E3 2018 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: E3 2018 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2018, 12:30

מסיבת העיתונאים של יובי באמת היתה גרועה... בלי ספלינטר סל למרות השמועות, ובלי שום one more thing שמגיע בהפתעה כמו בשנים קודמות. עדיף על "מסיבת העיתונאים" של סקוור אניקס שבתכלס עשתה "נינטנדו" השנה, אבל בסך הכל היה בזבוז זמן מוחלט לצפות בה בלייב. כבר לא היה לי כח אחריה להמשיך לPC Gaming Show, אבל צפיתי בזה היום ולפחות שם היו כמה תצוגות מוצלחות והכרזות חדשות (כולל מיובי וSquare Enix עצמן).

ההיילייטים מבחינתי היו סרטון מצוין של Hitman והדג, וטריילר מנוע של Just Cause 4 שנראה פשוט מדהים - העולם הפתוח הכי מרשים שראיתי עד היום by far, ועם קפיצה שמרגישה יותר גדולה בין JC3 לJC4 מאשר בין שני הכותרים הקודמים שיצאו לדורות שונים.

לטריילר של היטמן היה קצב מעולה. הזכיר לי קצת את טריילר החשיפה של GTA IV עם ניקו שהולך במקומות שונים בניו יורק.

עוד היו בתצוגה הרבה משחקי ניהול - כולל ANNO 1800, Jurassic World Evolution עם קריינות של ג'ף גולדבלום, ו-Two Point Hospital שבאמת מרגיש כמו יורש ראוי של Theme Hospital. היו גם הכרזות של סגה על גרסאות PC למשחקי יאקוזה ו-Valkyria Chronicles 4. והיה משחק בשם Man Eater שהוא בעצם RPG שמשחקים בו כריש... משחק כשלעצמו מצדיק מסיבת עיתונאים לPC כי כנראה שבאף מסיבת עיתונאים אחרת הוא לא היה מוצג.

רשימת המשחקים המלאה שהוצגה שם:
https://www.youtube.com/watch?v=aARzwDFGubc
Satisfactory 23:30
Neo cab 29:31
Proving Grounds 31:30
The Forgotten City 36:30
Star Control Origins 38:18
Hunt Showdown 43:20
Archangel: Helllfire 44:40
The Sinking City 46:23
Warframe 50:36
SEGA 54:56
Killing Floor 2 58:08
Tripwire Interactive 1:01:40
Man Eater 1:03:14
3 Indie game Trailers 1:05:38
Jarassic World Evolution 1:09:54
Stormland 1:11:40
Night Call 1:17:54
Sable 1:19:38
Star Citizen 1:23:17
Acer hardware 1:25:40
Genesis Alpha one 1:28:44
Don't Starve - Hamlet 1:31:42
Just Cause 4 1:32:48
The Walking Dead 1:36:44
Telltale -TWD 1:38:50
Noita 1:43:40
Two Point Hospital 1:45:06
Realm Royale 1:49:54
Ooblets 1:53:07
Anno 1800 1:54:57
Rapture Rejects 2:00:52
Hitman 2:03:00

זהו. מתחיל עכשיו לצפות ברקע במסיבת העיתונאים של סוני, עם מבט WTF על זה שפתחו שם עם מישהו שמנגן על... מה זה בדיוק? מנדולינה? נקווה שמפה זה משתפר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2018, 21:48

תודה KEO :)

ותודה על הסיכום של מסיבת ה PC סווים, אני אף פעם לא טורח באמת לראות את זה :)

הסרטון של המנוע של JC4 מרשים מאוד, בעיקר מבחינת אפקטים ופיזיקה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2018, 08:49

הייתה תצוגה של 50 דקות של סייבר פרנק והרשמים ממש מעולים, כצפוי:
https://www.vg247.com/2018/06/12/cyberp ... -gameplay/

מעניין אם ומצי ישחררו אותו לציבור הרחב... אם יש משהו שהייתי שמח מאוד לראות 50 דקות ממנו - זה זה (:
נראה לי שזה לגמרי משחק שיהיה כדאי לשחק על המחשב, אם הוא יעמוד בזה.
משום מה הם מתייחסים אליו פה כמשחק שיצא בדור הנכחי, אני קצת מקווה שזה לא נכון, הלוואי שידחפו אותו כמה שיותר ושיהיה רק לדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2018, 10:03

פה יש המון המון פרטים על המשחק:

https://www.resetera.com/threads/cyberp ... rpg.48630/

קלאסים, המשחק הוא RPG ממבט ראשון ועוד ועוד.

ופה רשמים ממי שראו שעה של גיימפליי:

https://www.resetera.com/threads/cyberp ... ead.48696/

אמ;לק לרשמים: משחק חלומות, מפוצץ ראשים.

ציטוט של כתב יורוגיימר (יותר נכון הכתב הטכני של DF) מהטוויטר שלו:

"Cyberpunk 2077 is legit. I can’t even imagine this being current gen. Like holy shit. It’s like Deus Ex + Crysis + Witcher at a scale and level of detail that I’ve never seen. It’s the kind of game I’ve dreamt of for ages. That was one hell of an hour.

בקיצור מטורף, ומאוד יהיה מפתיע אם זה יצא לדור הזה כשהכתב הטכני של DF שקצת מבין בגראפיקה אומר שהוא לא יכול לדמיין שזה שייך לדור הזה.

חייב לציין שאני קצת מבואס שיוצרים דמות בעצמך ושאין פה אופי מוגדר מראש, אני רוצה עוד גראלט אייקוני שכזה.

ועדיין זה נשמע כמו אחד ממשחקי הדור הוודאיים כשהוא יצא, מתי שהוא יצא, אפשר להיות בטוחים בזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2018, 10:11

גם אם הוא יוצא בתחילת הדור הבא וזה כנראה מה שיקרה, אז אנחנו נראה הרחבות מאוד משמעותיות כנראה, אם לא אפילו גם המשך ישיר, לקראת סוף הדור הבא.
זה יהיה ממש מעניין, סוף סוף אולי לGTA יש מתחרה רציני על עולם פתוח עשיר ועיר שמרגישה חיה.
מעניין איך ELDER SCROLLS 6 וSTARFIELD יראו בהשוואה אליו, אני מקווה מאוד בשבילם שיש להם פה "סקיירים 2.0" כי התחרות הולכת להיות אכזרית.
כל הדיבורים עליו ממש מכניסים אותי להייפ של הדור הבא... אנחנו באמת לקראת קפיצה אדירה. תקופה נהדרת להיות גיימר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2018, 10:18

לאסקין אני מתערב שסייברפאנק יראה יותר מרשים ממשחקי הדור הבא של בת'סדה, סתם תחושה ;)
------------
גיימפליי ארוך של REMAKE 2:

ראיתי כמה דקות וזה הספיק לי, הכל שם חדש, חוץ מבייסליין כללי שלקחו מהמקור (פה שלב תחנת משטרה, אמור להיות שוטר במשחק שאתה פוגש וכו') פשוט הכל שונה לגמרי. גם כשפוגשים את השוטר זה שונה לגמרי ממה שהלך במקור, בסיטואציה שונה לגמרי, ואפילו פעולה אלמנטרית של להכנס למחשב בתחנת המשטרה כדי לשחרר מנעול - פה היא שונה לגמרי עם סרטון אבטחה שעולה על המחשב שבו רואים איש נרדף ע"י זומבים וליאון מגיב שהוא חייב לעזור לו. בקיצור זה משחק רזי חדש לכל דבר שרק קיבל השראה מהמקורי. השינוי פה הרבה הרבה יותר קיצוני ממה שהרימייק של הראשון לקיוב עשה מהדקות שראיתי.

הגראפיקה סבבה אבל לא מפוצצת ראשים כמו שהיה הרימייק בזמנו על הקיוב, מה לעשות שהיום המפתחות היפניות כבר לא בחוד התעשייה מבחינה טכנית (אולי חוץ מסקוור) אבל זה בהחלט נראה מצויין והזומבים והעיצוב שלהם מושלם.

הדבר היחיד שהציק זה שהאקדח נשמע כמו אקדח קפצונים אבל הירי עצמו מספק מבחינת איך שהזומבים מגיבים לו (חלקים מתפרקים וכו'), אני בטוח שהנשקים המתקדמים יותר יהיה מספקים יותר.

אני כבר לא צריך לראות יותר כלום מהמשחק עד שיצא, לא משנות לי גם הביקורות במקרה הזה, קנייה בטוחה :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 יוני 2018, 11:11

אכן סייברפאנק הוא משחק שיכול לגרום לי לשדרג את הקונסולה והטלווזיה. למזלי ולצערי זה לא בקרוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2018, 14:29

bling כתב:תודה KEO :)

ותודה על הסיכום של מסיבת ה PC סווים, אני אף פעם לא טורח באמת לראות את זה :)

הסרטון של המנוע של JC4 מרשים מאוד, בעיקר מבחינת אפקטים ופיזיקה.

טוב, רק ברור לך רק שהזמנים שציינתי הם קופי+פייסט מהתגובות ליוטיוב, לא באמת טרחתי לתזמן בעצמי... היו שם כמה קטעי קישור מוצלחים על הבמה, אבל בסך הכל באמת אין טעם לראות את הכל כי יש שם דברים מאד נישתיים.
אבל עוד שני משחקים שממש הרשימו אותי ושכחתי לציין הם Noita, רוגלייק דו מימדי שמסמלץ פיזיקלית כל פיקסל ופיקסל במשחק:

ו-Sable, משחק מדהים שנראה יותר טוב מהמשחקים של סטודיו ג'יבלי (שבבירור השפיעו עליו):

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 15:21

אני לא חושב שסייברפאנק ו-GTA מתחרים אחד בשני בכלל. כן, שניהם מתרחשים בעיר, אבל CDPR כבר אמרו שכל האקשן בטריילר הוא "כי טריילר" והמשחק הולך להיות RPG בכל רמח איבריו. הוא עדין יותר וויצ'ר 3 מ-GTA, אפילו אם הסביבה מזכירה את GTA.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2018, 15:35

הכוח של GTA נובע מכך שהוא פונה פחות או יותר לכל קהל בעולם.
בין אם זה גיימרים 'רציניים', אנשים שסתם משחקים משחק אקשן גדול או שניים בשנה, אנשים שרוצים mindless fun ולא עושים משימות, חבורה של חיילים שיושבים במוצב ומעבירים את הזמן.. אני ממש לא רואה משחק RPG מCDPR שמצליח לפנות לכל הקהלים הפחות רציניים כמו GTA.
אם מישהו צריך לפחד מהמשחק הזה כמו שהוא נשמע אלו בת'סדה שעד היום היה להם די מונופול על הסוג הזה של משחקי הRPG, נראה שהם הולכים לקבל תחרות רצינית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 15:47

אתה צודק ב100% ובת׳זדה כבר הראו לנו שמשחק שכזה יכול לשבור את ה20 מליון. זה אולי לא מספריק gta5 אבל זה בהחלט מספרי gta 3-4 ומה שהגיע בינהם. קהל שונה אבל קהל ענקי.

אגב אינטר, אתה עדין עומד מאחורי הכישלון בקופות של סייברפאנק? :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 יוני 2018, 15:52

פחות ממקודם. לא ראינו הרבה, אבל מהמעט שכן, נראה שאין לו אווירה סייברפאנקית טיפוסית בכלל. משחק מאוד צבעוני וקריקטורי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2018, 16:07

ברור שהוא לא מתחרה של GTA, אני מדבר רק על ההיבט של ״עיר חיה ונושמת״. אבל נראה גם שמדובר במשחק שהוא קפיצה מהוויצ׳ר 3 כמו שהוויצ׳ר 3 היה קפיצה מ-2, והוא לדעתי גם ימכור ככה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2018, 16:08

לפי התגובות של העיתונאים שצפו בדמו מדובר על משחק עם פוטנציאל ל +95, ומשחק RPG עולם פתוח מאסיבי עם עיר מדהימה וחיה כמו שמתואר שזוכה ל +95 זה משחק שהולך למכור המון. 20 מיליון זה ריאלי מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 17:19

InterAl כתב:פחות ממקודם. לא ראינו הרבה, אבל מהמעט שכן, נראה שאין לו אווירה סייברפאנקית טיפוסית בכלל. משחק מאוד צבעוני וקריקטורי.

ברצינות? כלומר זה לא בלילה בגשם, אבל זה אחד הדברים הכי סייברפאנקים שראיתי. המזג אויר והזמן ביום הם דינאמים, אל תדאג, אתה תהיה שם גם בלילה בגשם ואני בטוח שיהיו נאונים בכל פינה ואנשים עם מטריות שקופות מלאות לדים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2018, 17:40

Stick כתב:אם מישהו צריך לפחד מהמשחק הזה כמו שהוא נשמע אלו בת'סדה שעד היום היה להם די מונופול על הסוג הזה של משחקי הRPG, נראה שהם הולכים לקבל תחרות רצינית.

אלו משחקי RPG מאד מאד מאד שונים אחד מהשני. סייברפאנק לא מתחרה בES6 יותר ממה שהוויצ'ר 3 התחרה בפולאאוט 4.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2018, 18:01

לא חושב.
כלומר, אני לא באמת יודע כי לא ראיתי ממנו כלום, אבל בעוד שהוויצ'ר באמת היה רחוק מהם, סייברפאנק כבר נשמע הרבה יותר קרוב (קודם כל דמות השחקן ולא דמות קבועה, משחק FPS שהוא קודם כל RPG).
לא מנסה לטעון שזה נסיון להעתיק או משהו.. ברור שיש פער ולכל אחד הייחוד שלו, אבל נשמע שהמשחק עושה צעד לכיוון הז'אנר שעליו לבת'סדה יש בלעדיות כמעט מוחלטת היום. בטח ביחס להשוואה לGTA שעלתה פה ונראת הרבה יותר רחוקה מזה.

direpenguin
Padawan

הודעהעל ידי direpenguin » 13 יוני 2018, 18:04

הלו, איזו היזדמנות טובה יותר ישנה להצטרף לפורום מעשר עכשיו, עם התרשמות אישית שלי על המשחקים שהוצגו :)

Sekiro - המשחק נראה כמו דרקסולס על סטוריאידים בגלל הפסינג של המשחק, כול המכות המיוחדות וההתניידות. בתור אחד שחושב שהמשחקיות והתנועה של השחקן בדרקסולס אולי קצת מגושמת ואיטית, במשחק הזה נראה שהמפתחת החליטה לעשות לעשות צעד 180° במעבר מדרקסולס, למשחק h&s מהיר יותר. אבל, בנוגע לרמת הקושי עדיין צריך לשים עיין מה יהיה, אולי זה לא ישתנה מדרקסולס.
Ac oddsey - אם לא הייתי יודע יותר טוב מהחיים שלי, לא היה נראה לי שיוביסופט בהצגה הזו מנסים לחזר אחר ההצלחה של הוויצ'ר 3, מכיוון שהסאונטרק נשמע כול כך דומה, והממשק של הדיאלוגים כמו כן. אולי הם לא בידיוק ברוח של להעתיק 1:1, אבל עדיין. בכול מקרה, חוץ מזה המשחק דווקא נראה קצת מרענן, ונראה שזה זמן לא רע למישהו שהac האחרון ששיחק היה ,ac4 לקפוץ בחזרה לסידרה.
Bge - היקום של המשחק נראה מעניין, והמשחקיות עדיין קצת עדיין לא ממש נחשפה, אז נחכה ונראה מה יהיה.
אורי ורצון המתים - בנוגע למערכת הקרב נראה שהפעם הם שינו את המכה הראשית המתבייטת בהתקפה מילי, ואני חושב שזה מקזז מהקרב כי עכשיו בה פחות בפוקוס בקרב ההתניידות וההיחמקות מתקיפות של האוייב, ובימקום זה אתה יותר מיתמקד בלחסל את האוייב במהירות מתווך קרוב, כך שהמיקום של השחקן פחות חשוב לאומת מקודם. חוץ מהסייג הזה, דווקה המשחק נראה שהפעם אפילו מסוגל לתת חיים למראה של מדבר צח ולהפוף אותו ליפה, כך שאני מצפה לו מאוד.
Devil may cry 5 - בתור מי שנהנה מאוד מהרביעי, אני מצפה בקוצר רוח למשחק הזה. הסיגנון האמנותי של המשחק והדמויות בהצגה הזו היו ממש נהדרות. אני מקווה שעדיין המשחק ישמר את המערכת קומבואים בקרב המורכבת שהייתה עוד בעבר בדומה למשחק פייטינג, ואולי אפילו יבנה עלייה עוד עם נגיד ''מכות מיוחדות'' לתקרת מספר רצף מכות מסויים.
Cyberpunk 2088- אם ללכת לפי העבר של cdpr , אז אני מצפה בקוצר רוח למשחק, ושיהיה טוב. אני עדיין מעוניין לראות איך הדמויות במשחק והעלילה במשחק מתפרסת. והדמות הראשית כרגע נראת קצת שטחית, אבל נראה מה יהיה.
Shadow of the tomb raider - המשחק נראה דיי עוד מאותו דבר של מהשהכרנו עם האיטרציות הקודמות. אבל הפעם הוא חוזר לעלילה יותר פנטסתית שיבטית של הטומב ריידר הראשון, כך שזה מדבר אליי קצת יותר. בכול מקרה, אם המשחק הזה יהיה סולידי וטוב כמו הקודמים, זה כבר מספיק טוב. לא כול משחק מוכרח להמציא את הגלגל מחדש.

וכמובן היו עוד משחקים, כמו ההוא של פלטינום שהכריזו שאין עליו יותר מידי מידע, חוץ מזה שהוא מבוסס על המיתולוגיה היוונית, וכמובן הדובדבן של הקצפת עוד the elder scrolls , שכול מה שבתסדה עשתה היא רק אותתה אור ירוק שיהיה משחק כזה מתישהו על רצף זמן של חיינו :). כמובן הוצגו עוד משחקים אקסלוסיביים לפס 4, אבל אני לא בעל קונסולה אז לכרגע דיברתי על המשחקים שהכי חשובים לי, מצטער :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 יוני 2018, 18:10

DrKeo כתב:
InterAl כתב:פחות ממקודם. לא ראינו הרבה, אבל מהמעט שכן, נראה שאין לו אווירה סייברפאנקית טיפוסית בכלל. משחק מאוד צבעוני וקריקטורי.

ברצינות? כלומר זה לא בלילה בגשם, אבל זה אחד הדברים הכי סייברפאנקים שראיתי. המזג אויר והזמן ביום הם דינאמים, אל תדאג, אתה תהיה שם גם בלילה בגשם ואני בטוח שיהיו נאונים בכל פינה ואנשים עם מטריות שקופות מלאות לדים.

הכוונה היא שהוא לא נראה כמו משחק קודר, זה נראה כמו משחק של רוקסטאר מבחינת העיצוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 19:08

InterAl כתב:
DrKeo כתב:

הכוונה היא שהוא לא נראה כמו משחק קודר, זה נראה כמו משחק של רוקסטאר מבחינת העיצוב.

אני לא רואה שם שום רוקסטאר. הוא בהחלט צבעוני עם ווייב 80s אבל הוא סופר סייבר פאנקי ואני לא ממש מכיר אף משחק רוקסטאר שדומה לו ויזואלית. זה משחק של cpr, יהיו בעולם אזורים צבעוניים ואזורים אפורים, יהיה לפעמים אור יום ולפעמים לילה, לפעמים שמש ולפעמים גשם.

ברוך הבא direpenguin :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 יוני 2018, 19:46

נכון, צבעוני בסגנון האייטיז - כלומר אווירה שהיא ההיפך הגמור מאווירה סייברפאנקית טיפוסית. זה נראה כמו גרסת הסייברפאנק של וייס סיטי.

ואני מדבר רק על הטריילר, לא על המוצר הסופי שאף אחד לא יודע איך יצא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 22:17

InterAl כתב:נכון, צבעוני בסגנון האייטיז - כלומר אווירה שהיא ההיפך הגמור מאווירה סייברפאנקית טיפוסית. זה נראה כמו גרסת הסייברפאנק של וייס סיטי.

ואני מדבר רק על הטריילר, לא על המוצר הסופי שאף אחד לא יודע איך יצא.

אני חושב שאם תראה את אותה עיר בלילה עם גשם ברקע, הלוק לא יהיה שונה מדי מבלייד ראנר. ההבדל העיקרי הוא שאתה אף פעם לא רואה את העולם של בליידראנר באור שמש מלא בלי אובך. בכל מקרה, זה סייברפאנק הכי סייברפאנקי שיש כך שאני מכבד את הצעד לאחור האלגנטי אבל זה עדין סייברפאנק בטרוף :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2018, 22:30

היי, יש גיימפליי :)
לא חשבתי שכבר יראו עוד ממנו בתערוכה...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2018, 22:42

יותר מאוחר הם ישבו גם עם החבר'ה של GOT אז אולי גם משם יראו משהו, ואז, הרבה יותר מעניין - הם ישבו עם קוג'ימה, אולי במזל יראו עוד כמה דקות גיימפליי, אבל אולי גם עדיף שלא :)
ולקראת הסוף יהיה עם TLOU, אבל אני לא מצפה לראות שם משהו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 23:26

מקווה שלא אכפת לך לאסקין, ערכתי את ההודעה שלך עם גרסה של הסרטון ב-1080P ב-60FPS. מסתבר שיש למשחק מבנה שמזכיר מטרויווניה, הכל מתרחש בבניין אחד שנפתח לאט לאט לפי הפעולות שלך. הם גם אומרים שהוא יותר מאתגר ממשחקים קודמים שלהם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים