משחקי 2019

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: משחקי 2019

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 אוקטובר 2019, 14:40

בהחלט יש בעיות בקטעי מעבר,בעיות רציניות, וזה קרה לי גם במשחקים אחרים שלהם..בהתחלה חשבתי שזה בגלל שאני מריץ אותו על HDD אבל ראיתי גם אנשים שהתקינו אותו על SSD שסובלים מהתופעה. המשחק עצמו רץ לי מצוין,והפורט עצמו מאוד מושקע,אבל קטעים כאלה פשוט הורסים את הרושם החיובי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2019, 15:12

אני זוכר שהפסקתי לשחק באחד מהם בגלל זה. חיכיתי לפאץ׳ שלא הגיע לפחות חצי שנה והסרתי מהמחשב

עריכה:
נזכרתי, זה היה בהוא שיש משימה בסנטוריני

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 23:38

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 אוקטובר 2019, 00:31

נראה אחלה, מחר אני הולך לעשות אוריג'ין פרמייר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 20:22

NBA Live 2020 בוטל
זה מוזר, בעיקר כי הוא מעולם לא הוכרז, אבל הם החביאו את זה איפהשהו בדוחות שלהם או משהו כזה, הם התחילו לפתח אותו לניסן לקחת ״כיוון חדש״ וביטלו אותו.
אם לא היה להם את Apex וסטאר וורס שנראה מעולה, הייתי אומר שהם בצרות רציניות, אין ספק שRespawn הצילו אותם.
מקווה שהם מתכננים טוב טוב את העתיד, ושינצלו את הכח של הדור הבא עם משחקי סטאר וורס ראויים...מניח שבעקבות כל הביטולים של המשחקים השנתיים שלהם - שהם מכוונים להפציץ בהשקת הדור הבא.
אה, הם גם אמרו שDragon Age יצא ב2022 או מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2019, 20:30

לא הבאנו את ה NPD של החודש אבל אולי הם ראו איזו הצלחה מטורפת יש ל 2K החדש שמביא את הפתיחה הכי גדולה בהיסטוריה של המותג...

זה די הזוי שבשלב כזה מאוחר של הדור כשהסדרה גם מקבלת די הרבה פידבק שלילי על המיקרו תשלומים שלה היא עדיין שוברת ככה קופות, כמו שאומרים הכלבים נובחים והשיירה עוברת. ל EA באמת שאין שום סיכוי בשלב הזה, אולי יהיה להם צ׳אנס לכרסם קצת בהצלחה בדור הבא אבל הם יצטרכו לא להראות ליצנים גמורים בשביל זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 20:37

יש להם סיכוי אם באמת יביאו כיוון מהנה וטוב יותר... כמו ששברו אותם, הם יכולים לחזור ולשבור את המתחרה. אמנם לא בדיוק אותו דבר, כי פה יש דומיננטיות מוחלטת כבר 2 דורות מלאים, אבל פיפ״א לא פעם היה נחות לעומת PES וקונאמי איימו על מעמדם לרגע, והם בכל זאת חזרו לטופ.
קיצר הכל אפשרי, זה רק עניין של רצון מבחינת המשאבים המטורפים של EA, וכמובן כשרון... שהם תמיד יכולים לגנוב באמצעות המשאבים... אבל מסתבר שעוד לא הצליחו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 22:20

אם יש משהו שלמדנו לאורך השנים הוא שפעם אתה למעלה ופעם אתה למטה. פעם לסוני יש את צד א׳ הכי חלש בתעשיה, פעם הכי חזק בתעשיה. פעם פיפ״א למעלה, פעם pes למעלה. פעם gt המלך, פעם פורצה המלך. עוד מעט מתחיל דור חדש, 2k מרגיש אותו דבר כבר עשור, אם ea יצליחו להרים משחק לדור הבא שמרגיש כמו קפיצה גדולה וחדשני לעומת 2k, הוא יהיה מסוגל לתת תחרות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2019, 08:24

זה נכון קיאו הכל תמיד יכול להשתנות אין ספק בזה אבל עם כמה ש 2K מקבלת פידבק שלילי היא עדיין שוברת שיאים משנה לשנה אז מה אפשר לאמר על זה?

גם איך אתה יודע ש 2K לא עושים שינויים מבחינת הגיימפליי עצמו עם השנים? אני לא מבין מספיק בז׳אנר כדי לדעת האם הם חריגים לרעה ביחס למקובל, אני כן יודע שהם סחטנים מבחינת מיקרו תשלומים ועל זה שהם צוברים הרבה שם רע באינטרנט אבל בפועל זה לא נוגע בהם אצל הקז׳ואלס שמסתערים בכל שנה.

דבר אחד כמעט בטוח, EA לא הולכת לוותר על השוק הזה בחיים, היא רואה את המספרים ש 2K עושה, היא רואה שזה משחק הספורט הכי פופולרי בארה״ב ואין מצב שהיא תוותר על מאות המליונים האלה גם אם זה אומר שהיא תשרוף כסף ותתבזה שנה אחרי שנה.
עם המשאבים שלהם לא הייתי מוחק אותם, אולי זה יקח זמן וכנראה כל מפיצה אחרת כבר ממזמן היתה מרפה ומוותרת אבל במקרה של EA למרות הכשלונות החוזרים שלהם בז׳אנר, אסור ל 2K להיות שאננים כמו שקרה עם קונאמי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 09:26

bling כתב:זה נכון קיאו הכל תמיד יכול להשתנות אין ספק בזה אבל עם כמה ש 2K מקבלת פידבק שלילי היא עדיין שוברת שיאים משנה לשנה אז מה אפשר לאמר על זה?

גם איך אתה יודע ש 2K לא עושים שינויים מבחינת הגיימפליי עצמו עם השנים? אני לא מבין מספיק בז׳אנר כדי לדעת האם הם חריגים לרעה ביחס למקובל, אני כן יודע שהם סחטנים מבחינת מיקרו תשלומים ועל זה שהם צוברים הרבה שם רע באינטרנט אבל בפועל זה לא נוגע בהם אצל הקז׳ואלס שמסתערים בכל שנה.

דבר אחד כמעט בטוח, EA לא הולכת לוותר על השוק הזה בחיים, היא רואה את המספרים ש 2K עושה, היא רואה שזה משחק הספורט הכי פופולרי בארה״ב ואין מצב שהיא תוותר על מאות המליונים האלה גם אם זה אומר שהיא תשרוף כסף ותתבזה שנה אחרי שנה.
עם המשאבים שלהם לא הייתי מוחק אותם, אולי זה יקח זמן וכנראה כל מפיצה אחרת כבר ממזמן היתה מרפה ומוותרת אבל במקרה של EA למרות הכשלונות החוזרים שלהם בז׳אנר, אסור ל 2K להיות שאננים כמו שקרה עם קונאמי.

אני לא יודע מה הולך להיות, אבל אני כן יודע מה יכול להיות וזה בערך הכל. אני מודה שלא שחקתי 2k שנים אבל כן שחקתי הרבה בתקופת ה360 ואז שחקתי ב2k בסביבת השיגור של הדור הנוכחי (15 או 16?) והוא הרגיש לי נורא דומה. אולי היום הוא שונה לגמרי, אני לא יודע, אבל לפחות לי זה נשמע כאילו הוא קצת עומד במקום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 09:51

לפי הביקורות הנוסחא די זהה כבר 2 דורות.
אבל זה לא מדוייק שEA בחיים לא מוותרת, היא ויתרה כבר כמה וכמה שנים עליו ולא מוציאה בכל שנה משחק, הם ויתרו על 12, 13, 17 ועכשיו 20

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2019, 10:00

לאסקין, לא התכוונתי לא מוותרים בכך שהם בהכרח יוציאו לייב בכל שנה, הרי החדשה שאתה בעצמך הבאת מדברת על כך שהשנה הוא בוטל, הם עדיין חברה שמנסה לצמצם הפסדים ואם הם רואים שהשנה גם צפויה להיות קטסטרופה ושכולם שוב יקנו 2K בלי שיהיה בכלל ערעור אז אין להם טעם להוציא.

הכוונה שלי זה שהם לא יוותרו על המותג או לפחות על שוק הכדורסל כל עוד היא רואה את המספרים ש 2K עושים בכל שנה, אלו מאות מליוני דולרים בשנה וז׳אנר הספורט הפופולרי ביותר בארה״ב, אין מצב שהם יוותרו על השוק הזה, גם אם זה אומר שהלייב הבא יצא רק ב 2022 אם זה מה שהם חושבים שצריך כדי להביא תחרות ראויה שבסופה כמובן לפי החזון שלהם יקרה מה שקרה עם פיפ״א ופרו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 10:09

כן, אבל לא לגשת לתחרות שנערכת מדי שנה (וזה בערך מה שזה) - זה נחשב קצת ל"לוותר". להרים ידיים. ואם אחרי שנתיים של הפסקה הם חזרו בשנה השלישית ועדיין יש להם מוצר מחורבן - אני נאלץ לחשוב שהם פשוט לא באמת מנסים להביא משהו טוב יותר, אלא פשוט מנסים את מזלם למרות שהם לא מוכנים להשקיע כמו שצריך.
לא יכול להיות שאחרי NBA LIVE 11 היו להם שלוש שנים, ומעבר לדור הבא, והם עדיין הוציאו ממוצע של 43 מMC. זה בלתי נתפס. יש להם את המשאבים, אבל הם מעדיפים שוב ושוב שלא להשקיע אותם במה שחשוב, אלא לנסות ולהביא "כסף קל" על ידי שימוש במותג הNBA ולא על ידי מוצר טוב, כמו שהרבה מפיצות עושות למותגים הוליוודיים למשל, או סדרות ילדים, וזה הולך להם... לפעמים. וכמו עם משחקי מובייל רבים. מעט השקעה תמורת הרבה כסף. הם כאילו מתעלמים מהעובדה שיש פה מתחרה רציני :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2019, 11:41

משהו באמת חורק שם אבל אני כן מאמין שהם רוצים ושיש להם אינטרס שהסדרה תהיה איכותית ושיעברו אליה מ 2K בסופו של דבר.

לא סתם הם מבטלים כל הזמן, אין בזה ממש רווח להוציא משחק גרוע שמתרסק בקופות וזוכה ללעג, זה לא נותן להם כלום.

אני חושב שהם מנסים אבל שזה באמת לא הולך מסיבות לא ברורות.

עכשיו מתחיל דור חדש, זו תקופה שבאמת התודעה של כולם נפתחת מחדש להכל, ובכל גם מרגש ומסקרן שוב, אם הם יכולים באמת לתת שיחוק עם הלייב הבא שיבנה נטו לדור הבא אז הם יכולים לקבע בתודעה למשך כל הדור שיש פה מתחרה רציני ל 2K.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 11:41

משחקי ספורט בדרך כלל מוצאים את הקצב שלהם ומשם עוברים מיקרו אבולוציה בין כותר לכותר כל שנה. EA עדין לא מצאה את הקצב של NBA LIVE ואני לא רואה ממש את המטרה בלשחרר את המשחק במצב חרא. עדיף להם לקחת הפסקה של כמה שנים, להגיע למצב שיש להם משחק כדורסל ממש טוב ביד, כזה שאנשים ממש יאהבו, ורק אז לשחרר אותו ולהנות מההייפ של הדור הבא. כלומר יש להם את פרוסטבייט עכשיו, לפחות גרפית הם יכולים לעשות אותו משהו מיוחד.

להרוס את הבניין, לבנות את היסודות מחדש ורק אז אפשר לבנות כל שנה קומה נוספת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 12:23

ברור שהם "רוצים"... הם גם "רוצים" לעשות משחק SW נורמלי, אבל הם "מעדיפים" לעשות כסף קל במקום להשקיע בתוכן ובגיימפליי :) למזלם הרב, כנראה שRESPAWN לא מוכנה להתפשר... או שהם פחדו לאבד את הכשרונות שם אז אפילו לא ניסו את השיטות שלהם.
הבעייה היא לא ברצון שלהם להצליח, אלא ברצון שלהם להצליח במינימום השקעה, ומקסימום תוכן בתשלום :D

נדב, כאמור - הם עשו הפסקה בדיוק באותו זמן בדור הקודם ופיתחו את המשחק במשך שלוש שנים (לכאורה), והתוצאה הייתה המשחק LIVE הכי גרוע אי פעם שלהם... קיצר, הם פשוט צריכים להתאמץ יותר, עם כל הדגשים במקומות אחרים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2019, 12:28

אבל הם לא עושים כסף קל ככה, המשחק כישלון מסחרי ששורף להם מזומנים, אם היו עושים כסף קל מהמאמצים האלה אז הם היו ממשיכים להוציא אחד בכל שנה במקום לבטל שוב ושוב.

הם לא סתם מבטלים ככה, המשחקים מפסידים כסף כשהם יוצאים ברמת איכות שכזו לכן הם מעדיפים לבטל ולנסות שוב לבנות משהו ראוי, זה שזה לא הולך כל הקטע של לבנות משהו ראוי זה עניין אחר אבל זה בטח לא משהו שקורה מרצונם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 12:30

Laskin כתב:ברור שהם "רוצים"... הם גם "רוצים" לעשות משחק SW נורמלי, אבל הם "מעדיפים" לעשות כסף קל במקום להשקיע בתוכן ובגיימפליי :) למזלם הרב, כנראה שRESPAWN לא מוכנה להתפשר... או שהם פחדו לאבד את הכשרונות שם אז אפילו לא ניסו את השיטות שלהם.
הבעייה היא לא ברצון שלהם להצליח, אלא ברצון שלהם להצליח במינימום השקעה, ומקסימום תוכן בתשלום :D

נדב, כאמור - הם עשו הפסקה בדיוק באותו זמן בדור הקודם ופיתחו את המשחק במשך שלוש שנים (לכאורה), והתוצאה הייתה המשחק LIVE הכי גרוע אי פעם שלהם... קיצר, הם פשוט צריכים להתאמץ יותר, עם כל הדגשים במקומות אחרים.

הם מתאמצים, הם משקיעים, אז מה רע? זה נהדר, לבטל משחק כדי להרים את הפרנצ'ייז על הרגליים זה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות. אולי הצוות לא טוב מספיק, אבל נראה ש-EA כן נותנים את הבסיס היציב לפיתוח של משחק LIVE טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 12:49

כן, ברור שהם נכשלו ככה, ועדיין - הם נכשלו עם BF הראשון, והמשיכו ואפילו הגבירו את כל הדברים השליליים שהיו בראשון, ויישמו את זה בשני. רק שאז כבר המליונים שרכשו את הראשון ואנשים אחרים שראו את זה מהצד - לא רצו לקנות. משמע - הם לא ממש לומדים מהטעויות שלהם. לא מקשיבים למבקרים. לא למעריצים... הם פשוט מפיצה מזעזעת. וברור שזה לא חדש, אני רק אומר שהמאמץ וההשקעה שלהם, לפחות בתחום הNBA ב-2 הדורות האחרונים - לא הצליח לשכנע אותי שהם רוצים לעשות משחק ממש טוב בהשקעה אדירה, כמו שהם יכולים לעשות עם המשאבים שלהם. פשוט לא. אז אלא אם הם מפטרים מלא אנשים שאחראים להחלטות האלה שוב ושוב ומקימים צוות חדש לגמרי - אני לא חושב שנראה תוצאה שונה ממה שהיה בתחילת הדור הנכחי.
כל חברה מפיצה מה"גדולות" שהייתה מקבלת את הרשיונות האלה, ו-3 שנים לעבוד על משחק - הייתה מביאה תוצאה טובה יותר, לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 12:51

לא יודע, לבטל משחק שעבדו עליו שנים ולתת לו עוד כמה שנים נשמע לי כמו השקעה. לדעתי זה יותר הצוות מאשר המפיצה במקרה הספציפי הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 12:54

אחרי 2 דורות שלמים של כשלונות מטורפים - אני חושב שהם היו צריכים להגיע למסקנה הזו ולשנות דברים, כבר לפני עשור בערך :)
מה לעשות, איבדתי אמון בכל מה שהם עושים... ומאחר והיה לנו כבר אחד לאחד את אותו המקרה בסוף הדור הקודם - אין לי שום סיבה להאמין שהפעם התוצאה תהיה שונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 12:59

לא בדיוק הבנתי מה אתה רוצה שהם יעשו. זמן הם נותנים, אז להחליף צוות? אולי הם באמת החליפו צוות, אין לנו מושג. אני לא רואה סיבה לוותר, 2K מוכר מעל ל-10 מליון עותקים כל שנה (2K19 למשל חצה את 9 המליון במאי), זה שוק עצום ששם את MADDEN בכיס הקטן. הם צריכים להמשך לתקל את הבעיה הזאת עד שהם יפתרו אותה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2019, 13:17

2K הצלחה הזויה, אל תשכחו שזה כמעט הכל מארה"ב, זה מספר מטורף, אם היה לכדורסל את אותה אחיזה גלובלית חזקה שיש לכדורגל אז הם היו מגיעים ועוברים את המספרים של פיפ"א בקלות.

EA לא תוותר על זה בחיים.

לאסקין אומנם פיפ"א בחיים לא היתה ברמות השפל של לייב מבחינת מכירות עלובות ואיכות גרועה אבל היו לא מעט שנים להזכירך שפרו פירק אותם מכל בחינה מבחינת איכות וגם במכירות ניצח (אבל לא באותו הפער ש 2K מפרקת את לייב), על פניו בשנות השפל זה גם הרגיש שאין ל EA תקומה עם פיפ"א, המוצר שלהם פשוט החוויר בהשוואה וכבר התחילו לאבד בו אמון של ממש.

והנה, הם יישרו קו בסוף, גם היום אחרי הקפיצה הגדולה של פיפ"א הרבה טוענים שהגיימפליי של פרו יותר ברמה, זה פשוט שהרישיונות, המודים השונים ורמת התוכן היא זאת שגורמת לפיפא היום לכתוש את פרו אבל זה רק מראה לך שגם אחרי קפיצת האיכות הגדולה של פיפ"א הם לא בהכרח מציגים גיימפליי שאבסולוטית נמצא רמה מעל התחרות, עם כל המשאבים שלהם.

בקיצור זה לא פשוט כמו שאתה חושב, התהליך של פיפ"א היה ממושך מאוד והם גם עכשיו לא מנצחים נטו בגלל הגיימפליי, אני מאמין שגם לייב בעיקר זקוק לקפיצת איכות ענקית הגיימפליי שסוג של תיישר קו עם התחרות, שהם יהיו בסביבות אותו ballpark של איכות כמו פיפ"א מול פרו ומשם ש EA עם המשאבים שלה תפציץ בערך המוסף איפה שאפשר, אם גם תתחבב על הצרכנים עם 0 מיקרו תשלומים אז בכלל טוב.

זה כנראה מאתגר יותר ממה שחושבים עם כמה שהיום נראה לך מובן מאליו שהם קצת נתנו" מאמץ" עם פיפ"א והופה הם כותשים את פרו, זה לא בדיוק קל ככה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 13:31

אני גם לא רואה "סיבה לוותר", אני פשוט לא קונה את המאמצים המזויפים שלהם, הם כמו שמן שרוצה לרזות, אבל מקסימום לוקח תה משלשל... גם אם זה תה ממש יקר והוא מתמיד בו שנתיים-שלוש, זה לא יעבוד בלי השקעה רצינית, בלי שינויים מהותיים.
אם הם היו יורדים לאיזור ה-7 זה עוד היה אחרת, אבל אני שוב חוזר ואומר - ממוצע 43, אחרי 3 שנים ומעבר דור... זה פסיכי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2019, 13:32

אגב גם עם מאדן, הגיימפליי שלו נחשב רק לבסדר, חובבי הפוטבול יאמרו לך גם עכשיו ש 2K מימי הדרימקסט לא רואה אף מאדן בעיניים מבחינת איכות. המוני אמריקאים שאוהבים פוטבול מייחלים ליום ש 2K יחזרו לז'אנר אבל EA חוסמת אותם עם הסכמי הליגה שהם עושים כל כמה שנים.

זה רק נועד להמחיש לך שיש ל EA לא מעט צוותים בינוניים, בטח בספורט, לא תמיד הם מצליחים להגיע לרמה גבוהה גם אם יש מלא תוכן ושטויות שתקציב גבוה יכול לדחוף.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 43 אורחים