נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אוקטובר 2021, 18:07

סתם עוד יום משעמם ש-GOW מוכרז לפיסי:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2021, 18:32

ה-value של הפס5 שלי יורד מרגע לדודלי.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 אוקטובר 2021, 18:42

באמת אין לך בעיה לשחק בכל (או חלק, בינתיים..) המשחקים באיחור של 4-6 שנים מהיציאה, במקום לרכוש קונסולה?
אני חושב שבייחוד למשחקים האלו יש ערך מאוד גדול בלשחק אותם בזמן היציאה, או לפחות באזור הזה. אני יודע שגם עם GOW וTLOU המתנת שנתיים ושנה בשביל הps5, אבל זה לא אותו דבר. לקנות ps4 באותה נקודת זמן כבר היה באמת שנוי במחלוקת, והps5 כן יתן לך משחקים day one (לעומת חצי עשור המתנה) לאורך כל הדור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2021, 18:47

Stick כתב:באמת אין לך בעיה לשחק בכל (או חלק, בינתיים..) המשחקים באיחור של 4-6 שנים מהיציאה, במקום לרכוש קונסולה?
אני חושב שבייחוד למשחקים האלו יש ערך מאוד גדול בלשחק אותם בזמן היציאה, או לפחות באזור הזה. אני יודע שגם עם GOW וTLOU המתנת שנתיים ושנה בשביל הps5, אבל זה לא אותו דבר. לקנות ps4 באותה נקודת זמן כבר היה באמת שנוי במחלוקת, והps5 כן יתן לך משחקים day one (לעומת חצי עשור המתנה) לאורך כל הדור.

הבעיה היחידה שלי היא חוסר הידעה. אם הייתי יודע עובדתית של משחק פס5 היה מגיע למחשב אחרי 2-4 שנים, הייתי לגמרי מוותר על הפס5 אלה אם הייתי מוכן לבזבז כסף על נוחות נטו של קונסולה בסלון במקום ה-PC. באמת שלא הפריע לי לשחק ב-GOW באיחור של שלוש שנים, בטוח שלא באיחור של 4 אם אני יודע שאני אשחק בגרסה יפה יותר, ב-144FPS ובלי שאני צריך לקנות קונסולה ב-2000 שקל.

אבל זאת הבעיה, שזה לא מובטח לי. כרגע משחקים יוצאים די רנדומאלית, למשל DS או DG יצאו אחרי שנה, אנצ׳רטד לעומת זאת אחרי 6 ו-TLG לא יוצא בכלל. אבל אם הייתי יודע שהכל בסוף מגיע למחשב? כן, בטח, לגמרי הייתי מוותר על הפס5. בשביל מה פס5? מחירים מופקעים וביצועים פחותים? אני מעדיף לזרוק את כל הכסף שלי על המחשב ולקבל את כל הספריה של המחשב, האקסבוקס והפלייסטיישן במקום אחד. אבל כמו שאמרתי, אלוהים יודע מתי יצא כל משחק אם בכלל.

אגב, GOW אפילו תומך ב-DLSS, אני בטח אוכל להריץ אותו ב-144fps נעול. יש שם גם הגדרות גרפיות גבוהות יותר כמו צל ברזולוציה גבוהה ותמיכה במסכי אולטרה wide

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2021, 18:56

אני רק מזכיר את הרשימה מהדליפה של geforce now למשחקי סוני שיוצאים למחשב:
Ghost of Tsushima
Horzion Forbidden West
Gran Turismo 7
Demon's Souls
Returnal
Rachet and Clank
god of war

אז הנה, יש V על משחק אחד מהרשימה, אני משער שגם האחרים יוכרזו בהמשך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 אוקטובר 2021, 19:05

לא יודע ,אני היתי מעדיף כן לקנות בסוף ps5
כמו שקניתי xsx ,גם בגלל הנוחות
אבל גם בגלל שככה אני יקבל את כל המשחקים בזמן שמתאים לי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2021, 19:08

kririn כתב:לא יודע ,אני היתי מעדיף כן לקנות בסוף ps5

כן, בדיוק, הפס5 וה-XSX הפכו למוצרי נוחות, לא למוצרי חובה. כלומר אם סוני תמשיך להוציא משחקים ל-PC, ולהתחשב בזה שהם קנו את Nixxes כנראה שהם לא מתכננים לעצור.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 אוקטובר 2021, 19:32

DrKeo כתב:
kririn כתב:לא יודע ,אני היתי מעדיף כן לקנות בסוף ps5

כן, בדיוק, הפס5 וה-XSX הפכו למוצרי נוחות, לא למוצרי חובה. כלומר אם סוני תמשיך להוציא משחקים ל-PC, ולהתחשב בזה שהם קנו את Nixxes כנראה שהם לא מתכננים לעצור.

Xsx כן במובן מסוים ,כי כל בילעדי ms מגעים לpc
ולרוב באותו יום השקה

בעניין הps5
Gow האחרון יצא לps4 ב2018 ,זאת אומרת שיקח לו בערך 4 שנים
להגיע לpc ,יחסית לתחום הזה זה המון זמן
נכון הגרסה כניראה תיהיה דומה לps5
אבל סוני עדין לא עושה את זה באותו יום השקה ,ועדין יש הרבה משחקים שלא מגעים

אני כן חושב שסוני וms ,חושבות הרבה על שיטת המנוי
ואז קונספט של קונסולה עם בילעדים לא מתחבר טוב למודל העסקי של מנוי
לאומת זאת סטרימינג משחקים מה שיש כבר לסוני וms
וגם שרותים כמו גיים פאס ,זה כניראה הכיוון של 2 החברות

רק נינטנדו עדין לא בכיוון הזה עדין
כרגע השוק עדין לא מוכן לעולם של רק מנוי מבחינה כלכלית
אז אנחנו רק בהתחלה ,אבל כמה שיהיו יותר מנוים לשרותים האלו
יוכלו להביא יותר ויותר משחקים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2021, 21:07

סוני ממש לא בכיוון של סטרימניג, השירות סטרימינג שלהם הוא אח חורג שלא מעניין אותם יותר מדי. מתישהו הם יהיו בקטע של סטרימינג ומנויי משחקים, אבל זה לא כרגע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2021, 21:27

הבעייה שלי עם המשחקים הגדולים של סוני, זה שאלו המשחקים שאני הכי אוהב לרוב, ובהרבה מקרים ספוילרים ממש יחרבנו לי את החוויה.
אני במשך GOW 2018 אוTLOU הראשון - חששתי לחיי אלי/אטריוס/ג׳ואל (לחיי קרייטוס פחות חששתי, במשחק השני בטח שכן), ולא סתם רצתי על שניהם בסופ״ש אחד :)
רק לראות טריילר למשחק הבא בסדרה כשרואים (לכאורה) שהם חיים במשחק ההמשך - היה מוריד לי המון מתחושת המתח והלא-נודע שחוויתי, ואם הייתי חוטף ספוילרים רציניים יותר כמו במקרה של נדב עם TLOU2 - זה כמעט והיה מוציא לי את החשק להתחיל לשחק.
בקיצור, במקרה של סוני אלא אם כל הגדולים יובטחו לי תוך גג שנה במחשב - אני אמשיך לרכוש קונסולות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2021, 21:44

Laskin כתב:הבעייה שלי עם המשחקים הגדולים של סוני, זה שאלו המשחקים שאני הכי אוהב לרוב, ובהרבה מקרים ספוילרים ממש יחרבנו לי את החוויה.
אני במשך GOW 2018 אוTLOU הראשון - חששתי לחיי אלי/אטריוס/ג׳ואל (לחיי קרייטוס פחות חששתי, במשחק השני בטח שכן), ולא סתם רצתי על שניהם בסופ״ש אחד :)
רק לראות טריילר למשחק הבא בסדרה כשרואים (לכאורה) שהם חיים במשחק ההמשך - היה מוריד לי המון מתחושת המתח והלא-נודע שחוויתי, ואם הייתי חוטף ספוילרים רציניים יותר כמו במקרה של נדב עם TLOU2 - זה כמעט והיה מוציא לי את החשק להתחיל לשחק.
בקיצור, במקרה של סוני אלא אם כל הגדולים יובטחו לי תוך גג שנה במחשב - אני אמשיך לרכוש קונסולות שלהם.

יש לי הרגשה שהצורה שבה אני שחקתי את TLOU2 הייתה הרבה יותר מהנה מהצורה שאתה שחקת בו :)
כלומר, נראה לי שעדיף
ספויילר: הצג
לדעת שג׳ואל מת
אבל לטעות ב-5000% במה שהולך במשחק מאשר לטחון את החוויה הזאת ב-36 שעות.
חוץ מזה אתה מלך הדחיה של המשחקים רק למקרה והם יקבלו גרסה עם 14 פיקסלים יותר בזרת של הדמות הראשית :idea:

אגב, אני יודע שזה פלצני בטרוף להגיד, אבל לשחק את TLOU2 ו-GOW ב-60FPS היה שווה את ההמתנה, עכשיו כשאני משחק במשהו שרץ ב-30 בפס5 אני באמת סובל. ולהגיד את האמת? אם הייתי יודע ש-GOW מגיע בינואר למחשב הייתי מחכה עוד כמה חודשים לגרסת המחשב. והאמת האמת, אם הייתי יודע שגם הוא וגם U4 מגיעים אז יש מצב לא רע שבכלל לא הייתי קונה פס5. בטח ובטח אם TLOU2 יוכרז למחשב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2021, 23:21

אני חושב שהWOW Factor של הגרפיקה יורד עם השנים. מי שישחק עכשיו את Uncharted 4 לא יתרשם ממנו גרפית כמו מישהו ששיחק ב2016 גם עם כל השיפורים.

על אותו משקל מי שישחק במשחק הבא של נוטי דוג בהשקה בפס5 יתרשם יותר ממי שישחק אותו ב2030 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2021, 23:32

כן, אבל U4 דוגמא פחות טובה כי הוא יצא ממזמן והמדיניות של פורטים למחשב היא די חדשה, לעומת זאת GoW עדיין ממש יפה.
מה שכן, הפורטים של המחשב ככה ככה בינתיים, לא באמת מביאים משהו נוסף מחוץ למסך רחב או משהו כזה.
לגבי דחיית המשחקים שלי - אני גאה בתואר, אבל אני לא עושה את זה במשחקים שאשכרה מעניינת אותי העלילה ברמה שאני מפחד מספוילרים… אותם אני תמיד משחק day1 או לפחות משתדל.

אגב, מה שאותי הכי עניין בידיעה הזו זה כמה הוא ימכור… אם יגידו לי 2 מליון זה יראה לי הגיוני וגם 12 מליון, באותה מידה :)
יש נתונים על הורייזון במחשב?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2021, 00:25

Laskin כתב:כן, אבל U4 דוגמא פחות טובה כי הוא יצא ממזמן והמדיניות של פורטים למחשב היא די חדשה, לעומת זאת GoW עדיין ממש יפה.
מה שכן, הפורטים של המחשב ככה ככה בינתיים, לא באמת מביאים משהו נוסף מחוץ למסך רחב או משהו כזה.
לגבי דחיית המשחקים שלי - אני גאה בתואר, אבל אני לא עושה את זה במשחקים שאשכרה מעניינת אותי העלילה ברמה שאני מפחד מספוילרים… אותם אני תמיד משחק day1 או לפחות משתדל.

אגב, מה שאותי הכי עניין בידיעה הזו זה כמה הוא ימכור… אם יגידו לי 2 מליון זה יראה לי הגיוני וגם 12 מליון, באותה מידה :)

המשחקים של 2019 הגיעו די מהר למחשב, נראה מתי TLOU2 יגיע. אני לא חושב שיש משהו משנה עולמות בגרסת המחשב, אבל זה בהחלט נחמד לשחק ב-144FPS עם IQ מושלם וכמה שדרוגים קלים לשטויות כמו רזולוציה של צל וכו'. אני משער שזה יותר העובדה שאפשר לשחק אותם במחשב, פחות עניין השדרוגים.

בנוגע למכירות, סטים ספיי אומר שהורייזן, DS ו-DG מכרו כולם בין 1 ל-2 מליון עותקים בסטים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אוקטובר 2021, 05:49

הגיוני להניח שעצם זה ש gow משתמש ב DLSS שהוא פיצ׳ר של נוידיה מחזק את האמינות של כל הרשימת GeForce הזאת? כי אם היא נכונה אז מעבר לכך שכל הליינאפ של הפס5 מגיע למחשב יש בה כמה דברים מעניינים כמו ביושוק 2022 (ידענו עליו אבל לא שהוא מיועד לשנה הבאה), קרייסיס 4, רימאסטרים ל hl2 וכרונו קרוס ורימייק לפפ9 :o

בין פפ7 לפפ16 לפורספוקן וההרחבות של פפ14 לא ברור לי מי בכלל אמור לעבוד על זה, אבל עצם הרעיון ממש מדבר ללב שלי.. ובעוד פפ7 הייתה בחירה קלה ומתבקשת, פפ9 זה המשחק הכי פחות מצליח מסחרית בסדרה מאז הפס1, גם יש לו ויזואליה ילדותית שמאוד שונה מכל מה שהם עשו עם הסדרה ב 25 שנה האחרונות (שהיא נהדרת בעיני, אבל לא ברור כמה רחב האפיל שלה), כך שזה ממש לא מובן מאליו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אוקטובר 2021, 02:35

הפפ האהוב עלי :) הוא יקבל אנימה משלו בקרוב אז הם בטח רוצים לנצל את המומנט.

חוץ מזה, המונטיין שלו מאוד עלה בעשור האחרון.

אני זוכר שבסביבות 2002-2003 כולם שנאו אותו. אפילו קהילת הפפ הישראלית ב"גיימר" (לול איזה נוסטלגיה!)

והיום כמעט כולם ראו את האור ואת מה שאני תמיד ראיתי ;)
נקווה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אוקטובר 2021, 02:56

Laskin כתב:כן, אבל U4 דוגמא פחות טובה כי הוא יצא ממזמן והמדיניות של פורטים למחשב היא די חדשה, לעומת זאת GoW עדיין ממש יפה.

אני מסכים עם זה שGOW עוד נראה טוב גם כיום אבל לדעתי יהיו הרבה משחקים במצב של Uncharted 4 גרפית שעד שהם יגיעו לפיסי הם לא יהיו שיא הגרפיקה בשוק. ופשוט חבל להפסיד את הוואו ואת השיחה.

בסופו של דבר אם אני חייב לדבר בכנות גמורה אם הייתי שוקל לקנות פס5 רק בשביל האקסקלוסיבים של סוני אין מצב שהייתי קונה אחת זה כל הספרייה שעושה את הקונסולה משתלמת...

ואם לגיימר פיסי כל הספרייה הזו זמינה מימלא מה יש להתלבט בכלל :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 אוקטובר 2021, 13:54

לפי NPD רק ל1/3 מגיימרי הPC באמריקה יש PS4 ורק ל8% מהגיימרים של הPC יש PS5.

הנתון הזה ללא ספק מוכיח שהפורטים מהפס5 לPC לא פוגעים במכירות של הפס5 כמעט בשום צורה כי רק חלק קטן משחקני הפיסי בכלל טורח לקנות קונסולה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2021, 16:35

glass man כתב:לפי NPD רק ל1/3 מגיימרי הPC באמריקה יש PS4 ורק ל8% מהגיימרים של הPC יש PS5.

הנתון הזה ללא ספק מוכיח שהפורטים מהפס5 לPC לא פוגעים במכירות של הפס5 כמעט בשום צורה כי רק חלק קטן משחקני הפיסי בכלל טורח לקנות קונסולה...

או שזה ידחוף שחקני פלייסטיישן למחשב כי עכשיו המחשב הוא כמו שלוש פלטפורמות באחד.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 אוקטובר 2021, 17:22

Age of empires 4 יצא, קיבל ביקורות לא רעות (80 נמוך) וניגשתי לשחק עליו על המחשב על שלי (970 + הSandy bridge 2600K שלי), אני כל כך שמח שאני בליבם של המפתחים, מצליח להריץ אותו על 60 FPS בערך ב-1080P, הגדרות High לרוב. המשחק ממש כיפי, השילוב עם ההסברים ההיסטוריים מעולה, אבל הוא מרגיש מאוד בייסיק, כאילו Relic הלכו על בטוח. הוא ממש סולידי עם הפקה ממש נחמדה וזהו. מי שמחפש לשחק בAge of empire 2 עם מנוע גראפי טיפה משופר וקמפיין ממש מעניין זה המשחק, מי שמחפש קפיצת מדרגה בסדרה כנראה לא ימצא אותה.

זה פשוט המשחק המושלם לחנן כחובב היסטוריה (הוא אומנם ממוחה להיסטוריה אמריקאית אבל לבטח יעריך את מה שהם עשו), הצורה שהם שוזרים את הקמפיין עם הסברים ממש מגניבה. הפכו את ההיסטוריה לסופר מעניינת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 אוקטובר 2021, 19:45

משחק טוב, אוהב את השיפורים שהכניסו, אבל ביצועים גרועים מדי יחסית לגרפיקה הדי ממוצעת. ה-AI די טיפש, שיחקתי 2 סקירמישים על intermediate ו-hard וניצחתי את שניהם על הניסיון הראשון די בקלות. אנסה על very hard (הרמה המקסימלית) אולי מחר. לא שזה מאוד משנה כמובן, המולטיפלייר אמור להיות טוב והקמפיין מאתגר על hard, וזה מה שחשוב.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 אוקטובר 2021, 20:48

ניצחתי גם על hardest בקלילות. ה-ai גרוע. אולי זה בגלל שאני עושה harass ב-feudal age, לא יודע, אבל בשורה התחתונה הוא לא יודע לשחק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 אוקטובר 2021, 00:16

מעניין איך הוא עומד מול age of mythology המיתולוגי (חה! דו משמעי!)

נדב: או שזה יגרום ליותר גיימרים של PC להתעניין במשחקים של סוני, ואז הם ירצו קונסולה של סוני כדי לשחק בהם מוקדם יותר. ככה שכולם מרוויחים.

אני חושב שראינו בעבר, איך משחק קאזואלי כמו פוקימון GO לסמארטפונים הביא לעלייה של מעל 200% במכירות של משחקי הקור של הפוקימון רק בגלל שהמשחק הקזואלי הזכיר לאנשים בלי ניידת של נינטנדו מה הם מפסידים... האסטרטגיה של סוני אם היא תצליח, לדעתי לפחות יכולה להביא בוסט רציני למכירות של הפלייסטישן בטווח הארוך.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 אוקטובר 2021, 09:28

InterAl כתב:משחק טוב, אוהב את השיפורים שהכניסו, אבל ביצועים גרועים מדי יחסית לגרפיקה הדי ממוצעת. ה-AI די טיפש, שיחקתי 2 סקירמישים על intermediate ו-hard וניצחתי את שניהם על הניסיון הראשון די בקלות. אנסה על very hard (הרמה המקסימלית) אולי מחר. לא שזה מאוד משנה כמובן, המולטיפלייר אמור להיות טוב והקמפיין מאתגר על hard, וזה מה שחשוב.

הAI דיי אגרסיבי, אבל כן, הוא ראש בקיר, לפחות בIntermediate. שוב, אתה נשמע שחקן הרבה יותר טוב ממני, אני כעיקרון פחות מחפש את הצד התחרותי ורק רוצה לעבור על כל הקמפיינים (יש ארבעה מהם כל אחד בערך 8 שעות), אז עבורי זה מספיק. אבל המשחק ממש מגניב בצד ההיסטורי, הם עשו את זה בעבר, כל הניסיון לחבר את ההיסטוריה למשימות במשחק, אבל השילוב עם הסרטונים ממש עושה את זה יפה, גם רמת ההפקה יחסית מאוד גבוהה. מרגיש כמו לשחק בVikings של ערוץ ההיסטוריה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2021, 09:56

glass man כתב:מעניין איך הוא עומד מול age of mythology המיתולוגי (חה! דו משמעי!)

נדב: או שזה יגרום ליותר גיימרים של PC להתעניין במשחקים של סוני, ואז הם ירצו קונסולה של סוני כדי לשחק בהם מוקדם יותר. ככה שכולם מרוויחים.

אני חושב שראינו בעבר, איך משחק קאזואלי כמו פוקימון GO לסמארטפונים הביא לעלייה של מעל 200% במכירות של משחקי הקור של הפוקימון רק בגלל שהמשחק הקזואלי הזכיר לאנשים בלי ניידת של נינטנדו מה הם מפסידים... האסטרטגיה של סוני אם היא תצליח, לדעתי לפחות יכולה להביא בוסט רציני למכירות של הפלייסטישן בטווח הארוך.

פוקימון GO ופוקימון הרגיל הם משחקים שונים. אנשים שקנו GO הומרו לשחקני פוקימון כי הם רצו להתעמק עוד בעולם. המשחקים של סוני לעומת זאת פשוט מגיעים למחשב עכשיו, אין להם מה לעשות עם פס5. אם אלה שחקנים שהם שחקני PC ואין להם קונסולות, כנראה שאין להם מה לחפש על הפס5. מה שכן, אני למשל, אם כל המשחקים של סוני הולכים להגיע באיחור של 2-3 שנים למחשב, פשוט לא הולך לקנות פלייסטיישן יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים