נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 19 ינואר 2022, 21:19

Kazz כתב:
Laskin כתב:אנחנו לא יכולים לדעת בשלב הזה אם זה פגע או לא, אנשים עדיין רוצים קונסולות כי לא כולם שחקני מחשב, אבל בטח שיכול להיות שנראה ירידה חדה בהמשך הדור ומיצוי מהיר יותר של קהל היעד.

יותר הגיוני לראות פגיעה, אם יש כזו, בשנים הראשונות של הקונסולה כי מי שקונה בשנים הראשונות הוא משתמש קור שכנראה מכיר גיימינג על המחשב ויכול בפוטנציה לוותר על קונסולה. עם השנים והתפשטות הקונסולה לצרכנים יותר קז'ואליים פוחת הסיכוי שלצרכנים האלה יש מושג או עניין בגיימינג על מחשב.

כשסוני הוציאו את הפס4פרו הם אמר שחלק מזה זה הנטישה באמצע הדור למחשב. אז להם יש את כל המידע שצריך.

DrKeo כתב:הפחדות? הפחדות של מי? על מה? מישהו אמר שקונסלוות לא ימכרו יותר? המספרים של משחקי סוני בסטים די עצובים, בערך מליון עותקים כל אחד. ואם סוני תוציא כל אחד ואחד מהמשחקים שלה לסטים, הנטו של כל המהלך הזה יהיה הפסד כספי, לא רווח. זה כנראה עדין יהיה בליפ ברדאר של סוני, אבל עדין, הפסד.

אם אתה לא מבין את האנטרס של מיקרוסופט בלהוציא את המשחקים שלהם למחשב, כנראה שזה לא ילך לשום מקום.

הפחדות של כל מי שחשב שהמהלך של מיקרוסופט יפגע במכירות קונסולה ושאנשים פתאום יתחילו לוותר עליה לטובת קניית מחשב גיימינג.
האינטרס של מיקרוסופט הוא אותו אינטרס של סוני: יש ימבה כסף לעשות. הסיכון הלא סביר שאנשים שעד כה שיחקו בקונסולה יעברו למחשב בטל בשישים לעומת הכסף שאפשר לעשות מכל שאר האנשים.

אני לא מבין מאיפה שלפת את המספר של מיליון עותקים. סתם מהאוויר. אין לנו שום מספר רשמי חוץ מאשר מה שסווים אמר על הורייזון ו ה 250% ROI שלו בתקופה בה הנתון פורסם.
קצת אירוני, אבל אתה שוכח שהמשחקים של סוני הם גם ב EGS. כנראה עשו שם מספר מינורי. אבל לך תדע.

לגבי פגיעה במכירת קונסולות: ה Xcloud בפוטנציאל לפגוע הרבה הרבה יותר מאשר זמינות המשחקים על המחשב.

glass man כתב:אה זה לא פגע באקסבוקס שאין להם אקסקלוסיבים? אז למה הם סיימו מקום שני בדור הקודם? למה אנשים כמוני נוטרים להם טינה על סקילבאונד?

למה הם סיימו מקום שני? כי הם התחילו במקום שני תודות לרצף החלטות וחרף זה שבתחילת הדור עדיין כל המשחקים של מיקרוסופט היו בלעדיים לחומרה.
אז מה זה אומר לך? מתי תתפכחו מהתפיסה שתוכן בלעדי הוא be all and end all?

אם מאזן הכוחות הדור הזה ישתנה יהיה לזה הרבה סיבות לפני זמינות משחקי סוני על המחשב: מיקרוסופט לא יורה לעצמה ברגל, הוצאת קונסולה שנייה במחיר זול יותר, סוני מעלה מחירי משחקים ועושה כמה פשלות PR, מיקרוסופוט קונה את בת'סדה ואקטי.

swym כתב:לסוני אין פלטפורמת הפצה משלה לPC ובטח שאין cross-buy. זה נכון שמבחינתם להוציא כל משחק לPC באיחור זו בוננזה עסקית, כי מדובר בהרבה מאד כסף ומעט מאד השקעה על פורט (כנראה עשרות מליונים למשחק. כבר דווח ממזמן שHZD עשה 250% החזר על ההשקעה), אבל מצד שני האסטרטגיה שלהם היא כנראה יותר בכיוון של לעשות גם upsell לקונסולה עצמה: "זוכרים את המשחק שקניתם לא מזמן לPC? אז ההמשך שלו זמין עכשיו רק לPS5!" - זה בערך המקום שבו מיקרוסופט הייתה עם היילו לפני עשור וחצי.

אולי למישהו בסוני יושב בקצה המחשב רעיון ה upsell אבל התופעה הזו קיימת היא תופעת לוואי זניחה. המוטיבציה היא לעשות ימבה כסף ולתקוע יתד בפלטפורמה שממשיכה לגדול ושנותנת מעבר מהיר לעתיד בלתי-נמנע של דגש על שירותים ולא על חומרה ספציפית, כולל תרחיש של הזרמה בלבד.

זה שמייק עשו טעויות עם המחיר והקינקט הכפוי לא מבטל את זה שהם עשו גם טעות עם אפס אקסקלוסיבים מושכים בדור הקודם
על אותו משקל זה שסוני עשו רצף החלטות נכון, לא מבטל את זה שהאקסקלוסיבים מ2016 והלאה תרמו לניצחון.

המומנטום שהפס4 נתן לפס5 כל כך חזק שאפשר לטעון בלי כל הגזמה שהפס4 ניצח לבדו לסוני גם את הדור הקודם וגם את הדור הזה. אבל בדור הבא, (PS6) שסוני כבר לא תוכל לנוח בזכות ניצחונות עבר, גיימרים כבר יתחילו לעשות את החושבים שלהם שמייק נגסה להם כל כך הרבה בצד ג' ועכשיו גם סוני מוסיפה מלח ומוציאה את האקסקלוסיבים לפיסי?

הרי זה לא שמייקרוסופט תעצור באקטי, למישהו פה יש ספק שהיא תמשיך לצמצם את ההיצע של סוני? היא תנוח כמה שנים כמו דוב שאכל קצת יותר מדי...ואחרי תרדמת קצרה הם ימשיכו לאכול :)
בלי האקסקלוסיבים סוני יאבדו את מה שיש להם..

בגלל זה לטעמי הם חייבים לעשות "אחורה פנה" מהאסטרטגיה ההזוייה הזו של הPC ולהשקיע חזק בPS חזרה גם ברכישות יפניות וגם באקסקלוסיבים שלהם, ולעשות את כל זה על סטראוידים הכי חזקים שיש להם.
חזור למעלה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 11:18

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 13:10

גורם לך לחשוב על הסוויטצ׳ הבאה. יש מצב שהן יהיו בכוח די דומה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 13:29

אני עדיין ממש מקווה שתהיה סוויץ' 2 נייחת בלבד :) זה נראה כל כך לא נח לשחק ככה, אני לא בקטע של ניידות בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 13:39

Laskin כתב:אני עדיין ממש מקווה שתהיה סוויץ' 2 נייחת בלבד :) זה נראה כל כך לא נח לשחק ככה, אני לא בקטע של ניידות בכלל.

אז תשחק עם הדוק על הטלביזיה עם שלט פרו. לא תדע בכלל שאתה יכול לשלוף אותה.

ואני מוכן לשים כסף שאם תהיה לך סוויטצ׳, אתה תשחק בה במצב נייד לא מעט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 14:18

שום סיכוי. אלא אם אהיה מרותק למיטה או משהו, ולא יהיה מי שיעזור לי לעבור לסלון :)
אבל גם אז, אשחק רק במשחקי קלפים או משחקים אחרים שממש בנויים לזה, לא אקשן ממבט ראשון/שלישי ושאר משחקי AAA, זה לא נתפס בעיניי לשחק ככה את זלדה ומריו (והרי זו הסיבה שאני אקנה קונסולה של נינטנדו)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 14:55

Laskin כתב:שום סיכוי. אלא אם אהיה מרותק למיטה או משהו, ולא יהיה מי שיעזור לי לעבור לסלון :)
אבל גם אז, אשחק רק במשחקי קלפים או משחקים אחרים שממש בנויים לזה, לא אקשן ממבט ראשון/שלישי ושאר משחקי AAA, זה לא נתפס בעיניי לשחק ככה את זלדה ומריו (והרי זו הסיבה שאני אקנה קונסולה של נינטנדו)

לא נראה לי ששחקת זלדה ומריו שנים. בזלדה יש אתגרים, במריו יש מירוצים למניהם, כל מני שיטים שהם מאוד כיפים אבל אתה עושה בעיקר ל-reward. אין מספק מלעשות את אחד מאלה בשירותים או מתחת לשמיכה. וכמובן שגם אינסוף אינדים או לנצח כמה מירוצים במריו קארט וכו׳. יש אינסוף דברים לעשות עם הסוויטצ׳ במצב ניידת שזה לא ״אוי לא אני בדיוק באמצע הרגע הכי אפי בהסטוריה של משחקי הוידאו ב-gow״. ובו, אם הפס4 הייתה ניידת ברור שכולנו היינו נלחמים בוולקריז במצב נייד מתחת לשמיכה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 16:32

לא... אלף פעמים לא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 19:31

Laskin כתב:לא... אלף פעמים לא

או שתהיה בעל הסוויטצ׳ הראשון שלא מוציא אותה ממצב דוק, או שפשוט אין לך מושג שאתה בהחלט תוציא אותה ממצב דוק ותשחק בה במצב נייד :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 ינואר 2022, 20:46

אני גם חושב שהסוויץ 2 תיהיה בערך בכח של הסטים דיק
רק מבוססת arm ולא x86
אני לא חושב אבל שיהיה לה 16 גיגה זיכרון מאוחד ,אבל בגלל התאמת
תוכנה לחומרה ,אני מעריך ש10-8 גיגה יספיקו לה

ובגלל המחיר שנינטנדו בטח תשיק ,לא חושב שיצאו מעל 256 גיגה ssd
בהשקה

אבל פה צריך לזכור ,כמה מפתחות יפתחו במיוחד לסטים דיק ?
לסוויץ 2 ,כל משחק שיגיע אליה יחיב מהמפתחת במינימום של המינימום לעשות פורט למערכת ההפעלה של הסוויץ

לאומת זאת הסטים os ,מבוססת לינוקס ,וחלק מהמשחקים יקבלו
המרה מwin ללינוקס ,לא היתי בונה על הרבה צד שלישי שינצלו טוב
את החומרה בסטים דיק ,מתחרות לסטים דיק שכבר קימות בשוק
רק מריצות win10-11 ,טובות בעיקר למשחקי דור קודם ומטה
לא שזה רע ,לשחק משחקים בערך בהגדרות ps4 בנידות זה מצוין
וזה כולל כבדים דוגמת rdr2

אבל זה דוגמה מצוינת לחומרה חזקה בהרבה ,שלא מנוצלת טוב
כי הנידות שאני מדבר אליהן חזקות משמעותית מהps4

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 21:13

ו-nvidia מתכננת לשחרר את מעבד ה-ARM הראשון שלה ב-2023, פיתוח ישראלי, וזה מתאים בול לסוויטצ׳ ב-2024. כלומר, אם זה לא יהיה high end מדי בשביל נינטנדו. לפחות נקווה שהמעבד שיהיה שם יהיה חזק מהיגואר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 ינואר 2022, 23:08

זה אנקדוטלי לגמרי אבל לפחות המקרה שלי תומך במה שנדב אמר. חשבתי שאני הולך לשחק בעיקר בסוויץ בעיקר במצב נייח, אבל נינטנדו נתנו לנו להציץ במה שיחקנו הכי הרבה ב2021 ואיך שיחקנו.. ולפי נינטנדו שיחקתי 60% מהזמן במצב הנייד 40% במצב הנייח :) עבורי זו הפתעה גמורה :)

אבל בדיעבד קל לי להסביר את זה, כשהבחורה אומרת לך "תהיה זמין עוד שעה אם לא אתה מת" הכי זורם פשוט לשחק משהו בסוויץ במצב הנייד להעביר תז'מן :)
למי שרוצה לבדוק את הסטטיסטיקות שלו ב2021.
https://www.nintendo.co.uk/Misc-/2021-N ... 86190.html?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 23:19

כולם רוצים לשחק את הדברים האפים הגדולים על המסך הגדול עם סראונד, אבל זה רק חלק מאוד מסויים במשחקים. אנחנו משחקים אינדים, אנחנו עושים משימות צד או אתגרים שהם קצת ״גריינדים״ וכל הדברים האלה באים יופי במצב נייד. אני משחק בסוויטצ׳ כל הזמן בזמן שאשתי רואה ראליטי סוג ב׳. אתה לא נעלם לאיזה חדר לשחק בו, אבל אתה לא צריך לסבול את האח הגדול והיא לא צריכה לסבול את מריו קראט :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 ינואר 2022, 07:36

glass man כתב:זה אנקדוטלי לגמרי אבל לפחות המקרה שלי תומך במה שנדב אמר. חשבתי שאני הולך לשחק בעיקר בסוויץ בעיקר במצב נייח, אבל נינטנדו נתנו לנו להציץ במה שיחקנו הכי הרבה ב2021 ואיך שיחקנו.. ולפי נינטנדו שיחקתי 60% מהזמן במצב הנייד 40% במצב הנייח :) עבורי זו הפתעה גמורה :)

אבל בדיעבד קל לי להסביר את זה, כשהבחורה אומרת לך "תהיה זמין עוד שעה אם לא אתה מת" הכי זורם פשוט לשחק משהו בסוויץ במצב הנייד להעביר תז'מן :)
למי שרוצה לבדוק את הסטטיסטיקות שלו ב2021.
https://www.nintendo.co.uk/Misc-/2021-N ... 86190.html?

איך נינטנדו יודעת את המידע הזה בכלל ?
אולי החישן שמנתק מהדוק שומר את המידע הזה ?
זה מעניין אותי הרבה יותר מאיך שיחקתי

כי GPS ככל הידוע לי אין ,והוא גם לא יכנס דרך תקרות
ולא מדויק למרחקים כאלו קצרים

עם אתה דרך הרשת הביתית ,עד הדוק של הoled
כולם היו דרך wi fi ,זה אומר שהם לא יכלו לראות שום הבדל בנתונים
בין דוק לניד ,וגם בoled ,הרוב עדין לא יחברו את הדוק לכבל אינטרנט

הזיהוי תנועה של הגוי קונג לא רלוונטים כי פעילים בשני המצבים

אז אני חושב על 2 אפשרויות

1 החישן של החיבור / ניתוק מהדוק שומר מידע

2 החישן של חיבור / ניתוק הגוי קונג שומר מידע
( במקרה הזה זה בעיתי ,כי למי שיש גימפאד פרו זה לא יהיה רלוונטי )

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2022, 12:00

מה זאת אומרת? ברור שהסוויטצ׳ יודעת מתי היא בדוק ומתי היא ניידת, ליטרלי כל המערכת של המכשיר מבוססת על זה. הרזולוציה משתנה, התמונה עוברת מהoutput של הusb-c למסך של המכשיר וכך הלאה. זה אשכרה השם של המכשיר - סוויטצ׳, כי המכשיר יודע לעשות סוויטצ׳ בין שני מצבים. היא פשוט עוקבת אחרי כמה זמן היא בmode הז וכמה זמן היא בmode הזה, סופר פשוט.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 ינואר 2022, 19:19

DrKeo כתב:האנטרס של מיקרוסופט מאוד שונה משל סוני. חלונות שייך להם, להוציא משחק לחלונות זה להוציא משחק לאקוסיסטם שלהם. לסוני אין יד ב-PC ובנוסף לזה אין להם אפילו חנות שם. או במילים אחרות, אין להם מה לחפש שם.

מאיפה שלפתי את המליון עותקים? אמרתי, steam spy. אני חושב שלגיא יש מנוי שם והוא יכול לראות נתונים יותר מפורטים אז הוא מוזמן לספר. בכל מקרה מליון או מליון וחצי עותקים זה לא משנה, בסוף זה בוטנים מבחינת רווחים לפלייסטיישן, חטיבה שמכניסה כמעט 25 מליארד בשנה.

בנוגע ל-XCLOUD, פעם אחרונה שבדקתי היא פלטפורמה של מיקרוסופט, אז איך פלטפורמה של מיקרוסופט יכולה לפגוע במיקרוסופט? למיקרוסופט אין מקום ספציפי למשחקים שלה יותר, אתה קונה אותם פעם אחת ב-eco system שלהם ומאותו רגע תשחק אותם איפה שבא לך, אם זה בxcloud, במחשב או באקסבוקס, הפלטפורמה לא משנה. סוני לעומת זאת לא חייה בעולם הזה. מיקרוסופט רוצה שכל העולם יהיה ב-gamepass, סוני רוצה שכל העולם יקנה פס5. זה ההבדל בין מיקרוסופט לסוני, וזה שורש העניין של הטפשות של להביא משחקי פלייסטיישן למחשב (אם זה באמת להביא את כולם ולא רק הבלחה פה ושם).

מיקרוסופט על המחשב עושה את הכסף הגדול דרך סטים. אם זה טוב למיקרוסופט, זה טוב לסוני.
סוני לא צריכים חנות על המחשב בשלב זה. כדי לקבל את ההחלטות הכי טובות לגבי האסטרטגיה הם צריכים את הנתונים הכי טובים. נתונים אלה מתקבלים בהוצאה על החנות הכי פופולארית על הפלטפורמה. לכן גם אין בלעדיות לחנות של אפיק.

סטימספיי לא רלוונטי יותר משיטות הערכת מכירות אחרות מאז שסטים עשו את שינויי הפרטיות לפני כמה שנים. חלק משיטות ההערכה שמות את הורייזון בטווח שמגיע גם מעל
ל 3 מליון עותקים. ויש גם את העותקים של אפיק שאתה לא לוקח בחשבון.
בכל אופן, הנתון הרשמי היחידי הוא ההחזרה על ההשקעה של 250% שזה טוב מאוד, וזה היה לפני שנה כבר אם אני לא טועה.

אם סוני רוצה מכירות יותר גבוהות אז יש דרך מאוד ברורה לעשות את זה (לא לחכות 3 שנים).

לגבי XCLOUD, זה לא משנה שזה פלטפורמה של מיקרוסופט. החשש שלך ושל אחרים שזמינות המשחקים על המחשב יפגע במכירות החומרה של קונסולות ה XBOX.
אם XCLOUD יעלה בפופולאריות הסיכוי שהוא יגרום לאנשים לוותר על רכישת הקונסולה גדול יותר מאשר הסיכוי שזמינות המשחקים על המחשב יעשו זאת.

סוני רוצה שכל העולם יקנה פס5 אבל יש לה 4 דורות של מידע לדעת שיש אוכלוסייה שלא תעשה את זה אבל כן תקנה את המשחקים במחשב. יחד עם עלויות הפיתוח של משחקים, יחד עם זה שהם רואים את החיל שמיקרוסופט עושה בסטים בלי פגיעה במכירת הקונסולות, הטיפשות תהיה לא להתרחב ולהציע את המשחקים שלה על המחשב.

האפשרות ההגיונית היא שהרכישה של אקטי תדרבן את סוני עוד יותר להתרחב לשוק המחשב. סוני יצטרכו מקור רווח חדש בשביל הבור שיתווצר בעתיד בו משחקי אקטי לא ישוחררו על הפלייסטיישן. הם ייצטרכו עוד רווחים כדי שהם יוכלו לעשות רכישות גדולות משלהם, ואם הם יינסו לקנות מפיצה אז זה ששחרורים למחשב ימשיכו כרגיל יהיה לטובתם במו"מ.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 ינואר 2022, 19:47

DrKeo כתב:מה זאת אומרת? ברור שהסוויטצ׳ יודעת מתי היא בדוק ומתי היא ניידת, ליטרלי כל המערכת של המכשיר מבוססת על זה. הרזולוציה משתנה, התמונה עוברת מהoutput של הusb-c למסך של המכשיר וכך הלאה. זה אשכרה השם של המכשיר - סוויטצ׳, כי המכשיר יודע לעשות סוויטצ׳ בין שני מצבים. היא פשוט עוקבת אחרי כמה זמן היא בmode הז וכמה זמן היא בmode הזה, סופר פשוט.

העקיבה זה מה שמעניין אותי ,כי זה מצריך שהחומרה והתוכנה
יתמכו בזה ,וזה לא משהו משמעותי לשחקן
או לנינטנדו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2022, 23:43

Kazz כתב:מיקרוסופט על המחשב עושה את הכסף הגדול דרך סטים. אם זה טוב למיקרוסופט, זה טוב לסוני.
סוני לא צריכים חנות על המחשב בשלב זה. כדי לקבל את ההחלטות הכי טובות לגבי האסטרטגיה הם צריכים את הנתונים הכי טובים. נתונים אלה מתקבלים בהוצאה על החנות הכי פופולארית על הפלטפורמה. לכן גם אין בלעדיות לחנות של אפיק.

יש לך סימוכין אפילו לדבר אחד שאמרת פה? מיקרוסופט עושה את הכסף הגדול שלה דרך סטים? מאיפה המידע הזה? ומה הקשר בכלל?

Kazz כתב:סטימספיי לא רלוונטי יותר משיטות הערכת מכירות אחרות מאז שסטים עשו את שינויי הפרטיות לפני כמה שנים. חלק משיטות ההערכה שמות את הורייזון בטווח שמגיע גם מעל
ל 3 מליון עותקים. ויש גם את העותקים של אפיק שאתה לא לוקח בחשבון.
בכל אופן, הנתון הרשמי היחידי הוא ההחזרה על ההשקעה של 250% שזה טוב מאוד, וזה היה לפני שנה כבר אם אני לא טועה.

250% החזר השקעה על פורט שעלה לסוני כלום כסף? נשמע תומך בזה שהמשחקים שלה בקושי עושים 20 מליון דולר על המחשב. האמת שאם ההחזר הוא רק 250% אז כנראה שאפילו לא 10 מליון דולר.

Kazz כתב:אם סוני רוצה מכירות יותר גבוהות אז יש דרך מאוד ברורה לעשות את זה (לא לחכות 3 שנים).

ואז לגמרי לירות לעצמה בראש, נהדר. זה העניין, זה לא מכירות גבוהות יותר או פחות, זה השבירת מותג פלייסטיישן והתמורה לשבירה הזאת היא תקציב הבורקסים של ג׳ים ראיין.

Kazz כתב:לגבי XCLOUD, זה לא משנה שזה פלטפורמה של מיקרוסופט. החשש שלך ושל אחרים שזמינות המשחקים על המחשב יפגע במכירות החומרה של קונסולות ה XBOX.
אם XCLOUD יעלה בפופולאריות הסיכוי שהוא יגרום לאנשים לוותר על רכישת הקונסולה גדול יותר מאשר הסיכוי שזמינות המשחקים על המחשב יעשו זאת.

אמממ, חששות של מי? מה? מו? מי דבר על זה בכלל? למה אתה מכניס לי מילים לפה?

Kazz כתב:סוני רוצה שכל העולם יקנה פס5 אבל יש לה 4 דורות של מידע לדעת שיש אוכלוסייה שלא תעשה את זה אבל כן תקנה את המשחקים במחשב. יחד עם עלויות הפיתוח של משחקים, יחד עם זה שהם רואים את החיל שמיקרוסופט עושה בסטים בלי פגיעה במכירת הקונסולות, הטיפשות תהיה לא להתרחב ולהציע את המשחקים שלה על המחשב.

רק ששום דבר שכתבת פה לא נכון :)ֿ
מיקרוסופט בהחלט פוגעת במכירות הקונסולה שלה כשהיא מוכרת הכל במחשב, אבל למיקרוסופט לא אכפת יותר מהקונסולה שלה, אכפת לה מהפלטפורמה שנמצאת במחשב, בקונסולה וב-XCLOUD. סוני לעומת זאת, לא. לסוני יש מטרה אחת, שתקנה פס5, זהו, שום דבר אחר לא אמור להיות שם. אם הם פוגעים במכירות הקונסולה בשביל כמה שקלים, זאת החלטה פזיזה וטפשית.

Kazz כתב:האפשרות ההגיונית היא שהרכישה של אקטי תדרבן את סוני עוד יותר להתרחב לשוק המחשב. סוני יצטרכו מקור רווח חדש בשביל הבור שיתווצר בעתיד בו משחקי אקטי לא ישוחררו על הפלייסטיישן. הם ייצטרכו עוד רווחים כדי שהם יוכלו לעשות רכישות גדולות משלהם, ואם הם יינסו לקנות מפיצה אז זה ששחרורים למחשב ימשיכו כרגיל יהיה לטובתם במו"מ.

לול, כנראה שמשחק COD אחד בודד הכניס לסוני יותר מכל המשחקים שהיא תשחרר למחשב בדור שלם. ממש דרך להתמודד עם הרכישה של אקטיוויז׳ן, להוציא עוד משחקים למחשב, לגרום ליוזרים להרגיש שיש להם אפילו פחות בלעדיים או סיבה לקנות פס5, זה בטוח יעבוד.

kririn כתב:העקיבה זה מה שמעניין אותי ,כי זה מצריך שהחומרה והתוכנה
יתמכו בזה ,וזה לא משהו משמעותי לשחקן
או לנינטנדו

לעקוב אחרי המידע הזה זה מאוד חשוב לנינטנדו. מאוד חשוב לדעת מה המשתמשים שלך עושים עם המוצר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 ינואר 2022, 11:59

DrKeo כתב:יש לך סימוכין אפילו לדבר אחד שאמרת פה? מיקרוסופט עושה את הכסף הגדול שלה דרך סטים? מאיפה המידע הזה? ומה הקשר בכלל?

הקשר הוא שאתה בוחר להתמקד באינטרסים של מיקרוסופט על המחשב אבל לא נותן את הדעת שאת ההצלחה הגדולה שלהם במחשב הם עושים בחנות אחרת שהם משלמים בה קאט כרגיל.
אם מיקרוסופט יכולה לעשות את זה ולהצליח, גם סוני יכולה.

למיקרוסופט ב gold tier של המשחקים המכניסים ביותר בסטים ב 2021 יש 4 משחקים מתוך ה 11 סהכ שבקבוצה הזו.

DrKeo כתב:250% החזר השקעה על פורט שעלה לסוני כלום כסף? נשמע תומך בזה שהמשחקים שלה בקושי עושים 20 מליון דולר על המחשב. האמת שאם ההחזר הוא רק 250% אז כנראה שאפילו לא 10 מליון דולר.

250% נכון לבערך לפני שנה. אם סוני לא מרוצים אז למה הם ממשיכים? הורייזון לפני כמה שבועות קיבל עדכון DLSS. יותר מהכל זה כנראה הכנת הפיצ'ר לגרסת המחשב של משחק ההמשך.

DrKeo כתב:ואז לגמרי לירות לעצמה בראש, נהדר. זה העניין, זה לא מכירות גבוהות יותר או פחות, זה השבירת מותג פלייסטיישן והתמורה לשבירה הזאת היא תקציב הבורקסים של ג׳ים ראיין.

אה, גם מיקרוסופט ירתה לעצמה בראש, אז? אני שוב חוזר ואומר מה החשש שלך, של לאסקין ושל אחרים היה: גרסאות מחשב יובילו לירידה במכירת חומרת הקונסולות.
אז בוא תראה לי איך מכירות הקונסולה של ה XBOX נפגעו. המותג והיוקרה של ה XBOX נשברו?

DrKeo כתב:רק ששום דבר שכתבת פה לא נכון :)ֿ
מיקרוסופט בהחלט פוגעת במכירות הקונסולה שלה כשהיא מוכרת הכל במחשב, אבל למיקרוסופט לא אכפת יותר מהקונסולה שלה, אכפת לה מהפלטפורמה שנמצאת במחשב, בקונסולה וב-XCLOUD. סוני לעומת זאת, לא. לסוני יש מטרה אחת, שתקנה פס5, זהו, שום דבר אחר לא אמור להיות שם. אם הם פוגעים במכירות הקונסולה בשביל כמה שקלים, זאת החלטה פזיזה וטפשית.

ומה הסימוכין שלך לטענה שמיקרוסופט 'בהחלט פוגעת במכירות הקונסולה שלה'? הקצב מכירה חסר התקדים לקונסולות XBOX?
כמה ראיות אתה צריך כדי להודות שהטיעון שלך היה שגוי? למה קשה כל כך להפנים שלרוב המוחלט זה לא משנה אם משחק זמין על המחשב?

אם סוני רוצים שרק ייקנו פס4 או 5 אז למה כבר שנים הם מציעים את PS NOW? למה הם מתחילים לפתח גם למובייל? לסוני יש מטרה אחת: למקסם את הכסף והרווחים מהמוצרים שלהם לנוכח העלויות שממשיכות לעלות. אם המציאות בשוק מעידה שהפגיעה במכירת קונסולות היא זניחה at best, למה שסוני תמנע מעצמה מקור הכנסה נוסף?

DrKeo כתב:לול, כנראה שמשחק COD אחד בודד הכניס לסוני יותר מכל המשחקים שהיא תשחרר למחשב בדור שלם. ממש דרך להתמודד עם הרכישה של אקטיוויז׳ן, להוציא עוד משחקים למחשב, לגרום ליוזרים להרגיש שיש להם אפילו פחות בלעדיים או סיבה לקנות פס5, זה בטוח יעבוד.

אז בגלל שהרווח לא ישתווה ל COD היא צריכה לוותר על כל רווח נוסף כלשהו? כי זה ממש חכם. לרוב מי שקונה קונסולה לא אכפת מזמינות על המחשב. אני מצטער, תצטרך להשלים עם עם זה. זה מה שהנתונים הקיימים מראים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 ינואר 2022, 11:28

סקירה מעולה של DF על ההכניסה של 3080 לGeforce now ועל החוויה בכללותה. מדהים לראות איך השירות של NVidia משאיר אבק לXCloud ולסטאדיה בכל פרמטר אפשרי. פשוט מרהיב.

וכרגיל הXCloud מאוד רחוק מParity עם סטאדיה וGeforce Now.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 ינואר 2022, 15:53

והוא זמין בישראל :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2022, 09:20

הקריפטו מאיט, מחירי כרטיסי המסך ירדו ב5-10 אחוז באירופה. בנוסף זמינות רכיבים ליצור צ׳יפים הולכת להתגבר משמעותית בקיץ כך שיכול להיות שלקראת סוף השנה סופסוף נצא מהמשבר הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2022, 09:54

הלוואי והייתי אופטימי כמוך… אני עדיין מצפה לשלם מעל 10 אלף על מחשב חדש, מקסימום אהה מופתע לטובה, אבל אני כרגע לא רואה את זה בגלל ירידה רגעית של 5 אחוז

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2022, 12:23

עדין יעלה 10,000? בהצלחה לבנות מחשב טוב ב-10,000 היום, רק לקנות 3080 יעלה לך יותר מ-6000 שקלים היום. כרטיס מסך + מעבד זה בסיבות ה-9000 ומשם יש לך עוד מחשב שלם לבנות, מ-SSD M2 טוב שבכיף יעלה לך 1000 שקלים ועד זיכרון, לוח אם וכו׳. לבנות מחשב גיימינג באמת טוב היום זה בכיף 12K. כשהמחסור ירגע זה יהיה חצי.ֿֿֿֿ

אגב, FYI, גם מחירי לוחות האם זינקו בגלל מחסור הצ׳יפים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2022, 13:42

כתבתי מעל 10 אלף ואני מתכנן לקנות רק כשתצא סדרה 4000 בסוף השנה, אז גם אחרי הירידה אני חושב שיעלה מעל 10

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים