נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2019, 15:09

זה קרה גם בוויצ׳ר 1 ו-2 :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2019, 15:52

ברור, אבל בא נסכים שבפיתוח של הראשון וגם השני הם עוד היו חצי חברת אינדי פולנית ודי קטנה, כיום הם המפתחת הכי נחשבת בתעשייה בערך, אני מקווה שכמו רוקסטאר - בדור הזה נקבל שיפור מאסיבי מבחינה טכנית, ביצועים חלקים יותר והרבה פחות באגים (:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2019, 21:48

אגב, עכשיו קראתי שהם אמרו שאפשר לסיים את CP בלי להרוג אף אחד.
זה לא היה מתוכנן, אבל בגלל שאנשים ביקשו, הם החליטו ללכת על זה. עד הסוף.
זה עוד יותר מעניין עכשיו.

“Yes, that was the feedback from you guys actually, because the surveys that we got from you guys, we always check that, we really check them, and there was something that was appearing there,” lead quest designer Pawel Sasko told VG247.

“And we were like, ‘we can cover it actually, it’s just a bit more work, and when we can figure it out’ and we made the decision, okay, fuck it, just let’s support it completely, in every quest, every side quest, minor quest, every street story, absolute, literally in every possible scenario, you don’t have to kill.”

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2019, 22:13

טוב, המסך הגיע היום וכבר יצא לי לשבת עליו קצת כדי לחזור עם רשמים:
קודם כל, שיט, עשיתי טעות נוראית ובדקתי איך נראה משחק על 1440p. כל כך מדהים שאין מצב שאני יכול לחזור חזרה :).
זו באמת קפיצה *מאוד* משמעותית, פעם ראשונה שחוויתי אותה ולגמרי הופתעתי. מה שמצחיק זה איך ש15 דקות של משחק רציף ב1440p פתאום גורמות ל1080 להראות מטושטש ומגעיל.. למרות שמעולם לא חשבתי שהתמונה ב1080 היא מטושטשת לפני כן!

דבר שני שגיליתי רק היום זה שהתמיכה של נוידיה בfreesync של amd היא רק מסדרה 1000 ומעלה. אז כמובן שלא יצא לי עדיין לבדוק את הפיצר הזה על ה970 שלי, אבל בכל מקרה המסך עתיד לשמש אותי עוד שנים קדימה אז מתישהו זה עוד ינוצל, בתקווה במהלך 2020.

יצא לי לבדוק כמה משחקים בסביבות ה100fps, ודווקא פה לא ממש נפלה לי הלסת. אני לא יודע, אולי הfreesync אמור להשפיע גם על זה? בכל מקרה זה בהחלט נחמד, יש הבדל, אבל יותר ברמה של פיצר חמוד ולא משנה משחק כמו מעבר ל60fps מ30 או ל1440p מ1080. יותר מאוחר אני אשחק קצת בהגדרות של משחקים כדי לנסות ולסחוט 144fps, לראות איך זה.

הHDR גם כן נחמד מאוד. זו גרסה מאוד רזה של HDR (קצת כמו ש720p היה נקרא HD בתחיחת הדור הקודם), אבל עדיין בהחלט יש הבדל ובמשחקים שמנצלים אותו כמו שצריך זו אחלה תוספת שנותנת תמונה מאוד יפה.
ואגב איכות התמונה, מהבחינה הזאת אני מאוד מרוצה מהמסך. לא שיש לי יותר מדי למה להשוות, אבל התמונה מאוד נקייה, הצבעים מאוד יפים, אין דליפות אור או דליפות צבעים וכדומה.. באמת מסך מצוין.

אז זהו, בגדול, אני מאוד מבסוט על המסך :). ה970 שלי הוא בהחלט לא כרטיס 1440p טוב במיוחד על משחקים כבדים (למרות שאת סקירו אני מריץ ב60 מושלם, ואת AC אדוסי שהוא המשחק הכי כבד שלי בפער הצלחתי להביא ל30 יציב עם כמה התפשרויות בהגדרות), אז זו הזדמנות מצוינת לשלוף מהבוידעם את divinity original sin 2 שאני מת לשחק בו כבר מלא זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2019, 23:54

Stick כתב:טוב, המסך הגיע היום וכבר יצא לי לשבת עליו קצת כדי לחזור עם רשמים:
קודם כל, שיט, עשיתי טעות נוראית ובדקתי איך נראה משחק על 1440p. כל כך מדהים שאין מצב שאני יכול לחזור חזרה :).
זו באמת קפיצה *מאוד* משמעותית, פעם ראשונה שחוויתי אותה ולגמרי הופתעתי. מה שמצחיק זה איך ש15 דקות של משחק רציף ב1440p פתאום גורמות ל1080 להראות מטושטש ומגעיל.. למרות שמעולם לא חשבתי שהתמונה ב1080 היא מטושטשת לפני כן!

דבר שני שגיליתי רק היום זה שהתמיכה של נוידיה בfreesync של amd היא רק מסדרה 1000 ומעלה. אז כמובן שלא יצא לי עדיין לבדוק את הפיצר הזה על ה970 שלי, אבל בכל מקרה המסך עתיד לשמש אותי עוד שנים קדימה אז מתישהו זה עוד ינוצל, בתקווה במהלך 2020.

יצא לי לבדוק כמה משחקים בסביבות ה100fps, ודווקא פה לא ממש נפלה לי הלסת. אני לא יודע, אולי הfreesync אמור להשפיע גם על זה? בכל מקרה זה בהחלט נחמד, יש הבדל, אבל יותר ברמה של פיצר חמוד ולא משנה משחק כמו מעבר ל60fps מ30 או ל1440p מ1080. יותר מאוחר אני אשחק קצת בהגדרות של משחקים כדי לנסות ולסחוט 144fps, לראות איך זה.

הHDR גם כן נחמד מאוד. זו גרסה מאוד רזה של HDR (קצת כמו ש720p היה נקרא HD בתחיחת הדור הקודם), אבל עדיין בהחלט יש הבדל ובמשחקים שמנצלים אותו כמו שצריך זו אחלה תוספת שנותנת תמונה מאוד יפה.
ואגב איכות התמונה, מהבחינה הזאת אני מאוד מרוצה מהמסך. לא שיש לי יותר מדי למה להשוות, אבל התמונה מאוד נקייה, הצבעים מאוד יפים, אין דליפות אור או דליפות צבעים וכדומה.. באמת מסך מצוין.

אז זהו, בגדול, אני מאוד מבסוט על המסך :). ה970 שלי הוא בהחלט לא כרטיס 1440p טוב במיוחד על משחקים כבדים (למרות שאת סקירו אני מריץ ב60 מושלם, ואת AC אדוסי שהוא המשחק הכי כבד שלי בפער הצלחתי להביא ל30 יציב עם כמה התפשרויות בהגדרות), אז זו הזדמנות מצוינת לשלוף מהבוידעם את divinity original sin 2 שאני מת לשחק בו כבר מלא זמן.

תתחדש!

וכן, בהחלט אי אפשר לחזור ל-1080P אחרי 1440P. אבל מנסיון, 4K לא נותן את האפקט הזה. הוא בהחלט חד יותר, אבל ההפרש קטן מדי בשביל באמת להנות ממנו. בנוגע ל-FPS, לפחות במשחקי גוף ראשון אני לא יכול לחזור לאחור. 60FPS אשכרה מרגיש לי מקרטע. אבל בהחלט משחקים עם שלט זה הרבה פחות מורגש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2019, 15:11

דום איטרנאל מקבל תמיכה ל-RT עם RTX. כנ"ל על WATCH DOGS LEGION וגם BLOODLINES 2. כלומר בקרוב יהיו ב-RT:
- פרוסטבייט (כלומר בתאוריה כל משחק EA).
- COD
- ID TECH 6
- UE4
- UNITY
- סייברפאנק
- CONTROL
- WATCH DOGS
- BLOODLINES

אני חושב שב-2020 זה כבר יהפוך לחצי סטנדרט, גרסת ה-PC עם RT. ראבק, נראה לי שאני צריך להחליף את ה-2080RTX שנה הבאה כדי להחזיר 1440P 60 באיכות הגבוהה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2019, 23:53

גם dying light 2 מוסיף תמיכה ב-RT.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יוני 2019, 23:55

כמו שאמרתי כבר פעם.. יש לי לב של Early Adopter, אבל המוח שלי לא מרשה... לא ארכוש דור ראשון של RT משום חברה. מעדיף לתת לטכנולוגיה להתבשל יותר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2019, 03:06

Klayman כתב:כמו שאמרתי כבר פעם.. יש לי לב של Early Adopter, אבל המוח שלי לא מרשה... לא ארכוש דור ראשון של RT משום חברה. מעדיף לתת לטכנולוגיה להתבשל יותר.

תחכה לסדרה 3000 שנה הבאה, זאת הקניה החכמה. אם השמועה נכונה והיא הולכת להיות על 7nm של סמסונג (שהוא אגב דחוס יותר וקל יותר ליצור משל TSC) אז סדרה 3000 הולכת להיות סדרת כרטיסים מטורפת ויש מצב טוב ש-3070RTX יבצע כמו אם לא יותר טוב מ-2080ti. אני קניתי 2080RTX יד שניה, זה היה כמובן מהלך פזיז. תהיה יותר חכם ממני :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2019, 09:33

כן, זה מה שאמרתי כשהסדרה יצאה... דור ראשון ניתן להם לראות לאן זה הולך, דור שני או שלישי אני בפנים. כנראה שדור שני כי לא ארצה לחכות עד 2021 במקרה הטוב.
אני גם מאמין שהם יוציאו את סדרה 3000 בסביבות הקיץ של שנה הבאה. אולי אפילו עם סייברפאנק, אם יספיקו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2019, 14:28

לעבור להליך יצור חדש זה לא משהו שממש מזרזים, כמה שיותר בשל ככה יותר טוב. אני משער שהם תכננו מחזור חיים של בערך שנתיים כך שבטח סביבות קיץ-חורף 2020 הסדרה תצא.

סדרה 2000 היא המקבילה לgeforce 3 בעיניי, מהפכה גרפית מטורפת בתעשיה (במקרה של ה-3 זה היה הבאת השיידר לגרפיקה בזמן אמיתי, במקרה של סדרה 2000 זה הבאת rt לגרפיקה בזמן אמיתי) כששתי הסדרות היו עם ביצועים קטסטרופה וביקורות בסגנון ״זה באמת שווה את זה?״. אבל כבר שנה+ מאוחר יותר יצא geforce 4 שכבר עשה ביצועים מצויינים ומיד אחריו האקסבוקס המקורית שהביאה את הטכנולוגיה לקונסולות ומשם זה הפך לסטנדרט תעשיה. מישהו פה מסוגל לחשוב על גרפיקה מודרנית בלי שיידרים?

זה כנראה מה שיקרה שוב ב2020, סדרה 3000 שתביא את הביצועים לרמה מספקת ולפחות קונסולה אחת שמביאה את הטכנולוגיה לקונסולות. אנחנו כבר רואים מפתחות קופצות על הטכנולוגיה בזרועות פתוחות, עכשיו כשהכרטיס rt הכי זול בשוק עולה 350$ (אגב, כבר יש מבצעים ל280$) והביצועים לא להיט, אז ברגע שתצא סדרה 3000 וגפ קונסולה או שתיים שתומכות בזה? לגמרי יהפוך לסטנדרט תעשיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2019, 15:16

אני רק מקווה שהקפיצה הרצינית ביעילות תהיה כבר עכשיו ולא בסדרה 4000... כך או כך מאחר ואני לא בטוח עובר עדיין ל4K אז אני אסתפק במה שהסדרה הזו תתן לי.
או שאולי AMD יציעו איכשהו קפיצה כזו שתתמודד יפה עם NVIDIA לפחות בכל הקשור למשחקים שפועלים עם RT...
או שאולי INTEL יפתיעו ויעשו כרטיס HIGH END רציני... ב-2020 הכל הרבה יותר פתוח מבעבר בתחום הזה, אני אחכה עד שCP יצא ואז נראה מה המצב בשוק, כך או כך - מחשב חדש בשנה הבאה, אני אחכה עם הדור הבא בקונסולות עוד איזה 3 שנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2019, 15:41

Laskin כתב:אני רק מקווה שהקפיצה הרצינית ביעילות תהיה כבר עכשיו ולא בסדרה 4000... כך או כך מאחר ואני לא בטוח עובר עדיין ל4K אז אני אסתפק במה שהסדרה הזו תתן לי.
או שאולי AMD יציעו איכשהו קפיצה כזו שתתמודד יפה עם NVIDIA לפחות בכל הקשור למשחקים שפועלים עם RT...
או שאולי INTEL יפתיעו ויעשו כרטיס HIGH END רציני... ב-2020 הכל הרבה יותר פתוח מבעבר בתחום הזה, אני אחכה עד שCP יצא ואז נראה מה המצב בשוק, כך או כך - מחשב חדש בשנה הבאה, אני אחכה עם הדור הבא בקונסולות עוד איזה 3 שנים.

אומרים שאינטל הולכת לעשות בהתחלה רק כרטיסי MID RANGE ו-AMD לא מצליחה ב-7nm להתחרות בכרטיסי 12nm מפוצצים בחומרה מוזרה שלא קשורה לגיימינג יומיומי כרגע כך שאני ממש בספק אם תהיה ל-NVIDIA תחרות כשהם יגיעו ל-7nm. השאלה היחידה היא האם ב-2020 הם יהיו שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2019, 15:46

כן, ברור לי שבכח נטו AMD לא תביא תחרות ממש רצינית כנראה, אבל אולי כן הם יצליחו להוציא יעילות רבה יותר בכל הקשור לRT, שכן אני מנחש שNVIDIA לא הוציאה בסדרה 2000 את הצ'יפים הכי יעילים שניתן לייצר לעבודה הזו. כנ"ל INTEL, אולי יש להם פטנט מעט שונה, גישה אחרת "לתקוף" את החישובים האלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2019, 18:06

אני כמובן לא יכול לדעת להתחשב בזה שלא אינטל ולא amd ציינו אפילו דבר אחד בקשר לתוכניות הrt שלהן מעבר לזה שיש כאלה :)

אני יותר מדבר על ביצועי רסטוריזציה קלאסית ששם כנראה לא תהיה לnvidia תחרות בhigh end. בצד הrt? מי יודע, אולי יש לamd סיליקון לבניית ועדכון kd tree מה שיתן להם יתרון גדול בgi. מצד שני אולי גם nvidia מתכננת שיפורים שכאלה בסדרה הבאה? מי יודע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2019, 21:31

TWEAK TOWN דברו על הדמו CONTROL שהם ראו וכל נושא ה-RTX. אבל זה לא מה שמעניין, מה שמעניין הוא שהם אמרו שאסור להם להגיד על איזה חומרה הדמו רץ אבל הוא רץ על משהו "SUPER POWERFUL" ועל המילה סופר היה לינק לשמועה על הכרטיסי סופר של NVIDIA שמגיעים בקרוב. בקיצור, זה 99% רשמי. אז אם מישהו שקל לקנות נניח 2070, נראה שתוכלו למצא אותו בסביבות ה-400$ בקרוב. אני הייתי מחכה לסדרה 3000.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יוני 2019, 23:33

אני לגמרי אקנה את קונטרול בהשקה, אשחק בו בלי שום אפקטים וכו' - ואז כשיהיה לי כרטיס עם RT + מסך טוב בהרבה ממה שיש לי כרגע, אשחק אותו שוב.. :). משחקים של רמדי הם בערך היחידים שאני משחק שוב (למרות שגם זה מוגבל אצלי).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2019, 00:12

Klayman כתב:אני לגמרי אקנה את קונטרול בהשקה, אשחק בו בלי שום אפקטים וכו' - ואז כשיהיה לי כרטיס עם RT + מסך טוב בהרבה ממה שיש לי כרגע, אשחק אותו שוב.. :). משחקים של רמדי הם בערך היחידים שאני משחק שוב (למרות שגם זה מוגבל אצלי).

אני לגמרי קונה אותו בהשקה אבל כנראה אצטרך לשחק בו בפחות מ-60.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 20 יוני 2019, 00:17

יש דיווחים שTSMC תתחיל בבניית מפעל לייצור מעבדים ב2nm.
זכור לי שקיאו אמר שזה לא באמת 2nm ושיש איזשהו טריק שיווקי, אבל עדיין, הפער של אינטל לא מובן. למה הם כל כך מאחור?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2019, 01:37

Shlomix כתב:יש דיווחים שTSMC תתחיל בבניית מפעל לייצור מעבדים ב2nm.
זכור לי שקיאו אמר שזה לא באמת 2nm ושיש איזשהו טריק שיווקי, אבל עדיין, הפער של אינטל לא מובן. למה הם כל כך מאחור?

מה אמרתי הוא ש7nm של TSMC נחות ל-10nm של אינטל, כלומר זה ש-AMD על 7nm ב-2019 ואינטל ב-10nm הולכים להיות רק ב-2020 זה לא כזה נוראי כמו שזה נשמע. להפך, כמו בעולם כרטיסי המסך AMD רק משווה סופסוף לאינטל אבל היא עושה את זה על 7nm כשאינטל עדין לא הגיע ל-10nm. כלומר ברגע שאינטל מגיעה ל-10nm, החיים של AMD הולכים להיות מאוד קשים. ובנוגע ל-2nm, הם צופים שהוא יהיה מוכן ל-2024 מה שאומר שגם שהוא כנראה לא יהיה מוכן ל-2024 וגם שעד שקונסולות ו-PC ישתמשו בו יהיה כבר 2026 או 7.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יוני 2019, 21:32

אני לא מבין למה בפורום גימינג
מחכים CPU יותר ויותר חזק ?

נניח לצורך הדיון ,שקונסולות דור הבא יכוונו ל4k
והcpu יהיה ריזן 8 ליבות פיזיות 16 עם מחשיבים חלוקה
עד שיצאו יהיה כבר בשוק תקופת זמן ,ריזן עם 16 ליבות פיזיות
מין הסתם במהירות שעון גבוה יותר ,כי זה PC
ו32 ליבות שמחשיבים חלוקה

במילים אחרות צריך משחק מאוד מאוד מיועד CPU
לנצל מעבד כזה
וזה מעבד שבהשקה בטח יהיה באזור ה2500 שקל
אבל שיגיעו הקונסולות עוד שנה וחצי בטח יהיה באזור ה100-1500 שקל

איזה גימר יצתרך מעבד חזק יותר ב7 שנים הקרובות ?
גם זיכרון ram ,איזה גימר יצתרך יותר מ32 ג'יגה ב7 שנים הבאות ?
Sad כבר יש נפחים גדולים במחירים לא בשמים

הצוואר בקבוק היחיד שאני יכול לחשוב עליו
עם קונים מערכת טובה ,זה כרטיסי המסך
ובמיוחד עניין ה rt ,שבולע המון ביצועים

ואני לא אומר שמזעור לא מאוד חשוב
הוא כן מאוד חשוב ,זה העתיד ,ובהווה מאפשר נידות
אבל ברצינות ,מי פה באמת צריך בדור הבא יותר מריזן 16 ליבות פיזיות ?

למרות שהיה מאוד נחמד עם יצליחו לדחוף מעבד כזה
לניד דקיק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2019, 21:37

אם יהיה בקונסולות רייזן 3 עם 8/16 ליבות/ת׳רדים במהירות גבוהה, משחקים יבנו לקונסולות הללו. כלומר משחק שינצל טוב את הcpu וירוץ ב30 בקונסולות, במחשב נצטרך לפחות פי 2 יותר ביצועי cpu כדי לרוץ ב60. ובכנות, עכשיו שיש לי מסך 165fps? וואללה, 60 קצת מבאס אותי.

אז כן, כגיימר cpu הולך להיות עכשיו לראשונה מזה עשור חלק חשוב במחשב. אני גם מקווה שהמשחקים ידעו לנצל טוב יותר מ8 ליבות כי להכפיל רייזן 3 ב3.2Ghz עם רק 8 ליבות? וואללה, אני לא בטוח איך עושים את זה בלי ליבות נוספות להתחשב בזה שבלי שיפור לipc נצטרך מהירות של 6.4Ghz שזאת מהירות שamd לא תגיע אליה כנראה בעשור הקרוב.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יוני 2019, 21:54

דרקו מחשב גימר מכובד
כניראה יהיה 16 ליבות פיזיות ,32 ג'יגה ram
ומהירות שעון מהירה יותר מהקונסולות

Ps5 וסקארלט, לא הולכים להיות קרובים לזה
יהיה להם יתרון של תאימות חומרה לתוכנה
אבל קשה לי להאמין ש16 ליבות פיזיות יגבילו גימר ממוצע בשוק הבא
וזה יותר מפי 2 מקונסולות ,כי גם מהירות השעון תיהיה גבוה יותר
ומערכת קירור וצריכת חשמל גבוה יותר

165 זה כבר בעיה אחרת ,אבל כרטיס מסך יגביל אותך הרבה לפני

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2019, 23:23

kririn כתב:דרקו מחשב גימר מכובד
כניראה יהיה 16 ליבות פיזיות ,32 ג'יגה ram
ומהירות שעון מהירה יותר מהקונסולות

Ps5 וסקארלט, לא הולכים להיות קרובים לזה
יהיה להם יתרון של תאימות חומרה לתוכנה
אבל קשה לי להאמין ש16 ליבות פיזיות יגבילו גימר ממוצע בשוק הבא
וזה יותר מפי 2 מקונסולות ,כי גם מהירות השעון תיהיה גבוה יותר
ומערכת קירור וצריכת חשמל גבוה יותר

165 זה כבר בעיה אחרת ,אבל כרטיס מסך יגביל אותך הרבה לפני

שנה הבאה מחשב עם 16 ליבות יהיה 750$ רק למעבד בצד של AMD וזה אפילו לא קרוב ללהיות קיים בצד של אינטל. מעבר לזה, רוב המשחקים היום נשענים על IPC ומהירות שעון, כלומר ביצועי ליבה אחת. כמובן שליבות מרובות עוזרות להרים את הביצועים אבל ליבה בודדת היא עדין המשפיע העיקרי לצערנו ברוב המשחקים המודרנים. אם יש לך בקונסולה CPU עם ה-IPC הכי טוב שה-PC יכול להציע היום ומהירות שעון שעולה על 3Ghz, יהיה לך מאוד קשה להכפיל את הביצועי גיימינג הללו עם החומרה שקיימת היום ב-PC ואני כולל את רייזון 3 במשוואה.

כלומר יש מצב, אם מפתחי משחקים באמת ינצלו את הCPU של הקונסולות כמו שצריך, ששחקני PC יקלעו למצב שבו המחשבים שלהם בקושי מצליחים להגיע ל-60FPS במשחקי קונסולה שרצים ב-30 בגלל צוואר בקבוק ב-CPU.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2019, 23:36

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 41 אורחים