נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 אוגוסט 2020, 00:07

והנה מה שכנראה יהיה ה-RTX3090 ליד ה-RTX2080... הכרטיס מאסיבי בצורה מפחידה,ואמור גם להגיע עם מתאם מיוחד כי ממה שהבנתי אין אף ספק כוח עם חיבור 12 פינים שתומך בו נכון להיום.
תמונה
לפי השמועות,אמור להגיע עם 5248 ליבות CUDA,20% יותר מה-2080TI וכמובן שהפרש הביצועים צפוי להיות גדול בהרבה בגלל שיפורי ארכיטקטורה,ויגיע עם כמות זיכרון פסיכית לחלוטין של 24GB GDDR6X עם כמעט 1TB/S רוחב פס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2020, 00:09

אלוהים ישמור, הכרטיס הזה בגודל של XSX. מעניין מה יהיו השיפורי ביצועים, אם הכרטיס נניח ירוץ ב-2Ghz אז יהיה מדובר ב56% יותר TF לפני שמתחשבים בשיפורי ביצועים בין הארכיטקטורות.

החלק היותר חשוב, המחירים. על פי השמועות:
3060 - 400$
3070 - 600$
3080 - 800$
3090 - 1400$

מצד שני ג'נסון ידוע בזה שהוא מסוגל להמציא מחיר מאחורי הקלעים שניה לפני שהוא עולה לבמה כך ששום דבר לא באבן אפילו אם זאת דליפה אמיתית.
We're just normal men. We're just innocent men

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 22 אוגוסט 2020, 02:19

אז אם לא יהיה שינוי,זה בעצם אותם מחירים שהיו לסדרת ה2000 לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2020, 09:27

matangt6 כתב:אז אם לא יהיה שינוי,זה בעצם אותם מחירים שהיו לסדרת ה2000 לא?

פחות או יותר, הגרסאות founders היו:
2060 - 300$
2070 - 600$
2080 - 800$
2080 - 1200$

אבל היו גרסאות מצד ג׳ שהיו זולות יותר:
2060 - 300$
2070 - 500$
2080 - 700$
2080 - 1000$

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוגוסט 2020, 09:37

פאק, 1400 דולר הולך להיות יקר מאוד פה :(
חשבתי יהיה 1000 דולר... מקווה שזה בסוף יהיה המחיר כי אני ממש רוצה את הכרטיס הזה בסוף השנה. אם ההפרשים מה3080 לא יהיו משמעותיים ברמה שיצדיקו את המחיר אני פשוט אלך עליו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2020, 09:50

פשוט צריך לחכות, אין מה ללכת על כרטיס רק כי השם שלו גבוה יותר, יכול להיות שההבדל בין ה3080 ל3090 יהיה רק נניח 10% בביצועים ורוב הפרש המחיר הוא בגלל שיש (על פי השמועות) ל3080 10GB זיכרון ול3090 יש 24GB.

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 22 אוגוסט 2020, 13:20

מה שבטוח שזה יהיה שידרוג טוב מסדרת 1000 ככה או ככה. מקווה שלא יקרעו אותנו עם המחירים שלהם פה בארץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2020, 14:12

כן, מסדרה 1000 זאת תהיה קפיצה רצינית, בטח סביבות הפי 3 ביצועים לעומת כרטיס מקביל ועל גבי זה DLSS ו-RT שזה כמובן עולם חדש לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 אוגוסט 2020, 15:14

המחיר נשמע לי מונפץ לחלוטין. מילא ה-3090 שנראה פשוט כאילו הדביקו שני כרטיסים אחד לשני בלי לקרוא לזה SLI, אבל הטיפוס הזוחל במחירים בגרסת הmid-range/enthusiast זה כבר מגוחך: ה-960 וה-970 הפכו לכרטיסים האולי הכי פופולאריים של NVIDIA אי פעם והם שוגרו במחירים של 200$ ו-329$ בהתאמה... שלושה דורות מאוחר יותר והקפיצה במחיר היא של פי 2 לדגם עם מספור מקביל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2020, 18:42

swym כתב:המחיר נשמע לי מונפץ לחלוטין. מילא ה-3090 שנראה פשוט כאילו הדביקו שני כרטיסים אחד לשני בלי לקרוא לזה SLI, אבל הטיפוס הזוחל במחירים בגרסת הmid-range/enthusiast זה כבר מגוחך: ה-960 וה-970 הפכו לכרטיסים האולי הכי פופולאריים של NVIDIA אי פעם והם שוגרו במחירים של 200$ ו-329$ בהתאמה... שלושה דורות מאוחר יותר והקפיצה במחיר היא של פי 2 לדגם עם מספור מקביל.

וקפיצה של 200$ שטוחה בין דגם לדגם כן הגיוני? כי זה מה שהיה עם סדרה 2000. וממילא, כמו שאמרתי, ג'נסן ממילא מנפיץ מחיר שניה לפני שהוא עולה לבמה אז כך או כך, גם אם זה אמיתי, מדובר גג ב-ballpark כללי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אוגוסט 2020, 21:09

במחירים כאלו ,אני ידחה עוד יותר קנית מחשב חדש
בps4 יש לי עוד כמה בילעדים שאפילו לא התחלתי לשחק עדין
אז ps5 יחכה בינתים

את הxbox one x ,אני כניראה יחליף בxsx
ויחכה לזמן שעלות תועלת יהיה לי נוח לקנות מחשב משחקים
אני רוצה אחד שיחזיק כמה שנים טובות בלי שדרוג

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 אוגוסט 2020, 21:29

לדעתי המחירים האלו עוד יתפוצצו להם בפרצוף. כשמחיר של כרטיס חדש (במיד ריינג') יותר גבוה מקונסולת דור חדש לגמרי שיוצאת בערך באותו הזמן, יש בעיה.
כמובן שהכרטיסים האלו חזקים יותר ממה שיש באותה קונסולה, אבל זה רק כרטיס, כדי לבנות קופסא עובדת שתשלים את הכוח שלו צריך להוציא עוד כמה מאות דולרים.
וכשמסתכלים על pc שלם ועל המחיר שלו, צריכה להיות תמורה. אז אתה מקבל מחשב שהוא משמעותית חזק מהפס5 נניח, אבל האם משחקים יפותחו כדי לנצל את היתרון הזה? לא, אם כבר המגמה הפוכה.
יהיה 60 fps ואפילו מעבר, אבל כשאלו המחירים... זה באמת מצדיק את זה? כל עוד לא מפותח ליין צד א' כביכול שינצל את הכוח, כמו שסוני עושה, כמו שקריסיס היה, לדעתי לא.

(*כותב שורות אלו רץ לקנות RTX2060 ברגע ששמע על משחק עם RT, וכנראה ירכוש מחשב גיימינג חדש עם סדרה 4xxx או גג 5xxx. אז סך הכל אני די צבוע וחלש מול הבעיה, אבל מנסה להסתכל עליה לרגע מבחוץ :)).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 אוגוסט 2020, 21:35

זה מרגיש לי כל כך בזבוז לשדרג את הכרטיס 1080 שלי למשהו כמו 3070/3080 כשאני יודע שה-CPU שלי הולך להיות בעיה. המחשב שלי בן יותר מ-4,הוא עדיין סוחב לא רע אבל בהחלט מראה את סימני הגיל,ועדיין אני לא חושב ש-PC חדש בשנה הקרובה ייתן לי את ה"קפיצת דור" שאני מצפה לה בכל פעם שאני מחליף מחשב,אם כי זה קורה אחת ל-7 שנים בדרך כלל..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2020, 21:39

אני משער שגם ה-3060RTX יהיה חזק מהקונסולות אז אני לא חושב שNV יורים לעצמם ברגל. הם יורים לעצמם ברגל רק אם AMD תחתוך אותם מלמטה עם הכרטיסי RDNA 2 :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 אוגוסט 2020, 21:55

DrKeo כתב:אני משער שגם ה-3060RTX יהיה חזק מהקונסולות אז אני לא חושב שNV יורים לעצמם ברגל. הם יורים לעצמם ברגל רק אם AMD תחתוך אותם מלמטה עם הכרטיסי RDNA 2 :)

זה לא העניין, העניין הוא שהכרטיסים ממש יקרים.
בוא נגיד את זה ככה, כאן בפורום אנחנו האחוזון הקטנטן של הגיימרים, וגם כאן יש אותי, אותך, ואולי עוד איזה אחד או שניים שמקפידים להחזיק מחשב גיימינג חזק ביחס לכל תקופה.
וגם כשאני עושה את זה, אני לא באמת יכול להצדיק את זה לעצמי מבחינה הגיונית, זו פשוט השריטה שלי... אני חייב לראות את הכל על אולטרה ולדעת שזו הצורה היפה ביותר שהמשחק יכול להראות בה, גם אם אני יודע שב99% מהמשחקים ההבדל לא מורגש בכלל תוך כדי גיימפלי.

ועם זאת, המחירים פעם היו הרבה יותר זולים כדי להשיג את זה. עכשיו השאלה היא כזו, האם יש מהפכה באופק של גיימינג הpc? משהו שמצדיק את זה? אני לא רואה את זה, ואפילו להפך. ההבדלים ברובם המכריע, בטח שבתחילת דור, יהיו 60fps+ מול 30 בקונסולות. יהיו 4k native מול פתרונות אחרים בקונסולה. פעם היית קונה מחשב שמעט יותר יקר מקונסולה בשביל זה, ב2021 אתה תקנה מחשב בפי 2 כסף בשביל זה.
על זה אני מדבר כשאני אומר שזה יתפוצץ להם בפרצוף.
נכון שמלכתחילה שוק הגיימינג pc לא מכוון למיינסטרים של הקונסולות, מראש זה אחוז הרבה יותר קטן מהשחקנים, אבל בסופו של דבר כשהפער במחיר מתרחק כל כך בגדול, נשאלת השאלה, האם המשחקים יפותחו כדי להצדיק את זה, ויזואלית? אני לא רואה את זה קורה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 אוגוסט 2020, 22:20

משחקים שרצים על מחשבי היי-אנד לא באמת מצדיקים את פערי המחירים בין פיסי לקונסולות כבר הרבה,הרבה זמן...תור הזהב של ה-PC בשנות ה-2000 המוקדמות עם משחקים כמו HL2,Far Cry,Doom3 וכמובן קרייסיס כבר נגמר מזמן וכנראה לא יחזור,אולי יהיו פה ושם משחקים כמו Flight Simulator או Star Citizen אבל אלו מקרים נדירים.
גם אני שרוט כזה מגיע לגיימינג על הפיסי,זו הדרך המועדפת שלי לשחק כל דבר שהוא לא משחק מכות/ספורט/סתם משהו שמתאים לשחק עם חברים אבל כשאני חושב על הסכום שאני אצטרך להשקיע במחשב הבא שלי כדי לקבל משהו שיהיה משמעותית טוב ממה שאני אקבל על הפס5/XSX,אני די נרתע מהרעיון אבל על מי אני עובד..אני אעשה את זה בכל זאת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 אוגוסט 2020, 22:28

אתה אומר בדיוק את מה שאני אומר. תור הזהב מאחורינו, אבל בעוד שאפשר להעריך שהפער בין גרסאת pc לגרסאת קונסולות ברוב המשחקים ישאר פחות או יותר כמו בדור הזה, ההפרש במחירים רק גדל וגדל משמעותית.
בסופו של דבר יש גבול, אם אדם 'נורמלי' יעדיף לשחק את AC על הps5 מאשר על הpc בזכות המחיר (והעובדה שכנראה כבר יש לו ps5 בזכות היתרונות, וצד א', שזו כן מביאה), אדם 'שרוט' כמונו יעדיף להשקיע עוד כמה מאות דולרים בשביל מכשיר שיריץ לו את AC ב60fps.
אבל יש גבול, השאלה היא איפה הוא עובר. המחירים האלו, לדעתי, זה בדיוק איפה שהוא עובר...
המחירים חייבים לרדת למשהו שיותר מזכיר את השנים הקודמות, או שהשיפורים בגרסאות הpc צריכים להיות משמעותיים וכוללים את רוב שוק משחקי הAAA.
כמו שאתה אומר, תסריט 2 כנראה לא יקרה. אז אם תסריט 1 לא יקרה, לדעתי זה עוד יתפוצץ להם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוגוסט 2020, 22:39

אני נשארתי על הגדר בדורות האחרונים והחזקתי מעמד עם ה RX480 המזדקן שלי (שמריץ באמת 90% מהמשחקים, על אחלה הגדרות ב1080P), בעיקר בגלל המחירים. לא יכולתי להצדיק הוצאה שכזאת.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2020, 01:00

בואו נראה אתכם מדברים כשמשחקים עוד 3-4 שנים יהיו על סף להיות RT במלואם עם 6-7 אפקטים במקביל ובקונסולות יהיה אולי אחד ומה תחשבו על ההפרש הגרפי אז :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 אוגוסט 2020, 02:13

אתה באמת חושב ככה? אני לא מתווכח עם העובדה שהכוח לעשות משחקים כאלו יהיה קיים, אבל אתה באמת חושב שמלבד משחקים בודדים, מפתחות באמת יתחילו לפתח פורטים שמנצלים את מלוא הכוח של הpc?
מצד אחד אפשר להגיד שסך הכל סדרה 2xxx כן מנוצלת על ידי אחוז מסוים משוק הAAA (גם אם ממש לא הרוב), אבל זה גם סוף דור, נקודה שבה באופן קבוע פורטי pc מותחים טיפה יותר את הגבול, ואלו גם מנועים שכבר נבנים עם הדור הבא ויכולות הRT שלו בראש.

קשה לי להאמין שמעכשיו נראה באופן עקבי כל שנה משחקי pc שוברים עוד שיא ועוד שיא באופן עקבי. פשוט כי זה אף פעם לא קורה, גם אם הפעם קוראים להבדל המשמעותי RT ולא פיx כוח TF.
אני מאמין שהRT יהיה מוצלח יותר בPC, אבל אני מאמין שזה יהיה בסופו של דבר בערך כמו ההבדל הנוכחי במשחקים - בהגדרות, ברזולוציות, במספר קרניים, וכמובן בקצב fps שהמשחק יכול להחזיק עם ההגדרות הללו.
כלומר - הפער ישאר כזה שיפנה בעיקר ל'שרוטים' כמונו, ונכון שזה המצב כבר שני דורות, אבל פעם את ההבדל היחסי הזה קיבלנו במחיר הרבה יותר נמוך.

שוב, אם כן ינצלו את כוח הpc פתאום, סבבה. אבל מצד אחד קשה לי לראות פתאום את פורט הPC של AC הבא הבא (שיצא בדור ה4xxx) הופך להיות מפלצת RT שמביכה את גרסאות המינסטרים על הקונסולות, וקשה לי לראות מפיצה גדולה שאומרת למפתחת 'עזבו קונסולות, דחפו את החומרה לקצה ותעשו לנו קרייסיס חדש'.
המצב, לדעתי, ישאר זהה. המחיר, כמסתמן, ממש לא.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 אוגוסט 2020, 03:25

DrKeo כתב:בואו נראה אתכם מדברים כשמשחקים עוד 3-4 שנים יהיו על סף להיות RT במלואם עם 6-7 אפקטים במקביל ובקונסולות יהיה אולי אחד ומה תחשבו על ההפרש הגרפי אז :)

אבל עד אז ,מין הסתם כרטיס דרג בינים
יתן אפרש ענקי מהקונסולות

תיראה את xsx וps5 ,ברוב המשחקים הcpu לא יהיה צוור בקבוק
גם בגלל תאימות תוכנה לחומרה ,גם בגלל שאלו לא מכונות מולטי טסקינג
וגם בגלל שהיום רוב המשחקים לא מפותחים בצורה שעושה חיים קשים לcpu

זיכרון ,אולי 16 גיגה מאוחד נשמע נמוך לדור הבא בpc
אבל לקונסולות דור הבא זה מספיק
כי כמו שכבר אמרתי ,לא מדובר במכונות מולטיטסקינג כמו pc
אז צריכת הזיכרון פחותה משמעותית מpc

Ssd מהיר יש בשניהם אז זאת לא מגבלה

הצוור בקבוק ברוב המשחקים זה הgpu
ועדין בתאימות תוכנה לחומרה הוא ינוצל טוב יותר
לאומת מקביל pc

ככה שבהתחלת הדור ,אני לא רואה איזה יתרון משמעותי לpc
בביצועים בפועל למשחקים ,מלבד מחשבי קצה עם כרטיסי מסך מאוד יקרים

עוד 3-4 שנים ? כניראה שכן ,אבל עד אז כניראה יהיו לפטופים
משמעותית חזקים מהxsx/ps5
ודסקטופ דרג בינים יהיה חזק בהרבה

אבל אני לא רואה איך בשנתים הבאות יהיה משתלם עלות תועלת לקנות pc משחקים חדש ,חוץ ממי שמשחק משחקים מאוד ספציפים
לדוגמה משחקי אסטרטגיה ודברים כאלו
לא שהחומרה של הps5/ xsx ,לא מסוגלת להריץ אותם טוב
פשוט הגימפאד שמגיע בקופסא לא טוב לזה ורובם לא יוצאים
לקונסולות

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 אוגוסט 2020, 06:15

DrKeo כתב:בואו נראה אתכם מדברים כשמשחקים עוד 3-4 שנים יהיו על סף להיות RT במלואם עם 6-7 אפקטים במקביל ובקונסולות יהיה אולי אחד ומה תחשבו על ההפרש הגרפי אז :)

האמת? לא יפריע לי כנראה... לא אומר "אין מצב שאשדרג לעולם", אבל אני באמת יכול לחיות עם פחות אפקטים. פעם זה היה הרבה יותר חשוב לי, אבל זה השתנה עם הזמן. בכל מקרה, זה הרבה יותר קשה עבורי לחבר את המחשב למסך הכי טוב בבית ( oled), לעומת קונסולה, אז במקום כלשהו אני מעדיף לשחק על ה ps4 בימינו, ומאמין שזה יהיה כך גם בהמשך.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אוגוסט 2020, 08:08

970 בזמנו נתן לך בערך פי שתיים יותר ביצועים מהפס4 ועלה 70$ פחות. 3070, לפחות לפי השערות שקראתי, אמור להיות טיפה יותר חזק מהכרטיס מסך ב seires x ולהערכתי סיכוי לא קטן שהוא גם יעלה מאה דולר יותר. לא תמורה מדהימה.. אם כי השוואה סימטרית יותר תהיה עם גל הכרטיסים של סוף 2021. אבל נכון לעכשיו לפחות זה לא זמן הכי טוב לקנות מחשב או כרטיס חדש להבנתי, אלא אם אתה מהאנשים שגם ככה מחליפים כרטיס כל שנתיים או שיש לך העדפה ברורה לשחק רק על מחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2020, 08:14

Stick כתב:אתה באמת חושב ככה? אני לא מתווכח עם העובדה שהכוח לעשות משחקים כאלו יהיה קיים, אבל אתה באמת חושב שמלבד משחקים בודדים, מפתחות באמת יתחילו לפתח פורטים שמנצלים את מלוא הכוח של הpc?
מצד אחד אפשר להגיד שסך הכל סדרה 2xxx כן מנוצלת על ידי אחוז מסוים משוק הAAA (גם אם ממש לא הרוב), אבל זה גם סוף דור, נקודה שבה באופן קבוע פורטי pc מותחים טיפה יותר את הגבול, ואלו גם מנועים שכבר נבנים עם הדור הבא ויכולות הRT שלו בראש.

קשה לי להאמין שמעכשיו נראה באופן עקבי כל שנה משחקי pc שוברים עוד שיא ועוד שיא באופן עקבי. פשוט כי זה אף פעם לא קורה, גם אם הפעם קוראים להבדל המשמעותי RT ולא פיx כוח TF.
אני מאמין שהRT יהיה מוצלח יותר בPC, אבל אני מאמין שזה יהיה בסופו של דבר בערך כמו ההבדל הנוכחי במשחקים - בהגדרות, ברזולוציות, במספר קרניים, וכמובן בקצב fps שהמשחק יכול להחזיק עם ההגדרות הללו.
כלומר - הפער ישאר כזה שיפנה בעיקר ל'שרוטים' כמונו, ונכון שזה המצב כבר שני דורות, אבל פעם את ההבדל היחסי הזה קיבלנו במחיר הרבה יותר נמוך.

שוב, אם כן ינצלו את כוח הpc פתאום, סבבה. אבל מצד אחד קשה לי לראות פתאום את פורט הPC של AC הבא הבא (שיצא בדור ה4xxx) הופך להיות מפלצת RT שמביכה את גרסאות המינסטרים על הקונסולות, וקשה לי לראות מפיצה גדולה שאומרת למפתחת 'עזבו קונסולות, דחפו את החומרה לקצה ותעשו לנו קרייסיס חדש'.
המצב, לדעתי, ישאר זהה. המחיר, כמסתמן, ממש לא.

אני חושב שברגע שמשחקים יבנו מday one להיות ידידותיים לRT בזכות הקונסולות אז הביצועים ישתפרו משמעותית ויהיה למפתחים מאוד קל לישם אפקטי RT נוספים כשהם בנו כבר את הבסיס. אני גם חושב שמנועים כמו UE5 יציעו המון אפשרויות לאפקטי RT ובזמן שבקונסולות מפתחים יאפשרו אפקט וחצי, ב-PC הם יוכלו לאפשר הרבה יותר. וזה לא שאין תקדים אגב, בכל דור הייתה גרפיקה משמעותית יותר טובה במחשב אחרי שנתיים לתוך הדור, פשוט בדור האחרון דברים פחות זזו. אני חושב שRT הוא פתח להזיז דברים שוב בהשקעה מינימאלית. RT זאת השקעה טכנית חד פעמית במנוע, זה לא דורש לבנות נכסים איכותיים יותר או להוסיף אנימציות וזה מיושם אוטומטית רוחבית על כל המשחק. בתאוריה זה אמור להיות משהו דומה יותר למשחקים שמישמים פיתרון צל או AO טוב יותר וזה משהו שאנחנו רואים ברוב המשחקים למחשב (כל משחק UE, כל המשחקים של יוביסופט, כל המשחקים של רוקסטאר וכו׳) אני באמת חושב שזה מועמד טוב להיות ההבדל הגדול בין המחשב לקונסולות. אני גם לא אהיה בשוק אם זה יהיה הפוקוס בפס5 פרו ובXSX-X.

כמובן שזאת השערה, אולי אני טועה בגדול, אבל ברגע שיש לך במחשב RT בכל שלושת היצרניות כרטיסים הגדולות ויש לך סדרות כמו סדרה 5000 של NVIDIA בחוץ (2024 אני משער? אנצע הדור) כשסדרה 3000 נחשבת לעתיקה ו-2000 ללא רלוונטית אז מפתחות, לפחות לדעתי, ישתוללו עם RT.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2020, 08:59

אני מסכים, וחושב שבגלל זה מאוד מאוד סביר שיהיו גרסאות פרו/וואטאבר גם בדור הזה. יהיה ביקוש לRT רציני, שאין ספק שלא יהיה הגרסאות הבסיס.

עידן - 3070 מאוד יכול להיות שייתן ביצועים של יותר מפי 2 מהכרטיס שיש בSeries X, בטח ובטח במשחקים עם RT, אז ההבדל בין מה שהיה עם ה970 לפס4 יחזור על עצמו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים