4k לטובת rt ובדרך כלל rt חלקי
וכל זה בעלות מאוד גבוה
עם היה לי מערכת עם 2080 היתי מוותר על rt
לרוץ ב4k בהגדרות טובות ,יקח כניראה כמה שנים עד שהטכנולוגיה
תיתפתח גם מצד החומרה וגם מהתוכנה שנוכל להריץ משחקי as
ב60 פרימים לשניה ,4k וrt
בנוסף עם הנווידה לא תפתח את rt לamd
ובקרוב גם אינטל ,מפתחות לא יחיבו rt ברוב המשחקים

כן אני יודע שrt קים בפיתוח סרטים המון זמן ולא שיך להנווידה
אני מדבר רק על הטכנולוגיה שהנווידה מיסמת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2019, 11:14

omerkot כתב:כל העסק של RT הוא שימוש בחישובים בזבזניים בטירוף בשביל קוסמטיקה מסדר ג' של השתקפויות וצלליות ואם כבר אז כבר.

בלי חישובי קיטוב אתה לא תצליח לסמלץ תופעות סופר דופר חשובות ואסתטיות כמו שבירה כפולה (birefringence) מגבישים:
תמונה
תמונה

ובלי חישוב פאזה אתה לא תצליח לסמלת תופעות סופר דופר חשובות ואסתטיות כמו התאבכות אור ו"speckle pattern" של לייזרים:
תמונה
תמונה

הרי הגרפיקה של אף משחק לא תהיה שלמה בלעדיהם, מה שאומר שRT כרגע זה פח.

אני מוכן לשים כסף שלפני ש-2020 נגמרת אתה רואה משחק עם רפרקציה כפולה של קריסטלים. בכל מקרה אתה מוזמן לא לשדרג את המחשב או לקנות קונסולות בעשור או שניים הקרובים, שלא תתקע עם פח :)

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 אוגוסט 2019, 11:59

אני כרגע עם 970TI (כרטיס בן 5?) ונשבע לך שלא מדגדג לי לשדרג. לא מצאתי שום צורך עד היום...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2019, 13:10

omerkot כתב:אני כרגע עם 970TI (כרטיס בן 5?) ונשבע לך שלא מדגדג לי לשדרג. לא מצאתי שום צורך עד היום...

הכרטיס שלך חזק משמעותית מהפס4, לדעתי גם מהפס4 פרו. אני גם מנחש שאתה משחק ב1080p כיום? הפס5 כבר חזקה משמעותית מהכרטיס שלך אז אל תצפה לגישת החוסר שדרוג הזאת בנניח 2021 :)

בנוגע לrt ספציפית, אתה לא יכול לצפות שבצעדים ראשונים של הטכנולוגיה בזמן אמיתית היא תתחיל לסמלץ פיזור קרני לייזר, תן להם קודם לעשות יותר מאפקט אחד ולהגיע לfps נורמאלי. אני משער שדברים שאתה מדבר עליהם יגיעו רק כשיהיו קריינים לבזבז.

אגב, ספציפית לגבי הרפרקציה, הייתי בטוח שההכפלה של העצמים נוצרת מהדפנות הישרות המרובות של הגביש. זה לא יווצר מרפרקצית rt קלאסית? אני דווקא חושב שכן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוגוסט 2019, 13:20

אני עם 970 (אמנם ב-SLI אבל כבר לא עובד בכמעט שום משחק) וגם לא הרגשתי את זה, אבל עכשיו בדיוק אני מתחיל... בא לי לשחק את COD הקרוב כמו שצריך, את CONTROL, את CP2077... זה בדיוק הזמן, או יותר נכון - בשנה הקרובה, בטח אחרי שיצאו הקונסולות ומתפתחות יפסיקו להתחשב במכשירים חלשים יותר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 אוגוסט 2019, 13:59

DrKeo כתב:
omerkot כתב:אני כרגע עם 970TI (כרטיס בן 5?) ונשבע לך שלא מדגדג לי לשדרג. לא מצאתי שום צורך עד היום...

הכרטיס שלך חזק משמעותית מהפס4, לדעתי גם מהפס4 פרו. אני גם מנחש שאתה משחק ב1080p כיום? הפס5 כבר חזקה משמעותית מהכרטיס שלך אז אל תצפה לגישת החוסר שדרוג הזאת בנניח 2021 :)

בנוגע לrt ספציפית, אתה לא יכול לצפות שבצעדים ראשונים של הטכנולוגיה בזמן אמיתית היא תתחיל לסמלץ פיזור קרני לייזר, תן להם קודם לעשות יותר מאפקט אחד ולהגיע לfps נורמאלי. אני משער שדברים שאתה מדבר עליהם יגיעו רק כשיהיו קריינים לבזבז.

אגב, ספציפית לגבי הרפרקציה, הייתי בטוח שההכפלה של העצמים נוצרת מהדפנות הישרות המרובות של הגביש. זה לא יווצר מרפרקצית rt קלאסית? אני דווקא חושב שכן.

אני משחק ב2K ואני לא בטוח אם היא חזקה יותר מהONE X (המחודשת שלי שקיבלתי "בחזרה" היום הבוקר).

RT לא יכול לסמלץ קרני לייזר בלי שהוא מביא בחשבון את התפשטות הפאזה של האור (עוד פרמטר שזז עם המרחק ותלוי בחומר ובהרכב התדרים של מקורות האור). זה מחייב שהם יפרקו כל קרן כזו למרכיבי תדר (פורייה) ויעשו RT על כל מרכיב כזה בנפרד. אגב, גם רפרקציה היא תלויית תדר ואני לא בטוח שהם מסמלצים את זה בRT כזה.

לגבי birefringence, זו לא ממש רפרקציה. אלה תופעות שנובעות מזה שהאור מורכב משדות חשמליים בעלי כיווניות (שהיא בד"כ במישור הניצב לכיוון ההתקדמות של הקרן ולא בכיוון ההתקדמות של הקרן). כשאור חודר לגביש כזה, שהמבנה הגבישי שלו הוא לא סימטרי (הוא דחוס יותר לרוחב מאשר לאורך) אז הוא מתחלק לשני חלקים שנעים במהירויות שונות, בהתאם לקיטוב שלהם (שדות שמתנדנדים לאורך החלק הדחוס של הגביש וכאלה שמתנדנדים לאורך החלק ה"דליל" של הגביש). כל אחד מהחלקים האלה יוצא בזוית שונה מהגביש, בדומה למה שאתה מכיר מרפרקציה (שבה המהירות משתנה בהתאם לתדר של האור מה שמפרק את האור לזויות בצבעים שונים - זו דווקא תכונה נורמלית של חומר שלא מצריכה שום דבר מיוחד) רק שכאן התלות היא לא בתדר אלא בקיטוב (כיוון השדה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2019, 15:23

omerkot כתב:
DrKeo כתב:

אני משחק ב2K ואני לא בטוח אם היא חזקה יותר מהONE X (המחודשת שלי שקיבלתי "בחזרה" היום הבוקר).

RT לא יכול לסמלץ קרני לייזר בלי שהוא מביא בחשבון את התפשטות הפאזה של האור (עוד פרמטר שזז עם המרחק ותלוי בחומר ובהרכב התדרים של מקורות האור). זה מחייב שהם יפרקו כל קרן כזו למרכיבי תדר (פורייה) ויעשו RT על כל מרכיב כזה בנפרד. אגב, גם רפרקציה היא תלויית תדר ואני לא בטוח שהם מסמלצים את זה בRT כזה.

לגבי birefringence, זו לא ממש רפרקציה. אלה תופעות שנובעות מזה שהאור מורכב משדות חשמליים בעלי כיווניות (שהיא בד"כ במישור הניצב לכיוון ההתקדמות של הקרן ולא בכיוון ההתקדמות של הקרן). כשאור חודר לגביש כזה, שהמבנה הגבישי שלו הוא לא סימטרי (הוא דחוס יותר לרוחב מאשר לאורך) אז הוא מתחלק לשני חלקים שנעים במהירויות שונות, בהתאם לקיטוב שלהם (שדות שמתנדנדים לאורך החלק הדחוס של הגביש וכאלה שמתנדנדים לאורך החלק ה"דליל" של הגביש). כל אחד מהחלקים האלה יוצא בזוית שונה מהגביש, בדומה למה שאתה מכיר מרפרקציה (שבה המהירות משתנה בהתאם לתדר של האור מה שמפרק את האור לזויות בצבעים שונים - זו דווקא תכונה נורמלית של חומר שלא מצריכה שום דבר מיוחד) רק שכאן התלות היא לא בתדר אלא בקיטוב (כיוון השדה).

מתכנת צריך לשבת ולכתוב את המשוואה שמחשבת את ההליך שעובר על הקרן אור כשהיא עוברת בתוך ווליום שכזה ברמת דיוק כזו או אחרת. אני לא יודע כמה זה כבד לעשות את זה ברמת דיוק שאתה מדבר עליה, אבל לאט לאט נגיע לשם. כרגע מפתחים לא מצליחים לעשות השתקפות וצל במקביל עם RT, תן להם קצת זמן. שנה הבאה יהיה הרבה יותר מעניין עם סדרה 3000, נראה הרבה דברים חדשים ב-RT.

בנוגע לכרטיס שלך, יש לי הרגשה שב2021 יהיה לך כבר חשק להתחיל לחשוב כל שדרוג :)

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 אוגוסט 2019, 16:56

הכל ניתן לחישוב, זה רק שאלה של כח חישוב.
אפשר אפילו לחשב את סט המשוואות הישיר (מקסוול בלוך) וזה בכלל לא מסובך רק שהפעם היחידה שקניתי 16GB זכרון למחשב היתה ב2012 והסיבה לזה לא נבעה מצורך משחקי אלא מנסיון לחשב בצורה ישירה מערכת כזו, בתדר בודד, במימד בודד, על פני כמה מיקרונים של חומר ולאורך זמן קצר של כמה מילישניות...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2019, 17:52

omerkot כתב:הכל ניתן לחישוב, זה רק שאלה של כח חישוב.
אפשר אפילו לחשב את סט המשוואות הישיר (מקסוול בלוך) וזה בכלל לא מסובך רק שהפעם היחידה שקניתי 16GB זכרון למחשב היתה ב2012 והסיבה לזה לא נבעה מצורך משחקי אלא מנסיון לחשב בצורה ישירה מערכת כזו, בתדר בודד, במימד בודד, על פני כמה מיקרונים של חומר ולאורך זמן קצר של כמה מילישניות...

כמו שאתה יודע גם RT ב-CGI לקולנוע שרץ על מחשבי על במשך 24 שעות לפריים בודד לא מחשבים פוטון פוטון על כל התנהגותיו. יש קיצורי דרך ואנחנו עדין לא מרנדרים את המטריקס. אולי בסימולציות למחלקת הפיסיקה ב-TAU צריך את זה. כלומר אם היינו כבר היום מחשבים כל אלמנט התנהגותי של כל חלקיק, גל ופוטון לדקויות הכי קטנות שלו אז היינו מקבלים סימולציה מושלמת של החיים האמיתיים ואני "די" בטוח שאנחנו עדין רחוקים מהיום הזה. אני משער שאפשר להשיג את אותו אפקט של הכפלת התמונה על ידי חישובים פשוטים ולקבל תמונה סופית מאוד דומה. בסופו של דבר יגיעו גם לשם, צעד צעד.

בקיצור, אתה סתם מתקטנן עומר. לפני שנתיים אף אחד לא חשב ש-RT בזמן אמיתי אפילו קרוב להתקיים, לפני שנה גילינו שזה אפשרי עם אפקט אחד בודד, השנה גילינו שאפשר לעשות יותר מאפקט אחד. שנה הבאה עם סדרה 3000 שאמורה להיות קפיצה גדולה בביצועים נראה כמה אפקטים במקביל ואולי עוד כמה שנים טובות, כשקרניים יזרקו לסצנות כמו זבל, יציבו כל קרן שפוגעת בגביש במשוואת מקסוואל בלוך ויקבלו תוצאה פוטוראליסטית. אנחנו באמצע מהפכה, בדיוק כמו מהפכת השיידרים שהתחילה ב-2001 ולדעתי הגיעה לעילוי עם HL2 ב-2004 (וכמובן ממשיכה להתפתח עד היום), אז תן לה קצת זמן לנשום ולהתפתח הרי היא התחילה רק לפני פחות משנה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 אוגוסט 2019, 18:07

DrKeo כתב:בקיצור, אתה סתם מתקטנן עומר.

ברור שאני מתקטנן! זו היתה כל המטרה בrant הזה שלי 8-)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוגוסט 2019, 17:45

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 אוגוסט 2019, 23:20

שמישהו יעשה משחק התגנבות/פאזלים עם RT שהשחקן מחזיק במראה קטנה כמו בסרטים הישנים כדי לראות מעבר לפינות וכדומה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוגוסט 2019, 23:45

Kazz כתב:שמישהו יעשה משחק התגנבות/פאזלים עם RT שהשחקן מחזיק במראה קטנה כמו בסרטים הישנים כדי לראות מעבר לפינות וכדומה.

האמת שזה הקונספט של המשחק הזה:

הוא נראה קצת מחורבן, אבל הקונספט הוא שרואים דברים במראה מאחוריך שלא רואים במציאות וחלק מהמכניקות במשחק מבוססות על המראה הזאת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2019, 09:09

אני מנחש שנראה הרבה אינדיז עושים בזה שימוש בעתיד הקרוב, זו הזמנות מעולה עבורם, כי אין המון משחקים שתומכים בזה ובטח שלא בנויים לזה אז אני מנחש שהאנשים שרכשו כרטיס יקר יסכימו לשלם סכום נמוך בשביל דמו גרפי שעל הדרך הוא גם משחק :) אני ממש מקווה שבין היתר ג׳ונתן בלואו עושה או יעשה משהו עם זה... וכמובן החברה של outer wilds, אבל בשני המקרים זה יקרה עוד לפחות 5-6 שנים :/
אגב, אם כבר חברות ויוצרים שאני מחכה לפרוייקט הבא שלהם, מה לעזאזל קן לווין עושה?! כמה זמן... יותר גרוע מרוקסטדי :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2019, 09:56

Laskin כתב:אני מנחש שנראה הרבה אינדיז עושים בזה שימוש בעתיד הקרוב, זו הזמנות מעולה עבורם, כי אין המון משחקים שתומכים בזה ובטח שלא בנויים לזה אז אני מנחש שהאנשים שרכשו כרטיס יקר יסכימו לשלם סכום נמוך בשביל דמו גרפי שעל הדרך הוא גם משחק :) אני ממש מקווה שבין היתר ג׳ונתן בלואו עושה או יעשה משהו עם זה... וכמובן החברה של outer wilds, אבל בשני המקרים זה יקרה עוד לפחות 5-6 שנים :/
אגב, אם כבר חברות ויוצרים שאני מחכה לפרוייקט הבא שלהם, מה לעזאזל קן לווין עושה?! כמה זמן... יותר גרוע מרוקסטדי :D

הוא עובד על rpg עם מערכת מקדמת של יחסים בין דמויות וקווסטים כבר 6 וחצי שנים. להתחשב בזה שיש לו עכשיו צוות קטן משמעותית ושביושוק אינפנט לקח לו עם צוות גדול 5 וחצי שנים, מי יודע מתי הוא יצא :)

ובנוסף: אאאאאההאהאההאהאהאה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2019, 15:44

אז זה יהיה לדור הבא... מעניין אם הוא תכנן את זה לדור הבא או שפשוט הם לא הספיקו. חבל לי שהם יפספסו את בסיס המשתמשים של הדור הזה :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2019, 16:12

Laskin כתב:אז זה יהיה לדור הבא... מעניין אם הוא תכנן את זה לדור הבא או שפשוט הם לא הספיקו. חבל לי שהם יפספסו את בסיס המשתמשים של הדור הזה :(

פעם אחרונה שהוא דבר על המשחק זה היה לפני איזה שנתיים או שלוש, מי היה מאמין שהמשחק אפילו לא יוכרז עד עכשיו? כן, אני משער שהוא דור הבא אבל אני דווקא בעד כי המשחק נשמע כמו סקיירים על סטרואידים עם כל מני מערכות סימולציה לדמויות כשלכל דמות יש רצונות ומערכות יחסים שמשפיעים על ההתנהגות שלהן, היחס שלהם כפפיל ולדמויות אחרות ומשנה את הקווסטים שאתה מקבל והמבנה של הקווסטין.

לי זה נשמע כמו משחק שפי 3 זיכרון, ssd ומעבד חזק יעשו לו פלאים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2019, 16:36

דמו טכני של קרייאנג'ן 5.6. לא מרשים במיוחד לדעתי, הוא בעיקר משלים פערים ממנועים אחרים, חלק מהפערים בני חצי עשור. מה שכן מעניין הוא שהסיום של הדמו נלקח על ידי רבים כטיזר לרימייק של קרייסס 1.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 אוגוסט 2019, 16:50

תודה למפיצות משחקים שממשיכות להחזיק את טיעון המדרון החלקלק חי ובועט.

אחרי שלקחו את פורמט ה early access והפכו אותו ל 'שלם יותר כדי לשחק במשחק שבועיים קודם (כולל MP תחרותי)', עכשיו מעוותים את פורמט מימון הקהל. משחק שמופץ ע"י מפיצה, שנאמר שהמימון שלו קיים ומובטח אבל עדיין מריצים קמפיין (עם מטרה של דולר אחד) כדי...לקחת עוד יותר כסף? 3 שנים במינימום לפני שחרור מתוכנן? בלי אפילו להגיד על אילו חנויות (בונים על עוד כסף מאפיק בהמשך?).

מימון קהל שתחת גירבוקס (חברה/מפיצה שבמקרה הכי טוב היא מפופקת) הופך לקמפיין פרי-אורדר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2019, 17:17

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אז זה יהיה לדור הבא... מעניין אם הוא תכנן את זה לדור הבא או שפשוט הם לא הספיקו. חבל לי שהם יפספסו את בסיס המשתמשים של הדור הזה :(

פעם אחרונה שהוא דבר על המשחק זה היה לפני איזה שנתיים או שלוש, מי היה מאמין שהמשחק אפילו לא יוכרז עד עכשיו? כן, אני משער שהוא דור הבא אבל אני דווקא בעד כי המשחק נשמע כמו סקיירים על סטרואידים עם כל מני מערכות סימולציה לדמויות כשלכל דמות יש רצונות ומערכות יחסים שמשפיעים על ההתנהגות שלהן, היחס שלהם כפפיל ולדמויות אחרות ומשנה את הקווסטים שאתה מקבל והמבנה של הקווסטין.

כן, אבל יכול להיות מאוד, בהתחשב בזמן שבו התחילו לפתח אותו, שזה לא היה מכוון לדור הבא, ואז כנראה נקבל משחק הרבה פחות מרשים, טכנית... בוא נקווה שהוא מתאים מאוד לRT או משהו :) סתם כי אני מאוד אוהב להגיד ״וואו״ במשחקים שלו.
למרות שאני מוכרי להודות ששיחקתי בSky על הפאקינג אייפון X של אשתי לכמה דקות והעננים שם גרמו לי לפלוט וואו קטן... זה באמת משהו מרשים שצריך לראות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2019, 17:55

Kazz כתב:תודה למפיצות משחקים שממשיכות להחזיק את טיעון המדרון החלקלק חי ובועט.

אחרי שלקחו את פורמט ה early access והפכו אותו ל 'שלם יותר כדי לשחק במשחק שבועיים קודם (כולל MP תחרותי)', עכשיו מעוותים את פורמט מימון הקהל. משחק שמופץ ע"י מפיצה, שנאמר שהמימון שלו קיים ומובטח אבל עדיין מריצים קמפיין (עם מטרה של דולר אחד) כדי...לקחת עוד יותר כסף? 3 שנים במינימום לפני שחרור מתוכנן? בלי אפילו להגיד על אילו חנויות (בונים על עוד כסף מאפיק בהמשך?).

מימון קהל שתחת גירבוקס (חברה/מפיצה שבמקרה הכי טוב היא מפופקת) הופך לקמפיין פרי-אורדר.

המדרון הזה מזמן החליק לכאן עם סוני ושאנמו 3.
Laskin כתב:
DrKeo כתב:

כן, אבל יכול להיות מאוד, בהתחשב בזמן שבו התחילו לפתח אותו, שזה לא היה מכוון לדור הבא, ואז כנראה נקבל משחק הרבה פחות מרשים, טכנית... בוא נקווה שהוא מתאים מאוד לRT או משהו :) סתם כי אני מאוד אוהב להגיד ״וואו״ במשחקים שלו.
למרות שאני מוכרי להודות ששיחקתי בSky על הפאקינג אייפון X של אשתי לכמה דקות והעננים שם גרמו לי לפלוט וואו קטן... זה באמת משהו מרשים שצריך לראות.

המשחק אפילו לא הוכרז, הוא בטח 2022 במקרה הטוב וזה מספיק זמן בשביל להפוך אותו למשחק דור הבא מלא, אם הוא לא בפיתוח ל"דור הבא" כבר כמה שנים עם איזה TARGET של PC מסויים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 אוגוסט 2019, 21:18

סוני ושאנמו 3 זה סתם היה לתת PR וזרקור. לא יודע בכלל מה התמיכה של סוני בעניין אם קיימת. עשו ג'סטה למכר ותיק. אם כבר, המדרון החלקלק עם שאנמו 3 הוא עם קניית הבלעדיות של אפיק שגרם להפרת ההבטחה לממנים לעותק סטים בשיגור.

ועכשיו הקטע עם HW3 הוא עוד ירידה במדרון. אז כמו שאמרתי בעבר, תסמכו על תעשיית משחקי הוידאו שדאגת 'המדרון החלקלק' תישאר לגיטמית, מוכחת ומסוכנת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים