E3 2018 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: E3 2018 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swym » 11 יוני 2018, 23:43

The Division 2 נראה טוב, אבל זה כבר לא משהו מפתיע כמו המשחק הראשון. עדיין סוג של תואם דסטיני, כשהדבר שזכה להכי הרבה מחיאות כפיים זו ההכרזה על Raids באנדגיים לעד 8 שחקנים יחד.

ואחרי זה... עוד שיתוף פעולה עם נינטנדו ועוד התפרעות על הבמה. דונקי קונג והארנבים, פלוס להקה חיה שמנגנת את המוזיקה לטריילר. הם כל כך over the top שאני לא יודע אם זה טוב או רע, אבל הלהקה על הבמה לגמרי מסתירה את הטריילר ככה שלא ברור בכלל מה הולך שם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2018, 23:58

לרוב לדעתי זה מוגזם כל האובר דה טופ על כל דבר, למרות שאני אוהב קצת שואו ומעדיף את זה על התצוגה הסטרילית שהיתה היום לסקוור או שתהיה מחר לנינטנדו.

המשחק פיראטים של יובי אגב נראה מעולה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 יוני 2018, 23:59

אה, Skull & Bones. נקווה שיספק את הסחורה שSea of Thieves לא סיפק בכל מה שנוגע לתוכן זמין, ובתקווה המשחק לא יהיה רק במים.
---
ואחרי זה אלייג'ה ווד על הבמה - מסתבר שגם לו יש איזה סטארטאפ שמשתף פעולה עם יוביסופט. אני לא מבין, הם לא מצליחים לגמור את החודש בהוליווד שהם צריכים לחלטר מהצד?
המשחק עצמו אגב נקרא Transference ונראה קצת דבילי. לא ברור לי מה הולך שם.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2018, 00:02

"היי, משחק שמנסה לעשות את מה שNo Man's Sky לא הצליח"
"אויש, שיט. זה סטארלינק. משחק שמצריך לקנות צעצועים פיזיים בשביל לפתוח דברים במשחק עצמו. לא הולך לקנות את זה"
"היי, יש שם את סטארפוקס! עכשיו צריך לקנות את זה + נינטנדו סוויץ'."
נערך לאחרונה על ידי swym ב 12 יוני 2018, 00:04, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 00:03

לטרנספרנס יש וייבס של pt. מעניין מה ייצא מזה.

נראה שהמוטיב של המסיבה של יוביסופט הוא ״להגזים יותר מידי, אבל בדיוק מספיק זמן כדי שזה לא יהיה מאוס לפני שעוברים לדבר הבא״. שיווי משקל לא פשוט, בשנתיים מרגיש כאילו הוא עובד להם אחלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 00:03

ומערכת היחסים של יוביסופט עם נינטנדו הגיעה לשיא חדש. סטאר פוקס בסטארלינק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2018, 00:13

הבעיה היא שאני לא מרגיש שהם הראו ממש הרבה מבחינת תוכן מעניין עד עכשיו חוץ מביונד 2 ו S&B, מרגיש בעיקר כמו הרבה שואו ואוויר חם שנועד לכסות על זה שאולי אין הרבה דברים מעניינים להראות...

יאמר לזכותם שלפחות זה לא משעמם, לרוב הם מצליחים להרים שואו שמשאיר אותי מספיק entertained.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 00:16

bling כתב:הבעיה היא שאני לא מרגיש שהם הראו ממש הרבה מבחינת תוכן מעניין עד עכשיו חוץ מביונד 2 ו S&B, מרגיש בעיקר כמו הרבה שואו ואוויר חם שנועד לכסות על זה שאולי אין הרבה דברים מעניינים להראות...

יאמר לזכותם שלפחות זה לא משעמם, לרוב הם מצליחים להרים שואו שמשאיר אותי מספיק entertained.

גם אותי אישית לא היה משהו שעניין (חות מbg&e2) אבל למרות זאת אני לא משועמם. הם מצליחים לשמור על קצב מוצלח ומעניין לראות איך הם ממשיכים לתמוך במשחקים שנראים לחלק מאיתנו ככישלון. הם גם, כרגיל, מוכיחים שהם המפיצה הגדולה שלוקחת הכי הרבה סיכונים יצירתיים ומנסה לגוון כמיטב יכולתה את הליינאפ שלה. זה באמת מעניין לראות, אפילו כשהמשחקים עצמם לא בהכרח בשבילי.
תמונה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 12 יוני 2018, 00:19

למה הם מתעקשים שאססין קריד זה משחק תפקידים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2018, 00:27

avive כתב:למה הם מתעקשים שאססין קריד זה משחק תפקידים?

AC זה בערך הIP שלהם שהם כמעט יכולים להתאים לכל מה שטרנדי וחם באותו רגע, אז אם משחקי תפקידים זה טרנדי עכשיו AC הוא כרגע משחק תפקידים.
המכשף והוריזון נהיו להיט? יופי אנחנו יכולים לדחוף לAC מכניקות של RPG ולרדוף אחרי ההצלחה שלהם.

אני לא אתפלא אם כבר תוהים איך הם יכולים להכניס גיימפלי של Battle royle לIP הזה רק כי זה מה שטרנדי עכשיו.
אם איכשהו נקבל איזה מאסטר פיס של משחק התגנבות בדור הבא ברמה של MGS פתאום אנחנו נראה את AC מוגדר כמשחק התגנבות פרופר.

אם יהיה גל נוסטלגיה לנסיך הפרסי... AC "יחזור למקורות" וכו'.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2018, 00:28

avive כתב:למה הם מתעקשים שאססין קריד זה משחק תפקידים?

כי זה עבד לHorizon...
בכל מקרה, נראה שאחרי שקרייטוס עבר לנורווגיה התפנה להם מקום ביוון. מעניין אם יכניסו לסאונדטראק שירים של דדי דדון.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 12 יוני 2018, 00:29

יותר מעניין אם תהיה גיחה לארץ ישראל של אותה תקופה...
מה שכן, הוא נראה מדהים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2018, 00:32

avive כתב:יותר מעניין אם תהיה גיחה לארץ ישראל של אותה תקופה...
מה שכן, הוא נראה מדהים.

אחרי RYSE הוא דווקא לא נראה כזה מרשים, אבל מצד שני אני מניח שיהיה בו קצת יותר תוכן. חזרו להפצה שנתית והמשחק יגיע בעונת החגים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 12 יוני 2018, 00:35

כן, אבל זה כמו שמטרו אקסדוס נראה יותר טוב מפולאוט 76...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 00:37

אססין קריד נראה פשוט מעולה. באמת נראה שהם עשו דאבל דאון על כל נושא הrpg והם גם הלכו יותר לכיוון פנטסטי.
הקרב על החוף היה מאוד מרשים. אני חושב שלא הראו לרגע את הhidden blade. זו בהחלט פעם ראשונה לסדרה.

עכשיו גם התחילו לשחרר כתבות hands on. נשמע שהתקופה המודרנית תקבל יותר דגש הפעם. חדשות מעולות. גם נשארים על ליילה מאוריג'נס. יש חידושים מעניים במערכת הקרב עם skills. קרבות גדולים יהיו משהו שיחזור על עצמו במשחק. החלק של הספינה יהיה חלק גדול יותר במשחק מבאוריג'נס.
האמת, חששתי מהקטע של משחק שנה אחרי הקודם ואין ספק שמבחינה טכנית שטחית, הוא דומה לאוריג׳נס. אחרי החשיפה שלו, אני כבר לא מודאג. זה נראה פשוט מצוין.

צריך קצת לחשוב על התצוגה יותר לפני שאתן ציון חסר משמעות, אבל הם בכל מקרה מקום שני בשבילי כרגע.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 12 יוני 2018, 00:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2018, 00:37

אין ספלינטר סל..לעזאזל איתכם יוביסופט.
אגב,זוכרים שאמרתי לפני כמה חודשים שכנראה שיוביסופט קיובק עובדים על AC של השנה וגם הם קיבלו אקסטרה שנה לפיתוח? מסתבר שזה בדיוק מה שקרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 00:43

AC כבר לא נראה כמו מוד של הקודם כמו שחשבתי קודם (:
נראה מצויין, הרבה יותר מעניין מהקודם מכל בחינה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 00:47

המזל של סוני זה שכל התצוגות האחרונות לא היו מלהיבות בכלל... הכי טוב פה היה כמובן BG&E, וAC, כל השאר מבחינתי לפחות הם לא ממש אופציה בכלל לרכישה (אלא אם אני שוכח משהו...). עם זאת, יש ליובי ליינאפ מגוון ומרשים למי שאוהב את המשחקים שלהם. ויש להם גם טריילרים מדהימים, CG אולי הכי טוב בעקביות.

אני מהמר (/מקווה) שסוני יפתיעו לטובה וכולם יתלהבו בטירוף... ואז נינטנדו תראה את פוקימון החדש במנוע של זלדה וכולם ידברו רק על זה (:
ועל DS, כמובן

יאללה, לישון עד 6 ולקוות שלא אראה ספוילרים של סוני בת׳אמבניילס :/
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 12 יוני 2018, 00:51, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2018, 00:48

לא יודע יצאתי קצת מאוכזב מהתצוגה של יובי. לא שזו היתה מסיבה גרועה, היא כן לפחות היתה מבדרת ברובה ויש להם פורטפוליו מגוון יחסית של משחקים למרות שברובם הם לא מדברים אלי (ולמרות ש AC החדש ממש יפה ויזואלית ואני בטוח שהוא יצא אחלה) אבל עדיין איכשהו ציפיתי ליותר. אולי היו חסרים לי ההכרזות המדהימות ומפוצצות הראשים שלהם שהם תמיד מקפידים להכניס כמעט לכל E3 שלהם (גם אם בדיעבד זה מתברר כדמו מפוברק או שהמשחק יוצא מאכזב), ה ONE MORE THING לפחות. מרגיש די ריקני וצפוי יחסית. בדר"כ יובי יודעת להביא חדשנות מסויימת או משהו מפתיע בכל שנה והפעם לא ממש היה את זה.

אולי אני מצפה ליותר מדי ממסיבה ב E3 בשלב הזה של דמדומי הדור.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2018, 00:56

Laskin כתב:המזל של סוני זה שכל התצוגות האחרונות לא היו מלהיבות בכלל... הכי טוב פה היה כמובן BG&E, וAC, כל השאר מבחינתי לפחות הם לא ממש אופציה בכלל לרכישה (אלא אם אני שוכח משהו...). עם זאת, יש ליובי ליינאפ מגוון ומרשים למי שאוהב את המשחקים שלהם. ויש להם גם טריילרים מדהימים, CG אולי הכי טוב בעקביות.

אני מהמר (/מקווה) שסוני יפתיעו לטובה וכולם יתלהבו בטירוף... ואז נינטנדו תראה את פוקימון החדש במנוע של זלדה וכולם ידברו רק על זה (:
ועל DS, כמובן

יאללה, לישון עד 6 ולקוות שלא אראה ספוילרים של סוני בת׳אמבניילס :/

נהה גבר. לדעתי אין מצב שאנחנו רואים פוקימון ראשי במנוע של זלדה עד שלא יוצא הפוקימון GO הזה החדש.
הרי למה שנינטנדו תתן לנו להתלהב מזה כל עוד היא צריכה לשטוף לזיין תמוח על הפוקימון GO ? סתם להרוס לעצמם מבחינה כלכלית.

לדעתי מטרויד חדש 3000 פורטים ופייר אמבלם זה בעיקר מה שנראה מנינטנדו בE3 הזה, לא שאני מתנגד אני מחכה לפייר אמבלם שישכנע אותי להביא כבר תסוויץ הזה.
(אחרי שכל העולם וגיסתו אומרים שמריו החדש הוא אחד הקלים Ever (מה זה החרא הזה?)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2018, 02:25

רגע רגע, צריך לענות לך בכל הנושאים בנפרד או שלבחור אחד זה סבבה?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 10:46

ככל שאני לומד יותר על אודיסי, כך הוא נשמע יותר טוב. אני ממש לא זוכר התלהבות כזאת מhands on של משחק בסדרה. כיף לראות את זה. זה גם נותן לי מוטיבציה לחזור לאוריג׳נס אחרי ששמתי אותו בצד כדי לשחק בGOW. גם כי הוא אחלה משחק, אבל עכשיו עוד יותר מעניין אותי הסיפור של ליילה.

סה״כ התצוגה של יובי היתה ממש אחלה. על הנייר, יותר מידי זמן מפתחים על הבמה, לעומת סרטונים של משחקים, אבל הם הצליחו למתוח את האיזון הזה בדיוק למקסימום לאורך המסיבה כולה. הגישה של ״כל הכרזה היא מסיבה״ היתה ממש כיפית וגם כשהציגו משחקים שפחות עניינו אותי, מאוד נהניתי מהצפיה.
היו כמה רגעים חמודים מאוד (מיאמוטו, ״we nailed it”) ואני לא זוכר רגע קרינג׳י אחד.

לסיכום, עשו אחלה עבודה ומיצבו את עצמם במקום השני. 8.2/10.

בערב אראה את סוני ונראה אם הם יעקפו אותם או את מייקרוסופט. ראיתי פחות או יותר מה היה שם מבחינת שמות משחקים, אבל לא נראה שזה הרס לי איזו הפתעה כי הכל היה די צפוי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 11:02

ספוילר! הם לא... למרות שאני כן רואה שKINDA FUNNY חושבים שכן, למשל, מניח שהם לא היחידים... אבל אני לא חושב ככה. לפחות לא בהתאם לציפיות... למיקרוסופט אנשים הגיעו בלי יותר מדי ציפיות והם התעלו עליהם בקלות, ולסוי באו עם ציפיות לביאת המשיח וזה לא קרה, בלשון המעטה.
אני חושב שרוב ה"אשמה" היא שהדמו של DS היה הרבה פחות מוצלח ממה שחשבנו, ושמיקרוסופט "גנבה" את DMC לסוני :P

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 12:05

אגב, שמתם לב שאף אחד לא הציג את THE WALKING DEAD של OVERKILL?
המשחק אמור לצאת בנובמבר, ויצאו לו 4 סרטוני CG מהיפים ביותר שראיתי... אבל לא ראינו אותו בשום מקום

ואז אני בודק ורואה שב-8 לחודש, ממש לפני כמה ימים, יצא טיזר עם גיימפליי, ועכשיו אני קצת מבין למה לא הציגו אותו כי הוא לא נראה הכי טוב. לא רע, אבל גם לא מעניין:

TWD זה עדיין מותג די חזק, מוזר לי שלא היה בשום מסיבה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2018, 12:25

היה לי יום עמוס אתמול כך שלא ממש יצא לי להיות פה יותר מדי אז... בלינג? WTF? כולנו חשבנו שנפלת לתעלה או משהו, מה קרה? ברוך החוזר. כנ"ל ל-glass man, תמיד טוב שבאים אנשים נוספים לפה (מינוס טרוליזם מסויים שאנחנו מנסים לנקות כמייטב יכולתנו).

אז מה פספסתי? לא ראיתי את סקוור איניקס וכנראה שלא פספסתי כלום, אפילו לא טרחתי לבדוק מה היה שם, נשמע כמו שיממון נוראי. יוביסופט היו עם אחלה אנרגיה, לא הראו דברים מלהיבים מדי ועדין לא ממש ברור לי מה זה המשחק דונקי קונג הזה, איזה סגנון זה וכו', אבל תמיד נחמד לראות את דונקי קונג. BG&E לא הראה כלום חדש, טריילר CGI מאוד נחמד אבל כולנו כבר ידענו בדיוק מה זה המשחק הזה והם רק אמרו את זה שוב. דווקא הכרתי את החברה של ג'וזף גורדון לויט והם נותנים לאנשים לעבוד יחד על פרוייקטים ולקבל תמורה כספית על זה אבל זאת לא חובה כך שאני לא ממש בטוח אם UBI הולכת לשלם לאנשים האלה, אולי משהו סמלי כדי לסגור פינה משפטית. קונספט מעניין ואני חושב שמשחק שאמור להכיל מערכת שמש שלמה יכול להעזר בקצת עזרה מהקהילה. לא ממש הבנתי למה ג'ייד נמצאת בטריילר CGI, כלומר היא אמורה להיות בחורה פשוטה בתחילת המשחק הראשון, למה היא מגה לורד השמדה בפריקוול? לא ברור, בכלליות לא ברור לי למה זה פריקוול ולא המשך, אני משער שנצטרך לחכות.

בנושא AC, זה מוזר אבל משהו בו ממש תפס אותי. חוץ מהמערכת קרב שהראו בגיימפליי בסוף שנראתה גנרית ומשעממת (אני משער שזה כבר חותם של הסדרה) אני מרגיש שהם לקחו את הסדרה למקום ממש מעניין מבחינת קונספט וגם עולם. שמתם לב שעשו הדגמה שלמה ושני טריילרים ל-AC ולא הראו להב נחבא, שיט אלקטרוני כדי להזכיר לנו שזאת סימולציה או אפילו שניה אחת של טרוורסיה על קירות וגגות? ואו, כל הכבוד להם. ראיתי את הגיימפליי של AC ב-4K, לא בסטרים המחורבן של התצוגה, והוא מאוד חביב גרפית אבל עדין נראה מאוד ממוצע לעומת דברים שראינו ב-E3 הזאת. אני חושב שאני הולך לקנות אותו, אפילו אם לא בשיגור אז קרוב, הוא באמת ה-AC הראשון שבאמת מעניין אותי כבר המון שנים.
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 189 אורחים