נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2021, 15:41

Uncle Pey'j כתב:וזה בהחלט קצת תמוהה בהתחשב בכוונה של המנכל החדש שלה לפתוח את קווי הייצור הפנימיים של החברה ללקוחות חיצוניים.

יש דברים שמיוצרים עדין ב-14nm וזה לגמרי אחלה להם, למשל קונטרולרי זיכרון. אני משער שאינטל תמכור את השימוש בפאונדריז המיושנות יותר שלה. בנתיים הם צריכים איכשהו להתחרות ב-AMD כך שכל עוד הם לא מצליחים להרים פסי יצור של 7nm פנימית, הם יצטרכו לפנות למשהו דומה חיצוני כמו ה-5nm של TSMC.
We're just normal men. We're just innocent men

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 14 יולי 2021, 12:14

מדהים כמה זמן לוקח להם אפילו לרדת ל10nm. יש סיפור מאחורי העיכוב הזה או שאינטל סתם חשבו שAMD לא רצינים עד שהם נרמסו ע"י רייזן כבר כמה דורות? אני מקווה שAlder lake יהיה שווה משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2021, 13:09

matangt6 כתב:מדהים כמה זמן לוקח להם אפילו לרדת ל10nm. יש סיפור מאחורי העיכוב הזה או שאינטל סתם חשבו שAMD לא רצינים עד שהם נרמסו ע"י רייזן כבר כמה דורות? אני מקווה שAlder lake יהיה שווה משהו.

להבנתי זה פשוט כשל מקצועי, פעם אחר פעם הם נכשלים להרים את הפס יצור של ה-10nm, שלא נדבר על ה-7nm. כלומר הוא כבר די קיים, אבל הם נותנים תעדוף לשווקים שבהם הם עושים יותר כסף כמו הלפטופים.

בתאוריה ה-10nm של אינטל היה אמור להתחרות ב-7nm של TSMC ואפילו לספק ביצועים טובים יותר, אבל כמו שאנחנו יודעים כבר 2021 ואינטל לא ממש מצליחה להריץ את הפס 10nm שלהם בזמן ש-AMD כבר מיצרת על 7nm מאז 2019.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יולי 2021, 10:13

איזה כשל ענק של קאפקום, וגם של דנובו...
בקצרה - הDRM פשוט מוריד את הביצועים לריצפה, באופן יחסי, ומלא מלא STUTTER, שלא קיים בכלל בקונסולות. והכי גרוע - זה קורה דווקא בזמן גיימפליי ולא ממש בקטעי מעבר... בסצינות מסויימות - יורד מ-120 פריימים לאיזור ה-30.

מה שאומר בעצם שהגירסה הפרוצה פשוט עובדת חלק ומושלם, ומי שמשלם - משלם על מוצר נחות משמעותית... קאפקום חייבים לבטל את הקקי הזה עוד היום.
זו לא הפעם הראשונה שמוצר ללא DRM עובד חלק יותר, אבל זו בטח אחת הדוגמאות הכי מובהקות, אם לא המובהקת ביותר. בזיון.

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 15 יולי 2021, 12:33

Laskin כתב:איזה כשל ענק של קאפקום, וגם של דנובו...
בקצרה - הDRM פשוט מוריד את הביצועים לריצפה, באופן יחסי, ומלא מלא STUTTER, שלא קיים בכלל בקונסולות. והכי גרוע - זה קורה דווקא בזמן גיימפליי ולא ממש בקטעי מעבר... בסצינות מסויימות - יורד מ-120 פריימים לאיזור ה-30.

מה שאומר בעצם שהגירסה הפרוצה פשוט עובדת חלק ומושלם, ומי שמשלם - משלם על מוצר נחות משמעותית... קאפקום חייבים לבטל את הקקי הזה עוד היום.
זו לא הפעם הראשונה שמוצר ללא DRM עובד חלק יותר, אבל זו בטח אחת הדוגמאות הכי מובהקות, אם לא המובהקת ביותר. בזיון.

לדעתי זה צריך להיות חוק אחרי שאחרי שבוע מחויבים להוריד את דנובו ממשחק שכבר נפרץ. לי אישית זה אף פעם לא הפריע אבל זה לא כבר נראה טוב..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 יולי 2021, 13:18

ברגעים כאלה אני אומר תודה לאל שאני תמיד קונה AAA בקונסולות.לPS5 אין כרגע, רבע מאחוז גיימרי הקור שיש לPC והוא עדיין מקבל יותר תשומת לב מגרסת הפיסי, לא נורמלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2021, 13:29

glass man כתב:ברגעים כאלה אני אומר תודה לאל שאני תמיד קונה AAA בקונסולות.לPS5 אין כרגע, רבע מאחוז גיימרי הקור שיש לPC והוא עדיין מקבל יותר תשומת לב מגרסת הפיסי, לא נורמלי.

רוב הסיכויים שהוא גם מכר טוב יותר מגרסת המחשב. אולי יש במחשב מאות מליוני אנשים, אבל החתך שמשחק במשחקי הAAA עם הגרפיקה היפה הוא מאוד קטן, קרוב יותר לגודל החתך שוק של הwiiu. אשר הפס4. כשאתה מסתכל על הסקרי חומרה של סטים, אולי 15% הם באמת אנשים שיקנו כרטיס מסך טוב. הרוב משחקים כל מני dota למניהם על לפטופים, לא RE וכו׳.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יולי 2021, 14:01

ממש לפני כמה דקות - משהו מעודד.
חבל רק שהם נזכרו אחרי כל כך הרבה זמן... ובא נראה מתי זה באמת יגיע ואם יפתור הכל לגמרי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 יולי 2021, 14:42

DrKeo כתב:
glass man כתב:ברגעים כאלה אני אומר תודה לאל שאני תמיד קונה AAA בקונסולות.לPS5 אין כרגע, רבע מאחוז גיימרי הקור שיש לPC והוא עדיין מקבל יותר תשומת לב מגרסת הפיסי, לא נורמלי.

רוב הסיכויים שהוא גם מכר טוב יותר מגרסת המחשב. אולי יש במחשב מאות מליוני אנשים, אבל החתך שמשחק במשחקי הAAA עם הגרפיקה היפה הוא מאוד קטן, קרוב יותר לגודל החתך שוק של הwiiu. אשר הפס4. כשאתה מסתכל על הסקרי חומרה של סטים, אולי 15% הם באמת אנשים שיקנו כרטיס מסך טוב. הרוב משחקים כל מני dota למניהם על לפטופים, לא RE וכו׳.

אני מסכים עם כל מה שאתה אומר פה, אבל לא יודע הדרישות של RE8 כל כך צנועות יחסית שאני בטוח שגם אנשים שלא נמצאים בטופ של הכרטיסים, וגם אנשים שלא שידרגו את המחשב 5-6 שנים יכולים להריץ אותו בלי בעיה, כאילו כן כמו שאמרת השוק הרבה יותר קטן מהקונסולות אבל כאילו עם המשחק הספציפי הזה יש כל כך הרבה אנשים שאמורים להיות מסוגלים לשחק אותו בלי בעיה ובלי לשדרג כלום לקראת הדור החדש... ועדיין אפס השקעה בהם מצד קפקום.

זה ביזיון שקורה כל דור מחדש עם מפיצה אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2021, 15:19

ברור שכשדור מתישן והמשחק רץ על הפס4 בת הכמעט עשור אז הרבה יותר GPU יכולים להריץ אותו. אבל עדין, הקהל קור שקונה את רוב משחקי ה-AAA במחשב הם קבוצה קטנה יחסית. זאת גם הסיבה שטענתי שהמעבר ל-RT יהיה מהיר, כי הקונסולות כבר מכילות את זה והקבוצה של האנשים שקונים משחקי 60$ במחשב יחליפו את הכרטיסים שלהם מאוד מהר. למען האמת, אם סדרה 3000 הייתה אשכרה בת השגה, אני לא הייתי מתפלא לראות את רוב הגיימרים בדרגתנו (כלומר יחסית קור) כבר עם כרטיסים עם יכולת RT עוד השנה וכשתצא סדרה 4000 (2022) הם יהפכו כבר ממש לסטנדרט מיינסטרימי. השאלה היחידה היא מחסור הסיליקון הארור הזה.

אגב, סקר סטים האחרון מראה שיש ל-18% מהמשתמשים כרטיס עם ליבות RT. אפילו במחסור החומרה המטורף הזה כשהקור של הקור כמונו לא מצליח להשיג סדרה 3000 יש התקדמות של כמעט 1% בחודש. ברגע שישתחרר צוואר הבקבוק של החומרה האחוז של בעלי כרטיס RT הולך לטוס חזק למעלה, אני משער שיותר מ-10% בשנה.

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 15 יולי 2021, 15:54

DrKeo כתב:ברור שכשדור מתישן והמשחק רץ על הפס4 בת הכמעט עשור אז הרבה יותר GPU יכולים להריץ אותו. אבל עדין, הקהל קור שקונה את רוב משחקי ה-AAA במחשב הם קבוצה קטנה יחסית. זאת גם הסיבה שטענתי שהמעבר ל-RT יהיה מהיר, כי הקונסולות כבר מכילות את זה והקבוצה של האנשים שקונים משחקי 60$ במחשב יחליפו את הכרטיסים שלהם מאוד מהר. למען האמת, אם סדרה 3000 הייתה אשכרה בת השגה, אני לא הייתי מתפלא לראות את רוב הגיימרים בדרגתנו (כלומר יחסית קור) כבר עם כרטיסים עם יכולת RT עוד השנה וכשתצא סדרה 4000 (2022) הם יהפכו כבר ממש לסטנדרט מיינסטרימי. השאלה היחידה היא מחסור הסיליקון הארור הזה.

אגב, סקר סטים האחרון מראה שיש ל-18% מהמשתמשים כרטיס עם ליבות RT. אפילו במחסור החומרה המטורף הזה כשהקור של הקור כמונו לא מצליח להשיג סדרה 3000 יש התקדמות של כמעט 1% בחודש. ברגע שישתחרר צוואר הבקבוק של החומרה האחוז של בעלי כרטיס RT הולך לטוס חזק למעלה, אני משער שיותר מ-10% בשנה.

רמת ההייפ והרעש שכרטיסי ה30XX יצרו, במיוחד ה3080 וה3070, עד היום לא ירדה. אני מניח שאם לא היה את הבום בכל הענף של הקריפטו התמונה הייתה שונה היום. בתור אחד שהצליח להשיג את ה3080 לפני שזה הגיע למחיר מגוחך זה באמת כרטיס מסך נפלא שהיה שווה את המחיר שלו. אני מניח שבקרוב מאוד אנחנו נראה את ה3060 עולה בטבלה הזאת מהר עם מה שהולך בסין ועם איך שמנסים להיפטר מהכרטיסים האלה שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2021, 16:44

ברגע שה-3060 יהיה זמין, הוא יתפוצץ בסטים. הוא יגיע מאוד מהר לקרוב מאוד ל-10% מהמשתמשים של סטים, וזה כרטיס חזק משתי קונסולות הדור הבא עם יכולות RT טובות בערך פי 4 מאלה של הקונסולות וזה לפני שאנחנו מדברים על DLSS. זה ממש אחלה של base line, שנגיע לשם בזמננו ומהר בכדי שהתעשיה תוכל להתחיל להתבסס על הכרטיס הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 יולי 2021, 19:49

כן ככל שהכרטיס הזה יאומץ מהר יותר על ידי שחקני הPC המפיצות יתחילו עוד יותר בנוח להתחיל לדחוף RT במשחקים שלהם.
בסוף יהיה לנו את הדור הכי טוב בהיסטוריה אני בטוח בזה, רק צריך לעבור את תקופת הקרוס ג'ן המסריחה הזו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 יולי 2021, 20:24

DrKeo כתב:ברגע שה-3060 יהיה זמין, הוא יתפוצץ בסטים. הוא יגיע מאוד מהר לקרוב מאוד ל-10% מהמשתמשים של סטים, וזה כרטיס חזק משתי קונסולות הדור הבא עם יכולות RT טובות בערך פי 4 מאלה של הקונסולות וזה לפני שאנחנו מדברים על DLSS. זה ממש אחלה של base line, שנגיע לשם בזמננו ומהר בכדי שהתעשיה תוכל להתחיל להתבסס על הכרטיס הזה.

בתור אחד שיש לו 3060 (בנייד )
יש כמה גרסאות של 3060 ,אם הבדלים משמעותים בינהם

אם ניקח נידים ,עד כמה שזכור לי ,יש 3 גרסאות רישמיות כרגע

1 max q - צריכת חשמל נמוכה יותר על חשבון ביצועים

2 max p - יותר חשמל וחום ומקבלים יותר ביצועים

3 גירסה בעלת אותם ביצועים כמו בpc
רק מולחמת על הלוח אם במקום חיבור pci e
(עדין לא ראיתי נידים כאלו ,כי די נדירים וגם שוקלים הרבה
אבל שמעתי שיש את זה והיה בעבר אם כרטיסים אחרים ,מין הסתם
לא המחשבים הכי נידים בעולם ,תחליף שולחני יותר מניד )

בכל מקרה מבירור שלי ,גם אם לוקחים אותו סוג ,יש הפרשי ביצועים
Max q בניד מסוים יכול לתת ביצועים טובים יותר מי max q במחשב אחר ,גם אם הcpu וram יהיו זהים

וככה גם אם הmax p

הסיבה לזה זה גם חום וגם צריכת חשמל
יש גמישות מסוימת ליצרניות ,אז חלק מורידות ביצועים
חלק מעלות ביצועים ,תלוי בניד

עכשיו שסטים רואה 3060 ,השאלה הגדולה אם הוא רואה גם אם זה ניד או ניח ?
כי הרבה נידים נמכרים אם 3060 ,הוא המחליף של ה2060
ועוד דבר מעניין ,לי בניד יש ווגה ob ,לשימושים קלים
ו3060 לכבדים ,איך סטים רואה את זה ? ,רואה 2 gpu ?
רואה רק מה שבשימוש ? ,כי חלק מהמשחקים רצים על הווגה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 יולי 2021, 20:52

הSwitch של valve

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 15 יולי 2021, 21:14

kririn כתב:
DrKeo כתב:ברגע שה-3060 יהיה זמין, הוא יתפוצץ בסטים. הוא יגיע מאוד מהר לקרוב מאוד ל-10% מהמשתמשים של סטים, וזה כרטיס חזק משתי קונסולות הדור הבא עם יכולות RT טובות בערך פי 4 מאלה של הקונסולות וזה לפני שאנחנו מדברים על DLSS. זה ממש אחלה של base line, שנגיע לשם בזמננו ומהר בכדי שהתעשיה תוכל להתחיל להתבסס על הכרטיס הזה.

Max q בניד מסוים יכול לתת ביצועים טובים יותר מי max q במחשב אחר ,גם אם הcpu וram יהיו זהים

וככה גם אם הmax p

סטים מחשיב את ה3060 שעל הלפטופים בצורה שונה מה3060 הרגיל.
https://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 יולי 2021, 22:55

matangt6 כתב:
kririn כתב:

וככה גם אם הmax p

סטים מחשיב את ה3060 שעל הלפטופים בצורה שונה מה3060 הרגיל.
https://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/

לא ידעתי ,בכל מקרה ראיתי עכשיו סירטון על סטים דאק
וזה מגניב ,ציפיתי למחיר באזור ה700 דולר
בפועל אם אני זוכר נכון המחיר ההתחלתי פחות מ400 דולר לדגם ה64 גיגה

אבל כן יש לי בעיה מסוימת אם הדגם הזה ,ואיך שssd עובדים
עם מערכות הפעלה חדשות ,כמות כזאת קטנה יכולה לשחוק את הssd מהר ,ואז תגידו בי לקונסולה ,נכון שאפשר להכניס כרטיס זיכרון לשמירות ,שיוריד חלק מהעומס ,אבל כרטיסי sd איטים מאוד יחסית לssd

אני חושב שהדגם של ה256 גיגה יותר משתלם

בכל מקרה הם אמרו שהמערכת יכולה להריץ גם משחקים של סטים os וגם של win
אבל לא היה ברור אם צריך להתקין win בשביל זה

בכל מקרה אני מאוד שמח ביתקדמות בחומרת המחשבים האלו
סוף סוף rdna 2 ,במחשב ניד

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 15 יולי 2021, 23:25

glass man כתב:הSwitch של valve

נראה ממש מעניין, במיוחד לאור העובדה שאפשר להתקין על הקונסולה לאנצרים של חברות אחרות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2021, 00:58

זה ניידת חזקה מהפס4 ב400$ ב2021, אני מקווה שזה proof of concept שהסוויטצ׳ 2 כן תוכל להיות בסביבות הכוח של הXSS עם DLSS.

לא דברו פה על המפרט אז:
- 8 CU של RDNA2 שרץ בין 1Ghz ל1.6Ghz. זה אומר טווח של 1TF ועד 1.64TF. צריך לזכור שזה RDNA2 כך ש1.64TF זה חזק משמעותית מהפס4 והקונסולה צריכה לרוץ רק ב800p.
- 16GB של LPDDR5.
- מעבד זן 2 עם 4 ליבות ו-8 ת׳רדים במהירות 2.4Ghz ועד 3.5Ghz.
- מסך LCD ברזולציית 800p ב60hz.
- NVMe של 64GB, 256GB או 512GB.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2021, 01:13

ניסיתי, אי אפשר להזמין לישראל כרגע :/

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יולי 2021, 02:20

אחלה מפרט לגמרי! הדבר הזה יריץ SF6 כמו גדול. הכמות זיכרון מרשימה מאוד למכשיר כזה.נדב לא נראה לי שנצליח להשיג אותו השנה אבל אם תרכוש תעדכן!
אין מה להגיד הם שיחקו אותה ציפיתי למשהו מעפן, הDPAD לא איפה שאני אישית הייתי ממקם אותו אבל נחייה לפחות יש DPAD.

באבא יאגה: כן, אפשר גם אפילו להתקין Windows על זה, אמנם זה בטוח יפגע בביצועים של משחקים כבדים, אבל אינדים? בטוח ירוצו כמו גדולים ואימולטורים גם כשהם רצים על WIndows. ואם מייקרוסופט יעשו אפלקציה ייעודית של game pass לזה וואו, הולך להיות לי הרבה שעות על הדבר הזה, זה ליטרלי הולך להיות מכונת האינדים הכי טובה שכסף יכול לקנות :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יולי 2021, 08:24

DrKeo כתב:ניסיתי, אי אפשר להזמין לישראל כרגע :/

הם אמרו שבהתחלה זה ימכר לפי רשימת הזמנות מהם
בניסיון מליתחמק מסקפלרים, רק מאוחר יותר ימכרו רגיל

בנוסף זה פתוח ליצרניות אחרות ליצר מוצרים דומים
בלי לשלם אגורה לסטים

דבר נוסף ,במשחקים כבדים זמן הבטריה יהיה באזור שעתים

glass man כתב:אחלה מפרט לגמרי! הדבר הזה יריץ SF6 כמו גדול. הכמות זיכרון מרשימה מאוד למכשיר כזה.נדב לא נראה לי שנצליח להשיג אותו השנה אבל אם תרכוש תעדכן!
אין מה להגיד הם שיחקו אותה ציפיתי למשהו מעפן, הDPAD לא איפה שאני אישית הייתי ממקם אותו אבל נחייה לפחות יש DPAD.

באבא יאגה: כן, אפשר גם אפילו להתקין Windows על זה, אמנם זה בטוח יפגע בביצועים של משחקים כבדים, אבל אינדים? בטוח ירוצו כמו גדולים ואימולטורים גם כשהם רצים על WIndows. ואם מייקרוסופט יעשו אפלקציה ייעודית של game pass לזה וואו, הולך להיות לי הרבה שעות על הדבר הזה, זה ליטרלי הולך להיות מכונת האינדים הכי טובה שכסף יכול לקנות :)

למכונת אינדים אתה צריך את זה ? ,יש סוויץ לאינדים
לי זה ניראה מגניב למשחקי קור שהרבה לא זמינים בסוויץ
נכון יתפשרות על 720p ,כמו בסוויץ ,אבל קונסולה חזקה בהרבה
כרגע אין לי זמן לשחק בעבודה ,אבל יש תקופות שכן יש לי לפעמים זמן
זה ניראה לי תחליף לסוויץ לחלק מהמשחקים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2021, 09:16

כן, הסוויץ׳ הרבה יותר מתאימה לאינדים, ותהיה בטוח שגם SF6 יעבוד על הסוויץ׳ או סוויץ׳ 2 כשיצא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יולי 2021, 10:03

shadowrun returns על הסוויץ? הוא לא ולא האחרים.
vestaria saga- המשחק הראשון של יוצר פייר אמבלם מאז פאקינג 2005 על הסוויץ? - לא וכנראה לעולם לא יהיה כי הוא מסוכסך עם נינטנדו כבר עשרים שנה.
Phoenix Point- של יוצר XCOM (וכן זה אינדי ) על הסוויץ-לא?

אני יכול להמשיך ולהמשיך.

SF6- יכול לרוץ על הסוויץ אבל לפי המדליף אין לו או ליורשת גירסה כזו, אולי תהיה בעתיד אולי לא, עדיף ללכת על בטוח :)
זה לא שאני הולך לשחק אונליין על הניידת הזו אבל היא תהיה TRAINING MACHINE מדהימה, בחופשות ובנסיעות, וסתם במרפסת שאין לי כוח להיות כבול לטלווזיה בשביל להתאמן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יולי 2021, 17:21

glass man כתב:shadowrun returns על הסוויץ? הוא לא ולא האחרים.
vestaria saga- המשחק הראשון של יוצר פייר אמבלם מאז פאקינג 2005 על הסוויץ? - לא וכנראה לעולם לא יהיה כי הוא מסוכסך עם נינטנדו כבר עשרים שנה.
Phoenix Point- של יוצר XCOM (וכן זה אינדי ) על הסוויץ-לא?

אני יכול להמשיך ולהמשיך.

SF6- יכול לרוץ על הסוויץ אבל לפי המדליף אין לו או ליורשת גירסה כזו, אולי תהיה בעתיד אולי לא, עדיף ללכת על בטוח :)
זה לא שאני הולך לשחק אונליין על הניידת הזו אבל היא תהיה TRAINING MACHINE מדהימה, בחופשות ובנסיעות, וסתם במרפסת שאין לי כוח להיות כבול לטלווזיה בשביל להתאמן.

יש מיליון ואחד אינדים על הסוויץ
מידי פעם נינטנדו עושה להם דירקט רק להם
אולי פה ושם יש משחק מסוים שאין ,אבל יש המון ממש המון אינדי לסוויץ
ובv2 וv3 ,הבטריה תחזיק לך הרבה יותר מהסטים דאק ,לפחות בגרסה v1 שלו

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 173 אורחים