נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2022, 23:02

Klayman כתב:אני מאוד לא בקטע של ''אני חייב להדליק כל אפשרות''... סתם פשוט מרגיש לי לפעמים התעסקות מיותרת ב PC גיימינג.. זה בא והולך לי בתקופות. בתקופת ה 360 הייתי בקונסולה, בדור הקודם הייתי במחשב ברובו המכריע עד שקניתי PS4 פרו בערך שנתיים אחרי שיצאה (בשביל הבלעדיים בעיקר). ועכשיו? ואללה לא יודע.. גם אם ברור שהכרטיסים החדשים ''יקרעו לקונסולות את הצורה'', אני לא רואה שזה ישנה מאוד. ברוב המכריע של המקרים, המשחקים נבנים לקונסולות, עם גרסאות של עוד קצת eye candy מקסימום. ואני במצב שאני צריך מחשב קומפלט אם אני קונה משהו כעת, ככה שלהשכיב איזה 3,000 ש''ח רק על כרטיס מסך לא קורץ לי במיוחד.. אם אלה המחירים שNV הלכה עליהם, זה אומר שאפילו ה4060 (שכנראה יהיה חיה מסורסת ופצועה), לא יהיה משתלם במיוחד. ואין לי גם ממש חומרת יד-שניה למכור כרגע כדי להקל על המצב.

בקיצור, כמו שאמרתי, מצב בטטה.

המצב בהחלט בטטה..
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2022, 23:31

הגל הכרזות מתחיל, ספיידרמן מקבל DLSS 3.0:

רץ בטריילר על 200FPS+ עם RT.

גם הציגו את OVERWATCH 2 רץ ב-500FPS על 4090.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 ספטמבר 2022, 07:49

אם המתנתם לירידת מחיר לכרטיסי המסך - אל

https://www.videogameschronicle.com/new ... vidia-ceo/
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2022, 08:56

אין שום דבר חדש בזה שהליכים קטנים יותר רק נעשים יקרים יותר, ה14nm היה ההליך האחרון שהפך דברים לזולים יותר. אבל עדין הכרטיסים של nv הם לגמרי overpriced. לא ראית למשל מעבדים עולים כמעט בכלל במחיר מאז 14nm כך שברגע שיש תחרות בריאה, פתאום המחירים כן שורדים שנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2022, 22:19

יש פרטים על המצב RT החדש של סייברפאנק - overdrive. הוא מוסיף על גבי הRT הקיים:
- כל חפץ במשחק שאמור להפיץ אור (נאונים, נורות קטנות על גוף של דמויות, לדים למניהם וכו׳) עכשיו מפיץ אור RT שיוצר צל RT וגם קפיצות מרובות של קרניים.
- קרניים של השתקפות יקפצו כמה פעמים -> כלומר יהיו למשל השתקפויות בתוך השתקפויות.
- קרניים של GI יקפצו כמה פעמים מה שאומר שגם יהיה GI יותר איכותי וגם יווצרו בצורה טבעית תופעות שעד היום זייפו כמו AO.
- אפקטים כמו השתקפות שהיו ברבע רזולוציה עכשיו יהיו ברזולוציה מלאה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ספטמבר 2022, 11:36

דבר אחד לא הבנתי, זה עדכון "אמיתי" סטייל מה שהיה במטרו אקסודוס בזמנו שהמפתחים חזרו למשחק והפכו את כל המערכת RT למשהו שנראה דור אחד קדימה, או שזה סוג של עדכון אוטומטי שמיוצר על ידי נוידיה ופשוט מעלה את הRT לאיזה סטנדרט אחר בלי התערבות ישירה של המפתחת?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2022, 12:42

Stick כתב:דבר אחד לא הבנתי, זה עדכון "אמיתי" סטייל מה שהיה במטרו אקסודוס בזמנו שהמפתחים חזרו למשחק והפכו את כל המערכת RT למשהו שנראה דור אחד קדימה, או שזה סוג של עדכון אוטומטי שמיוצר על ידי נוידיה ופשוט מעלה את הRT לאיזה סטנדרט אחר בלי התערבות ישירה של המפתחת?

זה אמיתי, מ-CDPR, והוא מעל את הRT לרמה אחרת. אני עדין לא סגור אם 100% ממערכת התאורה היא RT עכשיו כמה באקסודוס, אבל ממה שאני זוכר העדכון הזה מכניס RT לכל ה״חורים״ במערכת התאורה שלהם כך שלהבנתי עכשיו כל אור, כל GI, כל צל וכל השתקפות הם RT מלא.

נשמע שהם מרחק יריקה מלהיות משחק path tracing מלא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2022, 19:53

NVIDIA מכריזה על 34 משחקים שיקבלו תמיכה בDLSS 3.0:
A Plague Tale: Requiem
Atomic Heart
Black Myth: Wukong
Bright Memory: Infinite
Chernobylite
Conqueror's Blade
Cyberpunk 2077
Dakar Desert Rally
Deliver Us Mars
Destroy All Humans! 2 - Reprobed
Dying Light 2 Stay Human
F1Ⓡ 22
F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch
HITMAN 3
Hogwarts Legacy
ICARUS
Jurassic World Evolution 2
Justice
Loopmancer
Marauders
Marvel's Spider-Man Remastered
Microsoft Flight Simulator
Midnight Ghost Hunt
Mount & Blade II: Bannerlord
Naraka: Bladepoint
NVIDIA Racer RTX
PERISH
Portal with RTX
Ripout
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
Scathe
Sword and Fairy 7
SYNCED
The Lord of the Rings: Gollum
The Witcher 3: Wild Hunt
THRONE AND LIBERTY
Tower of Fantasy
Warhammer 40,000: Darktide

בנוסף בקרוב תגיע תמיכה אפויה לתוך UE4, UE5, יוניטי ופרוסטבייט של EA.

ועדכון לגבי פורטל RTX, מסתבר שהוא משחק path traced מלא. NV אומרים שהוא המשך העבודה שלהם על Quake 2 RTX ומיינקראפט RTX.

הם גם הכריזו שRacer RTX, המשחק מירוץ מכוניות על שלט שהוא Path traced לגמרי, יצא בחינם בנובמבר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ספטמבר 2022, 20:04

מאוד מעניין אותי לראות את הרשמים של אנשים כשבאמת יתחילו לגעת בזה אישית. בינתיים בחומר השיווקי זה נשמע כמו קפיצה אדירה וחינמית, אבל אני רוצה לשמוע קודם באמת איך זה מרגיש ומה (או אם) הבאגים הויזואלים הקטנים שיכולים להגרם.
כלומר אני בטוח שבניתוחים מעמיקים של DF נוכל כבר לקבל את התשובה. גם dlss 2 לא מושלם בכל הסיטואציות שיכולות להיות במשחק, אבל אני חושב שנסכים שdlss 2 הוא הדבר היחיד שהגיע לרמה כזו שבה אפשר להפעיל אותו על אוטומט. שאר הטכניקות פחות.
dlss 3 זה משהו אחר לגמרי לפי מה שאני מבין, אז נראה אם יהיו חבלי לידה מורגשים כמו למשל עם הdlss 1, שלא הפעלתי לדוגמה בקונטרול בזמנו והעדפתי לשחק ב1080p טבעי בלבד מאשר להשתמש בdlss.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2022, 20:09

Stick כתב:מאוד מעניין אותי לראות את הרשמים של אנשים כשבאמת יתחילו לגעת בזה אישית. בינתיים בחומר השיווקי זה נשמע כמו קפיצה אדירה וחינמית, אבל אני רוצה לשמוע קודם באמת איך זה מרגיש ומה (או אם) הבאגים הויזואלים הקטנים שיכולים להגרם.
כלומר אני בטוח שבניתוחים מעמיקים של DF נוכל כבר לקבל את התשובה. גם dlss 2 לא מושלם בכל הסיטואציות שיכולות להיות במשחק, אבל אני חושב שנסכים שdlss 2 הוא הדבר היחיד שהגיע לרמה כזו שבה אפשר להפעיל אותו על אוטומט. שאר הטכניקות פחות.
dlss 3 זה משהו אחר לגמרי לפי מה שאני מבין, אז נראה אם יהיו חבלי לידה מורגשים כמו למשל עם הdlss 1, שלא הפעלתי לדוגמה בקונטרול בזמנו והעדפתי לשחק ב1080p טבעי בלבד מאשר להשתמש בdlss.

כן, dlss 1 היה מאוד בעייתי. נחזיק אצבעות לגבי 3, יש לי בראש כבר כמה בעיות פוטנציאליות, מעניין אם הן כבר קיימות. אני מת לראות את סייברפאנק כי מהסרטונים של NV נראה שיש הפרש אדיר בין הפס5 לגרסה הזו. וזה עוד רץ ב100+, הזיה.

אגב, ראיתי שnv טוענים שה4080 של ה900$ מבצע פי 3 יותא מהר מה3080ti. למרות שאני משער שהם מכלילים את dlss 3 בהשוואה הזאת.

עריכה:
כן, נראה שה4080 עם ה12GB מביא ביצועים זהים ל3090ti ברסטוריזציה רגילה, כלומר אם אין rt ואין dlss משום סוג. ברגע שrt או dlss מעורבים ה4080 מנצח.

טוב, אני מתחיל להנעל על ה4080. כן, כנראה מדובר במשחק שיגבול ב4000 שקלים בארץ, אני לא גאה בזה. אני מקווה שאני אוכל לקבל איזה 1500₪ על ה2080 שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2022, 22:04

אני לא יכול לחכות לראות כבר בנצ׳מרקס אמיתיים.
מה שהכי מעניין אותי זה ביצועי RT בפועל, בין 4080 היקר יותר ל-4090 עם DLSS 3 במשחקים תובעניים (ובעיקר תובעניים מבחינת RT). מניח שהדמו שלהם עם המכוניות יהיה מדד טוב, אבל גם סייברפאנק.
אני ממש כבר מדמיין את זה, כל הכוכבים מסתדרים לי, גם המעבד, גם הקווסט פרו, ויש לי את GoW שיעסיק אותי עד שאצליח להשיג המחיר שהוא לא שוד :cry:
משהו חייב להרוס לי. בטח מלחמה :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2022, 22:37

Laskin כתב:אני לא יכול לחכות לראות כבר בנצ׳מרקס אמיתיים.
מה שהכי מעניין אותי זה ביצועי RT בפועל, בין 4080 היקר יותר ל-4090 עם DLSS 3 במשחקים תובעניים (ובעיקר תובעניים מבחינת RT). מניח שהדמו שלהם עם המכוניות יהיה מדד טוב, אבל גם סייברפאנק.
אני ממש כבר מדמיין את זה, כל הכוכבים מסתדרים לי, גם המעבד, גם הקווסט פרו, ויש לי את GoW שיעסיק אותי עד שאצליח להשיג המחיר שהוא לא שוד :cry:
משהו חייב להרוס לי. בטח מלחמה :/

מה שיהרוס לך זאת העובדה שאתה רוצה מחשב בבקושי 10 אבל מדבר על מחשב שנע בין 15 ל20 :)

כלומר, רק כרטיס מסך, לוח אם וספק יכולים בארץ לשפשף את ה10. אני משער שהכל תלוי בחוסרים בסדרה 4000, אם ימכרו אותו ב6000₪ או ב9000₪.

ספק + לוח אם יעלו לך בכיף 2000₪ לבד. זה או לקנות את הלוחות pcie 5 החדשים שעולים לא מעט או לקנות לוח אם עם 4 חיבורי 8 פינים לכרטיס מסך בלבד שזה לא סטנדרטי וגם ישלח אותך ללוחות גיימרים מיוחדים של 1000+ שקלים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ספטמבר 2022, 01:09

כן, זה העניין, שאני מתאר לעצמי שבסביבות ההשקה זה יהיה קרוב יותר ל-9000 מאשר 6000… אבל אני אופטימי, ושוב - מזל שיש את GoW להעסיק אותי בימי נובמבר הקרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2022, 19:21

היום יצא dlss לflight simulator. העדכון dlss 3 יגיע באוקטובר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2022, 19:29

היום יצאו המעבדים החדשים של AMD, סדרה 7000 שהיא הראשונה שמבוססת על זן 4.

7600x - שש ליבות, עד 5.3Ghz.
7700x - שמונה ליבות, עד 5.4Ghz
7900x - שתים עשרה ליבות; עד 5.6Ghz
7950x - שש עשרה ליבות, עד 5.7Ghz

כבר יש ביקורות, אבל יהיה באמת מעניין כשתצא סדרה 13 של אינטל ונראה את ההבדלים.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 28 ספטמבר 2022, 08:17

אינטל הכריזה אתמול ונראה שעל הנייר סדרה 13 עדיפה במעט לצרכי גיימינג.
כך או כך נראה ששתי הסדרות החדשות צורכות הרבה יותר אנרגיה, כך שצריך להשקיע בפתרון קירור איכותי יותר. מבאס שלא מצליחים לשפר דרסטית את האספקט הזה.
עוד משהו שחשוב לזכור זה שמעכשיו צריך ddr5 בעלות לא נמוכה כדי לנצל את המעבדים עד הסוף (ובZEN 4 זו חובה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2022, 10:33

לא ראיתי שחייבים DDR5 במעבדים החדשים של AMD, אבל פיננסית זה לא כזה נורא. אני קניתי זיכרון בתקופת הקטסטרופת זיכרונות ואז הוא עלה איזה 200$ ל-16GB. עכשיו אפשר להשיג באמזון 32GB של DDR5 בפחות מ-200$ כולל משלוח חינם לישראל. 32GB בפחות מ-1000 שקלים אחרי מיסים זה לא רע, אבל כמובן שצריך לשים לב איזה זיכרון קונים כי עם לייטנסי גבוה מספיק, אפשר לקנות בטעות DDR5 איטי מ-DDR3 איכותי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ספטמבר 2022, 12:57

DrKeo כתב:לא ראיתי שחייבים DDR5 במעבדים החדשים של AMD, אבל פיננסית זה לא כזה נורא. אני קניתי זיכרון בתקופת הקטסטרופת זיכרונות ואז הוא עלה איזה 200$ ל-16GB. עכשיו אפשר להשיג באמזון 32GB של DDR5 בפחות מ-200$ כולל משלוח חינם לישראל. 32GB בפחות מ-1000 שקלים אחרי מיסים זה לא רע, אבל כמובן שצריך לשים לב איזה זיכרון קונים כי עם לייטנסי גבוה מספיק, אפשר לקנות בטעות DDR5 איטי מ-DDR3 איכותי.

אזזז..... איזה זכרון מומלץ לי לקנות? :)
מהירות וכו'... והאם ללכת על 16 או כבר 32?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2022, 15:24

עדין לא התעמקתי בDDR5, אבל כלל האצבע הוא latancy כמה שיותר נמוך (בכל ארבע הקטגוריות) ומהירות שעון כמה שיותר גבוהה. ככל שהלייטנסי נמוך וככל שהמהירות גבוהה ככה המחיר של הזיכרון עולה :)

אתה יכול לבדוק מהירות של זיכרון בעזרת חלוקה שלהם, מחלקים את המהירות ב-Mhz ב-latancy ומקבלים מספר. ככל שהמספר יותר גבוה, ככה הזיכרון מהיר יותר. וזה חל בין דורות, אז נניח אתה יכול להשוות מספר שיצא לך בזיכרון DDR4 למספר שיצא לך ב-DDR5.

אה, ולך על 32GB, ללא ספק. הקונסולות כבר היום מספקות בערך 14GB, זה אומר שעם ה-overhead של חלונות ושאר הירקות אתה די חייב 32GB אם אתה רוצה שהמחשב ישרוד כמה שנים. אבל כמובן שאתה תמיד יכול לקנות 16 ואז לקנות 16 נוספים בתאריך מאוחר יותר. זה אחד הדברים שהכי קל לשדרג במחשב ואתה יכול לחסוך ככה איזה 400 שקלים ביום הקניה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ספטמבר 2022, 16:23

תודה!

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 ספטמבר 2022, 19:56

DrKeo כתב:עדין לא התעמקתי בDDR5, אבל כלל האצבע הוא latancy כמה שיותר נמוך (בכל ארבע הקטגוריות) ומהירות שעון כמה שיותר גבוהה. ככל שהלייטנסי נמוך וככל שהמהירות גבוהה ככה המחיר של הזיכרון עולה :)

אתה יכול לבדוק מהירות של זיכרון בעזרת חלוקה שלהם, מחלקים את המהירות ב-Mhz ב-latancy ומקבלים מספר. ככל שהמספר יותר גבוה, ככה הזיכרון מהיר יותר. וזה חל בין דורות, אז נניח אתה יכול להשוות מספר שיצא לך בזיכרון DDR4 למספר שיצא לך ב-DDR5.

אה, ולך על 32GB, ללא ספק. הקונסולות כבר היום מספקות בערך 14GB, זה אומר שעם ה-overhead של חלונות ושאר הירקות אתה די חייב 32GB אם אתה רוצה שהמחשב ישרוד כמה שנים. אבל כמובן שאתה תמיד יכול לקנות 16 ואז לקנות 16 נוספים בתאריך מאוחר יותר. זה אחד הדברים שהכי קל לשדרג במחשב ואתה יכול לחסוך ככה איזה 400 שקלים ביום הקניה.

הקונסולות נותנות אולי 14 למשחק ,אבל זה זיכרון מאוחד
תזכור שבpc גימינג מכובד היום ,הזיכרון עדין נפרד ראשי וגרפי

אני גם ממליץ לקנות כבר 32 לסגור סיפור לשנים
בגלל שבזכרונות עדיף שהכל יהיה דומה בגלל ביצועים ויציבות
הכל דומה גם חשוב שהזכרון ירוץ בדו ערוצי ,כי זה תורם מאוד לביצועים

אבל לא חושב שב16 גיגה ראשי + כרטיס מסך מכובד מלא בvram
הוא ירגיש הבדל במשחקים שיש כרגע בשוק
חוץ ממצב שהוא מריץ דברים שטוחנים לו זיכרון ברקע ,אבל במצב כזה
הוא גם יבזבז מהביצועים של הcpu

בכל מקרה מסכים אתך על ההמלצה ,אבל יותר כמו שאמרתה בחשיבה לעתיד
ולא הייתי שם את ה400 שקל בצד ,למצוא זיכרונות דומים בדיוק עוד כמה שנים ,לא בהכרח יהיה קל
זה כבר למכור את הזיכרונות בזול ולקנות 32 גיגה בזוג או רביעה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2022, 20:51

זה נכון, אבל כבר היום יש משחקים שממליצים 32GB כמו SC, אז בסוף יהיה ללאסקין 32GB. אם הוא יחליט עכשיו או עוד שנתיים, זאת כבר החלטה שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ספטמבר 2022, 21:52

עכשיו, עכשיו…
ויש ניתוח של 4090 עם DLSS 3 ב DF!
עם דגש על הDLSS החדש.
צופה עכשיו, כבר בחצי… מסקנת ביניים - אם הקונסולות היו מושקות עכשיו עם הטכנולוגיה הזו - היינו במקום אחר לגמרי. איזה פספוס. וזה העניין, שגם אם יצאו קונסולות פרו עם משהו כזה או אפילו יותר טוב - עדיין נתקענו. אין אפילו DLSS 1 :( וזה ממש עולם אחר.
הביצועים ״רק״ פי 2.5 במשחקים שתלויים בCPU, אבל גם פי 5.5 במשחקים שתולים בעיקר בGPU.
בסייברפאנק זה פי 4.

אה, וחשוב לא פחות - זה גם עושה את האנימציות חלקות יותר.
כמו בטלוויזיות עם החלק. תהיה , רק ששם זה מרגיש לא קשור ויוצר אפקט אופרת סבון זול ועוד מלא תופעות לוואי, ופה זה (ככל הנראה) משפר את האנימציה ומחליק את כל התנועה, ולא מוסיף שום לאג מורגש. מה שכן, הטכנולוגיה עדיין לא מושלמת, וגם הבילד שלהם לא היה מה שיושק.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 ספטמבר 2022, 22:32

DrKeo כתב:זה נכון, אבל כבר היום יש משחקים שממליצים 32GB כמו SC, אז בסוף יהיה ללאסקין 32GB. אם הוא יחליט עכשיו או עוד שנתיים, זאת כבר החלטה שלו.

כאחד שלומד עכשיו על דברים כאלו
פחות במובן משחקים ,יותר במובן רחב יותר של מערכת הפעלה ואפליקציות והגישה לזיכרון ,כולל מה היו הבעיות בעבר שהרבה פחות קימות היום ( דרקו בטח יודע - אבל מערכות הפעלה היום מנהלות משאבי זיכרון הרבה יותר טוב ממערכות ישנות )

אני חושב שרק בגלל העניין שבמקרה של שדרוג עתידי
להשיג זיכרון זהה יכול להיות קצת קשה,
במקרים מסוימים אפילו לפנות למקומות כמו איבי ולקנות משומש
רק שהנתונים הרלוונטים יהיו זהים ,אני עומד בהמלצה שלי

זה לא שהמערכת לא תעבוד בזיכרונות לא זהים
אבל הוא עלול לאבד במקרה כזה את הדו ערוציות
ובכל מקרה הזיכרון יפעל בקצב של הזיכרון האיטי במערכת

במקרים מסוימים זה גם יכול להיות פחות יציב

זה דומה לעניין שבמחשבי גימיניג היום קונים או 2 כרטיסי זיכרון ram
או 4
ולא 1 או 3 ,המערכת עדין תפעל אבל תאבד חלק מהביצועים

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 ספטמבר 2022, 23:01

Laskin כתב:עכשיו, עכשיו…
ויש ניתוח של 4090 עם DLSS 3 ב DF!
עם דגש על הDLSS החדש.
צופה עכשיו, כבר בחצי… מסקנת ביניים - אם הקונסולות היו מושקות עכשיו עם הטכנולוגיה הזו - היינו במקום אחר לגמרי. איזה פספוס. וזה העניין, שגם אם יצאו קונסולות פרו עם משהו כזה או אפילו יותר טוב - עדיין נתקענו. אין אפילו DLSS 1 :( וזה ממש עולם אחר.
הביצועים ״רק״ פי 2.5 במשחקים שתלויים בCPU, אבל גם פי 5.5 במשחקים שתולים בעיקר בGPU.
בסייברפאנק זה פי 4.

אה, וחשוב לא פחות - זה גם עושה את האנימציות חלקות יותר.
כמו בטלוויזיות עם החלק. תהיה , רק ששם זה מרגיש לא קשור ויוצר אפקט אופרת סבון זול ועוד מלא תופעות לוואי, ופה זה (ככל הנראה) משפר את האנימציה ומחליק את כל התנועה, ולא מוסיף שום לאג מורגש. מה שכן, הטכנולוגיה עדיין לא מושלמת, וגם הבילד שלהם לא היה מה שיושק.

אמנם אין בקונסולות אפילו DLSS 1, אבל זה רק כי זה הפתרון של נוידיה. השתמשו בטכניקות אפסקייל כאלו עוד על הPS4, לא היו טענות מיוחדות על GOW למשל, הטכניקות שלהם מספיק טובות. הדברים האלה ישארו בקונסולות ובוודאי ישתכללו עוד בדור החדש.
האמת שאני לא יודע, אולי בPS5 אפשר להשתמש בקלות בפתרון של amd, שהוא אמנם לא בדיוק ברמה של dlss 2 אבל הוא לא רע בכלל. אבל גם אם לא יש למפתחות שבאמת דוחפות את הקונסולה את הטכניקות שלהם. לפי מה שהבנתי בספיידרמן על הpc אפשר אפילו לבחור בפתרון שאינסומניאק השתמשו בו על הps4, לצד האפשרות לבחור בdlss או fsr.
ולצד כל זה יש רזולוציות דינמיות שחברות כמו יוביסופט לדוגמה מצליחות ליישם בצורה מוצלחת על הקונסולות. בקיצור, יהיה בסדר :).

אבל כן, כל זה רק ברמת ה"כמעט dlss 2", אין ספק שמסתמן שdlss 3 יהיה קפיצה נוספת משמעותית. אבל בהתחשב בזה שזו טכנולוגיה של נוידיה, אני בספק אם זה היה מגיע לקונסולות בכל זמן שהוא.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים