נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 27 יוני 2023, 09:36

אז שוב, לא עונה על השאלה בצירוף העובדה שיש משחקים שיש גם dlss ביחד, מוריד את העניין לרמת קונספירציה/מקרים בודדים.

אני מסכים שהרבה יותר הגיוני לתמוך ב dlss, אבל כנראה שיש מקרים אחרים. לא מבין בזה מספיק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2023, 09:56

במשחק כמו אווטאר - זה יהיה כל כך מבאס לשחק עם טכנולוגיה כל כך מפגרת... אני ממש מתבאס מהחדשות האלה.
כל הצמחייה והיופי הזה הולכים להראות הרבה פחות טוב :(
נקווה שבמקרה הזה כן תקום זעקה כלשהי. לא ידעתי גם כן שAMD מקבלת יחס מועדף, אני לא בעניינים...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 יוני 2023, 10:02

אני חושב לאסקין שאתה נמצא באחוזון שיכול להרשות לעצמו לא להפעיל FSR...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2023, 10:07

Klayman כתב:אז שוב, לא עונה על השאלה בצירוף העובדה שיש משחקים שיש גם dlss ביחד, מוריד את העניין לרמת קונספירציה/מקרים בודדים.

אני מסכים שהרבה יותר הגיוני לתמוך ב dlss, אבל כנראה שיש מקרים אחרים. לא מבין בזה מספיק.

יש רק לסוני משחקים עם AMD שיש בהם DLSS, המפיצה יחידה. כנראה שחברה עם הכוח של סוני AMD לא יכולה לכופף את היד.

ובנוגע ללתמוך בDLSS או FSR, ברגע שתמכת באחד בעצם תמכת בשני. זאת הסיבה 100% מהמשחקים בשיתוף עם NV יש גם FSR. העובדה שיש בכלל משחק שתומך בFSR ולא בDLSS נוגדת כל הגיון. זה כל כך קל שהמשחקים האלה של AMD שאין בהם DLSS מקבלים מוד של הקהילה שאפילו תומך בDLSS3 תוך שתי שניות מהשיגור.

סתם לדוגמה - RE4 רימייק יצא ב-23 למרץ. מוד DLSS למשחק מהקהילה יצא ב-24 למרץ. זה ליטרלי אוטומטי, אותו API, גובל בלהרים סוויצ׳. אין סיבה נראת לעין לתמוך באחד ולא בשני. אני יכול להבין מפתחת שלא טורחת עם FSR כי היא טכנולוגיה די מעפנה וממילא 90% מהשוק הוא NV. אבל אני לא רואה הגיון בלהפך.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יוני 2023, 10:16

ראיתי שגם deathloop, שהוא לא בהפצה של סוני, מכיל את שתיהן. אבל שוב, אני לא אומר שאתה טועה, וגם לא הלכתי לעשות מחקר עומק בנושא ולחפש כל דוגמא דוגמא - אני רק אומר שזה קצת פחות חד משמעי ממה שהצגת כאן קודם. כי כתבת שamd הודתה וכו'. אז לא הודתה, ויש דוגמאות סותרות( רובן אכן של סוני, אבל לא רק, כמו שראינו). כלומר מדובר במצב יותר מעורפל, שמתקיים לפעמים, במעט המשחקים שהם amd featured( שזו גם ככה רשימה די מצומצמת לדעתי, לא? הרוב עובדים עם נא וי דה עדיין, לא? ). בקיצור, נשמע כמו "מהומה רבה על לא מאומה" בעיניי.

לא יודע אם הקונסולות הנוכחיות תומכות בfsr כלשהו, אבל אם כן, הגיוני שרוב המכריע של המפתחות ישימו דגש על הטכנולוגיה הזו לא?
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2023, 10:24

Klayman כתב:ראיתי שגם deathloop, שהוא לא בהפצה של סוני, מכיל את שתיהן. אבל שוב, אני לא אומר שאתה טועה, וגם לא הלכתי לעשות מחקר עומק בנושא ולחפש כל דוגמא דוגמא - אני רק אומר שזה קצת פחות חד משמעי ממה שהצגת כאן קודם. כי כתבת שamd הודתה וכו'. אז לא הודתה, ויש דוגמאות סותרות( רובן אכן של סוני, אבל לא רק, כמו שראינו). כלומר מדובר במצב יותר מעורפל, שמתקיים לפעמים, במעט המשחקים שהם amd featured( שזו גם ככה רשימה די מצומצמת לדעתי, לא? הרוב עובדים עם נא וי דה עדיין, לא? ). בקיצור, נשמע כמו "מהומה רבה על לא מאומה" בעיניי.

לא יודע אם הקונסולות הנוכחיות תומכות בfsr כלשהו, אבל אם כן, הגיוני שרוב המכריע של המפתחות ישימו דגש על הטכנולוגיה הזו לא?

להבנתי זה לא כל המשחקים בשותוף עם AMD אלה המשחקים שמבונדלים עם כרטיסים של AMD שהם גם כמובן בשיתוף עם AMD. כשאתה קונה ממפיצה מאות אלפי עותקים לשים עם הכרטיסים שלך יש לך כוח מולה.

וזה לא מהומה רבה על לא מהומה. להשתמש ב-DLSS זה כבר דה פאקטו למי שיש כרטיס NV (שזה פחות או יותר כל התעשית המחשב). העובדה שיש משחקים גדולים בתעשיה שאין להם DLSS בגלל חסם שמתחרה שמה זה מאוד גדול ומשפיע ישירות עלי למשל. היום כשיש RT שיכול להיות מאוד כבד, DLSS הוא לא פריווילגיה. בטח כשאנחנו נכנסים לטרטוריה של הדור הבא עם נניח אוואטר שכנראה ירוץ על הפס5 רק ב-30 מה שאומר שבשביל אנשים במחשב עם כרטיס בסגנון 3060 טכנולוגיה כמו DLSS היא מושיעה.

אגב, רוב המשחקים תומכים בDLSS ולא FSR כי זה פשוט הגיוני יותר. אבל דווקא אלה שבשיתוף עם NV כן תומכים ב-FSR. מה שהופך את המשחקים בשיתוף עם AMD ללא DLSS אפילו יותר בולט. אגב, אני לא חושב שיש משחק שיש בו FSR ואין בו DLSS שהוא ״סוכן חופשי״ ולא בשיתוף עם AMD.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2023, 10:28

Stick כתב:אני חושב לאסקין שאתה נמצא באחוזון שיכול להרשות לעצמו לא להפעיל FSR...

לא בטוח בכלל שעם כל הפיצ'רים שיש בו הוא יעבוד ב-60 פריימים יציב על 4K ככה... המשחק יפה ומפורט להפליא
וחוץ מזה אני רוצה לשחק על 120 :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יוני 2023, 11:57

DrKeo כתב:
Klayman כתב:ראיתי שגם deathloop, שהוא לא בהפצה של סוני, מכיל את שתיהן. אבל שוב, אני לא אומר שאתה טועה, וגם לא הלכתי לעשות מחקר עומק בנושא ולחפש כל דוגמא דוגמא - אני רק אומר שזה קצת פחות חד משמעי ממה שהצגת כאן קודם. כי כתבת שamd הודתה וכו'. אז לא הודתה, ויש דוגמאות סותרות( רובן אכן של סוני, אבל לא רק, כמו שראינו). כלומר מדובר במצב יותר מעורפל, שמתקיים לפעמים, במעט המשחקים שהם amd featured( שזו גם ככה רשימה די מצומצמת לדעתי, לא? הרוב עובדים עם נא וי דה עדיין, לא? ). בקיצור, נשמע כמו "מהומה רבה על לא מאומה" בעיניי.

להבנתי זה לא כל המשחקים בשותוף עם AMD אלה המשחקים שמבונדלים עם כרטיסים של AMD שהם גם כמובן בשיתוף עם AMD. כשאתה קונה ממפיצה מאות אלפי עותקים לשים עם הכרטיסים שלך יש לך כוח מולה.

וזה לא מהומה רבה על לא מהומה. להשתמש ב-DLSS זה כבר דה פאקטו למי שיש כרטיס NV (שזה פחות או יותר כל התעשית המחשב). העובדה שיש משחקים גדולים בתעשיה שאין להם DLSS בגלל חסם שמתחרה שמה זה מאוד גדול ומשפיע ישירות עלי למשל. היום כשיש RT שיכול להיות מאוד כבד, DLSS הוא לא פריווילגיה. בטח כשאנחנו נכנסים לטרטוריה של הדור הבא עם נניח אוואטר שכנראה ירוץ על הפס5 רק ב-30 מה שאומר שבשביל אנשים במחשב עם כרטיס בסגנון 3060 טכנולוגיה כמו DLSS היא מושיעה.

אגב, רוב המשחקים תומכים בDLSS ולא FSR כי זה פשוט הגיוני יותר. אבל דווקא אלה שבשיתוף עם NV כן תומכים ב-FSR. מה שהופך את המשחקים בשיתוף עם AMD ללא DLSS אפילו יותר בולט. אגב, אני לא חושב שיש משחק שיש בו FSR ואין בו DLSS שהוא ״סוכן חופשי״ ולא בשיתוף עם AMD.

כמו שאמרתי, לא נכנסתי לעומק של הנתונים, אבל משער שאם תלך ללינק עם הטבלה שנתתי שם, תמצא *ממש מעט משחקים* שאשכרה מעניינים אותך ולא היה להם dlss.

אם ממש תרצה, אנבור קצת יותר לעומק בהזדמנות, אבל מוכן לשים פה התערבות מעכשיו, שיש משחקים שיש להם *רק* fsr ואין ולא היה להם שום באנדל עם amd. מה אומר? יש או אין כאלה? אם כן, אז שוב, אנחנו מתנקזים לאירועים מאוד ספציפיים, סביב עסקאות נקודתיות שלא ברורות לנו ב100%.

נראה לי שלא הצלחתי להעביר את הנקודה שלי עד עכשיו - אני לא חושב ש*אין* מקרים שamd חוסמת בהם dlss. אני פשוט חושב שהמצב הוא *הרבה פחות גרוע ודיכוטומי*, ממה שציירת בהודעה שלך בלילה. :).
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2023, 12:57

הרשימה היא לא גדולה, ממילא AMD משתפת פעולה רק עם חופן משחקים בשנה. אבל למשל רק בשנה וחצי האחרונות אין DLSS בגלל AMD (לכאורה) בג׳די, RE4 רימייק, קליסטו פרוטוקול ו-RE8 שאני מתכוון לשחק בכולם (ובעוד כמה משחקים שלא מעניינים אותי במיוחד). ואם זה באמת יהיה המקרה עם outlaws (אוואטר פחות מעניין אותי) אז בכלל. כלומר, אי אפשר להגיד שזה לא משפיע עלי, זה מאוד משפיע עלי, ביחוד כמעריץ RE.

וכמובן שיש מודי קהילה וכו׳, אבל זה מסריח רצח.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 יוני 2023, 15:23

גם כשקונסולות קונות בלעדיים הן חוסמות טכנולוגיה. הייתי יכול לשחק בגרסה משופרת לאין שיעור של ביונטה 3 על הפיסי, ps5 או xsx אבל הם מכריחים אותי לשחק עם חומרה של טאבלט מ-2017.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2023, 16:06

InterAl כתב:גם כשקונסולות קונות בלעדיים הן חוסמות טכנולוגיה. הייתי יכול לשחק בגרסה משופרת לאין שיעור של ביונטה 3 על הפיסי, ps5 או xsx אבל הם מכריחים אותי לשחק עם חומרה של טאבלט מ-2017.

הן חוסמות קהלים שונים, לא ממש טכנולוגיות… וזה שונה מאוד, המוצר כבר קיים על המחשב, ובמחשב הרי יש מלא יצרים שונים של רכיבים שונים, לא לאפשר טכנולוגיה טובה בהרבה שגם משפרת משמעותית ביצועים, שניתן ליישם בלחיצת כפתור בערך - זה משהו שלא זכר לי שהיה אי פעם, ומשהו שאני מקווה ששחקני מחשב בכל זאת לא ייתנו לעבור בשתיקה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 יוני 2023, 16:26

מה זה משנה קיים או לא קיים? מדובר בהחלטה עסקית נטו שפוגעת בשחקן (לפחות בראייה צרה). הרי מבחינת האימפקט על השחקן, מה יותר גרוע, לחסום אותך מלשחק על חומרה טובה משמעותית או לחסום פיצ׳ר nice to have כמו dlss עבור אותו משחק?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2023, 17:14

InterAl כתב:גם כשקונסולות קונות בלעדיים הן חוסמות טכנולוגיה. הייתי יכול לשחק בגרסה משופרת לאין שיעור של ביונטה 3 על הפיסי, ps5 או xsx אבל הם מכריחים אותי לשחק עם חומרה של טאבלט מ-2017.

זה נכון, למרות שספציפית ביונטה הוא משחק שממומן ומופץ על ידי נינטנדו והם סוג של הצילו את הפרנצ׳ייז אז אני לא יודע אם זאת דוגמה טובה. נניח FF16 זאת דוגמה עכשיוית טובה, שק כסף כדי למנוע את המשחק מאקסבוקס. או נניח ROTTR בצד של אקסבוקס.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 יוני 2023, 18:10

חיפשתי דוגמה יחסית קיצונית על הסוויץ׳, נכון שהיא לא מושלמת. גם ff16 או rottr לא מושלמים כי בסוף יש/תהיה גרסת pc, כך שטכנולוגית זאת חסימה זמנית. אבל אפשר להביא אחרות בקלות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2023, 18:26

בכל מקרה אני מסכים, זה דומה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יוני 2023, 18:51

?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2023, 20:35

אני לא חושב שזה אותו דבר… זה יותר כמו, אם היה דבר כזה - שמשחק על הפס5 למשל היה יוצא בשיתוף עם חברה שעושה קידוד לסאונד 2.1, ולכן לא היה תומך ב5.1 :)
או משחק XSX שהיה יוצא עם טכנולוגיית RT שפועלת באמצעות תוכנה בלבד, ולא משתמשת בליבות הRT של הקונסולה.

חסימה של פלטפורמה זה משהו מאוד שונה מחסימה של טכנולוגיה, בעיקר כי אין להם באמת שום דבר להרוויח מזה. הם חוסמים טכנולוגיה טובה יותר כאשר הטכנולוגיה הנחותה שלהם גם ככה עובדת על הכרטיסים של המתחרה! הייתי יותר מבין את זה אם הFSR המחורבן שלהם היה עובד רק על כרטיסים שלהם, ואז היו מראים איך אצלם זה רץ טוב יותר או משהו. פה אין שום אינטרס מלבד לחרבן ביצועים ומראה של משחקים.

במקום להשקיע את הכסף שלהם במחקר ופיתוח הם פשוט זורקים אותו על ״שיתוף פעולה״ עם משחקים סופר פופולריים, כאשר אין לשיתוף הפעולה הזה שום משמעות באמת, מלבד לגרום למשחקים האלה להראות יותר כמו גרסאות הקונסולות החלשות משמעותית ממחשבי גיימינג.

זה באמת היה אחד הזמנים הגרועים להשקיע במחשב ממש חזק :) יש לי מזל ממש גרוע… מזל שסטארפילד לא ממש מעניין אותי, אבל אווטאר וג׳דיי והמשחק של סטאר וורס כן. ומזל שיש גם חברות שעדיין הולכות עם Nvidia כמובן. אבל כזה באסה שמפיצות גדולות אחרות משתינות על קהל המחשב, וזה בדיוק מה שהן עושות כאן.

אני מקווה שאולי בNvidia רואים את זה ויעבדו על איזו דרך לעשות “force DLSS” או משהו, דרך התוכנה שלהם במחשב. יש מצב שזה אפשרי…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2023, 21:05

Klayman כתב:ועכשיו גם :סטארפילד!
https://wccftech.com/amd-partners-bethe ... ti-threade

אוי לא :twisted:

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 יוני 2023, 21:33

Laskin כתב:אני לא חושב שזה אותו דבר… זה יותר כמו, אם היה דבר כזה - שמשחק על הפס5 למשל היה יוצא בשיתוף עם חברה שעושה קידוד לסאונד 2.1, ולכן לא היה תומך ב5.1 :)
או משחק XSX שהיה יוצא עם טכנולוגיית RT שפועלת באמצעות תוכנה בלבד, ולא משתמשת בליבות הRT של הקונסולה.

חסימה של פלטפורמה זה משהו מאוד שונה מחסימה של טכנולוגיה, בעיקר כי אין להם באמת שום דבר להרוויח מזה. הם חוסמים טכנולוגיה טובה יותר כאשר הטכנולוגיה הנחותה שלהם גם ככה עובדת על הכרטיסים של המתחרה! הייתי יותר מבין את זה אם הFSR המחורבן שלהם היה עובד רק על כרטיסים שלהם, ואז היו מראים איך אצלם זה רץ טוב יותר או משהו. פה אין שום אינטרס מלבד לחרבן ביצועים ומראה של משחקים.

במקום להשקיע את הכסף שלהם במחקר ופיתוח הם פשוט זורקים אותו על ״שיתוף פעולה״ עם משחקים סופר פופולריים, כאשר אין לשיתוף הפעולה הזה שום משמעות באמת, מלבד לגרום למשחקים האלה להראות יותר כמו גרסאות הקונסולות החלשות משמעותית ממחשבי גיימינג.

זה באמת היה אחד הזמנים הגרועים להשקיע במחשב ממש חזק :) יש לי מזל ממש גרוע… מזל שסטארפילד לא ממש מעניין אותי, אבל אווטאר וג׳דיי והמשחק של סטאר וורס כן. ומזל שיש גם חברות שעדיין הולכות עם Nvidia כמובן. אבל כזה באסה שמפיצות גדולות אחרות משתינות על קהל המחשב, וזה בדיוק מה שהן עושות כאן.

אני מקווה שאולי בNvidia רואים את זה ויעבדו על איזו דרך לעשות “force DLSS” או משהו, דרך התוכנה שלהם במחשב. יש מצב שזה אפשרי…

נגיד שיחתמו על הסכם שהמשחק לא ירוץ על geforce. איך זה שונה מהותית מלחתום שהוא לא ירוץ על אקסבוקס? אם זה לא שונה מהותית, אז גם ברור שלחסום dlss זה חמור הרבה פחות. אני לא רואה את השוני המהותי בין המקרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2023, 23:34

כי לחסום לגמרי את GeForce יהיה מהלך שיווקי שאני איכשהו מבין את האינטרס למרות שזה יהיה חסר תקדים במחשב, הרי ככה זה יכריח את בעלי הכרטיסים המתחרים שירצו לשחק בהם - לרכוש את הכרטיס שלנו. אבל זה? זה סתם דוש מוב, של חברה שלא מסוגלת להתחרות בטכנולוגיה.
״הכרטיסים שלנו פחות טובים ומציגים תמונה פחות טובה ופחות מהירה? אז נוציא את הכסף שלנו על זה שנהפוך את הגרפיקה של המתחרה לפחות טובה, בדיוק כמו שלנו, כדי שנצא פחות רע לעומתם״. זה מהלך של לוזרים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2023, 23:51

האירוניה היא שFSR רץ מהר יותר על כרטיסי NVIDIA. זאת פשוט טכנולוגיה קקה, ביחוד כשמדובר ברזולוציות מקור מתחת ל1440p ו-fps נמוך מ-60. כלומר, FSR2 נראה ממש רע מתחת ל-60, כל דבר שיש בו פירוט מיקרו-פיקסלי כמו שיער או ענפים של עצים נראה כמו אפקט הספריי של הצייר מחלונות 95׳ בשניה שהוא בתנועה. ובצורה אירונית דברים כמו שיער הם דווקא הדבר הכי מרשים בDLSS ונראים לרוב יותר טוב מרינדור טבעי.

בכל מקרה, יש לי 4080 זה לא כזאת קטסטרופה. אבל כשיש RT ומדובר במשחק דור הבא אמיתי, DLSS הוא מתבקש לאנשים שיש להם מסך 4K 120. כלומר, תראו את סייברפאנק, איפה היינו בלי DLSS? היינו צריכים לחכות ל6080 כדי להריץ אותו ב-60.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2023, 23:56

אם ניקח את דוגמת ביונטה שהייתה פה - אז סיטואציה הרבה יותר מתאימה הייתה כזו:
תארו לעצמכם שנינטנדו במקום לשלם על בלעדיות, מימון והפצה - הם היו משלמים כדי שהמשחק ירוץ על הפס5 והXSX ב-720p כמו בסוויץ׳ (או כמה שהרזולוציה שם), ובאותה גרפיקה בדיוק.
זה היה ממש נתפס כמהלך חלאתי. אז גם כאן… הם לא מנסים לגרום לך לקנות את המוצר שלהם, הם לא מביאים איזה יתרון בלעדי כמו שהיה בזמנו עם physx או עם הRT בסדרת הRTX 2xxx, המהלכים האלה נועדו רק לסרס את יתרונות המתחרה, שכל הזמן מוצא דרכים לקדם את התעשייה, הגרפיקה והביצועים, והם מעתיקים ממנו באיחור של עשור בגלל שהם אימפוטנטים. שוב, זה כסף שהיה יכול ללכת על מו״פ…. במקום להתאמן בחדר כושר הם נכנסים עם אקדח ויורים בשרירנים, כי הם לוקחים להם את כל הבחורות בים ;)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 28 יוני 2023, 02:40

זה לא לגמרי שקול. DLSS הוא toggleable שמופיע בהגדרות של המשחק. זה כמו פרסומת ל-nvidia כי הטכנולוגיה בלעדית שלה. הגיוני שאם amd נותנת חסות למשחק, היא לא תרצה שבהגדרות של המשחק יופיע טוגל של nvidia dlss. במיוחד שההיילייט של החסות הזאת הוא קידום fsr, הטכנולוגיה המתחרה. אני לא חולק שזה מסריח, אבל אפשר באיזשהו מקום להבין את amd.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יוני 2023, 07:06

גם סאונד 2.1 הוא משהו שניתן לשנות בהגדרות אבל זה לא הגיוני לחסום 5.1 בגלל שהקידוד שלך נחות יותר ואתה רוצה לעשות לו ״פרסומת״… אפשר היה להבין אולי רק אם הטכנולוגיה הייתה טובה יותר, אבל פרסומת לפיצ׳ר שכמעט כל גיימר במחשב יודע שהוא נחות משמעותית וגם ככה עובד על הכרטיס של המתחרה - זה פשוט נוגד כל הגיון, ועובדה שזה באמת גם משהו שאין לו דוגמא מקבילה באופן ישיר, ושאנוידיה לא חוסמת fsr במשחקים שהם נותנים להם חסות.
זה גם יכול סתם להעלות את התחרות עוד שלב ולהגיע למחוזות לא נעימים, כמו למשל שהם כן יתחילו לחסום fsr במשחקים שנותנים להם חסות, ואז הביצועים של כרטיסי AMD עוד יותר ייפגעו במשחקים רבים. ועכשיו כשה״האמת יוצאת לאור״ אני גם אשמח אם זה יקרה, רק כדי שאולי AMD יפסיקו עם זה ויתנו למשחקים על המחשב להראות טוב יותר ולרוץ טוב יותר, בלחיצת כפתור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2023, 09:45

טוב נו, אולי לא סולחים לAMD על הכל:
https://www.pcgamer.com/starfield-partn ... not-happy/

Laskin כתב:גם סאונד 2.1 הוא משהו שניתן לשנות בהגדרות אבל זה לא הגיוני לחסום 5.1 בגלל שהקידוד שלך נחות יותר ואתה רוצה לעשות לו ״פרסומת״… אפשר היה להבין אולי רק אם הטכנולוגיה הייתה טובה יותר, אבל פרסומת לפיצ׳ר שכמעט כל גיימר במחשב יודע שהוא נחות משמעותית וגם ככה עובד על הכרטיס של המתחרה - זה פשוט נוגד כל הגיון, ועובדה שזה באמת גם משהו שאין לו דוגמא מקבילה באופן ישיר, ושאנוידיה לא חוסמת fsr במשחקים שהם נותנים להם חסות.
זה גם יכול סתם להעלות את התחרות עוד שלב ולהגיע למחוזות לא נעימים, כמו למשל שהם כן יתחילו לחסום fsr במשחקים שנותנים להם חסות, ואז הביצועים של כרטיסי AMD עוד יותר ייפגעו במשחקים רבים. ועכשיו כשה״האמת יוצאת לאור״ אני גם אשמח אם זה יקרה, רק כדי שאולי AMD יפסיקו עם זה ויתנו למשחקים על המחשב להראות טוב יותר ולרוץ טוב יותר, בלחיצת כפתור.

זה נכון שNV לא חוסמת כלום אבל מצד שני בשבילה FSR ו-DLSS ביחד בכותר זאת פרסומת מדהימה. כשהמתחרה כושלת בלהשוות את הביצועים ואיכות התמונה שלהם זה רק גורם להם להראות טוב יותר. וזה שהם עכשיו מוציאים הודעות סטייל ״בחיים לא נחסום טכנולוגיה של מתחרים״ רק גורמת להם להראות טוב יותר. כל המצב הזה הוא win win ענק בשבילם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 84 אורחים