נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 16 יולי 2021, 19:34

kririn כתב:
glass man כתב:shadowrun returns על הסוויץ? הוא לא ולא האחרים.
vestaria saga- המשחק הראשון של יוצר פייר אמבלם מאז פאקינג 2005 על הסוויץ? - לא וכנראה לעולם לא יהיה כי הוא מסוכסך עם נינטנדו כבר עשרים שנה.
Phoenix Point- של יוצר XCOM (וכן זה אינדי ) על הסוויץ-לא?

אני יכול להמשיך ולהמשיך.

SF6- יכול לרוץ על הסוויץ אבל לפי המדליף אין לו או ליורשת גירסה כזו, אולי תהיה בעתיד אולי לא, עדיף ללכת על בטוח :)
זה לא שאני הולך לשחק אונליין על הניידת הזו אבל היא תהיה TRAINING MACHINE מדהימה, בחופשות ובנסיעות, וסתם במרפסת שאין לי כוח להיות כבול לטלווזיה בשביל להתאמן.

יש מיליון ואחד אינדים על הסוויץ
מידי פעם נינטנדו עושה להם דירקט רק להם
אולי פה ושם יש משחק מסוים שאין ,אבל יש המון ממש המון אינדי לסוויץ
ובv2 וv3 ,הבטריה תחזיק לך הרבה יותר מהסטים דאק ,לפחות בגרסה v1 שלו

ומה זה מעניין לי את הסבתא, שיש מליון ואחד אינדים על הסוויץ אם המליון ואחד האלה זה לא האינדים שאני רוצה לשחק?
אתה מרוצה מהאינדים של הסוויץ? שמחתי לשמוע, אני לא.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יולי 2021, 22:15

glass man כתב:
kririn כתב:
glass man כתב:shadowrun returns על הסוויץ? הוא לא ולא האחרים.
vestaria saga- המשחק הראשון של יוצר פייר אמבלם מאז פאקינג 2005 על הסוויץ? - לא וכנראה לעולם לא יהיה כי הוא מסוכסך עם נינטנדו כבר עשרים שנה.
Phoenix Point- של יוצר XCOM (וכן זה אינדי ) על הסוויץ-לא?

אני יכול להמשיך ולהמשיך.

SF6- יכול לרוץ על הסוויץ אבל לפי המדליף אין לו או ליורשת גירסה כזו, אולי תהיה בעתיד אולי לא, עדיף ללכת על בטוח :)
זה לא שאני הולך לשחק אונליין על הניידת הזו אבל היא תהיה TRAINING MACHINE מדהימה, בחופשות ובנסיעות, וסתם במרפסת שאין לי כוח להיות כבול לטלווזיה בשביל להתאמן.

יש מיליון ואחד אינדים על הסוויץ
מידי פעם נינטנדו עושה להם דירקט רק להם
אולי פה ושם יש משחק מסוים שאין ,אבל יש המון ממש המון אינדי לסוויץ
ובv2 וv3 ,הבטריה תחזיק לך הרבה יותר מהסטים דאק ,לפחות בגרסה v1 שלו

ומה זה מעניין לי את הסבתא, שיש מליון ואחד אינדים על הסוויץ אם המליון ואחד האלה זה לא האינדים שאני רוצה לשחק?
אתה מרוצה מהאינדים של הסוויץ? שמחתי לשמוע, אני לא.

במקרה שלי בתקופה הזאת אין לי הרבה זמן לשחק
לא אינדים ולא קור

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יולי 2021, 22:27

על הסוויץ? לא נורא בסוף השנה יהיה לך הרבה מה לשחק :)

בכל מקרה אני מבין למה התכוונת שהסוויץ נותנת מבחר גדול של אינדים, אבל הכוונה שלי היתה שהסוויץ מקבלת 60% מהאינדים בערך והPC מקבל הכל :) או 99% מהם.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 יולי 2021, 08:25

glass man כתב:על הסוויץ? לא נורא בסוף השנה יהיה לך הרבה מה לשחק :)

בכל מקרה אני מבין למה התכוונת שהסוויץ נותנת מבחר גדול של אינדים, אבל הכוונה שלי היתה שהסוויץ מקבלת 60% מהאינדים בערך והPC מקבל הכל :) או 99% מהם.

משחקים באופן כללי ,אין לי הרבה זמן בגלל העבודה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יולי 2021, 12:19

השוואה בין dlss לfsr וגם נייטיב, במשחק הנוקמים
אומרים שזה לא קסם, אבל וואלה dlss זה קסם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2021, 15:25

FSR זה פיקציה, נראה פחות טוב מ-TAA והיום יש בערך לכל משחק TAA. זה דומה יותר לFXAA או MLAA שהיה בGOW ב2010, טכנולוגיה DOA שאני לא רואה סיבה למה מישהו ישתמש בה. היא זמינה בReshade כבר עשור.

מה שנקרא - נחכה לפיתרון AI שלהם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2021, 14:37

משטרת מלזיה משטיחה למעלה מאלף מחשבים לכרייה, שלכאורה גנבו חשמל או שקרכלשהו, עם מלא כרטיסים מסדרה 3000
(סתם ממציא שזה מסדרה 3000, אבל בואו נדמיין את הכאב)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2021, 14:46

Laskin כתב:

משטרת מלזיה משטיחה למעלה מאלף מחשבים לכרייה, שלכאורה גנבו חשמל או שקרכלשהו, עם מלא כרטיסים מסדרה 3000
(סתם ממציא שזה מסדרה 3000, אבל בואו נדמיין את הכאב)

לפחות שיקחו איזה מש״ק צעיר שימכור את כל הכרטיסים בחצי מחיר, הם דרסו שם איזה 50K דולר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2021, 14:49

הערכות מדברות על למעלה ממליון דולר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2021, 14:49

Laskin כתב:הערכות מדברות על למעלה ממליון דולר.

אז כנראה שזה 3090 בפנים..

עריכה:
אה, היו שם בערך 1000 מחשבים, זה אומר בערך 1000$ למחשב כך ש-3090 לא היה שם, בטח 3060 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2021, 15:24

לא יודע מה עשית כשהגעת ל-50 אלף דולר אחרי שאמרתי שהיו שם אלף מחשבים… חשבתי אולי יש לך כיוון למחשב כרייה ב-50 דולר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2021, 15:30

Laskin כתב:לא יודע מה עשית כשהגעת ל-50 אלף דולר אחרי שאמרתי שהיו שם אלף מחשבים… חשבתי אולי יש לך כיוון למחשב כרייה ב-50 דולר :)

פספסתי את הקטע של האלף :!:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2021, 15:35

המקלדת שלי כנראה החליטה שהקפה האחרון שנשפך עליה היה אחד יותר מדי, והיא מתחילה לזייף.
למישהו יש המלצה על מקלדת אלחוטית טובה שתהיה נוחה לכתיבה ושמישה לגיימינג? בצד הגיימינג ממש אין צורך במקלדת עם פונקציות מיוחדות או אורות בוהקים, רק שתעבוד רגיל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 15:56

לי יש המלצות רק לחוטיות, אז אם תהיה בקטע של חוטית, תן פינג :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 16:22

כבר יש שמועות ראשוניות לסדרה 4000 של NV, אני משער שהכוונה ל-4080RTX. על פי השמועות ההליך יצור יהיה 5nm ויהיו לו 144SM. אם ננחש 1.8Ghz אז מדובר בכרטיס של 64TF. אנחנו מדברים על ביצועי RT שחוצים את X10 ביצועי ה-RT בקונסולות. בשילוב עם DLSS, אני לא חושב שזה גס להגיד שה-4080RTX יוכל להריץ משחקי דור נוכחי שהם לגמרי Path traced. הדבר היחיד שכן רשמי הוא שהכרטיס יוצא שנה הבאה על פי NV.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יולי 2021, 16:24

Stick כתב:המקלדת שלי כנראה החליטה שהקפה האחרון שנשפך עליה היה אחד יותר מדי, והיא מתחילה לזייף.
למישהו יש המלצה על מקלדת אלחוטית טובה שתהיה נוחה לכתיבה ושמישה לגיימינג? בצד הגיימינג ממש אין צורך במקלדת עם פונקציות מיוחדות או אורות בוהקים, רק שתעבוד רגיל.

אתה חייב אלחוטית סטיק? ממש כואב לי להמליץ על משהו בכיוון הזה כשמקלדות מכניות חוטיות כל כך,אבל כל כך יותר טובות,ולכל שימוש,ממש לא רק לגיימינג.
אם אתה נעול על אלחוטית ופשוט רוצה משהו בסיסי,כל מקלדת אלחוטית של לוג׳יטק או מיקרוסופט כנראה תספיק לך,קח מה שזול,אין פה הרבה מקום להתחכם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 16:25

Uncle Pey'j כתב:
Stick כתב:המקלדת שלי כנראה החליטה שהקפה האחרון שנשפך עליה היה אחד יותר מדי, והיא מתחילה לזייף.

אתה חייב אלחוטית סטיק? ממש כואב לי להמליץ על משהו בכיוון הזה כשמקלדות מכניות חוטיות כל כך,אבל כל כך יותר טובות,ולכל שימוש,ממש לא רק לגיימינג.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יולי 2021, 16:28

DrKeo כתב:כבר יש שמועות ראשוניות לסדרה 4000 של NV, אני משער שהכוונה ל-4080RTX. על פי השמועות ההליך יצור יהיה 5nm ויהיו לו 144SM. אם ננחש 1.8Ghz אז מדובר בכרטיס של 64TF. אנחנו מדברים על ביצועי RT שחוצים את X10 ביצועי ה-RT בקונסולות. בשילוב עם DLSS, אני לא חושב שזה גס להגיד שה-4080RTX יוכל להריץ משחקי דור נוכחי שהם לגמרי Path traced. הדבר היחיד שכן רשמי הוא שהכרטיס יוצא שנה הבאה על פי NV.

אני כבר מדמיין את הפיסי הבא שלי..סדרה 4000,Zen 4/Raptor Lake,DDR5, Pcie 5.0...גרר.
בכל מקרה,טוב לראות שנוידיה חוזרת לtsmc כנראה,אני כן מקווה לשיפור משמעותי ב-clocks כי זו באמת נקודה שRDNA2 פשוט השאירה להם אבק כארכיטקטורה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 16:31

וואו, נשמעת כמו קפיצה מטורפת… אני כל כך שמח שלא היה מלאי לסדרה 3000 עכשיו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 16:33

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:כבר יש שמועות ראשוניות לסדרה 4000 של NV, אני משער שהכוונה ל-4080RTX. על פי השמועות ההליך יצור יהיה 5nm ויהיו לו 144SM. אם ננחש 1.8Ghz אז מדובר בכרטיס של 64TF. אנחנו מדברים על ביצועי RT שחוצים את X10 ביצועי ה-RT בקונסולות. בשילוב עם DLSS, אני לא חושב שזה גס להגיד שה-4080RTX יוכל להריץ משחקי דור נוכחי שהם לגמרי Path traced. הדבר היחיד שכן רשמי הוא שהכרטיס יוצא שנה הבאה על פי NV.

אני כבר מדמיין את הפיסי הבא שלי..סדרה 4000,Zen 4/Raptor Lake,DDR5, Pcie 5.0...גרר.
בכל מקרה,טוב לראות שנוידיה חוזרת לtsmc כנראה,אני כן מקווה לשיפור משמעותי ב-clocks כי זו באמת נקודה שRDNA2 פשוט השאירה להם אבק כארכיטקטורה.

אני לא חושב שמהירות השעון רלוונטית מדי, בסוף זה ביצועים פר TF. ודווקא שם AMD עשתה שיפור אדיר, גם בביצועים פר TF וגם בצד של היעילות צריכה. דווקא מהירויות שעון נמוכות יותר נותנות אורך חיים טוב יותר לכרטיס מסך, זאת הסיבה שכרטיסי שרתים מקבלים מהירויות שעון נמוכות בצורה כמעט קומית. נניח ה-A100 רץ באיזה 1.2Ghz.

Laskin כתב:וואו, נשמעת כמו קפיצה מטורפת… אני כל כך שמח שלא היה מלאי לסדרה 3000 עכשיו :)

מאז ש-NV עברו ממודל של כרטיס בשנה למודל של כרטיס בשנתיים ההפרשים בין הדורות ממש גדלו. והכי מצחיק הוא כשהקונסולות יכנסו באמת לשוונג, ב-2024, כבר תצא סדרה 5000 עם איזה 100TF ואלוהים יודע מה עוד.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2021, 16:36

Uncle Pey'j כתב:

אם אתה נעול על אלחוטית ופשוט רוצה משהו בסיסי,כל מקלדת אלחוטית של לוג׳יטק או מיקרוסופט כנראה תספיק לך,קח מה שזול,אין פה הרבה מקום להתחכם.

למה בעצם? כאילו אני באמת שואל, מה תתן לי מקלדת חוטית שאני לא אקבל ממקלדת אלחוטית?
עקרונית אני לא 'חייב' אלחוטית, כרגע יש לי מקלדת חוטית די פושטית והיא משרתת אותי סבבה לכתיבה ולמעט גיימינג שאני עושה עם מקלדת ועכבר, אבל אם אני כבר צריך לקנות חדשה כי זו ראתה יותר מדי קפה אז חשבתי ללכת על אלחוטית כדי שתקל עלי בכמה פעולות את חיבור המחשב לטלוויזיה, דבר שאני עושה מדי פעם.
אבל אני רוצה לשמוע מה יש לכם להגיד, תסבירו לי למה בעצם אני מעדיף חוטית :).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יולי 2021, 16:48

Stick כתב:
Uncle Pey'j כתב:

למה בעצם? כאילו אני באמת שואל, מה תתן לי מקלדת חוטית שאני לא אקבל ממקלדת אלחוטית?
עקרונית אני לא 'חייב' אלחוטית, כרגע יש לי מקלדת חוטית די פושטית והיא משרתת אותי סבבה לכתיבה ולמעט גיימינג שאני עושה עם מקלדת ועכבר, אבל אם אני כבר צריך לקנות חדשה כי זו ראתה יותר מדי קפה אז חשבתי ללכת על אלחוטית כדי שתקל עלי בכמה פעולות את חיבור המחשב לטלוויזיה, דבר שאני עושה מדי פעם.

אני חושב שחווית ההקלדה עם מקלדת מכנית טובה (סוגים שונים של סוויצ׳ים,אם תהיה בכיוון אני אפרט עוד) פשוט that much better מאשר איזו מקלדת ממברנה זולה,וכמישהו שעובד ומקליד הרבה כ-ל היום,אני יכול לומר לך שיש פער רציני בין החוויה שלי מהמקלדת קורסייר המכנית שלי לסט האלחוטי הבסיסי שלי בעבודה,זה לא שמקלדת בסיסית וזולה איזה דיל ברייקר,זו פשוט חווית הקלדה הרבה פחות כיפית כאמור,עד כמה שפעולה כזו יכולה להיות כיפית אני מניח.
בנוסף,אם אתה משחק משחקים תחרותיים אז מקלדת מכנית בדרך כלל תמנע ממך תסכולים מיותרים כמו גוסטינג או הקלדה של צירוף כלשהו כשהאינפוט לא נרשם במחשב בצורה שרצית.
בסוף זה בהחלט עניין של פינוק ולאו דווקא נחיצות,אבל אני באמת ממליץ לפחות לנסות מקלדת מכנית טובה (בKSP למשל היו נחמדים ונתנו לי לנסות כמה סוגי מקלדות מכניות עם סוויצים שונים לפני שנסגרתי על הסוויץ שמתאים לי) לפני שאתה הולך לכיוון אלחוטית בסיסית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 16:50

Stick כתב:למה בעצם? כאילו אני באמת שואל, מה תתן לי מקלדת חוטית שאני לא אקבל ממקלדת אלחוטית?

לפחות החוויה האישית שלי עם אלחוטיות היא שהן תמיד מפספסות מקשים ומגיעות למצב של לאג הזוי. זה כמובן לא המצב שלהן בבט״ש, אבל תמיד יש את הרגע הזה שהן משתגעות ואתה משתגע איתן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 16:52

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:

אני לא חושב שמהירות השעון רלוונטית מדי, בסוף זה ביצועים פר TF. ודווקא שם AMD עשתה שיפור אדיר, גם בביצועים פר TF וגם בצד של היעילות צריכה. דווקא מהירויות שעון נמוכות יותר נותנות אורך חיים טוב יותר לכרטיס מסך, זאת הסיבה שכרטיסי שרתים מקבלים מהירויות שעון נמוכות בצורה כמעט קומית. נניח ה-A100 רץ באיזה 1.2Ghz.

Laskin כתב:וואו, נשמעת כמו קפיצה מטורפת… אני כל כך שמח שלא היה מלאי לסדרה 3000 עכשיו :)

מאז ש-NV עברו ממודל של כרטיס בשנה למודל של כרטיס בשנתיים ההפרשים בין הדורות ממש גדלו. והכי מצחיק הוא כשהקונסולות יכנסו באמת לשוונג, ב-2024, כבר תצא סדרה 5000 עם איזה 100TF ואלוהים יודע מה עוד.

זו הסיבה שאני אומר שהXSS לא תוכל אולי להתמודד עם משחקים שיצאו באמצע הדור והלאה, והאמת שגם הXSX והפס5, כי המשחקים יהיו כל כך הרבה יותר מתקדמים שכנראה הקונסולות יחזיקו את התעשייה ממש לאחור או שיאלצו לעבוד קשה הרבה יותר כדי לגרום להם לעבוד (למשל - עבודה כפולה על תאורה כפי שדיברנו)… ולכן אני גם חושב שדרישות המינימום במחשב עדיין לא יחייבו כרטיס RT עד לקראת סוף הדור.

יאללה שהשנה הארורה הזו תעבור כבר, שנה הבאה - מחשב חדש ואולי גם אייפון חדש… אם סוף סוף יוותרו על הנוץ׳ האיום.

לגבי מקלדות - אני מאוד אוהב את האלחוטית שלי, היא לא עושה לי אף פעם בעיות ואפילו ניתן להכניס אותה למרחב הוירטואלי בVR שלי :)
אבל אני לא משחק איתן כמעט. אני גם על הספה ואין עמדת מחשב בכלל, אז חוטי מן הסתם לא בא בחשבון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2021, 16:53

אני לא משחק משחקים תחרותיים בכלל, אבל יאללה, שכנעתם אותי!
המלצות על מקלדת חוטית טובה? :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 183 אורחים