נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי swym » 25 אפריל 2013, 16:44

Kazz כתב:אז קוראים את הראיון הבא ומבינים שהם מתכוונים לעשות טוב למשחקים האלה:
http://www.polygon.com/2013/4/23/425746 ... rdic-games

לי זה נשמע מצויין ועדיף בהרבה מאשר שהמשחקים האלו היו נקנים ע"י EA לדוגמה. חוץ מזה, ראית לפי הסכומים שהמפיצות הגדולות בכלל לא הנידו עפעף לזיכיונות האלה אז זה עדיף שבעתיים שנורדיק קנו אותם מאשר שאף אחד לא.

האמת היא שלא כי:
א' - גם המשחקים הגרועים של המפיצות הגדולות עדיין עדיפים על המשחקים הטובים של Nordic. מדובר במפיצה דרג ז' שרק התדרדרה עם השנים (ולעומתה עדיף אפילו deep silver שיושבת איפשהו על דרג ג' וכן יצאו לה כמה הצלחות בטעות). הסיבה שהמפיצות הגדולות לא הנידו עפעף היא שכנראה יש להן כבר מספיק פרנצייזים וסיכונים לנהל.
ב' - אם אף אחד לא היה קונה את הפרנצייז זה גם היה עדיף על זה שנורדיק היו קונים אותו, כי אז או שTHQ היו מצליחים לפרסם מכרז דומה ומישהו היה אוסף אותם במחיר נמוך יותר (אולי אפילו איזה סטודיו עצמאי שנעזר בקיקסטרטר), או שאף אחד לא היה קונה אותם, וTHQ שפשטה את הרגל היתה מוותרת על הזכויות שלהם, מה שאומר בפועל שאולי היינו זוכים לראות איזה משחק או שניים מופצים עם הsource code שלהם, ומפתחים עצמאיים שקופצים על זה. אנחנו נמצאים עכשיו ב-darkest timeline.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 אפריל 2013, 18:26

כנראה שלא קראת את הקטע בו נאמר שלנורדיק אין אולפני פיתוח פנימיים ושהם לא מתכוונים להקים כאלה. הם מחפשים לעבוד עם אולפנים אחרים על המשחקים האלה - כאלה שיביעו עניין בזיכיון, כמו למשל קרייטק USA. המצב כרגע בו פחות או יותר מובטחים לנו משחקים בזכיונות האלה שיעשו ע"י אנשים שבאמת מעוניינים בהם הוא הרבה יותר טוב מאשר שאף אחד לא היה קונה אותם ושלא היה סיכוי למשחק חדש אבל שהסורס קוד של המשחק הישן היה מופץ.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 25 אפריל 2013, 19:00

DrKeo כתב:אדובי בעצמה מתחילה לנטוש את פלאש, הפורמט הזה ימות תוך כמה שנים. 100% מהתרסקויות של הכרום שלי הן בגלל פלאש, הלוואי וכולם היו פשוט משתמשים בHTML5 פלייר וזהו.

שפלאש ימות תוך כמה שנים אומרים כבר כמה שנים...בנתיים אין לו תחליף.
לגבי סרטונים בHTML5 - אצלי לפחות הם נטענים פי עשר יותר לאט.
במשחקי דפדפן לא נראה שHTML5 יהיה תחליף בלפחות חמש שנים הבאות. פשוט הרבה יותר להשתמש בפלאש.

ואולי אני מכחיש כי אני כבר רגיל לפלאש ואין לי כוח ללמוד תוכנה אחרת :)

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 26 אפריל 2013, 14:27

מישהו יודע איך שולחים למישהו משחק כ- GIFT בסטים? (למשחק שכבר קיים לי, לא EXTRA COPY)

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 26 אפריל 2013, 14:32

אי אפשר לשלוח משחק שקנית לעצמך... אחרת זה היה טוב מדי.
רק כשאתה קונה משחק אתה יכול לבחור לשלוח אותו.

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 26 אפריל 2013, 14:35

Megalomaniac כתב:מישהו יודע איך שולחים למישהו משחק כ- GIFT בסטים? (למשחק שכבר קיים לי, לא EXTRA COPY)

הgifts שאתה מדבר עליו הוא יד שנייה ולא מתנת קנייה למישהו
אי אפשר כרגע אומנם valve אמרו שאולי בעתיד תהינה שירות של ייד שנייה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 26 אפריל 2013, 14:42

עוד כמה שעות תתחיל תחרות ה-ludumDare בה מפתחים משחק ב-48 שעות בנושא שנקבע על ידי הגולשים.
הנה המנצחים בסבבים הקודמים:
http://www.ludumdare.com/compo/ludum-da ... at=Overall
המשחק הראשון מגניב :)

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 26 אפריל 2013, 15:18

ששון כתב:אי אפשר לשלוח משחק שקנית לעצמך... אחרת זה היה טוב מדי.
רק כשאתה קונה משחק אתה יכול לבחור לשלוח אותו.

לא קניתי לעצמי, מישהו שלח לי GIFT של DOTA 2 ואין לי מה לעשות איתו :shock: (זה גם סתם תופס מקום ברשימת משחקים, VALVE צריכים לעשות כמו באוריג'ין שיהיה אפשר להסתיר משחקים שלא בשימוש, זה עכשיו יישאר שם לעד :| )

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אפריל 2013, 15:29

Megalomaniac כתב:
לא קניתי לעצמי, מישהו שלח לי GIFT של DOTA 2 ואין לי מה לעשות איתו :shock: (זה גם סתם תופס מקום ברשימת משחקים, VALVE צריכים לעשות כמו באוריג'ין שיהיה אפשר להסתיר משחקים שלא בשימוש, זה עכשיו יישאר שם לעד :| )

אתה תמיד יכול לעשות קטגוריית "לא בשימוש" ולהסתיר אותה בעצמך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אפריל 2013, 19:12

ששון כתב:שפלאש ימות תוך כמה שנים אומרים כבר כמה שנים...בנתיים אין לו תחליף.
לגבי סרטונים בHTML5 - אצלי לפחות הם נטענים פי עשר יותר לאט.
במשחקי דפדפן לא נראה שHTML5 יהיה תחליף בלפחות חמש שנים הבאות. פשוט הרבה יותר להשתמש בפלאש.

ואולי אני מכחיש כי אני כבר רגיל לפלאש ואין לי כוח ללמוד תוכנה אחרת :)

זה שאני מסוגל להכנס עם האייפד שלי ל99% מהאתרים אומר שפלאש פחות או יותר כבר מת.

בנושא גירבוקס, אנדי פיצ׳פרד הוא הדושבאג הכי גדול בתעשית המשחקים, יש בדיוק משחק bia אחד טוב (וגם הוא לא בדיוק AAA), הם עשו את בלו שיפט הגרוע, הם דרדרו את הפרוייקט alien לרצפה עם שקרים לסגה (עם הos) ולשחקנים (עם הדמואים השקריים), הם הוציאו את דיוק בערך כמו שהוא בצורה צואתית מה שאומר שבקרת איכות אין להם (שוב נזכיר את alien) וגם המשחקים הטובים שלהם תמיד נתפסו אצלי כסוג ב׳ חוץ מאשר אופוזינג פורס.

זאת ממש לא החברה שאני רוצה שתטפל בפרנצ׳ייז שאני אוהב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מאי 2013, 14:41

שאלה טכנית - יכול להיות שבגלל התחממות יתר, יגרם לי באג חוזר של screen tearing?
חסר לי מאוורר אחד במארז (יש את המאווררים של הGPU, מאוורר נוסף לCPU ומאוורר קדמי. חסר לי אחד אחורי, שכבר קניתי ואני מתקין היום). מסיבה לא ברורה, היה לי באג חוזר של screen tearing כששיחקתי בביושוק והנחתי שזו בעיה של המשחק הזה.
כאשר נכנסתי לתפריט, או סתם הזזתי את העכבר מהר, התופעה נעלמה.
עכשיו אני משחק גם בטומב ריידר ובפאר קריי 3 ואני רואה שגם שם זה חוזר על עצמו, אז אני מניח שזה קשור לזה שאין לי איוורור מלא, או שאולי מדובר בבעיה יותר ספציפית לכרטיס המסך.

יש לי גם בעיה מעצבנת, שהמאווררים של כרטיס המסך עושים המון רעש (כנראה משהו שם התעקם כשחיברתי אותו, או אולי אפילו פגם בייצור) מדי פעם, אבל המאווררים לא עוצרים, או משהו כזה, אז לא נראה לי שזה קשור כל כך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 מאי 2013, 14:56

לא אמור להיות קשר לאוורור, יותר לאזה שהכרטיס בעייתי (אולי בגלל האוורור? :))
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מאי 2013, 15:06

bozeman כתב:לא אמור להיות קשר לאוורור, יותר לאזה שהכרטיס בעייתי (אולי בגלל האוורור? :))

אז לא אמור להיות קשר לאיוורור, אבל יכול להיות שזה קשור לזה שהכרטיס בעייתי בגלל האיוורור?

נראה לי שלא הבנתי אותך נכון :cry:

בכל מקרה, זו בעיה מטרידה... אני תוהה אם היא באמת בעיית חומרה (וזה איום ונורא) או שזה משהו שיעלם בדרייבר הבא/כשאתקין את המאוורר הנוסף.
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 01 מאי 2013, 15:09

Nucleus_Dawn כתב:שאלה טכנית - יכול להיות שבגלל התחממות יתר, יגרם לי באג חוזר של screen tearing?
חסר לי מאוורר אחד במארז (יש את המאווררים של הGPU, מאוורר נוסף לCPU ומאוורר קדמי. חסר לי אחד אחורי, שכבר קניתי ואני מתקין היום). מסיבה לא ברורה, היה לי באג חוזר של screen tearing כששיחקתי בביושוק והנחתי שזו בעיה של המשחק הזה.
עכשיו אני משחק גם בטומב ריידר ובפאר קריי 3 ואני רואה שגם שם זה חוזר על עצמו, אז אני מניח שזה קשור לזה שאין לי איוורור מלא, או שאולי מדובר בבעיה יותר ספציפית לכרטיס המסך.

יש לי גם בעיה מעצבנת, שהמאווררים של כרטיס המסך עושים המון רעש (כנראה משהו שם התעקם כשחיברתי אותו, או אולי אפילו פגם בייצור) מדי פעם, אבל המאווררים לא עוצרים, או משהו כזה, אז לא נראה לי שזה קשור כל כך.

תבדוק את הטמפרטורות של הכרטיס מסך עם איזושהיא תוכנה(gpu-z,speedfun)ותבדוק בזמן משחק כדי את ביושוק במקרה הזה,בנוסף תנסה להתקין גירסת גרייבר אחרת,וזה לא משנה גם אם יש לך את הגירסה האחרונה של הדרייברים בכול זאת תתקין ישנה יותר
בנוסף הtearing שאתה רואה נגרמים הרבה בגלל שהפריימים לא נעולים ל60 אז כדי שתפעיל vsync בביושוק

כששיחקתי tr חוויתי לא מאט artifacts האם מישהו יודע איך לסדר את זה??

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2013, 16:27

Nucleus_Dawn כתב:שאלה טכנית - יכול להיות שבגלל התחממות יתר, יגרם לי באג חוזר של screen tearing?

יש מצב שבהגדרות של הקונסולת NVIDIA שלך הגדרת איפשהו סוג של כפיה של V-SYNC שלא יעבוד לעולם?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מאי 2013, 19:36

DrKeo כתב:יש מצב שבהגדרות של הקונסולת NVIDIA שלך הגדרת איפשהו סוג של כפיה של V-SYNC שלא יעבוד לעולם?

בהגדרות זה מוגדר על adaptive.
לשנות את זה ל"לפי אפליקציה"?
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 01 מאי 2013, 19:48

Nucleus_Dawn כתב:
בהגדרות זה מוגדר על adaptive.
לשנות את זה ל"לפי אפליקציה"?

אני חושב שזאת הבעייה של הtearing אם כך,תשנה אז לפי אפליקציה,או תחבה
נ.ב זה סימן שאולי המסך שלך יש refrash rate נמוכים ושהוא לא טוב מיוחד,המסך הוא 60mhz???
עוד נקודה תדליק adaptive vsync רק עם המשחק רץ לך על 60fps ומעלה כי זו כול הנקודה שלו,זה מיועד לאילו שרגישים יותר לתמונה חלקה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2013, 18:46

מסתבר שהGPU שמשולב בסדרה 4 של אינטל יהיה חזק פי יותר מ-2 מאשר מה שיש כרגע בסדרה 3.
תמונה

כוח שכזה אומר שמחשב עם מעבד דור 4 של אינטל יוכל לדוגמה להריץ את ביושוק אינפנט ב720P על HIGH ב30FPS או על מדיום ב1080P ב30FPS.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מאי 2013, 20:10

הבעיה נפטרה לחלוטין. אני לא יודע אם זה בגלל ששיניתי את הV-SYNC בהגדרות של כרטיס המסך, או בגלל שהוספתי עוד מאוורר, אבל אני מרוצה מאוד.
אגב, התוספת של מאוורר נוסף שינתה דרמתית את הטמפ' של המחשב. לא חשבתי שהמצב כל כך קשה, אבל הרגשתי את ההבדל אפילו במגע במארז.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2013, 00:29

UE3 עכשיו רץ בHTML5 (גרסת האייפד). לא דורש פלאגאינים, לא דורש הורדה ורץ בדפדפן בלבד:

המנוע הומר לJS תוך ארבעה ימים.

אפשר לנסות את הדמו לבד כאן, הוא דורש דפדפן פיירפוקס.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 מאי 2013, 15:00

DrKeo כתב:מסתבר שהGPU שמשולב בסדרה 4 של אינטל יהיה חזק פי יותר מ-2 מאשר מה שיש כרגע בסדרה 3.
תמונה

כוח שכזה אומר שמחשב עם מעבד דור 4 של אינטל יוכל לדוגמה להריץ את ביושוק אינפנט ב720P על HIGH ב30FPS או על מדיום ב1080P ב30FPS.

הבעיה שאינטל תמיד מאחרים את הרכבת בתחום הזה
לא שאני מצפה לאיזה ליבה גרפית מפוצצת ,אבל אני כן היתי מצפה ליותר מקונסולות ש8 שנים בשוק
לAMD כניראה יהיו עוד הפעם פיתרונות טובים יותר ,למי שרוצה מעבד משולב עם ליבה גרפית

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 06 מאי 2013, 16:06

kririn כתב:

הבעיה שאינטל תמיד מאחרים את הרכבת בתחום הזה
לא שאני מצפה לאיזה ליבה גרפית מפוצצת ,אבל אני כן היתי מצפה ליותר מקונסולות ש8 שנים בשוק
לAMD כניראה יהיו עוד הפעם פיתרונות טובים יותר ,למי שרוצה מעבד משולב עם ליבה גרפית

מהבחינה הזאת כבר יש לה, הבעיה היא שלא תמיד המעבד מספק יחסית כמו זה של אינטל.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 06 מאי 2013, 16:24

אני לא חושב שאינטל מחפשת להכנס לתחום הגיימינג... היא צריכה מעבד עם כרטיס מסך שמספק ביצועים סיבירים+ במינימום הספק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 מאי 2013, 18:27

EA מכריזים על הסימס 4 למחשב ולמאק שיגיע בשנה הבאה. עוד מידע בהמשך היום.

http://www.ea.com/news/maxis-unveils-the-sims-4

יהיה DRM? לא. המשחק ייאפשר אופליין SP.
http://www.thesimshub.com/2013/05/ea-of ... he-sims-4/
נערך לאחרונה על ידי Kazz ב 06 מאי 2013, 18:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 מאי 2013, 18:36

Kazz כתב:כנראה שלא קראת את הקטע בו נאמר שלנורדיק אין אולפני פיתוח פנימיים ושהם לא מתכוונים להקים כאלה. הם מחפשים לעבוד עם אולפנים אחרים על המשחקים האלה - כאלה שיביעו עניין בזיכיון, כמו למשל קרייטק USA.

המצב כרגע בו פחות או יותר מובטחים לנו משחקים בזכיונות האלה שיעשו ע"י אנשים שבאמת מעוניינים בהם הוא הרבה יותר טוב מאשר שאף אחד לא היה קונה אותם ושלא היה סיכוי למשחק חדש אבל שהסורס קוד של המשחק הישן היה מופץ.

אם אף אחד לא היה קונה אותם והמותג היה חוזר לציבור - כל מי שהיה מעוניין בזיכיון או ליצור יורש למותג היה יכול להשתמש בו בלאו הכי וללא עלויות. במקרה הנוכחי, רק מי שמעוניין בזיכיון ומעוניין לעבוד עם Nordic Games תחת התנאים שלהם, יוכל להשתמש בזיכיון.
מאחר והמשחקים של Nordic/Dreamcatcher נוטים להיות גרועים משמעותית גם ממשחקים של מפתחים עצמאיים נטולי מפיצה וגם ממשחקים של מפיצות גדולות כמו EA - זו האופציה הגרועה ביותר כרגע. הלוואי וזה ימשוך אותם למעלה במקום שהם יגררו את המשחקים למטה, אבל הם אלו שצריכים לספק את הקבלות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 55 אורחים