נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 05 יולי 2020, 18:32

טוב, זה כשל שוק שהוא עדיין 60 דולר בPSN אחרי יותר מחצי שנה :)
והורייזון בן 3 שנים אבל הביקוש עבורו להערכתי מאוד גבוה במחשב, לא בכל יום AAA של סוני מגיע למחשב... אם אני לא טועה הוא גם במקום הראשון בטבלת המכירות של סטים, ובטח ימכור יפה מאוד אפילו במחיר הזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2020, 18:38

הורייזן היה יום אחד בראש הטבלה ואז sea of thieves הדיח אותו :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יולי 2020, 19:36

כן אבל פה מדובר בהזמנות מראש...
בדיוק ראיתי את הדיווח הבא:
https://www.vg247.com/2020/07/05/horizo ... cheap-vpn/
מסתבר שבמקומות מסויימים הוא עלה פחות מ-10 דולר, בארגנטינה למשל - 7 דולר, אבל בגלל שהרבה אנשים ניצלו את זה והשתמשו בVPN - הם הקפיצו שם את המחיר, שהוא עדיין נמוך יחסית, אבל גבוה יותר משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2020, 21:15

כן, הזמנות מראש, אני משער שהוא יקפוץ למעלה שוב בשיגור. אבל בנתיים SOT שולט בטבלה כבר 5 שבועות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2020, 20:55

היילו 3 מגיע ב17 לחודש. אז גם היילו 3 לקח בערך חודשיים, בקצב הזה לא ברור לי איך יגיעו להיילו 4, שלא נדבר על היילו 5, לפני אינפנט.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 יולי 2020, 21:12

היילו ODST לא אמור לקחת הרבה זמן- המולטי הוא למעשה המולטי של היילו 3 והקמפיין קצר הרבה יותר ורץ על פלוס מינוס אותו מנוע של 3 (רוצה לומר,הכי מעט שינויים טכניים בין שני משחקים בסדרה) וfirefight הוא מוד שלא אמור להצריך יותר מדי עבודה.
לגבי 5,אכן מקרה מוזר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2020, 22:55

Uncle Pey'j כתב:היילו ODST לא אמור לקחת הרבה זמן- המולטי הוא למעשה המולטי של היילו 3 והקמפיין קצר הרבה יותר ורץ על פלוס מינוס אותו מנוע של 3 (רוצה לומר,הכי מעט שינויים טכניים בין שני משחקים בסדרה) וfirefight הוא מוד שלא אמור להצריך יותר מדי עבודה.
לגבי 5,אכן מקרה מוזר.

ונניח שodst טס לשוק תוך 4 שבועות, באמצע אוגוסט, מתי יגיע 4? אמצע אוקטובר? זה כבר יהיה 4 שבועות מהיילו אינפנט. מתי אמור להגיע 5? חודש אחרי אינפנט? לא יודע, אולי היו צריכים לוותר על ODST ו-Reach ולהביא אותם רק ב2021 כשהם מרכזים את הזמן בחמישיה המרכזית.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 יולי 2020, 00:14

השאלה כמה שחקני מחשב באמת רצים עכשיו על הסינגל של הסדרה במטרה להשלים לקראת אינפינט. האמת שאני מנחש שהמספרים לא גדולים מדי ולכן אין מניעה להביא את 4 קרוב לאינפינט ועם כמה שזה מוזר, לא בטוח בכלל ש-5 בתכנון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2020, 01:53

לא יודע, מביאים משחק סינגל גדול ל-PC כששני האנטריז האחרונים בסדרה לא זמינים במחשב? קצת מוזר. כלומר אני לפחות לא שחקתי בהיילו 4 ו-5, אני יודע שאני אשחק ב-4 (ובתקווה ב-5) לפני אינפנט כי אני לא רוצה חור בפרנצ'ייז. אני משער שאני לא היחיד.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 יולי 2020, 02:33

לא הבנתי, למה שניים? אחד, רק 5. ואני לא מבין מה אנשים רוצים. הובטח אך ורק פורט של ה-mcc, והיילו 5 אף פעם לא היה חלק ממנו. ממילא זה הכותר הגרוע בסדרה, אפשר להשלים ביוטיוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2020, 03:52

InterAl כתב:לא הבנתי, למה שניים? אחד, רק 5. ואני לא מבין מה אנשים רוצים. הובטח אך ורק פורט של ה-mcc, והיילו 5 אף פעם לא היה חלק ממנו. ממילא זה הכותר הגרוע בסדרה, אפשר להשלים ביוטיוב.

להתחשב בזה שהיילו 3 רק יצא, בקצב הנוכחי היילו 4 יצא ממש צמוד להיילו אינפנט. בנוגע ל-5, אף אחד לא אמר שהוא הובטח (טכנית גם לא הובטח אף משחק היילו לפני אינפנט, גם את 4 הם יכולים לשחרר נניח ב-2021) אבל זה בהחלט חור בפרנצ'ייז אם הוא לא יוצא ל-PC. וכן, ברור שאפשר להשלים ביוטיוב, אף אחד לא מתווכח עם זה, אבל אני מעדיף לחוות משחקים בעצמי, ביחוד שאני ממילא משלם על גיימפאס כרגע.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 08 יולי 2020, 12:15

לאגרנים הדיגיטאליים שבינינו: מהיום אפשר להשיג דיסק SSD בנפח 100TB ובמחיר מציאה של 40K$
https://www.techradar.com/news/at-100tb ... -price-tag

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יולי 2020, 13:14

סעמק פספסתי את ה-K

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 יולי 2020, 15:15

DrKeo כתב:
InterAl כתב:לא הבנתי, למה שניים? אחד, רק 5. ואני לא מבין מה אנשים רוצים. הובטח אך ורק פורט של ה-mcc, והיילו 5 אף פעם לא היה חלק ממנו. ממילא זה הכותר הגרוע בסדרה, אפשר להשלים ביוטיוב.

להתחשב בזה שהיילו 3 רק יצא, בקצב הנוכחי היילו 4 יצא ממש צמוד להיילו אינפנט. בנוגע ל-5, אף אחד לא אמר שהוא הובטח (טכנית גם לא הובטח אף משחק היילו לפני אינפנט, גם את 4 הם יכולים לשחרר נניח ב-2021) אבל זה בהחלט חור בפרנצ'ייז אם הוא לא יוצא ל-PC. וכן, ברור שאפשר להשלים ביוטיוב, אף אחד לא מתווכח עם זה, אבל אני מעדיף לחוות משחקים בעצמי, ביחוד שאני ממילא משלם על גיימפאס כרגע.

זה עדיין לא שניים. אני לא יודע מתי היילו 4 יצא, אבל גם אם הוא יצא בצמוד לאינפינט, זה לא יהיה כ״כ נורא. הוא משחק של 8-10 שעות סה״כ, אפשר להשלים די בקלות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2020, 15:36

זה הכל תלוי ב-ODST, אם הוא יהיה מהיר יותר מהרגיל אז 4 יספיק לפני היילו אינפנט, אם הוא יקח כמו המשחקים הקודמים אז גם 4 כנראה לא יצא לפני אינפנט. לא שזאת קטסטרופה איומה, אבל זה קצת מוזר שהם מביאים את כל סדרת היילו למחשב ודווקא 4 ו-5, שני המשחקים של 343, יפספסו את התאריך של אינפנט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יולי 2020, 16:11

אגב אינפיניט - לפני כמה ימים הראו איזה חיקוי של לגו שיוצא עם המשחק, ומהערכות האלה אפשר ללמוד בין היתר כנראה על הרכבים והאוייבים שיהיו במשחק, ואחת הערכות היא של חלק שנשבר מה״טבעת״. אז יש מצב שכל המשחק יהיה על החלק השבור הזה, ובאמת רק במשחק הבא תהיה ״טבעת פתוחה״? מעניין... אני ממש מת לראות איך המשחק הזה נראה, מאז היילו הראשון לא התעניינתי כל כך בסדרה הזו.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 יולי 2020, 16:24

נראה לי שזה יותר עניין של להוזיל את הצעצוע, אם אתה קונה 4-5 כאלה אתה יכול לחבר אותם אחד לשני ותהיה לך טבעת שלמה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 יולי 2020, 17:05

Laskin כתב:אגב אינפיניט - לפני כמה ימים הראו איזה חיקוי של לגו שיוצא עם המשחק, ומהערכות האלה אפשר ללמוד בין היתר כנראה על הרכבים והאוייבים שיהיו במשחק, ואחת הערכות היא של חלק שנשבר מה״טבעת״. אז יש מצב שכל המשחק יהיה על החלק השבור הזה, ובאמת רק במשחק הבא תהיה ״טבעת פתוחה״? מעניין... אני ממש מת לראות איך המשחק הזה נראה, מאז היילו הראשון לא התעניינתי כל כך בסדרה הזו.

חשוב לציין שחלק מהצעצועים האלה שדלפו לא בטוח שיהיו בכלל במשחק,ולגבי הטבעת,זה רק ספקולציות,אבל גם בטריילר משנה שעברה אפשר לראות שחלק מהטבעת נהרס,זה עדיין משאיר את רוב הטבעת שלמה ואני מניח שאומנם יהיו הגבלות מבחינת התקדמות במפה,אבל המשחק בפירוש לוקח כיוון של עולם פתוח,או לפחות סמי עולם פתוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יולי 2020, 17:11

גם חלק ״קטן״ שנשבר מהטבעת יכול להיות עולם פתוח לא קטן בכלל... בכל זאת, זה אמור להיות ענק.
מדהים שהם עדיין לא הראו ממנו תכל׳ס שום דבר. משחק בסדר גודל כזה... מעטים יכולים להרשות לעצמם :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 יולי 2020, 17:14

משהו בסגנון של HUB מרכזי שממנו אפשר לצאת למשימות קמפיין, צד או מולטי, מפה יחסית פתוחה שאפשר לנוע עליה עם וורטהוג/באנשי או משהו כזה ו-outposts שמקימים עם הזמן יכול אולי לעבוד יפה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2020, 18:48

Uncle Pey'j כתב:
Laskin כתב:אגב אינפיניט - לפני כמה ימים הראו איזה חיקוי של לגו שיוצא עם המשחק, ומהערכות האלה אפשר ללמוד בין היתר כנראה על הרכבים והאוייבים שיהיו במשחק, ואחת הערכות היא של חלק שנשבר מה״טבעת״. אז יש מצב שכל המשחק יהיה על החלק השבור הזה, ובאמת רק במשחק הבא תהיה ״טבעת פתוחה״? מעניין... אני ממש מת לראות איך המשחק הזה נראה, מאז היילו הראשון לא התעניינתי כל כך בסדרה הזו.

חשוב לציין שחלק מהצעצועים האלה שדלפו לא בטוח שיהיו בכלל במשחק,ולגבי הטבעת,זה רק ספקולציות,אבל גם בטריילר משנה שעברה אפשר לראות שחלק מהטבעת נהרס,זה עדיין משאיר את רוב הטבעת שלמה ואני מניח שאומנם יהיו הגבלות מבחינת התקדמות במפה,אבל המשחק בפירוש לוקח כיוון של עולם פתוח,או לפחות סמי עולם פתוח.

כן, כשלאסקין אמר טבעת שבורה ישר חשבתי על הטריילר 2019 שהראה טבעת שבורה (4:40):

בתאוריה מעצבן אותי כשהופכים פרנצ׳ז מבוסס פתאום לעולם פתוח, אבל זה פשוט יושב על היילו בול. אני עדין חושב שיתאים לו יותר שלבים נפרדים כשכל אחד מהם הוא מיני עולם פתוח, אבל גם עולם פתוח מלא יכול להתאים. עיקר הבעיה שלי היא שבעולם פתוח קשה להעביר הרגשת ״מסע״ ואפיות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 יולי 2020, 18:57

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:

כן, כשלאסקין אמר טבעת שבורה ישר חשבתי על הטריילר 2019 שהראה טבעת שבורה (4:40):

בתאוריה מעצבן אותי כשהופכים פרנצ׳ז מבוסס פתאום לעולם פתוח, אבל זה פשוט יושב על היילו בול. אני עדין חושב שיתאים לו יותר שלבים נפרדים כשכל אחד מהם הוא מיני עולם פתוח, אבל גם עולם פתוח מלא יכול להתאים. עיקר הבעיה שלי היא שבעולם פתוח קשה להעביר הרגשת ״מסע״ ואפיות.

ובדיוק בגלל זה אני חושב שלא תראה באמת עולם פתוח יוביסופטי בהיילו אינפיניט,זו מלכודת שנורא מפתה ליפול אליה ואני מעריך ש-343i לא ילכו לכיוון הזה. אני כן חושב שהסביבות הולכות להיות ה-ר-ב-ה יותר פתוחות,יותר פתוחות מכל משחק היילו עד כה בפער גדול,ושיהיו הרבה תרחישים של emergent gameplay בין משימות שיזכירו קצת את דסטיני (סתם דוגמא,לנוע במפה לכיוון המשימה הבאה ויהיו כל מיני מחנות של banished שצריך לנקות,בסגנון של מה ש-BiA תיאר).
אני יותר סקרן לראות איך הסנדבוקס הולך לעבוד- יש ל-343i הרבה עבודה לעשות כאן,בייחוד כשזה מגיע ל-AI של האויבים,והם צריכים לחשוב מחדש על כך הדרך שבה נלחמים מול הפרומיתיאנס ואיך משלבים אותם בצורה טובה הפעם ביחד עם ה-Banished.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2020, 17:40

טוב, הדבר הזה מפוצץ את השכל. אני לא יודע אם נעשו עוד שיפורים ל-DLSS מאז 2.0, אבל באמת שהמוח שלי נמס מזה. משמאל, 4K טבעי רץ באיזה 30FPS, מימין DLSS ל-4K רץ באיזה 70FPS, שניהם על 2060RTX. זה פשוט נראה טוב יותר ב-DLSS מאשר ב-4K טבעי, זה מטורף. אני הולך לשחק במשחק הזה ב-144FPS :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 17:42

כן כבר שמענו על זה לפני שיצא אבל כיף לראות ניתוחים של זה עכשיו. הDLSS הזה מוצלח בטירוף, אין שום סיבה לשחק בנייטיב בכלל. איזה פספוס ענק שקונסולות הדור הבא לא ישתמשו בזה... אולי הטכנולוגיות המקבילות שלהן לזה יעבדו מתישהו במהלך הדור, אבל אני מאוד סקפטי לגבי היכולת שלהן בפועל, לעומת Nvidia

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2020, 17:54

והנה DF על DS, בנוסף ל-DLSS זה המשחק דסימה הראשון ל-PC:

אגב לאסקין, MS כן הולכים בכיוון של DLSS. האמת, MS הולכים הרבה יותר רחוק מ-DLSS כי הם לא רק רוצים לעשות את זה לאיכות תמונה, הם רוצים לעשות את זה לטקסטורות.

הנה, אפילו יש לך דמו מהצוות של פורצה:
תמונה
תמונה

מימין 1080P נייטיבי, משמאל 4K שנגזר מ-1080P נייטיבי, הכל רץ על מערכת של MS שנקראת DirectML Super Resolution וזה הולך להיות חלק מ-DX12 וזמין לכל המפתחים. זה בעצם ה-DLSS של מיקרוסופט. יש סיבה למה מיקרוסופט שמו INT4 ו-INT8 ב-GPU, הם רוצים ביצועים טובים ל-ML.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים