E3 2018 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: E3 2018 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 10 יוני 2018, 18:32

DrKeo כתב:
Stick כתב:
DrKeo כתב:הבעיה היא לא שהמשחק הבא יתבסס על הקודם ויהיה דומה לו, זה בדיוק מה שהם עושים שנים. החלק המעניין של המשווה הוא שקט תעשיתי לצוות איכותי שיבנה מהפכה בפרנצ'ייז במשך שנים. זה החלק שחסר, כי החלק הממחזק במשוואה קיים גם קיים ואני סומך על יובי לסחוט אותו עד תום :)

באופן עקרוני זה לגמרי מה שקורה.
אולי לא ברמת ביצוע טובה או בכלל יציבה לאורך שנים, אבל זה מה שקורה.
אחרי AC2 שיצר את הבסיס, יצאו 2 משחקים שלא חידשו הרבה ונבנו עליו, וברקע כל הזמן הזה פותח AC3. הוא אמנם היה מאוד מבולגן ולא יציב (ולחלוטין היה צריך עוד קצת זמן בתנור) אבל הוא כן היה שינוי לעומת טרילוגיית אציו, ובדיעבד גם אחד המשחקים המוצלחים בסדרה (הבעיה, שהוא יצא עוד כלמישהו היו ציפיות אמיתיות מהסדרה הזו להיות משחקים של 90+).
אחרי זה יצאו AC4 (בלאק פלג) ורוג ששוב, נבנו לגמרי על AC3, וברקע פותח יוניטי לקונסולות הדור הבא והביא איתו גם כן שינוי, או לפחות נסיון לשינוי, כי הפעם כבר לגמרי היה ברור שהמשחק יצא לא אפוי והיה צריך לפחות שנה (אם לא יותר) כדי באמת להשלים את החזון שלו.
אחריו יצא סינדיקט, ששוב היה בנוי על כל האלמנטים של יוניטי, והפעם יוביסופט הורידו לגמרי את השאיפות ובסך הכל כיוונו להשקה נקייה מקטסטרופות. הם השיגו את זה, אבל יחד גם הוציאו את המשחק החלש ביותר בסדרה (לטעמי).
בזמן הזה כבר עבדו על אוריג'ין שיצא עכשיו, ועשה את השינוי הגדול ביותר בסדרה אי פעם ככל הנראה. מסתמן שיוצאים לו עוד שני המשכים ישירים (מבחינת המשחק, לא בהכרח הסיפור) ואחריהם נקבל ב2020, אם הסדרה נשארת שנתית, את AC יפן שכבר נמצא בפיתוח ואני מאמין שיהיה משחק PS5 ולפחות ינסה להיות קפיצה ו"המשחק הבא האמיתי" בסדרה.

אולי זה מה שהם מנסים לעשות אבל זה לא ממש יוצא בפועל. יוניטי הוא בעיקר גרפיקה יפה, זה לא gow אסנשן לgow החדש. או שהם צריכים צוותים מוכשרים יותר או שהם צריכים עוד זמן. אני לא חושב שזה משנה אם הם נותנים למשחק זמן פיתוח של 3 שנים או 6, בסופו של דבר הוא יכול לתת לסדרה שנתית את הקצב לדור שלם כך שאותו בסיס הוא חשוב מדי בשביל להיות לחוץ עם זמני שחרור.

אין ספק שמבחינת האיכות יש להם בעיה מאוד חמורה, אבל ברמת הקונספט התאורתי הם עושים את זה נכון, עד כמה שהוצאת משחק שנתית יכולה להיות דבר נכון..
האכזבה היחידה שלי מגיעה מכיוון שאוריג'ין העלה לי את הצפיות והראה המון פוטנציאל, אבל כמשחק בפני עצמו הוא לא מספיק טוב כדי לסחוב את הפרנצ'ייז. חשבתי שיבנו עליו ויעשו בעוד שנתיים את "הAC2 הבא", ולא שיסתפקו בזה ויעשו את "הברדרהוד הבא". באופן עקרוני המצב עם הסדרה עכשיו יותר טוב משהיה לפני שנה והכיוון נכון יותר משהיה במשחקים המודרניים יותר כמו יוניטי וסינדיקט, אבל זה מספק רק אם השאיפה היא לבינוניות. אחרי אוריג'ין היו לי תקוות שהם חוזרים לכוון גבוה כמו בתחילת דרכה של הסדרה, אבל כנראה שהשאיפה היא לבינוניות עם הסדרה הזו, לפחות בזמן הקרוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2018, 19:43

אני אוהב לחשוב חיובי ושבסטודיו יש אנשים מוכשרים שיכולים להוציא משהו באמת מיוחד, הם רק היו צריכים עוד זמן או משאבים. לפחות ככה זה בראש שלי.

נניח ac3, לפי וויקיפדיה התחילו עליו פיתוח בינואר 2010 והוא יצא באוקטובר 2012, אז אם נצא בהנחה שלפיתוח לוקח זמן לתפוס תאוצה והוא בטח הזדהב עוד בספטמבר אז כמה זמן כבר עבדו עליו? שנתיים וחצי? הם ציפו עם מחזור פיתוח של שנתיים וחצי להמציא מחדש את הפרנצ׳ייז? ונניח יוניטי, עבדו עליו שנתיים בפחות מחצי צוות ורק שנתיים בצוות מלא. בשילוב עם מנוע חדש ודור חדש זה פשוט לא מספיק בשביל להמציא מחדש פרנצ׳ייז. אוריג׳ן כבר קבל שלוש וחצי שנים מלאות ואמיתיות של פיתוח והוא באמת הקפיצה הכי גדולה שהם עשו מאז 2 אבל נראה שגם זה לא מספיק. זה ב-ball park, אולי עוד שנה לתוכן מגוון יותר ועוד ליטוש, אבל זה כן מראה שככל שהם מקבלים יותר זמן לעשות את המשחק הזה שיגדיר מחדש את הפרנצ׳ייז כך הם מתקרבים לעשות קפיצה אמיתית.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2018, 20:33

הדבר שאני באופן אישי הולך לשים לב אליו השנה מצפייה בריאיונות עם פיל,שון לאיידן וכו'.. הוא ההתבטאויות שלהם בנוגע לדור הבא-זה הולך להיות הסיפור הסמוי הכי גדול של התערוכה הזו בעיניי ובסוף השבוע אני מניח שנוכל כבר לדעת,או לפחות לקבל מושג הרבה יותר טוב אם הדור הבא מגיע בסוף 2019 או סוף 2020.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2018, 21:19

אני לא חושב שהתערוכה הזו תוכל להגיד לנו את זה בוודאות אבל המציאות כן - זה מוקדם מדי, יש יותר מדי פרוייקטים עדיין בדור הזה שיצדיקו את הדור הבא כבר בשנה הבאה, וזה כמעט לא הגיוני מבחינת החומרה... כל הכוכבים מסתדרים ל-2020, לא יכול לדמיין מצב אחר, בטח לא מסוני, ואני מאוד אופתע אם מיקרוסופט תעז לעשות זאת ולסיים את הדור שלה ככה

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 10 יוני 2018, 22:14

אם יהיה משהו מעבר להיילו-גירס-פורצה אני אהיה מופתע.
לפחות יש משחקי צד ג' מעניינים.
מיקרוסופט... לא לקנות משחקי צד ג' בבקשה, תודה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2018, 08:19

התעדכנתי בהכרזות של בת'סדה. אני מאוד שמח שלא קמתי בשביל זה. לא משוכנע שהם היו צריכים לעשות מסיבת עיתונאים השנה. היה גיימפליי של בערך שני משחקים. כל השאר זה טריילרי CGI או טיזרים של "הנה כותרת של משחק".
הם לפחות ממשיכים במסורת של להתבסס על טכנלוגיות מתקדמות ולא אפויות בעליל, עם הכרזה על משחק דור הבא.

---

אחרי שהאבק שקע גם על EA, אפשר לתת ציון. סה"כ, רמות לא מוגזמות של קרינג'. EA SPORTS היו נטל בלתי נמנע, אבל הם טופלו היטב (במיוחד בהשוואה לשנים האחרונות). לא היתה הכרזה בובסטית שתקפיץ את המסיבה לרמה גבוהה ולא היתה תצוגה מוצלחת של BF5. היתה תצוגה טובה למדי של אנת'ם, שזה בבירור הפרויקט הכי חשוב שלהם כרגע.
חשוב גם לזכור את ההקשר שבו תוכננה המסיבה הזאת. כמויות בלתי פרופורציונאליות של אנטגוניזם מכוון לEA בשנים האחרונות והם לא הצליחו להוציא איזה פרויקט אהוב ומוצלח במיוחד כדי לאזן את זה. הם עשו עבודה טובה בלהתייחס לחלק מהבעיות ודאגו להתנצל על הבמה, אבל כדי להרוויח מחדש קצת אמונה, הם צריכים משחק באמת טוב. אולי זה יהיה אנת'ם. נחכה ונראה.
6.7/10.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2018, 09:07

כן, בת'זדה איכזבו אותי, רייג' 2 נראה פחות טוב ממה שקיוויתי, לא ראינו את וולפנשטיין 3 אבל כן קיבלנו משחק צד קו-אופ שיכול להיות נחמד, ודום הבא גם יכול להיות נחמד אבל לא ראינו משניהם גיימפליי אז ממש באסה. מקווה שהם בכלל יוצאים בשנה הבאה.
נראה שהם בעיקר בונים כבר על הדור הבא, למרות שלא היה ברור אם STARFIELD אמור לצאת עוד בדור הזה או לא, חבל שלא היו ברורים יותר כאן. ברור שES6 הוא לדור הבא... אז טוב נו, לא אכפת לי אם וולפנשטיין 3 יקפוץ דור, הקודם היה בדור הקודם אז זה סה"כ הגיוני, משחק אחד בדור... ושיהיה מושקע עם סיפור מעולה כמו הקודמים בבקשה :)
מה שיש לבת'זדה זה רק את FALLOUT 76 בעצם. שהוא ממש מפתיע אותי שהוא פרוייקט ממש גדול, ועם אונליין על גבול הMMO, ובנייה משותפת וכו'... נראה כמו מה שFALLOUT 4 היה צריך להיות.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 11 יוני 2018, 10:20

מה? איכזבו? יש סיכוי שהם הראו את התערוכה הכי טובה שתהיה השנה... מלא משחקים חדשים מה עוד אפשר לבקש מהם? מדהים בעיניי וכול הכבוד להם , ופולאאוט יוצא השנה שזה ענק שיהיה אפשר לשחק בו בקרוב, מבחינתי אין תלונות

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2018, 10:43

איזה משחקים חדשים באמת ראית שם, שלא ראית לפני כן?
ושוב - "ראית"... לראות סתם את השם של המשחק זה לא ממש נחשב.
גם מיקרוסופט וגם בת'זדה עשו פה "סוני" של לפני כמה שנים, שהכריזו מלא דברים ולא ראינו מהם כלום בעצם.
מיקרוסופט לפחות איזנה את זה עם משחקים שכן ראינו באמת איך הם נראים, אבל בת'זדה? הם הראו שוב את FALLOUT 76 שראינו טיזר שלו ואתמול אצל מיקרוסופט ראינו גם איך הוא ממש נראה בגיימפליי, היה גם את רייג' 2 שכבר ראינו קצת ממנו ואה - היה גם משחק קלפים של ES ו.... זהו. בערך כל השאר היה CG או סתם לוגו של כותרים חדשים, עם כל הכבוד לזה שהם "הוכרזו"... ואין ספק שבשנה הבאה ובזו שאחריה הם ממש יפציצו, אבל כל ההכרזות האלה היו רק בשביל מחזיקי המניות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2018, 11:01

התצוגה של DEVOLVER הייתה משעשעת מאוד. במיוחד הקטע עם הLOOTBOXCOIN שלהם.
אני ממש שמח שהם התחילו עם זה, והרמה עולה :)

בכל אופן - זה הדבר היחיד שהיה באמת מעניין שם השנה, לדעתי:

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 11 יוני 2018, 11:35

Laskin כתב:התצוגה של DEVOLVER הייתה משעשעת מאוד. במיוחד הקטע עם הLOOTBOXCOIN שלהם.
אני ממש שמח שהם התחילו עם זה, והרמה עולה :)

בכל אופן - זה הדבר היחיד שהיה באמת מעניין שם השנה, לדעתי:

שכחת את SCUM? גם נראה אחלה משחק , אומנם בEarly Access אבל מאוד מעניין אותי , אוהב משחקי הישרדות.

ולגבי Bethesda , עם פולאאוט במייקרוסופט ראינו רק טריילר , בתערוכה של בתסדה ממש הראו גיימפליי וחשפו את כול הפרטים לגבי המשחק - שאותי אישית דווקא לקח , אני כן ארצה לקנות משחק פולאאוט מולטיפלייר.

ולגבי ההכרזות? Doom חדש , Wolfenstein חדש , וקיבלת שני משחקי דור הבא , בשנה הבאה יהיה להם יותר להראות זה בטוח אבל מבחינתי זה מעולה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2018, 11:40

לא שכחתי, SCUM פשוט לא מעניין אותי במיוחד, נראה מאוד נישתי, כמו ARK.

וכן, חיזקת את הדברים שלי - הם הראו פחות או יותר רק את FALLOUT, וכל השאר סתם הכרזות באוויר, שלחלקן הצמידו איזה CG ולוגו.
זה ממש מאכזב, בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 יוני 2018, 11:58

swym כתב:מה שאני מחכה לראות בתערוכה, בלי להיכנס למחוזות הלא-הגיוני:
1) המשחק הבא של רוקסטדי
2) רייג' 2 - צ'ק
3) ספיידרמן
4) היילו 6 - צ'ק
5) היטמן 2 - חצי צ'ק
6) RDR 2
7) אורי והיער 2 - צ'ק

מה שאני מחכה לו בתערוכה, במחוזות הלא-הגיוני:
1) אלדר סקרולס 6 - צ'ק
2) סייברפאנק - צ'ק
3) XCOM 3
4) ביושוק חדש
5) המשחק הבא של קן לוין - - לא יהיה בכנס
6) שקראקדאון לא ידחה/יבוטל - חצי צ'ק. נדחה אבל מקבל וייב של משחק שבאמת הולך לצאת ולא vaporware
7) שפולאאוט 76 יהיה משחק סינגל פלייר סטנדרטי - חצי (?) צ'ק. אפשר לשחק סולו

אאוטפוט לא רע בינתיים. ובערך כל מה שראיתי עד עכשיו יותר מסיפק את הסחורה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 יוני 2018, 12:02

מאוד הופתעתי ש-starfield הוא משחק לדור הבא,ולדור הבא בלבד כמו שזה נשמע. שמח מאוד לשמוע,Sci-fi RPG מבת'סדה לדור הבא בלבד? וואו אני בעניין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2018, 12:13

מתוך ת'רד ההימורים:

מיקרוסופט:
1. הכרזה של היילו הבא? כן
2. חשיפה של המשחק RPG מהצוות של פורצה הורייזון? לא
3. הכרזה על פייבל חדש? לא
4. הכרזה של GEARS5? כן
5. הכרזה על ירידת מחיר של ה-X? כן

אפשר להגיד שצדקתי פה בהכל, אבל הורדת המחיר הגיעה קצת קודם, והיא בינתיים זמנית

יש גם כמה שצדקתי אבל הופיעו ב"כללי" כמו DMC5, אבל יש שם עוד דברים שקשורים לחברות אחרות שעוד לא הייתה להם מסיבה אז נחכה אחריה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2018, 14:23

אני חושב שההצגה של בת'זדה התחלקה לשניים, בין אלה שצפו בה לבין אלה שרק ראו מה שהוכרז. המסיבה עצמה נוהלה בצורה מושלמת, כל המציגים נעו בין סביר לבין פאקינג טוד האוורד שהוא אדם שגורם לסטיב ג'ובס להראות כמו המדען EYE TOY ההוא של סוני שהיה עולה כל שנה לבמה ב-E3 בתקופת הפס3 וגורם לכולנו להרגיש מובכים. באמת, לשבת ולצפות בטוד האוורד מברבר במשך 20 דקות על סקיירים, FO76, סטארפילד וכו' היה פשוט תענוג אפילו אם ההכרזות עצמן שלו הן לא בדיוק מרגשות לגמרי. אני מציע למי שלא ראה את המסיבה לשבת ולצפות רק בקטע של טוד האוורד כי זה באמת זהב.

אז למי שלא צפה ולא ממש הבין את הקונטקסט, סטארפילד הוא משחק דור הבא לגמרי ו-ES6 הולך להיות המשחק שיעקוב אחרי סטארפילד, כלומר אמצע הדור הבא לכל המוקדם. לא צריך להיות הסטרים, אנחנו 26 חדושים משיגור הקונסולות הבאות, זאת לא הכרזה לעוד 5 שנים. טוב נו, אולי ES6 הוא עוד 5 שנים, תלוי כמה הצוותים שלהם מדוללים בין סטארפילד, משחקי המובייל ו-FO76.

סך הכל התצוגה עצמה הייתה מצויינת אבל המשחקים עצמם לא מרגשים מדי. נורא אכזב אותי שלדום לא קוראים דום 2, ביחוד שיש לקומבו של לוגו דום והספרה הרומית 2 מקום חם בלב שלי. החלק הכי עצוב בתצוגה היה QUAKE, החווית אונליין שהכי זכורה לי מהילדות שהפכה לשוטר פשוט רע שלא מעניין אף אחד. שחקתי בו כמה שעות טובות והוא פשוט לא טוב, מנגד שחקתי ב-Q3 אונליין לפני שנה וכן נהנתי כך שזאת לא נוסטלגיה נטו, משהו בו פשוט OFF. כשמכניסים לשקלול את העובדה שיש שם יכולות של דמויות שנעולות מאחורי חומה שאפשר לשלם בכדי לעבור אותה וכבר מגיעים לחטא הכי נוראי שאפשר לעשות במשחק כמו QUAKE שמיצג את המולטי המאוזן והשוויוני בו רק סקיל משנה (וכמובן הפינג לבחור העשיר ההוא שיש ISDN כפול וטס עם 128Kb בשניה כמו מאת'ר פאקר).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2018, 15:31

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 יוני 2018, 15:37

הנה משהו שאף פעם לא הבנתי, וככל שהגרפיקה משתפרת זה רק נהפך בולט יותר - למה היפנים אף פעם לא עושים דמויות יפניות במשחקים שלהם? (כלומר, למה העיניים לא מלוכסנות).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2018, 16:02

DrKeo כתב:אני חושב שההצגה של בת'זדה התחלקה לשניים, בין אלה שצפו בה לבין אלה שרק ראו מה שהוכרז. המסיבה עצמה נוהלה בצורה מושלמת, כל המציגים נעו בין סביר לבין פאקינג טוד האוורד שהוא אדם שגורם לסטיב ג'ובס להראות כמו המדען EYE TOY ההוא של סוני שהיה עולה כל שנה לבמה ב-E3 בתקופת הפס3 וגורם לכולנו להרגיש מובכים. באמת, לשבת ולצפות בטוד האוורד מברבר במשך 20 דקות על סקיירים, FO76, סטארפילד וכו' היה פשוט תענוג אפילו אם ההכרזות עצמן שלו הן לא בדיוק מרגשות לגמרי. אני מציע למי שלא ראה את המסיבה לשבת ולצפות רק בקטע של טוד האוורד כי זה באמת זהב.

אז למי שלא צפה ולא ממש הבין את הקונטקסט, סטארפילד הוא משחק דור הבא לגמרי ו-ES6 הולך להיות המשחק שיעקוב אחרי סטארפילד, כלומר אמצע הדור הבא לכל המוקדם. לא צריך להיות הסטרים, אנחנו 26 חדושים משיגור הקונסולות הבאות, זאת לא הכרזה לעוד 5 שנים. טוב נו, אולי ES6 הוא עוד 5 שנים, תלוי כמה הצוותים שלהם מדוללים בין סטארפילד, משחקי המובייל ו-FO76.

סך הכל התצוגה עצמה הייתה מצויינת אבל המשחקים עצמם לא מרגשים מדי. נורא אכזב אותי שלדום לא קוראים דום 2, ביחוד שיש לקומבו של לוגו דום והספרה הרומית 2 מקום חם בלב שלי. החלק הכי עצוב בתצוגה היה QUAKE, החווית אונליין שהכי זכורה לי מהילדות שהפכה לשוטר פשוט רע שלא מעניין אף אחד. שחקתי בו כמה שעות טובות והוא פשוט לא טוב, מנגד שחקתי ב-Q3 אונליין לפני שנה וכן נהנתי כך שזאת לא נוסטלגיה נטו, משהו בו פשוט OFF. כשמכניסים לשקלול את העובדה שיש שם יכולות של דמויות שנעולות מאחורי חומה שאפשר לשלם בכדי לעבור אותה וכבר מגיעים לחטא הכי נוראי שאפשר לעשות במשחק כמו QUAKE שמיצג את המולטי המאוזן והשוויוני בו רק סקיל משנה (וכמובן הפינג לבחור העשיר ההוא שיש ISDN כפול וטס עם 128Kb בשניה כמו מאת'ר פאקר).

טוד האוורד הוא באמת עילוי, הבנאדם הכי כריזמטי בתעשייה הזו ביי פאר וזה למרות שבקושי שיחקתי במשחקים שיצר. רק כשהציג את פולאאוט 4 בזמנו התוודעתי אליו לראשונה והייתי כולי מוכן כבר לעשות פרי אורדר רק מהתצוגה שלו. אין פרזנטור שמתקרב אליו.

חוץ מזה מסיבה חלשה מאוד מבחינת תוכן לבת'סדה, הכרזות גדולות היו בשפע, הם ללא ספק עובדים על ליינאפ משחקים מעולה, אבל מבחינת תוכן זה היה די חרא ועדיף היה לקרוא היילייטים ואולי לצפות בקצת מסרטוני הגיימפליי שיצאו משם מהדברים המעניינים (פולאאוט ו RAGE 2) מאשר באמת לראות את כל זה.

ואפשר להגיד שיש לנו כבר הכרזות רשמיות וראשונות של משחקי דור הבא עם ES6 ו SF אה? די מרגש :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 יוני 2018, 16:36

Stick כתב:הנה משהו שאף פעם לא הבנתי, וככל שהגרפיקה משתפרת זה רק נהפך בולט יותר - למה היפנים אף פעם לא עושים דמויות יפניות במשחקים שלהם? (כלומר, למה העיניים לא מלוכסנות).

כי זה מודל היופי שלהם כרגע בחברה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2018, 16:38

Stick כתב:הנה משהו שאף פעם לא הבנתי, וככל שהגרפיקה משתפרת זה רק נהפך בולט יותר - למה היפנים אף פעם לא עושים דמויות יפניות במשחקים שלהם? (כלומר, למה העיניים לא מלוכסנות).

למה באנימה יש להם את ההפך המוחלט מעיניים מלוכסנות? (:

נדב, לא הבנתי כל כך את הטיעון שלך, התצוגה שלהם הייתה מעולה כי טוד הווארד דיבר 20 דקות? וואלה אם זה קורה אצל סוני אני ממש אתעצבן אפילו אם זה קוג׳ימה. או אלוהים.
הם פשוט לא הראו כמעט כלום חוץ מפולאאוט וקווים 3, רק טיזרים ולוגואים... לא מבין איך אפשר שלא להתאכזב...
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 11 יוני 2018, 17:04, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2018, 16:59

DrKeo כתב:אני חושב שההצגה של בת'זדה התחלקה לשניים, בין אלה שצפו בה לבין אלה שרק ראו מה שהוכרז. המסיבה עצמה נוהלה בצורה מושלמת, כל המציגים נעו בין סביר לבין פאקינג טוד האוורד שהוא אדם שגורם לסטיב ג'ובס להראות כמו המדען EYE TOY ההוא של סוני שהיה עולה כל שנה לבמה ב-E3 בתקופת הפס3 וגורם לכולנו להרגיש מובכים. באמת, לשבת ולצפות בטוד האוורד מברבר במשך 20 דקות על סקיירים, FO76, סטארפילד וכו' היה פשוט תענוג אפילו אם ההכרזות עצמן שלו הן לא בדיוק מרגשות לגמרי. אני מציע למי שלא ראה את המסיבה לשבת ולצפות רק בקטע של טוד האוורד כי זה באמת זהב.

אני צופה בה כרגע והיא מתחילה בסרטון של אנשים מבת'סדה עם המשפחה ועושים כושר ואחריו מופע butt rock מביך. על מה אתה מדבר לעזאזל?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2018, 17:37

Nucleus_Dawn כתב:

אני צופה בה כרגע והיא מתחילה בסרטון של אנשים מבת'סדה עם המשפחה ועושים כושר ואחריו מופע butt rock מביך. על מה אתה מדבר לעזאזל?

תחסוך לעצמך זמן ופשוט קפוץ לתצוגה של פולאאוט (אם הרעיון של פוללאוט אונליין שנראה שעשוי טוב מעניין אותך) ו RAGE 2, את השאר אפשר לזרוק לפח.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2018, 17:45

bling כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

תחסוך לעצמך זמן ופשוט קפוץ לתצוגה של פולאאוט (אם הרעיון של פוללאוט אונליין שנראה שעשוי טוב מעניין אותך) ו RAGE 2, את השאר אפשר לזרוק לפח.

בדיוק הגעתי לשם עכשיו. אני מתרשם שאתה צודק לחלוטין. היה שיעמומון רציני. עקרונית, אי אפשר לצפות מהם לנפח גדול, כי הם לא מחזיקת פלטפורמה. הציפיה היא משהו ברמה של EA. איכשהו, למרות שאין להם משקולת של 10 טון של הלוגו של EA SPORTS קשורה לצוואר, הם הצליחו להיות פחות טובים מEA. אפילו את ההצגה של פולאאוט הם התחילו בדרך הכי מחורבנת שאפשר, עם הקרנה מחדש של אותו טריילר (!) שהראו בתצוגה של מייקרוסופט, 3-4 שעות קודם לכן!
מסיבת עיתונאים ממש חלשה. לא היתה שום סיבה לעשות מסיבת עיתונאים בE3. חצי ממנה בכל מקרה "נראה דברים בקווייקון".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2018, 17:50

שמע, מבחינת ליינאפ של משחקים מוכרזים, יש להם את אחד המשובחים ביותר בתעשייה כרגע, ככה שבמובן מסויים בת'סדה כן יוצאת יותר מחוזקת אחרי E3 מאשר איך שהיא היתה לפני, אבל המסיבה עצמה מבחינת תוכן באמת היתה גרועה מאוד.

ובכל זאת, יותר משל EA?! אל תסחף. EA גם השנה, כמו בכל שנה, תקח את תואר המסיבה הגרועה ואף אחד לא יוכל למנוע את זה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 191 אורחים